דיוני סדרות #52

מילי08

Well-known member
יפה, הצלחת למצוא את הסדרה הכי פחות טובה מבין סדרות מארוול של נטפליקס*.
טוב, לדעתי לפחות.
אם את נהנית אז על טעם וריח וכל זה.
לפחות במקרה שלה עונה 2 היא שיפור על עונה 1.

*מה בעצם ראית עד עכשיו מהסדרות האלו?
הבעיה בסדרה הזאת שהדמות הראשית(או שהבעיה היא בכלל בשחקן? עברו שנים מאז שראיתי אותה) גרועה ושאר הקאסט עולה עליו בהרבה, והעונה השנייה כמו שניק אמר הייתה הרבה יותר טובה מהעונה הראשונה.
בינתיים ראיתי רק 3 פרקים אז אני עוד לא יכולה לחוות דעה מוחלטת, אבל היא לא נוראית עד עכשיו. נקודת החולשה העיקרית היא באמת השחקן הראשי, אבל לא ברמה שמפריעה לי.
תראו, עד עכשיו לא נפלתי מאף אחת מהסדרות האלה. ראיתי כמובן את דרדוויל, את העונה ה 1 של ג'סיקה ג'ונס שממש לא עשתה לי חשק להמשיך ואת הסדרה שמאגדת את כולם, שכחתי את השם. לוק קייג' לא עניין אותי מספיק גם בהופעות שלו בג'סיקה ג'ונס אז לא ניסיתי אפילו. את דרדוויל שרדתי רק בזכות צ'רלי קוקס אבל יתר הדמויות הציקו לי. חסר לי משהו בסדרות האלה, ואני לא יכולה לשים עליו את האצבע.
אולי מאיירון פיסט אני נהנית יותר כי באתי בלי ציפיות בכלל.

dilia snake

Well-known member
בינתיים ראיתי רק 3 פרקים אז אני עוד לא יכולה לחוות דעה מוחלטת, אבל היא לא נוראית עד עכשיו. נקודת החולשה העיקרית היא באמת השחקן הראשי, אבל לא ברמה שמפריעה לי.
תראו, עד עכשיו לא נפלתי מאף אחת מהסדרות האלה. ראיתי כמובן את דרדוויל, את העונה ה 1 של ג'סיקה ג'ונס שממש לא עשתה לי חשק להמשיך ואת הסדרה שמאגדת את כולם, שכחתי את השם. לוק קייג' לא עניין אותי מספיק גם בהופעות שלו בג'סיקה ג'ונס אז לא ניסיתי אפילו. את דרדוויל שרדתי רק בזכות צ'רלי קוקס אבל יתר הדמויות הציקו לי. חסר לי משהו בסדרות האלה, ואני לא יכולה לשים עליו את האצבע.
אולי מאיירון פיסט אני נהנית יותר כי באתי בלי ציפיות בכלל.
לטעמי מכולן לוק קייג' הייתה הכי חלשה, ראיתי את העונה הראשונה ואת השנייה לא הצלחתי לסיים. העונה הראשונה של ג'סיקה ג'ונס הייתה מעולה אבל הציבה רף כ"כ גבוה לעצמה ששתי העונות הבאות לא הצליחו להשתוות אליה, בניגוד לדרדוויל ששם הייתה עונה ראשונה מעולה ואז עונה שנייה פחות טובה ועונה שלישית שהייתה אפילו יותר טובה מהראשונה.

אני בניגוד אלייך הגעתי לאיירון פיסט הגעתי אחרי שראיתי את כול האחרות אז היו לי ציפיות גבוהות כי התרגלתי לאיכות של דרדוויל וג'סיקה ג'ונס ואז לעונה השנייה הגעתי עם אפס ציפיות ודווקא ממש אהבתי אותה🤷‍♀️.

Lhuna3

Well-known member
The Nevers פרק 6
וואו וואו וואו!
קיבלנו את כל התשובות שביקשנו ומעבר למה שציפיתי אפילו!

הפרק מתחיל בעתיד הרחוק - יופי!
אז בעתיד הרחוק הרסנו את כדוה"א לחלוטין. כמה מפתיע.
אבל הגלנטי הם חייזרים עליונים מאיתנו שבאו, כך זה נראה, לנסות לעזור ולהציל אותנו: יש להם יכולת לפזר נבגים שגורמים לבני אדם להיות טובים/אופטימיים/אמפתיים יותר. הם עבדו על פרויקטים גדולים לטיהור מים וכד'. הם גם יודעים לפתוח פורטלים ולעבור דרכם בזמן/במרחב(?)
בני האדם ששרדו עד כה מחולקים בין אלו שרוצים ומייחלים לגאולה ע"י הגלנטי, ובין אנשי "חיים חופשיים" שלמיטב הבנתי רואים בזה סוג של שעבוד מוחי וכפירה באלוהים, ולכן מתנגדים להם והם הרגו ככל הנראה את כל הגלנטי שהגיעו לכדוה"א (כ-20) חוץ מאחד.
מולם יש את "הקואליציה להגנת הכוכב" שנלחמים נגדם ובעד הצלה ע"י הגלנטי (למרות שגם בתוכם יש ספקות). יחידה שלהם מגיעה למקום שהיתה בו אנומליה מרחבית שכך הם יודעים שיש שם פורטל של הגלנטי, אבל "חיים חופשיים" הגיעו לשם לפניהם, כלאו ועינו את הגלנטי היחיד שהיה שם.
ניתן לראות שבמקום נעשו הכנות למשימה בתקופה הויקטוריאנית, ושהמדענים שהיו שם עבדו ביחד עם הגלנטי על יצירת פורטל יציב.
אבל חיים חופשיים רצחו אותם ותלו אותם מעל הגלנטי כעינוי כי לא יכלו להרוג אותו עצמו.
הגלנטי מצליח להשתחרר ולעבור דרך הפורטל, אל המאה ה-19 ולוקח איתו את זפייר שמגיעה לתוך הגוף של עמליה טרו, אלמנה שחיה חיים חסרי מזל ובדיוק הטביעה עצמה בנהר התמזה כשהוא הגיע.
הגלנטי פיזר נבגים במאה ה-19 אבל שונים מהרגיל שלהם, כאלו שנתנו כוחות על טבעיים ולא "חיזוק אמפתי" כמו שבד"כ. האם בכוונה או איכשהו כתוצאה מהעינויים שהוא עבר בעתיד?

עכשיו תיאוריה שלי, עוד לא קראתי שום דבר ברחבי האינטרנט בעניין ובעקרון גם מתכוונת לנסות להמנע!
עכשיו אני מרגישה שחייבים גם לשאול את השאלה: האם יתכן שהכל זה סים(ולציה)?
האם זפייר גנבה את אחת מרצועות הסים וכשלקחה את הסם עברה לסימולציה של המאה ה-19 הזאת, סימולציה שעבורה תוכנן כל הפרויקט למטרה כלשהי?
ברגע שזפייר מגיעה לבית המשוגעים ושואלת בקול רם האם זה סים, אז שרה אומרת לה play with me. אולי זה רמז?
אני מצד אחד לא כל כך מאמינה באפשרות הזאת, אבל מצד שני חייבת להיות סיבה שבכלל הזכירו בפנינו את הטכנולוגיה של הסים שיש להם בעתיד, והתמקדו בפריים מסויים על רצועות הסים שהן מצאו שם במתקן המדעי... וגם סיפרו לנו שיש אנשים שמבלים את רוב זמנם בסים ושיש גם "טבעונים" שמאמינים ש-flesh is evil כלומר אני משערת שרוצים לחיות רק בסים.
בעצם אולי כל הפרויקט היה במטרה להעביר את בני האדם לחיים שלמים בסימולציה של המאה ה-19??
חייבת להגיד שזה נראה לי יותר ויותר הגיוני ככל שחושבת על זה!
עריכה: עכשיו בגלל שאני אובססיבית לזה אני מחפשת רמזים שתומכים. אז על רצועות הסים כתוב:
L - 1
9 8
6
ואז על כל רצועה V1, V2, V3
והשנה שאליה מגיע הגלנטי היא 1896
כמובן שאפשרי שהם יצרו סימולציות כאלו רק לצורך ההתכוננות למשימה האמיתית במאה ה-19, שהיא לא בסים. אז זה לא מוכיח.

פרט לכך יש רמזים מעניינים לדברים שאנו עוד צריכים להבין בהמשך, בפלאשבקים של טרו כשהיא נופלת לאחור בסצינה של מציאת הגלנטי.
יש שם פלשבקים למה שנראה כמו חייה המוקדמים של עמליה האמיתית (?) אבל גם דברים שלא נראים מתאימים לשם ואולי הם מהעבר של זפרי?
גם הגלנטי אומר לה "את לא היחידה שתפסה טרמפ".
וגם אישה (מירטל? אני חשבתי שזו היא אבל אח"כ כשהשוויתי את תמונות הפנים שלהן זה לא נראה לי היא, אבל כנראה שכן? אני כל כך איומה עם פרצופים |פנים|) שאומרת לה "הו עמליה, זה במרחק זמן רב מהמערה הקטנה. את זה אני צריכה שתשכחי."

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
Girls5eva
סדרה ממש חמודה. טינה פיי מפיקה אותה וממש רואים את ההשראה שלה בסדרה. יש וייב מאוד דומה ל30 רוק וקימי שמידט.
יש שם הופעות אורח ממש נחמדות.
ממש ממליצה עליה. רק 8 פרקים, סדרה קלילה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Girls5eva
סדרה ממש חמודה. טינה פיי מפיקה אותה וממש רואים את ההשראה שלה בסדרה. יש וייב מאוד דומה ל30 רוק וקימי שמידט.
טוב, אולי אני אנסה

didalf

Well-known member
Girls5eva
אני קצת מקווה שיגיע ליס אבל אם לא אני אבקש מהדודים.

didalf

Well-known member
הפלייליסט של זואי 2X13 סוף עונה

תודה באמת!!! 2 עונות ויותר ממאה שירים לקח לכם לשיר שיר של טיילור!!!! זה היה כיף|מאוהב| (וגם כי הסוויפטים באינסטגרם הדביקו אותי בקוסנפירציות שלהם: 1989 איז קאמינג!)

לא הבנתי בהתחלה כולם מאושרים חוץ מזואי? זה שכולם שרים שיר שמח והיא בפרצוף קפוא ועצוב לרגעים הצחיק אותי ולרגעים כמעט בכיתי איתה.

זואי וסיימון נפרדים סופסוף וסיימון מקל על זואי כשהוא מעלה את זה ראשון. יופי. זה היה שילוב של משיכה וזה שהם עברו חוויה קשה דומה, לא באמת אהבה.

אז מקס עושה מסיבת פרידה במקסימו. כמה חסר חברים הוא שהאורחים שלו זה המשפחה של זואי?:-D סתם זה היה חמוד כשאמא של זואי הכריזה על עצמה כאמא המאמצת שלו בחוף המערבי. הוא כנראה היה ממש חלק מהמשפחה שלהם כשכל המשפחה שלו בניו יורק. זה חמוד.
זואי מבואסת בעצמה אז מנסה לעודד אנשים אחרים? לא הבנתי אבל לא משנה כי קיבלנו ביצוע קבוצתי של שייק איט אוף וזה היה חמודדדדדד|מאוהב| קצת קיויתי שזואי תעשה את הגשר (כי האקס שלה באמת הביא את החברה החדשה שלו) אבל לא נורא.

פרי מגיע גם ומנסה לדבר לליבו של מו והם שרים על זה שהם ינסו לגרום לזה לעבוד, חמודים.

בנאום שלה זואי נזכרת ביום הראשון שלהם ובזה שהיא התקבלה ולא מקס. וופס. עד עכשיו אף אחד לא ידע שהיא לא ידעה שמקס ויתר בשבילה. בהתחלה היא כועסת עליו אבל הוא נותן נאום חמוד של למה זה הגיע לה יותר והיא מודה שזה בעצם מקסים מצידו. סה"כ שמחה שהמריבה הזאת לא נמשכה יותר. כאילו זה נמשך בדיוק כמה שזה צריך קצת כעס ואז השלמה.

מיטש מופיע לזואי בחלום אוי זה היה חמוד וגם מקס שם. היו לי קצת דמעות בעיניים כשמיטש שר לה|לב|

זואי מבינה שהיא צריכה לעצור את מקס. עדי אומרת כן ולא במקביל. כן כי כןןןןן|מאוהב| לא כי זה קלישאה וכי יש משהו מעצבן בלעצור מישהו ברגע האחרון זה מאד לא מתחשב. הצחיק אותי אבל שהיא מציקה למו על הבוקר והוא אומר לפרי "לך יש ילדים לי יש אותה תתרגל":-D:-D
והם יוצאים למרדף לשדה תעופה כשאני עדיין מתלבטת בין רגשות מנוגדים הנ"ל. אבל כשהיא מגיעה מקס שר לרוז שיר אהבה והיא מבינה שמאוחר מידי בשבילה להתערב. אבל היא פספסה איזה עיוות של המילים לגבי החברה הכי טובה שלו. למקס יש ספקות יש!! (גם זה שהוא התכוון לקחת את הרובוט של הקפה כי זה מזכיר לו את זואי).

זואי יושבת לה על ספסל עצובה כשפתאום מקס מגיע! הי גוט אוף דה פלאן!!! הוא עדיין מאוהב בזואי והיא בו|מאוהב|
ואזזזז זואי שרה למקס:-0 מה?? היא הדביקה אותו?? זה חד פעמי? זה עבר אליו במקום אליה??? שניהם?? מה יהיה בעונה הבאה אם תהיה??? חסר להם שלא תהיה!!!

וגם: מגי מחליטה לחזור לעולם הדייטים, אמילי בטיפול ועל כדורים, סיימון מאמץ איזה חברה של שחורים שמפתחים גם טלפון מעופף הודות לליף הנשמה שהביא לידיעתו, טובין ומקנזי ביחד והם חמודים, וליף לא שר היום וזה לא בסדר.

Lhuna3

Well-known member
מתי אתם מתכוונים לצפות בסיום חצי העונה של הנברס???
אוף איתכם. רוצה לדבר על הפרק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, ראיתי גם את The Nevers פרק 6
וואו איזה פרק. כל כך הרבה אינפורמציה!
בהתחלה היו כל מיני קטעים שנאלצתי לראות שוב וקטעים שהייתי צריך לחזור אליהם כי לקח זמן עד שהבנתי מי ומה ולמה והכל.

אבל כן סיכמת את זה די יפה.
יש המון פרטים קטנים כמו השם של הסם הזה שזפיר רוצה. ודברים לגבי זה ששמות נחשבים דבר קדוש שלא משתפים אותו עם אנשים סתם ככה, חוץ מאנשי ה"חיים חופשיים" שלא מפחדים לומר את השם שלהם. או אפילו סתם השמות השונים של הדרגות של אנשים (שזה די חשוב כי ככה הם פונים אחד לשני בגלל שהם לא משתמשים בשמות).
משהו נוסף חשוב הוא שאומנם יש כאלו שמתנגדים לגלנטי וכאלו שמקבלים בברכה את העזרה שלהם, אבל נראה שגם חלק גדול מאלו בצד של הPDC די מפחדים מהם. לכן הם ניסו לירות בו די מהר. ולכן גם היה קל להמיר את אחד החיילים נגד אנשי הצוות שלו.
*מאוד מעניין אותי איך עדי|חזיר| תגיב לפרק הזה כי לא נראה לי שהיא אי פעם צפה בסוג המד"ב שהיה החלק הראשון של הפרק)

זה מעניין שבשבוע שעבר ציינתי שמוזר לי שעדיין לא ראינו מישהי מהנגועים עם יכולת טלפטית (פשוט בגלל שזה דבר די סטנדרטי בסוג של סיפור שיש בו אנשים עם כוחות). ובפרק הזה מסתבר שזה באמת בעל משמעות, כי זה בדיוק סוג האדם שזפיר מחפשת.

החלק השני של הפרק - זה שעוסק בחיים של מולי לפני שהיא התאבדה - הוא מעניין קצת, אבל מרגיש די חסר טעם אם זפיר לא זוכרת שום דבר ממנו. אבל אז בסוף באמת נראה שבחיזיון היא רואה קטעים מהחיים של מולי. אולי היה במולי משהו מיוחד עוד מראש שבגללו יכלו לשים את זפיר בתוכה.

החלק השלישי נותן תשובות רבות אולי יותר מהחלק הראשון - אנחנו רואים איך טרו (זפיר) הגיבה מיד לאחר האירוע, איך היא הגיבה כשהיא גילתה שהיא לא בגוף שלה, איך היא הכירה את הרופא ואת לוויניה.
אבל הכי מעניין לדעתי זה שאנחנו רואים איך היא פוגשת את שרה ואנחנו מבינים כיצד יש לה אחריות על זה שהיא הפכה למאלדי. באמת מה שהיא עשתה לה זה בגידה נוראית. היא שלחה אותה ישירות לידיים של הרופא ההוא כשהיא ידעה שלא לבטוח בו. וזה כדי להציל את עצמה.

כמובן שכמו שמתבקש מדבר כזה - הפרק אומנם ענה על הרבה שאלות, אבל גם פתח הרבה והשאיר רבות פתוחות.
למשל מה הרופא ההוא בעצם עשה לשרה ואיך היא ברחה ממנו.

ואז הקטע הרביעי נותן לנו את מה שהיה חסר בפרק הקודם - המשימה של הקבוצה של טרו. רק שזה עושה את זה מאוד בקצרה. ותכלס לא ממש ברור. היא עשתה את כל הדרך אל הגלנטי וזה בעצם לא ממש נתן לה שום דבר חוץ מחיזיון חדש.
*היה יפה שהבחורה האיטלקייה עם היכולת לגרום לדברים לרחף בסופו של דבר הצילה אותה.

משהו קטן - בסוף פננס אומרת לטרו שהיא נכשלה בלהציל את מאלדי, אבל היא לא מציינת שמאלדי בעצם עדיין בחיים. ורק תוך כדי שאני כותב את זה אני נזכר שבעצם פננס לא יודעת שזאת לא הייתה באמת מאלדי. אבל אני מניח שהשוטר יספר להם בקרוב.

יש בטח עוד מיליון דברים לנתח ואני אצטרך לחשוב על זה עוד (אני גם בטוח אראה את הכל שוב לפני שיצא החצי השני של העונה).
הפרק גם בכלל לא ענה על מה הקטע של לוויניה. או מה בעצם הקטע של סוואן. מה מוסתר בבית של מאסן?

עכשיו אני מרגישה שחייבים גם לשאול את השאלה: האם יתכן שהכל זה סים(ולציה)?
האם זפייר גנבה את אחת מרצועות הסים וכשלקחה את הסם עברה לסימולציה של המאה ה-19 הזאת, סימולציה שעבורה תוכנן כל הפרויקט למטרה כלשהי?
ברגע שזפייר מגיעה לבית המשוגעים ושואלת בקול רם האם זה סים, אז שרה אומרת לה play with me. אולי זה רמז?
אני מצד אחד לא כל כך מאמינה באפשרות הזאת, אבל מצד שני חייבת להיות סיבה שבכלל הזכירו בפנינו את הטכנולוגיה של הסים שיש להם בעתיד, והתמקדו בפריים מסויים על רצועות הסים שהן מצאו שם במתקן המדעי... וגם סיפרו לנו שיש אנשים שמבלים את רוב זמנם בסים ושיש גם "טבעונים" שמאמינים ש-flesh is evil כלומר אני משערת שרוצים לחיות רק בסים.
בעצם אולי כל הפרויקט היה במטרה להעביר את בני האדם לחיים שלמים בסימולציה של המאה ה-19??
חייבת להגיד שזה נראה לי יותר ויותר הגיוני ככל שחושבת על זה!
עריכה: עכשיו בגלל שאני אובססיבית לזה אני מחפשת רמזים שתומכים. אז על רצועות הסים כתוב:
L - 1
9 8
6
ואז על כל רצועה V1, V2, V3
והשנה שאליה מגיע הגלנטי היא 1896
כמובן שאפשרי שהם יצרו סימולציות כאלו רק לצורך ההתכוננות למשימה האמיתית במאה ה-19, שהיא לא בסים. אז זה לא מוכיח.
ממש לא נראה לי הגיוני. ראינו את הזרועות הטלפטיות של הגלנטי עוטפות את זפיר.
חוץ מזה - אם זה הכל סים שלה אז איך אנחנו רואים דברים שמתרחשים בלי שהיא שם?
אבל יותר מהכל אני ממש ממש מקווה שזה לא נכון כי זה ירגיש שהכל חסר טעם.
חוץ מזה, מה הרעיון בזה? אם זה סים בשביל לדמות חיים במאה ה19, אז למה לשלב את הגלנטי בכלל?

את שואלת למה בכלל ציינו את זה בפרק לפני כן?
לדעתי פשוט כדי לתת לנו דרך שבה זפיר בתחילה מסבירה את זה לעצמה.
אז כמו שצוין - בחיזיון של זפיר היה משהו על כך שעוד מישהו הגיעה יחד איתה.
התיאוריה שלי היא שזאת הפרמדיקית שטיפלה בזפיר ושאמרה שהייתה בעבר ב"חיים חופשיים".
אז תיאוריה מסויימת היא שהיא נכנסה באופן חלקי לתוך שרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סוף סוף תפוז המפגר נתן לי לשלוח את ההודעה. הייתי צריך למחוק את החלק של הציטוט של לונה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי ושכחתי משהו לציין
איזה כיף היה לראות את קלאודיה בלאק בתפקיד גדול בחלק הראשון של הפרק (היא זפיר)

Lhuna3

Well-known member
*מאוד מעניין אותי איך עדי|חזיר| תגיב לפרק הזה כי לא נראה לי שהיא אי פעם צפה בסוג המד"ב שהיה החלק הראשון של הפרק)
אבל ספוילר ה-100 דווקא יש שם ובעיקר בעונה 7 כמה וכמה דברים דומים מאוד...

אבל אז בסוף באמת נראה שבחיזיון היא רואה קטעים מהחיים של מולי. אולי היה במולי משהו מיוחד עוד מראש שבגללו יכלו לשים את זפיר בתוכה.
אז זהו שאני לא בטוחה מה ראינו שם בדיוק.
חוזרת בהילוך איטי:
יש שם כמה סצינות קרב של זפייר (נראה לי).
בנוסף: נערה שקוראת בספר ונערה שרצה באיזה מקום -בשתי הסצינות היא בשיער שחור ונראה שזה מהעבר, אז חשבתי שזאת מולי, אבל לא בטוחה.
יש גם סצינה של 2 נערות ונער חצי ערומים צוחקים ושותים על מיטת קומותיים באיזה מקום עם נרות. נראה לי הגיוני יותר שזה מהעבר של זפייר.
יש שם קטע שנראה שמלמדים מישהי ללוש בצק, אז זה מתאים להיות מולי.
ועוד פריים אחד שלא ברור לי של אישה בשמלה גבר מאחוריה, שנראה לי כמו מולי, אבל שוב לא בטוחה.
יש כמה פריימים/סצינות מההווה של הסדרה כלומר זפייר בגוף של מולי,
יש פנים של אישה שאין לי מושג מיהי - האם זאת זפייר?
יש גבר טובע (כך נראה לי לפחות)
ובסוף כאמור את מירטל (?) אבל כאילו מהעתיד שאומרת לה את המשפט שהיא צריכה לשכוח.
ואז הקטע הרביעי נותן לנו את מה שהיה חסר בפרק הקודם - המשימה של הקבוצה של טרו. רק שזה עושה את זה מאוד בקצרה. ותכלס לא ממש ברור. היא עשתה את כל הדרך אל הגלנטי וזה בעצם לא ממש נתן לה שום דבר חוץ מחיזיון חדש.
נכון. היא כנראה חשבה שכשהיא תגיע לגלנטי אז היא תוכל לחלץ אותו או משהו אבל היא לא יכולה והם צריכים להתכונן לקרב קצת יותר גדול בשביל לשחרר אותו?
הפרק גם בכלל לא ענה על מה הקטע של לוויניה. או מה בעצם הקטע של סוואן. מה מוסתר בבית של מאסן?
אכן יש לנו עוד תעלומות וגם נוספו עליהן חדשות מעניינות יותר.
ממש לא נראה לי הגיוני. ראינו את הזרועות הטלפטיות של הגלנטי עוטפות את זפיר.
חוץ מזה - אם זה הכל סים שלה אז איך אנחנו רואים דברים שמתרחשים בלי שהיא שם?
אבל יותר מהכל אני ממש ממש מקווה שזה לא נכון כי זה ירגיש שהכל חסר טעם.
חוץ מזה, מה הרעיון בזה? אם זה סים בשביל לדמות חיים במאה ה19, אז למה לשלב את הגלנטי בכלל?
אין לי תשובות כמובן להכל, אבל זה לא שאי אפשר למצוא... זה יכול להיות שהסימולציה משובשת.
כמובן שיש מצב טוב שאתה צודק, זה לא שאני משוכנעת בזה, אבל...
את שואלת למה בכלל ציינו את זה בפרק לפני כן?
לדעתי פשוט כדי לתת לנו דרך שבה זפיר בתחילה מסבירה את זה לעצמה.
זה בשום אופן לא מספיק בעיני.
היא הסבירה לעצמה את זה במשפט אחד שיכלו לוותר עליו פשוט. אם אין לזה שום חשיבות אז היא יכלה לא להגיד את זה. היא יכלה להגיד שזה הזיה מהסמים שלה או כל דבר אחר או סתם להיות מבולבלת.
קשה לי להאמין שהיתה את השיחה שלהן במרפאה על הסים ושהתמקדו על להראות לנו את רצועות הסים ולהגיד שיש שם הרבה כאלו - כל זה בלי שום חשיבות.
יתכן שהתיאוריה שלי היא לא התשובה, אבל חייב להיות משהו שקשור לזה בהמשך.
פשוט כי לא נותנים כזה מידע סתם. הכל חייב להיות בעל חשיבות. בזה אני בטוחה.

התיאוריה שלי היא שזאת הפרמדיקית שטיפלה בזפיר ושאמרה שהייתה בעבר ב"חיים חופשיים".
אולי, אבל ראינו שהיא מתה, לא?

didalf

Well-known member
הפרק מתחיל בעתיד הרחוק - יופי!
אז בעתיד הרחוק הרסנו את כדוה"א לחלוטין. כמה מפתיע.
אבל הגלנטי הם חייזרים עליונים מאיתנו שבאו, כך זה נראה, לנסות לעזור ולהציל אותנו: יש להם יכולת לפזר נבגים שגורמים לבני אדם להיות טובים/אופטימיים/אמפתיים יותר. הם עבדו על פרויקטים גדולים לטיהור מים וכד'. הם גם יודעים לפתוח פורטלים ולעבור דרכם בזמן/במרחב(?)
בני האדם ששרדו עד כה מחולקים בין אלו שרוצים ומייחלים לגאולה ע"י הגלנטי, ובין אנשי "חיים חופשיים" שלמיטב הבנתי רואים בזה סוג של שעבוד מוחי וכפירה באלוהים, ולכן מתנגדים להם והם הרגו ככל הנראה את כל הגלנטי שהגיעו לכדוה"א (כ-20) חוץ מאחד.
מולם יש את "הקואליציה להגנת הכוכב" שנלחמים נגדם ובעד הצלה ע"י הגלנטי (למרות שגם בתוכם יש ספקות). יחידה שלהם מגיעה למקום שהיתה בו אנומליה מרחבית שכך הם יודעים שיש שם פורטל של הגלנטי, אבל "חיים חופשיים" הגיעו לשם לפניהם, כלאו ועינו את הגלנטי היחיד שהיה שם.
ניתן לראות שבמקום נעשו הכנות למשימה בתקופה הויקטוריאנית, ושהמדענים שהיו שם עבדו ביחד עם הגלנטי על יצירת פורטל יציב.
אבל חיים חופשיים רצחו אותם ותלו אותם מעל הגלנטי כעינוי כי לא יכלו להרוג אותו עצמו.
הגלנטי מצליח להשתחרר ולעבור דרך הפורטל, אל המאה ה-19 ולוקח איתו את זפייר שמגיעה לתוך הגוף של עמליה טרו, אלמנה שחיה חיים חסרי מזל ובדיוק הטביעה עצמה בנהר התמזה כשהוא הגיע.
הגלנטי פיזר נבגים במאה ה-19 אבל שונים מהרגיל שלהם, כאלו שנתנו כוחות על טבעיים ולא "חיזוק אמפתי" כמו שבד"כ. האם בכוונה או איכשהו כתוצאה מהעינויים שהוא עבר בעתיד?
תודה על ההסבר כי כל ההתחלה בעתיד לא הבנתי פאקינג כלום. עדיין לא לגמרי הבנתי מתישהו הלכתי לאיבוד בטקסט שלך אבל לפחות עשית לי קצת סדר.
לא אהבתי אבל את הקטע של חייזרים מהעתיד. במיוחד שהם יצורים חרגוליים מגעילים כאלה. אם הייתי יודעת מראש שיש תעלומה עם חייזרים מגעילים מהעתיד ולא סתם כוחות על כיפים בלונדון הויקטוראינית כנראה לא הייתי מתחילה בכלל.
ומה זה סים לא הבנתי?

:-D
לא כ"כ אהבה.
אבל טיפה הזכיר לי את ה100 אבל אני לא בטוחה למה כי את ה100 כידוע אהבתי. הזאתי שאחכ הפכה לטרו הזכירה לי את דיוזה קצת.
אבל ספוילר ה-100 דווקא יש שם ובעיקר בעונה 7 כמה וכמה דברים דומים מאוד...
אה טוב לא רק אני נזכרתי ב100 יופי:-D איזה דברים דומים אבל? ועונה 7 באמת פחות אהבתי.

החלק השלישי נותן תשובות רבות אולי יותר מהחלק הראשון - אנחנו רואים איך טרו (זפיר) הגיבה מיד לאחר האירוע, איך היא הגיבה כשהיא גילתה שהיא לא בגוף שלה, איך היא הכירה את הרופא ואת לוויניה.
אבל הכי מעניין לדעתי זה שאנחנו רואים איך היא פוגשת את שרה ואנחנו מבינים כיצד יש לה אחריות על זה שהיא הפכה למאלדי. באמת מה שהיא עשתה לה זה בגידה נוראית. היא שלחה אותה ישירות לידיים של הרופא ההוא כשהיא ידעה שלא לבטוח בו. וזה כדי להציל את עצמה.
זה החלק שאהבתי סופסוף התחברו לי דברים.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
תודה על ההסבר כי כל ההתחלה בעתיד לא הבנתי פאקינג כלום.
אני חזרתי אחרי סוף הפרק לראות את הסצינה הראשונה, כדי שיתחבר לי כל מה שהם אמרו שם.
לא אהבתי אבל את הקטע של חייזרים מהעתיד. במיוחד שהם יצורים חרגוליים מגעילים כאלה.
הם מגעילים, אבל בסרטון שהראו של המדען הם דווקא נראים נחמדים ו-playful.
ומה זה סים לא הבנתי?
לא הוסבר לנו באופן מפורש, אבל מכל הדברים שהם אמרו מסביב (ומה שטרו אמרה כשהגיעה לבית משוגעים) - אני הבנתי שמדומה על טכנולוגיה של מציאות מדומה. הנחתי שזה קיצור של סימולציה או משהו בסגנון.
אה טוב לא רק אני נזכרתי ב100 יופי:-D איזה דברים דומים אבל? ועונה 7 באמת פחות אהבתי.
מלא ספוילרים לסדרה ה-100:
עולם הרוס פוסט אפוקליפטי שאי אפשר לחיות בו, אפשרות לגאולה, קבוצות שורדים בעולם פוסט אפוקליפטי שנלחמות ביניהן, וספציפית שתי קבוצות שאחת מהן מאמינה בגאולה והשניה לא. אפילו זה שהם קראו למקום של הפורטל אנומליה מרחבית הזכיר לי (טוב אני מניחה שכל אזכור של המילה אנומליה יזכיר לי את ה-100, מי יודע לכמה זמן... אבל ספציפית גם פה וגם שם זה היה תוצאה פורטל.)
לא חשבתי על דיוזה, אבל יש בזה משהו גם.

didalf

Well-known member
אני חזרתי אחרי סוף הפרק לראות את הסצינה הראשונה, כדי שיתחבר לי כל מה שהם אמרו שם.
כן... לא היה לי סבלנות לראות שוב. אני לא רואה שוב גם דברים שאני ממש אוהבת אז בטח לא זה.
סמכתי עליכם שתסבירו לי:-D

הם מגעילים, אבל בסרטון שהראו של המדען הם דווקא נראים נחמדים ו-playful.
עדיין איכס. אני יצורופובית ידועה.

לא הוסבר לנו באופן מפורש, אבל מכל הדברים שהם אמרו מסביב (ומה שטרו אמרה כשהגיעה לבית משוגעים) - אני הבנתי שמדומה על טכנולוגיה של מציאות מדומה. הנחתי שזה קיצור של סימולציה או משהו בסגנון.
אה אוקי.

מלא ספוילרים לסדרה ה-100:
עולם הרוס פוסט אפוקליפטי שאי אפשר לחיות בו, אפשרות לגאולה, קבוצות שורדים בעולם פוסט אפוקליפטי שנלחמות ביניהן, וספציפית שתי קבוצות שאחת מהן מאמינה בגאולה והשניה לא. אפילו זה שהם קראו למקום של הפורטל אנומליה מרחבית הזכיר לי (טוב אני מניחה שכל אזכור של המילה אנומליה יזכיר לי את ה-100, מי יודע לכמה זמן... אבל ספציפית גם פה וגם שם זה היה תוצאה פורטל.)
לא חשבתי על דיוזה, אבל יש בזה משהו גם.
חחח אני גם שמעתי אנומליה ישר חשבתי על ה100, כנראה בגלל זה זה הזכיר לי:-D
אוקי אבל אם הבנתי אותך נכון הקבוצה שמאמינה בגאולה זה הבארדו? ומי שלא זה קלארקרו? אז שם אנחנו בצד של אלה שלא מאמינים דווקא.
וחוצמזה ב100 בשלב הזה כבר מדובר בקבוצת אנשים שאני מכירה ואוהבת אז יותר קל לי להבין ולהתחבר ולעקוב מאשר קבוצת אנשים חדשה לחלוטין שזורקת עלי מלא מידע כשאני אפילו לא מבינה מי זה מי.

Lhuna3

Well-known member
כן... לא היה לי סבלנות לראות שוב. אני לא רואה שוב גם דברים שאני ממש אוהבת אז בטח לא זה.
סמכתי עליכם שתסבירו לי:-D

עדיין איכס. אני יצורופובית ידועה.

אה אוקי.

חחח אני גם שמעתי אנומליה ישר חשבתי על ה100, כנראה בגלל זה זה הזכיר לי:-D
אוקי אבל אם הבנתי אותך נכון הקבוצה שמאמינה בגאולה זה הבארדו? ומי שלא זה קלארקרו? אז שם אנחנו בצד של אלה שלא מאמינים דווקא.
וחוצמזה ב100 בשלב הזה כבר מדובר בקבוצת אנשים שאני מכירה ואוהבת אז יותר קל לי להבין ולהתחבר ולעקוב מאשר קבוצת אנשים חדשה לחלוטין שזורקת עלי מלא מידע כשאני אפילו לא מבינה מי זה מי.
ברור, לא חשבתי שבגלל כל הדברים הדומים האלו את תאהבי את זה.
רק הגבתי לניק על זה שאת לכאורה אף פעם לא צפית בסדרה עם דברים כאלו.

יואו למה צריך לעשות קאט ופייסט לפני כל שליחה גגגררררר

didalf

Well-known member
מסתבר שאנטוני מאקי וסבסטיאן סטן זכו בפרס הצמד הטוב ביותר של mtv.
אנטוני סיפק את הסחורה
השנים האלה|מאוהב| חבל שסב לא היה שם אני רוצה ראיונות משותפים איתם כשהם באותו מקום ולא בזום!

בנוסף אנתוני זכה ב "הגיבור הכי טוב"
ו-וונדהויז'ן ב4 פרסים:
-הסדרה הכי טוב
-הופעה הכי טובה בסדרה - ליזי אולסן
-הנבל הכי טוב - קתרין האן
-הקרב הכי טוב - וונדה VS אגתה

חמודים:

וגם סקרלט ג'והנסון זכתה במשהו לא הבנתי מה אבל בעלה קולין ג'וסט שפך עליה סליים כי הוא "התבלבל" עם הטקס של ניקולודיאון:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מסתבר שאנטוני מאקי וסבסטיאן סטן זכו בפרס הצמד הטוב ביותר של mtv.
אנטוני סיפק את הסחורה
השנים האלה|מאוהב| חבל שסב לא היה שם אני רוצה ראיונות משותפים איתם כשהם באותו מקום ולא בזום!

בנוסף אנתוני זכה ב "הגיבור הכי טוב"
ו-וונדהויז'ן ב4 פרסים:
-הסדרה הכי טוב
-הופעה הכי טובה בסדרה - ליזי אולסן
-הנבל הכי טוב - קתרין האן
-הקרב הכי טוב - וונדה VS אגתה

חמודים:

וגם סקרלט ג'והנסון זכתה במשהו לא הבנתי מה אבל בעלה קולין ג'וסט שפך עליה סליים כי הוא "התבלבל" עם הטקס של ניקולודיאון:-D

מעולה, מאוד מגיע לכולם. במיוחד לוונדהויז'ן.
חבל שלא זכו בשיר, אבל לא נורא.

חוץ מזה כבר מוקדם יותר ביום ראיתי באינסטגרם את הקטע שאנתוני ציין את טום הולנד בסוף. זה לא היה ממש ברור, אבל נחמד בכל זאת. (אני לא חושב שטום זכה בפרס של MTV)

למעלה