דיוני סדרות #52

מילי08

Well-known member
תודה להודעה הלא קשורה של האדמין. זה הזכיר לי שראיתי את פרק 3 של מית'יק קווסט 2. פרק חמוד. נחמד שבראד מגלה איכפתיות בדרך שלו. דיוויד הוא באמת ווירדו :-D פופי ואיאן מעולים כתמיד
את זה שהיכולת לחימה שלה היא לא כוח הבנתי כבר מההתחלה וכבר לפני שבוע הבנתי שזה כנראה שהיא הייתה לוחמת בעבר (כלומר בעבר שלה).
יופי לך שכבר כתבת את זה, אבל רציתי להתלהב מעצמי |שפם|
לא היה שום סימן לכך שהיא זוכרת משהו מהחיים של מולי. היא בכלל הופתעה שהיא בגוף אחר ורואים שהיא לומדת כיצד מתנהגים בתקופה הזאת.
טוב, אני ממש אצטרך לראות את כל הפרקים מחדש..
האמת שזה אחד הדברים שהזכירו לי שזאת סדרה של ווידון, כי הוא נגע בעניין קצת בעבר. בעיקר נראה לי באנג'ל
לא זכרתי את זה אבל הספיקה לי רק צפייה אחת באנג'ל ולא חזרתי אליה
אני לא יודע אם זאת הייתה טעות הקלדה שלך אבל ראינו אותה מובלת אל בית המשוגעים לדעתי.
כלומר היא הושפעה מהספינה בדרך אל בית המשוגעים.
אז אין בעיה כרונולוגית.
יכול להיות לגבי החלק הראשון - שהיא מובלת אל בית משוגעים, אבל זה עדיין לא מסתדר לי, אלא אם כן פספסתי עוד משהו... כשטרו הגיעה לבית חולים/ בית משוגעים הזה, זה היה אחרי שהספינה נגעה בכולם, לא? כבר בשלב הזה דובר על אנשים נגועים נדמה לי. לכן לא מסתדר לי שמאלאדי ראתה את הסירה בשלב הזה (אלא אם כן שרה ומאלאדי הם שתי נשים שונות)
תראי, אני לא יודעת את זה בודאות, זה מה שהסקתי.
זה לא נראה לי סביר שזה סתם מוזיאון, קודם כל כי בעקרון בסדרה טובה שום דבר "מסתורי" הוא לא סתם.
שנית כי למה שיהיה שם מוזיאון? זה מתקן מדעי שעבדו בו מדענים ביחד עם גלנטי על משהו. נגיד אפשר להמציא תירוץ שהמתקן המדעי הוא מקום שלפני כן היה מוזיאון ונשארו בו דברים, אבל זה פחות סביר, אלא אם כן היו אומרים לנו את זה ולא אמרו, ושוב - למה שיכניסו פרט כזה אם אין לו חשיבות? הפריטים שם גם לא היו מסודרים כמו תצוגה של מוזיאון.
שלישית זה לא נראה לי סביר שהגלנטי עבר בסוף במקרה לאותה תקופה של "המוזיאון", אז אני מסיקה שזה היה התכנון ולכן הגיוני לי שכל הפריטים שם היו חלק מההתכוננות למעבר של מישהו לתקופה הזאת, אולי בשביל לשנות את העבר בשביל למנוע את העתיד האפוקליפטי או משהו יותר יותר בסגנון של התיאוריה שכתבתי.
אבל שוב - קחי הכל בערבון מוגבל. לא בטוח שמשהו מזה נכון.
יכול גם להיות שרצועות הסים היו (בניגוד לתיאוריה הקודמת שכתבתי) רק במטרה לעזור למישהו להתכונן למשימה הזאת.
האמת שזה הסבר יותר טוב מהתיאוריה הראשונה שלי.
אוקיי, סבבה. הגיוני
מכיל תיאוריה אחרת שלי
תאוריה מעניינת.
וואי גם לי זה הציק. ולא תמיד זה מפריע לי אבל זה הרגיש מממממממממש לא קשור לכלום ומיותר. אולי גם הדיבורים על ווידון בכל זאת נכנסו לי לראש.
טוב לדעת שאני לא היחידה. ונראה לי שגם אצלי זה התקשר לווידון עצמו. פתאום הסצינה הזאת נראתה לי כמו עוד דרך להשפיט את השחקניות
לפי מה שלמדנו מה100 - בטוח:-D
מה, בארדו? אבל הם היו רעים! כוונה טובה, ביצוע רע
אני לא פוסלת, אבל החשד שלי עכשיו זה יותר במישהו אחר מחיים חופשיים, אולי החייל שהם תפסו שם בסצינה הראשונה, ולגבי לתוך מי הוא נכנס, אני חושדת קצת בלוויניה, ועוד יותר בלורד מאסן, ששניהם פועלים נגד הנגועות ולוויניה גם נגד הגלנטי.
אגב חלק מהשיחה של זפייר וניטר זה על כך שזפייר לא מוכנה להיות אופטימית יותר כי הם "תמיד מצליחים כמעט לנצח, להגיע כזה קרוב, אבל תמיד חיים חופשיים מנצחים אותם" והיא אומרת עליהם they own history. שזה יכול להיות סתם אמירה על זה שהם פשוט ניצחו אותם תמיד בהיסטוריה עד היום, אבל זה גם קצת ניסוח חשוד בעיני, שמסתדר לי עם התיאוריה החלקית שהניסיון לשנות את ההיסטוריה זה משהו שאולי קרה כבר הרבה פעמים ותמיד חיים חופשיים סיכלו אותו.
התאוריות שלך מעולות. אני מקווה שהחלק השני של הסדרה יעמוד בסטנדרטים שלך :-D
אני גם:-D:-D יש מצב אבל השם של המשחק סים בא מסימולציה?
תמיד הנחתי ככה. מה זה עוד יכול להיות?
כנראה, אבל רק בהודעה הראשונה של לונה נפל לי האסימון הזה :-D
מזל שהייתה לנו התזכורת הטלוויזיונית הזאת, כי ממש לא הצלחתי להבין את זה בעצמי מהמציאות של השבוע האחרון.
|כן||כן| אנחנו זבלים. ת'אנוס צדק
ואגב באופן כללי נזכרתי לאחרונה בסדרה אחרת של ווידון שקראו לה Dollhouse שגם לה יש נקודות דימיון לסדרה הזאת
נכון, באמת יש נקודות דמיון
איפה אבל ראית שעפו עליו בביקורות? כל הביקורות שראיתי אמרו כמה הפוטנציאל של הסרט הזה מבוזבז.
זה מה שאני זוכרת... שכתבו עליו מקסים ומומלץ והכל... אבל כל מה שאני כותבת שאני זוכרת צריך לקחת בערבון מוגבל כי הזכרון שלי הוא פיקציה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יופי לך שכבר כתבת את זה, אבל רציתי להתלהב מעצמי |שפם|
כנראה אני רציתי שתתלהבי יותר ממני :-P:
אני ממש אצטרך לראות את כל הפרקים מחדש..
גם לי ברור שאני אראה הכל מחדש. זה גם יהיה שונה אחרי שיודעים הרבה דברים.
הייתי עושה את זה כבר עכשיו אבל נראה לי שאז אני עדיין אצטרך לעשות את זה שוב לפני שהחצי השני לעונה עולה.
הספיקה לי רק צפייה אחת באנג'ל ולא חזרתי אליה
וואלה, את מאלו שבכלל לא התלהבו מאנג'ל. אפילו לא מאיליריה?
יכול להיות לגבי החלק הראשון - שהיא מובלת אל בית משוגעים, אבל זה עדיין לא מסתדר לי, אלא אם כן פספסתי עוד משהו... כשטרו הגיעה לבית חולים/ בית משוגעים הזה, זה היה אחרי שהספינה נגעה בכולם, לא? כבר בשלב הזה דובר על אנשים נגועים נדמה לי. לכן לא מסתדר לי שמאלאדי ראתה את הסירה בשלב הזה (אלא אם כן שרה ומאלאדי הם שתי נשים שונות)
שרה ומאלדי הם בפירוש אותו אדם.
אני אעשה קצת סדר:
ב3 לאוגוסט הספינה של הגלנטי הופיעה בשמיים של לונדון. זה היה בדיוק אחרי שמולי קפצה לתוך הנהר ובזמן ששרה הובלה לבית משוגעים.
שרה כבר הייתה בדרך לבית משוגעים ולכן הגיעה אליו מיד אחרי. טרו (זפייר בגוף של מולי) הגיעה לשם זמן יחסית קצר לאחר מכן. בשלב הזה עדיין לא דובר על אנשים נגועים. התחילו לדבר על זה רק כמה ימים מאוחר יותר.

מילי08

Well-known member
ב3 לאוגוסט הספינה של הגלנטי הופיעה בשמיים של לונדון. זה היה בדיוק אחרי שמולי קפצה לתוך הנהר ובזמן ששרה הובלה לבית משוגעים.
שרה כבר הייתה בדרך לבית משוגעים ולכן הגיעה אליו מיד אחרי
אבל לא ראינו את שרה/ מאלאדי כבר כמשוגעת בשלב הזה? כשהיא פוגשת את מולי היא לא נראית מטורפת. זה מה שמבלבל אותי
וואלה, את מאלו שבכלל לא התלהבו מאנג'ל. אפילו לא מאיליריה?
ממש לא אהבתי את הסדרה ואת מה שעשו לדמויות. אני לא כל כך זוכרת מי זאת אבל יש לי איזשהו זכרון שאותה כן אהבתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל לא ראינו את שרה/ מאלאדי כבר כמשוגעת בשלב הזה? כשהיא פוגשת את מולי היא לא נראית מטורפת. זה מה שמבלבל אותי
בתור מישהו שעובד בתחום של בריאות הנפש (אבל גם כסתם בן אדם שצופה בטלוויזיה) אני יכול לומר לך ש"מטורפת" זה לא אומר שהיא כל הזמן תראה מטורפת.
ראינו את שרה צועקת ומשתוללת רגע אחרי שהספינה של הגלנטי נעלמה מהשמיים. זה די הגיוני שהיא תגיב ככה אחרי אירוע כזה כשכל מי שמסביב פשוט מתעלם מזה.
אבל זה לא אומר שהיא הייתה צריכה להשאר באותו מצב קבוע מאז. הגיוני שהיא פשוט נרגעה אחר כך. היא עדיין דיברה על מה שהיא ראתה, אבל לא השתוללה.
את אולי מתכוונת שהיא לא התנהגה באופן מטורף כמו שאנחנו מכירים את מאלדי בהווה. אבל אני מניח שמה שהיא עברה עם המנתח ההוא שזפייר השאירה אותה איתו גרם לה להיות כמו שהיא עכשיו (כלומר מאלדי).

מילי08

Well-known member
אני יכול לומר לך ש"מטורפת" זה לא אומר שהיא כל הזמן תראה מטורפת.
ברור, וברוח ה PC אני גם לא באמת הולכת וקוראת לאנשים רנדומליים ברחוב מטורפים, אלא אם כן הם מאלאדי...
אבל נראה לי שאני אוכל להבין את זה רק כשאצפה שוב

למעלה