דיוני סדרות #121

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק רציחות בבניין 3X01+3X02

חחחח מריל סטריפ בתור שחקנית כושלת זה משעשע:-D
חחח המבטאים שהיא עשתה בהקראה:-D

פשיי התחכמו רצח עם זה שפול ראד לא מת ואז הוא כן מת אבל בתוך הבניין כדי שזה שוב יהיה רצח בבניין, יפה:-D
מתחיל להיות מטריד אבל איך בדיוק השלושה האלה מסתבכים כל הזמן ברציחות. לייק לא יודעת אם הייתי מאמינה להם שוב.

חחח אוליבר נעלב ששמו אותו באולם של הלא חשובים ממש בלוויה:-D

הארי סטיילס!!!!:-D אבל תראו אותו חצופים|שפם|:-D

טמטמטמם שוב יש לנו רצח ותעלומה (כמובן) והמפתח העיקרי הוא המטפחת וכל אחד מהשחקנים חשוד. האם זאת תהיה מריל סטריפ?
וואלה, אנחנו מגיעים לזה באמת?
אסוקה/אשוקה/המגניבה ההיא מסטאר וורז- ראיתי שניק כתב שהוא צפה בפרקים הראשונים, עוד מישהו צפה? איך הם? ואני צריכה ידע מסדרות קודמות? כי אני עדיין בתחילת העונה של המנדלוריאן ולא צפיתי באחרות ביקום הזה
מאוד מגניבה.
לא ממש צריך לראות את המנדלוריאן כדי להבין מה קורה.
אפילו לא במיוחד צריך להכיר את הדמות שלה מClone Wars.
לעומת זאת הסדרה Star Wars: Rebels מרגישה מאוד נחוצה בשביל להבין את הסדרה הזאת. זה ממש סדרת המשך לRebels.

Aranel Nenharma

Well-known member
הסופש דווקא היה לי זמן אז כדי לא לרוץ מהר מידי עם באפי כי יש עדיין אנשים מתחשבים בעולם ראיתי את זה.
ו... יצרתי לך בעיה חדשה בעצם אופס:-D
:-[
הייתי מספיק נחמדה להודאות שיש לי בעיית התמכרות, לשתף איתכם, ולהחליט שאני מפסיקה עד שאתם מגיעים אלי
עכשיו תפסיקו להתברבר פה בפורום ולכו לראות באפי ואנג'ל

אני אפילו לא ראיתי עדיין את עונה 2 של בשורות טובות אז תשתקו

didalf

Well-known member
אני אפילו לא ראיתי עדיין את עונה 2 של בשורות טובות אז תשתקו
אז לכי תראי בינתיים יש לך זמן עכשיו.

הייתי מספיק נחמדה להודאות שיש לי בעיית התמכרות, לשתף איתכם, ולהחליט שאני מפסיקה עד שאתם מגיעים אלי
תודה.
האמת שבאמת מבחינתי החלק החשוב בצפיה משותפת זה החלק של המשותפת, ואני מניחה שמאכזב אותי קצת לגלות שלא כולם מרגישים כמוני בנושא.

snirf

Active member
עשיתי בינג' ביום אחד של HEARTSTOPPER/עוצר נשימה- עונה 2.
דחיתי אותה כי היו לי כמה וכמה סדרות שצפיתי במקביל שרציתי לסיים + רציתי להקדיש לה יום בינג'- בדיוק כמו שצפיתי בה בעונה הקודמת (לדעתי זה נפל על חג- ראש השנה/פסח, לא זוכר בדיוק), והנה הזדמן לי אתמול...מזל.

גם העונה היא המשיכה להיות צ'יזית מהנה, עם הרבה רגעים מתוקים להפליא :-] שלא ניתן אפילו להגיד מילה רעה אחת על הסדרה
שמרה על אותה רמה כמו הקודמת...
פה שהם השקיעו בצילומים שהתרחשו בפריז, שהיו כמעט חצי עונה!
העונה הזאת הייתה בסימן- ניק במרכז, היות והכל סבב סביב היציאה שלו מהארון, כך שצ'ארלי היה על תקן המבין והתומך מהצד.
אהבתי במיוחד את היציאה שלו מול אבא שלו והמונולוג בארוחה, זה היה אמיץ וכנה.
טוב שאלו הקשיים שהזוג הזה התמודד איתם במהלך העונה, ולא היו פרידות/ריבים/ויכוחים בדמות צלע שלישית (היות וניק לא מפסיק להדגיש שהוא ביסקסואל, ובטח לא סתם...מניח שהאישו הזה יבוא לידי ביטוי בעונה/ות הבאות מתישהו).
הייתה בעיקר הבנה ביניהם ורגעים מקסימים- צ'ארלי תומך בניק לגבי החשיפה שלו, וניק התחיל להבחין בבעיית האכילה שיש לצ'ארלי ולנסות להיות לו לעזר.
אני תוהה לעצמי האם אחרי כל התלאות והאתגרים שניק עבר העונה, האם לא פשוט "יירד לו" מצ'ארלי בעונה הבאה? ואז יהיה מה שאני מניח- התאהבות בדמות אישה או משהו...
זוג הלסביות גדל עליי העונה ומאוד אהבתי אותן, בעונה הקודמת פחות ייחסתי להן חשיבות.
מה שכן הפריע לי...שפתאום כולם גייז גם עלילת המורים הזאת פתאום, וגם עוד דמויות...זה מרגיש קצת טו-מאץ' שפתאום כל הסביבה היא להטב"ית.

מסקרן אותי לדעת, מי שקרא את הספרים/יודע-
הספר השני תואם את העונה ה2? עוד כמה ספרים יש? כולם מתרחשים בבי"ס? כי הייתי שמח לדעת שבהמשך כבר יש את חיי הקולג'/בוגרים למשל...וזה מתחיל להיות קצת פחות תמים ויותר בוגר.
כלומר שהסדרה מתבגרת...כי זה יכול להיות מעניין. נגיד תהיתי מתי הם ידברו על "הפעם הראשונה" והנה הייתה קצת נגיעה בזה לקראת סוף העונה...מקווה שבעונה הבאה זה כבר קורה.
ניק כזה... |מאוהב| מחכה לראות אותו כבר גם בעוד סדרות

הבנתי למה אני אוהב גם את הסדרה, היא ממש מזכירה לי את "יומן השומן" my fat diary - שהייתה גם כן סדרה בריטית שהתמקדה בתיכון...גם שם הייתה חבורה, גם שם נגעו בנושא רגיש בתקופת הנעורים, וגם שם היה את הויז'ואלס הגרפיים האלה על המסך...זה הקפיץ לי אותה לזכרון.
מי שלא צפה בה בזמנו- פספסתם סדרה מעולה! היא ממש מזכירה את "עוצר נשימה" באופי.

ראיתי שדנתם כאן על הסדרה, אחפש במהלך השבוע את הדיונים ואקרא.

didalf

Well-known member
גם העונה היא המשיכה להיות צ'יזית מהנה, עם הרבה רגעים מתוקים להפליא :-] שלא ניתן אפילו להגיד מילה רעה אחת על הסדרה
נכון|מאוהב|
זה היה מעולה|כן|

אני תוהה לעצמי האם אחרי כל התלאות והאתגרים שניק עבר העונה, האם לא פשוט "יירד לו" מצ'ארלי בעונה הבאה? ואז יהיה מה שאני מניח- התאהבות בדמות אישה או משהו...
חס וחלילה:-0

זוג הלסביות גדל עליי העונה ומאוד אהבתי אותן, בעונה הקודמת פחות ייחסתי להן חשיבות.
כן הן היו חמודות יותר.
מה שכן הפריע לי...שפתאום כולם גייז גם עלילת המורים הזאת פתאום, וגם עוד דמויות...זה מרגיש קצת טו-מאץ' שפתאום כל הסביבה היא להטב"ית.
חחחחח זה דווקא נחמד. אוטופי אבל נחמד.
חוצמזה אם חושבים על זה זה לא באמת שכל הסביבה *פתאום* להטבית אלא שהחבורה הזאת התגבשה סביב זה כי בתור להטבים הם מרגישים בנוח אחד עם השני.
והמורים זה קצת מצחיק אבל חמוד.

הספר השני תואם את העונה ה2?
האמת קראתי את זה כקומיקס אינטרנטי ולא כספרים וגם מתישהו שכחתי מזה אז אני יודעת להגיד מה נחשב ספר 2, אבל בכללי מה שקשור בניק וצ'רלי היה כמעט אחד לאחד והיו עוד דברים זהים אבל היו עלילות משנה שהוסיפו כי בקומיקס דמויות המשנה הרבה יותר משניות. וגם לניק וצ'רלי הוסיפו דברים לדעתי.

ראיתי שדנתם כאן על הסדרה, אחפש במהלך השבוע את הדיונים ואקרא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עשיתי בינג' ביום אחד של HEARTSTOPPER/עוצר נשימה- עונה 2.
דחיתי אותה כי היו לי כמה וכמה סדרות שצפיתי במקביל שרציתי לסיים + רציתי להקדיש לה יום בינג'- בדיוק כמו שצפיתי בה בעונה הקודמת (לדעתי זה נפל על חג- ראש השנה/פסח, לא זוכר בדיוק), והנה הזדמן לי אתמול...מזל.

שמרה על אותה רמה כמו הקודמת...
מסכים לחלוטין.
וגם אני ראיתי אותה בבינג' של יום אחד.

פה שהם השקיעו בצילומים שהתרחשו בפריז, שהיו כמעט חצי עונה!
אגב, ראיתי איזה משהו של מאחורי הקלעים ואמרו שהם היו איזה שבוע או שבועיים רק בפריז ונורא הופתעתי,
אבל אז נזכרתי שבעצם כל הקטעים שהם במלון, ובטח גם במסעדה, בטוח לא צולמו בפריז.
בכל מקרה אני ידעתי כמובן שפריז תהיה חלק משמעותי בעונה הזאת, אבל בכל זאת הופתעתי שכל כך הרבה ממנה היה באמת שם. וזה היה מעולה.
העונה הזאת הייתה בסימן- ניק במרכז, היות והכל סבב סביב היציאה שלו מהארון, כך שצ'ארלי היה על תקן המבין והתומך מהצד.
כל יציאה של ניק מהארון הייתה קצת מקסימה.
טוב שאלו הקשיים שהזוג הזה התמודד איתם במהלך העונה, ולא היו פרידות/ריבים/ויכוחים בדמות צלע שלישית (היות וניק לא מפסיק להדגיש שהוא ביסקסואל, ובטח לא סתם...מניח שהאישו הזה יבוא לידי ביטוי בעונה/ות הבאות מתישהו).
I'm Bi actually... חוזר שוב ושוב.
אבל זה הרגיש לי שזה פשוט מעצבן אותו כי אנשים (כמו אח שלו) מתייחסים לזה כאילו הוא פשוט לא מוכן לצאת מהארון באופן מלא בתור הומו ואל מאמינים שביסקסואלים זה דבר אמיתי.
הייתה בעיקר הבנה ביניהם ורגעים מקסימים- צ'ארלי תומך בניק לגבי החשיפה שלו, וניק התחיל להבחין בבעיית האכילה שיש לצ'ארלי ולנסות להיות לו לעזר.
זה היה מאוד חמוד
לא אגיב לגבי העתיד
בהחלט נתנו להם יותר מקום וסיפור בעונה הזאת. (רוב זה לא בספר)
חחחחחח באמת עברו ממצב שבו חלק מהדמויות סטרייטים לכך שכמעט אף אחד לא סטרייט.
בסוף אפילו נראה כאילו אימוג'ן לא בטוחה שהיא סטרייטית לחלוטין לפי איך שהיא מסתכלת על סהר.
עדיין טאו הוא סטרייט לפחות. אפילו אם הוא יוצא עם בחורה טרנסג'נדרית, אז די קשה להפריד אותו מהקהל הלהטבי.

אבל כן, זה לא בדיוק ריאלי, אבל זה סוג של פנטזיה קצת. כלומר באופן כללי בחור כמו ניק זה די פנטזיה.

לגבי המורים - אהבתי את זה בגלל שזה קצת האיר באופן אחר רומן ראשוני כזה בין שני בחורים, אבל שהם כבר אנשים בוגרים. ואהבתי מה שהבחור ההוא אמר על כך שלא היה לו משהו כזה כשהוא היה נער כי הוא הבין את הנטייה המינית שלו רק כשהוא היה כבר בשנות ה20 שלו.
(אגב, עלילה הצד הזאת גם הייתה בספר, אבל רק בסדרה היא הרגישה לי משמעותית לעלילה)

חחחחח זה דווקא נחמד. אוטופי אבל נחמד.
חוצמזה אם חושבים על זה זה לא באמת שכל הסביבה *פתאום* להטבית אלא שהחבורה הזאת התגבשה סביב זה כי בתור להטבים הם מרגישים בנוח אחד עם השני.
זה גם מאוד נכון

הספר השני תואם את העונה ה2? עוד כמה ספרים יש? כולם מתרחשים בבי"ס? כי הייתי שמח לדעת שבהמשך כבר יש את חיי הקולג'/בוגרים למשל...וזה מתחיל להיות קצת פחות תמים ויותר בוגר.
כלומר שהסדרה מתבגרת...כי זה יכול להיות מעניין. נגיד תהיתי מתי הם ידברו על "הפעם הראשונה" והנה הייתה קצת נגיעה בזה לקראת סוף העונה...מקווה שבעונה הבאה זה כבר קורה.
העונה הראשונה בעצם מציגה את העלילה של שני הספרים הראשונים.
העונה השניה מציגה את העלילה של הספר השלישי. (ולכן לא מפתיעה שהיא כוללת יותר קטעים שלא היו בספר)

הבנים עדיין בתיכון בספר הרביעי והחמישי (שמפורסם באינטרנט בימים אלו - כל ראשון, 11 ו21 לחודש מתפרסם פרק באתר).
אבל כן יש התקדמות בזמן. ניק כבר בשנה האחרונה של התיכון.
וכן, יש גם התקדמות בעניין האינטימי.

אגב, השחקן נואה שנאפ (Stranger Things) כתב בטוויטר משהו על כך שגם הוא רוצה ניק נלסון בחיים שלו
מחכה לראות אותו כבר גם בעוד סדרות
מעניין שדווקא השחקן שמשחק את צ'ארלי לוהק למשהו משמעותי. וזה למרות שזה תפקיד המשחק הראשון שלו.
אבל אני בטוח שהקריירה של קיט קונור גם תהיה גדולה. הוא כבר הספיק לשחק את אלטון ג'ון הצעיר כשהוא היה ילד.

הבנתי למה אני אוהב גם את הסדרה, היא ממש מזכירה לי את "יומן השומן" my fat diary - שהייתה גם כן סדרה בריטית שהתמקדה בתיכון...גם שם הייתה חבורה, גם שם נגעו בנושא רגיש בתקופת הנעורים, וגם שם היה את הויז'ואלס הגרפיים האלה על המסך...זה הקפיץ לי אותה לזכרון.
מי שלא צפה בה בזמנו- פספסתם סדרה מעולה! היא ממש מזכירה את "עוצר נשימה" באופי.
וואי, לא חשבתי על הדימיון בין הסדרות.
גם אני מאוד מאוד אהבתי את הסדרה הזאת (אם כי העונה השלישית פחות)
לא זכרתי עד עכשיו שבאמת גם בה היו קטעי אנימציה כאלו משלבים. בעיקר שמתארים תחושות.
זאת הייתה כזאת סדרה חמודה. וקבוצת החברים שם הייתה מתוקה בטירוף.
גם היא הייתה מבוססת על ספר, אם כי לא נראה לי שרומן גרפי, ונראה לי שהספר היה יותר אוטוביוגרפי של הסופרת.
חוץ מזה היה לה קטע נוסטלגי כי היא התרחשה בשנות ה90.

בהחלט מומלץ למי שאוהב את הארטסטופר.

snirf

Active member
העונה הראשונה בעצם מציגה את העלילה של שני הספרים הראשונים.
העונה השניה מציגה את העלילה של הספר השלישי. (ולכן לא מפתיעה שהיא כוללת יותר קטעים שלא היו בספר)

הבנים עדיין בתיכון בספר הרביעי והחמישי (שמפורסם באינטרנט בימים אלו - כל ראשון, 11 ו21 לחודש מתפרסם פרק באתר).
אבל כן יש התקדמות בזמן. ניק כבר בשנה האחרונה של התיכון.
וכן, יש גם התקדמות בעניין האינטימי.

מעניין שדווקא השחקן שמשחק את צ'ארלי לוהק למשהו משמעותי. וזה למרות שזה תפקיד המשחק הראשון שלו.
אבל אני בטוח שהקריירה של קיט קונור גם תהיה גדולה. הוא כבר הספיק לשחק את אלטון ג'ון הצעיר כשהוא היה ילד.

וואי, לא חשבתי על הדימיון בין הסדרות.
גם אני מאוד מאוד אהבתי את הסדרה הזאת (אם כי העונה השלישית פחות)
לא זכרתי עד עכשיו שבאמת גם בה היו קטעי אנימציה כאלו משלבים. בעיקר שמתארים תחושות.
זאת הייתה כזאת סדרה חמודה. וקבוצת החברים שם הייתה מתוקה בטירוף.
גם היא הייתה מבוססת על ספר, אם כי לא נראה לי שרומן גרפי, ונראה לי שהספר היה יותר אוטוביוגרפי של הסופרת.
חוץ מזה היה לה קטע נוסטלגי כי היא התרחשה בשנות ה90.

בהחלט מומלץ למי שאוהב את הארטסטופר.

טוב לדעת לגבי הספרים
אז סדרת הספרים עוד ממשיכה? כלומר יהיו עוד מעבר ל-5?
מה שכן, מבאס ש...
הם עדיין בתיכון במשך כל ה-5 ספרים...כבר ציפיתי שבשלב מסוים יקפצו לקולג'/החיים הבוגרים שלהם, ואיך הזוגיות שלהם עומדת במבחן הזמן והגיל... :confused:

אין לי ספק שקיט קונור יהיה שחקן בולט בהמשך בבריטניה וילוהק למס' רב של פרויקטים. מופתע שעדיין לא חטפו אותו :p

ואיזה כיף שצפית ביומן השומן...הייתה נהדרת |מאוהב|

didalf

Well-known member
אבל זה הרגיש לי שזה פשוט מעצבן אותו כי אנשים (כמו אח שלו) מתייחסים לזה כאילו הוא פשוט לא מוכן לצאת מהארון באופן מלא בתור הומו ואל מאמינים שביסקסואלים זה דבר אמיתי.
אוקי אני אסתכל על זה ככה.
כי טיפה הציק לי שהיה נראה שהוא ממש מוטרד שחושבים שהוא חלילה גיי ומדגיש כל הזמן שיש לו את היכולת להמשך גם לנשים, ולא רציתי לחשוב דבר כזה על ניק. אז אני אקח מה שאתה אמרת.

אבל כן, זה לא בדיוק ריאלי, אבל זה סוג של פנטזיה קצת. כלומר באופן כללי בחור כמו ניק זה די פנטזיה.
לגמרי ולגמרי|כן|
אבל זה כיף לפעמים דברים שהם פנטזיה על עולם טוב יותר.

לגבי המורים - אהבתי את זה בגלל שזה קצת האיר באופן אחר רומן ראשוני כזה בין שני בחורים, אבל שהם כבר אנשים בוגרים. ואהבתי מה שהבחור ההוא אמר על כך שלא היה לו משהו כזה כשהוא היה נער כי הוא הבין את הנטייה המינית שלו רק כשהוא היה כבר בשנות ה20 שלו.
|כן|אני גם אהבתי.
(אגב, עלילה הצד הזאת גם הייתה בספר, אבל רק בסדרה היא הרגישה לי משמעותית לעלילה)
את זה דווקא זכרתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
I'm Bi actually... חוזר שוב ושוב.
אבל זה הרגיש לי שזה פשוט מעצבן אותו כי אנשים (כמו אח שלו) מתייחסים לזה כאילו הוא פשוט לא מוכן לצאת מהארון באופן מלא בתור הומו ולא מאמינים שביסקסואלים זה דבר אמיתי.
אוקי אני אסתכל על זה ככה.
כי טיפה הציק לי שהיה נראה שהוא ממש מוטרד שחושבים שהוא חלילה גיי ומדגיש כל הזמן שיש לו את היכולת להמשך גם לנשים, ולא רציתי לחשוב דבר כזה על ניק. אז אני אקח מה שאתה אמרת.
אז אני שמח שאני מבהיר את זה. (אני נזכר עכשיו שאני לא קראתי את כל התגובות שלך על עונה 2 מהשרשור ההוא)
זה לדעתי ממש לא העניין של ניק. לדעתי זה באמת בלבל אותו כי הוא ידע שהוא נמשך לבנות ולכן הלייבל של ביסקסואל הרגיש לו מתאים ויש משהו מרגיע להרבה אנשים במשהו כזה. ולכן גם אפשר להבין למה הוא טורח לומר את זה כל פעם ואפשר להבין למה זה מעצבן אותו כשאח שלו מסרב לקבל את זה.

אני ארחיב בעניין כי זה מתקשר לשחקן של ניק - קיט קונור.
כשהסדרה יצאה לא היה ידוע שום דבר פומבי לגבי הנטייה המינית של אף אחד מהשחקנים, אבל הרבה הניחו שרובם להטבים.
כמה חודשים אחרי שהסדרה פורסמה תמונה של ניק מחזיק יד של בחורה וזה יצר עניין ענק, כולל הרבה האשמות על קווירבייטינג - שהוא מעמיד פנים שהוא הומו בשביל התפקיד. שזה מגוחך כי הוא אף פעם לא העמיד פנים.
אבל העניין הוא שהוא כן להטב ולכן הוא יצא מהארון בטוויט עצבני.
הוא מספר על כל זה בראיון שקראתי איתו לאחרונה.
מעבר לכך הוא אומר שהוא עכשיו ממש חושש לגבי איך אנשים יגיבו אם הוא ייצא בעתיד עם בחורה. למרות שזה לא מבטל את זה שהוא ביסקסואל.

didalf

Well-known member
אז אני שמח שאני מבהיר את זה. (אני נזכר עכשיו שאני לא קראתי את כל התגובות שלך על עונה 2 מהשרשור ההוא)
:-0:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[
בכל מקרה לא התייחסתי לזה בכלל שם.

זה לדעתי ממש לא העניין של ניק. לדעתי זה באמת בלבל אותו כי הוא ידע שהוא נמשך לבנות ולכן הלייבל של ביסקסואל הרגיש לו מתאים ויש משהו מרגיע להרבה אנשים במשהו כזה. ולכן גם אפשר להבין למה הוא טורח לומר את זה כל פעם ואפשר להבין למה זה מעצבן אותו כשאח שלו מסרב לקבל את זה.
אני יודעת שלא ולא רציתי לחשוב ככה על ניק אבל מודה שהמחשבה הזאת כן הציקה לי קצת ובגלל זה אני מודה לך שנתת לי אפשרות אחרת להבין את זה.

אני ארחיב בעניין כי זה מתקשר לשחקן של ניק - קיט קונור.
כשהסדרה יצאה לא היה ידוע שום דבר פומבי לגבי הנטייה המינית של אף אחד מהשחקנים, אבל הרבה הניחו שרובם להטבים.
כמה חודשים אחרי שהסדרה פורסמה תמונה של ניק מחזיק יד של בחורה וזה יצר עניין ענק, כולל הרבה האשמות על קווירבייטינג - שהוא מעמיד פנים שהוא הומו בשביל התפקיד. שזה מגוחך כי הוא אף פעם לא העמיד פנים.
אבל העניין הוא שהוא כן להטב ולכן הוא יצא מהארון בטוויט עצבני.
הוא מספר על כל זה בראיון שקראתי איתו לאחרונה.
מעבר לכך הוא אומר שהוא עכשיו ממש חושש לגבי איך אנשים יגיבו אם הוא ייצא בעתיד עם בחורה. למרות שזה לא מבטל את זה שהוא ביסקסואל.
אני זוכרת את כל זה וזה היה מאד מעצבן.
אנשים מתקיפים בטירוף מפורסמים על "קווירבייטינג" [שזה בכלל חוצפה להאשים מישהו בזה. אנשים לא עושים קווירבייטינג. הם אנשים. תאגידים עושים] ואז ברגע שהם נדחקים לצאת מהארון מיד נוזפים איך זה לא יפה מה שהם עשו וחוזרים לעשות את זה לסלב הבא שלא הכריז לעולם בדיוק מה הוא אוהב ועם מי הוא יוצא.

Lhuna3

Well-known member
כמה חודשים אחרי שהסדרה פורסמה תמונה של ניק מחזיק יד של בחורה וזה יצר עניין ענק, כולל הרבה האשמות על קווירבייטינג - שהוא מעמיד פנים שהוא הומו בשביל התפקיד
אנשים מתקיפים בטירוף מפורסמים על "קווירבייטינג״
איזה עולם מטומטם! |פנים|

אתמול היה פרק 27, היה פרק מריחה שבו בחרו מראש השופטים והקהל את עשרת הריקודים הטובים ביותר עפ"י סדר הפוך ונתנו לילדים לרקוד את חלקם, את אלו של רביעיית חצי הגמר:
  • מקום 10: לירן & נינה רקדו סלסה בשיר All night long.
  • מקום 9: קים אור & עידן רקדו פיוז'ן לצלילי השיר רונדלים.
  • מקום 8: אלה לי & מתנאל רקדו פוקסטרוט לצלילי הצבעים.
  • מקום 7: יוגב & ג'וליה רקדו מודרני לצלילי השיר Believer.
  • מקום 6: יוגב & ג'וליה רקדו לטינו לצלילי השיר טודו בום.
  • מקום 5: עדי & ארטיום רקדו צ'ה צ'ה לצלילי ג'יי לו בשיר On the floor. (ריקוד הפתיחה שלהם שהיה בפרק שני)
  • מקום 4: קים אור & עידן רקדו סלסה במשימה "קלאסיקה ישראלית" לצלילי השיר קרנבל בנח"ל.
  • מקום 3: גיה & חיים רקדו סלסה במשימה "מסיבה ישראלית" עם השיר "לך הבייתה מוטי" של שרית חדד.
  • מקום 2: עדי & ארטיום רקדו מודרני לצלילי השיר ילד מטריה וביחד איתם גם גיה & חיים שרקדו פריסטייל לצלילי השיר יוניקורן של נועה קירל.
  • מקום 1: לירן & נינה רקדו לטינו לצלילי Conga, הריקוד המצטיין של העונה, היחיד שקיבל 40 נק'.
הפרק הבא יהיה הגמר שישודר ביום רביעי שבו לירן & נינה ירקדו את ריקוד מושחת וגיה & חיים ירקדו מדונה ו-Queen.
היום (אתמול) הגענו לגמר עם 3 זוגות כאשר, שוב, מתנאל (שהודח בשמינית גמר עם אלה לי) ירקוד במקום ארטיום, כ"א ירקוד 2 ריקודים, אחד פיוז'ן שמשלב 2 ריקודים והשני עם קהל, בסיבוב ראשון עפ"י הסדר הבא:
  1. לירן בירן ירקוד פיוז'ן של 2 סגנונות: פסדובלה וסמבה עם נינה וקיבלו 40 נק'.
  2. גיה תרקוד לטינו עם השיר I live my Bananna של מדונה עם עוד רקדנים וכמובן עם חיים פרשטיין, קיבלו 39 נק'.
  3. עדי חבשוש תרקוד פיוז'ן של 2 סגנונות: ואלס וינאי ולירי בשיר מחכה של ריטה עם מתנאל במקום ארטיום שנעל את הריקוד, קיבלו 40 נק'.
לטעמי, לגיה ולעדי לא הגיע הניקוד שגבוה שקיבלו ובסיבוב שני עפ"י הסדר הבא:
  1. לירן בירן ירקוד את הריקוד המפורסם: סלסה של ריקוד מושחת עם פטריק סוויזי (בייבי) עם עוד רקדנים וכמובן עם נינה וקיבלו 40 נק' שיתווספו ל-40 נק' ובסה"כ יש להם 80 נק', המקסימום האפשרי.
  2. עדי חבשוש תרקוד לטינו עם עוד רקדנים וכמובן עם מתנאל במקום ארטיום שהצטרף בסוף הריקוד, קיבלו 39 נק' שיתווספו ל-40 נק' ובסה"כ יש להם 79 נק'.
  3. גיה תרקוד פיוז'ן של 2 סגנונות: מודרני ורומבה עם השיר האומנם (את תלכי בשדה) של חוה אלברשטיין וכמובן עם חיים פרשטיין, קיבלו 40 נק', שיתווספו ל-39 נק' ובסה"כ יש להם 79 נק'.
לטעמי, לעדי לא הגיע הניקוד הרב שקיבלה גם בסיבוב הזה.
השופטים נתנו ללירן & נינה, לקהל יש 75% בהחלטה ומי שזכה הם עדי & ארטיום (מתנאל) עם 35%, מקום שני גיה & חיים עם 34% ומקום שלישי לירן & נינה עם 31% למרות ציונם המושלם, בצדק רב! מהשופטים של 80 נק', שזה בושה וחרפה, פשוט לא רצו שנינה תזכה פעמיים רצוף.
זה מה שהימרתי כל העונה שתהיה התוצאה :) ומהפרק הקודם של בחירת הריקוד המושלם שיניתי את הסדר של הזכייה.

It's Always Sunny

Well-known member
צופי סיפורה של שפחה,
אם היה שלה שבו הרגשתם שהסדרה מתדרדרת, מתי בערך זה היה?
ומעדכנת שהתחלתי את עונה 2 של הסדרה.

זה באמת היה הכרחי מצד הדודות להעמיד פנים שכל השפחות עומדות למות בתלייה?

ובלי קשר למה שכתבתי למעלה, הנחתי שלהרוג את כל השפחות לא יקרה אבל באותו רגע שחשבתי שזה יקרה זה הרגיש לי מאוד מטופש שהם יהרגו את כל הנשים שמסוגלות להיכנס להיריון.

dilia snake

Well-known member
צופי סיפורה של שפחה,
אם היה שלה שבו הרגשתם שהסדרה מתדרדרת, מתי בערך זה היה?
ומעדכנת שהתחלתי את עונה 2 של הסדרה.
נראה לי בערך עונה 3-4? ברמה שעונה 5 כבר הרגישה בחלק מהמקרים פרודיה על הסדרה(נניח הקלוזאפים על הפנים של אליזבת' מוס, בשלב מסוים זה נהיה הזוי).

It's Always Sunny

Well-known member
אוף אני כל הזמן צופה בפלאשבקים ומקווה שהכל יסתיים בטוב ואז נזכרת שאני כבר יודעת איך הכל נגמר :-(
קיוויתי שאמילי תצליח לברוח עם המשפחה שלה לקנדה למרות שאני כבר יודעת שזה לא קרה.

למעלה