דיוני סדרות #121

It's Always Sunny

Well-known member
סדרה מאוד חזקה וקשה.
אני אשמח לשמוע מה המחשבות שלך בהמשך.
כן, היו כמה פעמים במהלך הפרק שהרגשתי צמרמורת מהמחשבה על עולם כזה.

איפה את רואה את זה?
דודים, לצערי התנתקנו מהוט לפני שהספקתי לראות את הסדרה :-/
אני רואה את הסדרה עם תרגום לאנגלית אז אני מתקשה עם חלק מהביטויים, כלומר יכולה להבין את המשמעות שלהם אבל לא מצליחה לתרגם אותם.

אני חושב שלמרות ששתיהן חיות באותה תקופה בערך, אין שתי דמויות יותר שונות מאליזבת ומידג'.
נכון, לא חשבתי על זה בכלל.

Lhuna3

Well-known member
כן, היו כמה פעמים במהלך הפרק שהרגשתי צמרמורת מהמחשבה על עולם כזה.

דודים, לצערי התנתקנו מהוט לפני שהספקתי לראות את הסדרה :-/
אני רואה את הסדרה עם תרגום לאנגלית אז אני מתקשה עם חלק מהביטויים, כלומר יכולה להבין את המשמעות שלהם אבל לא מצליחה לתרגם אותם.

נכון, לא חשבתי על זה בכלל.
תתחדשי על החתימה!
ומסקרן אותי מה גרם לך לבחור בה :)

dilia snake

Well-known member
תחילת הפרק מאוד הפתיעה אותי, שמעתי כל כך הרבה על הסדרה ועל העולם הדיסטופי שבו היא מתחרשת שאפילו לא העלתי בדעתי שיראו לנו פלאשבקים לתקופה שלפני.

אין לי כל כך הרבה מה לכתוב על הפרק, אני צריכה לראות עוד כמה פרקים כדי לגבש את דעתי על הדמויות, אבל בינתיים קצת קשה לי לקחת את אלקסיס בלדל ברצינות כי מבחינתי היא רורי גילמור. אולי זה ישתנה בהמשך.

דבר אחד שאני כן רוצה לציין, הרגע שבו השפחות מכות את האנס והורגות אותו, אני תוהה האם זו הדרך של המשטר לתת להם להוציא את הרגשות שלהן ובו זמנית להרוג פושעים. אם מתייחסים לזה בהמשך, כמובן אל תענו לי.

וחוץ מזה התחלתי לראות הכתר, כבר הרבה זמן רציתי, מסתבר שיש שם שחקן מפרינג' וחצי מהפרק תהיתי מאיפה הוא מוכר לי :-D וכמובן עוזר שיש שם את מאט סמית' :-]
קלייר פוי קצת מזכירה לי את מידג' מגברת מייזל המופלאה בשילוב של צבע שיער-עיניים-עור. אבל אולי אני אומרת את זה כי לא מזמן ראיתי את גברת מייזל המופלאה.
חלק ממני רוצה להגיד לך להפסיק לראות אחרי עונה אחת את סיפורה של שפחה, כי מהרגע שהם הפסיקו להסתמך על חומר המקור הסדרה הולכת ומדרדרת.

בקטע טריוויה החמוד-משעשע, הדודה שסוטרת לג'ון בפרק הזה זו הסופרת שכתבה את הספר שעליו הסדרה מבוססת.

והכתר (y) אחת הסדרות הכי אהובות עלי אי פעם.

It's Always Sunny

Well-known member
חלק ממני רוצה להגיד לך להפסיק לראות אחרי עונה אחת את סיפורה של שפחה, כי מהרגע שהם הפסיקו להסתמך על חומר המקור הסדרה הולכת ומדרדרת.
כן, שמעתי על זה. זו הסיבה שמלכתחילה נרתעתי מהסדרה.

בקטע טריוויה החמוד-משעשע, הדודה שסוטרת לג'ון בפרק הזה זו הסופרת שכתבה את הספר שעליו הסדרה מבוססת.
מעניין לדעת.

עכשיו נזכרתי
שאחד הקטעים שהיו קשים לצפייה היה ה״טקס״ שמפקד עשה לג׳ון, הייתה לי תחושה שהוא ישכב איתה לפי הדרך שבה דברים נאמרו אבל המבט החלול שלה במהלך יחסי המין היה קשה לצפייה.
די התאפקתי מלומר את זה, אבל אני חושבת שזה מעניין שהדודות מאשימות גבר שאנס את אחת מהשפחות בזמן שהן די עוברות את זה ביום יום שלהן, זה בטוח מכוון מצד הסדרה אבל כשההבנה הזו נפלה עליי זה עורר בי אי נוחות.

והכתר (y) אחת הסדרות הכי אהובות עלי אי פעם.

אח שלי לא הצליח להתגבר על המעבר בין השחקניות של המלכה אבל אני די מצפה לראות את השינוי רק בשביל לראות את ארמון המלוכה במרוצת השנים, אנחנו מתחילים את הסדרה בסוף שנות ה-40 ואני מחכה לשנות ה-90 למשל, כי מעניין אותי לראות איך חייה של המלכה והמשפחה שלה השתנו במהלך ה-40 ומשהו שנים הללו ובכלל איך בריטניה עצה משתנה לאורך השנים.

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
י התאפקתי מלומר את זה, אבל אני חושבת שזה מעניין שהדודות מאשימות גבר שאנס את אחת מהשפחות בזמן שהן די עוברות את זה ביום יום שלהן, זה בטוח מכוון מצד הסדרה אבל כד ההבנה הזו נפלה עליי זה עורר בי אי נוחות.
מהנק' מבט של הדודות ושאר המערכת, הטקס הוא לא אונס. הוא אירוע דתי וקדוש וזה סוג של מצווה. בזמן שאנחנו (הצופים) חווים את זה מהצד כאונס לכל דבר ועניין.

אני מנסה ללכת בין הטיפות ולא להגיד יותר מידי, אבל זה משהו שצריך להבין. אסור לגעת ולקיים מגע מיני עם שפחות מחוץ לטקס, וזה לא אונס הם מבצעים את עבודת אלוהים.

אח שלי לא הצליח להתגבר על המעבר בין השחקניות של המלכה אבל אני די מצפה לראות את השינוי רק בשביל לראות את ארמון המלוכה במרוצת השנים, אנחנו מתחילים את הסדרה בסוף שנות ה-40 ואני מחכה לשנות ה-90 למשל, כי מעניין אותי לראות איך חייה של המלכה והמשפחה שלה השתנו במהלך ה-40 ומשהו שנים הללו ובכלל איך בריטניה עצה משתנה לאורך השנים.
זה לא ספוילר, אבל לטעמי המעבר בין השחקניות(ושאר הצוות) לא כזה נוראי כמו שחשבתי. זה מעניין לראות איך כל אחת מהן לוקחת את הדמות של המלכה למקום אחר.

קשה לי לדרג את עונות 1-4, אבל לפעמים אני מעדיפה את 3-4 על פני 1-2 ולפעמים ההפך. כול ארבעת העונות האלו מוצלחות מאוד ושומרות על אותה רמה(עם עונה 5 יש לי בעיות, אבל אני דיי זוכרת שניק אהב אותה יותר ממני).

It's Always Sunny

Well-known member
מהנק' מבט של הדודות ושאר המערכת, הטקס הוא לא אונס. הוא אירוע דתי וקדוש וזה סוג של מצווה. בזמן שאנחנו (הצופים) חווים את זה מהצד כאונס לכל דבר ועניין.

אני מנסה ללכת בין הטיפות ולא להגיד יותר מידי, אבל זה משהו שצריך להבין. אסור לגעת ולקיים מגע מיני עם שפחות מחוץ לטקס, וזה לא אונס הם מבצעים את עבודת אלוהים.
עכשיו כשאני חושבת על זה אחרי מה שכתבת אני מסכימה איתך, אני מניחה שלי כבתור צופה מהצד, קשה להתמודד עם מה שקורה בפרק. אני אצטרך לראות עוד מהסדרה כי ראיתי פרק אחד ובטח אני אבין דברים יותר ככל שאראה את הסדרה.

זה לא ספוילר, אבל לטעמי המעבר בין השחקניות(ושאר הצוות) לא כזה נוראי כמו שחשבתי. זה מעניין לראות איך כל אחת מהן לוקחת את הדמות של המלכה למקום אחר.
נהייתי פרנואידית לגבי ספוילרים.
היו לך ספקות כששמעת שיחליפו את השחקנים?

קשה לי לדרג את עונות 1-4, אבל לפעמים אני מעדיפה את 3-4 על פני 1-2 ולפעמים ההפך. כול ארבעת העונות האלו מוצלחות מאוד ושומרות על אותה רמה(עם עונה 5 יש לי בעיות, אבל אני דיי זוכרת שניק אהב אותה יותר ממני).
(y) את עדיין מחכה לעונה 6 באותה התלהבות שהייתה לך מעונה 1-4?

dilia snake

Well-known member
נהייתי פרנואידית לגבי ספוילרים.
קצת, כן. כי קלייר פוי הייתה מדהימה בשתי העונות הראשונות ופחדתי שאני לא אתחבר לקאסט החדש ושהם לא יצליחו להיכנס לנעליים הגדולות של הקאסט הראשון ובאמת הייתה לי בעיה עם שחקן או שניים בהתחלה. אבל דיי מהר לתוך הפרק הראשון בעונה השנייה הספקות נעלמו ואוליביה קולמן הייתה מדהימה לא פחות מקלייר פוי.

(y) את עדיין מחכה לעונה 6 באותה התלהבות שהייתה לך מעונה 1-4?
כן, כי אני רוצה לגעת איך זה הסתיים(והעונה החמישית לא הייתה גרועה, היא רק הרגישה בעייתית ופחות מוצלחת).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אשמח אם ניק יחדד בקשר לספוילרים
כי באמת לפעמים לא יודעת אם דברים שאני כותבת הם ספוילרים או לא
עדיף תמיד לטעות לכיוון הזהיר יותר.
אני ממש לא דאגתי מהחילופי שחקנים.
ואגב, לדעתי הודיעו מראש שיחליפו שחקנים לאחר כמה עונות.
אני סמכתי עליהם שיביאו שחקנים טובים באותה מידה והם אכן עשו את זה. הקאסט של הסדרה הזאת מדהים.
היו לי הרבה בעיות עם עונה 5.
אני כבר לא זוכר את הדיונים שלנו, אולי לך היו יותר בעיות מאשר לי.
עונה 5 היא מבחינתי בפירוש פחות טובה מקודמותיה.
זכור לי שגם את עונה 3 פחות אהבתי (לא בגלל חילופי השחקנים) אבל אז עונה 4 הייתה פשוט מדהימה.
כן, כי אני רוצה לגעת איך זה הסתיים(והעונה החמישית לא הייתה גרועה, היא רק הרגישה בעייתית ופחות מוצלחת).
חחחחח
קצת קשה לא לדעת איך זה יסתיים, כי זה העולם שלנו.
או שאת מתכוונת באיזו נקודה יבחרו לסיים?
אני מניח שמייגן מרקל לא תכנס לעונה הזאת.
אולי בגלל מות המלכה יחליטו להוסיף עוד עונה בשביל לסגור את הסדרה עם המוות שלה.

מה דעתכם על להמציא את אנה? סדרה בת 9 פרקים.
לא ראיתי.
הנושא לא מספיק משך אותי.
רציתי רק בשביל השחקנית הראשית שהיא מעולה (אני מכיר אותה מאוזרק)

dilia snake

Well-known member
היו לי הרבה בעיות עם עונה 5.
אני כבר לא זוכר את הדיונים שלנו, אולי לך היו יותר בעיות מאשר לי.
עונה 5 היא מבחינתי בפירוש פחות טובה מקודמותיה.
זכור לי שגם את עונה 3 פחות אהבתי (לא בגלל חילופי השחקנים) אבל אז עונה 4 הייתה פשוט מדהימה.
אז אולי אני מתבלבלת עם הדיונים שלנו על סיפורה של שפחה? אני זוכרת ששתיהן היו בעונה 5 ובשתיהן הייתה ירידה ברמה.

אני חושבת שאם מסתכלים על עונה 3-4 כעונה אחת אז הם עשו עבודה מופתית עם הדמות של צ'ארלס וההפיכה שלו מילד סימפטי בסה"כ שאימא שלו לא אהבה אותו מספיק לנבל ובעל מחורבן(ואני לא סולחת על זה שאמה קורין לא קיבלו אמי על עונה 4, כי הם אחת הסיבות שעונה 4 כ"כ מופתית).

הבעיה עם עונה 5 שהיא צהובה נורא והאור הבעייתי שהם הציגו את דיאנה וההלבנה המוזרה שהדמות של צ'ארלס עברה.

וזה פספוס שהם לא סיימו עם המוות של דיאנה.

קצת קשה לא לדעת איך זה יסתיים, כי זה העולם שלנו.
או שאת מתכוונת באיזו נקודה יבחרו לסיים?
אני מניח שמייגן מרקל לא תכנס לעונה הזאת.
אולי בגלל מות המלכה יחליטו להוסיף עוד עונה בשביל לסגור את הסדרה עם המוות שלה.
הכוונה איזו אירועים היסטוריים נוספים הם יכניסו לעונה הזאת ולמה הם יתייחסו ולמה לא.

בכול אופן אני חושבת שהכי הגיוני לסיים בחתונה של וויליאם וקייט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז אולי אני מתבלבלת עם הדיונים שלנו על סיפורה של שפחה? אני זוכרת ששתיהן היו בעונה 5 ובשתיהן הייתה ירידה ברמה.
הגיוני.
אני באמת הרבה יותר אהבתי את עונה 5 של סיפורה של שפחה ממך.
אני חושבת שאם מסתכלים על עונה 3-4 כעונה אחת אז הם עשו עבודה מופתית עם הדמות של צ'ארלס וההפיכה שלו מילד סימפטי בסה"כ שאימא שלו לא אהבה אותו מספיק לנבל ובעל מחורבן(ואני לא סולחת על זה שאמה קורין לא קיבלו אמי על עונה 4, כי הם אחת הסיבות שעונה 4 כ"כ מופתית).

הבעיה עם עונה 5 שהיא צהובה נורא והאור הבעייתי שהם הציגו את דיאנה וההלבנה המוזרה שהדמות של צ'ארלס עברה.

וזה פספוס שהם לא סיימו עם המוות של דיאנה.
מסכים לחלוטין
בכול אופן אני חושבת שהכי הגיוני לסיים בחתונה של וויליאם וקייט.
זאת אופציה אני מניח.
אבל זה אומר שיצטרכו שני שחקנים שונים בשביל וויליאם באותה עונה.

ברור אני תמיד נוטה להקפיד
אבל אני רואה שאחרים לא מקפידים על דברים מסוימים
אז תוהה אם אני מגזימה בהקפדה שלי
לא שאכפת לי להקפיד
זאת הבחירה הטובה וגם מה שאני תמיד מעדיף לעשות.

חוץ מלגבי אבודים שלגביה אין לי בעיה לספר לכולם שבסוף מתברר שזה הכל היה חלום של ילד אוטיסט

It's Always Sunny

Well-known member
אני ממש כמה דקות לפני סוף הפרק והייתי חייבת לעצור כי אני מפחדת לראות את התגובה של סרינה כשהיא תגלה שג'ון לא בהריון ;-#

limors2

Active member
שאלות טלוויזיה שלא קשורות לבאפי ואנג׳ל (כי הקצב שלכם מטורף אז יום אחד אגיע אליהן), בעקבות סופ״ש טלוויזיה מפתיע שהיה לי-

המכשף: מישהו צפה בעונה 3? יכול להמליץ או לבאס? אישית מאד נהניתי מעונה 2 שסיימתי אתמול, הבנתי שיש דעות סותרות לגבי 3 אז אני רוצה לשמוע מאנשים שאני סומכת עליהם

רק רציחות בבניין- את עונה 2 גם סיימתי אתמול, נהניתי טיפה פחות מהראשונה אבל עדיין צפיתי בפתיח בשלמותו בכל פרק. צפיתם? לא צפיתם? למה לא? בגלל באפי? (עדי אני רואה שהרגע הגבת לפרקים הראשונים אז אשמח לדיעה נטולת ספוילרים)

אסוקה/אשוקה/המגניבה ההיא מסטאר וורז- ראיתי שניק כתב שהוא צפה בפרקים הראשונים, עוד מישהו צפה? איך הם? ואני צריכה ידע מסדרות קודמות? כי אני עדיין בתחילת העונה של המנדלוריאן ולא צפיתי באחרות ביקום הזה

didalf

Well-known member
רק רציחות בבניין- את עונה 2 גם סיימתי אתמול, נהניתי טיפה פחות מהראשונה אבל עדיין צפיתי בפתיח בשלמותו בכל פרק. צפיתם? לא צפיתם? למה לא? בגלל באפי? (עדי אני רואה שהרגע הגבת לפרקים הראשונים אז אשמח לדיעה נטולת ספוילרים)
כן אני התעכבתי עם זה בגלל באפי ואתמול סופסוף ראיתי את הפרקים הראשונים.
לדעתי עדיין כיפית מאד.

אתמול היה פרק 27, היה פרק מריחה שבו בחרו מראש השופטים והקהל את עשרת הריקודים הטובים ביותר עפ"י סדר הפוך ונתנו לילדים לרקוד את חלקם, את אלו של רביעיית חצי הגמר:
  • מקום 10: לירן & נינה רקדו סלסה בשיר All night long.
  • מקום 9: קים אור & עידן רקדו פיוז'ן לצלילי השיר רונדלים.
  • מקום 8: אלה לי & מתנאל רקדו פוקסטרוט לצלילי הצבעים.
  • מקום 7: יוגב & ג'וליה רקדו מודרני לצלילי השיר Believer.
  • מקום 6: יוגב & ג'וליה רקדו לטינו לצלילי השיר טודו בום.
  • מקום 5: עדי & ארטיום רקדו צ'ה צ'ה לצלילי ג'יי לו בשיר On the floor. (ריקוד הפתיחה שלהם שהיה בפרק שני)
  • מקום 4: קים אור & עידן רקדו סלסה במשימה "קלאסיקה ישראלית" לצלילי השיר קרנבל בנח"ל.
  • מקום 3: גיה & חיים רקדו סלסה במשימה "מסיבה ישראלית" עם השיר "לך הבייתה מוטי" של שרית חדד.
  • מקום 2: עדי & ארטיום רקדו מודרני לצלילי השיר ילד מטריה וביחד איתם גם גיה & חיים שרקדו פריסטייל לצלילי השיר יוניקורן של נועה קירל.
  • מקום 1: לירן & נינה רקדו לטינו לצלילי Conga, הריקוד המצטיין של העונה, היחיד שקיבל 40 נק'.
הפרק הבא יהיה הגמר שישודר ביום רביעי שבו לירן & נינה ירקדו את ריקוד מושחת וגיה & חיים ירקדו מדונה ו-Queen.

נערך לאחרונה ב:
למעלה