דיוני סדרות #121

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

דיברגנט חדש

Well-known member
רחובות קשוחים, סיימתי את העונה הראשונה, לא ידעתי שיש עוד עונה ואני עכשיו נהנה ממנה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם אני היחיד שכבר ראה את Red, White & Royal Blue?
או שזה פשוט שכמוני לא ידעתם איפה לכתוב על זה.

בכל מקרה הסרט היה נהדר.
אני הייתי מאושר אחרי הצפייה בו.
עיבוד נהדר לספר שעליו הוא מבוסס

dilia snake

Well-known member

בכל מקרה הסרט היה נהדר.
כבר ראיתי שעה |מובך| ואני אראה גם את השעה השנייה עוד מעט.

didalf

Well-known member
טרם:-(
ידעתי שאני אגיע לזה רק בלילה.
בכל מקרה הסרט היה נהדר.
יאיי טוב לשמוע.

dilia snake

Well-known member
זה היה חמוד מאוד ונראה לי שדיי נהנתי בסה"כ. אבל זה היה כזה קלישאתי וצפוי.

אני יודעת שככה אמורה להיות קומדיה רומנטית, אבל לא יודעת זה פשוט היה לא מאוד מקורי וצפוי.

בכל מקרה הסרט היה נהדר.
הלו, זה שרשור סדרות, לא של סרטים :)
אם כבר הזכרת, צפיתי כבר בסרט ה-|חדש| של גל גדות שעלה היום הארט אוף סטון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הלו, זה שרשור סדרות, לא של סרטים :)
אני באמת מאוד התלבטתי בגלל זה.
אם כבר הזכרת, צפיתי כבר בסרט ה-|חדש| של גל גדות שעלה היום הארט אוף סטון.
איך הוא היה?
לא נראה לי כל כך משהו מהטריילר שראיתי.

זה היה חמוד מאוד ונראה לי שדיי נהנתי בסה"כ. אבל זה היה כזה קלישאתי וצפוי.

אני יודעת שככה אמורה להיות קומדיה רומנטית, אבל לא יודעת זה פשוט היה לא מאוד מקורי וצפוי.
כן, זה לחלוטין קלישיאתי וצפוי.
וכן, באמת ככה אמורה להיות קומדיה רומנטית.
לגבי מקורי - האם עצם העובדה שזה הבן של נשיאת ארה"ב ונסיך אנגליה זה לא מספיק מקורי?
אבל מעבר לזה כמובן שזה לא מקורי כי אפילו שייקספיר כבר יצר קומדיות רומנטיות.

didalf

Well-known member
טרם:-(
ידעתי שאני אגיע לזה רק בלילה.
אוף בסוף עוד לא ראיתי כי הלכנו לברבי (אבל סופסוף ראיתי ברבי!!!!)
ומחר אני גם עסוקה:-( אבל מקווה שאני אגיע לזה בערב.
גם באפי ואנג'ל עוד לא הגעתי.
שלא נדבר על רק רציחות בבניין|שפם|

limors2

Active member

בכל מקרה הסרט היה נהדר.
שמחה לשמוע, כי באתי לפה לשאול אם לראות אותו לפני שאר הדברים שמחכים לי. עיבודים לספרים טובים זה תמיד מפחיד.
מקווה לצפות בו הערב!

didalf

Well-known member
יאיי ראיתי גםםםםם

כ"כ חמודדדדדדדדדד|מאוהב|
זה היה כאילו זהה לספר מצד אחד ומלא שינויים קטנים מצד שני אבל סה"כ עיבוד ממש טוב.

אני חושבת שהכי חסר לי השימוש ב your song.
טוב אבל אני לא מתלוננת היה אדורבל|מאוהב| והכימיה ביניהם ממש טובה!
התרגשתי ממש ב history huh?|לב|
והסרט הזה עדיין יותר פנטזיה מכל סרטי מארוול ביחד. אבל זה כיף.

limors2

Active member
שמחה לשמוע, כי באתי לפה לשאול אם לראות אותו לפני שאר הדברים שמחכים לי. עיבודים לספרים טובים זה תמיד מפחיד.
מקווה לצפות בו הערב!
איזה חמודים הם, מה זה הדבר הזה.

(אני באמצע ונאלצתי להפסיק)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף, בא לי לראות את הסרט שוב

אני חושבת שהכי חסר לי השימוש ב your song.
זה לא זכור לי.
אבל באופן כללי אם קראתי את הספר לפני יותר מ4 שנים אז מדהים שאני בכלל זוכר טוב כמו שאני זוכר.

קצת על הבדלים בין הספר לסרט.
אז כמובן שהיו צריכים לחתוך דברים מסויימים.
למשל אני די בטוח שבספר הייתה לאלכס אחות.
והיה פוליטיקאי קוויר צעיר יחסית שהוא מאוד העריץ ואז כאילו בגד בדמקורטים.
ובכלל נכנסו יותר לעומק של כל מיני דברים כמו היפוך טקסס.
גם ההורים של אלכס היו גרושים והיא הייתה נשואה למישהו אחר.
אבל כל אלו דברים באמת יחסית חסרי משמעות.

משהו יותר משמעותי לדעתי זה שבספר אלכס די משוכנע שהוא סטרייט ואיכשהו חי בהכחשה גמורה שהוא אולי ביסקסואל, למרות שהיה לו חבר בתיכון שהוא היה מנשק הרבה פעמים.
ואז בשלב מסוים יש לו הבנה שבחורים סטרייטים כנראה לא כל כך עסוקים בלשכנע את עצמם שהם סטרייטים.
זה דווקא היה יכול להיות נחמד אם היה קורה ככה בסרט, אבל לא באמת הפריע לי שזה לא ממש היה. (הוא כן קצת בהכחשה כי הוא לא ממש הגדיר את עצמו כביסקסואל)

אגב, אהבתי את הקטע שבהתחלת הקשר שלהם (כלומר לפני שזה הופך לרומנטי) אז יש מין מונטז' כזה שלהם מדברים בטלפון והודעות טקסט וזה נורא חמוד. ועשו את זה נחמד עם זה שהם כאילו באותו חדר.
נראה לי שבהמשך הספר היו עוד הרבה שיחות רחוקות כאלו שלהם ואת זה כבר לא ראו בסרט והייתי שמח אם היה מקום גם לזה.
אבל באמת הסרט הוא גם ככה שעתיים.

בעצם אולי דבר אחד שממש חבל לי שלא היה בסוף הסרט - בספר יש סצנה, אחרי שהם הוצאו מהארון ואחרי שהמלכה (בספר יש מלכה ולא מלך) מאשרת להם להיות רשמיים, שבה צלם פורטרטים רשמי מצלם דיוקן רשמי שלהם והם שניהם לא ממש בנוח עם הסיטואציה כי זה מרגיש להם מזויף, אבל בסוף יוצאת תמונה מושלמת. הייתי רוצה שיהיה את זה.

אה. וידעתי שסטיבן פריי יהיה בסרט, אבל איכשהו חשבתי שהוא יהיה מין פקיד של המלוכה (כמו שהיו כמה), אז הופתעתי לטובה כשגיליתי שהוא המלך. אני לא יודע אם זאת הסיבה שבחרו שיהיה מלך במקום מלכה, אבל זה סיפק אותי.
(אני לא יודע אם זה קשור לכך שכשיצא הספר באמת הייתה מלכה וכיום יש מלך)

בקיצור זה סרט כיף ומתוק בטירוף.

https://loveallthegays.tumblr.com%2Fpost%2F725424239155593216
https://loveallthegays.tumblr.com%2Fpost%2F725410808865177600
https://loveallthegays.tumblr.com%2Fpost%2F725410765534806016
https://loveallthegays.tumblr.com%2Fpost%2F725410373862408193
https://loveallthegays.tumblr.com%2Fpost%2F725410393875431424

dilia snake

Well-known member
משהו יותר משמעותי לדעתי זה שבספר אלכס די משוכנע שהוא סטרייט ואיכשהו חי בהכחשה גמורה שהוא אולי ביסקסואל, למרות שהיה לו חבר בתיכון שהוא היה מנשק הרבה פעמים.
ואז בשלב מסוים יש לו הבנה שבחורים סטרייטים כנראה לא כל כך עסוקים בלשכנע את עצמם שהם סטרייטים.
זה דווקא היה יכול להיות נחמד אם היה קורה ככה בסרט, אבל לא באמת הפריע לי שזה לא ממש היה. (הוא כן קצת בהכחשה כי הוא לא ממש הגדיר את עצמו כביסקסואל)
הם בטח עשו שאלכס יהיה בי מההתחלה כדי לחסוך זמן כי היה להם רק שעתיים. אולי בגלל שלא קראתי, זה לא הפריע לי אבל בלי קשר נראה לי שזה עדיף ככה. ובכול אופן יש קטע שנורה אומרת לו לאכלס שאם הוא אובססיבי שנים לבחור מסוים כנראה שהוא נמשך אליו(או משהו כזה).
אגב, אהבתי את הקטע שבהתחלת הקשר שלהם (כלומר לפני שזה הופך לרומנטי) אז יש מין מונטז' כזה שלהם מדברים בטלפון והודעות טקסט וזה נורא חמוד. ועשו את זה נחמד עם זה שהם כאילו באותו חדר.
זה היה ממש טוב (y) והסצנה עם התרנגול הודו:-D.
אה. וידעתי שסטיבן פריי יהיה בסרט, אבל איכשהו חשבתי שהוא יהיה מין פקיד של המלוכה (כמו שהיו כמה), אז הופתעתי לטובה כשגיליתי שהוא המלך. אני לא יודע אם זאת הסיבה שבחרו שיהיה מלך במקום מלכה, אבל זה סיפק אותי.
(אני לא יודע אם זה קשור לכך שכשיצא הספר באמת הייתה מלכה וכיום יש מלך)
בראיון עם הבמאי, הוא אמר שזה צולם לפני שהמלכה מתה והם החליטו שבגלל שאליזבת' הייתה כ"כ דומיננטית ואייקון והיו מלא שחקניות שגילמו אותה עדיף להם ללכת על מלך. ולא יודעת בגלל סנדמן הוא התקבע לי בראש בתור דוד נחמד כזה אז היה מוזר שהוא מלך.

ואיפה אימא של הנרי אם כבר? זה היה מוזר לי(למרות שהם אמרו שהיא באפריקה או משהו).

פולגאר

Well-known member
הם בטח עשו שאלכס יהיה בי מההתחלה כדי לחסוך זמן כי היה להם רק שעתיים. אולי בגלל שלא קראתי, זה לא הפריע לי אבל בלי קשר נראה לי שזה עדיף ככה. ובכול אופן יש קטע שנורה אומרת לו לאכלס שאם הוא אובססיבי שנים לבחור מסוים כנראה שהוא נמשך אליו(או משהו כזה).

בראיון עם הבמאי, הוא אמר שזה צולם לפני שהמלכה מתה והם החליטו שבגלל שאליזבת' הייתה כ"כ דומיננטית ואייקון והיו מלא שחקניות שגילמו אותה עדיף להם ללכת על מלך. ולא יודעת בגלל סנדמן הוא התקבע לי בראש בתור דוד נחמד כזה אז היה מוזר שהוא מלך.

היכן זה משודר?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הם בטח עשו שאלכס יהיה בי מההתחלה כדי לחסוך זמן כי היה להם רק שעתיים. אולי בגלל שלא קראתי, זה לא הפריע לי אבל בלי קשר נראה לי שזה עדיף ככה.
כמו שאמרתי, גם לי זה לא ממש הפריע
ובכול אופן יש קטע שנורה אומרת לו לאכלס שאם הוא אובססיבי שנים לבחור מסוים כנראה שהוא נמשך אליו(או משהו כזה).
אוי זה מזכיר לי שבספר מתברר שלמעשה לאלכס היה קראש על הנרי עוד מאז שהוא היה ילד (כלומר ששניהם היו ילדים). הוא שמר איזה תמונה מעיתון של הנרי במשך שנים והוא לא הבין אפילו למה הוא שמר אותה.
חחחחח הסצנה עם התרנגול הודו באמת הייתה מעולה.
זאת סצנה גם מהספר שלחלוטין לא היו חייבים להכניס, אבל גם היה ממש חבל אם לא היו מכניסים.
בראיון עם הבמאי, הוא אמר שזה צולם לפני שהמלכה מתה והם החליטו שבגלל שאליזבת' הייתה כ"כ דומיננטית ואייקון והיו מלא שחקניות שגילמו אותה עדיף להם ללכת על מלך.
האמת שזה באמת הגיוני.
ולא יודעת בגלל סנדמן הוא התקבע לי בראש בתור דוד נחמד כזה אז היה מוזר שהוא מלך.
לי סטיבן פריי מקובע בראש בתור הומוסקסואל ידוע ולכן אני כמעט ציפיתי שהוא יגיד משהו על כך שהוא שמר על נטיותיו המיניות בסוד בשביל המלוכה ולכן גם הנרי צריך לעשות את זה.
כן, אמרו שהיא עוסקת בצדקה באפריקה.
בספר היא כן מופיעה יותר, אבל לא הרבה יותר.
זה מזכיר לי שהספר גם קצת יותר נכנס לדמות של אחותו של הנרי.

dilia snake

Well-known member
אוי זה מזכיר לי שבספר מתברר שלמעשה לאלכס היה קראש על הנרי עוד מאז שהוא היה ילד (כלומר ששניהם היו ילדים). הוא שמר איזה תמונה מעיתון של הנרי במשך שנים והוא לא הבין אפילו למה הוא שמר אותה.
:-D
חחחחח הסצנה עם התרנגול הודו באמת הייתה מעולה.
זאת סצנה גם מהספר שלחלוטין לא היו חייבים להכניס, אבל גם היה ממש חבל אם לא היו מכניסים.
זה עשה את השיחה ביניהם למושלמת!
וגם הסצנה שזהרה(שעד עכשיו לא ממש הבנתי מה התפקיד שלה באמת) תפסה אותם במלון יחד הייתה פרייסלס:-D:-D לא הפסקתי לצחוק :-D.

והנאום של אלכס אחרי שהוציאו אותם בכוח מהארון(y)(y) הייתי מאמצת את אלכס בתור חיית מחמד|מובך|.

וקלקלתם אותי לגמרי, תראו אותי יושבת כאן ומתחרפנת מקומדיה רומנטית על שני בנים :-D :-D :-D .

למעלה