"גויים לעתיד משבט השמאלנים" בדיוק כך !

Harrington

Well-known member
מנהל
זו בהחלט הטרדה בדיוקק כמו שמי שמציעה לי להדליק נרות ביום שישי מטרידה אותי.
ואם היא הייתה מבקשת ממך סיוע בהחלפת פנצ'ר, זאת גם הייתה הטרדה?
התשובה מן הסתם לא. בדיוק באותה מידה כמובן שזאת לא הטרדה. מתי זה כן ייחשב כך? אם וכאשר לאחר שהשבת בשלילה היא תמשיך להתעקש. עד אז? פניה ראשונה? מגוחך לכנות זאת הטרדה.

דיברגנט חדש

Well-known member
זו בהחלט הטרדה בדיוקק כמו שמי שמציעה לי להדליק נרות ביום שישי מטרידה אותי.
מי אמר לך שיש להם אישור?
אין כפייה אבל יש הפרעה הן למי שפונים אליו והן למי שצריך לתמרן יותר על מנת לעבור על המדרכה.
מה ההבדל בין זה לבין דוכן למכירת תירס חם?
אני מניח שאת לא מלינה על כך שיש דוכן למכירת תירס חם, נכון?

שחר 676

Well-known member
מנהל
בקיצור נמרץ: אסור להם להציע.
וביתר פירוט, אני ממליץ לך לקרוא את הדף הזה:

חב"ד בנמל התעופה בן-גוריון​

לדעתי

נו , ומה הראית בדיוק ? כלום !

הנה ציטוט מהדף שהבאת.

"כפועל יוצא מהחלטת בג"ץ, נאסר על אנשי חב"ד לשדל נוסעים מחוץ לתחומי הדוכן, או לפנות מיוזמתם לאנשים ולנוסעים ולשדל אותם לקיים פולחן או טקס דתי, כמו הנחת תפילין."

בתוך נמל תעופה בן גוריון
- אנשי חב"ד לא משדלים נוסעים מחוץ לתחומי הדוכן או פונים מיוזמתם - אנשים מגיעים אליהם בדיוק כפי שאני פניתי ולמרות שהדוכן מאושר ולמרות שאין ניסיונות שידול ( המקום מצולם לחלוטין ) עדיין הם סופגים קיתונות של שנאה מקרב היהודונים האוטואנטישמים משבט השמאלנים.

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member

הנה ציטוט מהדף שהבאת.

"כפועל יוצא מהחלטת בג"ץ, נאסר על אנשי חב"ד לשדל נוסעים מחוץ לתחומי הדוכן, או לפנות מיוזמתם לאנשים ולנוסעים ולשדל אותם לקיים פולחן או טקס דתי, כמו הנחת תפילין."

בתוך נמל תעופה בן גוריון
- אנשי חב"ד לא משדלים נוסעים מחוץ לתחומי הדוכן או פונים מיוזמתם - אנשים מגיעים אליהם בדיוק כפי שאני פניתי ולמרות שהדוכן מאושר ולמרות שאין ניסיונות שידול ( המקום מצולם לחלוטין ) עדיין הם סופגים קיתונות של שנאה מקרב היהודונים האוטואנטישמים משבט השמאלנים.
עדות מהתקופה שעדיין נסענו לחו"ל: תזכורת- אנחנו חילונים למהדרין. ראינו את הדוכנים הללו של חב"ד. במהלך המעבר באולם הנוסעים היוצאים עברנו ליד דוכן. יצא לעבור לידם גם כשהנכד שלנו (שהיה מעל גיל בר המצווה) היה איתנו. איש מהם לא קרא לגברים, איש לא שידל, איש לא תפס בשרוול וניסה לשכנע. הם היו שם, התפילין היו על הדוכן ומי מהנוסעים שרצה- ניגש אליהם ונעזר בהם בהנחת תפילין.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
עדות מהתקופה שעדיין נסענו לחו"ל: תזכורת- אנחנו חילונים למהדרין. ראינו את הדוכנים הללו של חב"ד. במהלך המעבר באולם הנוסעים היוצאים עברנו ליד דוכן. יצא לעבור לידם גם כשהנכד שלנו (שהיה מעל גיל בר המצווה) היה איתנו. איש מהם לא קרא לגברים, איש לא שידל, איש לא תפס בשרוול וניסה לשכנע. הם היו שם, התפילין היו על הדוכן ומי מהנוסעים שרצה- ניגש אליהם ונעזר בהם בהנחת תפילין.
אני מניח גם שאיש מהם לא זרק עליכם רשת או מכמורת כדי ללכוד אתכם.

דגלמנגל

Well-known member

הנה ציטוט מהדף שהבאת.

בתוך נמל תעופה בן גוריון
הראיתי שמה שכתבת - "הם מציעים - מי שרוצה מניח ומי שלא רוצה להניח לא מניח" - מנוגד לפסיקת בג"ץ.
הראיתי שרב בישראל מצפצף על הפסיקה ודבריו, שמצוטטים בתחתית הדף, הם לא פחות מהודאה באשמה.
הבאתי את הקטע הרלוונטי מפסה"ד, הנוגע למה מותר ומה אסור והצגתי דרך לטפל בהטרדות המדוברות, למי שייחווה אותן.

דרך אגב, צורת ההתבטאות שלך, עם שלל הכינויים הפוגעניים, החוזרים על עצמם שוב ושוב (דבר שמעיד על כוונה), היא עבירה על חוק איסור לשון הרע. כדי שתבין באיזה בוץ אתה נמצא, אמליץ לך לעיין בוויקיפדיה, בערכים: "לשון הרע" ו-"חוק איסור לשון הרע". בשלב הזה, אסתפק בהגשת תלונה להנהלת הפורומים של תפוז. בהמשך, תלוי בתגובתם, אשקול גם פניה לערכאות.

דגלמנגל

Well-known member
אני מניח שאת זה תאשר, לא? |לא|
אני לא מוצא סיבה לפסול את זה. ודאי וודאי שלא להשתולל בהפגנת צדקנות, כפי שראינו. הם עשו זאת מתוך סקרנות של ילדים. איש לא הורה להם וגם לא ביקש מהם לקוד.
אם אני מבקר במקדש בטיבט ומדליק מקל קטורת, זה לא הופך אותי לבודהיסט. אני עושה זאת מפני שזה נחמד ואני אוהב את ריח הקטורת. החשיבות הדתית, שמייחסים המאמינים, להדלקת הקטורת במקדש - עוברת לי מעל לראש.

דיברגנט חדש

Well-known member
הם עשו זאת מתוך סקרנות של ילדים. איש לא הורה להם וגם לא ביקש מהם לקוד.
מעניין אותי, ע"ס מה קבעת את זה?
אם אני מבקר במקדש בטיבט ומדליק מקל קטורת, זה לא הופך אותי לבודהיסט.
כל עוד המנחה לא הורה להם זה בסדר, אך להבדילך, אני דיי בטוח שזה לא מיוזמתם.
אף אחד לא ינשק ריצפה מיוזמתו גם לא לשם משחק.

משתפרת1

Well-known member
חלק מזה זו תגובת נגד להתנהלות של הרבנות.
אין שום סיבה לדרוש "הדרכת כלה" לפני הנישואין. אין שום סיבה לדרוש "פתק מהמקווה" מהכלה.
אין שום סיבה לדרוש גירושין ברבנות ממי שנישא שלא ברבנות.
ואלה רק חלק מהדוגמאות, אז כן החלק מהעם שהכפייה הזו מפריעה לו ינסה עכשיו לשנות את מה שהוא יכול. זה חלק ממהות הדמוקרטיה.
בענין רבני הערים שיוכלו לערוך גיור, והמסקנה של שחר שהגיורים יהיו רפורמיים? הייתי רוצה לדעת היכן מכהן רב רפורמי כרב ראשי של עיר.

לאונידס

Active member
בענין רבני הערים שיוכלו לערוך גיור, והמסקנה של שחר שהגיורים יהיו רפורמיים? הייתי רוצה לדעת היכן מכהן רב רפורמי כרב ראשי של עיר.
רבני ערים הם אלו שלמדו גיור ונבחנו על גיור והם אלה שמכירים את הקהילה שלהם
דיינים חרדים לא מומחים לגיור לא מכירים את הקהילה, הם לא מכירים ברבנות שבה הם עובדים ולא יאכלו מאכל שהרבנות נתנה לו כשרות. היתרון היחידי שלהם שהם מקורבים לצלחת ולג'ובים

Harrington

Well-known member
מנהל
רבני ערים הם אלו שלמדו גיור ונבחנו על גיור והם אלה שמכירים את הקהילה שלהם
דיינים חרדים לא מומחים לגיור לא מכירים את הקהילה, הם לא מכירים ברבנות שבה הם עובדים ולא יאכלו מאכל שהרבנות נתנה לו כשרות. היתרון היחידי שלהם שהם מקורבים לצלחת ולג'ובים
כמה כיף כשאפשר להשמיץ בלי צורך להתייחס לעובדות, בהנחה שאיש מהקוראים ממילא לא מכיר :).
זה אולי יבוא לך כהפתעה, אך חלק גדול מאוד (ספק רוב אבל על זה אני לא נעול) מרבני בתיה"ד לגיורים היום, משתייכים למגזר הד"לי. דווקא יתכן שבקרב רבני ערים יש יותר חרדים. על כן הטענה שלך כאילו ג'ובים ושאר מרעין בישין קשור להתנגדות להרחבת אפשרויות הגיור לרבני ערים היא אחלה השמצה, אבל אין לה קשר מיוחד למציאות.

מקסים 45

Well-known member
ובכן ידידי , ברצוני להציג לכם מקצת מגזירות ממשלת השמאל שכנראה תושבע ביום ראשון.

ביטול חוק המרכולים: הצעת החוק תאפשר לכל עירייה לאפשר פתיחת מרכולים בשבת בכפוף לשינוי חוק עזר. הדבר לא יצריך את אישור שר הפנים שעד כה בלם את הרחבת חילולי השבת בערים בהם יש רוב חילוני בעיר.

"הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם."

חוק ברית הזוגיות:
יאפשר לזוגות להתחתן גם שלא פי ההלכה, כך גם יקודמו חוקים נוספים שיאפשרו לזוגות שהם לא גבר ואישה להינשא, בניגוד גמור להלכה.

"ממש נהדר , אני מתמוגג מאושר."

תחבורה ציבורית בשבת:
שרת התחבורה תהיה מרב מיכאלי שתקדם בחקיקה תחבורה ציבורית בשבת, בסיעות החרדיות אומרים כי החלטה שכזו לא תוכל להשתנות אח"כ, לנצח, והיא תהיה אל-חזור.

"יאללה בלגן , תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע בכל מקום בכדי לטשטש לחלוטין את ההבדל בין יום קודש ליום חול."

גיור רפורמי:
במענה לפסיקת בג"צ, סיעות גוש השינוי יקבלו את הפסיקה ויקבעו כי כל רב עיר רשאי לגייר, המשמעות היא שרבנים רפורמים יגיירו גויים רבים שלא התגיירו לפי ההלכה ואלו יחשבו ליהודים מה שיצור תקלות בספר היוחסין ויביא גם לעשרות ממזרים בישראל.

"גיורים מוזרים שלא ע"פ ההלכה , נציף את עצמנו בגויים המתהדרים בכינוי "יהודים" ואלו יכפילו/ ישלשו ולמעלה מכך את קצב ההתבוללות במדינת ישראל - כאילו שלא מספיק לנו לדעת ש 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללה בשבעים השנים האחרונות. איזו בושה."

"וזו רק נגיעה קטנה ממה שצפוי לנו בהמשך."

לסיכום - תמיד טענתי שרוב השמאלנים הם "גויים לעתיד" ואני עומד על דבריי באופן מוחלט.

בכוח רוצים להרוס את המדינה. אבל לא ילך להם. בנט ישב על זרי כסא ראש הממשלה לשבועיים, ויכנס לספרי ההסטוריה כראש הממשלה שתפקד הכי מעט. יקפל את זנבו וישב בבית. חבל על שקד, םמרות שהיא מגלה חברות אמתית לבנט.

Harrington

Well-known member
מנהל
בנט ישב על זרי כסא ראש הממשלה לשבועיים, ויכנס לספרי ההסטוריה כראש הממשלה שתפקד הכי מעט.
יש מצב שזאת הסיבה שאהוד ברק תומך בהקמת הממשלה הזאת :). זה סוף סוף יוריד את התואר הזה ממנו.

לאונידס

Active member
ובכן ידידי , ברצוני להציג לכם מקצת מגזירות ממשלת השמאל שכנראה תושבע ביום ראשון.

ביטול חוק המרכולים: הצעת החוק תאפשר לכל עירייה לאפשר פתיחת מרכולים בשבת בכפוף לשינוי חוק עזר. הדבר לא יצריך את אישור שר הפנים שעד כה בלם את הרחבת חילולי השבת בערים בהם יש רוב חילוני בעיר.

"הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם."

חוק ברית הזוגיות:
יאפשר לזוגות להתחתן גם שלא פי ההלכה, כך גם יקודמו חוקים נוספים שיאפשרו לזוגות שהם לא גבר ואישה להינשא, בניגוד גמור להלכה.

"ממש נהדר , אני מתמוגג מאושר."

תחבורה ציבורית בשבת:
שרת התחבורה תהיה מרב מיכאלי שתקדם בחקיקה תחבורה ציבורית בשבת, בסיעות החרדיות אומרים כי החלטה שכזו לא תוכל להשתנות אח"כ, לנצח, והיא תהיה אל-חזור.

"יאללה בלגן , תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע בכל מקום בכדי לטשטש לחלוטין את ההבדל בין יום קודש ליום חול."

גיור רפורמי:
במענה לפסיקת בג"צ, סיעות גוש השינוי יקבלו את הפסיקה ויקבעו כי כל רב עיר רשאי לגייר, המשמעות היא שרבנים רפורמים יגיירו גויים רבים שלא התגיירו לפי ההלכה ואלו יחשבו ליהודים מה שיצור תקלות בספר היוחסין ויביא גם לעשרות ממזרים בישראל.

"גיורים מוזרים שלא ע"פ ההלכה , נציף את עצמנו בגויים המתהדרים בכינוי "יהודים" ואלו יכפילו/ ישלשו ולמעלה מכך את קצב ההתבוללות במדינת ישראל - כאילו שלא מספיק לנו לדעת ש 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללה בשבעים השנים האחרונות. איזו בושה."

"וזו רק נגיעה קטנה ממה שצפוי לנו בהמשך."

לסיכום - תמיד טענתי שרוב השמאלנים הם "גויים לעתיד" ואני עומד על דבריי באופן מוחלט.

תתרגל, במדינה תקודם הפרדת דת מהמדינה ותדולל הכפיה הדתית,
שמגיעה בעיקר (אבל לא רק) מחרדים שרובם אנטי ציונים.
וליהודים השפויים בישראל ימנים ושמאלנים כאחד תהיה רווחה כשכל אחד יתעסק בעניינים שלו ולא בעניינים של אחרים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תתרגל, במדינה תקודם הפרדת דת מהמדינה ותדולל הכפיה הדתית,
שמגיעה בעיקר (אבל לא רק) מחרדים שרובם אנטי ציונים.
וליהודים השפויים בישראל ימנים ושמאלנים כאחד תהיה רווחה כשכל אחד יתעסק בעניינים שלו ולא בעניינים של אחרים.
לדעתי

היהדות שרדה 2000 שנות גלות למרות יהודונים אוטואנטישמים המתבוללים בקצב שיא.

במוקדם או מאוחר אתם תתפוגגו מן היהדות לה אתם כל כך בזים ואני אשמח עד מאד.

אגב - חלק מהחרדים אינם ציונים רק מפני שהם מאמינים שמדינת היהודים צריכה לקום עם ביאת המשיח וזה שונה לחלוטין מיהודונים הסובלים משנאה עצמית אשר הפכה אותם להיות פוסט יהודים ופוסט ציונים.

נערך לאחרונה ב:

לאונידס

Active member
היהדות שרדה 2000 שנות גלות למרות המתבוללים בקצב שיא.

במוקדם או מאוחר אתם תתפוגגו מן היהדות לה אתם כל כך בזים ואני אשמח עד מאד.

אגב - חלק מהחרדים אינם ציונים רק מפני שהם מאמינים שמדינת היהודים צריכה לקום עם ביאת המשיח וזה שונה לחלוטין מיהודונים הסובלים משנאה עצמית אשר הפכה אותם להיות פוסט יהודים ופוסט ציונים.
היהדות שרדה ותשרוד,
כמה תשרוד הכת שעליה אתה נמנה? בטח כמו הסיקריים והאיסיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שחר 676

Well-known member
מנהל
היהדות שרדה ותשרוד,
כמה תשרוד הכת שעליה אתה נמנה? בטח כמו הסיקריים והאיסיים.
לדעתי

איזה כת ואיזה נעליים...אני חילוני מובהק הנוהג בשבת , צופה בטלויזיה בשבת ועוד....חחחח

היהדות תשרוד את הגויים לעתיד משבט השמאלנים שכן אט אט הם מתנדפים מרצון ממנה - בדיוק כמו בארה"ב.

נערך לאחרונה ב:
למעלה