"גויים לעתיד משבט השמאלנים" בדיוק כך !

לאונידס

Active member
לדעתי

איזה כת ואיזה נעליים...אני חילוני מובהק הנוהג בשבת , צופה בטלויזיה בשבת ועוד....חחחח

היהדות תשרוד את הגויים לעתיד משבט השמאלנים שכן אט אט הם מתנדפים מרצון ממנה - בדיוק כמו בארה"ב.
אתה לא חילוני, היית רוצה אבל אתה לא,
אין לך מושג ביהדות אז אתה חושב שהבורות הזו הופכת אותך לחילוני, אבל בורות לא מגדירה חילונות.
אם היה מדובר באדם היודע משהו ביהדות או אפילו רוצה להשלים ידע הייתי ממליץ לו לבדוק אצל אונקלוס מיהו חילוני, אצלך מקרה אבוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה לא חילוני, היית רוצה אבל אתה לא,
אין לך מושג ביהדות אז אתה חושב שהבורות הזו הופכת אותך לחילוני, אבל בורות לא מגדירה חילונות.
אם היה מדובר באדם היודע משהו ביהדות או אפילו רוצה להשלים ידע הייתי ממליץ לו לבדוק אצל אונקלוס מיהו חילוני, אצלך מקרה אבוד.
ובוא נניח שיש לך מושג כלשהו ביהדות...כיצד זה עוזר לך להשאר יהודי ? חחחח

במקרה שלך גם אם יש לך ידע זה לא עוזר לך במאומה....אתה צועד בדרך בטוחה אל עבר התבוללות בדיוק כמו שאר חבריך "הגויים לעתיד".

ליאוניד.... אין לי זמן לילדים , אני מציע לך להמשיך לקרוא אותי ולנסות להבין משהו.....עלה והצלח.

SupermanZW

Well-known member
תתרגל, במדינה תקודם הפרדת דת מהמדינה ותדולל הכפיה הדתית,
שמגיעה בעיקר (אבל לא רק) מחרדים שרובם אנטי ציונים.
וליהודים השפויים בישראל ימנים ושמאלנים כאחד תהיה רווחה כשכל אחד יתעסק בעניינים שלו ולא בעניינים של אחרים.
לדעתי אתה יותר מדי אופטימי.

SupermanZW

Well-known member
ובכן ידידי , ברצוני להציג לכם מקצת מגזירות ממשלת השמאל שכנראה תושבע ביום ראשון.

ביטול חוק המרכולים: הצעת החוק תאפשר לכל עירייה לאפשר פתיחת מרכולים בשבת בכפוף לשינוי חוק עזר. הדבר לא יצריך את אישור שר הפנים שעד כה בלם את הרחבת חילולי השבת בערים בהם יש רוב חילוני בעיר.

"הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם."

חוק ברית הזוגיות:
יאפשר לזוגות להתחתן גם שלא פי ההלכה, כך גם יקודמו חוקים נוספים שיאפשרו לזוגות שהם לא גבר ואישה להינשא, בניגוד גמור להלכה.

"ממש נהדר , אני מתמוגג מאושר."

תחבורה ציבורית בשבת:
שרת התחבורה תהיה מרב מיכאלי שתקדם בחקיקה תחבורה ציבורית בשבת, בסיעות החרדיות אומרים כי החלטה שכזו לא תוכל להשתנות אח"כ, לנצח, והיא תהיה אל-חזור.

"יאללה בלגן , תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע בכל מקום בכדי לטשטש לחלוטין את ההבדל בין יום קודש ליום חול."

גיור רפורמי:
במענה לפסיקת בג"צ, סיעות גוש השינוי יקבלו את הפסיקה ויקבעו כי כל רב עיר רשאי לגייר, המשמעות היא שרבנים רפורמים יגיירו גויים רבים שלא התגיירו לפי ההלכה ואלו יחשבו ליהודים מה שיצור תקלות בספר היוחסין ויביא גם לעשרות ממזרים בישראל.

"גיורים מוזרים שלא ע"פ ההלכה , נציף את עצמנו בגויים המתהדרים בכינוי "יהודים" ואלו יכפילו/ ישלשו ולמעלה מכך את קצב ההתבוללות במדינת ישראל - כאילו שלא מספיק לנו לדעת ש 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללה בשבעים השנים האחרונות. איזו בושה."

"וזו רק נגיעה קטנה ממה שצפוי לנו בהמשך."

לסיכום - תמיד טענתי שרוב השמאלנים הם "גויים לעתיד" ואני עומד על דבריי באופן מוחלט.

50% מיהדות ארה״ב התבוללה ב70 השנים האחרונות? טענה נפוצה וידועה, אך הבעיה היא שאינה מסתדרת עם המספרים. לו היה זה נכון היינו מצפים לקיטון חד בכמות היהודים בארה״ב, משום מה זה לא קרה, אז איך זה יכול להיות?

שחר 676

Well-known member
מנהל
50% מיהדות ארה״ב התבוללה ב70 השנים האחרונות? טענה נפוצה וידועה, אך הבעיה היא שאינה מסתדרת עם המספרים. לו היה זה נכון היינו מצפים לקיטון חד בכמות היהודים בארה״ב, משום מה זה לא קרה, אז איך זה יכול להיות?
שוב אתה חוזר על השקר של "יהודים המגדירים עצמם יהודים" ?

לא נמאס לך לשקר ?

היהדות נקבעת אך ורק על פי ההלכה ומה לעשות שיהודי הוא מי שאמו יהודיה או שעבר גיור.

SupermanZW

Well-known member
שוב אתה חוזר על השקר של "יהודים המגדירים עצמם יהודים" ?

לא נמאס לך לשקר ?

היהדות נקבעת אך ורק על פי ההלכה ומה לעשות שיהודי הוא מי שאמו יהודיה או שעבר גיור.
אמם של גרשום ואליעזר לא הייתה יהודיה אך הם היו יהודים מכיוון שאביהם היה יהודי.

ב1950 חיו בארה״ב 5 מיליון יהודים, כיום חיים בארה״ב 7,153,065 יהודים - זהו גידול של למעלה מ40% ויחד עם העובדה שיהודי ארה״ב ממעטים בילודה זה מחייב את המסקנה שהיו גם די הרבה גיורים בארה״ב - אם כן, המגמה היא דווקא הצטרפות ליהדות, לא נטישתה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אין לי כח להתייחס לשקרים שלך והעניין הוא שאתה יודע שאני יודע שאתה משקר אך זה לא מונע ממך להמשיך לשקר.

SupermanZW

Well-known member
אין לי כח להתייחס לשקרים שלך והעניין הוא שאתה יודע שאני יודע שאתה משקר אך זה לא מונע ממך להמשיך לשקר.

כפי שטענתי, הטענה נפוצה, אך אם היא הייתה גם נכונה, היינו מצפים שכמות היהודים בארה״ב הייתה פוחתת לפחות מ2.5 מיליון בזמננו. איך אתה מסביר את הגידול בכמות היהודים?

שחר 676

Well-known member
מנהל
כפי שטענתי, הטענה נפוצה, אך אם היא הייתה גם נכונה, היינו מצפים שכמות היהודים בארה״ב הייתה פוחתת לפחות מ2.5 מיליון בזמננו. איך אתה מסביר את הגידול בכמות היהודים?
מספיק כזבן שכמותך....כבר ניהלנו את הויכוח הזה בעבר.

זה שאדם מכנה עצמו "יהודי" אינו אומר שהוא יהודי על פי ההלכה.

סלח לי יקירי אבל אין לי סבלנות לכזבים שלך.

SupermanZW

Well-known member
מספיק כזבן שכמותך....כבר ניהלנו את הויכוח הזה בעבר.

זה שאדם מכנה עצמו "יהודי" אינו אומר שהוא יהודי על פי ההלכה.

סלח לי יקירי אבל אין לי סבלנות לכזבים שלך.
זה אומר שלשיטתך חיים היום בארה״ב פחות מ2.5 מיליון יהודים?

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה אומר שלשיטתך חיים היום בארה״ב פחות מ2.5 מיליון יהודים?
זה אומר את מה שאמרתי קודם. מה לא הבנת ?

קראת את הכתבה שהבאתי , לא ?

ובפעם האלף - זה שאדם מגדיר עצמו "יהודי" אינו אומר שהוא באמת כזה - ההלכה קובעת במפורש מיהו יהודי.

SupermanZW

Well-known member
זה אומר את מה שאמרתי קודם. מה לא הבנת ?
מעניין שלא ניתן למצוא ולו סטטיסטיקאי אחד שמסכים עם דעתך, יותר מכך, אפילו אם ישאלו רק את היהודים האורתודוכסים (ויתעלמו מהשאר) בארה״ב, ההערכה המזערית ביותר לגבי כמות היהודים בארה״ב עומדת על 5 מיליון, אשר מתוכם לפחות ל3.7 מיליון מוכח שאמם יהודיה מלידה (דהיינו לא גיורת).

שחר 676

Well-known member
מנהל
מעניין שלא ניתן למצוא ולו סטטיסטיקאי אחד שמסכים עם דעתך, יותר מכך, אפילו אם ישאלו רק את היהודים האורתודוכסים (ויתעלמו מהשאר) בארה״ב, ההערכה המזערית ביותר לגבי כמות היהודים בארה״ב עומדת על 5 מיליון, אשר מתוכם לפחות ל3.7 מיליון מוכח שאמם יהודיה מלידה (דהיינו לא גיורת).
סופרמן....הרי את הסקר שהבאתי ערכו סטטיסטיקאים המסכימים עם דעתי , לא ?
אז מדוע אתה כותב את שאתה כותב ?

הסיבה שאיני אוהב להתווכח איתך היא שאתה כזבן מוחלט . בפעם שעברה כשהתווכחנו על נושא ספציפי זה בעבר טענת בפני כי מדובר "ביהודים אשר מגדירים עצמם יהודים" ואז הבנתי עד כמה אתה כזבן שאין טעם להחליף דעות מולו.....כמו כן תפסתי אותך בשקרים נוספים ....

SupermanZW

Well-known member
סופרמן....הרי את הסקר שהבאתי ערכו סטטיסטיקאים המסכימים עם דעתי , לא ?
אז מדוע אתה כותב את שאתה כותב ?

הסיבה שאיני אוהב להתווכח איתך היא שאתה כזבן מוחלט . בפעם שעברה כשהתווכחנו על נושא ספציפי זה בעבר טענת בפני כי מדובר "ביהודים אשר מגדירים עצמם יהודים" ואז הבנתי עד כמה אתה כזבן שאין טעם להחליף דעות מולו.....כמו כן תפסתי אותך בשקרים נוספים ....
הצגתי מקור שבחרת להתעלם ממנו - https://www.myba.co.il/עבודה/260320122490/עבודת_סמינריון_בנושא-_מי_הוא_יהודי_-_ציון_98.html

כל אחת מ10 האפשרויות קבילה, לכן מסקנתי מתבקשת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הצגתי מקור שבחרת להתעלם ממנו - https://www.myba.co.il/עבודה/260320122490/עבודת_סמינריון_בנושא-_מי_הוא_יהודי_-_ציון_98.html

כל אחת מ10 האפשרויות קבילה,4 לכן מסקנתי מתבקשת.
הבאת לי עבודת סימנריון חחחח

תקשיב סופרמן , אין לי כח להתייחס להבלים שלך....

היית מת שאתייחס לכל אחת מעשר האפשרויות שהובאו וכל כך מדוע ? מפני שאתה מנסה להרוס את השיח , להציף אותו ולהתיש את בני שיחך....זו הטקטיקה שלך כשהיא מגובה בחצאי אמיתויות ומסכי ערפל אותן אתה מפזר כרצונך....

אני לא אוהב להתווכח עם כזבנים ולבזבז אנרגיה מיותרת. סלח לי.

אלפיני

Well-known member
שחריקו. אני רואה שמצאת לך פינה למחזר אתה השטויות שלך.....:p

ביטול חוק המרכולים: הצעת החוק תאפשר לכל עירייה לאפשר פתיחת מרכולים בשבת בכפוף לשינוי חוק עזר. הדבר לא יצריך את אישור שר הפנים שעד כה בלם את הרחבת חילולי השבת בערים בהם יש רוב חילוני בעיר.
טוב מאוד. חוק מטומטם . הרי לאריה דרעי "הצדיק" לא היו ביצים לסגור מרכולים בתחנות דלק מחוץ לערים שכן הדבר יפגע בחבר שלו גם תשובה.
וכשפוגעים בחברים - נחתכים המזומנים. ושנינו יודעים שכסף זה הדבר שהכי חשוב לסוכני הביטוח של אלוהים.

חוק עזר הכוונה שבשכונות חרדיות לא יפתחו מרכולים ובחילוניות כן. וכל עיר תוכל להחליט בהתאם לאוכלוסיה שגרה בה. הרי זה מה שקורה בפועל .
אין לי כוונה להטריד חרדים. אבל מאידך אין צורך שיסתובבו גם הם בין הרגלים ויפקחו על מעשינו בשבתות וחגים.

"הבנתם ? 2000 שנות גלות ייחלנו לקיים מדינה בעלת מינימום צביון יהודי והנה עוד מעט לא נצליח להבדיל בין יום קודש ליום חול. יש המון בתי עסק הפתוחים בשבת אך זה לא מספיק עבור מוקיעי דת דת אבותיהם."
תיקון: ייחלנו למדינה שתאפשר צביון יהודי. קיבלנו אחת שכזו. אין ולא יהיה מצב שימנעו מאדם לשמור שבת.

חוק ברית הזוגיות: יאפשר לזוגות להתחתן גם שלא פי ההלכה, כך גם יקודמו חוקים נוספים שיאפשרו לזוגות שהם לא גבר ואישה להינשא, בניגוד גמור להלכה.

"ממש נהדר , אני מתמוגג מאושר."
אני מתמוגג הרבה יותר. חוקי הלכה אינם מחייבים. חוקים אזרחיים כן. וצריך חוקים שיאפשרו לאנשים לחיות ולהינשא גם בניגוד לחוקי הלכה.
אולי הגיע הזמן שבמקום למנוע זכויות של אחרים רק תדאג שזכויותיך ישמרו.

תחבורה ציבורית בשבת: שרת התחבורה תהיה מרב מיכאלי שתקדם בחקיקה תחבורה ציבורית בשבת, בסיעות החרדיות אומרים כי החלטה שכזו לא תוכל להשתנות אח"כ, לנצח, והיא תהיה אל-חזור.
ובא לציון גואל. כבר היום יש שירותי תחבורה ציבורית בין ערי המרכז. ניסיתי את השירות כמה פעמים. משבוע לשבוע מספר המשתמשים הולך ועולה. שירות חיוני המאפשר להמשיך את החיים עצמם. הרי מסעדות , מוזאונים , חופי הים הקולנועים ומתחמי חנויות כולם פתוחים בשבתות אין סיבה שלא תהיה גישה אליהם לכולם ולא רק לבעלי רכבים פרטיים.

גיור רפורמי: במענה לפסיקת בג"צ, סיעות גוש השינוי יקבלו את הפסיקה ויקבעו כי כל רב עיר רשאי לגייר, המשמעות היא שרבנים רפורמים יגיירו גויים רבים שלא התגיירו לפי ההלכה ואלו יחשבו ליהודים מה שיצור תקלות בספר היוחסין ויביא גם לעשרות ממזרים בישראל.
לא לממזרים. מקסימום למצב שיהיו אנשים שיוכרו כיהודים על פי הלאום ולא על פי תקנות החרדיות. למי שזה לא מתאים שיתחתן רק בתוך הקהילה שלו וידפוק לעצמו את ה ד.נ.א בעוד כמה דורות קדימה. אבל אל תדאג. כשמציבים בפני רבנים חרדים את מציאות באופן חד משמעי פתאום הם ממציאים פסקי הלכה המתיישרים איתה. הרי כשהיה להם נח הם בצעו גיורים המוניים של אדומים וכנענים בין היתר. שלא להזכיר לאורך ההיסטוריה ביעדים מרוחקים על מנת לשמר קהילות כפי שקרה בדרום אמריקה , קריבים, אפריקה , סין. איך אתה חושב שפתאום ישנם יהודים שחורים? אז זאת לא תהיה הפעם הראשונה שזה קורה. הרי אין מצב שהם ישלימו עם יהודים שלא יוכלו לסחוט ולמנפל אותם.

בסופו של יום רפורמים הם יהודים ולדעתי טובים יותר מכל חרדי. היהדות שלהם טובה ונכונה יותר מפני שהם מצליחים להביא לשילוב שבין מסורת ישראל לחיים המודרניים.

רק לפני כשבועיים הייתי נוכח בטקס בר מצווה רפורמי של האחיין. קיימנו את הטקס ביער באמצע השבוע כולל עליה לתורה , קריאת הפטרה , סוכריות, פתיחת ספר התורה וכל השאר. היה נהדר. התחברנו למסורת במקום להתרחק ממנה.

הרפורמים הם הראשונים שצריך לקבלים. המדינה הזו נוצרה למען קירוב לבבות בין יהודים , לא הפרדתם.
לדוגמה, קריעת סידורים בכותל הייתה מחזה מבזה. בושה שיהודי יעשה דבר שכזה.

גיורים מוזרים שלא ע"פ ההלכה , נציף את עצמנו בגויים המתהדרים בכינוי "יהודים" ואלו יכפילו/ ישלשו ולמעלה מכך את קצב ההתבוללות במדינת ישראל - כאילו שלא מספיק לנו לדעת ש 50 אחוז מיהדות ארה"ב התבוללה בשבעים השנים האחרונות. איזו בושה."

"וזו רק נגיעה קטנה ממה שצפוי לנו בהמשך."

לסיכום - תמיד טענתי שרוב השמאלנים הם "גויים לעתיד" ואני עומד על דבריי באופן מוחלט.
גם הקראים חשבו פעם על פרושים - הרפורמים של לפני כ2000 שנה - שהם מבצעים גיורים מוזרים. בסוף ראינו מה נשאר מהם ולאן צעדה היהדות .

מסקנה - האבולוציה פועלת גם בנושא זה: מי שלא מחדש ומתעקש לחיות בעבר במקום לצעוד עם הזמן לכיוון העתיד סופו להיכחד. כי אם זה לא היה כך, שום רב שכונתי לא היה מרשה לך לחרבש את מוחנו בשבת קודש.

שבת שלום.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
בענין רבני הערים שיוכלו לערוך גיור, והמסקנה של שחר שהגיורים יהיו רפורמיים? הייתי רוצה לדעת היכן מכהן רב רפורמי כרב ראשי של עיר.
לדעתי

חכי...המהפכה רק התחילה.

ואין לי שמץ של ספק שחלק מהם יהיו רפורמים - הולכת להיות כאן מהפכה בתחום הגיור - מה שנקרא "גיור לכל דורש".

החרדים מזדעקים ובצדק רב.

מעניין איזה תפקיד ימלא "הרב" הרפורמי גלעד קריב ? חחחח

נערך לאחרונה ב:

SupermanZW

Well-known member
חכי ....המהפכה רק התחילה.

ואין לי שמץ של ספק שחלק מהם יהיו רפורמים - הולכת להיות כאן מהפכה בתחום הגיור - מה שנקרא "גיור לכל דורש".

החרדים מזדעקים ובצדק רב.

מעניין איזה תפקיד ימלא "הרב" הרפורמי גלעד קריב ? חחחח
גלעד קריב אינו רב ראשי של אף עיר, איזה תפקיד הוא ימלא בדיוק?

למעלה