גאון פיננסי ועומד להתחיל שפל גדול חדש אז אחרי שזה יקרה זה יהיה זמן טוב להיכנס אבל אין לי כסף, רעיונות?

ai27

Well-known member
אחת הנשים היותר יפות שראיתי בחיי. זאת בלונדינית בהירת עור עם חזה גדול ועיניים כחולות כהות. ממש מודל היופי הבינלאומי הסטנדרטי המקובל. לא ממש ברור לי איך אפשר להשתפר מזה. טוב, נו, יש את מרגו רובי, הלוא היא כמובן המרלין מונרו של המאה ה-21.
נשים שצריכות כ"כ הרבה איפור וריטושים,
אתה קם בבוקר ונבהל.
1653290741033.png
חוץ מזה - בגלל כל האיפור הן מזדקנות מהר והופכות מרושעות.
אם היית חכם היית מבין את זה ומחפש אחת עם יופי טבעי ואופי טוב.

משקיע88

Well-known member
לא מזלזל באף-אחד. רק מציין את העובדות-שאני יודע ומבין טוב יותר מאחרים. במקום לנצל את הידע הנרחב שלי בשביל להתעשר, אתה מהסס ונרתע. מגוחך.

די להיות חכמולוג.

הההאאא...(אנחה). לא הבנתי. מה הבעיה עכשיו? האם הסבריי שכנעו אותך שעומדות להיות מניות של מאות אלפי ומיליוני אחוזים בתוך רק כמה שנים אבל עכשיו אתה בספק שאני יודע מהן המניות הספציפיות שהולכות לעשות את זה? כי זה בדיוק העיניין. אני יודע גם את זה. עכשיו אני רק צריך כסף להשקיע.

זה לא קיבוץ נדבות. זה גיוס משקיעים שאמורים לקבל בחזרה את כל כספם עם תוספת עצומה.

מה שנדמה שאתה לא חכם מספיק בשביל להבין, זה שאין לי מה לעשות עם גאונותי הפיננסית ללא אותו "קיבוץ נדבות" כביכול (גיוס משקיעים) כי אין לי כסף להשקיע במניות שהולכות לעלות במיליוני אחוזים, אז ללא הכסף הזה, איך אני אמור לנצל את כישוריי המופלאים בדיוק? אתה יכול להסביר לי את זה, גאון?

לא. אתה מסכן שכדי להיות מאושר החליט להתפשר על עצמו ועל מה שהוא רוצה בחיים כדי שהוא יוכל להגיד לעצמו שהוא כמו מה שהוא היה רוצה להיות ושיש לו את מה שהוא רוצה כך שיוכל להיות מאושר. אבל אתה רוצה לשמוע סוד? האושר שנובע מבאמת פשוט להשיג את כל מה שאתה באמת רוצה הוא הרבה יותר טוב מהאושר של "טוב, עכשיו אחרי שהתפשרתי על מה שאני רוצה והורדתי משמעותית את הרף, אז הנה יש לי את מה שאני רוצה, אז אני מאושר".

למה אתה עושה את זה? למה אתה מוריד לעצמך? למה אתה כל-כך משוכנע שאתה לא יכול? למה אתה כל-כך משוכנע שאתה לא תצליח? אתה לא מבין שעכשיו כשיש לך אותי אתה יכול לקבל את כל מה שאתה רוצה?

במקום להרגיש שמתנשאים עליך, תתגבר על רגשי הנחיתות ותשתף איתי פעולה לשם התעשרות משותפת של שנינו. בטח עכשיו אחרי שגאונותי הפיננסית הוכחה.

ואל תסרב ותשקר לעצמך שאתה לא צריך עושר אמיתי כי כבר יש לך עושר כי אתה העשיר מהפסוק של "איזהו עשיר השמח בחלקו". באותה המידה אתה יכול להגיד לעצמך שאתה עשיר כי יש לך עיניים, ידיים, שיניים ורגליים.

אל תזיין לי בשכל. שנינו יודעים יפה מאוד שאילו היית יכול, היית עכשיו נוסע במכונית של מיליוני שקלים, גר בוילה ענקית עם בריכה חצי אולימפית בחצר האחורית, מטייל בכל העולם, טס במטוס פרטי ומזיין דוגמניות על נורווגיות.

הבעיה היחידה שלך היא ששכנעת את עצמך שאתה לא מסוגל להגיע לזה ולכן אתה משקר לעצמך שאתה מאושר מהמעט שיש לך. הקטע העצוב (והמפחיד) זה שאתה באמת מאמין לזה, ואולי אחרי השכנועים העצמיים, אולי זה באמת עובד ואתה באמת מאושר, עד כמה שהוא יכול להיות גדול האושר הנובע מן השכנוע העצמי שיש לך את כל מה שאתה צריך ושהחיים שלך מושלמים בדיוק כפי מה שהם.

אפילו כשמוצעת לך האפשרות להתעשר ולשנות את המצב שלך, השקר שאתה מספר לעצמך תפס אותך כל-כך חזק שאתה מתעלם מן האפשרות באמת להיות עשיר עושר אמיתי. עושר של כסף שיאפשר לך לחיות חיים מדהימים.

אני מציע לך להפסיק עם זה, להאמין בעצמך, להאמין בי, ולרדוף אחרי קצת עושר אמיתי והצלחה אמיתית. לא לשכנע את עצמך שאתה עשיר ולכן מאושר לפי כל מיני הסתכלויות עקומות.

די עם חוסר האמונה בעצמך, די עם הפסימיות, די עם זיוני השכל ודי עם רגשי הנחיתות.

תן לי 100,000 כדי "לנצל את כישוריי המופלאים" כפי מה שאמרת לי לעשות, וב-2025 תקבל בחזרה כמה מאות מיליונים. זה עד כדי כך פשוט. אל תהיה טיפש כמו כל האחרים. לאחר האירועים האחרונים בשווקים הגאונות הפיננסית שלי היא עכשיו עובדה מוגמרת ולא עוד טענה שאינה מגובה בעובדות. עכשיו יותר מאשר אי-פעם בעבר זה הזמן להאמין לי, להאמין בי, להאמין ביכולותיי הכבירות, ולשתף פעולה לשם התעשרות אמיתית של עושר אמיתי. לא העושר מהתנ"ך שכל המסכנים מתהדרים בו כדי להגיד לעצמם שהם מעושרים, מאושרים, שמחים וטוב להם בעוד שכל אחד מהם, כולל אתה וכולל אני, אילו רק היינו יכולים היינו נוסעים במכוניות יוקרה, גרים בוילה ענקית עם בריכה חצי אולימפית בחצר האחורית, מטיילים בכל העולם, טסים במטוס פרטי ומזיינים דוגמניות על נורווגיות. וזה העניין איתי ואיתך ושאתה פשוט לא מבין. אני ואתה באמת יכולים להגיע לזה ולעשות את כל זה. אנחנו רק צריכים לעבוד ביחד בשביל זה. זה הכול. תפתח קצת אמונה לשם שינוי. מספיק עם הגישה הפסימית, מספיק עם הוותרנות, מספיק עם הכניעות ומספיק להישכב על הבטן ולתת לחיים לזיין אותך.

עכשיו אחרי שיש לך אותי, אתה יכול להגיע להרבה יותר.
אחרי שקבעת שאני מסכן, למרות שאתה הוא שמתחנן כאן כל הזמן לנדבות של אנשים טובים, אגלה לך שיש לי וילה עם בריכה, והיא איננה הנדלן היחידי שלי ואפילו לא מרביתו, טיילתי בכל העולם ואינני מעלה על דעתי מוצר או שירות שמעניינים אותי שאינני יכול לרכוש, למעט אולי מונה ליזה במקור. אני מאחל לך שתצליח סוף סוף לקבץ קצת נדבות, להשקיע אותם ולהפסיד, ואולי ללמוד משהו בדרך. אגלה לך גם שבריאות טובה כולל נפשית, חשובה יותר מעושר חומרי.

מ. ח. פ.

Member
אחרי שקבעת שאני מסכן
זה הרושם שיצרת. אתה מדבר כמו עני.
למרות שאתה הוא שמתחנן כאן כל הזמן לנדבות של אנשים טובים
אני לא מתחנן. אני מציע לאנשים הצעה עסקית. כבר קראת לזה "להתחנן" וכבר תיקנתי אותך. זוכר?:

"דרך אגב, אני לא מתחנן ומעולם לא התחננתי. אני רוסי. אני גאה מידי. למעשה, אם לא שמת לב, אני פונה אל הרציונאל של האנשים. אולי זאת הסיבה למה בינתיים אני נכשל כישלון חרוץ. שיחות עם רציונאל זה בשביל אנשים עם שכל. תראה אותי. אני מנסה לדבר עם אידיוטים (לא אתה) באמצעות הרציונאל. אין פלא שאני לא מצליח.

אולי אם זה היה נכון שהייתי מתחנן, אולי כבר באמת הייתי מגיע לתוצאות עד עכשיו. הרי השכל והרגש הופכיים זה לזה. מי שחכם, אין לו הרבה רגש, ומי שיש לו הרבה רגש, אין לו הרבה שכל.

בהתחשב בכמויות השכל שראיתי פה אצל חלק מהאנשים, סביר להניח שחכמים גדולים הם לא, מזה אנחנו יכולים להסיק שרגשניים גדולים הם כן, ומכאן, שאם הייתי מתחנן, כלומר פונה אל הרגש ומחפש לפרוט על מיתרי הלב של האנשים, אולי באמת הייתי מגיע לתוצאות. אבל כאמור כל זה דיבורים באוויר כי אני לא אתחנן. זה לא שווה את זה".

אלו גם לא "נדבות" אלא גיוס משקיעים. כבר דיברנו גם על זה:

"אלו גם לא אמורות להיות "נדבות". אני מבקש מאנשים להשקיע. זאת אומרת שהם יקבלו את הכסף בחזרה ועם רווחים של מאות אלפי ומיליוני אחוזים".

האם אתה בן-אדם מבוגר? יכול להיות שאתה סובל מבעיות זיכרון. מוטב שתיוועץ ברופא המשפחה שלך ובדיאטנית. אורח חיים נכון ותזונה נכונה בכוחם לשפר זיכרון.
אגלה לך שיש לי וילה עם בריכה, והיא איננה הנדלן היחידי שלי ואפילו לא מרביתו, טיילתי בכל העולם ואינני מעלה על דעתי מוצר או שירות שמעניינים אותי שאינני יכול לרכוש, למעט אולי מונה ליזה במקור.
יפה מאוד. לא ציפיתי בכלל. אתה ממש לא מדבר ונשמע כמו בן-אדם עשיר.

עם נדל"ן של כמה בתים, וכנראה כמה מיליונים טובים בצד עם יש לך כמה בתים, אז 100,000 שקל זה כלום כסף בשבילך. משמעות הדבר היא לא שאתה חושש בהכרח לכספך אלא שברמה העקרונית אתה לא מאמין בי וביכולותיי. הזוי בהתחשב בכך שגאונותי הפיננסית האדירה מוכיחה את עצמה בימים אלו עם כל יום נוסף שעובר.

שלא לדבר בכלל על הרקורד שלי. האם אתה מכיר את הרקורד שלי? חזיתי מראש מניות וסחורות שהאמירו במחירם במאות ואף אלפי אחוזים בתוך חודשים אחדים ושנים אחדות.

הישגי המרשים ביותר עד כה הוא כשדיברתי על מניה מסוימת של חברה שעוד לא הנפיקו אותה, ואז הנפיקו את החברה הזאת, ואז בתוך יומיים מחיר המניה עלה ב-8,400 אחוז. כלומר פי 84.

אם היה לי רק 100,000 שקל לשים, הוני היה עומד כעת לפחות על 8.5 מיליון שקלים, והייתי עשיר עכשיו בגיל 24 כפי מה שאתה צברת עושר קרוב לוודאי לאחר עשורים שלמים של מאמצים.
אני מאחל לך שתצליח סוף סוף לקבץ קצת נדבות
שקר גס שמטרתו להוציא אותי רע. גיוס משקיעים איננו קיבוץ נדבות. מדובר גם בשקר לא מתוחכם במיוחד. קדימה. אתה מיליונר. אתה חכם יותר מזה. תחשוב על עלבון יצירתי באמת ותחזור אליי.
להשקיע אותם ולהפסיד
למה שאפסיד? אתה זוכר את הקטע שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, כן?
ואולי ללמוד משהו בדרך
ללמוד מה? אני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים. וורן באפט מביא 22% בשנה בזמן שאני מדבר על וסחורות שעולות במאות ובאלפי אחוזים בתוך חודשים אחדים ושנים אחדות, שלא לדבר על זה שמצאתי עכשיו מניות שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים.

אתה, שאתה אמור לקפוץ על המציאה הזאת של עצם זה שאתה מכיר את הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, ושהוא זקוק להשקעתך בגאונותו, אתה, שבמקום לנצל את ההזדמנות ולהתעשר עושר שיגמד את עושרך הנוכחי, פשוט לא חכם מספיק בשביל לשתף פעולה. חבל. אתה עוד תתחרט על זה חרטה מרה.

משקיע88

Well-known member
זה הרושם שיצרת. אתה מדבר כמו עני.

אני לא מתחנן. אני מציע לאנשים הצעה עסקית. כבר קראת לזה "להתחנן" וכבר תיקנתי אותך. זוכר?:

"דרך אגב, אני לא מתחנן ומעולם לא התחננתי. אני רוסי. אני גאה מידי. למעשה, אם לא שמת לב, אני פונה אל הרציונאל של האנשים. אולי זאת הסיבה למה בינתיים אני נכשל כישלון חרוץ. שיחות עם רציונאל זה בשביל אנשים עם שכל. תראה אותי. אני מנסה לדבר עם אידיוטים (לא אתה) באמצעות הרציונאל. אין פלא שאני לא מצליח.

אולי אם זה היה נכון שהייתי מתחנן, אולי כבר באמת הייתי מגיע לתוצאות עד עכשיו. הרי השכל והרגש הופכיים זה לזה. מי שחכם, אין לו הרבה רגש, ומי שיש לו הרבה רגש, אין לו הרבה שכל.

בהתחשב בכמויות השכל שראיתי פה אצל חלק מהאנשים, סביר להניח שחכמים גדולים הם לא, מזה אנחנו יכולים להסיק שרגשניים גדולים הם כן, ומכאן, שאם הייתי מתחנן, כלומר פונה אל הרגש ומחפש לפרוט על מיתרי הלב של האנשים, אולי באמת הייתי מגיע לתוצאות. אבל כאמור כל זה דיבורים באוויר כי אני לא אתחנן. זה לא שווה את זה".

אלו גם לא "נדבות" אלא גיוס משקיעים. כבר דיברנו גם על זה:

"אלו גם לא אמורות להיות "נדבות". אני מבקש מאנשים להשקיע. זאת אומרת שהם יקבלו את הכסף בחזרה ועם רווחים של מאות אלפי ומיליוני אחוזים".

האם אתה בן-אדם מבוגר? יכול להיות שאתה סובל מבעיות זיכרון. מוטב שתיוועץ ברופא המשפחה שלך ובדיאטנית. אורח חיים נכון ותזונה נכונה בכוחם לשפר זיכרון.

יפה מאוד. לא ציפיתי בכלל. אתה ממש לא מדבר ונשמע כמו בן-אדם עשיר.

עם נדל"ן של כמה בתים, וכנראה כמה מיליונים טובים בצד עם יש לך כמה בתים, אז 100,000 שקל זה כלום כסף בשבילך. משמעות הדבר היא לא שאתה חושש בהכרח לכספך אלא שברמה העקרונית אתה לא מאמין בי וביכולותיי. הזוי בהתחשב בכך שגאונותי הפיננסית האדירה מוכיחה את עצמה בימים אלו עם כל יום נוסף שעובר.

שלא לדבר בכלל על הרקורד שלי. האם אתה מכיר את הרקורד שלי? חזיתי מראש מניות וסחורות שהאמירו במחירם במאות ואף אלפי אחוזים בתוך חודשים אחדים ושנים אחדות.

הישגי המרשים ביותר עד כה הוא כשדיברתי על מניה מסוימת של חברה שעוד לא הנפיקו אותה, ואז הנפיקו את החברה הזאת, ואז בתוך יומיים מחיר המניה עלה ב-8,400 אחוז. כלומר פי 84.

אם היה לי רק 100,000 שקל לשים, הוני היה עומד כעת לפחות על 8.5 מיליון שקלים, והייתי עשיר עכשיו בגיל 24 כפי מה שאתה צברת עושר קרוב לוודאי לאחר עשורים שלמים של מאמצים.

שקר גס שמטרתו להוציא אותי רע. גיוס משקיעים איננו קיבוץ נדבות. מדובר גם בשקר לא מתוחכם במיוחד. קדימה. אתה מיליונר. אתה חכם יותר מזה. תחשוב על עלבון יצירתי באמת ותחזור אליי.

למה שאפסיד? אתה זוכר את הקטע שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, כן?

ללמוד מה? אני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים. וורן באפט מביא 22% בשנה בזמן שאני מדבר על וסחורות שעולות במאות ובאלפי אחוזים בתוך חודשים אחדים ושנים אחדות, שלא לדבר על זה שמצאתי עכשיו מניות שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים.

אתה, שאתה אמור לקפוץ על המציאה הזאת של עצם זה שאתה מכיר את הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, ושהוא זקוק להשקעתך בגאונותו, אתה, שבמקום לנצל את ההזדמנות ולהתעשר עושר שיגמד את עושרך הנוכחי, פשוט לא חכם מספיק בשביל לשתף פעולה. חבל. אתה עוד תתחרט על זה חרטה מרה.
אתה רוסי גאה, וכזכור הרוסים הביסו את נפוליאון בונפרטה. אבל אני קורא את דבריך ומתרשם שנפוליאון קם לתחיה. במקום שבו תתאשפז תגלה שיש לך עוד חברים, כמו סטאלין וגינגס חאן. מסור להם ד"ש. ואל תוותר לנפוליאון שכבר גר שם. אתה האמיתי.

aka77

New member
מכל המלל הזה ואף התייחסות לתגובה האחרונה (שהיא במקרה שלי)

יפה, ובהצלחה.

yel5

Well-known member
באתי לכתוב שזה השרשור הכי מיותר ומטופש שהיה פה, אבל אז נזכרתי בניק "פי 10 מארס", אז אפילו בזה אתה לא הכי טוב.
צודק. אם עוסקים בלשבור שיאים, הפוסט שלך קיבל הכי הרבה לייקים. ממש משעשע.

Tazz

Active member
מי זה שמעון? קוראים לי מאור.

גיגלתי את האישה הזאת שאתה מדבר עליה. לא היו תוצאות בעברית, אז גיגלתי באנגלית.

אחת הנשים היותר יפות שראיתי בחיי. זאת בלונדינית בהירת עור עם חזה גדול ועיניים כחולות כהות. ממש מודל היופי הבינלאומי הסטנדרטי המקובל. לא ממש ברור לי איך אפשר להשתפר מזה. טוב, נו, יש את מרגו רובי, הלוא היא כמובן המרלין מונרו של המאה ה-21.

אם היה לי מלא מלא כסף, ככה שהייתי יכול ללכת ממש עם כל אחת שרק בא לי, אלו בדיוק סוג הנשים שאני הייתי יוצא איתן (ושכמעט כל אחד היה יוצא איתן).

סליחה, טעות שלי.
לא יודע למה חשבתי שמעון חיות.

בכל מקרה כבוד לפורום.
גם אם אתה עדיין לא סלב, יש לי תחושה שתהיה סלב ונשמח להיזכר שהכרנו אותך בתחילת הדרך.

Tazz

Active member
אף אחד לא קונה את זה מאור...

הרושם שאתה יוצר הוא של מקבץ נדבות תמהוני.

לא מסכים.
מקבץ נדבות הוא לא. הוא מנסה למכור לך משהו לא לקבל נדבות. הוא מוכר לך חלום - הוא עובד על שתעביר לו כסף ממניעים אנוכיים לא אלטרואיסטים.

וגם תמהוני זאת לא ההגדרה הנכונה. אם אתה מאמין או לא מאמין לו, הדרך שהוא מציג היא רציונלית.

הוא מאוד בטוח בעצמו (נוכל או לא נוכל).
הוא מנסה לשכנע אותנו בסיפור (נוכלות או לא).
הוא מנסה להוריד לנו את הביטחון, להשאיר בנו ספק, קצת (הרבה) FOMO. להאמין שזה אפשרי, לרצות את זה.

עכשיו יש גם אפשרויות ביניים. שהוא מבין שחלק מזה זאת הגזמה, וחלק זה אמונה שלמה שזה (בסיכוי קלוש) אפשרי.

מה יותר רציונלי במצב כזה מלסכן כסף של אחרים?
האם פרופסור רוטשטיין תמהוני? מה ההבדל בניהם?

באמת שואל מה ההבדל בין מ.ח.פ לכל חברה אחרת שמנפיקה עם תחזית הכנסות של מיליארדי דולרים כאשר כרגע המכירות הן 0? חתמים שמנפיקים לפי תחזית צמיחה של 300% בשנה? אם היו חושבים שתאמין ל-5000% בשנה היו מגישים גם תשקיף כזה...

ai27

Well-known member
וגם תמהוני זאת לא ההגדרה הנכונה. אם אתה מאמין או לא מאמין לו, הדרך שהוא מציג היא רציונלית.
הדרך שהוא מציג היא מאוד לא רציונלית.
אין לו ידע טכני בסיסי,
הוא לא מכיר מושגים בסיסיים, או איך לנצל עליות וירידות, כדי להרוויח.
הוא טוען שהיו לו הצלחות, אבל נמנע מלפרט.
התחזיות שהוא כן מפרט - שגויות.
נראה שעיקר התחזית שלו נובע מחיזוי של התפרצות הר געש שתחריב את הכלכלה העולמית - עוד תחום שאין לו בו ידע בסיסי.
ובכל תחומי הידע - הוא יודע הכל,
וכל המומחים לא מבינים כלום.
הוא מאוד בטוח בעצמו (נוכל או לא נוכל).
הוא מנסה לשכנע אותנו בסיפור (נוכלות או לא).
הוא מנסה להוריד לנו את הביטחון, להשאיר בנו ספק, קצת (הרבה) FOMO. להאמין שזה אפשרי, לרצות את זה.
נכון - אבל שים לב שהוא תמיד עושה את זה ממש גרוע, וזה לא מקרי.
זה טריק של נוכלים מסויימים (נסיכים ניגרים למשל).
ככה מורידים מהרשימה את כל מי שאינו קורבן מושלם.
עכשיו יש גם אפשרויות ביניים. שהוא מבין שחלק מזה זאת הגזמה, וחלק זה אמונה שלמה שזה (בסיכוי קלוש) אפשרי.
מה יותר רציונלי במצב כזה מלסכן כסף של אחרים?
האם פרופסור רוטשטיין תמהוני? מה ההבדל בניהם?
שהאחד הוא אדם עם 0 ידע שכל מה שיש לו זה התרברבות חסרת הגיון,
והשני מומחה מוביל בתחום מסויים, בעל נסיון, ובעל קשרים.
באמת שואל מה ההבדל בין מ.ח.פ לכל חברה אחרת שמנפיקה עם תחזית הכנסות של מיליארדי דולרים כאשר כרגע המכירות הן 0? חתמים שמנפיקים לפי תחזית צמיחה של 300% בשנה? אם היו חושבים שתאמין ל-5000% בשנה היו מגישים גם תשקיף כזה...
אם אתה משקיע בסטארטאפ, אתה בודק מי המהנדסים והמנהלים שם, בודק מה קורות החיים שלהם.
הם ממנפים את הנסיון והמוניטין שלהם - לגיוס.
במקרה זה: "מומחה פיננסי" חסר ידע בסיסי, חסר נסיון, חסר עכבות,
מילא היה סטודנט מצטיין בתחום רלוונטי - אפילו לא תלמיד תיכון מוצלח.
כמו למשכן חרצן משמש ולדרוש עליו כמה מליונים.
לא הולך

משקיע88

Well-known member
אין לו ידע טכני בסיסי,
נראה שעיקר התחזית שלו נובע מחיזוי של התפרצות הר געש שתחריב את הכלכלה העולמית - עוד תחום שאין לו בו ידע בסיסי.

אם אתה משקיע בסטארטאפ, אתה בודק מי המהנדסים והמנהלים שם, בודק מה קורות החיים שלהם.
לא הולך
כל הדיון הזה מחמיץ את מה שנובע מחשבון פשוט. אם אתה מתיימר להשיג 1 מיליון אחוז על השקעה כלשהי, אז זה פי 10000 מההשקעה. על כל 100 ש"ח מושקע אתה מבטיח לקבל 10 מיליון ש"ח. אז למה לך שותפים? תשקיע בעצמך 1000 ש"ח אם אתה רוצה 10 מיליון, ואם אין לך תשקיע 100 ש"ח כדי לקבל מיליון. אחרי שתרוויח מיליון מסכן אחד תוכל לחפש השקעה סולידית שתניב רק 300,000%. מה רע? 3 מיליארד זה לא רע עם 100 ש"ח השקעה.

מ. ח. פ.

Member
נשים שצריכות כ"כ הרבה איפור וריטושים,
אתה קם בבוקר ונבהל.
1653290741033.png

חוץ מזה - בגלל כל האיפור הן מזדקנות מהר והופכות מרושעות.
אם היית חכם היית מבין את זה ומחפש אחת עם יופי טבעי ואופי טוב.
מה זה? תמונה שלה בלי איפור? גם פה היא מהממת.
אף אחד לא קונה את זה מאור...

הרושם שאתה יוצר הוא של מקבץ נדבות תמהוני.
הכול בסדר. אל תקנו את זה. זה זמני. עוד ועוד הוכחות לגאונותי הפיננסית נמצאות בדרך.
שקר וכזב. אתה לא קורא בכלל את הרוב הגדול של מה שאני כותב אז אתה פשוט לא רואה כמה אני רציונאלי. זה בגלל החשש שלך מקריאה מרובה. רק לאחרונה הסברתי לדוגמה למה עליות של מאות אלפי אחוזים ומיליוני אחוזים אחדים בשנים הקרובות זה מציאותי לחלוטין אפילו שזה אף-פעם לא קרה בעבר (בצורה דומה לאיך שלפני ארבעים השנה האחרונות לא הייתה מניה שעלתה ב-250,000 אחוז בארבעים שנה).
אין לו ידע טכני בסיסי,
שקר.
הוא לא מכיר מושגים בסיסיים,
שקר.
או איך לנצל עליות וירידות, כדי להרוויח.
שקר.
שקר. כאמור, אתה לא קורא את מה שאני כותב כי אתה שונא לקרוא. זאת הסיבה למה אתה אדם לא-חכם, אדם אולטרה שמרני, ימני קיצוני, הומופוב, אדם שומר דת ומצוות, ועוד ועוד סממנים של אנשים לא-חכמים שניחנת בהם בצורה שמעידה עדות ברורה על רמת השכל שלך (בלי חלילה להעליב או לפגוע).

מצד שני, לזכותך ייאמר שאתה אינטליגנטי. לכן אתה הייטקיסט. מדובר בעבודה לאנשים אינטליגנטיים אך לא-חכמים.

בשבילך, אחזור על הישגי העבר שלי בפעם האלף: חזיתי את הזהב כשהוא היה על 1,700 דולר לאונקיה, חזיתי את נטפליקס כשהם היו על 200 דולר ובשנתיים שלאחר מכן הם עלו ב-50% בשנה בממוצע, חזיתי את טסלה כשהם עמדו על 80 דולר למניה או אולי 85 דולר למניה זה היה וחזיתי את המתכות היקרות בכללותן, לא רק הזהב, כבר ב-2017, לפני מה שהיו עליות של אלפי אחוזים ב-2021.

מניות שחזיתי ושלא סיפרתי לכם עליהן בשמותיהן, יש רק שתיים. מניה אחת שחזיתי מראש ושמרגע שחזיתי אותה עלתה באלף אחוז בשלוש חודשים ומניה נוספת שחזיתי אותה שנה מראש, ואז, שנה לאחר מכן החברה סוף-סוף הונפקה בבורסה וערכה של המניה עלה ב-8,400 אחוז בתוך שני ימי מסחר בלבד.

הסיבה שאת שמותיהן של שני המניות האלו ספציפית אני לא מספר, זה כי אלו עדיין מניות מצוינות (ולא מניות שעכשיו משהצליחו, לא צפויה להן הצלחה משמעותית נוספת בעתיד כי הן כבר הצליחו) וכי המניות האלו ספציפית הולכות עוד יותר להצליח בהמשך ואני לא רוצה שאף-אחד יפיק תועלת מן הגאונות שלי מבלי שאקבל את חלקי ההוגן.
שקר וכזב. השפל הגדול השני שדיברתי עליו מתחיל בימים אלו ממש. טעותי היחידה הייתה חיזוי קצת יותר מידי מוקדם שלו. כמה שבועות בודדים ולא יותר מכך לפני מה שהשפל הגדול השני באמת מתחיל. טעות קלילה ולא משמעותית שאין בה די בשביל להעיד על גאונותי הפיננסית או גאונותי בכלל.
נראה שעיקר התחזית שלו נובע מחיזוי של התפרצות הר געש שתחריב את הכלכלה העולמית
לא. שפל גדול שני היה עתיד להתחיל, ומתחיל ברגעים אלו ממש בזמן של הווה מתמשך, גם ללא קשר להתפרצויות הרי הגעש. זה פשוט ששיערתי לעצמי שבגלל התעוררות הרי הגעש, ההתפרצויות העתידיות של הרי הגעש עתידות להקשות גם כך על מצב הכלכלה העולמית, שגם כך נכנסת כעת לשפל קשה.

אתמול ולאחר ניתוח נתונים המתקבלים מילוסטון בשיטות שהוולקנולוגים לא מכירים, הגעתי אל המסקנה החותכת שהר הגעש ילוסטון עתיד להתפרץ בימים הקרובים או השבועות הקרובים, ובכך ביכולתו של ההר, בגלל התזמון שלו, לשחק תפקיד בהתחלת השפל הגדול השני ובאופי ההתחלה של השפל הגדול השני, בעוד שבין כה וכה, שפל גדול שני עתיד ממילא להתחיל, בדיוק כפי מה שחזיתי כבר לפני שבועות וחודשים, ומלפני מה שגיליתי, אתמול, שבעוד שחשבתי שהר הגעש ילוסטון עתיד להתפרץ מתישהו במהלך השנים ו/או עשרות השנים הקרובות, הוא בעצם עתיד להתפרץ בעתיד הקרוב מאוד.

חבל שאינני נשיא ארצות הברית. הייתי מורה על פינוי שלושת מדינות ההר עוד אתמול ומציל את חייהם של האנשים.
עוד תחום שאין לו בו ידע בסיסי
שקר.
ובכל תחומי הידע - הוא יודע הכל
לא בכל תחומי הידע. בחלק מהם. ולא הכול. הרבה.
בחלק מהמדעים, כן. המומחים לא מבינים כלום. זאת לא טענה הזויה או תמוהה. זה קורה בכל פעם שמדע מסוים הוא לא מספיק מתקדם, וזה קורה כל הזמן. כמו לדוגמה שהוולקנולוגים לא יודעים להבין את הנתונים הגאולוגיים והוולקנולוגיים המגיעים מהר הגעש ילוסטון כמוני ולכן הם לא מבינים שהוא על סף התפרצות כבר בימים ו/או השבועות הקרובים.
אינני נוכל. אלוהים לא מרשה לעקוץ, להונות ולעשוק. אינני אדם דתי או משהו, חלילה. דתיות היא סממן של טיפשות. אבל אני כן אדם ירא שמיים.

אגיד לך אפילו יותר מזה. בעוד שיש הרבה דברים שאני רוצה לעשות ולא עושה כי אלוהים לא מרשה, בנוגע לאפשרות לעקוץ אנשים, להונות, לרמות אותם, עצם האפשרות לבדה מזעזעת אותי ברמה האישית, וגם אם לא הייתי ירא שמיים, עדיין לא הייתי עושה או רוצה לעשות דברים כאלו, כי אני עצמי, וללא קשר לאלוהים, לא בקטע של לפגוע באחרים. אסור לפגוע. אסור להזיק. זה לא מוסרי, לא אנושי, לא מכובד ולא מהוגן.

כך שבכל הנוגע ללהונות, האיסור בעבורי הוא כפול. גם אני לא מרשה כזה דבר וגם אלוהים לא מרשה כזה דבר.
כמה שקרים י'אללה איתך. הקטע המפגר זה שמי שקורא את מה שאתה כותב, לא יודע שאתה לא קורא את מה שאני כותב, ככה שמי שקורא את מה שאתה כותב, לא יודע שאין לך מושג על מה אתה מדבר, שאתה אדם לא-חכם, שאתה סובל מהפרעת קשב וריכוז, שאתה לא מכיר אותי כראוי ועוד ועוד, ואז, הנה הקטע המפגר, הליך גיוס המשקיעים שלי באמת חוטף מהלומה בגלל זה. והכול בגלל הטיפשות שלך, חוסר הקריאה שלך את דבריי, חוסר ההבנה שלך וחוסר הקשב והריכוז שלך לדבריי, או בכלל, לכל מה שקורה.
"מומחה פיננסי" חסר ידע בסיסי
שקר.
מילא היה סטודנט מצטיין בתחום רלוונטי
כי כאילו, תקלוט מה זה. אני כל-כך טוב שאני לא הייתי צריך ללמוד כלכלה ופיננסים וכל מיני בשביל לעשות את מה שאני עושה כבר שנים אחורה ולדבר מראש על מניות וסחורות שאחר כך עולות במאות ואלפי אחוזים, וכעת, על מניות וסחורות שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים בתוך שנים אחדות.

זה רק הופך אותי לעוד יותר מרשים. לא לפחות מרשים.

כמו כשהייתי בן 16 וכתבתי את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה מבלי שאי-פעם למדתי פסיכולוגיה באוניברסיטה ומבלי שאפילו הסכימו לקבל אותי למגמת מדעי החברה בבית-ספר שלי. כי אתם מבינים, אני לא רק הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים. אני למעשה גם הגאון הפסיכולוגי הגדול ביותר בכל הזמנים.
אפילו לא תלמיד תיכון מוצלח
זה כי אני גאון. אתה מבין, גאונים אמיתיים לא מקבלים ציונים גבוהים בבית-ספר. זאת הסיבה למה אתה קיבלת ציונים גבוהים בבית-ספר בשעה שאני לא.
לא הולך
בסוף אתה תהיה הראשון שיבקש להשקיע בגאונותי הפיננסית. רק עוד קצת הוכחות. רק עוד קצת התגשמויות של כל מה שאני אומר שהולך לקרות, ואפילו אתה תשתכנע.

למזלך הגדול, סכום ההשקעה המבוקש המינימאלי הוא רק 100,000 שקל כך שלא מדובר בסכום נכבד באופן יחסי למיליוני השקלים האחדים שיש לך.

כוכבית מצויה

Well-known member
מה זה? תמונה שלה בלי איפור? גם פה היא מהממת.

הכול בסדר. אל תקנו את זה. זה זמני. עוד ועוד הוכחות לגאונותי הפיננסית נמצאות בדרך.

שקר וכזב. אתה לא קורא בכלל את הרוב הגדול של מה שאני כותב אז אתה פשוט לא רואה כמה אני רציונאלי. זה בגלל החשש שלך מקריאה מרובה. רק לאחרונה הסברתי לדוגמה למה עליות של מאות אלפי אחוזים ומיליוני אחוזים אחדים בשנים הקרובות זה מציאותי לחלוטין אפילו שזה אף-פעם לא קרה בעבר (בצורה דומה לאיך שלפני ארבעים השנה האחרונות לא הייתה מניה שעלתה ב-250,000 אחוז בארבעים שנה).

שקר.

שקר.

שקר.

שקר. כאמור, אתה לא קורא את מה שאני כותב כי אתה שונא לקרוא. זאת הסיבה למה אתה אדם לא-חכם, אדם אולטרה שמרני, ימני קיצוני, הומופוב, אדם שומר דת ומצוות, ועוד ועוד סממנים של אנשים לא-חכמים שניחנת בהם בצורה שמעידה עדות ברורה על רמת השכל שלך (בלי חלילה להעליב או לפגוע).

מצד שני, לזכותך ייאמר שאתה אינטליגנטי. לכן אתה הייטקיסט. מדובר בעבודה לאנשים אינטליגנטיים אך לא-חכמים.

בשבילך, אחזור על הישגי העבר שלי בפעם האלף: חזיתי את הזהב כשהוא היה על 1,700 דולר לאונקיה, חזיתי את נטפליקס כשהם היו על 200 דולר ובשנתיים שלאחר מכן הם עלו ב-50% בשנה בממוצע, חזיתי את טסלה כשהם עמדו על 80 דולר למניה או אולי 85 דולר למניה זה היה וחזיתי את המתכות היקרות בכללותן, לא רק הזהב, כבר ב-2017, לפני מה שהיו עליות של אלפי אחוזים ב-2021.

מניות שחזיתי ושלא סיפרתי לכם עליהן בשמותיהן, יש רק שתיים. מניה אחת שחזיתי מראש ושמרגע שחזיתי אותה עלתה באלף אחוז בשלוש חודשים ומניה נוספת שחזיתי אותה שנה מראש, ואז, שנה לאחר מכן החברה סוף-סוף הונפקה בבורסה וערכה של המניה עלה ב-8,400 אחוז בתוך שני ימי מסחר בלבד.

הסיבה שאת שמותיהן של שני המניות האלו ספציפית אני לא מספר, זה כי אלו עדיין מניות מצוינות (ולא מניות שעכשיו משהצליחו, לא צפויה להן הצלחה משמעותית נוספת בעתיד כי הן כבר הצליחו) וכי המניות האלו ספציפית הולכות עוד יותר להצליח בהמשך ואני לא רוצה שאף-אחד יפיק תועלת מן הגאונות שלי מבלי שאקבל את חלקי ההוגן.

שקר וכזב. השפל הגדול השני שדיברתי עליו מתחיל בימים אלו ממש. טעותי היחידה הייתה חיזוי קצת יותר מידי מוקדם שלו. כמה שבועות בודדים ולא יותר מכך לפני מה שהשפל הגדול השני באמת מתחיל. טעות קלילה ולא משמעותית שאין בה די בשביל להעיד על גאונותי הפיננסית או גאונותי בכלל.

לא. שפל גדול שני היה עתיד להתחיל, ומתחיל ברגעים אלו ממש בזמן של הווה מתמשך, גם ללא קשר להתפרצויות הרי הגעש. זה פשוט ששיערתי לעצמי שבגלל התעוררות הרי הגעש, ההתפרצויות העתידיות של הרי הגעש עתידות להקשות גם כך על מצב הכלכלה העולמית, שגם כך נכנסת כעת לשפל קשה.

אתמול ולאחר ניתוח נתונים המתקבלים מילוסטון בשיטות שהוולקנולוגים לא מכירים, הגעתי אל המסקנה החותכת שהר הגעש ילוסטון עתיד להתפרץ בימים הקרובים או השבועות הקרובים, ובכך ביכולתו של ההר, בגלל התזמון שלו, לשחק תפקיד בהתחלת השפל הגדול השני ובאופי ההתחלה של השפל הגדול השני, בעוד שבין כה וכה, שפל גדול שני עתיד ממילא להתחיל, בדיוק כפי מה שחזיתי כבר לפני שבועות וחודשים, ומלפני מה שגיליתי, אתמול, שבעוד שחשבתי שהר הגעש ילוסטון עתיד להתפרץ מתישהו במהלך השנים ו/או עשרות השנים הקרובות, הוא בעצם עתיד להתפרץ בעתיד הקרוב מאוד.

חבל שאינני נשיא ארצות הברית. הייתי מורה על פינוי שלושת מדינות ההר עוד אתמול ומציל את חייהם של האנשים.

שקר.

לא בכל תחומי הידע. בחלק מהם. ולא הכול. הרבה.

בחלק מהמדעים, כן. המומחים לא מבינים כלום. זאת לא טענה הזויה או תמוהה. זה קורה בכל פעם שמדע מסוים הוא לא מספיק מתקדם, וזה קורה כל הזמן. כמו לדוגמה שהוולקנולוגים לא יודעים להבין את הנתונים הגאולוגיים והוולקנולוגיים המגיעים מהר הגעש ילוסטון כמוני ולכן הם לא מבינים שהוא על סף התפרצות כבר בימים ו/או השבועות הקרובים.

אינני נוכל. אלוהים לא מרשה לעקוץ, להונות ולעשוק. אינני אדם דתי או משהו, חלילה. דתיות היא סממן של טיפשות. אבל אני כן אדם ירא שמיים.

אגיד לך אפילו יותר מזה. בעוד שיש הרבה דברים שאני רוצה לעשות ולא עושה כי אלוהים לא מרשה, בנוגע לאפשרות לעקוץ אנשים, להונות, לרמות אותם, עצם האפשרות לבדה מזעזעת אותי ברמה האישית, וגם אם לא הייתי ירא שמיים, עדיין לא הייתי עושה או רוצה לעשות דברים כאלו, כי אני עצמי, וללא קשר לאלוהים, לא בקטע של לפגוע באחרים. אסור לפגוע. אסור להזיק. זה לא מוסרי, לא אנושי, לא מכובד ולא מהוגן.

כך שבכל הנוגע ללהונות, האיסור בעבורי הוא כפול. גם אני לא מרשה כזה דבר וגם אלוהים לא מרשה כזה דבר.

כמה שקרים י'אללה איתך. הקטע המפגר זה שמי שקורא את מה שאתה כותב, לא יודע שאתה לא קורא את מה שאני כותב, ככה שמי שקורא את מה שאתה כותב, לא יודע שאין לך מושג על מה אתה מדבר, שאתה אדם לא-חכם, שאתה סובל מהפרעת קשב וריכוז, שאתה לא מכיר אותי כראוי ועוד ועוד, ואז, הנה הקטע המפגר, הליך גיוס המשקיעים שלי באמת חוטף מהלומה בגלל זה. והכול בגלל הטיפשות שלך, חוסר הקריאה שלך את דבריי, חוסר ההבנה שלך וחוסר הקשב והריכוז שלך לדבריי, או בכלל, לכל מה שקורה.

שקר.

כי כאילו, תקלוט מה זה. אני כל-כך טוב שאני לא הייתי צריך ללמוד כלכלה ופיננסים וכל מיני בשביל לעשות את מה שאני עושה כבר שנים אחורה ולדבר מראש על מניות וסחורות שאחר כך עולות במאות ואלפי אחוזים, וכעת, על מניות וסחורות שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים בתוך שנים אחדות.

זה רק הופך אותי לעוד יותר מרשים. לא לפחות מרשים.

כמו כשהייתי בן 16 וכתבתי את העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה מבלי שאי-פעם למדתי פסיכולוגיה באוניברסיטה ומבלי שאפילו הסכימו לקבל אותי למגמת מדעי החברה בבית-ספר שלי. כי אתם מבינים, אני לא רק הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים. אני למעשה גם הגאון הפסיכולוגי הגדול ביותר בכל הזמנים.

זה כי אני גאון. אתה מבין, גאונים אמיתיים לא מקבלים ציונים גבוהים בבית-ספר. זאת הסיבה למה אתה קיבלת ציונים גבוהים בבית-ספר בשעה שאני לא.

בסוף אתה תהיה הראשון שיבקש להשקיע בגאונותי הפיננסית. רק עוד קצת הוכחות. רק עוד קצת התגשמויות של כל מה שאני אומר שהולך לקרות, ואפילו אתה תשתכנע.

למזלך הגדול, סכום ההשקעה המבוקש המינימאלי הוא רק 100,000 שקל כך שלא מדובר בסכום נכבד באופן יחסי למיליוני השקלים האחדים שיש לך.
וואאאווו, חזית את מחיר הזהב כשהוא היה 1700, איזו הצלחה עכשיו הוא 1860 (בערך) קצת פחות מ 10%.
בכמה זמן קרתה העליה המדהימה הזו?

Tazz

Active member
אין לו ידע טכני בסיסי,

הדרך לאן? המטרה של לכתוב בפורום היא לשכנע אנשים להעביר לו כסף. לא להשיג תשואה על השקעות. קהל היעד הוא אנשים שפחות מבינים ושקל יותר להערער את בטחונם.
כמו שהמטרה של פרסומת בפריים טיים בערוץ 12 היא לא לפתח תרופה, והיא לא להשיג השקעות ממוסדיים - מכוונים לגברת כהן מחדרה.

לא יודע כמה גרוע הוא עושה את זה ואיך היה אפשר לחדד את האלמנטים הפסיכולוגים יותר.
נקודת המוצא היא שאי אפשר לתפוס את כולם ברשת. וגם לא צריך, יש הרבה דגים.
איזה ניסיון יש לפרופסור רוטשטיין בפיתוח תרופות? בתרופות קנביס? בהערכת שווי חברות? בסטטיסטיקה? יש לו ניסיון בהגשת תרופות ל-FDA? מה שיש לו זה שם וביטחון עצמי. האם רוטשטיין יודע משהו לגבי השווי האמיתי של החברה שהוא מבקש להנפיק? הוא מוכר לך חלום. נקודה. ומבחינתי אנחנו חוזרים שוב לשאלה של אמונה - השאלה (המוסרית/חוקית) היחידה מבחינתי זה האם הוא מאמין בהנפקה או לא.

ונקודות שיכולות לחדד את התשובה:
1. האם זה סביר שעלויות ההנפקה הן 30% מהכסף המגוייס?
2. האם הוא מתכוון להכניס כסף פרטי?
לא הולך
אתה אופטימי שזה אכן תהליך הבדיקה שמבצעים (בתחום שתחלופת העובדים בו היא 40-50% בשנה) ושהיזמים הם לרוב בשנות ה-30-20 לחייהם ללא רקורד מוכח.
תנסה לחשוב יותר בסגנון לשרטט קו עם סרגל. לפני שנה גייסו לפי 100, לפני חצי שנה לפי 200, אז עכשיו השווי זה 400. מש"ל.

בורסה 2008

Well-known member
מדהים אותי שחבורת אנשים רציניים ואינטיליגנטים השקיעו בשרשור הזה כבר 5 דפים והוא ממשיך לככב פה בראש רשימת השרשורים.
ממש מרתק.

משקיע88

Well-known member
לעיתים נדירות יש דמות כמו גאון פיננסי שמאפשרת אתנחתא קומית בתקופה די בעייתית.

בורסה 2008

Well-known member
אוקיי, מה שמשעשע אתכם. בשבילי הוא מאריך ומתיש מדי. לא מסוגל לקרוא את כל המלל הזה....

מארס פי 10 מתומצת יותר ויותר לטעמי.

Tazz

Active member
אוקיי, מה שמשעשע אתכם. בשבילי הוא מאריך ומתיש מדי. לא מסוגל לקרוא את כל המלל הזה....

מארס פי 10 מתומצת יותר ויותר לטעמי.

ובכל זאת הצליחו לסחוט ממך 3 תגובות בשרשור הכי מיותר אי פעם.
כנראה שאתה גם נהנה מהמשחק. אז אל תתנשא עלינו. :)

למעלה