בחורות באמצע הדרך....

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היא בצעקות של הרחם...
בממוצע (כמובן שיש יוצאות מהכלל) עד גיל 30 אשה מאבדת כ-90% מהביציות שלה.
גיל 28, היא כבר מרגישה את השחלות מצטמקות בתוך יום יום.
את את החול אוזל מהשעון כל דקה..
זה הזמן לנטוש (זמנית) את קרוסלת הזרגים ולמצוא "גבר כלשהו" שיכניס אותה להריון לפני שהיא תחמיץ את הרכבת.
העיקר שיסכים ויהיה מספיק מבוסס כלכלית...
זאת כדי לחזור בגדול בעוד 10 שנים לקרוסלה, אחרי שהפראייר מילא את תפקידו.
בחיי שלא ידעתי שאתה גם גניקולוג בכיר ,נשים החל מגיל 35 הביציות מתחילות להתבגר וצר לי שנושא אהבה ונישואין לא חל עלייך ואתה תמיד כותב על נשים בצורה בוטה ובהכללה כאילו שעשו לך משהו רע ולי זה צורם.
הבחורה רוצה להתחתן וגם ילדים ומר אישוני לא מתאים בעליל ,"היא בצעקות על הרחם" והוא במקום אחר ממנה ולחלוטין לא יכול לתת לה את מה שהיא צריכה .

נערך לאחרונה ב:

alongrin100

Well-known member
בחיי שלא ידעתי שאתה גם גניקולוג בכיר ,נשים החל מגיל 35 הביציות מתחילות להתבגר וצר לי שנושא אהבה ונישואין לא חל עלייך ואתה תמיד כותב על נשים בצורה בוטה ובהכללה כאילו שעשו לך משהו רע ולי זה צורם.
הבחורה רוצה להתחתן וגם ילדים ומר אישוני לא מתאים בעליל ,"היא בצעקות על הרחם" והוא במקום אחר ממנה ולחלוטין לא יכול לתת לה את מה שהיא צריכה .
יקירתי...
1. לא צריך להיות גניקולוג - יש מלא מחקרים ממקורות מוסמכים מאד צריך רק לקרוא.
פינקתי אותך במקור אחד אם בא לך..

2. בקשר "לדעותי" על נשים, אני בסך הכל כותב עובדות שנגישים לכל אחד.
אין דבר אחד שכתבתי שלא מסתמך על לפחות 5 מקורות רציניים מאד.
אם האמת נעימה או צורמת את העין? זו כבר ממש לא בעייה שלי. אמת זו אמת באשר היא.
אם את חושבת שמה שאני כותב הוא לא נכון, סבבה.
תביאי מקורות מוסמכים וטיעונים רציניים שסותרים את המקורות שלי.

רמז: אני מכירה אשה בת 100 שנכנסה להריון או "כאילו שעשו לך משהו רע" לא נחשב לטיעון רציני.
קוראים לזה באנגלית Gas Lighting.

ולגופו של עניין. אני לא שונא נשים ואני לא שונא אף אחד.
להתחתן זו החלטה רצינית שיש לה השפעה מכרעת על החיים.
וכדי לקבל החלטה מושכלת צריך להכיר **באמת** את התכונות והמוטיבציות של הצד השני.
בדיוק כמו שנכנסים לכל התקשרות עסקית עם שותף. צריך להכיר את הצד השני.
להבין את המשמעות וההשלכות אם השותף שלך ימעל, או יחליט פתאום לפרוש או לפרק.
ואז לקבל החלטה אם זה משתלם או שלא..

ולגבי "אהבה"..
אם זו אהבה, אז תסבירי לי איך כל "האהבה" הזו פתאום נעלמת לה בבית הדין לענייני משפחה?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יקירתי...
1. לא צריך להיות גניקולוג - יש מלא מחקרים ממקורות מוסמכים מאד צריך רק לקרוא.
פינקתי אותך במקור אחד אם בא לך..

2. בקשר "לדעותי" על נשים, אני בסך הכל כותב עובדות שנגישים לכל אחד.
אין דבר אחד שכתבתי שלא מסתמך על לפחות 5 מקורות רציניים מאד.
אם האמת נעימה או צורמת את העין? זו כבר ממש לא בעייה שלי. אמת זו אמת באשר היא.
אם את חושבת שמה שאני כותב הוא לא נכון, סבבה.
תביאי מקורות מוסמכים וטיעונים רציניים שסותרים את המקורות שלי.

רמז: אני מכירה אשה בת 100 שנכנסה להריון או "כאילו שעשו לך משהו רע" לא נחשב לטיעון רציני.
קוראים לזה באנגלית Gas Lighting.

ולגופו של עניין. אני לא שונא נשים ואני לא שונא אף אחד.
להתחתן זו החלטה רצינית שיש לה השפעה מכרעת על החיים.
וכדי לקבל החלטה מושכלת צריך להכיר **באמת** את התכונות והמוטיבציות של הצד השני.
בדיוק כמו שנכנסים לכל התקשרות עסקית עם שותף. צריך להכיר את הצד השני.
להבין את המשמעות וההשלכות אם השותף שלך ימעל, או יחליט פתאום לפרוש או לפרק.
ואז לקבל החלטה אם זה משתלם או שלא..

ולגבי "אהבה"..
אם זו אהבה, אז תסבירי לי איך כל "האהבה" הזו פתאום נעלמת לה בבית הדין לענייני משפחה?
יקירי...בנוגע ל"אהבה"מסכימה שהרבה דברים השתנו בשנים האחרונות והחומריות חשובה מאד כי אחרת בלתי אפשרי להתקיים.
אני לא מדברת בהכללה בכלל ואין ספק שהרבה זוגות מתגרשים בגלל המון סיבות ועיקרן -כלכלי.(מניחה).
אתה רוצה לומר מנסיונך האישי שלא היית מתחתן לו יכולת לחזור אחורה?
אין ספק שלקבל החלטה כמו נישואין זו החלטה חשובה ביותר ואתה כבר החלטת בשביל אותה הבחורה את אותן הדברים שכתבת מבלי להכיר אותה ומנסיון אחר עם נשים ועדיין,כל אישה היא עולם ומלואו.
ולהביא 5 מקורות שאתה מכיר עדיין דברייך נשמעים כהכללה לרוב וכל מקרה לגופו.
אני דווקא מאד אופטימיסטית ונוטה תמיד לחשוב בצורה חיובית למרות שמעולם לא התחתנתי.

alongrin100

Well-known member
יקירי...בנוגע ל"אהבה"מסכימה שהרבה דברים השתנו בשנים האחרונות והחומריות חשובה מאד כי אחרת בלתי אפשרי להתקיים.
אני לא מדברת בהכללה בכלל ואין ספק שהרבה זוגות מתגרשים בגלל המון סיבות ועיקרן -כלכלי.(מניחה).
אתה רוצה לומר מנסיונך האישי שלא היית מתחתן לו יכולת לחזור אחורה?
אין ספק שלקבל החלטה כמו נישואין זו החלטה חשובה ביותר ואתה כבר החלטת בשביל אותה הבחורה את אותן הדברים שכתבת מבלי להכיר אותה ומנסיון אחר עם נשים ועדיין,כל אישה היא עולם ומלואו.
ולהביא 5 מקורות שאתה מכיר עדיין דברייך נשמעים כהכללה לרוב וכל מקרה לגופו.
אני דווקא מאד אופטימיסטית ונוטה תמיד לחשוב בצורה חיובית למרות שמעולם לא התחתנתי.
תראי..
אני התחתנתי כשהמציאות הייתה אחרת לגמרי מהיום.
אנשים התחתנו בגיל צעיר יותר והתגרשו פחות.
אז לשאלתך לו יכולתי לחזור אחורה - כן הייתי מתחתן ואני לא מצטער על זה.

תריצי 25 שנים קדימה.
היום נישואים שורדים בקושי 7-8שנים.
במציאות הזו, אני לא ממליץ לאף גבר להתחתן. הסיכון יותר מדי גדול.

Yakir4179

Well-known member
תראי..
אני התחתנתי כשהמציאות הייתה אחרת לגמרי מהיום.
אנשים התחתנו בגיל צעיר יותר והתגרשו פחות.
אז לשאלתך לו יכולתי לחזור אחורה - כן הייתי מתחתן ואני לא מצטער על זה.

תריצי 25 שנים קדימה.
היום נישואים שורדים בקושי 7-8שנים.
במציאות הזו, אני לא ממליץ לאף גבר להתחתן. הסיכון יותר מדי גדול.
עדיין כדאי להתחתן מאשר להיות לבד , אולי אתה מרויח שקט בראש , אבל החפירות המימוש העצמי וכו הורגים אותך, לדעתי וזה גם הסיבה שניתקתי את האינטרנט בבית זה החשיפה למידע וכו
ברגע שזוג יחיה בשקט בלי רעשי רקע ובלי לנקר עיניים וכו אז גם הוא ישרוד!
כי ראבק מה כיף בלהיות רווק בלי ילדים או גרוש פלוס עם הסדרי ראייה ולחזור לגור עם הורים וכו
כל עוד לא בגדו בך כגבר נשוי ואין מחלת נפש , אז תלמדו להסתדר ,גם מי שביחסים פתוחים יש משברים וכו
ככה שלהיות יחידני לא כיף, היתרון בחד הורית שכל פוסט שלך לעזרה, הרבה יעזרו לך מאשר שגרוש פלוס שהילדים אצלו יפרסם פוסט לעזרה!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
עדיין כדאי להתחתן מאשר להיות לבד , אולי אתה מרויח שקט בראש , אבל החפירות המימוש העצמי וכו הורגים אותך, לדעתי וזה גם הסיבה שניתקתי את האינטרנט בבית זה החשיפה למידע וכו
ברגע שזוג יחיה בשקט בלי רעשי רקע ובלי לנקר עיניים וכו אז גם הוא ישרוד!
כי ראבק מה כיף בלהיות רווק בלי ילדים או גרוש פלוס עם הסדרי ראייה ולחזור לגור עם הורים וכו
כל עוד לא בגדו בך כגבר נשוי ואין מחלת נפש , אז תלמדו להסתדר ,גם מי שביחסים פתוחים יש משברים וכו
ככה שלהיות יחידני לא כיף, היתרון בחד הורית שכל פוסט שלך לעזרה, הרבה יעזרו לך מאשר שגרוש פלוס שהילדים אצלו יפרסם פוסט לעזרה!
אין היום עדיף ורצוי-זה אישי לכל זוג.
הבן הבכור שלי בן 23 בקרוב וגר בשכירות כבר 10 חוד'.
למרות שאי אפשר לתכנן כלום הוא לא רוצה להתחתן ואמרתי שאפשר לחיות יחד ללא נישואים.
בהמשך למה ש alongrin ואני כתבנו,אנחנו בדור שונה ואחר.
יש יתרונות וחסרונות לכל דבר בחיים וגם לבחירה לא להתחתן ולגדל ילדים לבד כמוני כך שאין "עדיף"רצוי"..החיים מובילים אותך וכמובן הבחירות שאתה עושה..יאללה...תביא כבר כלה ותעשה איזה ילד/ה מתוקה ותעוף מהפורום..חח ;-) :LOL:

Yakir4179

Well-known member
למרות שאי אפשר לתכנן כלום הוא לא רוצה להתחתן ואמרתי שאפשר לחיות יחד ללא נישואים.
יש יתרונות וחסרונות לכל דבר בחיים וגם לבחירה לא להתחתן ולגדל ילדים לבד כמוני כך שאין "עדיף"רצוי"..החיים מובילים אותך וכמובן הבחירות שאתה עושה..יאללה...תביא כבר כלה ותעשה איזה ילד/ה מתוקה ותעוף מהפורום..חח ;-) :LOL:
אישית זה מנסיון חיי ומה שראיתי , תתחתן צעיר יחסית 24 ואז גם תהיה אולי סבא צעיר וכו ועוד משכורת בבית ,ומשפחה שאולי גם תעזור יש הפתעות בחיים
גרתי ב6 ערים וגם בקיבוץ בחיי עד כה, אני אומר לצעירים תשכירו שאתם 3-4 חברים ביחדיו ככה פחות הוצאות וכו , אכן אין כמעט הבדל בין נשוי פלוס לזוגיות פלוס רק מהיבט דתי, אם הנשואה חוטאת זה ניאוף שזה הכי חמור , ואם הבת זוג חוטאת זה מעשה זנות יענו לא מכובד מה שנקרא!
פשוט אנחנו בדור שרוצים את כל הריגושים וכל החומרנות ואטרקציות והביגוד והפאן וכו לנו וזה גורם לקינאה עזה וכו ורצון להיות או לקבל מה שאנחנו לא , אם תחיי כמו אחד שגר ביש"ע או חרדי או כמו המגזר הערבי אז החיים שלך יהיו קלים ונעימים יותר , לכן הם לא מתערבבים ורואים ערוצי טארש וכו כמו 12 ו13 אינטרנט חופשי!

אם הייתי אישה שלא בנויה לזוגיות הייתי מפרסמת פוסט שבו מודה לא מתאים לי בן זוג, רוצה ילודה ולחיות לבד ובשקט , ככה יעריכו יותר ויותר אותה!

אל תשכחי שכבר אין בושה כיום מסטיגמות חברתיות , בניגוד לעבר אם הייתה בושה וכו היו חושבים עשרים אלף פעם אם להתגרש

Yakir4179

Well-known member
אני מת על הפורום😊😉💋🌹

Yakir4179

Well-known member
היא בצעקות של הרחם...
בממוצע (כמובן שיש יוצאות מהכלל) עד גיל 30 אשה מאבדת כ-90% מהביציות שלה.
גיל 28, היא כבר מרגישה את השחלות מצטמקות בתוך יום יום.
את את החול אוזל מהשעון כל דקה..
זה הזמן לנטוש (זמנית) את קרוסלת הזרגים ולמצוא "גבר כלשהו" שיכניס אותה להריון לפני שהיא תחמיץ את הרכבת.
העיקר שיסכים ויהיה מספיק מבוסס כלכלית...
זאת כדי לחזור בגדול בעוד 10 שנים לקרוסלה, אחרי שהפראייר מילא את תפקידו.
תראה אלון אני רואה טיפוסיות כאלו בעיקר בנות להורים גרושים, יכול לומר לך שגם אחי הקטן התחתן עם טיפוס של נוודת טבעונית שמאלנית בת להורים גרושים , וגם לי תחושה לא טובה שהיא תזרוק אותו מתי שהוא , ילד בן שנתיים וגרים בשכירות , כי פשוט היא לא נראת טיפוס שמתאים לו להיות בזוגיות ולקבל גבר בבית , היא דעתנית כזאת , אז אין מה לעשות צריך להגיד תודה שאתה בזוגיות כיום ויש לך עוד הכנסה בבית וסקס כשבא לך ולא צריך לחפש ולהתרוצץ בערבים!
גבר כיום צריך לקחת בחשבון שהוא עלול להזרק על ידי אשתו או שיקחו לו זרע , ולא יקבל תשובות אמתיות למה נזרק, אז עדיף לסיים יפה בשביל הילדים שלא יהיו עוד פגועים ולהמשיך הלאה!

אין תעודת ביטוח בכלום היום רק המוות

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תראה אלון אני רואה טיפוסיות כאלו בעיקר בנות להורים גרושים, יכול לומר לך שגם אחי הקטן התחתן עם טיפוס של נוודת טבעונית שמאלנית בת להורים גרושים , וגם לי תחושה לא טובה שהיא תזרוק אותו מתי שהוא , ילד בן שנתיים וגרים בשכירות , כי פשוט היא לא נראת טיפוס שמתאים לו להיות בזוגיות ולקבל גבר בבית , היא דעתנית כזאת , אז אין מה לעשות צריך להגיד תודה שאתה בזוגיות כיום ויש לך עוד הכנסה בבית וסקס כשבא לך ולא צריך לחפש ולהתרוצץ בערבים!
גבר כיום צריך לקחת בחשבון שהוא עלול להזרק על ידי אשתו או שיקחו לו זרע , ולא יקבל תשובות אמתיות למה נזרק, אז עדיף לסיים יפה בשביל הילדים שלא יהיו עוד פגועים ולהמשיך הלאה!

אני בת להורים גרושים,לא שייך בעליל והכללה גורפת.
אני תמיד קוראת פה בין השורות"היא"זרקה אותו...היא תיקח לו הכל..ולגבר אין חלק בדבר?אתם לרוב מצטיירים כמסכנים,לקחו לכם,אתם פריירים,ואני אומרת שלמטבע יש שני צדדים.

Yakir4179

Well-known member
אני בת להורים גרושים,לא שייך בעליל והכללה גורפת.
אני תמיד קוראת פה בין השורות"היא"זרקה אותו...היא תיקח לו הכל..ולגבר אין חלק בדבר?אתם לרוב מצטיירים כמסכנים,לקחו לכם,אתם פריירים,ואני אומרת שלמטבע יש שני צדדים.
לא הכללתי את כולם חלילה אבל יש דפוס , אני כבר מזהה מי יתגרש ומי לקחו אותו בשביל הילודה, גם גברים טרודים כיום עבודה חפירות בבית גידול ילדים סיר לחץ זה לא קל גם לגברים! תתפלאי הרבה גברים יעדיפו לשמור על הבית מאשר להיות גרוש עם תשלום מזונות, בדרך כלל האישה יוזמת גירושים, הגבר אם הוא נבגד ומכבד את גבריותו הוא יעיף אותה , גבר שמסתכל כלכלית והוא לא מאמין לא ימהר להתגרש כי אז הוא ירד ברמת חיים וכו

תשמי לב שמי שממרמר לגברים בגירושים זה לא הגבר , מי שמונע מאבא לראות את הילדים ולא משנה מה הסיבה זה האימא, לכן גם צריך לדעת מימי מתגרשים, אני אישית שאתה מחזיק אישה גם כלכלית וכו לא מגיע לך לעבור סיוט ששמו גירושים!!!!

ואפילו עורכי דין לא צריך למה לבזבז כסף סתם??? עברתם פרק זמן ביחד וכו זה מה שמגיע ???

אבח"י

Well-known member

חחחחחחחחחחחחח
מתי היתה תעודת ביטוח, בדיוק?
אני קורא אותך ואני מבולבל לגמרי. העמדת הגבר כקורבן לרשעות הנשים? מזכיר לי היטב עמדות דתיות ביחס לנשים, האבחנה בין לילית לחווה, מבחן האשה הבוגדת ושאר הבלים ומנהגים שכל מטרתם לדכא נשים.
"היא לא נראית..." למה היא לא נראית בגלל שהיא אסרטיבית? בגלל שהיא חושבת שהוא לא "בעל" כי היא לא רכוש, אלא הוא בן זוג, כי ביניהם שותפות?
OMG

Yakir4179

Well-known member
חחחחחחחחחחחחח
מתי היתה תעודת ביטוח, בדיוק?
אני קורא אותך ואני מבולבל לגמרי. העמדת הגבר כקורבן לרשעות הנשים? מזכיר לי היטב עמדות דתיות ביחס לנשים, האבחנה בין לילית לחווה, מבחן האשה הבוגדת ושאר הבלים ומנהגים שכל מטרתם לדכא נשים.
"היא לא נראית..." למה היא לא נראית בגלל שהיא אסרטיבית? בגלל שהיא חושבת שהוא לא "בעל" כי היא לא רכוש, אלא הוא בן זוג, כי ביניהם שותפות?
OMG
תראה כשיש סדר חברתי ופחות לגיטמציה לכל מיני תפישות ומסרים וכו אז גם בבית של האדם והזוג יהיה יותר נעים, לא כולם רשעות ואכזריות וכו אבל הרבה לבעל את החיים עד כדי אובדן עשתונות בסכסוך גירושין גם לאחר שהוא תחזק כל השנים והיה הבעל הקסום וכו
כשאני רואה את הדור הסבתות שלי זל שלא ראו עולם מה שנקרא, ושידעו מה שצריך לקרוא בבית, והבעל היה הדומננטי והמוביל והאישה התרכזה בגידול ילדים ואחזקת הבית וגם יצאה לעבוד, ולחזור הביתה בלי רעשים וצילצולים!
יתכן והקידמה עושה משהו לנשים וגם לגברים לכן גם הרבה גירושים ורווקות ,אני בדיעה שהרבה גברים ימעטו לפרק את הבית אלא רק אם נבגדו או מחלת נפש , או גילו שהילדים לא שלהם וכו
ברגע שיש לגיטמציה חברתית של יאלה בוא נזרוק אותו אז הוא יחזור לגור אצל הוריו מה איכפת לי וכו אז על מה נלין , אם לא היה למשל תשלום מזונות כמה אחוזי גירושים הייתה רואה במדינה ?
אני אק אומר גבר בבית לא יכול להיות מסורס כמו לאון עם פאולה רוזנברג!
אני חי את המציאות לא רואה משהו נעים להיות פנוי לבד כיום , אתה מרגיש אחרת כשאתה בזוג!

כמה חזל כתבו כמה שפחות האישה רואה ככה הנזק הוא קטן, ונראה שהם צודקים כי אם היא רואה בתור בן זוגה שהוא כספומט מהלך ,אז שתהיה כנה ותגיד אני לא מתה עלייך, נחמד לי שאתה מפרנס אותי וזהו רציתי שתדע זאת , תאמין לי יעריכו אותה יותר בגלל הכנות !
אני לא שמרן אני רואה קהילות שונות בארץ , מעריך את הדתיים וכו שמחתנים מוקדם ויודעים למה

אבח"י

Well-known member
תראה כשיש סדר חברתי ופחות לגיטמציה לכל מיני תפישות ומסרים וכו אז גם בבית של האדם והזוג יהיה יותר נעים, לא כולם רשעות ואכזריות וכו אבל הרבה לבעל את החיים עד כדי אובדן עשתונות בסכסוך גירושין גם לאחר שהוא תחזק כל השנים והיה הבעל הקסום וכו
כשאני רואה את הדור הסבתות שלי זל שלא ראו עולם מה שנקרא, ושידעו מה שצריך לקרוא בבית, והבעל היה הדומננטי והמוביל והאישה התרכזה בגידול ילדים ואחזקת הבית וגם יצאה לעבוד, ולחזור הביתה בלי רעשים וצילצולים!
יתכן והקידמה עושה משהו לנשים וגם לגברים לכן גם הרבה גירושים ורווקות ,אני בדיעה שהרבה גברים ימעטו לפרק את הבית אלא רק אם נבגדו או מחלת נפש , או גילו שהילדים לא שלהם וכו
ברגע שיש לגיטמציה חברתית של יאלה בוא נזרוק אותו אז הוא יחזור לגור אצל הוריו מה איכפת לי וכו אז על מה נלין , אם לא היה למשל תשלום מזונות כמה אחוזי גירושים הייתה רואה במדינה ?
אני חי את המציאות לא רואה משהו נעים להיות פנוי לבד כיום , אתה מרגיש אחרת כשאתה בזוג!

כמה חזל כתבו כמה שפחות האישה רואה ככה הנזק הוא קטן, ונראה שהם צודקים כי אם היא רואה בתור בן זוגה שהוא כספומט מהלך ,אז שתהיה כנה ותגיד אני לא מתה עלייך, נחמד לי שאתה מפרנס אותי וזהו רציתי שתדע זאת , תאמין לי יעריכו אותה יותר בגלל הכנות !
אני לא שמרן אני רואה קהילות שונות בארץ , מעריך את הדתיים וכו שמחתנים מוקדם ויודעים למה

תראה, באמת, אני ממש מתאמץ לא להתעצבן. לקרוא את דבריך בשיקול דעת מתוך נסיון להבין מהיכן מגיעה "שנאת הנשים" הזו שלך. [שנאת נשים איננה הומוסקסואליות, ממש לא! ]
אני יודע שאתה מגיע מהעולם החרדי או הדתי, לפי עמדותיך, מאיזור ירושלים ושכונות חרדיות, בני ברק, בית"ר עילית וכו' - מקומות בהן נשים אינן נתפסות כשותפות, אלא כמיכלי קיבול להולדת ילדים ו"זֶכֶר" ל-גבר [זָכָר ].
ברור שעם זאת ישנה סתירה מלאה בטענתך אודות נשים "מביאות ילד" וגו' - הולדת ילדים הינה מצווה אלוהית! ונטול צאצאים נחשב כמת! [אין לו זֶכֶר!, ולא סתם מצוות היבום קריטית כל כך בתרבות כזו]. אשר על כן, המוטיבציה של זכרים היא שאשת חיקם תלד ילדים, ולא הקשקוש שאתה מעלה כאן לגבי נשים והמוטיבציה שלהן.
מה שהסבתות שלך היו מספרות לך לו יכלו באמת, היה על לילות של אונס, אלימות מינית אחרת, אלימות כלכלית, עונשים ואיום בסנקציות חברתיות קשות, ענישה משפחתית או פחד מהבעל, מצוקה כלכלית כדי לגדל ילדים, כשהוד גבריותו הלך ללמוד ולא לעבוד. אבל הפיקוח החברתי בחברות הדתיות [ולא רק החרדיות] כל כך חריף ומסוכן לחורג ממנו, שהן סתמו את הפה. החזקות ביניהן, דאגו בהחלט ל"סרס" את בן זוגן, כך שיחיה בשבילן ולמענן, וליתר דיוק, למען צאצאיו.
שום קִדמה ושום נעליים. נשים חזקות וחופשיות זרקו בני זוג מאז ומעולם, או לא התחתנו - למה להן?! [אליזבט הראשונה, קליאופטרה הקדימה אותה, יקטרינה הגדולה אחריה, גולדה מאיר גרושה שויתרה על נישואים בשנית ].
נשים מודרניות שרואות עצמן שוות לגבר גם תתיחסנה לבן זוגן כשווה להן. ראה מקרה פאולה וליאון שאתה שש לבוז לו, מבלי להתחיל להבין את רמות השמחה שהאיש הזה חווה, משוחרר לגמרי מכל הסטיגמות והתפקידים החברתיים שנכפים על גבר ממוצע. אבל לך תסביר לשונא נשים מדוע מישל אובמה ויתרה מרצון לבעלה על נשיאות, ומדוע אובמה חייב את כל חייו והצלחותיו לאשה המדהימה, החופשייה והמשוחררת, שגם שחררה אותו מעבדותו.
חז"ל, עאלק, הכירו נשים בחושך. מעט מאוד הנשים המופיעות בתלמוד ובספרי הקודש היהודיים. המעט הזה הוא כאשר נשים התעלו על בני זוגן, גם בחכמה! מהן אתה צריך ללמוד ולא מהשטויות שאתה מצטט, שטויות המגיעות משנאת נשים כמעט טהורה. [ מעניין כמה חז"לניקים היו חסרי כוח גברא, הומואים בארון או סתם אנשים אלימים ].
אחרון לא פחות חביב ואירוני - נשים במגזר החרדי הן המפרנסות. עכשיו לך תסביר את ההיגיון המטומטם של נשים מחפשות מפרנס.

ושבת יפה לך.

נערך לאחרונה ב:

Yakir4179

Well-known member
תראה, באמת, אני ממש מתאמץ לא להתעצבן. לקרוא את דבריך בשיקול דעת מתוך נסיון להבין מהיכן מגיעה "שנאת הנשים" הזו שלך. [שנאת נשים איננה הומוסקסואליות, ממש לא! ]
אני יודע שאתה מגיע מהעולם החרדי או הדתי, לפי עמדותיך, מאיזור ירושלים ושכונות חרדיות, בני ברק, בית"ר עילית וכו' - מקומות בהן נשים אינן נתפסות כשותפות, אלא כמיכלי קיבול להולדת ילדים ו"זֶכֶר" ל-גבר [זָכָר ].
ברור שעם זאת ישנה סתירה מלאה בטענתך אודות נשים "מביאות ילד" וגו' - הולדת ילדים הינה מצווה אלוהית! ונטול צאצאים נחשב כמת! [אין לו זֶכֶר!, ולא סתם מצוות היבום קריטית כל כך בתרבות כזו]. אשר על כן, המוטיבציה של זכרים היא שאשת חיקם תלד ילדים, ולא הקשקוש שאתה מעלה כאן לגבי נשים והמוטיבציה שלהן.
מה שהסבתות שלך היו מספרות לך לו יכלו באמת, היה על לילות של אונס, אלימות מינית אחרת, אלימות כלכלית, עונשים ואיום בסנקציות חברתיות קשות, ענישה משפחתית או פחד מהבעל, מצוקה כלכלית כדי לגדל ילדים, כשהוד גבריותו הלך ללמוד ולא לעבוד. אבל הפיקוח החברתי בחברות הדתיות [ולא רק החרדיות] כל כך חריף ומסוכן לחורג ממנו, שהן סתמו את הפה. החזקות ביניהן, דאגו בהחלט ל"סרס" את בן זוגן, כך שיחיה בשבילן ולמענן, וליתר דיוק, למען צאצאיו.
שום קִדמה ושום נעליים. נשים חזקות וחופשיות זרקו בני זוג מאז ומעולם, או לא התחתנו - למה להן?! [אליזבט הראשונה, קליאופטרה הקדימה אותה, יקטרינה הגדולה אחריה, גולדה מאיר גרושה שויתרה על נישואים בשנית ].
נשים מודרניות שרואות עצמן שוות לגבר גם תתיחסנה לבן זוגן כשווה להן. ראה מקרה פאולה וליאון שאתה שש לבוז לו, מבלי להתחיל להבין את רמות השמחה שהאיש הזה חווה, משוחרר לגמרי מכל הסטיגמות והתפקידים החברתיים שנכפים על גבר ממוצע. אבל לך תסביר לשונא נשים מדוע מישל אובמה ויתרה מרצון לבעלה על נשיאות, ומדוע אובמה חייב את כל חייו והצלחותיו לאשה המדהימה, החופשייה והמשוחררת, שגם שחררה אותו מעבדותו.
חז"ל, עאלק, הכירו נשים בחושך. מעט מאוד הנשים המופיעות בתלמוד ובספרי הקודש היהודיים. המעט הזה הוא כאשר נשים התעלו על בני זוגן, גם בחכמה! מהן אתה צריך ללמוד ולא מהשטויות שאתה מצטט, שטויות המגיעות משנאת נשים כמעט טהורה. [ מעניין כמה חז"לניקים היו חסרי כוח גברא, הומואים בארון או סתם אנשים אלימים ].
אחרון לא פחות חביב ואירוני - נשים במגזר החרדי הן המפרנסות. עכשיו לך תסביר את ההיגיון המטומטם של נשים מחפשות מפרנס.

ושבת יפה לך.
קודם כל אני בכלל לא שונא נשים להיפך , חי אוהב חושק מכבד עוזר תומך והצלתי ומציל גם מבגידות ומהרצח ופגיעה חברתית מהסביבה !!!
איתי אישה מרגישה בטוחה לגמרי שלא אהרוס לה את המשפחה ואפגע!!
לגבי סבתות זל וכו אני דברתי בכללית , היה ויהיה הכול מכול בכל זמן ותקופה , הנורמה החברתית והכבוד הדדי של רובם , תגיד חשש מהסביבה וכבוד המשפחה ועוד ועוד, בהשוואה לדור של היום אז היו מתחתנים מהר ומתגרשים רק מה שהיה צריך כמו בעיות נפש פוריות וכו ורובן כבדו את האבא בבית , קיטורים וחפירות היו בין השכנות והחברות , בסך הכל שאני נזכר בדודות שלי הגדולות ובדודים של הוריי , היה כבוד והרגשה אחרת, אבוי למישהו מהמשפחה שהיה מגיע לעיר שדודה כלשהיא גרה ולא קופץ לבקר אפילו באמצע היום !

אני כיפה סרוגה לא משוייך לזרם מסויים עבדתי עם קהילות חרדים , מבקר ומטייל המון בירושלים , אל דאגה הם לא מושלמים אף אחד לא מושלם !!!

פאולה וליאון לי נראה שאו שהם ביחסים פתוחים או שהוא בארון , שוב כל אחד והבחירות שלו בחיין אם הוא מאושר סבבה שיבושם לו !

דרך אגב אומרים שמישל אובמה היא טרנסית לך תדע אם זה באמת נכון!
חזל ידעו את תכונות וטבע האישה לכן כתבו מאמרים בשבחה וביכולות שלהן , ואם הם כתבו שכמה שפחות לשתף ןלהתקרצץ סביבן יהיה לך רק טוב אז הם ידעו למה וזה לא מתוך שנאת נשים , אלא מתוך הכרות עם האישיות ומבנה נפשן והטבע שבהן , הם גם היו מייעצים בזמנם לציבור!

הם עושים הרבב ילדים הי אסור להשתמש בקנדום , לגדל 8 ילדים כיום בעיני בם עם תקציב נאות לא שווה את זה כאב ראש ולדאוג לכל אחד ואחד מהילדים, התשה נפשית מה שנקרא, גידלתי 3 אחים ו4 אחיינים מניסיון אני אומר!
לא מעט נפגעו כי לא הספיקו או יכלו לשמור כמו שצריך על הבנות בגלות גם !
לכן הסגירות בקהילות הדתיות והחרדיות, הם לא רוצים שהאישה תראה יותר מידי ותתחיל לתפוס אבו עלי בבית וגם לאבד שליטה ולפזול וכו דבר שיוביל לפגיעה במשפחה ובזמן הגירושים נטל על משפחתה

אבח"י

Well-known member
קודם כל אני בכלל לא שונא נשים להיפך , חי אוהב חושק מכבד עוזר תומך והצלתי ומציל גם מבגידות ומהרצח ופגיעה חברתית מהסביבה !!!
איתי אישה מרגישה בטוחה לגמרי שלא אהרוס לה את המשפחה ואפגע!!
לגבי סבתות זל וכו אני דברתי בכללית , היה ויהיה הכול מכול בכל זמן ותקופה , הנורמה החברתית והכבוד הדדי של רובם , תגיד חשש מהסביבה וכבוד המשפחה ועוד ועוד, בהשוואה לדור של היום אז היו מתחתנים מהר ומתגרשים רק מה שהיה צריך כמו בעיות נפש פוריות וכו ורובן כבדו את האבא בבית , קיטורים וחפירות היו בין השכנות והחברות , בסך הכל שאני נזכר בדודות שלי הגדולות ובדודים של הוריי , היה כבוד והרגשה אחרת, אבוי למישהו מהמשפחה שהיה מגיע לעיר שדודה כלשהיא גרה ולא קופץ לבקר אפילו באמצע היום !

אני כיפה סרוגה לא משוייך לזרם מסויים עבדתי עם קהילות חרדים , מבקר ומטייל המון בירושלים , אל דאגה הם לא מושלמים אף אחד לא מושלם !!!

פאולה וליאון לי נראה שאו שהם ביחסים פתוחים או שהוא בארון , שוב כל אחד והבחירות שלו בחיין אם הוא מאושר סבבה שיבושם לו !

דרך אגב אומרים שמישל אובמה היא טרנסית לך תדע אם זה באמת נכון!
חזל ידעו את תכונות וטבע האישה לכן כתבו מאמרים בשבחה וביכולות שלהן , ואם הם כתבו שכמה שפחות לשתף ןלהתקרצץ סביבן יהיה לך רק טוב אז הם ידעו למה וזה לא מתוך שנאת נשים , אלא מתוך הכרות עם האישיות ומבנה נפשן והטבע שבהן , הם גם היו מייעצים בזמנם לציבור!

הם עושים הרבב ילדים הי אסור להשתמש בקנדום , לגדל 8 ילדים כיום בעיני בם עם תקציב נאות לא שווה את זה כאב ראש ולדאוג לכל אחד ואחד מהילדים, התשה נפשית מה שנקרא, גידלתי 3 אחים ו4 אחיינים מניסיון אני אומר!
לא מעט נפגעו כי לא הספיקו או יכלו לשמור כמו שצריך על הבנות בגלות גם !
לכן הסגירות בקהילות הדתיות והחרדיות, הם לא רוצים שהאישה תראה יותר מידי ותתחיל לתפוס אבו עלי בבית וגם לאבד שליטה ולפזול וכו דבר שיוביל לפגיעה במשפחה ובזמן הגירושים נטל על משפחתה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
סלח לי, כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
אווווווווווווווווו, הבטן כואבת לי מהמון השטויעס שהבאת.
מה תעשה כשלא יעמוד לך יותר?
תחיה אצל אחיך או אחיותיך?
תהיה הדוד הזקן והמסכן
ולא, אין לי דבר בעד נישואים וצאצאים, אני פשוט חושב את העתיד על סמך האגדות והדעות הקדומות שאתה נוקט בהן.

Yakir4179

Well-known member
הבעיה של הגברים שברגע שהילדים נולדים אהבה של האישה עוברת אליהם ואז הם מרגישים כמו כספומטים וכו
ולכן גם הנשים צריכות לעשות איזון שהאבא ירגיש אבא וירגיש שהוא בן זוג, בכדי להיות מספר אחד הוא יצטרך למצוא רווקה ללא ילדים, ואם הוא מתגרש ומכער גרושה פלוס גם אז הוא לא יהיה מס 1 אצלה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הבעיה של הגברים שברגע שהילדים נולדים אהבה של האישה עוברת אליהם ואז הם מרגישים כמו כספומטים וכו
ולכן גם הנשים צריכות לעשות איזון שהאבא ירגיש אבא וירגיש שהוא בן זוג, בכדי להיות מספר אחד הוא יצטרך למצוא רווקה ללא ילדים, ואם הוא מתגרש ומכער גרושה פלוס גם אז הוא לא יהיה מס 1 אצלה
אתה מעוות את הכל...ורואה דברים בצורה מאד לא בריאה,ומתנצלת אבל מה הפלא שאתה עדיין רווק?
יש לך נטייה לעשות סלט מהכול ובמקום להבין את הפשוט ביותר-אתה הופך למורכב וחבל.
(לא לחפור בטקסט ארוך כי לא מצליחה...)ואגב,אין קשר בין אהבה לפרטנר ואהבה לילדים (ואל תתן דוגמאות את השכן או גיסתך..

Yakir4179

Well-known member
אתה מעוות את הכל...ורואה דברים בצורה מאד לא בריאה,ומתנצלת אבל מה הפלא שאתה עדיין רווק?
יש לך נטייה לעשות סלט מהכול ובמקום להבין את הפשוט ביותר-אתה הופך למורכב וחבל.
(לא לחפור בטקסט ארוך כי לא מצליחה...)ואגב,אין קשר בין אהבה לפרטנר ואהבה לילדים (ואל תתן דוגמאות את השכן או גיסתך..
ממש לא !!אם רציתי להתחתן בעבר הייתי מתחתן , פשוט הרגשנו שזה לא זה לנישואים , נהלתי מערכות יחסים ארוכות וקשרים נעימים, ברוך השם שנשאר זיכרון טוב , אנחנו רק מחליפים דעות , כל אחד ודעתו הוא, אני מעל לחצי מיליון שח הפסדתי בכדי להיות בנורמות חברתיות וכו , כי יש הרבה חכמולוגים שלא מבינים שיש גם גזירה על האדם משמיים , גם אם הוא יעשה סדנאות ויהיה הכי מקסים שבעולם וכו

היום אני מסביר לצעירים ולזוגות צעירים אך להתנהל וכו , כנראה שבגדתי עם נשואות ופגעתי בגלגול קודם והינה המחיר שאני משלם ..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הבוקר מוקדם (לא באמת מוקדם, אבל נישמע יותר טוב), יצאתי מהבניין והתחלתי שיחה עם גברת אחת יפה עד למאוד.

היא בת 28.

הייתי בטוח שהיא בת הזוג של השכן - מתברר שלא. נישארנו לדבר זמן לא קצר עד שהבנתי שאני ממש אבל ממש מאחר.

שאלתי אותה והיא ענתה שהיא מאוד הייתה ורצה בזוגיות כי החלום שלה זה ילדים.... בעברית היא כבר בצעקות של הרחם. היא מוטרדת מאוד מזה - ויפה מאוד.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ניסיתי להרגיע אותה, מצד אחד אני הייתי במקום של ... "היא, כוסית על, תנסה".

מצד שני .... "אל תהה מניאק מידי".
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

בחרתי בטוב - אז ניסיתי להעביר אליה שדר שהכל בסדר שיגיע הבחור, שתרגע. שתשלב לימודים עם העבודה שלה שהיא בסביבה נשית, שתלמד ליצור לעצמה את המקום.

והאמת היא שמאוד רציתי להיות האיש שיעזור לה - אבל ידעתי שאדם בן 53 (עוד רגע) מתוסבך, בזוגיות, וכל זה - זה לא מה שהיא צריכה לאחל לעצמה.

היה עצור לראות את עצמי באופן הזה.

אתמול ניסיתי בערב להזרים מישהי אלי - היא ענתה לי שהיא בהודעות עם החבר הקודם, שמנסה להחזיר אותה.

היא ביקשה שאני לא העמיס את עצמי כי גם כך קשה לה המעמד - ופרשתי בשיא שאני ממש, אבל ממש, מבין אותה.

לא הייתי רוצה שהיא תבוא עם המשקל הזה. הערכתי מאוד את הכנות שלה.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

האם יש לכם משהו של תגעו בו - על מנת לא להרוס?

אישוניאיש.
רק לא להרוס.
לא נוגעת/נכנסת למערכת יחסים עם גבר נשוי,לא בין חברות/חברים.

למעלה