בחורות באמצע הדרך....

Yakir4179

Well-known member
הבוקר מוקדם (לא באמת מוקדם, אבל נישמע יותר טוב), יצאתי מהבניין והתחלתי שיחה עם גברת אחת יפה עד למאוד.

היא בת 28.

הייתי בטוח שהיא בת הזוג של השכן - מתברר שלא. נישארנו לדבר זמן לא קצר עד שהבנתי שאני ממש אבל ממש מאחר.

שאלתי אותה והיא ענתה שהיא מאוד הייתה ורצה בזוגיות כי החלום שלה זה ילדים.... בעברית היא כבר בצעקות של הרחם. היא מוטרדת מאוד מזה - ויפה מאוד.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ניסיתי להרגיע אותה, מצד אחד אני הייתי במקום של ... "היא, כוסית על, תנסה".

מצד שני .... "אל תהה מניאק מידי".
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

בחרתי בטוב - אז ניסיתי להעביר אליה שדר שהכל בסדר שיגיע הבחור, שתרגע. שתשלב לימודים עם העבודה שלה שהיא בסביבה נשית, שתלמד ליצור לעצמה את המקום.

והאמת היא שמאוד רציתי להיות האיש שיעזור לה - אבל ידעתי שאדם בן 53 (עוד רגע) מתוסבך, בזוגיות, וכל זה - זה לא מה שהיא צריכה לאחל לעצמה.

היה עצור לראות את עצמי באופן הזה.

אתמול ניסיתי בערב להזרים מישהי אלי - היא ענתה לי שהיא בהודעות עם החבר הקודם, שמנסה להחזיר אותה.

היא ביקשה שאני לא העמיס את עצמי כי גם כך קשה לה המעמד - ופרשתי בשיא שאני ממש, אבל ממש, מבין אותה.

לא הייתי רוצה שהיא תבוא עם המשקל הזה. הערכתי מאוד את הכנות שלה.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

האם יש לכם משהו של תגעו בו - על מנת לא להרוס?

אישוניאיש.
רק לא להרוס.
בוא נאמר שאם הייתה 35 ומעלה אז כבר הלחץ מטורף,מתאר לעצמי מה היא עוברת כי גם אני רווק , רק מימה שהיא אמרה לא הייתי זורם איתה לסטוץ גם אם היא הייתה רוצה , ערך המשפחתיות הנישואין הנורמטיביות גבוהה כאן , לגדל ילדים לבד דעתי שרק אם היא פולאמרית או לא בנויה לקשר עם גבר וזוגיות שתלך על זה, ברגע שיש ילודה ללא בעל או בן זוג בבית , היא עלולה ליפול נטל על משפחתה והסביבה שיעזרו לה וכו
אחותי למשל בזבזה 6 שנים בזוגיות ומגורים עם מסעדן עד שהחליטו להתחתן , שתכיר מישהו תוך 4 חודשים שתתחתןצ, חבל לבזבז זמן ומשאבים וממון ורגשות מנסיון

למעלה