בחורות באמצע הדרך....

אישון34

Well-known member
הבוקר מוקדם (לא באמת מוקדם, אבל נישמע יותר טוב), יצאתי מהבניין והתחלתי שיחה עם גברת אחת יפה עד למאוד.

היא בת 28.

הייתי בטוח שהיא בת הזוג של השכן - מתברר שלא. נישארנו לדבר זמן לא קצר עד שהבנתי שאני ממש אבל ממש מאחר.

שאלתי אותה והיא ענתה שהיא מאוד הייתה ורצה בזוגיות כי החלום שלה זה ילדים.... בעברית היא כבר בצעקות של הרחם. היא מוטרדת מאוד מזה - ויפה מאוד.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ניסיתי להרגיע אותה, מצד אחד אני הייתי במקום של ... "היא, כוסית על, תנסה".

מצד שני .... "אל תהה מניאק מידי".
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

בחרתי בטוב - אז ניסיתי להעביר אליה שדר שהכל בסדר שיגיע הבחור, שתרגע. שתשלב לימודים עם העבודה שלה שהיא בסביבה נשית, שתלמד ליצור לעצמה את המקום.

והאמת היא שמאוד רציתי להיות האיש שיעזור לה - אבל ידעתי שאדם בן 53 (עוד רגע) מתוסבך, בזוגיות, וכל זה - זה לא מה שהיא צריכה לאחל לעצמה.

היה עצור לראות את עצמי באופן הזה.

אתמול ניסיתי בערב להזרים מישהי אלי - היא ענתה לי שהיא בהודעות עם החבר הקודם, שמנסה להחזיר אותה.

היא ביקשה שאני לא העמיס את עצמי כי גם כך קשה לה המעמד - ופרשתי בשיא שאני ממש, אבל ממש, מבין אותה.

לא הייתי רוצה שהיא תבוא עם המשקל הזה. הערכתי מאוד את הכנות שלה.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

האם יש לכם משהו של תגעו בו - על מנת לא להרוס?

אישוניאיש.
רק לא להרוס.

alongrin100

Well-known member
הבוקר מוקדם (לא באמת מוקדם, אבל נישמע יותר טוב), יצאתי מהבניין והתחלתי שיחה עם גברת אחת יפה עד למאוד.

היא בת 28.

הייתי בטוח שהיא בת הזוג של השכן - מתברר שלא. נישארנו לדבר זמן לא קצר עד שהבנתי שאני ממש אבל ממש מאחר.

שאלתי אותה והיא ענתה שהיא מאוד הייתה ורצה בזוגיות כי החלום שלה זה ילדים.... בעברית היא כבר בצעקות של הרחם. היא מוטרדת מאוד מזה - ויפה מאוד.

ניסיתי להרגיע אותה, מצד אחד אני הייתי במקום של ... "היא, כוסית על, תנסה".

מצד שני .... "אל תהה מניאק מידי".

בחרתי בטוב - אז ניסיתי להעביר אליה שדר שהכל בסדר שיגיע הבחור, שתרגע. שתשלב לימודים עם העבודה שלה שהיא בסביבה נשית, שתלמד ליצור לעצמה את המקום.

והאמת היא שמאוד רציתי להיות האיש שיעזור לה - אבל ידעתי שאדם בן 53 (עוד רגע) מתוסבך, בזוגיות, וכל זה - זה לא מה שהיא צריכה לאחל לעצמה.

היה עצור לראות את עצמי באופן הזה.

אתמול ניסיתי בערב להזרים מישהי אלי - היא ענתה לי שהיא בהודעות עם החבר הקודם, שמנסה להחזיר אותה.

היא ביקשה שאני לא העמיס את עצמי כי גם כך קשה לה המעמד - ופרשתי בשיא שאני ממש, אבל ממש, מבין אותה.

לא הייתי רוצה שהיא תבוא עם המשקל הזה. הערכתי מאוד את הכנות שלה.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

האם יש לכם משהו של תגעו בו - על מנת לא להרוס?

אישוניאיש.
רק לא להרוס.
היא בצעקות של הרחם...
בממוצע (כמובן שיש יוצאות מהכלל) עד גיל 30 אשה מאבדת כ-90% מהביציות שלה.
גיל 28, היא כבר מרגישה את השחלות מצטמקות בתוך יום יום.
את את החול אוזל מהשעון כל דקה..
זה הזמן לנטוש (זמנית) את קרוסלת הזרגים ולמצוא "גבר כלשהו" שיכניס אותה להריון לפני שהיא תחמיץ את הרכבת.
העיקר שיסכים ויהיה מספיק מבוסס כלכלית...
זאת כדי לחזור בגדול בעוד 10 שנים לקרוסלה, אחרי שהפראייר מילא את תפקידו.

אישון34

Well-known member
היא בצעקות של הרחם...
בממוצע (כמובן שיש יוצאות מהכלל) עד גיל 30 אשה מאבדת כ-90% מהביציות שלה.
גיל 28, היא כבר מרגישה את השחלות מצטמקות בתוך יום יום.
את את החול אוזל מהשעון כל דקה..
זה הזמן לנטוש (זמנית) את קרוסלת הזרגים ולמצוא "גבר כלשהו" שיכניס אותה להריון לפני שהיא תחמיץ את הרכבת.
העיקר שיסכים ויהיה מספיק מבוסס כלכלית...
זאת כדי לחזור בגדול בעוד 10 שנים לקרוסלה, אחרי שהפראייר מילא את תפקידו.
אני נשארתי עם השאלה הגורלית - האם אני האיש....

לפי זה שהיא לא הלכה והמשיכה לדבר ... אולי יש מצב שהיא חשבה על זה.

אבל בפועל - זה לא אני האיש. אין לי את המורכבות לנושא.

אישוניאיש.
האדם הפשוט.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

אישוניאיש.
האדם הפשוט.
אתה ממש לא הגבר המתאים,מה התהייה?
אתה בעצמך כותב ועונה,היא בחורה רווקה שמחפשת זוגיות,אהבה וילדים.
אתה גבר נשוי שמחפש/רוצה משהו אחר.

אישון34

Well-known member
אתה ממש לא הגבר המתאים,מה התהייה?
אתה בעצמך כותב ועונה,היא בחורה רווקה שמחפשת זוגיות,אהבה וילדים.
אתה גבר נשוי שמחפש/רוצה משהו אחר.
אני רק רוצה חיבוק.

לבטח אחרי כל הרוע (Vעבודה שלי נוגעת ברוע) שאני נחשף אליו ביום יום - מידי יום.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

היום מקורב אלי שאל אותי - מה אתה צריך ... הוא חשב שאדבר במושגים של רכוש וכסף.

הוא חש את עצמו, כנראה, חייב לי - והיה שמח להזרים לי כסף, כי זה תמיד הכי קל. (הוא מאוד עשיר, במושגים שלי).

ולא... אני לא שם.

זה לא שאני עשיר - אבל לא שם.

הבעיות שלי, בשנייה זאת, לא בכסף.

אישוניאיש.
משלם במין על חיבוקים של קירבה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני רק רוצה חיבוק.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

הוא חש את עצמו, כנראה, חייב לי - והיה שמח להזרים לי כסף, כי זה תמיד הכי קל. (הוא מאוד עשיר, במושגים שלי).

ולא... אני לא שם.

אישוניאיש.
אני יודעת שזה מה שאתה צריך אבל לא עם בחורה שאומרת או משדרת עד כמה היא רוצה ילדים וזוגיות.
ואגב,,הרבה אנשים "טועים" וחושבים שדרך סקס אתה מקבל מגע,חיבוק שלו אתה זקוק ולעיתים אתה אפילו מתוסכל יותר .
אם היית גבר פנוי הייתי שמחה להציע לך הרבה מעבר לחיבוק-אהבה.

אישון34

Well-known member
אני יודעת שזה מה שאתה צריך אבל לא עם בחורה שאומרת או משדרת עד כמה היא רוצה ילדים וזוגיות.
ואגב,,הרבה אנשים "טועים" וחושבים שדרך סקס אתה מקבל מגע,חיבוק שלו אתה זקוק ולעיתים אתה אפילו מתוסכל יותר .
אם היית גבר פנוי הייתי שמחה להציע לך הרבה מעבר לחיבוק-אהבה.
הייתה לי שיחה עם בחור שהתגרש בגיל 40 לערך, אחרי שעד לאותו השלב היה רק ילד טוב.

בכל אופן הוא אומר שבמהלך 8 שנים שאחרי הוא שכב עם כ 400 נשים.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

בוקר אחד הוא התעורר במיטה עם 3נשים שאפילו לא מכירות אחת את השנייה.

הוא סיפר לי שהקיא את עצמו לדעת.

ומאז הוא לא ניכנס למין כמין יותר.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

יש עולם שלם של אנשים שמחפשים קשרים.

והמוזר זה שאנו מפחידים את הסביבה.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

לא סיפרתי אבל הגברת שאהבתי בעברי שלחה אלי שלל הודעות על כי אני "אהבת חייה" שהיא לא מדמיינת את חייה בלעדי ועוד ועוד. שאחרי לא היה לה דבר ועוד ועוד. ההזוי זה היה שזה בהודות ולא בשיחה - ואז פתאום נפל לי שהיא מוכרת מילים בזול. לבטח מוקלדות.

זה מוזר היה לי כי הרי ראיתי אותה עם בחור מסוים פעמיים רבות ואין ספק שיש שם קשר. אבל היא טענה שאין ולו דבר. שלא היה דבר ועוד ועוד.

בכל אופן - נתקלנו "למרבה ההפתעה" היא הייתה עם אותו הבחור.

ראיתי את הצבע זולג ממנה.

היה לא פשוט. אולי אפילו לה.

אישוניאיש.
מורכב מידי.

אבח"י

Well-known member
אני רק רוצה חיבוק.

ולא... אני לא שם.

אישוניאיש.
אתה מזכיר את ההרפתקאה האחרונה לגמרי של אבא שלי, בבית האבות.
אבי היה "בוגד סדרתי", נאמר. אמא שלי לא הכי הוטרדה מזה, כי סקס לא היה מתחביביה [ כן, כן.. חיי המין שלהם היו נפרשים מדי שבת בבקר על שולחן הארוחה, כשהוא עצבן אותה או להיפך, ואז הפה שלה היה נפתח וכל החרא של שניהם התגלגל החוצה ], אז "תזיין את החברות שלך, ואל תבוא אליי! אתה יודע שאני שונאת.."/מסיבות של טוב טעם וצניעות אני לא מוסיף]
לאחר שהלכה לעולמה הוא חיפש בת זוג, אמ-מה בשל מחלה, תרופות הוא איבד את יכולת ההזדקפות, אז הצלחה לא היתה לו מי יודע. אבל היתה אחת שכנראה הוא מצא חן בעיניה, כידיד לכוס קפה, והוא חשב שהיא רוצה קצת יותר. אז הוא הציע לה לישון ביחד. שניה אחר כך היא נטשה את השולחן ומאז התעלמה ממנו.
זו היתה הפעם האחרונה שהוא ניסה מזלו בקרב בני המין השני. [ אירוני בפני עצמו - כי נשים רצו אחריו כמו מטורפות].

אישון34

Well-known member
אתה מזכיר את ההרפתקאה האחרונה לגמרי של אבא שלי, בבית האבות.
אבי היה "בוגד סדרתי", נאמר. אמא שלי לא הכי הוטרדה מזה, כי סקס לא היה מתחביביה [ כן, כן.. חיי המין שלהם היו נפרשים מדי שבת בבקר על שולחן הארוחה, כשהוא עצבן אותה או להיפך, ואז הפה שלה היה נפתח וכל החרא של שניהם התגלגל החוצה ], אז "תזיין את החברות שלך, ואל תבוא אליי! אתה יודע שאני שונאת.."/מסיבות של טוב טעם וצניעות אני לא מוסיף]
לאחר שהלכה לעולמה הוא חיפש בת זוג, אמ-מה בשל מחלה, תרופות הוא איבד את יכולת ההזדקפות, אז הצלחה לא היתה לו מי יודע. אבל היתה אחת שכנראה הוא מצא חן בעיניה, כידיד לכוס קפה, והוא חשב שהיא רוצה קצת יותר. אז הוא הציע לה לישון ביחד. שניה אחר כך היא נטשה את השולחן ומאז התעלמה ממנו.
זו היתה הפעם האחרונה שהוא ניסה מזלו בקרב בני המין השני. [ אירוני בפני עצמו - כי נשים רצו אחריו כמו מטורפות].
נשמע בחור נחמד אבא שלך.

אישוניאיש.
בחור דיסקרטי יחסית - טוב נו , לא ממש.

alongrin100

Well-known member

אישוניאיש.
האדם הפשוט.
בתור עו"ד מנוסה אתה צריך לדעת שיש הצעות ששווה לסרב להן.
זו כנראה אחת מהן.
פעם בצעירותי, הייתי נוטה לקפוץ כמעט על כל הצעה.
עם השנים והנסיון, התחלתי להפעיל יותר את הראש מאשר את הרגש.
היום אני במקום בו מישהי צריכה לתת לי סיבות ממש ממש טובות מדוע אני צריך להקדיש לה מזמני כדי שאסכים לזה.
גישה חופשית לאיברי הרביה שלה לא נחשבת בשבילי לסיבה מספיק טובה.

אישון34

Well-known member
בתור עו"ד מנוסה אתה צריך לדעת שיש הצעות ששווה לסרב להן.
זו כנראה אחת מהן.
פעם בצעירותי, הייתי נוטה לקפוץ כמעט על כל הצעה.
עם השנים והנסיון, התחלתי להפעיל יותר את הראש מאשר את הרגש.
היום אני במקום בו מישהי צריכה לתת לי סיבות ממש ממש טובות מדוע אני צריך להקדיש לה מזמני כדי שאסכים לזה.
גישה חופשית לאיברי הרביה שלה לא נחשבת בשבילי לסיבה מספיק טובה.
מנוסה זה לא אומר חכם.

אחרי שיחה עם חבר שסיפר לי שהתחילה איתו משהי 20 שנה צעירה ממנו - והוא אמר לה לא - והיא המשיכה וחיזרה עד שהתרצה.

מי שאני שלא אפתח חלומות.

אישוניאיש.
איש של חלום אחד

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מנוסה זה לא אומר חכם.

אחרי שיחה עם חבר שסיפר לי שהתחילה איתו משהי 20 שנה צעירה ממנו - והוא אמר לה לא - והיא המשיכה וחיזרה עד שהתרצה.

מי שאני שלא אפתח חלומות.

אישוניאיש.
איש של חלום אחד
ולמה שתגיד לא אם מישהי צעירה חושקת בך???מאד אישי
כמובן להיות זהירים מאד אבל לתת צ'אנס.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ומה יצא מזה?
מה זאת אומרת?כשמישהי מוצאת חן בעינייך ממש אתה לא מנסה?רוצה?הוא כמהה לקשר והוא כתב לא אחת שהוא אמוציונלי וחייב עניין ורגש בכדי להכנס למיטה.
למה בעצם לא?
אני לא אמרתי להתלהב מכל פרגית...

alongrin100

Well-known member
מה זאת אומרת?כשמישהי מוצאת חן בעינייך ממש אתה לא מנסה?רוצה?הוא כמהה לקשר והוא כתב לא אחת שהוא אמוציונלי וחייב עניין ורגש בכדי להכנס למיטה.
למה בעצם לא?
אני לא אמרתי להתלהב מכל פרגית...
בסופו של יום מה שמנהל אותי זה הראש הגדול ולא הראש הקטן וטוב שכך.
יכולה להיות מישהי שמוצאת חן בעיני מאד מכל הבחינות, עדיין אני לא אומר שאני אכנס איתה למיטה.
תמיד צריך לחשוב על ההשלכות של היום שאחרי

Yakir4179

Well-known member
בסופו של יום מה שמנהל אותי זה הראש הגדול ולא הראש הקטן וטוב שכך.
יכולה להיות מישהי שמוצאת חן בעיני מאד מכל הבחינות, עדיין אני לא אומר שאני אכנס איתה למיטה.
תמיד צריך לחשוב על ההשלכות של היום שאחרי
אצלי אם היא פולמארית נקיה, אז לא תהיה לי בעיה להכנס איתה למיטה בכיף, ברגע שאני קולט מי מולי אז קל לי יותר!

Yakir4179

Well-known member
הכרתי נוודת כזאת בירושלים צעירה שמאלנית 26 , סיפרה לי שטסה לקהיר והסתובבה שם וכו , וכבר בראש רצו לי אורגיות שלה עם ערבים שם, הורידה לי את כל החשק לזרום איתה אפילו שהיא לא נשית,גוף צעיר זה תמיד להיט , כשאני רוצה אז אני קופץ להוסטל תיירים או מכיר פולמארית בהירה מהקבוצה ומהמפגשים שם!

כאן לא מסתכלים טוב שגבר בוגר שוכב עם צעירה גם אם זה מיוזמתה , בחול לא מסתכלים על זה כבוגר וצעירה

אישון34

Well-known member
כי אז אתה פוגע בגברת.

לפחות בשלב הראשוני.

היא במצב שצריך למצוא לעצמה זוגיות - קל להתמכר לאדם מבוגר ב 25 שנים. אבל בעוד כמה זמן זה יהיה לה נוראי.

הגינות בסיסית היא ערך.

אישוניאיש.
מנסה להיות הגון.

alongrin100

Well-known member
כי אז אתה פוגע בגברת.

לפחות בשלב הראשוני.

היא במצב שצריך למצוא לעצמה זוגיות - קל להתמכר לאדם מבוגר ב 25 שנים. אבל בעוד כמה זמן זה יהיה לה נוראי.

הגינות בסיסית היא ערך.

אישוניאיש.
מנסה להיות הגון.
הגינות בסיסית היא ערך.
אני לא רוצה להיות זה שיעמוד בדרכה של אף אחת ל"אושר המוחלט".
גם אם היא מעוניינת מאד ומודעת הייטב לפערים במצב המשפחתי ולכך שאין סיכוי שזה יתפתח למשהו מעבר לסקס.
בנוסף:
1. נכון שזה מתחיל בסקס לא מחייב, אבל לכל מערכת יחסים יש את הדינמיקה שלה.

2. נכון שיש לה 50% מהאחריות, אבל נשים מאד אוהבות להיות קורבן.
ברגע שהיא קולטת ששום דבר לא יצא מזה, תוך שניה אתה הופך להיות לא רק אחראי ב-100%, אלא גם אשם בבחירה שלה.
כאילו מישהו הכריח להכנס לקשר? מישהו החזיק אותך בכח? אבל בכל זאת אתה 100% אשם בחוסר האחריות שלה.

3. נשים לא יודעות להתמודד עם דחיה. נשים מאוכזבות נוטות להיות נקמניות - ביחוד אם אין להן מה להפסיד.
מומלץ לא להיות במצב הזה.

Yakir4179

Well-known member
הגינות בסיסית היא ערך.
אני לא רוצה להיות זה שיעמוד בדרכה של אף אחת ל"אושר המוחלט".
גם אם היא מעוניינת מאד ומודעת הייטב לפערים במצב המשפחתי ולכך שאין סיכוי שזה יתפתח למשהו מעבר לסקס.
בנוסף:
1. נכון שזה מתחיל בסקס לא מחייב, אבל לכל מערכת יחסים יש את הדינמיקה שלה.

2. נכון שיש לה 50% מהאחריות, אבל נשים מאד אוהבות להיות קורבן.
ברגע שהיא קולטת ששום דבר לא יצא מזה, תוך שניה אתה הופך להיות לא רק אחראי ב-100%, אלא גם אשם בבחירה שלה.
כאילו מישהו הכריח להכנס לקשר? מישהו החזיק אותך בכח? אבל בכל זאת אתה 100% אשם בחוסר האחריות שלה.

3. נשים לא יודעות להתמודד עם דחיה. נשים מאוכזבות נוטות להיות נקמניות - ביחוד אם אין להן מה להפסיד.
מומלץ לא להיות במצב הזה.
לדעתי סקס חד פעמי ולהעלם או לנהוג כמוני עם צעירות , אני מכיר בקהילת הפולימארים ככה שאני רגוע יותר איתן , יש נטיה לרווקים לשפוך את זיחתם על הכרות או רצון להכיר , אני מזרים לא מבקש שידוך או מספר לעומק מה קורה איתי בתחום הזוגי, מציין שאני מחפש וזהו והמבין יבין

למעלה