בוקר טוב! שאלה..

התמונה בכרטיס היא שלך?

אם כן אז לדעתי את כוסית. אני מחשיבה מראה חיצוני יפה קודם כל לפי הפנים. הגוף פחות משנה לי. לכן גבר או אישה שיש להם פנים יפות יחשבו לכוסים בעיני.

כן, זו אני :)

חחח את חמודה. תודה. אוקי, אני נוטה לחשוב כמוך, כי הפנים הם החלק שהכי הרבה אנו מתרכזים מכל חלקי הגוף (מחוץ למיטה).

orcahol

New member
גם

במיטה

orcahol

New member
רק מי שלא שלם

עם גופו. לרוב זה כך עם נשים ואפילו כאלה אותן מכנים כוסיות. שריטה שכזו.

אני שלמה עם גופי ובכל זאת אוהבת חושך

במיטה. לא חושך מצרים אבל עימעום אורות רומנטי כזה

orcahol

New member
טוב נו זה

משהו אחר לגמרי. אור עמום זה רומנטי, חושך מוחלט זה פספוס. אחד החושים המשמעותיים הוא חוש הראיה בסקס שכן אין דבר מופלא ממראה פני בת זוגך המתענגת ממעשיך וכן מראה גופה הנשי. (אין נוף מופלא מזה)

orcahol

New member
למה למה

להקצין? אין באמצע? אפשר ועדיף לאור נרות (למשקיעים) או עמו שנאמר לפניי, אור מנורת לילה עמום החושף די קימורים ומטיל צל במינון הנכון ובאותה מידה מסתיר ומשאיר לדמיון להשלים.

לא יכולתי שלא להגיב, אחרי מה שקראתי אח"כ:

שימי לב איזה גבר ה-orchaol הזה (איזה כינוי מסובך בחר לעצמו ?). אין הרבה כמוהו. כבר עולה לי בראש הריח של העור שלו עם ריח נרות הקטורת שבחדר.

orcahol

New member
קצת טעית באיות ../images/Emo13.gif

זה קצת משנה את גון האור. תתפלא. יש המון "כמוני" וכבר עשר דקות מנסה להריח את העור שלי ו... כלום

אה. עכשיו הבנתי "אור כחול". מתאים

לאווירה. ואומרים לך שיש לך ריח טוב. קבל את זה. מה איכפת לך ?

אולי, אבל גם יש לי תאוריה

על כך. שכאשר חוש הראיה שלנו מוגבל, שאר החושים מתעצמים.. ויש מקום יותר טוב מהמיטה כדי לנצל זאת? :) אבל גם מה שאתה אומר זה נכון.

orcahol

New member
שוב! במיוחד לנו הגברים

הויזואליות מעצימה בהרבה את העניין (ע"ע סרטים ומגזינים למיניהם) וכשבת זוגך מושכת אותך, ובכלל אתה מאוהב בה. מראה גופה בשלך או /וגם מבט עיניה העורג אליך בתשוקה, זה כבר קסם אמיתי.

zlr86

New member
איזה דיון פילוסופי מעמיק פתחתם פה על המילה

כוסית

למעלה