בוקר טוב! שאלה..

בוקר טוב! שאלה..

מישהו יכול להסביר לי "מי היא כוסית"? לפי איזה מדדים אתם מקטלגים כוסית? לפי היופי הכללי? גיזרה? פנים? כבר שמעתי אפילו על כוסיות שמנות, אז אולי קצת הבהרות.. תודה

תודה על תשובתך..

לו הייתי גבר.. הייתי בוחרת בפנים יפות.. נראה לי :) כי גיזרה אפשר לשנות. מצד שני אם זה רק לסטוצ.. טוב נו לא יודעת!

לו היית גבר, היית חושבת כמו גבר:)

פשוט לפי מה שקלטתי אצל גברים, כוסית זה קודם כל גוף פיגוז.. והפנים פחות חשובות אם כי ברור שהן צריכות להיות סבירות.

xcalibur

New member
זה לא גברים אלא סתם ערסים

כוסית זו מישהי שניראת פגז מכף רגל ועד (כולל) ראש.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז לפי ההגיון הזה, גם השופט שהכשיר את המילה הזו לפני כמה שנים הוא ערס

../images/Emo122.gif מה לא ברור בזה

שהתכוונתי ששירשרת לא נכון ושהתגובה שלך למיטב הבנתי הייתה מכוונת לאקס בכלל? כי אליי היא בכלל לא רלוונטית.

אהה נכון, צודקת, למרות שהזכרת את המילה ערסים

ולניק שהעלית אני לא מגיבה בכלל. תני לי קרדיט שאני יודעת למי אני משרשרת.

כן אבל

הבנת בסוף את כוונתי ואת זה שהתגובה שלך לא הייתה מכוונת אליי, אז שרשרת אליי ביודעין אפילו שזה לא מכוון אליי?
חח סתם מסקרן אותי לדעת, בלי להכנס לחפירה מיותרת.

את חייבת להגיד את המילה האחרונה?

ואם לחפור עושה לך טוב, אז תמשיכי. אני לא אפריע לך. ואם מסקרן אותך לדעת משהו, תפני לחבר שלך "פנומן72". אני בטוחה שהוא יסביר לך הרבה יותר טוב ממני.

פנומן 72

New member
עזבי, ביום שיעשו לה השתלת מוח היא תהיה מפגרת

יש רק אחד שהיה מוכן לסבול אותה פה וגם הוא רוצה להתאוורר קצת מהפורום. אני מקווה שהיא תלך בעקבותיו אבל לא תחזור יחד איתו - ואז הרמה האינטלקטואלית הממוצעת בפורום תעלה בכמה עשרות אחוזים.

אתה הברחת את זיקן מהפורום

ולצערי לתקופה בלתי מוגבלת בזמן. והוא רק אחד מני רבים שברחו מכאן בגללך. לא בטוח בכלל שהוא ירצה לחזור לפורום שבו לא יודעים להעריך כותבים איכותיים מסוגו. ואין לך מושג כמה הוא התרגש מדמעות התנין שהזלת אתמול בערב על לכתו
אם הצביעות והטימטום היו טיפה, כנראה שהיית אוקיינוס.

Jesuscrist

New member
אני מזהיר אותך שוב

נשבר כבר מההתלהמות האינסופית שלך,הבנלגתי לך כבר הרבה יותר מידי,תלמדי להתבטא או שתופרשי.

למעלה