בוקר טוב חברים- המשחק החדש H-(

רקדן

New member
תפוחית !!!!!!!!!!

לא מי תפס את רקדן את מי רק-דן תפס ברשת ?? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עינת.. :-)

New member
ליהי, רגעעעעעעעעעעעעעעעעעעע :)

מה אני נראית לך? עם שניים? הא? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גם פרטיזן וגם סקסופון? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ע י נ ת . .

New member
פרטיזן, הכנתי לך שתי משימות...

אחת אמת - אמת שלא בא לך להשתתף במשחק? שניה חובה - חובה עליך לענות בחיוב על השאלה הקודמת, ולא להשתתף במשחק.... ליהי, לא לכעוס.. :) (פרטיזן, אם בא לך ממש, אז אוותר, ונשחק.... ) ע י נ ת . .

New member
לא..... לא...... פרטיזן......

לא להעלב.... רק לא זה... יאללה... משחקים? :) (אני לא אהיה פה כנראה עד הערב......)

פרטיזן

New member
תראי תשמעי תביני

לא התכוונתי להעליב באמת שלא אבל אם העלבתי קבלי התנצלותי הכנה שלך פרטיזן

New member
סקסו.......

הייתי בקצין העיר, ביקשתי, `תחננתי, חייכתי, בסוףףףףףףףףף הסכימו, קיבלת פטור... :) ע י נ ת . .

שיט איזו פדיחה..... אבל יש פתרון

טוב עינת.... אשכרה פדיחה שלי אבל יש פתרון מתוקה.... פרטיזןןןןןןןןןןן אתה הבן זוג של יפעתתתתתתתת ואת סקסו מחליפה אורית36 חברים להרגע לכל בעיה לליהי התשובה.... ליהי

New member
תפסת מרובה לא תפסת.....

ויצא שכרי בהפסדי.... עכשיו לקחת לי את שניהם.... חחחחחחחחחחחחחחחחחח ע י נ ת . .

ליאור 30

New member
ליהי כל הכבוד ששכחת אותי

אני שמח ועל תתני לי שותפה חחחחחחח שבת שלום

nely

New member
אשת המסתור והרעם המקסימה

קודם נודה לליהי שעשתה לי חיים קלים! אשת המקסימה מסתבר שאת מוכשרת גם בשירה אבל נלך על ציור וניתן לך אתגר.....אמת שלמדת ציור אצל ון- גוך??? חובה עליך לצייר ציור בפורום ...האאאאא כאן אין פרצופים ולבבות בוא נראה אותך.<מציבה לך אתגר> אז חובה עליך לצייר ציור ל... H-( שושו אוהבת אותך נלי

היי מקסימונת שלי.......נלי יקירתי

שבת שלום לך נשמה שלי אכן שמת לי אתגר לא פשוט לצייר כאן ציור ,, למרות שאין כאן נשיקות ולבבות... אני אנסה לעשות כאן ציור ...ונקווה שאצליח לעשות זאת שושו אהובה שלי. ~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~~*~~* ~~* *~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~* *~~* ~~* *~~*~~*~~* *~~* ~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~~*~~* ======================= ========++====++======= =======++++==++++====== =======++++++++++====== ========++++++++======= =========++++++======== ==========++++========= ===========++========== ======================= נלי יקירתי.... נראה לי שעמדתי באתגר זה...ועמדתי בציור. וכעת אני אחשוב מה לתת לך . תתכונני נלי יקירתי שושו. אוהבת אותך . אשתתתתת המסתור ורעםםםםםםםםםםםםםםםם :~) :~) :~) :~) :~) :~) :~)

nely

New member
גדולה מחיים את אשת

המשימה שלי קצת יותר מסובכת הא טוב הולכת להתכונןן

hagit 22

New member
הלוווו מנהלת הפורום בואי רגע....

תולעתתתתת מה קרה שכחת אותי???? מהר תכניסי אותי למשחקים שלכם לפני שאני לא יתן לאף אחד לשחק!!! ;-)

חגית

קודם כל תולעת תקראי לאחותך הצו.... דבר שני יש לך בת זוג... דגנית.... תעשו חיים מתוקות ליהי

hagit 22

New member
ליהי יש לי בעיה...

אין לי אחותי חיחיחיחיחיחיחי יא תולעת אחת!!!

למעלה