בוקר טוב חברים- המשחק החדש H-(

Spiderwoman

New member
אהההההה השותף שלי הגיע!

היי פטריה! תודה על המשחק קיבלתי אבל עדיין לא פתחתי! ולמשחק, לא! אני לא נשואה! חחחחחח ואאממ.. התכוונת של נירוונה?! אני לא מכירה נירווה. אוי שיט עכשיו אני צריכה להמציא, טוב נו אמממ... אמת- תגיד תאמת מי יותר פצצה אני או חגית? <חגית שתקי> וחובה- חובה עלייך לשלוח עוד משחק שלא ישעמם לי <שיו יש לך פקמן?!> ביי בנתיים

Purple Mushroom

New member
אמת או חובה

אמת . האמת כואבת . חגית יותר פצצה . אבל גם את יפה מאוד . וחובה , אני אחפש מישחק אחר , פעם היה לי לינק לאתרים של מישחקים ישנים . אני צריך לחפש . האם באמת קיבלת את המישחק ששלחתי לך ? אמת - אני יפה ? חובה עלייך לישלוח לי שושן אדום אחרי שאשלח לך עוד מישחק .

Spiderwoman

New member
פטריה! ככה?!

אז האמת, אם חגית יותר פצצה אז אתה מכועררררררר! חיחיחי רגע אבל אלון ביקשתי לא סתם משחק ביקשתי פקמן, זה היה ברצינות. ולשלוח לך ורד?! כאילו איך? הסבר נמק ובכיף! יאאלה ביי בנתים... נ.ב. כן קיבלתי ופתחתי אבל אממ.. לא היה לי זמן לנסות לשחק! ואני צריכה לשבת לקרוא הוראות כדי להבין על מה ללחוץ! אב ועוד משהו שאלת אם אני מכירה את השיר ואיזו להקה התכוונת?! נירוונה?

Purple Mushroom

New member
ילדה קטנה

פקמן אין לי . וורד , חשבתי שניפגש . אבל זה כבר יותר מידי .ואת השיר שכחתי .

Spiderwoman

New member
ילדה?! מי ילדה?!

למה אין?! מה זה אין?! טוב סתם לא אלחץ עליך! להיפגש? החבר לא מרשה!

moisha

New member
ןעוד משהו

מישמיש האם את באמת מתבאסת????????????? מישמיש,אם התשובה היא כן אז חובה עלייך להפסיק זאת ומיד,,,, מושיקו

מושיקו...

חובה עלייך לשלוח לי משחקים.. חחח הנה ליהי את רואה? אני ומושיקו משחקים אמת וחובה גם אם שכחת אותנו... מושיקו בוא נראה להם , ליהי עוד תצטער ששכחה לצרף אותנו למשחק... דרך אגב.... אמת היא האימייל שלך בדוי?? כי גם שלי... מישל

קשוחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!

טוב,אז שאני אתחיל??? קשוח---בוקר טוב! איזה כייף שאתה הבן זוג שלי למשימה...למרות ש...ראבק,לא מכירה אותך אז לא ממש יודעת מה המשימה עבורך... אז בוא נתחיל ב-*אמת*...:אמת שאתה כמעט ולא עובד...ואתה עושה יותר refresh מאשר כל עבודה אחרת??? ועכשיו ל-*חובה*...:חובה עלייך לכתוב מכתב אהבה בסגנון המכתבי האהבה ביני לבין זמרת...אל אחד הגברים שאתה הכי אוהב בפורום....אבל,ממש מכתב אהבה...מבלי להתייחס לעובדה שאולי תשמע כמו הומו(למד ממני ומזמרת...זה כייף ואולי גם תאהב את התדמית החדשה.....חחחחחחחחחחח). יאללה,נשיקות, ובהצלחה!!! אלת האהבה.

קשוח31

New member
טוב, אז לגביי ה``אמת`` ...

(פשוט הייתי קצת עסוק עם הבחור הצעיר, אז לא היה לי יותר מידי זמן) אם אמרנו ``אמת``, אני אהיה קצת רציני לשם שינוי: דווקא אני עובד לא מעט (שלא לומר קורע את התחת ששששש), אבל מעדיף לבלות את הרגעים הפנויים במשך היום - בפורום. ולגביי המשימה ... וואו, זה יקח עוד יום-יומיים, אבל יגיע (תתכונני, אחר כך תורך :) )

לשותפי למשחק B-)

מסתבר שככה זה בחיים ולפעמים צריך לפעול לפי אצבע אלוהים (שברב חוכמתה את שנינו חיברה מבלי לדעת שתפוחים לא אוהב אתה) אך מה לעשות שאת פיה אסור להמרות אחרת יעלמו לנו שנינו כל ההודעות אז... הרי לך המשימות שלי, בתקווה שלא תחליט פתאום להיעלם ומן הפורום בעתיד להתעלם כי בסופו של דבר רוח חביבה נושב אתה וחרוזיך את החיוך על שפתינו מעלים... נו ואחרי החנופה הרבה כל כך אז ככה : מממממממ ובמה נכה היום את המומחה..... נכון.. נכון.. נכון ש... נכון שבעצם אתה סבא זקן, שמחפש מישהי עימה להתחתן, ואת אוצרך לה ליתן? ובאשר למשימה הפעלתנית: עליך לספר סיפור בחריזה מושלמת על על הערב הראשון שנכנסת לחדר והתרשמותך ממנו... אוף ליהי איזה משימות יש לך את.... תפוחית

The ofer

New member
טוב...המשימה תפוח...כנסי H-(

דבר אני אבהיר שלא הבנת ממש אני אוהב תפוח, אבל שונא דבש את הערב הראשון לא בדיוק זוכר ואת זה ברצינות אני אומר אבל לא יהיו לי בעיות מהימים הראשונים לספר לך חוויות רציתי לשמוע מוסיקה בעברית ובזכות זה היום מאוהב בסהרורית ראיתי ``צ`אט`` ובטעות לחצתי איזה שמות...מייד קפצתי בימים הראשונים לא הכרתי בכלל אולי רק את לורה ובטח את TAL הן שלא רצו באנגלית לעשות.......too late....סתםםםםם והיום מוכנות בכל השפות ל-TAL שיגעתי קצת את המוח התקשרתי אליה למשרד בתור לקוח אם אני בפורום לכם את המוח מבלבל אז זו אשמתה של TAL...אותה לקלל אבל באמת בזכות התפוז היום כבר קל לי לכתוב עם חרוז אפילו באנגלית...כמובן בעברית לא מאמינים??? תשאלו את סהרורית אני יודע תגידו...זו לא היתה המשימה אבל לא מפסיק לחשוב עליה משום מה כשנכנסתי לצ`אט חשבתי זה סתם היום לא רוצה לעזוב לעולם ואוף איתה מה זה פה בא לי להיות יותר מסתם וירטואלי אוףףףףף לכתוב שירים, הלך לי הכושר אני חושב שזה מאהבה וגם מאושר ולפני שאני עוזב את העבודה לכל אחד מכם רק אומר תודה ולך תפוח, משימה שכולם רוצים לדעת עלייך לגלות במי אני מאוהב, במי רוצה לגעת אני יודע...כמעט בלתי אפשרי לגלות אבל לה יש את כל המעלות ואם המשימה לך קצת קשה תבקשי שיעזרו לך בבקשה סהרורית אותי פה תהרוג אבל אף אחד לא יודע, אז לא לדאוג משימה אחרת אתן לך לבחור תתארי את עצמך בשיר מלפנים ומאחור אוףףףף איזה משימה, איזה יופי תוסיפי כמה שורות גם על האופי אז עכשיו אני לא יודע מה יותר קל למצוא את סהרורית, אם זה אפשרי בכלל או לכתוב פה שיר עם כל התיאור על עצמך תתני לנו פה שיעור

the offer כנס פה מיד

ובכן חביבי לחרוז פה ידעת אך את המשימה במלואה לא השלמת הרי דובר כאן על הערב הראשון ואתה התחננת שיהיה זה האחרון אז אני עבורך את המשימה קצת שיניתי אך לא הגעת למטרה לכן עבורך המשימה עוד קיימת ובאשר למשימה שעליי כאן היטלת איך זה אוכל אותה לקיים מבלי להפוך למהללת ומשבחת את עצמי בפני אחרים... אך מה לעשות ככה זה בחיים ולפעמים צריך לרצות אחרים לכן כאן אחרוז עליי המזמור (לצערי עליי לכתוב כאן אמת שכן ישנם אנשים שראוני) ובכן אז ככה.... שיער לה שחור כמו הלילה קצוץ כמעט על הסכין עיניים כחולות כים העמוק שפתיים שוחקות אדומות כדובדבן ושתי גומות לה לצידן היא נישאת לגובה 1.60 מתאים בדיוק למרבית האנשים יש יטענו שמנה היא ויש שיגידו מלאה במקומות הנכונים מקדימה, נושאת היא מטען מכובד שלא תתבייש בו אף אחת ואשר לאחוריה זאת לא אוכל לגלות עליך לשאול אותה בסודי סודות... אוהבת היא לצחוק ולחדוד חידודים לרקוד ולשמוח כל הימים ובאשר לילות אין זה המקום לספר ואם רצית לדעת עוד פרטים תצטרך לגלות זאת בהמשך הצ`יטוטים... מקווה שעמדתי במשימה בהצלחה שלא כמוך שהתחמקת מביצוע ואשר לסהרורית זו המבוקשת אשתדל להשיג אותה להכניסה ברשת.... כי אין כמו מבחן להשגת המבוקש תפוחית

The ofer

New member
אוףףףףףףףףףףף לא זוכר את הראשון

אני יודע שאת מחכה לתגובה עם חרוזים מלווה אבל מקוה שתהיה פה הבנה שאני לא זוכר את הפעם הראשונה אז...נכשלתי...ועכשיו מוכן לקבל ממך עוד משימה כאן אבל בקשה אחת ממש שבמשימה לא אצטרך לאכול דבש

נוח על זרי הדפנה בנתיים

לא אלחץ ולא אתלונן את הדבש לעצמי פה אתן ולך משימה לטווח הרחוק מוגשת: המשך את הפורום בחרוזיך לצבוע כדי שיהיה לנו כייף בו לטבוע ואי שם במרחקים אל תשכח את הסוודר ללבוש כי אמנם הלב שלך חם כך שמעתי והוא עליך ישמור את זאת ידעתי.... אך צריך גם לשמור על הידים שאת משימתן עושות כאן כפליים... תפוחית

The ofer

New member
תפוחחחחחחחחח

אני אמשיך בתפוז כל עוד אהיה לי חרוז סוודר אני אלבש ואפילו אנסה גם דבש מצטער שהיתה הפסקה קטנה זה בגלל אהבה משונה שאף פעם לא הרגשתי ועכשיו נראה לי את חלומותיי מימשתי ולפני שאני עובר לצ`אט לכולם אני מתגעגע פה מעט.............סתםםםם...הרבה ולזו עם הכיסא לא יכול להפסיק, אפילו לא מנסה

offerrrrrr

אוף כמעט וכבר נבהלתי את הפורום כל יום בדקתי והנה הגיעה ההודעה שאתה עוד כאן ויש עדיין תקווה אם את חלומותיך כאן מימשת הרי השגת את המטרה ולכן אינך צריך יותר לחשוש כי את הדבש לא תצטרך לדרוש אז אמתין לי כאן בנתיים לראות שיר אחד שלך או שניים תפוחית

למעלה