בוקר טוב חברים- המשחק החדש H-(

לבונה

New member
וואלה ליהי..

זכרת ת`כינוי שלי :cool: מאיפה אני יודעת מי זה רקדן עכשיו כי אם אני אתן לו משימה..לא מרחמת עליו :cool:

י פ ע ת

New member
לבונה קדימה למשימה !!!!!

לבונה אני זה רקדן נעים מאוד ואל תרחמי עלי <אני לא נשאר חייב > אז ככה חובה עלייך למנות 3 תכונות חיוביות ו3 תכונות שליליות שמאפיינות אותך . אמת = שהתחשבתי בך ???????? רקדן

רקדן

New member
תיקון יפעת =רקדן

חחחחחחחחחחחח בטעות לא שיניתי את שם אהובתי

הנה לך רקדן...

רעיון נחמד..אם כי הוא שלי ואסביר מדוע... יפעתי את קוראת? אז ככה... תאמר לה שהמשימה היא כדלהלן... אילו היית נאמר, נמצאת בחלון ראווה וירטואלי,והיה עלייך לשווק את עצמך (ככה זה בצט לא? ``איך את נראית``? ``את חמה?`` ``בא לך?`` )... בקיצ...אילו 3 תכונות חיוביות ו- 3 שליליות היית מציגה?. הבנת את זה רקדן? (שתבין הכל למען המטרה הנכספת, להיות חברת פורום) שבוע מקסים מישל

רקדן

New member
מישל....C .זכויות יוצרים 8-p

אופססססססס שכחתי שאת מציצנית. אגב הגונב מגנב פטור!!!! יפעת גנבה ואני גנבתי ממנה אז???????? טוב Cמישל

טרנד חדש?

תגידו מה העניין עם ה- C? רומזים למידת החזיה שלי? נו שיהיה.. מישל

רקדן

New member
מיש בסוף תהיי חברת הפורום !!!

התמידי בתגובות אפילו שהם סתמיות . חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך אני מגיע לי זכיות יוצרים איך הופכים להיות חברי פורום לא ??

לבונה

New member
האאאא יש לי עסק עם זוג :cool:

אהל`ן יפעת אהל`ן רקדן טוב..אז לשאלה אמת, התשובה היא- אמת. 3 תכונות חיוביות: 1. אני שרה 2. אני גבוהה 3. אני יפה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 3 תכונות שליליות: 1. אני שרה 2. אני גבוהה 3. אני יפה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... טוב, עכשיו תורי להלביש עליכם משימה..כזוג. רגע...הולכת לקבל ייעוץ ממי שמכיר אתכם וישמח ``להתעלל`` בכם :cool:

נשית

New member
ליהי ... 8-( מה איתי ...

ליהי כן שכחת אותי .....אוףףףףףףף...... חחחחחחחח....סתם ..זה בסדר .. ;-)

Spiderwoman

New member
ליהייייייייייייייי (ממש נהיית גננת)

ראית ראית!!! סוף סוף שיתפתם אותי במשחק והבן זוג אפילו לא טרח לבוא! אוףףףףףףףף פעם הבאה אני ראשונה נבחרת!

Purple Mushroom

New member
מיצטער ספיידר וומן שלא הגעתי

אבל אני בדרך כלל כאן בערב , אחרי 6 בערב כל ערב חוץ מיום שישי ושבת . בשבת בדרך כלל אני בסוף הבוקר , אבל בשבת הזאת הייתי עם אחותי ואבא שלי בבאר שבע . מיצטער . אבל אולי ניפגש כאן הערב ? או מחר ?

Spiderwoman

New member
נו באמת פטריה!

אני בבוקר אתה בערב! זה לא יכול להיות ככה. חחחחח נו מה לעשות, אין לי מחשב בבית אני נמצאת כאן רק בעבודה.

Purple Mushroom

New member
לספיידר וומן : עוד משהוא אחד קטן . אם יש לך icq אז המיספר שלי החדש הוא : 107,597,563 מקווה להתראות איתך . פטריה סגולה .

שרית.

New member
דיויד

היי שותף למשימה לאן נעלמת? מחכה לשמוע ממך שרית ...

שרית.

New member
דיויד

שרית.

New member
דיויד

למעלה