בגידות

Liroy25

New member
בגידות ../images/Emo11.gif

למי מכם זה קרה? האם הייתם הצד הבוגד או הצד הנבגד? האם יש לכך עוד סיבות חוץ מאשר זוגיות לקויה? מי בוגד יותר - נשים או גברים?

Yaniv-DC

New member
אחד (שאני יודע) בגד בי.

אבל... אתם יודעים, צדיקים - מלאכתם נעשית בידי אחרים, וכך לא מזמן הוא פוטר מעבודתו בשוק שאין בו כל כך הצעות עבודה בתחום באותה הרמה בה היו קודם, ומכאן אני מרשה לעצמי לגחך על מר גורלו.

.m

New member
מה זה?

כשמדברים על "בגידה" מתכוונים לבגידה באמון, לא לאקט המיני עצמו. מאחר ואני מאמינה ביחסים פתוחים (כלומר - סטוצים זה לגיטימי, כל עוד בן זוגי יודע עליהם, לפני ההתרחשות), מעולם לא נאלצתי להתמודד עם בעיה כזאת. mai

assafcohen1

New member
אהה

הבחור הראשון בחיים שיצאתי איתו (להלן יקרא "הנבלה") התחיל עם החבר הכי טוב שלי, בערך 5 דקות אתרי שהוצאתי שערות מהשיניים. הנבלה הועף בבעיטה
. (בביצים)

assafcohen1

New member
מתי אמרתי שאתה מגעיל?

ובכלל, זה לא מגעיל. יש נוראים יותר. אולי יום אחד כשהקיבות פה יתחזקו...

Liroy25

New member
גם לא ממש אסטתי אבל מילא...

על פי דיון קודם בפורום "בנים בלבד" יש בהחלט דברים נוראים יותר!

EyeSeeYou

New member
מה אתה מתמם../images/Emo35.gif

כאילו מעולם לא עברת את הטיפול הדנטלי הזה. אני אישית מעדיף שיתקעו בשיניים מאשר בעומק הגרון, משם זה פשוט בלתי אפשרי להוציא אותן.

1Shir

New member
מאי, להודיע על סטוץ לפני ההתרחשות?

סטוץ זה לא בדיוק משהו מתוכנן מראש... קרה מה שקרה ואת מבינה שעוד שניה הולך להיות לך סטוץ, תגידי לפרטנר:"חכה שניה, אני רק מודיעה בסלולרי לחבר שלי..." ?!
(אל תעלבי מהציניות, פשוט באמת לא הבנתי...) וחוץ מזה, שאלה נוספת שנראה לי שתעניין את כולם! את מאמינה ביחסים פתוחים כל עוד מיידעים (שזה באופן עקרוני נשמע מעולה). אני מניחה שיש לך ניסיון עם יחסים כאלה. השאלה היא, האם באמת אין קנאה? לא מפריע לך שבן הזוג שלך היה לפני כמה שעות במיטה עם מישהי אחרת? כלומר, במוח זה אולי לא מפריע, אבל אין בהרגשה איזה ניצוץ של קנאה/ תחושה זולה/ חוסר ביטחון וכ´ו וכ´ו? תעני אם בא לך...

assafcohen1

New member
אני גם יכול לענות?../images/Emo92.gif

קרה מקרה ובאמת התקשרתי לבן זוגי לסלולרי...
דרך אגב, זו הייתה בחורה שהתלבשה עליי. חברה לשעבר של חייל שלי במסיבת סוף מסלול שלהם... ובכלל יחסים פתוחים עשויים לעבוד עם יודעים להתגבר על השטות הזאת (קנאה), שמדי פעם מבצבצת ולהאמין בדבר הנפלא ההוא
(אהבה, זוגיות).

.m

New member
יחסים פתוחים

נתחיל מהבהרה קטנה - זה שהיינו בזוגיות פתוחה לא אומר שהסתובבנו כל היום וחיפשנו זיונים. בסה"כ ידענו שאם ניפול על מישהו שמוצא חן ביננו, זה בסדר. ה´אישור´ של בן-הזוג היה הכרחי. ואם בן-הזוג לא נתן את ברכתו מאיזושהי סיבה, הייתי מוותרת - זה סה"כ זיון, בן הזוג - חשוב הרבה יותר. והגדרה של סטוץ - משהו חד פעמי! דוגמא: רוב הפעמים שהיינו יוצאים לבלות, היינו יוצאים ביחד. ראיתי מישהו שמצא חן בעיני, הסבתי את תשומת לבו של הלשעבר אל ה´אובייקט´. בן-הזוג נותן את ברכתו, ואני הייתי יוצאת לציד. ככה פשוט. וכשהייתי חוזרת - בן הזוג היה מקבל עידכון מפורט ביותר, ותתפלאו כמה זה יכול להיות מגרה... בעיני ´סטוצים´ הם בסה"כ עוד דרך לגוון את חיי הסקס. לא יותר. ולשאלה השניה - לאקי מי, כנראה, שאנני רכושנית לאנשים (אבל רק תנסי להניח אצבע על הספרים שלי...
).
וברצינות - אני לא חושבת שבן זוגי הוא הרכוש שלי. אני לא חושבת שאצליח להשאיר אותו איתי ע"י הגבלת צורך, שבעיני הוא טבעי וברור לחלוטין. גם לא הייתי רוצה. אני רוצה שישאר בגלל שטוב לוב לו איתי יותר מאשר עם כל אחד אחר. עכשיו זה השלב ששואלים: ואם הוא יתאהב באחרים
התשובה: שילך למקום שם הכי טוב לו.
mai

assafcohen1

New member
i so agree with you

that´s exactly the meening. i went to amsterdam for a week, and my boyfriend told me "enjoy" so like a giid husband i listened to him... assaf

נמרמר24

New member
הצד היפה של הרכושנות

לפעמים אנשים לא מכירים בערכה של רכושנות. זה יכול להיות הדבר הסקסי ביותר בעולם. מה,אם מישהו מקנא לכם זה לא מושך אתכם? לדעתי (הפרטית כמובן, אין לי בעיה עם מי שחושב אחרת) כל העניין הזה של If you love somebody, set them free הוא מוטעה מיסודו. כשאני אוהב מישהו באמת אני לא מוותר עליו כל כך בקלות.

EyeSeeYou

New member
אני לפחות, הייתי רוצה לדעת

שאת התשוקה שיש לבן זוג שלי הוא רוצה לחלוק רק איתי שאת הפנטזיות שיש לו הוא מעוניין לקיים רק איתי שאת הסטיות המוזרות שיש לו הוא מעוניין לנסות רק איתי שאת הרגשות שיש לו הוא מעוניין לחלוק רק איתי שאת הנשיקה והחיבוק שלפני השינה ובבוקר מוקדם הוא רוצה רק ממני שכל דקה אפשרית פנויה שיש והוא רוצה לעשות בה משהו מהנה באמת,יבלה איתי שאת העתיד הוא רוצה לראות רק איתי,ושיהיה מודע לכך שזה לא בהכרח מה שיקרה שיהיה מודע לכך שהחיים קצרים, והסיכוי לרעתינו וכל זמן שבחרנו להיות "ביחד" אז זה רק הוא ואני ביחד והכל למען שנינו, כי אחד ועוד אחד זה שניים ולא חצי ועוד חצי זה אחד.

.m

New member
הבעיה היא אחרת

ואם הפנטזיה של בן-זוגך היא לא משהו שבא לך לנסות? האם אתה אמור להתפשר ולעשות את זה בכל זאת? האם הוא אמור לוותר? למה אלא צריכות להיות האופציות היחידות? מבחינתי הוא מוזמן להתנסות גם עם אחרים/אחרות, בעיקר כשמדובר בהתנסויות שלא מדברות אלי. זה לא סותר את הרצון לבנות עתיד משותף ביחד, להביא ילדים, ושאר ירקות... תחייך, העולם יפה.
mai

EyeSeeYou

New member
אני לא רואה פה בעיה

פנטזיות הן לא בהכרח משהו שחייבים להביא למימושן. מעבר לזאת מערכת זוגית היא פשרות בטבעה ולימוד הדדי לכן אין סיבה לא לנסות או להתנסות. אם מדובר במשהו שהוא באמת בלתי אפשרי, אזי הפרטנר מוזמן להחליט מה חשוב לו יותר לשכב עם כבשים או לחיות עם בן זוג. לכל אחד מאיתנו המון חלומות, לי היה חלום לעבור ולעבוד בחו"ל לתקופה, החלטתי שאפשר לוותר על חלום אחד תמורת חלום אחר - זוגיות (ולא ניכנס לזה שיומיים אחרי שסירבתי להצעת עבודה נפרדנו) אופציות יחידות? זו בחירה שלנו אם לשחק ולשחות עם הרבה דגים או לחיות ולהקים משפחה עם דג אחד ואני מחזיר אותך להודעה של אסף והציטוט שהביא. אני לא חולק על דרך החיים שלך, אם את ובני זוגך מסכימים לחיות כך אני שמח ומאושר, אבל אני אישית לא חושב שזו דרך החיים המתאימה לי או כזו שהייתי רוצה לחיות בה - אני לא חושב שזה מעיד על רכושנות אלא על סגנון חיים שונה, בדיוק כמו שלא הייתי מכנה מערכת יחסים פתוחה - פריצות.

.m

New member
יקירי

ראשית, משהו טכני - אל תחזיר אותי להודעות בלי לשים לינק. ולנושא - זה בדיוק הענין, בעיני לא צריכה להיות בחירה ביןהשנים (מימוש פנטזיות או זוגיות). כמובן שאני מתיחסת לסגנון החיים המתאים לי, ומאחלת לך שתמצא את הסגנון המתאים לך ותחיה את חייך בכיף.
mai

עם כל הכבוד לו ולפנטזיות שלו

כחלק ממערכת יחסים בוגרת הוא יצטרך לשלוט בגחמותיו, פנטזיה היא ממלכה ללא גבולות - כך שמעתי. כשפותחים את הצוהר לעולם כזה בהסכמה, בן הזוג בעצם נפתח (תרתי..) לעולם חדש שאת לא חלק ממנו, ואנחנו לא מדברים פה על העולם המופלא של הסריגה, אלא בסקס, שמבחינתי לפחות הוא דבר אינטימי שנעשה עם מעורבות רגשית. ואם הרגש אינו כלפי.. אז מה בעצם קורה פה.. אם הוא מצליח לשכב עם מישהו אחר בלי לחשוב עלי (וגם אם כן,על אחת כמה וכמה. לחשוב עלי ולהיות איתו? מה לא בסדר בתמונה הזו.. מזזה.), לגעת בו, לנשק אותו, כחלק מההתנסות החדשה, שיהיה לו לבריאות, בשביל זה קיים עולם הסטוצים הגדול שם בחוץ. לא לשם כך אנחנו בי-ח-ד. אולי אולי אולי אולי.. אחרי 40 שנה. כשהפרקינסון שלי כבר לא עושה לו טוב כמו פעם. ובא לו על איזה אוחצ´ צעיר בן 61 מחדר 405.

למעלה