בגידות

pumic

New member
למה?

שהרי הם צריכים לבגוד עם נשים לא? (או גברים)

אתה והשאלות שלך../images/Emo177.gif

אני
אני מיס מוסריות 1972. לדעתי הנושא מורכב וכל זוגיות והכללים שלה. בגדול זה נראה לי בעייתי מאוד וללא ספק עילה לפרידה. אבל מצד שני זה יכול לנער זוגיות "רדומה" ולעשות לה טוב. ולכן,כמאמר הפתגם "כשנגיע לגשר נחצה אותו ". לירוי - אתה על הכוונת שלי !!

Liroy25

New member
גיברת! סצינות עושים רק ביום ראשון!

ולא מול האורחים!!

.m

New member
לירוי ../images/Emo70.gif

תפסיק להיות דרמה קווין
רעשנית, ותן לבחור להתבטא. הכיתה סקרנית...
mai

EyeSeeYou

New member
אשכרה

יש פה דיכוי של בן זוג מהזן הנורא ביותר! הבאת אותו לפורום בניהולך וזו דרכך לשלוט בו ובמערכת היחסים שלכים! ושום מילה על סכסכנות

EyeSeeYou

New member
נסיך יקר../images/Emo47.gif

אתה צריך להחליט, או שאתה בעדי או שאתה נגדי
אתה לא יכול להלך על הגבול הדק הזה יותר מדי זמן. בשרשור הזה אתה מתייחס אלי כאל משיח ואילו בשרשור אחר שלחת אותי למזגן כדי שלא אעשה את המוטל עלי והוא בדיקת כישוריו המיניים של בעלך. שים לב לדקויות, "הוטל" עלי, כלומר המנהלים הטילו עלי. מנהלים = מאי ובעלך המסקנה המתבקשת היא- בעלך רוצה שאבדוק את כישוריו המיניים. כדאי שתתחיל להתרגל לרעיון הזה, ואם זה עוזר לך אז גם אתה כחבר פורום תאלץ לעבור בדיקה דומה. אנחנו לא מכניסים לפה כל ארחי פרחי יו נואו!! אם זה יקל על הבדיקה, אני מוכן לבדוק את שניכם בו זמנית...

Liroy25

New member
אה סליחה..מדובר כאן בי!

ואף אחד לא בודק את הכישורים שלי ללא רשותי!! חוץ מיזה EYESEE יקירי, התמונה בכרטיס האישי תבהיר לך לגבי העדפותי ותבין למה לא כדאי לך לבדוק את כישורי.

Liroy25

New member
אז´תה אומר שאני זיון גרוע?? ../images/Emo46.gif

הבנתי אותך...
ת-ו-ר-ן-!-!-!

Liroy25

New member
אני אבדוק בלו"ז של הנסיך

ואודיע לך מתי הדירה פנויה.

עוד היום ../images/Emo70.gif

אני חוזר מהספינינג בשמונה, נראה לי בסביבות רבע לתשע תוכלו להפגש. אני כבר קבעתי עם השכן.

EyeSeeYou

New member
וואלה לירוי

זה בדיוק מתאים למה שרצינו לקבוע אתמול דרך אגב, מאי גם מגיעה בסוף? בכל זאת שניכם מנהלים יחד....

Liroy25

New member
מאי יכולה להגיע אבל

החזרה הביתה קצת בעיתית.. הצעתי לה ללון אצלך.

למעלה