בא לי שירשור קיטורים

אוהו. טו מאץ'../images/Emo54.gif

-מחר סדר. אין לי כח למשפחה הזאתי. -אין לי מה ללבוש מחר. -אמא זונה. -4 עבודות ומלא שיעורים.כ"כ הגזימו החופש הזה. -אכלתי היום מלא. -לא הייתי במכון כושר מליון שנה. -אין לי מה ללבוש בכלל. היום סידרתי תארון והעפתי מלא. -החופש הזה משעמם. -יש לי לסדר ולנקות את כל החדר. הוא כ"כ קטן ויש כ"כ הרבה עבודה. -אני רוצה שופינג. -אני מקטרת ומתבכיינת מלא. -אני רוצה דיגיטלית. -אני רוצה הליכון. -אני רוצה כסף.כסף משלי. לעשות איתו מה שבא לי בלי להתבכיין לאמא!!!!!!1111 עפתי. ביי

וואו.

נמאס לי מזה שאמא שלי מנסה להכתיב לי מי יהיו החברות שלי. שהיא חושבת שאני בת 5, ואם אני לא מדברת יומיים עם חברה טובה שלי זה כבר אומר ש"החברות הלכה לפח" ו"לא חבל? תתקשרי אליה!" סעמק מה תתקשרי. אני עדין חברה שלה. ודי לנסות לקבוע מי יהיו החברות שלי והחברים שלי. והידידים שלי. וחבר שלי. די כבר, אני לא בת שנה אני בטוחה שאני יודעת מה טוב לי ודי כבר אוף ויש לי עבודה מזדיינת באנגלית ועוד שבוע וקצת נגמר החופש
וגם אני רוצה לראות אותו כבר

מה שבוע וקצת!!?!?!?!../images/Emo54.gif

אבל היום בדיוק שבוע חופש,לא? באיזה תאריך בדיוק חוזרים? ואממ..סליחה אם זה ניצול או משו|:

Snow fairy

New member
גם אמא שלי ככה...

אני רבה עם חברה וזה ישר: "היא לא חברה אמיתית" וככל מיני דברים כאלה. רק שאצל אמא שלי זה לא "לא חבל? תתקשרי אליה" אצל אמא שלי זה "אל תדברי איתה, תחכי שהיא תתקשר אליך ותתנצל". אוף, היא לא קולטת שלא עושים ענין מכל שטות קטנה?!

הלוואי עליי שאמא שלי היתה כזאת!!

אמא שלי כל כך אובססיבית לגבי חברות שלי שהיא חושבת שאם אני אריב אם מישהי מהן לא ישארו לי חברות..הלווווו עברנו מזמן את כיתה א'!!!! גאדדד אפשר להשתגעעעעעעעעעעעע..היא לא תעזוב אותי עד שאני אתקשר לחברה הזאת ואתנצל.גאד.

Magi¢ Girl

New member
כל כך מתאים. תודה.

אני פשוט שונאת שהמפגרים האלה תוקעים את המחשב עם המשחק שלהם, ואז הם מצפים שאני אכבה ואדליק מחדש. אח"כ מתבכיינים שהמחשב לא פסדר ומסתכלים עליי. ואני שונאת שאחרי שאני מדליקה את המחשב ואני כבר עם חיוך בצד כדי להיכנס לפה, הם כמובן: "אפשר רגע לבדוק ב-ONE מה התוצאות?" ואי אפשר להגיד לא כי אז יהיו צעקות בבית. אז נותנים וזה לא בדיוק רגע. הרגע הזה לוקח חצי שעה. וזה מעצבן. ואני שונאת שאמא שלי מכתיבה לי דברים. כאילו, אי אפשר לקחת דברים מאחרים?? זה ייראה לא טוב? אז מה, תני לחיות קצת. אוף. והנה עכשיו רציתי להיות עם אח שלי קצת זמן איכות ואי אפשר כי רציתי להיכנס לפה מזמן אבל המפגרים תפסו את המחשב לשעה. ביי

Magi¢ Girl

New member
וכמה היא מדברת, אלוהים.

מתקשרת דווקא בזמנים הכי גרועים. יופי.

הדבר הכי מעצבן כרגע|פטריה|../images/Emo19.gif

שאין לי מושג איך אני הולכת לסיים את העבודת גמר שלי באומנות עד סוף החופש

shashao

New member
וואעק../images/Emo103.gif

אין לי כח לשבוע הזה. בא לי יום חמישי כבר. שלושה ימים להיות בצימרים עם כל המשפחה ועם בני דודים והילדים של בנותדודות שלי:\ועם הבנדוד הקלאבר שלי.אוי:| ועכשיו מסתבר לי שכנראה ביום רביעי[היום האחרון בצימרים.]אנחנו נוסעים לישון אצל בנידודים שלי ואז אנחנו חוזרים בחמישי אחרהצהריים ואז בערב אני טסה. אז זה אומר שאני צריכה מחר לארוז ואז לא יהיה לי מה ללבוש כשנהיה בצימרים! ואין לי מה ללבוש מחר[נו,לסדר.] ובא לי לדעת לנגן יפה. ובא לי לדעת לנגן על גיטרה. ובא לי גיטרה יפה.[אני אשאל את אבא אם הוא מסכים שאני אביא מסין.] ונמאס לי כל היום לאכול.אני כזו פרה:\ ואני לא אוהבת להיות סינילית. ובא לי לדעת לשיר. ונמאס לי שכל הזמן,אפילו שאני הכי שמחה בעולם,תמיד יש לי תהרגשה הזו שחסר לי משהו. ואני אפילו לא יודעת מה. בלופ. ואף אחד לא רוצה להיות חבר שלי:([נו,אז מה אם אני שואלת אותם בצחוק?שיגידו לפחות כן:(] ובא לי להרגיש יפה.מקודם הרגשתי יפה.סניף.

n no name

New member
המ.......

אני מרגישה בדיוק כמוך,תמיד כשאני ממש שמחה אני מרגישה שזה טוב מדי,אני לא ממש מאושרת,גם אם הכל הולך כמו שאני רוצה,וזה קרוב להיות מושלם,אני מפחדת שאז זה יהיה מושלם מדי,וזה לא טוב
ואת צריכה להרגיש יפה כי את באמת יפה,תהיי שלמה עם עצמך,עם הגוף והפנים שלך
ואם את מרגישה שאת אוכלת יותר מדי,אולי פשוט תאכלי פחות?

aYaLoLy

New member
אוהוהוהוהוהווו

אני חולה. כואב לי ויש לי ביום רביעי סיירים
ישלי טונות של שיעורים ושתי עבודות להתחיל ולסיים ונמאס לי מעצמי... ומהכל ו.. ו.. קקי גדול

AnGeL DoLlY

New member
אין לי הרבה קיטורים ../images/Emo13.gif ../images/Emo41.gif

ונגיד תודה לאלוהים [
?] :
ירדתי 2 קילו
אבל אין לי ג'אז כל החופש, ואני צריכה ורוצה עוד ספורטטטטט! בינתיים אני עושה צעדות, אבל אני רוצה לרדת עוד איזה קילו. פוּףףף
עבודה מסריחה במורשת שאין לי מושג איך מתחילים
ובכלל, עוד שיעורים שנתנו לחופש והתחלתי רק טיפה באנגלית. חפיף נעשה יומיים אחרונים
אין לי קיטורים ! האומנם ?

למעלה