בא לי שירשור קיטורים

SNoopY 26

New member
בא לי שירשור קיטורים ../images/Emo3.gif../images/Emo4.gif

יאללה בנוט,לישפוך.

MaddyD

New member
אוקי

נזכרתי היום שיש לי מלא שיעורים כוסאמק וכאלה.

Kouryuu

New member
אני רוצה לדבר איתו,

סעמק, אבל המירק לא עובד. דאמט. אבל, אולי הוא יבוא לפה ב-18 לחודש. אני מחכה.

svety

New member
כבר אמרתי שאני מפגרת?../images/Emo129.gif

אחת כזאת שמחמיצה הזדמנויות? וכזאת שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה, אבל בעצם כן יודעת? גאד. תרביצו לי. ותוציאו אותי מהAmerican Teen Movie שאני חיה בו.

MelancoliT

New member
אוי מעולה....

אין מה לאכול, אני לא אוהבת את פסח...
מתפוצץ לי הראש
אני מנסה להתנתק ממישהו ומשום מה לא אכפת לו. זה תינוקי אני יודעת, אבל זה פוגע...
אני רוצה לדבר עם אנשים מסוימים אבל אני לא רוצה לדבר איתם... אוך מה נסגר איתי
[לא כיף להיות מתוסבכת נפשית]
אני מתוסבכת נפשית
רע לי ביותר ואני לא יודעת למה, זתומרת, יש לי סיבות אבל הם לא מספיק גדולות בשביל לגרום לי להרגיש ככה, אני חושבת.... בעעעע פוכסה מוכסה לי...

jenngirl

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo82.gif

שיעורים- של"ח- על רמת רחל תנ"ך- לסכם משהו על אחד הפרקים למבחן.קקה
מתמטיקה- כל החומר לבגרות, אני צריכה להספיק בפסח, כשיעורי בית היסטוריה- נתנה לנו 2 שאלות פאקינג גדולות שצריך לתת בכל אחת דוגמא מאיזה ספר מטומטם על יהודי תוניסיה
ערבית- לא זוכרת
אני רוצה ללכת להופעה של המורדים. אי אפשר
להיות רזה, רוצה בגדים נורמלים
בא לי שהבנאדם הזה ימות.
באלישוויץכבר
באלימדונהכבר
באלילעבוראתהבגרויות

y a ® d e n a

New member
../images/Emo10.gif

אני רוצה אותוו כוסעמק
אבא צעק עליי היום לפני שעה, אמר שאני אוכלת בכמויות ושאני אמשיך להיות שמנהה

DIE kvar

New member
מה שמבאס אותי..../images/Emo58.gif

זה שאני לא יכולה לכתוב כאן מה מבאס אותי. ואני גם לא מסוגלת לדבר על זה. עם אף אחד. אף אחד. וגם אף אחד, אמיתי, לא רוצה לשמוע. אז למה אני פה. למה אני פה. (לא בא לי סימן שאלה. נו.)

עצה

אם את כל כך רוצה שיתיחסו אליך את פשוט צריכה: לחפש בכרטיסים האישיים ואם מישהו ימצא חן בעיניך פשוט תשלחי לו מסר ותמשיכי לדבר איתו ואז אולי אפילו תוכלו לפתח מערכת יחסים מקווה שהעצה תצליח

Miss Tika

New member
מי שכן רוצה לשמוע

כבר התרגל למצב שבו את תעדיפי לא לדבר ולכן הוא לא שואל. אבל אם רק תגידי מילה.. הוא יהיה מוכן להקשיב ולעזור כמה שרק אפשר.

DIE kvar

New member
מה שעצוב פה..

שאין ואף פעם לא היה מצב שלא רציתי לדבר.

Miss Tika

New member
אז למה ת-מ-י-ד כשאני שואלת

את לא עונה? או לא באמת עונה? או פשוט נותנת לי להרגיש 'עזבי, לא רוצה לדבר על זה איתך.' אני ממש לא מבינה את זה. אני באמת מתכוונת למה שאני אומרת. שאני רוצה לעזור, ולהקשיב ואם את רוצה לדבר, אז.. למה זה לא קורה?? את מחכה שאני אבוא ואשאל? (ואם כבר, מתי בכלל את שאלת אותי?!) עכשיו אני באמת מבולבלת, ואני לא אדע אם לעשות את זה או לא. זה נראה כמו משחק כוחות די מיותר. אם תרצי לדבר, אני כאן אחרי הכל.

DIE kvar

New member
כי זאת אני...

נו, את יודעת. וככה אני.. כשרע לי אני שונאת את כולם. כשרע לי אני שונאת את כולם כי הם לא שמים לב שרע לי. עזבי, ככה אני.

למעלה