בא לי שירשור קיטורים

bubaale

New member
נמאס לי.../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif../images/Emo80.gif

פשוט נמאס לי נמאס לי נמאס לי נמאס לי. נמאס!! לעזאזל, אפילו עם בני דודים שלי אני לא מסוגלת לדבר!! בני דודים שלי! פאקינג קרובי משפחה... אם אני מפחדת מהאנשים שאמורים להיות הכי קרובים אליי, איך אני אסתדר עם אחרים?... עם האנשים שבחוץ? זה כל כך מתסכל. כל כך כל כך מתסכל ובלתי אפשרי. ונמאס לי שאומרים לי: "כן, זה בטח מעצבן..." וממשיכים לסדר היום. כי איפה מעצבן ואיפה זה?? איך זה קשור למעצבן בכלל?? זו דרך חיים! דרך חיים בלתי אפשרית! ניתוק עצום מהעולם! חוסר יכולת לדבר עם האנשים הכי...הכי. אני לא מסוגלת. אני לא יכולה. וזה נוראי... כי ככל שאני רוצה יותר לזכות בתשומת לב מבנאדם- אני יותר מסתגרת בעצמי, יותר מפחדת ממנו, יותר דוחה אותו מעליי. והרי מי כבר ינסה להתקרב?.. אני מכוערת. אני מכוערת ומגעילה ועם גוף מעוות. ואין בי כלום. אני מגמגמת, ומדברת מהר מהר ובשקט בשקט- כאילו מנסה שלא ישמעו...מנסה שהמילים יתפוגגו בחלל החדר ולא ישאירו חותם. בכלל לא רוצה שישמעו אותי. כי מה כבר יש לי להגיד? אני בקושי מדברת, וכשאני מדברת זה בכלל לא לעניין. גם כשאני כבר מוציאה משפט מהפה, אחר כך הוא נראה לי כמו הדבר המטופש ביותר שאפשר להגיד. אני שונאת את זה! שונאת את התסכול הזה! את ההרגשה שאכזבתי. שחושבים שאני טיפשה. שאף אחד לא מעריך אותי. והרי איזו סיבה כבר יש להעריך?... יש קצת, קצת מאוד אנשים שאני יכולה לדבר איתם בלי לפחד. בעיקר מהמשפחה המצומצמת- אמא, אבא, אבא חורג, חברה של אבא, סבא, ספתא. אלה לא חיי חברה. לא קרוב לזה אפילו. יש גם מס' מצומצם של חברות, שאני יכולה לדבר איתן נורמלי יחסית, למרות שהפחד עדיין מפעפע שם. אני עדיין חושבת 10 פעמים לפני שאני מוציאה מילה מהפה. וזה נמאס. וזה נוראי. ופשוט...אין לי כוח. ואני רק רוצה שיאהבו אותי, שיעריכו אותי. יותר מכל הדברים בעולם. אבל אין לי את הכלים להשיג את זה... ואני כבר לא יודעת איך לנסות. מצטערת שאני שופכת כאן הכל, בטח בפעם המאה כבר. אבל זה כל כך מטריד...ואין לי כל כך עם מי לדבר על זה.

לוּבּה

New member
ילדה...

את כ"כ חכמה! ואני קוראת את זה כל הזמן מההודעות שלך. והאמת, שאני לא יודעת מה בדיוק להגיד לך, ואני לא יכולה להגיד שאני לגמרי מבינה אותך. אבל אני מכירה את הפחד הזה. ואני מכירה את הרצון הזה, את הרצון שיתיחסו אליי קצת יותר, שיקשיבו לי, שיתעניינו בי, שלמישהו יהיה פאקינג אכפת ממני. שמישהו ישים לב שאני מוטרדת ושעוברים עליי דברים. ו..לא יודעת.. ילדה, תאמיני בעצמך, זה הכלי היחידי שאת צריכה.

bubaale

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo80.gif

כן, אבל... אני פשוט לא יודעת מה לעשות. הפחד השתלט על הכל, ואני לא יודעת איך להתגבר עליו. ככל שאני מנסה לפתור את זה, המצב רק מחמיר. אני לא מצליחה להאמין בעצמי... אני לא יודעת כבר במה יש להאמין. זה הגיע למצב שקשה לי לקנות פאקינג פחית קולה במכולת, כי אני מפחדת לדבר עם המוכר! אני פשוט...חסרת אונים. הלוואי וידעתי מה יכול לשפר את המצב. אבל אני לא. תודה רבה רבה רבה! [חח, ואני לא חכמה. בכלל.]

greeneye

New member
את חכמה מאד, חבל שאת לא שמה לב לזה.

יש לך כתיבה מדהימה, הכל נורא פיוטי. זה מדהים, היכולת ניסוח שלך בכתב. לי בחיים לא יהיה את זה למשל. את הביטוי שלי אני יכולה להעביר דרך ציור מקסימום. שגם בזה יש בעיה, כי לא יוצא לי אף פעם מה שרציתי, וזה מתסכל כזה. והקטע עם הפחית והכל. זה מוכר לי. גם לי זה משהו כזה. לא ברמה הזאת אבל בכל זאת. אני מפחדת ללכת לחדר כושר. אני מפחדת שיראו אותי מתאמנת ככה. אני מפחדת להיתקע שעה ולא להצליח להרים את הכיסא המזורגג של המכשיר או משהו. וכל הדברים האלה. ללכת ולהתעסק עם המשקולות. ותמיד המאמן מצליח להבהיל אותי. בא לי מאחורה ככה- "בת כמה את? יש לך מנוי לפה?" ואני ישר מתחילה לגמגם. זה מלחיץ אותי, אני מברברת לו שטויות ובסוף יוצא מצב שאני חייבת להראות לו את המנוי כי יש לי מבט מפוחד בעיניים, כזה שכאילו מסגיר אותי שאין לי, למרות שיש לי מנוי. וכאלה. את לא לבד בזה.

bubaale

New member
וזה לא מתסכל?...../images/Emo80.gif

להיות ככה תמיד. עם אנשים שאני מכירה, עם אנשים שאני לא מכירה- כולם! מתקרבים אליי, ופתאום המוח ריק ממחשבות... פתאום כל הדברים שרציתי להגיד נעלמים. רק הפחד משתק. פיזית. ואני נלחצת וקופאת ולא יודעת מה לעשות... אז מי יתקרב אליי? למי זה שווה? וכל פעם מחדש אני נשבעת שעכשיו זה יהיה שונה- עכשיו אני אגיד את מה שרציתי! עכשיו אני אהיה חברותית! אבל זה אף פעם לא ככה... כי כשמגיע הרגע אני מתרוקנת. כבר אין בי כלום. אני שונאת להיות צל של בנאדם. זו שאף אחד לא רואה. תודה.. ומקווה שתתגברי גם את על הפחד. [בקשר לכושר הביטוי אני דווקא לא מסכימה איתך, כי אני אף פעם לא מצליחה לתאר בדיוק את מה שאני מרגישה... כאילו רק עוקפת את זה מהצד ולא מצליחה לפגוע במה שכואב באמת.]

MelancoliT

New member
../images/Emo24.gif

אין לי כל כך הרבה מה להגיד כי אני פשוט מזדהה. זה לא עזרה מעשית אבל אני יודעת שזה עושה משהו טוב כשמבינים שאתה לא לבד בהרגשה הזו, אז אני מקווה שעזרתי בזה. בכל מקרה, אמרת שאת מפחדת לדבר, עם אנשים ובכלל, אבל אם בכל זאת תרצי לדבר, אני פה-210471590, מתי שתרצי ואני מקווה שאני אוכל לעזור, או לא לפחות לתמוך...

GirlFromHell666

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo59.gif

לאדעת אם מישו שם לב (
) אבל איכשהו אני תמיד מקטרת על אהבה
הכרתי מישו - לא ראיתי אותו שבוע ומשו
סופסוף יש לי סיכוי עם מישו... אבל ללללאאאאא לא יהיה לי מתי לראות אותו
אני רבה עם כל העולם
אמא שלי מעצבנת
ליל הסדר היה מסריח
העלתי 3 קילו
אני שונאת את עצמי