באיזה קורס לומדים על שרשרת האספקה?

sotol

New member
באיזה קורס לא?../images/Emo6.gif

לא נראה לי שהיה קורס מתחילת התואר שלא הזכירו את הנושא

super

New member
אבל בכל זאת...

באיזה קורס סוקרים את המושג לעומק וכאלה... נדרשת לי סקירה מעמיקה של הנושא. תודה.

sotol

New member
התחלתי ולכן אסיים

כעיקרון לומדים את זה בקורס יסודות הלוגיסטיקה אולי תמצא במקראה של חנן טל חומר בנושא אני מציע לך לעשות חיפוש בגוגל בטוח שתמצא שם דברים מענינים..

sobolina

New member
אם תוכל לפרט בדיוק - אני אולי

אוכל לעזור - למה נדרשת הסקירה
לאיזו מטרה
עבודה מסמכת
קורס
משהו
כמה שיותר פרטים יותר טוב.....אולי אני עוד אוכל לעזור במשהו.... הילה

1kodkod1

New member
היי הילה, את לא מזהה את הניק הזה?

אם אני לא טועה זו ידידתנו מהעבר, וכמדומני שזו נקבה ולא בן. super, תקני אותי אם אני טועה...

super

New member
שלום לכולם, זו אכן אני....

תודה על הרצון הטוב לעזור. הצורך במידע על שרשרת האספקה הוא לצרכי העבודה שלי. נדרש סיכום כללי על הנושא. משהו כמו העבודות של שניידרמן שמבקש סיכום על זה.. בכל אופן, עשיתי אצלו עבודה כזו, אבל היא נגנבה עם המחשב (הזכור לטוב). אם למישהו יש חומר סיכומי על הנושא (הגדרה, היסטוריה...) אני אשמח. תודה, ושבת שלום

sobolina

New member
היי לי יש ../images/Emo6.gif

רק תחזיקי אצבעות שעשיתי לזה גיבוי לפני שההרדיסק שלי נשרף (מחר זה יהיה בדיוק שבוע לכך שאני נטולת מחשב לחלוטין
) בכל אופן - יש לך את הטלפון שלי. עד ליום ג' לא יהיה לי זמן לבדוק את העניין - אני מקווה שמיום ג' והלאה אני אוכל לעזור. בכ אופן - תנצלי את המספר - אם אוכל לעזור - בכיייף
נ.ב.- האם העבודה שלך לא נמצאת באתר הלא רשמי
ם אמורה להיות לך את העבודה שלך עם הסקירה לא
ותחשבי על זה..... הילה

sobolina

New member
בדקתי - והעבודה שלך מופיעה ../images/Emo6.gif

בין השאר - גם אני עשיתי עבודה על זה - אז אם אין לי את זה על המחשב - יש לי את העותק בית
אני אנסה לגייס את העבודות של חברות שלי שגם עשו על הנושא הזה - נראה מה נוכל למצוא. הא הסקירה ברמה הזו מספיקה לך או שאת צריכה משהו יותר מעמיק
מאמרים באנגלית מ ה ABI - או ממאגר מידע אחר העוסק בחקירת הנושאים הלוגיסטיים הללו (כמו מאגרי המידע שהשתמשנו בחקירת הנושאים של שנידרמן
) קיצור - תודיעי לי... הילה

the redbull

New member
מה דעתך להגיד לי מה הבעיה של המחשב

אני חושב שאין בעיה שעוד לא פתרתי ואני אשמח לנסות לפתור את שלך! תשלחי מסר או משהו כי להצעה האחרונה לא התייחסת!

למעלה