אשפזו את אמי היום, ממש רע לי

איושי אני מאחלת לאמא שלך שתחלים

במהרה ותיהיה חזקה כי היא עומדת להיות סבתא בקרוב.

tamy28

New member
../images/Emo24.gifשיהיו רק בשורות טובות

מאוד מובנת הדאגה והחרדה, נסי לחשוב חיובי ושאין סיבה שזה לא יסתדר. אין ספק שהמציאות תמיד מפתיעה וחזקה יותר מכל מה שאנחנו חושבים, מתכננים, מפנטזים... אבל בסוף זה מסתדר!! שיהיה חג שקט ורפואה שלמה לאמא

27חומד

New member
../images/Emo24.gifהחלמה מהירה!!!

אין כמו אמא וההרגל שהיא שם בשבילנו תמיד- ועוד מעט מישהו יחשוב עלינו ככה ופתאום שמשתנה המשוואה ומתהפכת זה כמעט בלתי נסבל. אני מאחלת לאימך החלמה מהירה בשבילה בשבילך ובשביל הקסם. וחג שמח עד כמה שיתאפשר.

א י ו ש י

New member
לא ידוע מתי תשוחרר.. ../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif../images/Emo32.gif

כמה קשה לראות אמא ככה... אמנם היא בסדר, נחה, אוכלת, יורדת מהמיטה וכו.. אבל משיחה עם הרופאה במחלקה נאמר לנו שהיא הגיעה במצב של פרפור (דופק מואץ ולא סדיר) כרגע נותנים לה חומרים נוגדי קרישה שכן הסכנה להיווצרות כריש דם (שעלול אפילו להגיע למח) ואני כל הזמן חושבת מתי תשוחרר , נאמר לנו רק כאשר יתייצב מצבה. מאיפה זה בא לה פתאום ככה? כל כך מתסכל וכואב
ואני משתדלת להיות רגועה.. באמת אבל זה בכלל לא קל... שחרורה כרגע לא נראה באופק אלא אם מכן ממש כל התרופות והזריקות ומה לא... יעזרו מהר. הראש שלי מרחף.. אני בקושי מחייכת, קסם בועט בלי הפסקה (בטח מרגיש המסכן את אמא מדוכדכת).. מתרגשת לראות את התמיכה והעידוד

../images/Emo24.gif - תשמרי על אופטימיות

טוב שתפסו בזמן ויכולים לתת טיפול - תחשבי חיובי!

פצפוני

New member
../images/Emo24.gif החלמה מהירה

רק עכשיו נכנסתי למחשב וראיתי את ההודעה מקווה שכבר הכל בסדר ואמא שלך מרגישה טוב יותר וששיחררו אותה מביה"ח. מחזיקה אצבעות להחלמה מהירה

פצפוני

New member
איושי השמיעי קול ../images/Emo124.gif

לא שמעתי עדכונים לגבי אמא שלך מה שלומה ואיך היא מרגישה והאם שחררו אותה כבר מבית חולים מישהי יודעת מה קורה

../images/Emo39.gifהאמא שוחררה היום!

ותבדקי בשרשןר הגדול-היא כנראה תעדכן גם שם... שיהיו רק בשורות טובות

למעלה