אשפזו את אמי היום, ממש רע לי

nidan

New member
חמודה, הכל יהיה בסדר ../images/Emo24.gif

מאחלת לאמא שלך רפואה שלמה

lionet

New member
החלמה מהירה

טוב שגילו את זה בזמן, והיא נמצאת במעקב ובטיפול. מבינה לליבך ומחזיקה אצבעות לכולכם לחגים ומועדים שמחים הרבה יותר בעתיד.

היי מתוקה, קבלי ../images/Emo25.gifות ו../images/Emo24.gifי

קודם כל תזכרי שהחיים כל הזמן מעמידים לנו אתגרים חדשים שאנחנו נאלצים לעמוד בהם. אמא בבית חולים זה לא נעים במיוחד אם את בנאדם רגיש מאוד וגם לא ראית אותה במצב כזה עד היום. אני מאוד מבינה את הקושי שלך והעצבות אבל תדעי לך שאחרי כל דבר שהוא קצת לא טוב בא משהו נפלא! כמו השיר של שלום חנוך - "תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר". אמא בטוח נמצאת בידיים טובות ואח"כ הכל יחזור לקדמותו ותצפו לקסם שלכם. אם את צריכה משהו...אל תהססי!

pandy

New member
איושי ../images/Emo24.gif מחזיקה אצבעות ../images/Emo45.gif

לאמא שלך
יהיה בסדר
לא לדאוג וכולנו פה בשבילך!!!

איושי מתוקה../images/Emo24.gif

החלמה מהירה לאמא ושתצא מזה במהרה...
וטוב שהיא נמצאת תחת השגחה...

אופירה 1

New member
איושי חמודה , נקווה שהכל יהיה ..

בסדר, ושתדעי שמה שיש לאמא שלך זה לא דבר נדיר , ויש לזה דרך טיפול וזה הדבר הכי חשוב! אז באמת תתעודדי ואת יודעת - אנחנו (אני) כאן בשבילך בכל רגע!!

meravido

New member
איושי מתוקה שלי ../images/Emo24.gif

הסירי דאגה מליבך. אני בטוחה שהכל יסתדר בקרוב. גם אם אמא תצטרך לעבור צנתור או ניתוח או מה שזה לא יהיה - שני ההורים שלי עברו צינתור ואבא שלי עבר גם מעקפים ונכון שזה דבר נוראי לעבור ונורא עצוב לראות אותם ככה אבל ההורים שלנו לא נעשים צעירים עם השנים ותאמיני לי שאחרי תקופה קצרה הם נהיים פנתרים יותר ממה שהיו לפני. תרגישו טוב כולכם ושיהיה לכם חג שמח.

א י ו ש י

New member
אני קוראת מה שכתבתם ובוכה../images/Emo7.gif

נכנסתי למחשב במיוחד כי ידעתי שבטח מחכות לי הודעות מכם.. הפעם בכיתי מהתרגשות ומהבעת תודה ענקית על התמיכה והאהבה שתמיד ידעתי שנמצאת כאן (לא סתם אני מתה על המקום הזה) תודה רבה לכולם על החיזוקים, העידוד, האהבה והתמיכה... את אמא שלי בטוח לא ישחררו לחג וגם לא יודעת אם תעבור צנתור, בנתיים הכל בערפל... אני נוסעת עוד מעט לת"א לאיכילוב לבקר אותה.. מאתמול מזדמזם לי חלק זה שלי השיר : אמא הו אמא חבקיני חזק ולעולם לא נפרד... אמא אותך הן אהבתי מכל! אמא השיר לך הוא עד...
חג שמח לכולם!!!!
אוהבת ומעריכה איה

איושי-אמא תהיה בסדר!../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

אל תעשי את זה לעצמך..תשתדלי(למרות שקשה) להישאר אופטימית-ותחשבי, אם היה ממצא/משהו חשוב ומלחיץ-היו כבר מזמן פועלים בנושא ולא משאירים אותה רק להשגחה!!!

energy star

New member
מתוקה....../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

קבלי המון המון
ו-
אמא שלך תהיה בסדר... אני בטוחה
אני ובובה מחזיקות לכם את כל ה-
תרגישי טוב חומד! רוני

למעלה