אנשים יקרים...

אנשים יקרים...

ברצוני לשתף אתכם החלום שחלמתי אתמול בלילה.. זה התחיל שאני וידיד טוב שלי ישבנו על גג של בניין והסתכלנו לשמיים וכל הכוכבים נפלו צנחו פשוט....והכל היה שלוו ומדהים ואז לפתע הגענו למגרש כדורסל שם היה אור ענק פשוט גדול כל כך שהסתוורנו ממנו והוא הפיץ הילה יפהפייה שעברה מעליינו אני זוכרת שלא ממש הסתוורתי ממנה, היא סינוורה את ידיד שלי. בכל מקרה יש לי ספר שמכיל בתוכו גם פירוש חלומות :"קבלה מעשית" (אם זה מצלצל-ספר מאוד מוכר) ורושם היה שם שכוכבים נופלים מסמלים על מלחמה מתרגשת ובאה והרבה יפלו בה...ואז התחלתי לבכות ...הגעתי להחלטה שאני יצום אולי לכפר על דברים שבני אדם עשו.....אני צריכה עזרה ואת דעתכם...תודה מראש.. שלכם

א.נו באמת....

ב.נו באמת... ג.זה תחיכת בולשיט,נו באמת... קודם כל לא כל חלום הוא חלום שמסמל משהו...וגם אם כן,לכל אחד יש את האסוצייצוית שלו זה שזה כתוב בספר מוכר...מממ...לא הופך את זה לקדוש. לצום? תראי...בלי לפגוע כמובן,את תאושפזי כאנורקסית לפני שתצליחי לכפר על כל הדברים שבני האדם עשו.אז חבל אל המאמץ,תצומי,אם את רוצה, לכפר אל שלך ובשבילך,וזהו,את לא צריכה להציל את כל העולם הוא הורס את עצמו יותר מהר. בנימה לא שפייה זו,אני רוצה /מתה לישון אור הצפון

א.תודה

ב.תודה שוב! ג. לעזאזל איזה דעות טובות! אתם יודעים באתי כדאי לקבל דעה רצינית ולא חסרת תכלית כמו מה שרשמתם ואם עכשיו חשבתם :"אבל נתנו את דעתנו.." אז אני אשנה ואגיד קטלתם אותי תודה!! ושוב תודה!! זה עזר לי מאוד! ביקשתי אור הצפון- את לא חלמת את זה אז תסתמי וחשבי קודם כל על צעדייך כי זה לא בולשיט! אם יש לך בעיות שאנשים חולמים על זה BITE ME! בפעם הבאה לא צריך לענות על כל דבר שרושמים אנשים, פשוט אם לא מבינים ב\סותמים! שלכם!

morning star

New member
פירוש חלומות

ישנו פורום חלומות בתפוז ושם קרוב לודאי תקבלי יותר מתשובה אחת למה אומר כזה חלום, אז ללכת ולהאמין למה שכתוב בספר אחד ולפיכך להסיק מסקנות דרסטיות - לא מעשה חכם במיוחד. עדיף שתחפשי מה החלום אומר לך באופן אישי. לקחת אירוע אחד מתוך החלום ולפי זה לפרש "מסר" - זוהי טעות לדעתי. אני אישית מאמין כי ישנם חלומות נבואיים, אבל הם קצת יותר ברורים מאשר סמלים אקראיים שיש צורך לברר אצל אחרים מה הם אומרים. ובקשר לקטע של הצום - נו, באמת. מה יעזור לך (אלא אם כן את צריכה דיאטה... וגם אז צום זו לא הדרך). עדיף שתתרכזי ב"לכפר" על "חטאייך" (החטאים כנגד מצפונך האישי ו/או דברים רעים שעשית לאחרים) האישיים מאשר לנסות לכפר על כל חטאי העולם ואשתו. ראשית - רק תאמללי את עצמך אם תנסי ושנית - לא מגיע להם, באמת שלא. שלך הנווד

נווד

ראשית אני חושבת שדווקא חלומות נבואיים אם כי לא בהכרך באים בצורה עקיפית ולא ישירה-למשל הכוכבים הנופלים- צום- ביקשתי דעה לא אמרתי שאני עומדת לצום, את האמת אני יעשה את זה רק ביום הכיפורים... הספר שהסתמכתי עליו- אני לא אומרת שזה נכון מה שרשום אבל הלכתי לעוד ספרים וכן זה בדיוק מה שהיה רשום.. אתה צודק שלא מגיע להם...אבל עדיין כואב לי לראות אנשים שכואבים. שלך

nepthys

New member
לא רק שזו בורות,

זו גם חוצפה של ממש לרדת על ביקורת טובה ועל אדם שבסה"כ נתן לך דעה הוגנת וכנה, רק מכיוון שזה לא אומר את מה שרצית לשמוע. לדעתי התשובה של אור הצפון הייתה מושלמת.

שום תשובה לא מושלמת..

כמו שכל בנאדם לא מושלם.. מה שרציתי לשמוע זו דעה לא מזלזלת...תקראי את ההודעה של JUSTIN ANGEL זו דעה מושלמת?.לעא.... גם אור הצפון לא נתנה מי יודע מה דעה מדהימה שעומדת באור הזרקורים. שלך

אוי,הנווד אמר לך בדיוק את מה שאני

אמרתי רק בפחות אגרסיביות, וקצת יותר נחמדות,ולו לא אמרת שום דבר... אני מצתערת,אבל ממש נמאס לי מגישת ה"העולם מיסכן ואני יכולה להציל אותו!,כולנו נמות!" זה לא יעזור בכלום וסתם יעצבן,אז די כולנו חלמנו חלומות שאפשר לפרש כך שיתאימו לאסון למה אף אחד לא פירסם את החלומות האלה קודם הה? אור <סורי,אבל אם קצת עצבים>הצפון

לאור הצפון- הגזמתם!

הבן אדם בסך הכל ביקש דיעה.... יכולת לתת לה ביקורת בונה ולא הורסת! היא לא באה בשום גישה של"אני יציל את העולם אווו יש לי יש כוחות ניסתרים" להפך! ואם את לא יכולה לראות דברים כאלה פשוטים...אז אני מאוד מצטערת בשבילך. התנפלתם על- MIDNIGHTNIGHTMARE ונתתם לה הרגשה כאילו היא עשתה משהו לא בסדר... היא עשתה משהו לא בסדר? היא שתפה אותך, ואת שאר חבריי הפורום. אני מציעה לך קצת להוריד מהלחץ... עד שהלחץ, לא יעלה לנו, אלא יעלה לך על העצבים.. אני.. נ.ב- שירן אני חולה עלייך!

ביקורת בונה?

זה לא מבחן בד לעזאזל!!! ואל תהפיכי אותי לבד גיי נ.ב אני בטוחה ששירן חולה גם עלייך ושזה אפילו מעניין אותנו

מבחן בד? מה הקשר

אממ...ההתענינות שלך לא מענינת אותי...כן. מבחן בד?? טוב...נגיד. בכל מקרה שוב- תורידי מהלחץ... אה..וגם תצתרכי לשמוע לא רק מה שאת רוצה, מה לעשות... אז אני רואה שאת מיד נייט נייט מר לא רק התקפת.. מה שלא מוצא חן בעינייך את מתקיפה את כולם... לתת לך ביקורת בונה? לאאא..הריי זה לא מבחן בד.. "שלך"

nepthys

New member
וגם לך לא חסר!

את פשוט מסלפת ומתנגדת לכל אחד שאומר את דעתו האמיתית ללא שום עידונים והתחנפנויות. דינך כדין אנאטיארה, מתישהו האטימות הזו שלך תביא עלייך אסון. אף אחד לא יכול לשרוד כשהוא אינו מבין מה אחרים מנסים ללמד אותו. הגיע הזמן שתלמדו להתמודד עם האמת.

לצדיקה- מנהלת האתר

עידונים והתחנפויות? על מה את מדברת??? את אומרת שלא צריך להתחנף..נכון, אבל זה אומר שצריך לענות למישהו שלא ממש נראה לך משהו אומר כאילו את המבינה את הכל... וממתי את השופטת??? דיני כדין אניטרה? באיזו זכות את שופטת!? מי דיבר על דין?! זה שאת המנהלת של האתר לא הפך אותך עדיין לצידקה שלנו פה!! ממש לא!! ותתחילי לשנות את האגו הזה שלך, של העאלק שופטת, והחורצת דינים! כל מה שכתבתם כאן מקובל עליי, ואף אחד לא בא להגיד לך שזאת לא הגיעה שלך...על מה את מדברת? את תוחנת מיים על משהו שלא היה. להתמודד עם האמת? חחח מה את דואגת. אטימות? את לא מכירה אותי בגרוש. אסון? שוב אני אומרת- את ה"חורצת דינים" מכל הלב למנהלת האתר היקרה(השופטת ג´ודי)

nepthys

New member
תראי,

את אומרת שאור הצפון מתקיפה את כולם. ואם יש מישהו בפורום הזה שהוא לחלוטין אובייקטיבי זה אור. את מבססת את הטענה שלך רק על זה שאור הצפון אמרה את דעתה הכנה בנושא כלשהו. זה מראה שיש לך בעיה כלשהי עם כנות. את פשוט לא מסוגלת להתמודד עם זה כשאומרים לך אמת מכאיבה. ואז, את מגיעה למצב התגוננות, ומתחילה לרדת על אור הצפון (דוגמאות - "טוב...נגיד." "אז אני מאוד מצטערת בשבילך" "אני מציעה לך קצת להוריד מהלחץ..."). אני, כמנהלת הפורום, חייבת להוריד כל הודעה שהיא תוקפנית בצורה חסרת ביסוס שכזו. לא כמו ג´סטין, שבד"כ נותן גם פירוט ודוגמא על למה מישהו אידיוט בעיניו, את נמצאת בפורום הזה רק יומיים וכבר יש לך תלונות. ועוד לבנאדם הכי נחמד בפורום הזה. אני מציעה לך לקרוא שוב את הדיון הזה בעיון רב - מכיוון שלדעתי פספסת נקודות רבות, ומרוב עצים לא ראית את היער. ואם את מתכוונת להתנהג בצורה כזו, אני פשוט אתחיל למחוק מסרים שלך. אני לא רוצה שפורום מאגיה לבנה יהיה ידוע בכך שנמצאים בו אנשים צבועים, חמומי-מוח וחסרי שום אופקים.

טוב

לא נימקתי כי לא חשבתי שיש מה לנמק. אני לא חושבת שפיספסתי פה נקודות, כי אני מכירה אישית את מיד נייט נייט מר, ובגלל זה אני מבינה יותר את הנקודת מבט שלה. אין לי שום בעיה עם אמת כואבת או מכאיבה, אני אומרת שוב- את לא מכירה אותי בגרוש, ו2 הודעות שלי בנושא הזה לא יכולות להגיד לך משהו עליי בקשר לכנות או לאמת כואבת, את עדיין לא פסיכולוגית וגם לא אני ולא אף אחד אחר פה. בכל מקרה אני רוצה להבהיר שההודעות שלי לא באו בכלל להתקיף אף אחד, אבל לי היה נראה שההודעות של אור הצפון הם כן היו תקיפות. ואין לך עדיין את הזכות להגיד שאור הצפון היא הבן אדם הכי נחמד פה, אולי זה נכון...אבל עכשיו רציני, כל בן אדם חושב אחרת כפי שאת יודעת. סליחה אם היו פה נפגעים, אני מביע את הדעות שלי בחופשיות, יש כאלה שיתרגמו את זה כצביעות. אוקי.... כמו שאמרתי, בואו נסגור את העניין הזה, זה חדר של מאגיה לבנה, לא של בעיות מתבגרים. נפטיס- באמת תודה על הכנות והפתיחות שלך, אבל שוב..."צבועים חמומי מוח וחסריי שום אופקים" לי נדמה שאת מדברת על מה שאת לא מכירה בגרוש, ולי נדמה שאת עושה את זה בגלל שאת מנהלת האתר. עם כל הכבוד לך, לא מתאים לי שתפני איליי בכך שאני צבוע, חמומת מוח, וחסרת שום אופקים, אם את בכלל לא מכירה אותי. באמת שלא.

shabaz

New member
אוף....

את\ה פעם אחת כותב\ת בלשון זכר ופעם בנקבה. את\ה בן או בת? זה מבלבל... שבז

בעקבות עגו

עולה -יורד שנגרם לי כתוצאה של דיון עמוק מזעזע זה ... את לא מכירה אותי,ולא את נפטיס ולא איך שאנשים בפורום הזה מגיבים או מדברים או ווטאבר אז על תגידי.."אתם לא מכירים אותי" כי זה פורום והדבר היחיד שאני יכולה להכיר בכל אחד מהאנשים פה זה ההודעות שלהם ולהגיב בהתאם זהו. זה לא תרפי גרופ !!! שנה טובה!<?> סגרנו את הנושא.... אור <שמאוד קשה לעצבן אותה בדר"כ כלל >הצפון

זה באמת מצחיק

את בעצמך עכשיו אמרת שאני לא מכירה אותך ואת נפטיס, אז אותו הדבר אתן לא מכירות אותי, גם לא מההודעות שלי.שנה טובה גם לך. ועכשיו כולכם יכולים להמשיך לדבר על מאגיה לבנה חחחח אני בטוחה שכל זה היה מאוד מבדר בשבילכם. עכשיו שחושבים על זה, זה באמת מצחיק! אז תהנו מכל רגע, ומהאבסורד שבעניין!

למעלה