אני נענה לבקשה בתיבה האישית

odo13z

New member
שקדוד , הבושם מגיע עד כאן...../images/Emo24.gif

יופי של תגובה. אין מה להוסיף.

אנימו את כל כך צודקת, זה פורום שכל

אחד יכול לקרוא בו, ואנשים לא מוכנים להחסף, כי אלו דברים מאוד אישיים, המאמר שהבאת עונה על הרבה שאלות, הוא מענין מאוד. מנורה סיפור יפה ומענין, תודה לך.

odo13z

New member
היי לאלה ../images/Emo140.gif

אני דווקה מוכן להסחף. למה לא ? אנחנו לא ב "אודישן" אנחנו כבר מעבר ל "פויילה שטיק". (אני מקווה...) בואו נהייה אמיתיים ונטעם את החיים האמיתיים כי טעמם מתוק , וחבל להפסיד

אנימו

New member
אודו-לפני שאתה נחשף ונסחף - תעצור

רגע - כי אני רוצה להגיד לילה טוב. אשר לחיים האמיתיים, המתוקים - ה-DULCE VITA במלים אחרות : יסבול דיחוי מבחינתי עד מחר ואפילו מחרתיים ...

maxima

New member
אודו ...יש הרבה הסברים לתופעה

לא שלי של חכמים ממני...
אומרים יש כימיה האדם מקרין משהו שמושך את השני בלי לדעת מדוע. אומרים, הכרות מגלגולים קודמים, לא שאני מאמינה בכך אבל אינני יכולה לשלול כי אינני יודעת אם יש דבר כזה או לא. סיפור מענין שקרה לי בטיול לפני 10 שנים או יותר יום אחד נסעתי בטיול מאורגן לצפון הארץ, נסעתי, איתי ועם עצמי שהן החברות הכי טובות שלי, חברותי האחרות לא יכלו להצטרף. באוטובוס לידי ישב בחור צעיר כבן 28. היינו זרים וכך נהגנו, לא דיברנו לא שוחחנו. הטיול היה מהנה מאד. בדרך חזרה, התחלנו לשוחח, אינני זוכרת מה גרם לשיחה ומי יזם אותה. אבל כשהתחלנו לשוחח הרגשנו מיד כמו חברים ותיקים. שוחחנו על הטיול כמה היה מהנה ושהמדריך היה מצוין, והתברר שיש לשנינו חיבה רבה לטיולים ולטבע, ועוד מספר נושאים ותחביבים משותפים. בהמשך הדרך הוא סיפר לי על עצמו, צריך לזכור שאני מבוגרת ממנו מכמה שנים טובות, ממש שפך את הלב, סיפר על בעיות אישיות ושאל לעצתי, תוך כדי שיחה, אינני יודעת מדוע, שאלתי אותו לתאריך הולדתו והתברר שהוא נולד ב-18.6 שהוא גם תאריך לידתי, נידהמתי ואולי קצת הבנתי את ענין התחביבים הדומים ואת ענין הכימיה שנוצרה בינינו.

odo13z

New member
בקר טוב מקסי.../images/Emo39.gif

אכן סיפור נחמד. אולי באמת .. הגילגולים הקודמים. מי יודע ?

הענאלע

New member
איזה קטע, מקסימה

הנכד החדש שלי נולד בתאריך זה. בשבוע הבא הוא יהיה בן 5 חודשים.

הרבה סיפורים בנושא...

יש לי המון סיפורים בנושא "כימיה" מהרגע הראשון. כשאתה נפגש עם מישהו - לאחר 5 שניות בדיוק אתה חש אם תהיה כימיה או לאו. אני לא יודעת אם את/ה גבר או אשה וגם איני יודעת את גילך (מה שבאמת הייתי רוצה לדעת) אבל אני מאד נהנית לקרוא את שאת/ה כותב/ת. מדוע אנשים כאן לא נחשפים ביתר קלות? ראו אותי - שקופה לגמרי. עדיין לא החלטתי אם זה טוב או רע אבל החלטתי כך ובינתיים זה עושה לי רק טוב ואין לי שום בעיה עם זה. נירה שקד

רואים מישהו..- תגובה

לי זה קורה די הרבה, כשאני מתחילה לימודים או מפגשים כלשהם, מביטה סביבי, ורואה, והעין קוטת, מבט, תנועה, חיוך ..ואז אני אמרת לעצמי: איתה הייתה רוצה לחבור, היא נחמדה, יש לה חיוך נעים ומבט חם. אלה שני הדברים שמדברים אלי: עיניים טובות עם חיוך חם.

למעלה