אני נענה לבקשה בתיבה האישית

odo13z

New member
קפטיין ...../images/Emo13.gif

בנית לך פורום לתפארת. זה מפתיע אותך ?

אנימו

New member
תודה. מבינה שאתה מתכוון לפעם

השלישית - לפי בקשת הקהל. לא בטוח השירדתי לסוף דעתך אבל מה איכפת. הקומפלימנט כבר עלה לאויר....

אנפה2

New member
אנרגיות, שם המשחק!!!!!!!!!!!!|פטריה

קורה שנכנסים לבית קפה עם חברים שמאוד אוהבים והמקום מלא באנרגיות שליליות, וזה מיד משפיע על אופן הבילוי , יש הרגשה של חוסר עניין או חוסר נושאים לדבר עליהם. אתמול קלטנו לחוג ההרצאות שלנו 3 זוגות חדשים מתוך האינטרנט, פשוט פניתי לפורמים שאני משתתפת בהם והצעתי להצטרף, נענו מספר די נכבד של אנשים , אשר עברו סינון ראשוני טלפוני, בסופו של דבר החלטתי על 3 זוגות שאחד מהם פגשנו לפני , והם אכן היו נחמדים, 2 הזוגות הנוספים גם התבררו כבחירה טובה, הבית שהתארחנו אתמול בערב היה נעים והיו שם אנרגיות טובות. נראה לי שלא טעיתי בבחירה , ואם כן אספר לכם בהמשך.

אנימו

New member
אודו-נושא שיש בו חשיפה אינטימית הוא

בעייתי לפעמים. לא כולם מוכנים ל"התפשט" בפורום....ולא לכולם יש יצירות ספרותיות שספק אישיות ספק דמיוניות. בכל אופן - ברור שיש משיכה ממבט ראשון ומוכנה רק לומר שחוויתי אותה בחיי
. אגב לפי המדע המשיכה קשורה לריחות , הורמונים וכימיה. למי שרצה להתעמק רצ"ב לינק: התאהבות

אנפה2

New member
חזרנו מטיול בעמאן...............

היינו עכשיו בקניון בפ"ת ב-"קניון הגדול" הרגשתי שאני נמצאת בעמאן, מלא מלא מלא בני דודים, ונשותיהם עם הרעלות על הראש,

odo13z

New member
קפטיין...תעזבי "מדע"...../images/Emo9.gif

אהבה היא תערובת של אמנות , דמיון ואשליה. לא כימיה ולא פיזיקה. וה"קופלימנט" - on the house

shkedud

New member
אודו, ידעתי שנתן זך יעזור לי לענות

על השאלה שלך, אולי: אהבה של שני אנשים/נתן זך הוא לא אמר לה מילה שונה היא הלכה ברחוב כמו כל גברת בקצרה, הם לא נהגו אחרת מכל בני זוג אחרים אבל נדף מהם ריח כמין בושם - אהבה של שני אנשים הוא לא לחש לה באוזנה דברים יותר מתוקים היא לא הביטה עמוק יותר בעיניו אבל היו ביניהם חילופים יותר כמוסים דברים שקשה לי לומר עכשיו דברים, אם חייב אני לומר זאת שאחרים נושאים, סובאים, שוכחים צל הרים בקצרה - אהבה של שני אנשים זה לא נמשך זמן רב, הוא ידע כמה זמן דברים נמשכים אבל כל החיים קצרים, ואם ארוכים, החיים ארצה שגם בי תפגע כמו ברק אני אומר - רק תפגע תרים דבר מה, אם חייב אני לומר זאת יותר מקרבה אהבה של שני אנשים

אנימו

New member
ולאלכסנדר פן יש מבט על פגישה

מקרית: רומאנס " בכל פגישה מקרית פורחת איזו תכלת, לכל מבט ראשון - ניחוח הלילך. היה או לא היה - ישנם לילות כאלה: לילך היה לילו , לילו היה לא לך!" ועוד נאמר שם: " בכל פגישה מקרית יש משהו פטלי...."

p a l o m a

New member
אחרי שראיתי את הסרט על חייו של

אלכסנדר פן..קשה להאמין שמילים כל כך מרגשות יצאו ממוחו הקודח...התנהגותו (לפי המסופר עליו) היתה בדיוק ההפך מכתיבתו. מדהים.

אנימו

New member
כנראה שלא חייבת להיות קורלציה בין

אישיות האמן ויצירתו ....הוא לא ראשון ולא אחרון. אבל בשעה שקוראת יצירתו - לא חושבת על אישיותו....

p a l o m a

New member
שבוע טוב לכל החברים. ../images/Emo140.gif

לא אהיה פה כמה ימים....נתראה (בעזרת השם) לקראת סוף השבוע. תמשיכו ללבלב... באאיי.. לילה טוב.

shkedud

New member
מקווה שלא תהיי איתנו בגלל סיבה טובה

בכל מקרה - חזרי אלינו בשלום

odo13z

New member
היי קפטיין.../images/Emo6.gif

אלכסנדר פן "כיכב" בעתון סוף שבוע אכן בעל סמכא רציני בתחום הבחור... היה.

אנימו

New member
שקדוד -גם אני אבל שמחה שלא החלפתי

את...חנה רובינא
עוד חלילה היה כותב עלי שירים....

shkedud

New member
חס וחלילה, אין מה לקנא בה, הוא

הי גאון, מוכשר, יפיוף ו... תינוק מגודל, שהסיר מעצמו כל אחריות. לפעמים הפער בין השיר לבין יוצרו הוא עצום

למעלה