אכזבה קשה!!!!!!!!!!!

דיברגנט חדש

Well-known member
הירידה בתחלואה נמשכת!

יותר ממחצית בני ה-30 פלוס כבר התחסנו!!!!

אשליה|תוהה|: "מנצחים את הפייק ניוז"
כפי שהסברתי בעבר, הנתון הזה לא רלוונטי.
מה שרלוונטי זה מס' המאושפזים, מס' המונשמים, מס' החולים קשה ומס' המתים.
ברגע שתהיה ירידה בנתונים האלו, סימן שהצלחנו!
אגב, בינינו ואל תספר לאף אחד, הירידה שמראים היא עדיין תוצאה של הסגר.

פנינה10כחולה

Well-known member
יש ירידה, אבל יש גם תוצאות חמורות
אמא ל4 ללא מחלות רקע נפטרה לאחר הלידה מ קורונה וגם הרך הנולד, האכזבה שלי מחומרת הנזקים
יותר מאשר מס׳ החולים או מס׳ שלא התחסנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
עוד אגב :) בכל העולם יש ירידה ללא תלות בהתנהלות המדינה, כן/לא סגר וכן/לא חיסונים.
בשורה תחתונה, המגיפה מתנהלת כמו קודמותיה בהיסטוריה,שנעלמו לפני שהספיקו לפתח חיסון אליהם או שלא פותח בכלל (קדחת השנית (סקרלטינה) וטיפוס המעיים), בדיוק כמו גל סינוס, איך שבאה, כך תדעך.

אבי בן 1231

Well-known member
יש ירידה, אבל יש גם תוצאות חמורות
אמא ל4 ללא מחלות רקע נפטרה לאחר הלידה מ קורונה וגם הרך הנולד, האכזבה שלי מחומרת הנזקים
יותר מאשר מס׳ החולים או מס׳ שלא התחסנו.
אכן יש תוצאות חמורות כאשר מצפצפים על ההמלצות להתחסן ומעדיפים את הפייק ניוז!!!

משתפרת1

Well-known member
אתה טועה ומטעה.
נכנס לתמונה מוטנט של הוירוס ששינה את התמונה. הוא מדביק הרבה יותר והוא גורם להרבה יותר מבין הנדבקים להפוך לחולים קשה, ובהמשך- לתמותה.
הסגר עצר את העליה במספרי הנדבקים. הירידה במספר הנדבקים קורית כעת בזכות ההתחסנות. מספרי הנדבקים יורדים בעקביות, כך גם גיל הנדבקים. למרות שגילם יורד והם אמורים לחלות קל, התחלואה הקשה דועכת בקצב נמוך. הוירוס אלים יותר. אם היינו ממשיכים לראות את הפרופיל הקודם בו רבים מהנדבקים בגילאים מתקדמים, היית רואה פי כמה חולים קשים והרבה יותר מתים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה טועה ומטעה.
נכנס לתמונה מוטנט של הוירוס ששינה את התמונה. הוא מדביק הרבה יותר והוא גורם להרבה יותר מבין הנדבקים להפוך לחולים קשה, ובהמשך- לתמותה.
הסגר עצר את העליה במספרי הנדבקים. הירידה במספר הנדבקים קורית כעת בזכות ההתחסנות. מספרי הנדבקים יורדים בעקביות, כך גם גיל הנדבקים. למרות שגילם יורד והם אמורים לחלות קל, התחלואה הקשה דועכת בקצב נמוך. הוירוס אלים יותר. אם היינו ממשיכים לראות את הפרופיל הקודם בו רבים מהנדבקים בגילאים מתקדמים, היית רואה פי כמה חולים קשים והרבה יותר מתים.
מבלי לפגוע באיש לא מדובר בטעות והטעיה, אלא בכתיבה מתוך אג'נדה.

כך למשל את גם יכולה לומר שנתון החולים הקשים חסר כל משמעות. הנתון המשמעותי מבחינה זו, הוא כמות החולים הקשים היומי, לא כמות החולים הקשים בכללותו. אגב גם התקשורת 'טעתה' מבחינה זו (ואצלה במקרה הזה אני דווקא כן מאמין שמדובר בטעות, אבל זה בגלל הרדידות האינספית ששורה שם).
יש שלל דוגמאות וברור לחלוטין שהמספרים/נתונים שנכתבו כאן למעלה לא מעידים על מאומה ממה שהכותב מבקש שיעידו. אבל היי, האג'נדה, את יודעת...

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה טועה ומטעה.
העובדות מדברות בעד עצמן, ניכנסת לקישור ששמתי?

Harrington

Well-known member
מנהל

אכזבה קשה!!!!!!!!!!!​

יש מצב שה"אכזבה הקשה" היא בעיקר מכך שהירידה מוגברת במגזר החרדי דווקא, על אף שלא שינה מאומה ממנהגיו (אלו שאליבא דכל מומחי הקומונה גרמו לתחלואה מרובה במגזר) :)?

סתם תהיה :).

פנינה10כחולה

Well-known member
יש מצב שה"אכזבה הקשה" היא בעיקר מכך שהירידה מוגברת במגזר החרדי דווקא, על אף שלא שינה מאומה ממנהגיו (אלו שאליבא דכל מומחי הקומונה גרמו לתחלואה מרובה במגזר) :)?

סתם תהיה :).
אל תהייה בטוח. אין שום ירידה מוגברת במגזר החרדי.

שמלת תחרה1

Well-known member

palmony1951

Well-known member
הירידה בתחלואה נמשכת!

יותר ממחצית בני ה-30 פלוס כבר התחסנו!!!!

אשליה|תוהה|: "מנצחים את הפייק ניוז"
לפי התופעות לוואי שקיבלתי מהחיסון הראשון הייתי מעדיף למות מהקורונה.
את החיסון השני בוודאי שלא אעשה.
אבל, בינתיים שיניתי את דעתי, ועשיתי חיסון שני-ואני עדיין לא מצאתי דרך להתמודד עם הכאבים

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
לפי התופעות לוואי שקיבלתי מהחיסון הראשון הייתי מעדיף למות מהקורונה.
את החיסון השני בוודאי שלא אעשה
אני לא בנעליך ואין לי מושג מה היו או עד כמה קשות היו תופעות הלוואי מהן סבלת, אבל אתה בטוח במה שאתה מצהיר כאן? לא טיפה מוגזם?

palmony1951

Well-known member
אני לא בנעליך ואין לי מושג מה היו או עד כמה קשות היו תופעות הלוואי מהן סבלת, אבל אתה בטוח במה שאתה מצהיר כאן? לא טיפה מוגזם?
בעקבות החיסון קיבלתי דלקת פרקים-שאני לא יכול לעבוד בגלל זה. אז מה שווים החיים, אם אין כסף בשביל לחיות?!.
בינתיים לקחתי חופש מחלה, אולי הכאבים יעברו.
בכל מקרה, החלטתי שאני לא עושה את החיסון השני בשום אופן.
בינתיים שיניתי את דעתי, ועשיתי חיסון שני

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
בעקבות החיסון קיבלתי דלקת פרקים-שאני לא יכול לעבוד בגלל זה. אז מה שווים החיים, אם אין כסף בשביל לחיות?!.
בינתיים לקחתי חופש מחלה, אולי הכאבים יעברו
ויש קשר מובהק בין הדברים? מה הפרוגנוזה?

אבי בן 1231

Well-known member
אין פרוגנוזה רשמית של רופא (וגם לא פניתי לרופא)-אבל מכיוון שאף פעם לא סבלתי מזה (חוץ מהילדות לפני כ-60 שנה)-אני בטוח שזה מהחיסון
סתם תהייה, הגעת למסקנה שזו תופעת לוואי מהחיסון על סמך ידע אישי?|תוהה|

נערך לאחרונה ב:
למעלה