אכזבה קשה!!!!!!!!!!!

משתפרת1

Well-known member
כעת התברר לי, שללא חיסון לא אוכל לעבוד עם קהל (יוזמים חוק חדש)-אז בלית ברירה אאלץ להתחסן
מאחלת לך שהחיסון השני יהיה קל בהרבה מהראשון, כפי שקרה לי.

בזכות ההקלות ופתיחת המשק יכולתי להגיע אתמול למקום ההתנדבות שלי. המתנדבים כולם גימלאים, כשאני בין הצעירים ביותר ביניהם. כולם התחסנו. פגשתי עוד 3 מתנדבים (מגיעים בקפסולות קבועות, כשהמספר שלנו מוגבל כי כל אדם נמצא בחדר אחר). כל השלושה סיפרו לי שגם אצלם החיסון השני עבר קל יותר מהראשון.

palmony1951

Well-known member
שאנשים מגיבים על דעה של מישהו-למרות שאותו אדם כבר שינה את דעתו.
בקשה להבהרה תיענה.
גם אם יש לך פתרון-אשמח לשמוע.
בינתיים, מצאתי אולי פתרון-1.לערוך מחדש את הפוסטים. 2. להגיב/לתקן את הרושם לאותו אדם שבטעות חשב אחרת-למרות שהוא הגיב כמה דקות אחרי התיקון/שינוי

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
שאנשים מגיבים על דעה של מישהו-למרות שאותו אדם כבר שינה את דעתו.
בקשה להבהרה תיענה.
גם אם יש לך פתרון-אשמח לשמוע.
בינתיים, מצאתי אולי פתרון-1.לערוך מחדש את הפוסטים. 2. להגיב/לתקן את הרושם לאותו אדם שבטעות חשב אחרת-למרות שהוא הגיב כמה דקות אחרי התיקון/שינוי
לא רואה בזה שום בעיה מיוחדת. יעדכן האדם ששינה את דעתו בתגובה שהוא שינה בינתיים את דעתו ובא לציון גואל.

משתפרת1

Well-known member
אתה טועה ומטעה.
נכנס לתמונה מוטנט של הוירוס ששינה את התמונה. הוא מדביק הרבה יותר והוא גורם להרבה יותר מבין הנדבקים להפוך לחולים קשה, ובהמשך- לתמותה.
הסגר עצר את העליה במספרי הנדבקים. הירידה במספר הנדבקים קורית כעת בזכות ההתחסנות. מספרי הנדבקים יורדים בעקביות, כך גם גיל הנדבקים. למרות שגילם יורד והם אמורים לחלות קל, התחלואה הקשה דועכת בקצב נמוך. הוירוס אלים יותר. אם היינו ממשיכים לראות את הפרופיל הקודם בו רבים מהנדבקים בגילאים מתקדמים, היית רואה פי כמה חולים קשים והרבה יותר מתים.
מעתיקה לכאן תגובה שלי מדיון דומה, כזה שסופרמן אוהב להעלות מהאוב. מעדיפה שיהיה כאן, בדיון רענן.
קופ"ח בדקה כמה מתוך 600000 מתחסנים שלה חלו והשוותה למספר החולים מתוך 600000 שלא התחסנו. אובחנו 94% פחות בקבוצת המחוסנים. כשנבדקו מספר החולים קשה התברר שבין המחוסנים יש 92% פחות מאשר בין הלא מחוסנים. מדובר על קבוצה גדולה, לא על ניסוי קליני מצומצם.
אז אולי יכול להיות שיתכן ששמא יש איזו אפשרות קלושה שהחיסונים דווקא כן עובדים.
פרופ' ערן סגל ממכון ויצמן ערך בדיקות סטטיסטיות של הנדבקים החדשים, נדמה לי שמדובר בשבוע האחרון אך אינני בטוחה. לאחרונה אחוז ניכר של בני ה- 60+ חוסנו, וככל שהגיל יורד פחות אנשים מחוסנים, בוודאי כשמדובר בשתי המנות. אז למרות הירידה האבסולוטית במספר הנדבקים (לה תרם גם הסגר, אך גם החיסונים) בגילאי 0-19 (שרק מעטים מהם חוסנו, בני ה-16 ומעלה, וחלקם עדיין לא קיבלו חיסון שני) חלה עליה של 40% במספר הנדבקים. מדובר במספר אבסולוטי! בין בני ה 20-39 (קבוצת הגיל בה רבים לא רוצים להתחסן) חלה עליה של 100%(!) במספר הנדברים. בקבוצת הגיל של 40-54 חלה עליה של 16% במספר הנדבקים. בין בני ה- 55-59 חלה ירידה (כן, ירידה, זו קבוצת הגיל השניה שקיבלה עדיפות בחיסון) של 19% במספרי הנדבקים. ובין בני ה- 60 ומעלה חלה ירידה של 53% במספר הנדבקים! את זה לא ניתן ליחס לסגר מכיוון שקבוצת גיל זו נזהרה יותר מהשאר גם קודם לכן. הירידה הזו תלך ותתגבר ככל שיותר קשישים יעברו שבוע-שבועים מהחיסון השני.
מספר החולים קשה יורד יחסית לאט. מסתבר שהמוטציה שמדביקה כעת היא אלימה יותר, 1 מכל 10 צעירים שנדבקו (וכאמור נדבקים הרבה יותר צעירים מאשר קודם, כשקבוצות גיל מבוגרות שחוסנו נדבקות פחות) הופך לחולה קשה. מבין החולים קשה מספר הנפטרים הוא קשה לתפיסה וכואב.
הסטטיסטיקה מוכיחה חד וחלק שהחיסון מפחית את הסיכון לחלות, ואלה שבכל זאת נמצאים חיוביים בבדיקה סובלים מתסמינים קלים או כלל לא.

דיברגנט חדש

Well-known member
קופ"ח בדקה כמה מתוך 600000 מתחסנים שלה חלו והשוותה למספר החולים מתוך 600000 שלא התחסנו. אובחנו 94% פחות בקבוצת המחוסנים. כשנבדקו מספר החולים קשה התברר שבין המחוסנים יש 92% פחות מאשר בין הלא מחוסנים. מדובר על קבוצה גדולה, לא על ניסוי קליני מצומצם.
זאת חוכמה גדולה לבדוק כך מתחסנים כאשר רובם המוחלט חזר לביתו לאחר החיסון לשהייה בסגר.
בינינו, אני מתפלא שה-% לא שאף ל-100%, או שמא יש אפשרות קלושה שהחיסונים תורמים לחולי? |תוהה|
פרופ' ערן סגל ממכון ויצמן ערך בדיקות סטטיסטיות של הנדבקים החדשים, נדמה לי שמדובר בשבוע האחרון אך אינני בטוחה. לאחרונה אחוז ניכר של בני ה- 60+ חוסנו, וככל שהגיל יורד פחות אנשים מחוסנים, בוודאי כשמדובר בשתי המנות. אז למרות הירידה האבסולוטית במספר הנדבקים (לה תרם גם הסגר, אך גם החיסונים) בגילאי 0-19 (שרק מעטים מהם חוסנו, בני ה-16 ומעלה, וחלקם עדיין לא קיבלו חיסון שני) חלה עליה של 40% במספר הנדבקים. מדובר במספר אבסולוטי! בין בני ה 20-39 (קבוצת הגיל בה רבים לא רוצים להתחסן) חלה עליה של 100%(!) במספר הנדברים. בקבוצת הגיל של 40-54 חלה עליה של 16% במספר הנדבקים. בין בני ה- 55-59 חלה ירידה (כן, ירידה, זו קבוצת הגיל השניה שקיבלה עדיפות בחיסון) של 19% במספרי הנדבקים. ובין בני ה- 60 ומעלה חלה ירידה של 53% במספר הנדבקים! את זה לא ניתן ליחס לסגר מכיוון שקבוצת גיל זו נזהרה יותר מהשאר גם קודם לכן. הירידה הזו תלך ותתגבר ככל שיותר קשישים יעברו שבוע-שבועים מהחיסון השני.
שוב, אולי, החיסון של חלקם הוא הגורם לעלייה?
צר לי, אך אני לא קונה את המסקנה שפתאום יש עלייה אבסולוטית בצעירים, איזה מזל שיש את המוטציה בכדי שיהיה את מי להאשים ולנכות את החיסונים מכל אשמה (תסמונת ה-ש.ג. :()

משתפרת1

Well-known member
זאת חוכמה גדולה לבדוק כך מתחסנים כאשר רובם המוחלט חזר לביתו לאחר החיסון לשהייה בסגר.
בינינו, אני מתפלא שה-% לא שאף ל-100%, או שמא יש אפשרות קלושה שהחיסונים תורמים לחולי? |תוהה|

שוב, אולי, החיסון של חלקם הוא הגורם לעלייה?
צר לי, אך אני לא קונה את המסקנה שפתאום יש עלייה אבסולוטית בצעירים, איזה מזל שיש את המוטציה בכדי שיהיה את מי להאשים ולנכות את החיסונים מכל אשמה (תסמונת ה-ש.ג. :()
אותם מתחסנים ישבו בביתם לפני החיסון עוד יותר מאשר אחריו, בלי שייכות לסגר. פחדו על חייהם. אחרי החיסון לפחות חלקם התחילו לצאת במגבלות הסגר.
באשר לצעירים שנדבקים אינני מדברת על מסקנה, מדברת על מספרים בדוקים.
ברור לי ולכל אחד מהקוראים שאתה לא קונה עובדות בדוקות שמתנגשות עם האג'נדה שלך.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אותם מתחסנים ישבו בביתם לפני החיסון עוד יותר מאשר אחריו, בלי שייכות לסגר. פחדו על חייהם. אחרי החיסון לפחות חלקם התחילו לצאת במגבלות הסגר.
באשר לצעירים שנדבקים אינני מדברת על מסקנה, מדברת על מספרים בדוקים.
עפ"י מה שראיתי, מי שמתחסן יותר בפאניקה מאשר מי שלא התחסן.

משתפרת1

Well-known member
כנראה שבארץ האשליות בה לא מתחסנים רואים דברים אחרים מאשר במציאות שלנו

המגיפה בעולם קשה ומסוכנת מאוד, אבל האנושות עברה הרבה מגיפות וניצחה אותן וגם את זאת ננצח. הרפואה חדישה ויודעת לרפא הרבה מחלות.

למעלה