איזו יפה הרפאלית

xjoiq

New member
לא,לא הגבתי אליך אבל אם כבר ענית

1.בדרך כלל הודעה מגיבה להודעה שהיא יותר ימנית ממנה ולא באותו גובה.
2.אם תסמן כשאתה מגיב "קבלת מסר" על התגובות שלך תוכל לדעת דרך תיבת המסרים מי הגיב לך ואיפה
3.גם אם תרצה להגיד ש"הרף גבוה" זה עדיין לא חוסם את הדרך לבלדות יפות ששם אין אלמנט של שואו.
4.השואו אמור להוות רק חלק מאוד מינורי מה"חבילה".
5.עקבתי,ולא רק, גם במדינות "ביזאריות" קיבלתי טעימות.

midi11

New member
ממש לא מסכימה איתך בקשר לרמה של המתמודדים

יכול להיות שכשהתוכנית עוד הייתה מבויימת עשה על כמה אנשים רושם של זמרים יותר מלוטשים או מקצועיים אבל לא עלי,
אני פחות אוהבת את הביצועים שלהם כי הם חסרי נשמה ולא באמת מרגשים,
הניסיון לתת שואו למתמודדים חסרי ניסיון רק מעורר גיחוך
והורס את הביצוע הווקלי באותו הזמן.
בכלל אני מציעה לחכות עוד קצת לפני שמתלהבים כי הדברים משתנים מאז תחילת ההופעות החיות
בצורה מאוד דרסטית ומי שהיה נראה קודם כיהלום נוצץ נראה חיוור מאוד בשידור החי ולהפך.

LiRs Lullaby

New member
לא אכפת לי שהיא תכיל את כוכב נולד

וזו הבעיה. כוכב נולד מיצתה את עצמה מבחינתי כבר לפני כמה שנים טובות, ואקס פקטור, כתכנית שירה חדשה, היא ה"מרענן" החורפי שלי. כנראה בגלל שאני לא ממש צופה בגרסאות מחו"ל, אבל גם כי התכנית מביאה איתה ניחוח בינלאומי, על סיימון קאוול, העריכה וכל התחושה (גם אם מזוייפת טיכו) של "גדול מהחיים" שהתכנית הזו משדרת.

אין לי כח לתכניות עייפות במראה ובמנחים.
לו הייתי רוצה לצפות בזמר שר בלדת-קיטש ישראלית עם עיבוד צפוי עד בינוני, על רקע כהה/כוכב סגול, הייתי מתיישבת מול הטלויזיה בימי השידור של קשת, וצופה בכוכב-נולד-הבא שיהיו בריאים. וזה, מבחינתי, היה כל מה ששידר אורי שכיב אתמול: כוכב נולד (לא מחמאה). סתמי, בנאלי, סביר, צפוי.....

ואתה יודע מה, שלא ישתמע מכך שאני מצפה לשמוע *רק* ביונסה או כריסטינה אגילרה או שירים מפוצצים באנגלית, אבל ביום שמהתכנית הזו יתחילו גם לשיר שירים ישראלים לא צפויים, שידעו לתת בראש או להפתיע, כמו שירים של איפה הילד או כרמלה גרוס ואגנר, אז אולי אני אוכל לחזור לצפות . כרגע, מסתמן שלא.

xjoiq

New member
אני אגיד לך למה בדיוק את לא ממש צודקת

זה לא שאקס פקטור מביאה את הטופ של הטופ של הביצועים והשירים הכי מרעננים ומעלפים וכל שיר מסטייל אחר רק עושה דילול זוועתי של רפרטואר השירים וזה גם לא שאני מצפה שבאקס פקטור פתאום ישירו רק בלדות ישראליות, "קיטשיות" לטעמך,מה שאני התכוונתי זה שעדיפה בהרבה תוכנית מגוונת מהרבה סגנונות לרבות מ"כוכב נולד"

אני אגיד לך אפילו שקיוויתי שיהב טווסי יצליח לעדן את עצמו ולהשתלב בתוכנית כי מאוד אהבתי את בחירות השירים שלו והנוכחות שלו בתחרות היתה עניינה אותי יותר מהנוכחות של יהב כזמר אלא יותר כמבצע של אותם שירים דווקא כי בתוך החד גוניות של השירים שחלק לא מבוטל מהם שייך לאיזור המאוס עלי בשירה רציתי לשמוע קאברים של דברים יותר מעניינים.

וחוץ מזה אורי שכיב הוא השגריר הראשי בתוכנית לשירה מרגשת מלב אל לב וזה ה-X הגדול שלו בכרטיס הביקור שלו בתוך אוקיינוס הקרח של המועמדים שאגב גם עולה על כל מועמדי(הבנים) של כוכב הבא וכוכב נולד 10 וממש ממש לא הייתי רוצה לאבד אותו לפני הגמר ובטח ובטח לא אחרי ששלחו בעוול את ענבל בן שיטרית הביתה.

danlevin1

New member
רגע שאני אבין?

אתה בעד אורי שכיב ונגד תמר??
עכשיו איבדת אותי לחלוטין , אורי שכיב הוא בדיוק
כמו תמר על הבמה , הולך לאיבוד בין כל השואו מסביב
חסר ביטחון לחלוטין

xjoiq

New member
כן כנראה שבכלל לא הבנת אותי

החלק הכי פחות מפריע לי בתמר זה החסרון של השואו אני שייך לאלה שמסוגלים ליהנות מבלדות בכל שפה ובכל ז'אנר.אין אפס.לו לתמר היו נתוני שירה מוכרים ומשמעותיים הייתי מציף את הפורום ביחצנות שלה.

אורי שכיב הוא באר נפט סעודית של רגש(וגם אינטימיות). מדברים כאלה אני נמס(כפי שרמזתי בחתימה שלי).הולך לאיבוד לא הולך לאיבוד אם לא היית כותב לי את זה פה עכשיו, הייתי ממשיך לא לשים לזה לב ועדיין זה לא מפריע לי בכלל כי יש לו את הדבר האמיתי בשירה. תמר גם בדבר הזה(ועוד כמה נתוני שירה) לא עוברת את אחוז החסימה ואפילו לא יחסית לשאר המשתתפים בתחרות.

אני מנסה ליהנות מתמר כמו שאני נהנה למשל מקרן פלס אבל חסר לי עוצמתיות ורגש(אפילו נעזוב לרגע בצד את הכריזמה של קרן)
אני מנסה ליהנות ממנה כמו שאני נהנה ממאיה אברהם אבל חסר לי אינטימיות והמון רגש
אני מנסה ליהנות ממנה כמו שאני נהנה מאפרת גוש אבל שוב חסר לי הרגש ונמוכים סבירים(אפילו לא מעולים כמו של אפרת גוש)

אתה הבנת את זה ברוך?

danlevin1

New member
סבבה

יש כאלה שמתרגשים ויש שלא , זה כבר עניין של כל אחד
לדעתי הרוב כן מתרגשים ממנה
אני לא יודע לגבי נמוכים , גבוהים , צרודים , אני יודע כאשר יש
לי צמרמורת בגוף אז זה זה

טוב, מבחינתי אורי שכיב הוא באר של שעמום

אני לא מצליחה להזכר באף שיר שהוא שר, שום דבר, הכל חולף לידי כאילו לא היה, וואקום מוחלט. אני אפילו לא יכולה לומר שהוא שר רע או טוב או איך הקול שלו כי אני פשוט לא מצליחה להזכר. הוא כאילו מאיין את עצמו ולא מותיר עלי שום רושם, שום רגש, כלום.

LiRs Lullaby

New member
ביצוע מקורי של עדן, בד רומאנס גרסת הדרקבוקות

טוב מבחינה קולית ועיבוד, אבל האנגלית שלה ממש הורסת לי.... והביצוע לא התרומם לשום מקום. אבל סחטיין על המקוריות.

juspan

New member
חח, אני רואה שאת משתדלת לא להיכנס

להודעה המקורית שלך בפתח השרשור

מסכימה עם מה שכתבת, אני כן חושבת שהרעיון עצמו היה אחלה לגמרי, אבל אין ספק שהאנגלית העקומה שלה גורמת לכל זה להשמע לא ממש מקצועי.

xjoiq

New member
אני הייתי מוסיף גם כינורות ערביים

עם תוספת של איזה פתיחה או עדיף יותר סיום עם קאנון(ככה השיר היה עושה את הטרנספורמציה המושלמת ממערב למזרח) ואז בכלל היה יוצא מעדן דליקטס והיה אפשר אפילו לשלוח לרדיו.

ra8452

New member
מסכימה הוא אכן השתפר משבוע שעבר

השיר התאים לו, אבל היה די משמים

למעלה