איזה כיף לנו

אפינקה

New member
איזה קטע... מנושא כזה קטן

שכתבתי חצי בצחוק ולא חשבתי לרציני התחלנו לחלחל פנימה... אושר מקסימה, למה הוא מעיק עליי? למה זה מלחיץ אותי? א. מפריע לי שהוא דיי כופה את עצמו עליי שהוא מגיע כל יום בסיום העבודה ושואל כאילו בתמימיות אם הוא יכול להצטרף.הוא לא משאיר לי ברירה. ב. מפריע לי שאחרי יום עבודה שאני ממש גמורה מעייפות וכל מה שאני רוצה זה להגיע הביתה ולשתות את הקפה שלי וללכת לחדר כושר אני צריכה לעשות סיבוב ולהאריך את הדרך. ג. אני מרגישה שאני צריכה לדבר איתו בנסיעה ולא יכולה סתם לשתוק ולא כ"כ בא לי לדבר איתו. ד. מביך אותי להיות אחד על אחד עם מישהו שמעוניין בי. בקיצור אני לא מרוויחה שום דבר מזה שאני נותנת לו טרמפ, רק מוציאה אנרגיה שלילית. בהתחלה הרווחתי הרגשה טובה שאני עוזרת לו אבל גם זה נעלם בעיקבות המינוסים שציניתי. תודה על השאלות שהעלת, זה עשה לי סדר בראש...

פשוט להגיד לא

אם הוא עושה פרצוף נעלב אז תסביר בקצרה שזה מאריך לך את הדרך ויש דברים שאת רוצה לעשות אחרי העבודה ומצד שני, למצוא דרך להבהיר לו שאת לא מעוניינת בו

boolee

New member
אפינקה ../images/Emo24.gif

אני חושבת שבילבלת שני דברים ביחד... הבחור מעונין בך ואני מניחה שאת לא - זה נושא אחד הבחור מעוניין בטרמפ ואת לא - זה נושא שני לגבי הנושא השני, הוא הרבה יותר פשוט. אם הוא שואל: "תגידי יש מצב לטרמפ היום?" או שהוא פשוט קובע: "את הטרמפ שלי היום, נכון?", על כל אחת מהשאלות האלה, אם לא מתאים לך פשוט תגידי לא, היום לא. אם הוא אכן קרצייה כמו שאמרת הוא בטח ירצה לדעת למה ואת האמת את לא חייבת להגיד לו בפנים (לטעמי זה מיותר), פשוט תגידי שיש לך תוכניות אחרות או שאת ממהרת למשהו אחר וזהו, או שהיום את לא יכולה... אחרי פעם פעמיים הוא כבר יבין את הרמז (אני מקווה
) לגבי הנושא הראשון, זה כבר משהו שלא ממש תלוי בך ולדעתי אם תטפלי בנושא השני גם הבעיה הראשונה תיפתר, עם הזמן. ועכשיו, שאלה ... מה היתה הסיבה שמלכתחילה התחלת עם העניין של הטרמפים? לא נחמד לך שמישהו מתלווה אליך לנסיעה, או שהוא ספציפית באופן אישי לא נחמד? הוא מלחיץ אותך? למה? מה בסיטואציה הזו גורמת לך ללחץ? אפו'ש, מה קורה?

אפינקה

New member
בולינקה יפה../images/Emo24.gif

שני הדברים התבלבלו לי ביחד לא סתם... זה שהוא מעוניין בי ומסתכל עליי אחרת מפריע לי לעשות לו טובה ולתת לו טרמפ. מפריע לי להיות איתו... זה לא שהוא לא נחמד ...הנוכחות שלו פשוט לא נעימה לי, היא מביכה אותי. נראה לי שאני פשוט "יתרץ" ויסרב כמו שהצעת והזמו יעשה את שלו כבר... תודה מתוקה

למעלה