אז מדוע מצביעי הימין תורמים עבור מימון משפט נתניהו ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני מאחל לך להמשיך לתעב את שכמותי אז כפי שאמרתי, רוצה לתרום לביבי תהיה בוגר מספיק לקחת אחריות ולכלכל את מעשיך . בקשה צנועה למדי . לגבי השאר: כל עוד זה לא על חשבוני, המניעים , כעסים , ושנאות שלך מעניינים לי את הוואבוס השמאלי. איך אומרים : זעקת זאב פעם אחת יותר מדי.
אל תדאג לי ולילדיי - תתעסק בילדים שאני לא מאמין שיש לך.

אני גם לא מאמין שהמיסים שאחד כמוך משלם משמעותיים.., |יעני|

כולנו תקווה שמשפט נתניהו ימשך ותחלואי החונטה ימשיכו להחשף - אנו מוכנים לממן זאת בשמחה - מלחמתו של נתניהו היא מלחמתה של הדמוקרטיה נגד הדיקטטורה.

מסר חינוכי נהדר לדור הבא.

Henry0

Well-known member
אל תדאג לי ולילדיי - תתעסק בילדים שאני לא מאמין שיש לך.

אני גם לא מאמין שהמיסים שאחד כמוך משלם משמעותיים.., |יעני|

כולנו תקווה שמשפט נתניהו ימשך ותחלואי החונטה ימשיכו להחשף - אנו מוכנים לממן זאת בשמחה - מלחמתו של נתניהו היא מלחמתה של הדמוקרטיה נגד הדיקטטורה.

מסר חינוכי נהדר לדור הבא.
זאת בהנחה שנתניהו לא אשם.
ובדבריך אין אף טיעון רלוונטי לכך.

evglev1

Well-known member
מנהל
עובדה שגם ראשי השב"כ שהיו שם בזמן אמת וגם 99% מאנשי הימין בישראל אומרים וחושבים שמרגלית הר שפי לא הייתה אשמה, אבל היא הורשעה בכל זאת. וזה עוד בלי להזכיר את עמוס ברנס. כך שההנחה שמי שלא אשם יצא זכאי ומי שאשם יורשע לא עומדת במבחן המציאות.

חוץ מזה בפרשיות נתניהו רוב הוויכוח הוא האם מה שנתניהו עשה חוקי או לא כי זה לא כמו עם דרעי וקצב שהם טענו שלא ביצעו את המיוחס להם, אלא הטענות של ביבי הן: 1. אין בכך עבירה על החוק. 2. כל הפוליטיקאים עושים את זה ורק אצלי הפכו את לעניין פלילי אז גם אם זה לא חוקי, מדובר באכיפה סלקטיבית.

אלפיני

Well-known member
שחריקו הנו גלגול של ניק בשם כורדי מהפורום הישן. הוא אומנם עידן את אופן ההתנסחות מאז אך כביביסט טיפוסי מצוי טיעוניו עדיין מסתובבים על סקלת הכשלים הלוגיים לאי רלוונטיות שבין אד פופילום לאד הומינום ובתבלון אד אנטיקוויטאטם עם נגיעות אד איגנורנטיאם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחריקו הנו גלגול של ניק בשם כורדי מהפורום הישן. הוא אומנם עידן את אופן ההתנסחות מאז אך כביביסט טיפוסי מצוי טיעוניו עדיין מסתובבים על סקלת הכשלים הלוגיים לאי רלוונטיות שבין אד פופילום לאד הומינום ובתבלון אד אנטיקוויטאטם עם נגיעות אד איגנורנטיאם.
שימוש במילים מפוצצות אינו ערובה לאינטילגנציה עודפת |יעני| - הניסיון הפתטי הזה להרשים נגוע בהמון אוויר חם ....תוצאה של נפיחות בטנית , שום דבר מעבר.

מעולם לא השתמשתי בניק "כורדי" (כזבנים צריכים זיכרון מעולה :) ) - בעבר השתמשתי בניק "נהג מונית" דווקא מפני שהוא מוציא החוצה גזענות נסתרת בקרב האינטילגנטים בעיני עצמם....אתה וחבריך "התחברתם" לניק זה באופן מיידי - ממש אהבה ממבט ראשון ;-)

אלפיני

Well-known member
שימוש במילים מפוצצות אינו ערובה לאינטילגנציה עודפת |יעני| - הניסיון הפתטי הזה להרשים נגוע בהמון אוויר חם ....תוצאה של נפיחות בטנית , שום דבר מעבר.

מעולם לא השתמשתי בניק "כורדי" - בעבר השתמשתי בניק "נהג מונית" דווקא מפני שהוא מוציא החוצה גזענות נסתרת בקרב האינטילגנטים בעיני עצמם....אתה וחבריך "התחברתם" לניק זה באופן מיידי - ממש אהבה ממבט ראשון :)
למה שאהיה גזען כלפי נהגי מוניות? בן דוד שלי הערס הוא כזה. :) ורק לפני חודש יצא לי להקשיב למוזיקה קלסית במונית. הנהג דווקא הוא זה שדי התרשם מהיכולת שלי לזהות את התקופה בה נכתבה היצירה רק משמיעה למרות שלא ידעתי מי המלחין. היה לנו דרך להעביר שיחה בנסיעה מבלי להתעסק בהבלים שאתה משועבד להם.

מאז ישנו GETT עם דירוגי נהגים עלתה פלאים גם רמת השירות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
למה שאהיה גזען כלפי נהגי מוניות? בן דוד שלי הערס הוא כזה. :) ורק לפני חודש יצא לי להקשיב למוזיקה קלסית במונית. הנהג דווקא הוא זה שדי התרשם מהיכולת שלי לזהות את התקופה בה נכתבה היצירה רק משמיעה למרות שלא ידעתי מי המלחין. היה לנו דרך להעביר שיחה בנסיעה מבלי להתעסק בהבלים שאתה משועבד להם.

מאז ישנו GETT עם דירוגי נהגים עלתה פלאים גם רמת השירות.
שוב אתה מספר סיפורי אלף לילה ולילה , אשרי המאמין |יעני|

במוחך המניפולטיבי הביטוי "נהג מונית" = " בבון מזרחי חסר השכלה" ולכן אתה וחבריך לתפיסת הגזע "חגגתם" על הניק בדיוק כפי שצפיתי.

כל כך הרבה התבטאויות גזע יצאו ממקלדתכם נוכח הניק שפתחתי - אמרתי לך שכזבנים טובים חייבים שיהיה להם זכרון מעולה....חחח

אלפיני

Well-known member
שוב אתה מספר סיפורי אלף לילה ולילה , אשרי המאמין |יעני|

במוחך המניפולטיבי הביטוי "נהג מונית" = " בבון מזרחי חסר השכלה" ולכן אתה וחבריך לתפיסת הגזע "חגגתם" על הניק בדיוק כפי שצפיתי.

כל כך הרבה התבטאויות גזע יצאו ממקלדתכם נוכח הניק שפתחתי - אמרתי לך שכזבנים טובים חייבים שיהיה להם זכרון מעולה....חחח
ההבנה שלך בעייתית. נהג מונית יכול להתנהל כמו בבון מזרחי חסר השכלה . מה לעשות, בן דוד שלי לא השלים בגרות ומתנהל כערס ביביסט חסר השכלה. קורה במשפחות הכי טובות. זה רק מעיד שערסיות וביביזם הפכו עניין מנטלי ולא עדתי.

נהגי מונית כבר מזמן אינם רק ביביסטים. יש מרוסיה, ערבים, וסתם אנשים מהישוב. אגיד לך יותר מכך. כל מלאכה מפרנסת בעליה. אם ירדו עליך אישית כנהג מונית זה רק בגלל הסגנון האישי שלך.

אומנם מוגבלים שכמותך חושבים שאדם משכיל הפך כזה כי נולד עם כפית זהב בפה אבל תתפלא, על מנת לממן את ההשכלה שלי עסקתי תקופות בין היתר בעבודות כשומר, שותף כלים, נהג משלוחים, מלצר, ומנהל סניפי פיצריות. ולא נפלה ממני אף חתיכה. לפרקים אפילו נהניתי מחלק מהתפקידים הללו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ההבנה שלך בעייתית. נהג מונית יכול להתנהל כמו בבון מזרחי חסר השכלה . מה לעשות, בן דוד שלי לא השלים בגרות ומתנהל כערס ביביסט חסר השכלה. קורה במשפחות הכי טובות. זה רק מעיד שערסיות וביביזם הפכו עניין מנטלי ולא עדתי.

נהגי מונית כבר מזמן אינם רק ביביסטים. יש מרוסיה, ערבים, וסתם אנשים מהישוב. אגיד לך יותר מכך. כל מלאכה מפרנסת בעליה. אם ירדו עליך אישית כנהג מונית זה רק בגלל הסגנון האישי שלך.

אומנם מוגבלים שכמותך חושבים שאדם משכיל הפך כזה כי נולד עם כפית זהב בפה אבל תתפלא, על מנת לממן את ההשכלה שלי עסקתי תקופות בין היתר בעבודות כשומר, שותף כלים, נהג משלוחים, מלצר, ומנהל סניפי פיצריות. ולא נפלה ממני אף חתיכה. לפרקים אפילו נהניתי מחלק מהתפקידים הללו.
כן - אתה מומחה בהפרחת מעשיות לאוויר , אשרי המאמין |יעני| - אתה וחבריך לתורת הגזע התנפלתם על הניק כמוצאי שלל רב - בדיוק כפי שצפיתי שתעשו - הגזענות התפרצה מכם כמו לבה רותחת מלוע הר געש.

חבל שההסברים המפורטים שלך אינם תואמים את המציאות הוירטואלית שהתרחשה כאן...

זכור יקירי - כבר תפסתי אותך באין ספור חצאי אמיתויות וכזבים מוחלטים.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
כן - אתה מומחה בהפרחת מעשיות לאוויר , אשרי המאמין |יעני| - אתה וחבריך לתורת הגזע התנפלתם על הניק כמוצאי שלל רב - בדיוק כפי שצפיתי שתעשו - הגזענות התפרצה מכם כמו לבה רותחת מלוע הר געש.

חבל שההסברים המפורטים שלך אינם תואמים את המציאות הוירטואלית שהתרחשה כאן...

זכור יקירי - כבר תפסתי אותך באין ספור חצאי אמיתויות וכזבים מוחלטים.
מכיוון שאין אפשרות שאני יודע עליה להגיע שוב לפורום הישן ולראות את התגובות של נהג מונית אין גם אפשרות לאמת את הדברים שלך. לכן הדיון הזה הופך מיותר כמו רבים מהדיונים האחרים אתך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מכיוון שאין אפשרות שאני יודע עליה להגיע שוב לפורום הישן ולראות את התגובות של נהג מונית אין גם אפשרות לאמת את הדברים שלך. לכן הדיון הזה הופך מיותר כמו רבים מהדיונים האחרים אתך.
באמת חבל - הייתי מוכיח שקר נוסף מבית מדרשך אבל לא נורא - אין ספק שיהיו לי הזדמנויות רבות נוספות.

אלפיני

Well-known member
אל תדאג לי ולילדיי
או קי רשמתי. אל תתבכיין בעוד חצי שנה כשתצבור מינוסים. כדאי שכבר היום תקצץ בחשבון הסיגריות, הגוונים, גורמטים, תזמורות חרקים, או בעוד דברים תפלים שאתה לבטח מבזבז עליהם כספים.

אני גם לא מאמין שהמיסים שאחד כמוך משלם משמעותיים
כבר אמרתי לך שאינני מתרשם ממערכת האמונות שלך.

:LOL: :LOL: :LOL::LOL: תודה אל כורד. הצחוק שגרמת לי לפני השינה בריא לבריאות.

אז כולנו זה אתה ותולעיך, או שאתה משתף גם את התולעים של כרמי בוזגלו ואיך קוראים לערס הזה.... רגע.... אה כן... איציק זרקא?

לא יודע אם אתה חושב שאני עד כדי כך נאיבי לקנות את הנפיחה שלך על דמוקרטיה או שאתה עד כדי כך נאיבי להאמין לכך בעצמך. אתה אפילו לא מתחיל להבין מהי דמוקרטיה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
או קי רשמתי. אל תתבכיין בעוד חצי שנה כשתצבור מינוסים. כדאי שכבר היום תקצץ בחשבון הסיגריות, הגוונים, גורמטים, תזמורות חרקים, או בעוד דברים תפלים שאתה לבטח מבזבז עליהם כספים.

כבר אמרתי לך שאינני מתרשם ממערכת האמונות שלך.

:LOL: :LOL: :LOL::LOL: תודה אל כורד. הצחוק שגרמת לי לפני השינה בריא לבריאות.

אז כולנו זה אתה ותולעיך, או שאתה משתף גם את התולעים של כרמי בוזגלו ואיך קוראים לערס הזה.... רגע.... אה כן... איציק זרקא?

לא יודע אם אתה חושב שאני עד כדי כך נאיבי לקנות את הנפיחה שלך על דמוקרטיה או שאתה עד כדי כך נאיבי להאמין לכך בעצמך. אתה אפילו לא מתחיל להבין מהי דמוקרטיה.
השארתי את תקופת המינוס שלי בשנות העשרים המוקדמות של חיי. מעולם לא עישנתי והתכשיט היחיד המעטר את ידי/גופי הוא שעון לא זול.

אני משתגע על מוסיקה תימנית אסלית.

אגב , אני שמח שפרשת לישון מאושר - כזבנים חייבים לישון שינה ארוכה וטובה שהרי בלעדיה זכרונם יבגוד בהם והדבר החשוב ביותר עבור כזבן טוב הוא לזכור את הבלופים אותם פיזר לאוויר.

נערך לאחרונה ב:
השארתי את תקופת המינוס שלי בשנות העשרים המוקדמות של חיי. מעולם לא עישנתי והתכשיט היחיד המעטר את ידי/גופי הוא שעון לא זול.

אני משתגע על מוסיקה תימנית אסלית.

אגב , אני שמח שפרשת לישון מאושר - כזבנים חייבים לישון שינה ארוכה וטובה שהרי בלעדיה זכרונם יבגוד בהם והדבר החשוב ביותר עבור כזבן טוב הוא לזכור את הבלופים אותם פיזר לאוויר.
לא ברור למה הוא החליט שאין לך כסף/אתה לא אחראי רק כי אמרת שתרמת 500 ש"ח לביבי.

הוא קישר כנראה אידאולוגיה לחוסר היגיון.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא ברור למה הוא החליט שאין לך כסף/אתה לא אחראי רק כי אמרת שתרמת 500 ש"ח לביבי.

הוא קישר כנראה אידאולוגיה לחוסר היגיון
יש בינינו הכרות וירטואלית ארוכה בלבד.

הוא איש שמאל מסוגם של אלפיני , ביג גו' , סתוונית ועוד.....ולכן מבחינתו עצם היותי ממוצא מזרחי (פרסי) היא ערובה מוחלטת להיותי פושט רגל , חסר השכלה וכדומה. :)

שמאלנים , כרגיל.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
עזוב את האתר הקיקיוני שלך של עוכרי המדינה ולך אל האתר של פירסומי משרד המשפטים שם מפורט בהרחבה שהדברים נאמרו גם על ישראל וגם על י-ם.
לנוחיותך, יש לך קישור בתגובתי להנרי (תגובה #42 שלי).
לפני שהשמצת את האתר הקיקיוני שלי חבל מאוד שלא קראת את הכתבה עצמה והתייחסת לתוכן במקום להתנהל בתגרנות כחמור הקופץ בראש, שכן ההסבר הכתוב באתר משרד המשפטים בו נפנפת פשוט חוזר על ההסבר בכתבה בעיתון הארץ.

למעלה