אז מדוע מצביעי הימין תורמים עבור מימון משפט נתניהו ?

אלפיני

Well-known member
מצביעי הימין תורמים מפני שהתרומה מחליפה את ההצבעה בקלפי - הרי כולנו מבינים שאין דמוקרטיה במדינת ישראל וכלל לא בטוח שיש טעם לצאת ולהצביע במועד הבחירות שהרי לדיקטטורת הפקידים המשפטיים יש כעת גם זכות וטו על זהות ראש הממשלה הבא - (חוק חדש באדיבותו של גדעון סער השמאלן - זה שהבת "הנאורה והליברלית" שלו ניהלה מערכת יחסים עם ערבי ישראלי |פנים| )
בכיף, אל תצביעו.

בכן - כולי תקווה שמשפט נתניהו ימשך וזאת למרות שאני בטוח שהכרעת דינו נגזרה מראש בתחילת ההליך המשפטי וכי אין ולו שמץ של סיכוי שהוא יורשע למרות שאין לי ספק בחפותו.
אתה סותר את עצמך. מיילל על הכרעת דין מראש, טוען שאין שמץ של סיכוי כי יורשע , אז מדוע למרות שאין לך ספק בחפותו ולא מכיוון ש.... איש מוזר אתה. אתה צריך לעשות סדר בחלומך באספמיה.

אז מדוע אני תומך בהמשך המשפט עד פסק דין חלוט ? (לאחר ערכאת ערעור) מפני שכל רגע בו נמשך משפט דרייפוס/נתניהו ממשיכים להחשף תחלואי הפרקליטות , כל הרפש , הזוהמה וההסתאבות מתנקזים אל עבר אורה המחטא של השמש והציבור נחשף אל מרכיביה של אותה מורסה אשר ביצעה הפיכה שלטונית והדיחה ראש ממשלה מכהן רק מפני שלא הצליחה לנצחו בקלפי. (לכאורה כמובן)

מצביעי הימין תורמים כסף בכדי שההליך המשפטי ימשך וגם אני תרמתי ואמשיך לתרום בשל אותה סיבה.
בכיף , תתרמו . תמשיכו לממן את התיאטרון מכיסכם. כל עוד לא תקבלו על זה זיכוי מס לא מזיז . לי לפחות.
רק תשתדלו שהכסף לא יבוא על חשבון רווחתם של הילדים שלכם.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
בכיף, אל תצביעו.

אתה סותר את עצמך. מיילל על הכרעת דין מראש, טוען שאין שמץ של סיכוי כי יורשע , אז מדוע למרות שאין לך ספק בחפותו ולא מכיוון ש.... איש מוזר אתה. אתה צריך לעשות סדר בחלומך באספמיה.

בכיף , תתרמו . תמשיכו לממן את התאטרון מכיסכם. כל עוד לא תקבלו על זה זיכוי מס לא מזיז . לי לפחות.
רק תשתדלו שהכסף לא יבוא על חשבון רווחתם של הילדים שלכם.
שמץ של סיכוי שהוא לא יורשע - בלהט הכתיבה בסלולארי משום מה נשמטה המילה. טעות...זה לא כמו הכזבים המכוונים והמניפולטיבים של חלק מאיתנו.

אנחנו נמשיך לתרום כמובן - כל אדם כנדבת ליבו ויכולתו - הדמוקרטיה חשובה מכל ואנו מתכוונים לממן את המלחמה החוקית בדיקטטורה המשפטית.

מדובר במשפט דרייפוס מודרני אשר ייזכר לעד כאחד התקופות האפלות בתולדות המשפט הישראלי.

יש את "נתניהו האישי ונתניהו הציבורי" - עבור נתניהו האישי עסקת הטיעון נפלאה אבל נתניהו הציבורי מייצג את מלחמת הדמוקרטיה בדיקטטורה - מלחמתם של כל אלו החפצים בשלטון העם ואנו מוכנים לממן פיננסית את המלחמה הזאת.

אני עצמי תרמתי 500 שקלים ואם יאושר לנתניהו להשתמש בכסף עבור מימון המשך משפטו אתרום יותר.

רווחת ילדיי או רווחת ילדי איזורים פריפריאלים מעניינים לשמאל את העכוז.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
רווחת ילדיי או רווחת ילדי איזורים פריפריאלים מעניינים לשמאל את העכוז.
הורי השקיעו את השנים היפות שלהם בניסיון לחנך אתכם. איך שעזבו את הפריפריה, יצאה מאותה עיר מירי רגב. אז
הם היו אידיאליסטים וראו בכך יעוד. אני מבין שמדובר בבזבוז זמן, אבל בכל זאת מבחינתי זו דילמה: מצד אחד אין לי בעיה שטיפוסים כמוך יסבלו מהשטויות שהם עושים. מצד שני ילדיכם אינם אשמים בכך. אז אני שוב מבקש ממך, תהיה אדם בוגר לשם שינוי וכחלק מההחלטות הכלכליות האישיות שלך תתחשב גם בהם. כל עוד רווחתם אינה נפגעת , דבר שיאלץ התערבות ע"ח המיסים שלי, מצידי תתרום לביבי גם אם יהפוך להארי קרישנה. זה נכון הן לגביך והן לגבי שאר הביביסטים המטורללים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הורי השקיעו את השנים היפות שלהם בניסיון לחנך אתכם. איך שעזבו את הפריפריה, יצאה מאותה עיר מירי רגב. אז
הם היו אידיאליסטים וראו בכך יעוד. אני מבין שמדובר בבזבוז זמן, אבל בכל זאת מבחינתי זו דילמה: מצד אחד אין לי בעיה שטיפוסים כמוך יסבלו מהשטויות שהם עושים. מצד שני ילדיכם אינם אשמים בכך. אז אני שוב מבקש ממך, תהיה אדם בוגר לשם שינוי וכחלק מההחלטות הכלכליות האישיות שלך תתחשב גם בהם. כל עוד רווחתם אינה נפגעת , דבר שיאלץ התערבות ע"ח המיסים שלי, מצידי תתרום לביבי גם אם יהפוך להארי קרישנה. זה נכון הן לגביך והן לגבי שאר הביביסטים המטורללים.
הורים אידיאליסטים לא מגדלים ילדים כזבנים - ואני כבר נחשפתי ל "יושרה המופתית" הטמונה בך. |יעני|

ואני כבר שמעתי על "האידיאלים הנעלים" של שמאלני ארצנו - אותם אבירי צביעות ושפל אשר שנאתם וגזענותם פילגה את ישראל ועוד יש להם את החוצפה להאשים את נתניהו בכך. :)

זכור יקירי - אני מתעב אותך ואת דומיך אך אין לזה שום קשר לנתניהו - תעבנו אתכם הרבה לפניו ונמשיך לתעב אתכם הרבה אחריו.

אלפיני

Well-known member
הורים אידיאליסטים לא מגדלים ילדים כזבנים - ואני כבר נחשפתי ל "יושרה המופתית" הטמונה בך. |יעני|

ואני כבר שמעתי על "האידיאלים הנעלים" של שמאלני ארצנו - אותם אבירי צביעות ושפל אשר שנאתם וגזענותם פילגה את ישראל ועוד יש להם את החוצפה להאשים את נתניהו בכך. :)

זכור יקירי - אני מתעב אותך ואת דומיך אך אין לזה שום קשר לנתניהו - תעבנו אתכם הרבה לפניו ונמשיך לתעב אתכם הרבה אחריו.
אני מאחל לך להמשיך לתעב את שכמותי אז כפי שאמרתי, רוצה לתרום לביבי תהיה בוגר מספיק לקחת אחריות ולכלכל את מעשיך . בקשה צנועה למדי . לגבי השאר: כל עוד זה לא על חשבוני, המניעים , כעסים , ושנאות שלך מעניינים לי את הוואבוס השמאלי. איך אומרים : זעקת זאב פעם אחת יותר מדי.

דיברגנט חדש

Well-known member
טעות פרוידיאנית שלו על משאלת לבו שהצדק ייצא לאור, אך הוא התכוון שהוא יורשע כי הפס"ד נכתב מראש.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
מצביעי הימין תורמים מפני שהתרומה מחליפה את ההצבעה בקלפי - הרי כולנו מבינים שאין דמוקרטיה במדינת ישראל וכלל לא בטוח שיש טעם לצאת ולהצביע במועד הבחירות שהרי לדיקטטורת הפקידים המשפטיים יש כעת גם זכות וטו על זהות ראש הממשלה הבא - (חוק חדש באדיבותו של גדעון סער השמאלן - זה שהבת "הנאורה והליברלית" שלו ניהלה מערכת יחסים עם ערבי ישראלי |פנים| )

ובכן - כולי תקווה שמשפט נתניהו ימשך וזאת למרות שאני בטוח שהכרעת דינו נגזרה מראש בתחילת ההליך המשפטי וכי אין ולו שמץ של סיכוי שהוא יורשע למרות שאין לי ספק בחפותו.

אז מדוע אני תומך בהמשך המשפט עד פסק דין חלוט ? (לאחר ערכאת ערעור) מפני שכל רגע בו נמשך משפט דרייפוס/נתניהו ממשיכים להחשף תחלואי הפרקליטות , כל הרפש , הזוהמה וההסתאבות מתנקזים אל עבר אורה המחטא של השמש והציבור נחשף אל מרכיביה של אותה מורסה אשר ביצעה הפיכה שלטונית והדיחה ראש ממשלה מכהן רק מפני שלא הצליחה לנצחו בקלפי. (לכאורה כמובן)

מצביעי הימין תורמים כסף בכדי שההליך המשפטי ימשך וגם אני תרמתי ואמשיך לתרום בשל אותה סיבה.
שחריקו, איך תרמת ? הרי אין לך גרוש על התחת. את מי אתה רוצה להרשים כאן ?

evglev1

Well-known member
מנהל

ובכן - כולי תקווה שמשפט נתניהו ימשך וזאת למרות שאני בטוח שהכרעת דינו נגזרה מראש בתחילת ההליך המשפטי וכי אין ולו שמץ של סיכוי שהוא יורשע למרות שאין לי ספק בחפותו.

בנט ושקד חסמו את החוק שאתה מדבר עליו.

גוטרמן7

Well-known member

קשקשן אתם תומכים בביבי כי אתם שונאים אותנו והוא מלבה אצלכם את השנאה אלנו
כל מהותכם היא שנאת השמאל ולא תשכחו שזרקנו את ההורים שלכם למעברות
הייתם ותישארו הסמרטוטים שלנו

שחר 676

Well-known member
מנהל
קשקשן אתם תומכים בביבי כי אתם שונאים אותנו והוא מלבה אצלכם את השנאה אלנו
כל מהותכם היא שנאת השמאל ולא תשכחו שזרקנו את ההורים שלכם למעברות
הייתם ותישארו הסמרטוטים שלנו
אנחנו אכן מתעבים אתכם אך לנתניהו אין קשר לכך - שנאנו אתכם לפניו ונשנא אתכם הרבה אחריו ולכן יש המון סיבות - אוטואנטישמיות , חוסר פטריוטיות , גזענות , צביעות , טהרנות ועוד...

בניגוד לכם אנו תומכים בדמוקרטיה.

גוטרמן7

Well-known member
אנחנו אכן מתעבים אתכם אך לנתניהו אין קשר לכך - שנאנו אתכם לפניו ונשנא אתכם הרבה אחריו ולכן יש המון סיבות - אוטואנטישמיות , חוסר פטריוטיות , גזענות , צביעות , טהרנות ועוד...

בניגוד לכם אנו תומכים בדמוקרטיה.
עלובי נפש
אם יהיה רוב ערבי בישראל ויזכו בשלטון דמוקרטית, האם תכבדו את הדמוקרטיה או שתצאו נגד ממשלת ישראל החוקית

שחר 676

Well-known member
מנהל
עלובי נפש
אם יהיה רוב ערבי בישראל ויזכו בשלטון דמוקרטית, האם תכבדו את הדמוקרטיה או שתצאו נגד ממשלת ישראל החוקית
תגיד לי - מה נראה לך שאנו תבוסתנים כמותכם ?

הרי רק לפני כשבעים שנים (כתם ביריעה ההיסטורית) בני עמנו עלו בארובות השמיימה - מדינת ישראל נועדה להגן על האינטרס של אותו עם עתיק מצולק גב אשר סבל קשות במהלך ההיסטוריה.

אנחנו נדאג לפתרון אלקטורלי/מדיני/מעשי/כספי מבעוד מועד - חשיבה יוצאת מהקופסא.

זה ההבדל ביני לבין אוטואנטישמי מסוים המתגורר בברלין והרואה בקהילת הלהט"ב האוניברסלית את בני עמו האמיתיים.

שחר מספיק אתה מבזה את עצמך,ביבי סוכן של הרעים כמו כל השאר.

הוא מחובר לאליטות עמוק - גבר,אשכנזי,אמריקאי,עשיר.

מאיפה המחשבה שהוא פועל אחרת משאר המנהיגים לפניו ואחריו?

אתה פשוט נואש למצוא מושיע אז אתה בכוח מנסה להלביש עליו את הדימיון שלך.

את הסרטון של ביבי שמסבירים איך הוא חלק מסדר עולמי חדש - מחקו מיוטיוב.

את הקשקושים הימניים האחריים(והשמאליים) אף אחד לא מוחק.

תבין לבד.

אירוע שלישי אחרי ביבי קורה ספר.

כתבתי ביוטיוב באחד הסרטונים של החיסונים "זה רק שפעת" התוכנה מחקה לי אחרי דקה את התגובה

וניסיתי כמה פעמים על פעם נמחק ובסרטונים בלי "קוביד" לא נמחק.

שום דבר לא השתנה - בקעת הירדן לא סופחה,היו טילים על ת"א למרות שהליכוד היה בשלטון ועם ביבי,

והפחידו בשנות ה80-90 שאם השמאל יהיה בשלטון ויחזיר שטחים יהיו טילים על ת"א מהשטחים.

אין שום הבדל.

בנט עכשיו בשלטון והחיסונים ממשיכים כרגיל.

אין שום הבדל - זה סיפורי אלף לילה ולילה מזרחיים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שחר מספיק אתה מבזה את עצמך,ביבי סוכן של הרעים כמו כל השאר.

הוא מחובר לאליטות עמוק - גבר,אשכנזי,אמריקאי,עשיר.

מאיפה המחשבה שהוא פועל אחרת משאר המנהיגים לפניו ואחריו?

אתה פשוט נואש למצוא מושיע אז אתה בכוח מנסה להלביש עליו את הדימיון שלך.

את הסרטון של ביבי שמסבירים איך הוא חלק מסדר עולמי חדש - מחקו מיוטיוב.

את הקשקושים הימניים האחריים(והשמאליים) אף אחד לא מוחק.

תבין לבד.

אירוע שלישי אחרי ביבי קורה ספר.

כתבתי ביוטיוב באחד הסרטונים של החיסונים "זה רק שפעת" התוכנה מחקה לי אחרי דקה את התגובה

וניסיתי כמה פעמים על פעם נמחק ובסרטונים בלי "קוביד" לא נמחק.

שום דבר לא השתנה - בקעת הירדן לא סופחה,היו טילים על ת"א למרות שהליכוד היה בשלטון ועם ביבי,

והפחידו בשנות ה80-90 שאם השמאל יהיה בשלטון ויחזיר שטחים יהיו טילים על ת"א מהשטחים.

אין שום הבדל.

בנט עכשיו בשלטון והחיסונים ממשיכים כרגיל.

אין שום הבדל - זה סיפורי אלף לילה ולילה מזרחיים.

אין לי כוחות לתאוריית הבונים החופשיים - עימך הסליחה

jackie111

Well-known member
בעצם אתה ואני רוצים אותו דבר
משפט הוגן לבינימין נתניהו בלי הנחות.

אתה כבר נתת פסק דין. אני מחכה.
אתה כבר החלטת מי אשם. אני מחכה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בעצם אתה ואני רוצים אותו דבר
משפט הוגן לבינימין נתניהו בלי הנחות.

אתה כבר נתת פסק דין. אני מחכה.
אתה כבר החלטת מי אשם. אני מחכה.
יקירי - אתה ושאר חבריך לשמאל הרשעתם את נתניהו מזמן בבית משפט שדה תקשורתי.

זעקתם כסיסמת בחירות "שוחד מרמה והפרת אמונים" - טימטמתם את העם בעבירת שוחד מומצאת הזויה ומופרכת אשר נועדה להרוס את סיכויי נתניהו לזכות בבחירות.

כבר כעת הוברר למעלה מכל ספק שאין ומעולם לא הייתה עבירת שוחד - אבל עם אישום צנוע של "מרמה והפרת אמונים" בלבד לא הייתם מצליחים להטות את כף המאזניים.

תיק 4000 + 2000 הם תיקים מומצאים אשר בפועל משמשים כעיזים - הם נוצרו לצרכי פשרה בלבד בדרך אל תוצאת קלון אשר תסיים את הקריירה הפוליטית של נתניהו - שזה מה שרציתם מלכתחילה. תיקים מומצאים אלו אמורים היו להיות מוקרבים כפשרה למען השגת תוצאה זו.

נראה לך שהחונטה הייתה מוותרת על כל התיקים בתמורה לקלון בלבד ? |יעני| חחחח

אתה ואני לא רוצים אותו דבר - אתה רוצה דיקטטורה - אני מתנגד לה.

גם אתה ( בסתר ליבך ) יודע שנתניהו לא יזכה למשפט צדק אך תומך בהימשכות המשפט בשל תאוות נקם המבקשת לראות את נתניהו בכלא - אני לעומת זאת מבין היטב שאין שום סיכוי שנתניהו יכנס לכלא - מי שנכנסת לכלא היא הדמוקרטיה הישראלית ולכן הימשכות משפט נתניהו כה חשובה - ככל שהמשפט ימשך אבדן אמון הציבור בחונטת המשפט מתעצמת.

משפט דרייפוס/נתניהו יזכר כנקודת השפל הגדולה ביותר של אג'נדת השפיטה הדיקטטורית של נשיא בג"צ בדימוס אהרון ברק - זה שהביא אותנו אל עברי פי פחת , זה שבעט ברגל גסה בעיקרון הפרדת הרשויות.

jackie111

Well-known member
יקירי - אתה ושאר חבריך לשמאל הרשעתם את נתניהו מזמן בבית משפט שדה תקשורתי.

זעקתם כסיסמת בחירות "שוחד מרמה והפרת אמונים" - טימטמתם את העם בעבירת שוחד מומצאת הזויה ומופרכת אשר נועדה להרוס את סיכויי נתניהו לזכות בבחירות.

כבר כעת הוברר למעלה מכל ספק שאין ומעולם לא הייתה עבירת שוחד - אבל עם אישום צנוע של "מרמה והפרת אמונים" בלבד לא הייתם מצליחים להטות את כף המאזניים.

תיק 4000 + 2000 הם תיקים מומצאים אשר בפועל משמשים כעיזים - הם נוצרו לצרכי פשרה בלבד בדרך אל תוצאת קלון אשר תסיים את הקריירה הפוליטית של נתניהו - שזה מה שרציתם מלכתחילה. תיקים מומצאים אלו אמורים היו להיות מוקרבים כפשרה למען השגת תוצאה זו.

נראה לך שהחונטה הייתה מוותרת על כל התיקים בתמורה לקלון בלבד ? |יעני| חחחח

אתה ואני לא רוצים אותו דבר - אתה רוצה דיקטטורה - אני מתנגד לה.

גם אתה ( בסתר ליבך ) יודע שנתניהו לא יזכה למשפט צדק אך תומך בהימשכות המשפט בשל תאוות נקם המבקשת לראות את נתניהו בכלא - אני לעומת זאת מבין היטב שאין שום סיכוי שנתניהו יכנס לכלא - מי שנכנסת לכלא היא הדמוקרטיה הישראלית ולכן הימשכות משפט נתניהו כה חשובה - ככל שהמשפט ימשך אבדן אמון הציבור בחונטת המשפט מתעצמת.

משפט דרייפוס/נתניהו יזכר כנקודת השפל הגדולה ביותר של אג'נדת השפיטה הדיקטטורית של נשיא בג"צ בדימוס אהרון ברק - זה שהביא אותנו אל עברי פי פחת , זה שבעט ברגל גסה בעיקרון הפרדת הרשויות.יש לך טעות בהבנת המציאות.

יש לך טעות בהבנת המציאות.

דרשנו רק שלא יהיה עוות דין שימוצה הדין
עם ביבי כמו עם כל ראש ממשלה או שר קודם.

לא אני ולא אתה נקבע מה יהיה גזר הדין רק שזה יהיה
הליך משפטי ללא עיוותים.

לפי אוצר המילים בו אתה משתמש עברת שטיפת
מוח. שרפו לך את המוח. בנו לך מציאות חלופית.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש לך טעות בהבנת המציאות.

דרשנו רק שלא יהיה עוות דין שימוצה הדין
עם ביבי כמו עם כל ראש ממשלה או שר קודם.

לא אני ולא אתה נקבע מה יהיה גזר הדין רק שזה יהיה
הליך משפטי ללא עיוותים.

לפי אוצר המילים בו אתה משתמש עברת שטיפת
מוח. שרפו לך את המוח. בנו לךל מציאות חלופית.
ראה - אין תקשורת המונים ימנית אשר מסוגלת לחשוב במקומי או לשטוף את מוחי - לנו יש רק את ערוץ 14 וכידוע אחוזי הצפיה בו מינימלים.

אני לא פרייאר - האמן לי שיש לי ניסיון חיים עשיר בלא מעט תחומים , חלקם נושקים לשדה המשפט.

האמן לי שזו אינה תורה מסיני - תיק 2000 הינו תיק כה מופרך והזוי עד כי ילד בגיל בה"ס ידע להסביר מדוע הוא כלל לא אמור היה להיות מוגש נגד נתניהו.

תיק 4000 (שוחד) כבר קרס - סתם שתדע - לא נהוג להגיש תיק תקדימי נגד אישיות רמת מעלה - אכיפה סלקטיבית בוטה ומזעזעת שנתפרה ברשלנות קולוסאלית אשר רק כעת הולכת ומתבהרת לנגד עינינו - לא לחינם אהרון ברק מזדעק למען עסקת טיעון מדהימה לטובת נתניהו - הוא מבין היטב איזה נזק נגרם למערכת המשפט אשר הסתאבותה סוף סוף נחשפת לציבור ללא המסננת התקשורתית אשר נוהגת לעוות את המציאות.

משפט נתניהו הוא גם משפטה של החונטה המשפטית שלנו - זו שהורידה על ברכיה את הדמוקרטיה שלנו ולכן אנו תומכים בהימשכות משפטו ומוכנים אף לממנו כספית.

כרגע אין טעם בכלל לצאת להצביע בקלפי - השתתפות במימון משפט נתניהו משולה למחאה והצבעה בקלפי גם יחד.

אין דמוקרטיה בישראל - דיקטטורה משפטית של פקידים השתלטה עלינו - כוחו של העם נשלל !

וואלאק מי שמע בכלל על חבורת פקידי משפט שניתנת לה זכות ווטו על זהותו של האיש אשר ירכיב ממשלה בישראל ? החוק אותו חוקק גדעון סער הארכי שמאלן....אשכרה המציאות עולה על כל דמיון - דיקטטורה מוחלטת ! |פנים|

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member
ראה - אין תקשורת המונים ימנית אשר מסוגלת לחשוב במקומי או לשטוף את מוחי - לנו יש רק את ערוץ 14 וכידוע אחוזי הצפיה בו מינימלים.

אני לא פרייאר - האמן לי שיש לי ניסיון חיים עשיר בלא מעט תחומים , חלקם נושקים לשדה המשפט.

האמן לי שזו אינה תורה מסיני - תיק 2000 הינו תיק כה מופרך והזוי עד כי ילד בגיל בה"ס ידע להסביר מדוע הוא כלל לא אמור היה להיות מוגש נגד נתניהו.

תיק 4000 (שוחד) כבר קרס - סתם שתדע - לא נהוג להגיש תיק תקדימי נגד אישיות רמת מעלה - אכיפה סלקטיבית בוטה ומזעזעת אשר נתפרה ברשלנות קולוסאלית אשר רק כעת הולכת ומתבהרת לנגד עינינו - לא לחינם אהרון ברק מזדעק למען עסקת טיעון מדהימה לטובת נתניהו - הוא מבין היטב איזה נזק נגרם למערכת המשפט אשר הסתאבותה סוף סוף נחשפת לציבור ללא המסננת התקשורתית אשר נוהגת לעוות את המציאות.

משפט נתניהו הוא גם משפטה של החונטה המשפטית שלנו - זו שהורידה על ברכיה את הדמוקרטיה שלנו ולכן אנו תומכים בהמשכות משפטו ומוכנים אף לממנו כספית.

כרגע אין טעם בכלל לצאת להצביע בקלפי - השתתפות במימון משפט נתניהו משולה למחאה והצבעה בקלפי גם יחד.

אין דמוקרטיה בישראל - דיקטטורה משפטית של פקידים השתלטה עלינו - כוחו של העם נשלל !

וואלאק מי שמע בכלל על חבורת פקידי משפט שניתנת לה זכות ווטו על זהותו של האיש אשר ירכיב ממשלה בישראל ? החוק אותו חוקק גדעון סער הארכי שמאלן....אשכרה המציאות עולה על כל דמיון - דיקטטורה מוחלטת ! |פנים|
היה ראש ממשלה עם מערכת משפט רקובה ומפגרת.

בשביל שינוי מערכת המשפט בישראל צריכה לעבור פירוק והרכבה. שר משפטים זר מארה"ב ולא פוליטיקאי משרת אוליגרכים שבשבילו זה ג'וב.

לפטר את רוב השופטים במקומם להביא שופטים מחו"ל שיותר נוקשים לטרור ערבי.

מערכת המשפט היום מלטפת ומכילה את הטרור והפשע הערבי וככה היה גם בזמן נתניהו

למעלה