אז, איך בוחרים את הסדרות שלכם?

Don Nirtin

New member
אז, איך בוחרים את הסדרות שלכם?

ולא, זה לא שרשור של שאלה מה אני רואה עכשיו. לא חסר לי מה לראות.......

הכוונה שלי היא- איך אתם מחליטים שבא לכם לראות את הסדרה, ולמה.

ניקח את 'באנשי'- לא בגלל העירום שיש בכל פרק, אלא בגלל שהגיבור הראשי "מזייף" את השם שלו וקורא לעצמו לוקאס, שזה אחד השמות האהובים עליי אי פעם.

וכמובן- עוזר שיש בסדרה גם חתיכים.

LeRanch

New member
בעיקר לפי מידת ההצלחה שלה

אני מראש לא צופה בסדרות שמבוטלות אחרי עונה אחת (בודדות הן אלה שכן צפיתי בהן למרות הביטול).
חשוב לי שתהיה המשכיות ולא בא לי לבזבז את הזמן על סדרה לא מצליחה (בדיוק הסיבה שלא צפיתי השנה ב"ווגאס", ועובדה שהיא בוטלה לפני חודש).

אחרי שאני עובר את הסינון הזה אני בודק אם הסדרה מדברת אליי או לא (אני אוהב את כל הז'אנרים אז זה לא בעיה מבחינתי), נותן צ'אנס של 5-7 פרקים כדי לראות אם אני מתחבר ובמידה ולא - מוחק מהמקס ("האמריקנים" היא האחרונה שזה קרה איתה).

השאר זוכות להישאר איתי עד הסוף שלהן

Don Nirtin

New member
את האמריקנים מחקתי אחרי רבע פרק

הראשון.

פשוט לא עניין אותי יותר מדי.

spiceupmylife1

New member
ראיתי את הפרק הראשון גם

זה היה ארוך כמו סרט...

וזו סדרה מוצא אחרון לדעתי
(כשלא יהיה לי משהו אחר לראות.., אז אראה את הסדרה הזו בעיקר בגלל קארי ראסל
)

ראיתי את הפרק הראשון גם

זה היה ארוך כמו סרט...

וזו סדרה מוצא אחרון לדעתי
(כשלא יהיה לי משהו אחר לראות.., אז אראה את הסדרה הזו בעיקר בגלל קארי ראסל
)
חבל, הפסדת, זוהי אחת הסדרות הטובות שראיתי.
יש 6 עונות.
בכלל, אני לא נוטה לפסול סדרה לאחר פרק ראשון ונותנת הזדמנות לפחות 3 פרקים, נדיר שפורשת לאחר 2 פרקים וטוב שאני נוהגת בצורה זאת, כי הייתי מפספסת הרבה סדרות שלא התחברתי אליהם בפרק הראשון, הפרק השני היה מוצלח יותר, אבל עדיין לא היה זה ומהפרק השלישי, התחלתי לאהוב.

בעיקר לפי מידת ההצלחה שלה

אני מראש לא צופה בסדרות שמבוטלות אחרי עונה אחת (בודדות הן אלה שכן צפיתי בהן למרות הביטול).
חשוב לי שתהיה המשכיות ולא בא לי לבזבז את הזמן על סדרה לא מצליחה (בדיוק הסיבה שלא צפיתי השנה ב"ווגאס", ועובדה שהיא בוטלה לפני חודש).

אחרי שאני עובר את הסינון הזה אני בודק אם הסדרה מדברת אליי או לא (אני אוהב את כל הז'אנרים אז זה לא בעיה מבחינתי), נותן צ'אנס של 5-7 פרקים כדי לראות אם אני מתחבר ובמידה ולא - מוחק מהמקס ("האמריקנים" היא האחרונה שזה קרה איתה).

השאר זוכות להישאר איתי עד הסוף שלהן
יש בעיה עם הגישה שלך, כי אתה לא יכול לראות סדרות חדשות וצריך להמתין מינימום שנתיים עד שתוכל לדעת, אם תהיה עונה שנייה.

Don Nirtin

New member
ההמלצות מהפורום או מהחברים שלך?

בואי נחדד קצת את התשובות

spiceupmylife1

New member
גם וגם :)

וגם אני מנסה פרק או שניים..

לראת אם זה באמת מעניין כמו שנראה לי..

Lhuna1

New member
מנסה פרק או שניים

ואז לפי ההרגשה של עד כמה בא לי להמשיך.
כלומר אני נותנת לרגש להחליט.
במקרים נדירים אני אכריח את עצמי בכח להמשיך למרות שלא בא לי, בגלל הייפ מאוד גדול של הסדרה (כפי שקרה במד מן עד שנשברתי).
אני חושבת ש"יבוא לי" להמשיך בעיקר אם יש דמות אחת לפחות שהתחברתי אליה, או שהעלילה מספיק מותחת/מסקרנת/מרגשת/עושה לי משהו.
בקיצור - שלא ישעמם לי. נראה לי שזו הדרישה הבסיסית הכי ממצה.

בקומדיה זה פשוט או שהצחיקו אותך או שלא.

הבעיה הבאמת קשה זה איך להחליט את מה לנסות בכלל, למה לתת צ'אנס, כי יש יותר מידי ואין לי כוח לנסות כל כך הרבה.
לצלוח פרק ראשון של סדרה חדשה לגמרי זה מאמץ מסויים, במיוחד שרוב הסיכויים שזה יהיה בזבוז.

הדרך שלי

אני קודם כל בודקת אם יש כמה עונות לסדרה. אני בדרך כלל צופה אחרי שנגמרת העונה הראשונה. אם הסדרה מבוטלת, מראש מחקתי אותה. אם לא, אני צופה בפרק הראשון אם נדלקתי אני ממשיכה. אם לא- יאללה ביי.

kordilia snake

New member
קודם לפי ז'אנר
אני לא רואה בכלל קומדיות אז אם סידרה מוגדרת מראש כקומדיה או דרמה-קומית רוב הסיכויים שאני אפילו לא אתחיל לקרוא תקציר שלה,דרמות בית חולים אני גם לא אוהבת,אבל מאוד אוהבת סדרות משטרה.אחרי זה אני קוראת תקציר ורואה כמה עונות יש לה ומה האורך של כול עונה:אני לא אתחיל לראות סדרה שנמצאת עכשיו בעונה 6-7 ולכול עונה יש בממוצע 22 פרקים, מצד שני אני לא אתחיל סדרה שמראש אני יודעת שבוטלה אחרי עונה אחת אבל אין לי בעיה לתת צ'אנסים לסדרות חדשות.אחרי שאני מחליטה מה לראות אני מחליטה אם להמשיך או לא אחרי פרק אחד או שניים בד"כ.

ויש גם עיניין של גיוון מאחר וגם ככה אני נורא בררנית כדי שאני לא ארגיש אני רואה את אותו הדבר רק עם שחקנים ונופים אחרים אני לא אראה יותר מ-2-3 סדרות מאותו ז'אנר במקביל.

EHAOEHAO

New member
אם אפשר לשאול

איך את לא רואה קומדיות? את לא אוהבת לצחוק? לא בקטע של העלבה אני מנסה להבין איך אפשר באופן טוטאלי להגיד שלא צופים בקומדיות. ושאלה צדדית וקשורה- ראית באפי? יש בה הרבה אלמנטים קומיים.

kordilia snake

New member
לא אוהבת,לא מתחברת לקומדיות
תוכניות כמו מצב האומה וארץ נהדרת בימים הטובים שלה אני אוהבת,ולא לא ראיתי באפי.

תוכניות כמו:

איך פגשתי את אימא שלכם והמפץ הגדול אפילו לא ניסית? חבל, כי לא הקומדיה זה העיקר בתוכנית. ממליצה לנסות....

kordilia snake

New member
לא
וגם ככה יש לי מלא סדרות,אם אני אתחיל עוד לא יהיה לי זמן בכלל לעוד דברים.

X יו יו S

New member
אוקי

אני לאחרונה רואה לפי מה שאני שומעת שאנשים מדברים (וכמובן שחייב שזה קצת ידבר אלי לכן משחקי הכס בחוץ)

ביינתים הסמויה וThe Killing ממש מעולות ואני ממש שמחה שהצרפתי לעדר :)
אני עכשיו הולכת לראות את פרק אחרון בעונה 2 של דה The Killing אחרי שהיום צפיתי ב5 שקדמו לו
מבאס שזה כבר נגמר ועכשיו רק פעם בשבוע יהיה פרק
מצד שני לפחות את סוף שלו יש לי חשק לראות בניגוד לסוף של הסמויה שעוד לא ראיתי

שובר שורות לא
אבל זה די באשמתי כי אני פשוט יודעת דברים

ותוכנית האחרונה שהתחלתי לראות בגלל אחרים זה קאסל
אבל היא שונה מאשר הסדרות שהזכרתי עד עכשיו
אז אין לי ממש דעה עליה כי אני גם ככה רואה גם מנטליסט וגם אלמנטרי
וזה אותו דבר מבחינת עלילה רק שאני מעדיפה את פטריק ושרלוק יותר (ניר אפרופו שורה האחרונה שלך
)

למעלה