אוסקר 2012

ניר4819

New member
מה שמביא לי ת'סעיף בהקשר הזה...

זה שאחר כך פרסמו בכל כלי התקשורת בהרחבה, שהאיראנים דברו על הזכיה באוסקר כ"ניצחון על הציונים". אבל רגע - אם הערת שוליים היה זוכה, האם לא היינו אומרים בדיוק את אותם הדברים שנאמרים בתקשורת האיראנית לגבי הזכיה של פרידה? לדעתי יש כאן סוג של צביעות - אם הם רואים בזכיה שלהם יותר מסתם זכיה, כ"ניצחון על הציונים", אז זה לא בסדר - ככה לפחות התקשורת אצלנו הציגה את זה; אבל אני בטוח שאם הערת שוליים היה זוכה, הייתה כאן חגיגה שלמה לרגל ה"ניצחון על האויב האיראני". צביעות והתחסדות, לדעתי. וכמובן שאני מסכים מאד עם הטיעון שלך.

אני לא מסכימה

יכול להיות שהיו מזכירים את זה שניצחנו את אירן אבל בלי ספק היו מתמקדים יותר ב"זכינו באוסקר" ופחות בכיסחנו את אירן עד כמה שיש מלא דברים כאן שאני לא אוהבת, באמת לא חושבת שכאן היינו יורדים לרמה הזאת

ניר4819

New member
אני כאמור חושב ההפך ממך

אולי המינון היה מופחת, אבל לא המסר של הדברים. ומעבר לכך, מספיק לקרוא טוקבקים ותגובות של אנשים מהציבור כדי לראות שהרבה מאד אנשים, אולי חלק ניכר מהציבור הישראלי, שותף לחלוטין לראיית העולם של האיראנים בהקשר של הזכיה באוסקר.

ערן1987

New member
רק לא בפורום הזה

מה גם שאף אחד חוץ ממיכאל לא הגיב לשרשור שפתחתי אתמול בערב.

ערן1987

New member
היה טקס נחמד, לא רע ולא מצוין

קטע הפתיחה היה מצוין, כריס רוק ורוברט דאוני ג'וניור היו טובים מאוד, כמה מהזכיות הפתיעו וכמה לא ובעיקר התאכזבתי שויולה דייויס מ"העזרה" לא זכתה. טוב, נו, אולי גם היא תהיה כמו מריל ותקבל פרס בעוד 20 שנה.

למעלה