z750 2005

iec

New member
אין ספק שהגמל שלמה שלי אינו חתיך.אבל כמו שאתה

נהנה לרכוב על הבננה האיטלקית שלך למרות שהאמינות והסחירות שלו בגובה ים המלח...גם אני נהנה לרכוב עליו למרות שהוא בהחלט מכוער טילים.

bulb

New member
אמינות? אין בעיה, תודה ששאלת. מילא היה אופי

לגמל שלמה שלך...

iec

New member
יש לו אופי אמין.יש אופנועים שהם ללא אופי אמין

לדעתי בדו"ש קשה למצוא אופי...אתה כל הזמן טרוד באיך לצלוח את הנחל הזה..המדרגה הזו..העליה ההיא...לצחוק על הקטנועים\אופנועים שתקועים בפקק צפוף מבלי יכולת לטפס על המדרכה...ועוד..בעצם הנה עוד קו אופי:אופי יעיל...

iec

New member
אתה צודק...אבל במקרה שלך נראה שאתה

הכלב של האופנוע שלך
כל מה שהוא יעשה לך אתה תאהב אותו..ואח"כ יעזוב אותך בשביל כמה פרוטות

bulb

New member
אז אתה על תקן הפרעוש? ../images/Emo67.gif

מצטער לנפץ את האשליה (או ה-LCD בסלון, במקרה שלך) אבל האופנוע נטול תקלות באופן מחשיד.

iec

New member
מחשיד?../images/Emo67.gifס'תכל בחתימה ש'ך...הכל כתוב שם

האופנועלא זז מהחניה 4K ק"מ בשנה... השאלה הגדולה היא האם המשוואה הזו תתקיים : bulb > אורן מצא.... אני מקווה בשבילך שלא.
הכל באהבה

bulb

New member
אה, זה לא מעודכן. נוספו עוד כמה אלפי ק"מ מאז.

בהתחשב בעובדה שהוא לא מפרוסם בלוחות, זה לא מפתיע
נ.ב. אדם מבקש שתחזיר לו את האיקון של |חיבוקי דפוקי|

Ad H

New member
../images/Emo41.gifbulb ו-iec - מלחמת הענקים../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

תוסיפו את בוזי להופעה וזה The best show in town Bilbi, רק לא הבנתי דבר אחד......אתה אומר שלאופנוע יש אופי.....אופי כמו "ואם ביום שליש,לא בא לי"
... .. ... ... ... .. לעבוד, להיות עם כל החלקים עליי, להפסיק את נשירת החלקים הטבעית....
"שלכת, מתי את הולכת?"

bulb

New member
רוצה לדבר על בעיית הנשירה שלך? ../images/Emo67.gif

בעצם, מה אני מנסה להסביר לך. אתה בטח מעדיף את יפנומטית 1.6 בגאז' המשעממת על פני הוט-טאץ' אירופאית. שלא אתחיל לקרוא לך ADHD, הא?

Ad H

New member
קשה הבנה היום? ../images/Emo67.gif

יש בניק הזה משחק מילים מסוים, אם לא הבנת... לא הכי מתוחכם, אבל על הזין שלי תחכום....בגלל זה יש לי עגלה יפנית שעובדת ולא גוש מתכת מלא רגש

bulb

New member
ציניות לא בלקסיקון, הא יא ADHD? ../images/Emo67.gif

כן, ראינו איזה יופי עבדה העגלה היפנית הקודמת שלך. כל כך יפה שמנהל הבנק שולח לך זר פרחים ביום ההולדת

Ad H

New member
בינתיים רק מציעים לשדרג אותי מבנק לבנק

לא רוצה שזה יגמר כשיהיה לי דוקאטי
לא אמרו לך שלא יפה לצחוק על נכים
Adam + AD HD= Ad H

bulb

New member
אני באמת מצטער...

בפעם הבאה אמסור לבוZי שיצחק גם הוא

ב ו Z י

New member
קראת לי? ../images/Emo199.gif

זה ויכוח די סתום למען האמת. מי שלא היה בעלים של דוקאטי לא יבין על מה מדובר. איכות מכלולים מהרמה הכי גבוהה כסטנדרט, מנוע מיושן ככל שיהיה נותן לך את הבטחון ומגבה אותך תמיד ולא רק מעל 10K סל"ד, וזה עוד בלי לדבר על מנועי הסופר בייק, החל מה 996 ועד ה 1198 כיום... היפני אולי ירגיש מתוקתק בקטע מאוד קר. להזכירך, אופנועי דוקאטי מיוצרים ידנית. לדעתי גם המונסטר 620 הכי פשוט טומן בחובו את אותו סוד הקסם שנמצא ב SF. נכון, האחזקה יקרה יותר (בכל העולם אגב). האופנועים יקרים יותר. התמורה הרבה יותר גבוהה לדעתי מכל מחשבה של "האם אצליח למכור בכלל?". דוקאטי זה לא קניה לחצי שנה וזבנג גמרנו. זה מותג. זה בא לידי ביטוי בשיתוף פעולה עם אוקלי במשקפי שמש, סניקרס של פומה\דוקאטי, דיסק און קי, לפטופ דוקאטי. לעזאזל אפילו המגבת שלי בחדר כושר היא של דוקאטי (אדומה כמובן). אני יכול להמשיך אבל נראה לי שהבנת. המשפט "אופנוע שמדבר אל הלב שלך" מעולם לא היה נכון יותר... ולא, אני לא עובד בדוקאטי

Ad H

New member
הרצינות, גוועלד, הרצינות...

אמרתי ואמשיך להגיד - אני מת לנסיעת מבחן על היפרמוטארד, אבל המרחק מזה ועד להיות בעלים של דבר מפגר שכזה בארץ הקודש - הוא עוד כמה שנות אור.

bulb

New member
עשית התאמת צבעים עם האופנוע? ../images/Emo67.gif

הפסק לקנא וקנה.

ב ו Z י

New member
אתה על היפר?

זה מזכיר לי את הבדיחה ההיא על הגרוזיני שעבר השתלת מוח והמוח דחה אותו

iec

New member
אין ספק שמי שלא היה בעליו של המותג האיטלקי

לא יבין על מה מדובר...למעשה אני חושב שגם אלה שקנו לא יודעים למה קנו אותם
אין ספקשהמכלולים בדוקאטי הם מהשורה הראשונה..ללא ספק!!! אבל הבעיה שלא יודעים לחבר אותם מבלי שיפלו בדרך
צודק גם פה האוליגרך השרירי כשהוא אומר שאופנועי דוקאטי מיוצרים בעבודות יד... רק מה שלא ידוע הוא שמפעל דוקאטי מעסיק כחלק מהשתתפות עם הממשלה האיטלקית ומשרדי הרווחה בפרוייקט העסקת אנשים עם בעיות מוטוריות קשות (כל הכבוד!!!) ולכן ככה זה נראה...
....אופנוע כזה יוצא משער המפעל 170KG בערך....מגיע אל הלקוח 168 KG...הלקוח מניע אותו לראשונה ומגיע הביתה מאושר עם 165KG של אופנוע. מראה אותו לאבא אמא ואז טס לחברה להראות לה את ה-160KG של מכלולים מהשורה הראשונה..אחריי מספר מטריף עם החברה הוא עושה סיבוב אצל כל החבר'ה כדי להוציא להם את העיניים ובלילה הוא מגיע הביתה עם 120KG של אופנוע כולל מיכל דלק מלא... עד שהוא מוכר אותו נשאר לו רק צרור המפתחות ביד...

למעלה