z750 2005

Ad H

New member
יווווווווווווווווו../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo67.gifאני לא נושם אחי

"עד שהוא מוכר אותו נשאר לו רק צרור המפתחות ביד..." אני משתין פה במכנסיים

ב ו Z י

New member
בור ועם הארץ...

חזור למקורות שלך, ה 696 שוקל 163 ק"ג.... רגע, מה אני מתווכח עם תימני בכלל? יש לי תשובה אחת בשביילך

iec

New member
מניוק...ס'תכל מה כתבתי.."בערך 170KG"...

יש לך מזל שיש לך הרבה כסף...אחרת לא הייתי חברש'ך
ואם לא ידעת אף פעם מה פשר כל האותיות אצל היצרן המוערך :696..695...999...749...1098....אלה מספר דקות הרכיבה שאחריהן אתה נשאר עם מחזיק המפתחות המדובר...
קדימה..להחליף עדשות

mushdubi

New member
לא יעזור- לא תבין

אצלי חוץ מהאופנוע מדובר גם על קסדה, מעיל וכפפות שנושאים את הסמל האיטלקי (הנלוז לטעמך)- וכמובן שבהתאמה לצביעה של האופנוע (אבל אלו כבר השטויות שלי...
). ועוד לא הזכרתי את המגפיים ומשקפי השמש שגם הם "דוקאטי". אז כמו שבוZי אמר:

אז לשמור לך מקום../images/Emo35.gif

תבוא יהיה כיף, יש מצב שאני רוכב לשם.. אין כמו האויר של רמת הגולן
תעדכן

wavelet

New member
מעניין... אתה רציני?

אני די מופתע. אמנם לא התעניינתי בו ספציפית -- ה-ST3 או המולטיסטראדה הם יותר הכיוון שלי -- אך אא"ט לפי מה שקראתי, דגמי דוקאטי האחרים עם מנוע ליטר משיגים לפחות 13-12 לליטר אפילו בתוך העיר, והרבה יותר מזה מחוץ לעיר, גם ברכיבה ספורטיווית. זה עוד יותר מפתיע אם לוקחים בחשבון את המשקל העצמי הנמוך (177 ק"ג אם הבנתי נכון). בהתחשב במיכל הדלק הקטן יחסית, נשמע שזה כבר יכולה להיות בעיה בטיולים... מתוך סקרנות, כמה הוא עושה לך ברכיבה בינעירונית מינהלתית, נניח 120 (ס"מ לשנה, כמובן)? כמה ברכיבת טיול בכבישי הצפון, במהירות 80-100?

mushdubi

New member
האופנוע שלי לא דוגמא

תשאל את בוZי
חוץ מזה- בטיולים תמיד עושים הפסקות בהתאם לצורך שלי

sananesr

New member
צמיגים ודלק עסקינן

המספרים שפומי כתב נראה לי סבירים, 1:25 - קצת "אופטימי" לאופנוע 750 אפילו שיש לו הזרקת דלק דיגיטלית. צמיגים - אני מחליף כל 24,000, אחורי אפילו יכול לסחוב עד 30,000. וזה כי אני נוסע בלי תאוצות חריפות או בלימות משוגעות. (תאוצות חריפות = האחורי נשחק, בלימות קדחתיניות = הקדמי נשחק) בכל מקרה ההגדרות שכתבו מטה לגבי מתי להחליף צמיגים טובות בעיני, הקילומטראז' הוא לא תמיד המדד...

למעלה