.You should learn how to say no

every me

New member
.You should learn how to say no

היום לא יום שבת?!
בכל מקרה. שיר השבוע של פוב: שיר השבוע לא של פוב: קליפ השבוע: אלבום השבוע: להקת השבוע: סרט השבוע: אתר השבוע: המלצת השבוע: באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: תמונת השבוע: יום טוב לכם

Gali4697

New member
....

שיר השבוע של פוב: איי סלפט בלהבלהבלה שיר השבוע לא של פוב: Circle Of Fear, This Fortress Of Tears,Beyond Redemption - HIM קליפ השבוע: לאדעת אלבום השבוע: Love Metal להקת השבוע: HIM סרט השבוע: חרא. אין לי איך לראות כלום היום. זנות. אתר השבוע: אה..|: המלצת השבוע: כשבנאדם דפוק שולח לכם תשין המסריח שלו ואומר לכם להגיב.. אמ.. עכשיו צריך להגיע להמלצה נכון? אז זהו שאין המלצה. זה סתם מעצבן. אבל אם צריך..אז תוציאו עליו עצבים. באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: ראשון לא? תמונת השבוע: אין לי כוח

הגרו

New member
היום יום שישי [ה13]../images/Emo109.gif

שיר השבוע של פוב: החידוש לוואטס דיס XD שיר השבוע לא של פוב: לייר - TBS This is Halloween - מרלין מנסון This is Halloween - פאניק I Write Sins Not Tragedies - Acoustic - פאניק [הגירסא האקוסטית
] Paramore - Emergency קליפ השבוע: Paramore - Emergency אלבום השבוע: פאניק להקת השבוע: פאניק, פרמור סרט השבוע: דה נייטמייר ביפור קריסמס
ראיתי אותו פעמיים השבוע^^ וגם 13 ראוררר
[וגם אח שלה חמוד XD] אתר השבוע: מיאו המלצת השבוע: סושי. ריאן. |ריר|. באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: שני XD תמונת השבוע: |ריר| תודה לתמר XD. בייבי פייס
.

הגרו

New member
של פאניק אין../images/Emo7.gif../images/Emo109.gif

וואטס דיס תמר שלחה לי... ויש לי גם את זה של מרלין מנסון דיס איז הלאווין

B F M V

New member
|פיצהעםחומוס|

שיר השבוע של פוב: fall out boy- What's This חחחח.... שיר השבוע לא של פוב: Marilyn Manson - This Is Halloween taking back sunday -l iar (it takes one to know one) Paramore - Emergency My Chemical Romance - Vampires Will Never Hurt You 30 Seconds To Mars - A Beautiful Lie My Chemical Romance - Welcome To The Black Parade קליפ השבוע: taking back sunday -liar (it takes one to know one) אלבום השבוע: My Chemical Romance - The Black Parade להקת השבוע: Paramore
סרט השבוע: לא ראיתי סרט חדש או משהו
אתר השבוע: לא יודעת תפוז?! המלצת השבוע: אמממ...לא לשמוע מזרחית אף פעם בשום מצב באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: שני XDDD תמונת השבוע:

הגרו

New member
כ"כ../images/Emo99.gif../images/Emo109.gif

והיא שרה מדהיםםםםם זונע והיא כולה בת 17

הגרו

New member
לא, עבדתי עלייך!../images/Emo109.gif

חח סתם, היא בת 17 אבריבאדי סינגינג ווהווווו ווהוווווו ווהווווו חח אני בדיוק שומעת ת'דיסק שלהם >,<

panic girl

New member
יום שישי ה13!!! ../images/Emo110.gif

שיר השבוע של פוב: דאנס דאנס שיר השבוע לא של פוב: פאריס הילטון-נוטינג אין דיס וורלד קליפ השבוע:פאריס הילטון-נוטינג אין דיס וורלד אלבום השבוע:Fall Out Boy - From Under The Cork Tree להקת השבוע:פוב סרט השבוע:השטן לובשת פראדה אתר השבוע: אממ... המלצת השבוע: .... באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]:נראה לי יום שני תמונת השבוע: הוואנס החדשות שלי http://img153.imageshack.us/my.php?image=picture3js8.jpg

MyTearsDontFall

New member
או גאד>,<"

"מה את צריכה להפליץ?גם מלמעלה וגם למטה?" -"מה קשור?" "סתם, לחלה יש גזים?" גאד איזה שיחה שמעתי עכשיו בין אחותי לאמא שלי
XDDDDDDDDDDD שיר השבוע של פוב: נמ.
Sophomore Slump Or Comeback Of שיר השבוע לא של פוב: הקאברים של מרלין מנסון ופאניק מהסרט הזה,נו הסיוט לפני חג המולד[?] bullet for my valentine-Welcome Home
falling up-broken heart Right Where You Want Me-ג'סי מקרטני[ת'אמת, יש לו קול של צפרדע אבל הוא כוסי^^]
קליפ השבוע: אמממממממממממ.. כמה חורשים על זה..a town called hypocrisy אלבום השבוע: שוש, של בולט שקונים לי להקת השבוע: bmfv סרט השבוע: אמאמ..אוח נחשים על מטוס!!!המלצהההה
אתר השבוע: אתר?אמ אין.. המלצת השבוע: לא לפתח ציפיות לגבי מישהו שאתה אוהב..>,< באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: לפי דעתי, אף פעם!!מוחעחאחעאח , לא, שני. תמונת השבוע: טוף

PATD

New member
../images/Emo103.gifיפפפפ

שיר השבוע של פוב:7 minutes in heaven
שיר השבוע לא של פוב: time to dance- PATD ten days late- 3EB it ends tonight- AAR The queen and i- GCH the kill- 30 second to mars
קליפ השבוע:the kill
אלבום השבוע:a fever you cant sweat out
להקת השבוע:panic! at the disco
סרט השבוע:לא ראיתי סרטיםםם
אתר השבוע:mysapce
המלצת השבוע:לקרוא את הספר invisible monsters!!!
באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]:שני :(
תמונת השבוע:

למעלה