.You should learn how to say no

מוחעחעחע

שיר השבוע של פוב: גט ביזי שיר השבוע לא של פוב: Welcom To The Jungle - Guns N' Roses קליפ השבוע: Patience - Guns N' Roses אלבום השבוע: הדאבל של גאנז!
להקת השבוע: Guns N' Roses! סרט השבוע: בלעט, לא ראיתי אתר השבוע: הבלוג שלי! *בחתימה, כנסו* המלצת השבוע: שירים של גאנז באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: ראשון תמונת השבוע: אין לי כוח :(

OriginalMe

New member
היי, מקורה? P:

הגעתי למסקנה שאני צריכה להצטרף לפורום. אז ברוכים הבאים לי D: שיר השבוע של פוב: i slept with someone in fall out boy and all i got was this stupid song written about meשיר השבוע לא של פוב: Alkaline trio-time to waste Story of the year-anthem of our dying day קליפ השבוע: Saosin-voices אלבום השבוע: אינלי שמץ P: להקת השבוע: Saosin סרט השבוע: המסור 2 (מוחעמוחע) אתר השבוע: הפורום הזה, דהע P: www.saosin.com המלצת השבוע: באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: שני ;[ תמונת השבוע: אין לי כוח נו >< שיהיה יומגניב לכולם D:

hermaioni

New member
עונה D:

שיר השבוע של פוב:XO שיר השבוע לא של פוב:דה קילרס- וואן יו וואר יאנג. קליפ השבוע:וואיט אנד נרדי XD אלבום השבוע:זה נחשב אם אני מחכה לאלבום של MCR?
להקת השבוע:MCR סרט השבוע:jackass
אתר השבוע:הפסקול של TNBC ןלייב ג'ורנל. המלצת השבוע:כשהולכים לדיזינגוף ואח"כ לשוק הכרמל, עדיף לקנות צמידים מגומי בתומר XD [אני רוצה את הצמידים האלה! ;[ ]. באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]:נראה לי יום שני
יש לי בוחן בפיזיקה... תמונת השבוע:תראו איך הוא מסדר לו את השיער :-} ויש לי שאלה למי שיש לייב ג'ורנדל...
איך מעצבים אותו וכל זה S: ?

shaya23

New member
בלהבלהבלה

שיר השבוע של פוב: אול דה ג'ין ג'וינטס בלה בלה בלה שיר השבוע לא של פוב: דונט סטופ מי נאו. [קאבר שמקפליי עשו לקווין] קליפ השבוע: :/ אלבום השבוע: :/ להקת השבוע: פוב. סרט השבוע: :/ אתר השבוע: :/ המלצת השבוע: לישון. באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: אני בראשון כי ביצפר דפוק. תמונת השבוע:

Nittle Grasper

New member
אני חולה ;<

שיר השבוע של פוב: sophomore משו~ שיר השבוע לא של פוב: shayne ward - no promises *__* קליפ השבוע: אממ הקליפ היחיד שראיתי [שאני זוכרת @@] היה teddy geiger - these walls אלבום השבוע: fromm under the cork tree להקת השבוע: FOB~~ סרט השבוע: prince charming [אני די בטוחה שיש יותר מסרט אחד בשם הזה, אז אני מדברת על זה עם כריסטינה אפלגייט שכל כמה שבועות יש בהולמרק XP] אתר השבוע: יוטיוב?
המלצת השבוע: אל תדחו דברים @_@; [*אהמ* שיעוריםלחופששעודלאהתחלתי *אהמ*] באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: שני ;;;;;;;; מוקדם מידי, יותר מידי שיעורים ליום הזה #(%I#@(%I#@ תמונת השבוע: ~~ לא אמור להיות גם ציטוט?
בכלמקרה באלי אזאז~~~ Are we growing up or just going down? It's just a matter of time until we're all found out Take our tears, put them on ice Cause I swear I'd burn this city down to show you the light [כע זה מSOPHOMORE~~]

m i c k e y 15

New member
../images/Emo122.gif!@#$%&!#$

שיר השבוע של פוב:
Chicago Is So Two Years Ago Of All The Gin Joints In All The World
שיר השבוע לא של פוב:
McFly - Too Close For Comfort McFly - Dont Know Why Alexisonfire - This Could Be Anywhere In The World The All-American Rejects - It Ends Tonight. Aly & AJ - Out Of The Blue Jesse McCartney - Blow Your Mind Jesse McCartney - We Can Go Anywhere
קליפ השבוע:
alexisonfire - This Could Be Anywhere In The World
אלבום השבוע:
Jesse McCartney - Right Where You Want Me
להקת השבוע:
Busted
סרט השבוע:
המסור! , מת לצעוק , יורוטריפ
אתר השבוע:
תפוז? חח
המלצת השבוע:
אממ על הסרט המסור..ועל השיר שהוא קליפ השבוע שלי חיחי
באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]:
יום שני נדמה לי?..חח גמאני שכחתי חח
תמונת השבוע:

הגרו

New member
דאגי../images/Emo99.gifחח הוא ילד כאפות../images/Emo109.gif

כל הקליפ הם רק התעללו בו >,<

mirymoo

New member
אני

שיר השבוע של פוב:..GET BUSY LIVING שיר השבוע לא של פוב:TOP OF THE WORLD-AAR קליפ השבוע:לא ממש ראיתי השבוע קליפים אלבום השבוע:פאניק-אה פובר יו קנט סווט אאוט להקת השבוע:AAR סרט השבוע:מת לצעוק 1 2 3 כי ראיתי את זה אתמול אתר השבוע:תפוז המלצת השבוע:אל תתפסו על דברים שעלולים לעשות לך את הרגל סגולה
באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]:שני
תמונת השבוע:ג'קי!

DeniDen

New member
And if u say, goodbye today i'd ask

u to be true Cause the hardest part of this is leavin' u שיר השבוע של פוב: calm before the storm שיר השבוע לא של פוב: cancer-mcr heaven help us-mcr קליפ השבוע: wttbp אלבום השבוע: the black parade-mcr להקת השבוע:mcr סרט השבוע:צעקה אתר השבוע:שוקס
המלצת השבוע: תשמעו שירים [?] באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: סאן דיייייי דאמט תמונת השבוע:

מותק13

New member
../images/Emo80.gif"this is haloween"

גמאני התמכרתי
שיר השבוע של פוב: ליטל לס סיקסטין שיר השבוע לא של פוב: mcr - wttbp mcr - helena תראי זה אני-סינרגיה קליפ השבוע: mcr - wttbp mcr - helena אלבום השבוע: פאניקקק
להקת השבוע: פאניקקק
סרט השבוע: מעבר ליער אתר השבוע: יוטוב
? המלצת השבוע: תראו "מעבר ליער"
באיזה יום חוזרים לביתספר? [שכחתי נו...]: שני כבר לומדים תמונת השבוע: -->

מותק13

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo6.gifצודק

אבריללללללל
%$#%$@%$$#W [למרות שהיא מדברת קצת
]

MoonyAvFreak

New member
ניסיתי להוסיף תגובה שלשום או אתמול

וזה לא עבד. אממ גם אני אוהבת את אבריל. בעצם יותר מאוהבת. כי אני הייתי בשלב שאם היא לא הייתה ..כבר לא הייתי בחיים. רק בזכותה אני הפסקתי את מה שרציתי לעשות. והמשכתי. כי אם היא לא הייתה...אפחד לא היה עוזר לי להשאר בחיים. היא כמו הדם או המוח בשבילי. היא כלכך חשובה לי. הלכתי לפורום ואפחד לא אוהב אותי שם...אז הפסקתי לכתוב..אבל אני אכתוב שוב..כי אני חייבת. אני גם בהמון פורומים אמריקאיים וגם רשמיים שלה. ו..ו..ו...זהו :) חחח כל מי שנכנס לי לחדר זה כזה "ואיי את ממש ממש אוהבת אותה אה? זה רציני מה שהולך פה" וזה ממש מצחיק. באחת התמונות (של התקרה) תראו חח יש את אחד הכרטיסים להופעה שלה שהייתי. ההופעה הייתה ביום שיצא MY HAPPY ENDING נראלי. זה היה כלכך מרגש. חח טוב מעיין תפסיקי להשוויץ כמה שאת אוהבת אותה :| אני פסיכית.

למעלה