WiFi בסלולרי - מחובר ללא אינטרנט, המחשבים כן עובדים

danieli90

Member
שלום

גלקסי A-52
יש לי גלישה רק דרך "נתונים ניידים"
בגלישה באמצעות WiFi התוצאה היא "מחובר ללא אינטרנט"
המחשבים כן עובדים על אותה רשת באמצעות ה-WiFi

פניתי לתמיכה טכנית של ספק האינטרנט ולא נמצא פתרון, פניתי לתמיכה טכנית של סמסונג (סאני) ולא נמצא פתרון.

עשיתי - איפוס רשתות, "שכח", הפעלה במצב בטוח, ושום דבר מזה לא עזר.
כ"כ הורדתי כלי בדיקה של סמסונג שבודק את החומרה והתוצאה היתה תקינה.

יש לי מכשיר ישן נוסף שיאומי, ובו לפעמים אני מצליח לגלוש ולפעמים מקבל אותה תוצאה "מחובר ללא אינטרנט" (כאמור בזמן שבאותה עת אני גולש במחשבים ברשת הזו).

במכשיר שלי הגלקסי -ש52 רק כשניסיתי להתחבר ולגלוש ברשת אחרת כשהייתי במקום אחר, וזה עבד בצורה תקינה.

מה יכולה להיות הבעיה? איך אפשר לפתור את זה?
אולי זה תקלה בראוטר? א"כ מדוע המחשבים כן עובדים, וגם סלולרי השני לפעמים כן עובד.

אוסיף שבעבר גיביתי כמה פעמים את הווטסאפ באמצעות הWiFi במכשיר הזה (בגלקסי)

תודה

em28

Well-known member
המחשבים מחוברים קווית ?
אולי הראוטר משדר בתדר שונה (5) מהתדר שהמכשיר קולט (2.4)

danieli90

Member
המחשבים מחוברים קווית ?
אולי הראוטר משדר בתדר שונה (5) מהתדר שהמכשיר קולט (2.4)

המחשבים מחוברים בדר"כ אלחוטית (יש לא מעט ניתוקים אבל זה מסתדר בקלות כשאני מתחבר שוב, מה שלא קורה עם הסלולרי)
נציג תמיכה טכנית של פרטנר עשה איפוס לראוטר, הגדיר את ההגדרות, וזה לא עזר.
הוא יצר 2 רשתות, של 2.4 ושל 5 (אין לי מושג למה צריך את ה-5 כי אין לי שימוש בזה), ואני מתחבר גם במחשב וגם בניסיונות שאני עושה בסלולרי לרשת שרשום עליה 2.4.
יכול להיות שזה רק השם ובעצם בפנים ההגדרה היא של 5?
איך אני יכול לבדוק באיזה תדר הראוטר משדר?

יש לי ראוטר d-link N600 (היה פעם של בזק, כיום הוא פרטי)

תודה

rafid1

Active member
מנהל
בתכונות/DETAILS הWifi רשום התדר. תסתכל (לחיצה ארוכה על הICON בד"כ), בכל מכשיר התפריט טיפה אחר... הסבירות שזה תקין.
N600 - לא תומך ב5G (.ac) רק בתקן n ( 5 ו 2.4). את הסלולארי צריך לשים על 2.4, כי 5g שלו (ac) לא יהיה בתקן שנתמך הנתב.

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
על איזה נתב מדובר? בדוק שהנתב מאופשר לעבודה גם בתדר שהגדרת במכשיר (או הפוך) 2.4 או 5GHz , אם לא - תתאים את אחד מהם.

danieli90

Member
על איזה נתב מדובר? בדוק שהנתב מאופשר לעבודה גם בתדר שהגדרת במכשיר (או הפוך) 2.4 או 5GHz , אם לא - תתאים את אחד מהם.

יש לי ראוטר d-link N600 (היה פעם של בזק, כיום הוא פרטי)

כפי שהגבתי בתגובה הקודמת, התומך הטכני יצר לי 2 שמות של רשתות, אבל אני משתמש במה שכתוב עליה 2.4, גם במחשב וגם בסלולרי.
איך אני בודק ובמידת הצורך מתאים את זה?

ואם היתה בעיה בתדר, אז במכשיר הסלולרי השני שלי גם לא הייתי מצליח לגלוש אף פעם, ושם אני מצליח מדי פעם.

תודה רבה

danieli90

Member
תוספת

צילמתי את הראוטר
והנורה דולקת גם ב-2.4G וגם ב-5G
האם כך אמור להיות?

קבצים מצורפים

• ראוטר.jpg
    ראוטר.jpg
    1.8 MB · צפיות: 1

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
היה לי משהו כזה לא מזמן...אבל למה? אם יש לך אפליקציה B של בזק בדוק שלא שיחקו שם וחסמו את המכשיר מהרשת...ככה אני עשיתי בטעות ואחרי הרבה חפירות זה נפתר...שפשוט בדקתי שם. אותה הודעה וחסום לנתב שלי בלבד בול אותו דבר. אולי זה זה..

danieli90

Member
היה לי משהו כזה לא מזמן...אבל למה? אם יש לך אפליקציה B של בזק בדוק שלא שיחקו שם וחסמו את המכשיר מהרשת...ככה אני עשיתי בטעות ואחרי הרבה חפירות זה נפתר...שפשוט בדקתי שם. אותה הודעה וחסום לנתב שלי בלבד בול אותו דבר. אולי זה זה..

לא בטוח שהבנתי למה הכוונה
מי חסם את המכשיר מהרשת? אפשר לחסום מכשיר ספציפי דווקא?
אמנם רשום על הראוטר שלי בזק, אבל זה כבר לא שייך להם ולא בשירות שלהם, אני נמצא בפרטנר.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לא בטוח שהבנתי למה הכוונה
מי חסם את המכשיר מהרשת? אפשר לחסום מכשיר ספציפי דווקא?
אמנם רשום על הראוטר שלי בזק, אבל זה כבר לא שייך להם ולא בשירות שלהם, אני נמצא בפרטנר.
אה אוקיי לא אקטואלי לך כנראה. בבזק יש אפליקציה לניהול הנתב לא יודע אם בפרטנר יש...באפליקציה שמותקנת בנייד שיחקתי וחסמתי את עצמי בטעות...שהבנתי שיחררתי והכל הסתדר.

למעלה