Weekend's Watch לסופש של 23-25/05/2024 🇧🇲 🍥

didalf

Well-known member
הסרט Challengers יצא לדודים אז אולי (אבל אולי לא כי אני מתעצלת לראות במחשב)

Lhuna3

Well-known member
התוכניות שלי:
* להמשיך עם סטראגייט. אני כרגע אחרי פרק 3X16. לא מכורה, אבל נחמד.
* הפרק השבועי של דוקטור הו, אני מניחה.

ספר: how to lose the time war, התחלתי לפני שבוע אבל אני עדיין ב"דוגמית חינם" ולא יודעת אם אקנה.

רשימת השאיפות למתישהו:
בלואי
המגן
דדווד
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
להמשיך עם:
X-Men - הסדרה של שנות ה90 שאני רוצה להשלים לפני הסדרה החדשה. אני כבר בפרק 2X12

פרקי יום העצמאות של:
קופה ראשית
היהודים באים

פרקים שבועיים של:
The Connors (פרק סיום העונה)
מסע בין כוכבים: דיסקברי
Hacks
(עדיין לא התחלתי את העונה בעצם)
ברוכים הבאים לרקסהם
דוקטור הו

The Idea of You
- סרט באמזון - אולי

ומחר בערב אני הולך לראות פיוריוסה בקולנוע

ממשיך עם פודקאסטים

וגם ספר

snirf

Active member
הערב אולי לסיים את "דירת שותפים" בYES- מיני סדרה קומית בריטית, ממליץ. סה"כ 6 פרקים, אתמול כבר ראיתי 4
כרגע פרשתי מאלזבת' אולי אחזור אליה בהמשך...אני מופתע מהתגובות בפייס שכולם מתלהבים ממנה...מילא זה שכל פרק מקרה אחר- מעצבן כשלעצמו אבל היא ממש תבניתית וכל פרק חוזר על אותו שטנץ מבחינת המהירות שאלזבת' כבר חושדת כ"כ מהר בזהות החשוד, אח"כ היא לא מפסיקה לכרכר סביבו ולהטריד אותו, לטמון לו פח וכן הלאה...|חבול|:unsure:

במהלך השבוע צפיתי ב-
|טי-וי|מקסטון הול - סיימתי
|טי-וי|מאסטרשף
|טי-וי|HACKS3- ממשיכה להיות קומדיה טובה וכייפית! מומלצת בחום למי שטרם צפה, יש לכם עכשיו 3 עונות ליהנות ממנה...
|טי-וי|דייטים ברצלונה/CITAS- סדרה באמזון
|טי-וי|URBAN- סדרה באמזון
|טי-וי|דירת שותפים
|אקשן|שני סרטים- סולטבורן וכולנו זרים-
שכתבתי עליהם כאן, עוד מישהו צפה בהם?

Lion_Heart

Well-known member
מסטרשף
היהודים באים
דוקטור הו
כל האנימה שעדיין ברשימה שלי
לשחק ה-מ-ו-ן world of warcraft
לישון
לאכול פסטה ופטריות עם כוס לימונדה מרעננת
לקרוא המון מנגה...

נדירליאל

Active member
האקס, אני מצביע בשתי אצבעות על סדרה מעולה. רק לחשוב על המעבר של השחקנית הראשית מ "Designing Women" עם המבטא הדרומי המזוייף לקומדניאנטית בחלקם האחרון של חייה, ג'ין סמארט
1716459997057.png
אחר כך אלך לראות מה קורה לאשלנד לוק ו-וקיטוריה, מה ניקי תעשה ל-סאלי ספקטרה ואיך אהוב לבי אדם ניומן יסתדר עם הצפעוני שזימנו לו.
1716460192425.png
אני עוקב אחרי השחקן באינסטגרם, לא - אין בו שמץ של ענין מיני בבני מינו. קורה, לא?!
הלאה - בדיסני+ מצאתי את PAULIN סדרה גרמנית בדיבוב לאנגלית ותרגום לעברית*. לא אספלייר, אם כי הנושא שלה מוכר מ עשרות סרטים, סדרות טלוויזיה, רומנים ואגדות. רק אטען, שבמקרה הסדרה הזו יש גם מסר חברתי חזק מאוד, ברוח תקופתנו הנזילה.
"חיות מטאפיזיות" ספר הפילוסופיה שאני קורא, לא מפסיק לעניין ולרתק. יש בו גם הנגשה ידידותית לכיוונים מודרניים, חדשניים בפילוסופיה המודרנית כולל ביקורת אכזרית על הלוגיקה הצורנית [זו שבנויה רק נסדרת הגדים כמו=מתמטיים.]
עיתוני סופ"ש
הערב תיאטרון
מוצ"ש סרט.
*
לא פחות חשוב - שמתי לב שפריים מעלה סדרות באנגלית עם תרגום לגרמנית. אין תרגום לעברית, חבל. השמיעה שלי גרועה, ואפילו עם מכשירים כשחקנים או בני אדם אינם מקפידים על הגייה ברורה של מלים בעברית, אני לא מבין, לא כל שכן באנגלית, זה מעצבן. וכיתוביות באנגלית - עוברות מהר מדי.

למעלה