UFC vs. IWC

Indego

New member
UFC vs. IWC

תחרות פשוטה: לאיזה ארגון יש נערות זירה כוסיות יותר ? *מי משעוניין לנמק את הבחירה שלו, מוזמן.

AmitNHB

New member
אלי סונומה כבר מזמן לא ב UFC. טוב שלא שמת גם

את ראשל ליאה או את שאזאם.

Indego

New member
לא מבין איך ויתרו עליה...

מה הם השאירו את הכושית המכוערת הזאת, כל פעם שאני רואה אותה בUFC אני מקבל עצבים, יש כושיות הרבה יותר יפות.

AmitNHB

New member
לא יפה להשתמש ב"כ" word.

ואני לא חושב שה UFC ויתרו ילה כמו שהיא פשוט רצתה לעשות דברים אחרים. מה רצית ? שיציעו לה מיליון דולר בשביל שתישאר ? כולה רינג גירל...

Indego

New member
*שחורה, צודק...

עזוב את שאזאם, אני מדבר על השחורה, סליחה... אפרו-אמריקנית הנוכחית, היא פשוט מכוערת טילים, יש אתיופיות יותר כוסיות.

זקס11

New member
כושית זו בכלל לא מילה שלילית. להיפך

כולנו זוכרים את אחשברוש, ששלט מהודו ועד כוש. לפי המפות של היום, כוש זה מזרח אפריקה, ואנשים המגיעים משם הם כושים, כמו שהמגיעים מצרפת הם צרפתים. הקטע המצחיק הוא שבמשמעות האמיתית, "כושי" מתיישב עם התפישה הפוליטקלי קורקט המדברת על שורשים פיזיים, ולא צבע עור, כמו אפריקאי-אמריקאי. הבעיה היא שמישהו החליט שהתרגום למילת הגנאי Negro, שמשמעה "שחור" הוא כושי. ואכן, בספרות הישנה ניתן למצוא התייחסות חיובית למדי למילה כושית, כמו החתולה הכושית בדירה להשכיר.

fatnoam

Active member
אמא שלי היתה מכינה עוגה כושית

ואף אחד לא היה קורא לה גזענית!

BT24

New member
המקור של המילה לא באמת משנה,

אם תקרא ככה לאתיופי ברחוב הוא יתעצבן, ובצדק.

AmitNHB

New member
יש הרבה מילים שהמשמעויותת המקוריות שלהן אינן

שליליות המקורית שלהם אך הן הפכו לכינויי גנאי. Negro שזה בסה"ך שחור כפי שכושי הוא בסה"ך אדם מכוש ו faggot שהיא בכלל מילה שעברה כברת דרך ארוכה עד שהפכה למילת גנאי. אם הבנתי נכון, זה קומץ של מקלות הנשרפות באש או משהו ויותר מאוחר היה כינוי לפועלים מהמעמד התחתון... או משהו כזה
בכל אופן השורה התחתונה היא שאנשים נעלבים מיזה אז אם לא חייבים...

זקס11

New member
צודק, אבל...

כושי זה כזו מילה יפה, ועם משמעות כלכך חיובית. אני עוד אתפוס את האידיוט שהחליט לתרגם את ניגרו למילה כושי.

Indego

New member
הבחירה שלי:

UFC, קודם כל אין על אריאני, הבחורה הכי כוסית בעולם הMMA. דבר שני תסתכלו על הפרצופים, הכוסיות מהUFC באמת בחורות יפות, מנגד הבלונדות מהארגון שלנו, דיי עקומות (דעה אישית) - אבל יש להן אחלה גוף.

למעלה