truemu שרת מצויין

ofekgg

New member
truemu שרת מצויין

אחלה שרת תורידו ותהנו \ http://truemu.no-ip.info/ אני לוחם רמה 177 קוראים לי במשחק: ofekgg (כרגיל)

PirPir

New member
>>צריכה עזרה בקשר לשרת<<

אני הורדתי את הTRUE MU אבל כשאני רושמת שם וסיסמא אז השם לא נכון. אני צריכה להירשם על ידי המנהל??? בבקשה תעזרו לייי או שתבקשו מהמנהל לרשום אותי או משהו.. פליזז ..!!

ofekgg

New member
חחחחחחח......

צריך להירשם מחדש האתר בנוי בדיוק כמו אם יו אונליין וככה אני הסתדרתי בקיצר תירשמי זה לא פועל עם שם משתמש של אם יו אונליין (הרי זה שרת מפני עצמו)

XXVirusXX

New member
ברור

כם בשרת שלי צריך להירשם כי לשרתים פרטיים אין קשר בנתונים אם הגלובל. כל שרת עומד בפני עצמו והמשתשמשים שונים.כל שרת שאתם מתחילים לשחק אתם חייבים להירשם מחדש.

ofekgg

New member
תן קישור לשרת בבקשה

אני רוצה לשחק (צריך עזרה תאני רוצה לעזור או להיות GM) ^^ Respect Wow Rush Hi Bye

ofekgg

New member
אני יתחבר ביום רביעי

אתה תוכל לראות מי שם מחובר ואיפה? הכינוי שלי יהיה: ofekgg יש בלס בג? מהמוכרים בחנויות?

ofekgg

New member
סבבא אבל

כמה EXP אתה צריך ברמה 1 ? כמה EXP עכביש מביא ברמה 1 ? אני צריך לדעת על השרת כי זה מענין

XXVirusXX

New member
ה EXP שכתוב רגיל

וה EXP גבוה בערך עד רמה 10-15 מכל עכביש תעלה רמה. בקיצור עד רמה 100 יקח לך ברך חצי שעה אבל אחרכך נהיה יותר ויותר קשה.

gavers

New member
בעיה עם חוסם האקים

החוסם האקים לא נותן לי להכנס כי ניסיתי האקים על אם יו גלובל וזה ממש ממש מעצבן אז אם אפשר להוריד אותו? Respect T_T Cry Sad -.- תודה

למעלה