The Girl in the Fireplace אוגוסט 2022 – סיכום חודש 📇🍳☑️🃏🔊🀄🎭‼️🔗

LeAnnDyIan

Well-known member
יש לך בראש סדרה ספציפית שיש בה סצינה אחרי הכתוביות והיא בנטפליקס או באמאזון שאני אוכל לבדוק?
רוצה לדעת אם אני טועה בהנחה שלי.
זה בעיקר קורה באפל.
כשכתבתי את זה, זה היה בעקבות המורנינג שואו, שבה בתחילת כל פרק הם אומרים ״הישארו לצפות בקטעי ׳מאחורי הפרק׳ בסוף הפרק״ ואז בסוף כל פרק כשמתחילות הכתוביות, זה עובר אוטומטית לפרק הבא אלא אם כן אני מבטלת את המעבר האוטומטי הזה ע״י לחיצה על כפתור החזור, מה שלפעמים מוציא אותי מהאפליקציה ומחזיר לי את הפרק להתחלה או מחליט שלחצתי על אישור להעביר לפרק הבא ואז יצא שכמה פעמים הייתי צריכה לחזור שוב לתחילת הפרק ולהריץ עם השלט עד הסוף (ושוב לבטל את הקפיצה האוטומטית לפרק הבא בתחילת הכתוביות) כדי להגיע לסוף הכתוביות ולצפות בקטע המבוקש. ולא ברור לי למה לשים את הקטע הזה בסוף הפרק ולעשות את זה כל כך לא נוח להגיע אליו|חבול|

Lhuna3

Well-known member
זה בעיקר קורה באפל.
כשכתבתי את זה, זה היה בעקבות המורנינג שואו, שבה בתחילת כל פרק הם אומרים ״הישארו לצפות בקטעי ׳מאחורי הפרק׳ בסוף הפרק״ ואז בסוף כל פרק כשמתחילות הכתוביות, זה עובר אוטומטית לפרק הבא אלא אם כן אני מבטלת את המעבר האוטומטי הזה ע״י לחיצה על כפתור החזור, מה שלפעמים מוציא אותי מהאפליקציה ומחזיר לי את הפרק להתחלה או מחליט שלחצתי על אישור להעביר לפרק הבא ואז יצא שכמה פעמים הייתי צריכה לחזור שוב לתחילת הפרק ולהריץ עם השלט עד הסוף (ושוב לבטל את הקפיצה האוטומטית לפרק הבא בתחילת הכתוביות) כדי להגיע לסוף הכתוביות ולצפות בקטע המבוקש. ולא ברור לי למה לשים את הקטע הזה בסוף הפרק ולעשות את זה כל כך לא נוח להגיע אליו|חבול|
|כן| הממשק של אפל דפוק מהרבה בחינות!
אז טוב לדעת שצריך גם לקחת את העניין זה בחשבון.

didalf

Well-known member
אני דווקא היתי בוחרת לך דמות מפיוצ'רמה
1659944064337.png
:-D:-D:-D

את באמת רוצה לבלות 10 שנים על אי עם צ'ארלס ואוליבר??? אני חושבת שאני אשתגע אחרי יום שלם איתם
חחחחחחחח לגמרי

האם עוד מישהו פה עושה ערבוב של קטשופ, מיונז וחרדל? זה ממש טעים
רק בנקניקיה בלחמניה

היה לנו כבר שיחה על זה.
הוא בריטי של כבוד
בדיוק|כן|
ג'וש גאד
זה התמונה הכי מוכרת שלו שמצאתי
1659949064773.png

בואו נראה כמה זמן יקח לי לסיים את זה
תודה שטרחת להצטרף אלינו
|צבע|שם: דדי דילן הדה של כל הגיפים במולטיוורס.
זה נכון
|צבע|גובה אידיאלי: הייתי שמחה להיות 2 וחצי מטר כדי שאף אחד לעולם לא יפריע לי לראות בהופעות.
תכלס. אבל הייתי מרגישה קצת לא נעים למי שמאחורי.
וגם, אחיינית של שותפה שלי הייתה אצלנו החודש והיא נכנסה אליי לחדר בטענה שהיא חיפשה איזה מטאטא (לאדעת נו 🤷‍♀️) ואז כשחזרתי הביתה היא פצחה באיזה מונולוג משעשע על זה שיש לי הפרעת דרו, כי יש לי מיליון תמונות שלה על הקירות בחדר, וגם במקלחת, ומעל המקרר ובסלון.
או במילותיה (והיא בת 15) : "You're like obsessed, it's like an addiction. You should go on 'My Strange Addiction' - Drew Barrymore edition"
אז נראה לי שגם דרו ראויה להיות פה החודש:-P: (זה הקיר שלי במקלחת)
צפה בקובץ המצורף 58145
:-D:-D
וקיר ממש יפה!
🍒ציטוט חודשי: השותפה שלי פתחה את המקרר יום אחד וקלטה איזה 7 גלונים של חלב (אני עושה לכם ספוילר לשאלה מתחת) ואז היא עושה לי כזה:
שותפה: !You're worse than a cow
אני: Cows don't drink milk
שותפה: !?What? what kind of chef don't eat their own food
אני: Chickens don't eat eggs
שותפה [חושבת לעצמה בקול] : ...Well, humans make humans and we don't eat them
אני: Blodreina does
איזה הגיון מצחיק יש לה:-D

🍒סיבה למסיבה: אני הולכת לראות את קלסי בלאריני וקרלי פירס בהופעה אעהאהעהאהעהאעה!!!!!!!!|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
יאיייייייייייייייי
🍒[למתקדמים] סיפור החודש: אני מתלבטת בין שני סיפורים כי אין לי כוח לכתוב את שניהם אז הצביעו והשפיעו איזה סיפור אתם רוצים לשמוע - אופציה ראשונה היא סיפור על זאב ערבות והאופציה השניה היא על קשישים בהופעה של קרלי. שני הסיפורים טובים ומטרידים בו"ז.

🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש: גרם לי להאמין שהוא נותן את השאלון החודשי למישהי אחרת. ורק שתדעו לכם שאני כבר הייתי מוכנה להילחם בניק עם צילומי מסך מפללים|שפם|
באמת חצוף!
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? 2 יכולות שהייתי שמחה שהיו לי: הראשונה- ללכת על עקבים יום שלם. השניה- להיות מסוגלת להירדם ברגע שאני עוצמת עיניים.
וואי לגמרי לשניהם. עזבי יום שלם, ללכת על עקבים ערב שלם ולא למות.
ולהרדם בשניה אוף כן. איכשהו זה עובד בשנ"צים אבל לא בלילה.
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? חלב:-D אם נשאר לי גלון אחד במקרר (4 ליטר) אני בחרדה קיומית שאין לנו חלב בבית. חשוב לציין שהשותפה שלי לא שותה חלב רגיל כי היא רגישה, אז כל החלב הזה שייך לי. ואני שותה בערך 15 ליטר חלב בשבוע|מובך|
מה את עושה עם כ"כ הרבה חלב?????
🧀אם הייתם יכולים להתחלף עם מישהו אחד ליום אחד, עם מי הייתם בוחרים? עם ג'ניפר ניוסם כדי שאוכל להגיש לגאווין מסמכי גירושים ואז הוא יוכל להתחתן איתי למחרת:-] סתם, אובייסלי לא חשבתי על זה לעומק. אבל אולי עם איזה מיליונר, אעשה לעצמי העברה לחשבון על שמו או אתרום לעצמי איזה בית בשמו:-D
מחוכם:-D
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]? אני כמעט ולא טורחת לבדוק תאריכים על מוצרים. אני לא זוכרת מה זה היה אבל איזה פעם בדקתי איזשהו מוצר במקרר והפג תוקף שלו היה לפני יותר משנה מאותו יום אבל נראה לי שזה היה איזשהו רוטב (אולי צ'ילי מתוק או משהו כזה) ולא היה לו ריח מוזר אז כן השתמשתי בו. הרבה פעמים גם אכלתי שמנתי שפג התוקף שלה איזה חודש לפני. כל עוד זה לא מסריח לא באמת אכפת לי:-D [כן, אני נוראית, וכן, מים בכיור של המקלחת עדין יותר גרועים מזה].
וואלה? משומה התאים לי שאת מאלה שלא מתקרבים שניה אחרי התאריך.
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? זה קל - דרו ברימור, ריס ווית'רספון ואנה קנדריק.
ידעתי את זה|זורו|
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים? קניתי שעון אפל חדש כי חשבתי שהקודם שלי לא עובד ומסתבר שהוא רק היה צריך עדכון גרסה🤷‍♀️
חחחח וואו זה באמת בזבוז:-0 מה עשית עם הקודם אז?
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר? שאזם, אבל לבשמים. וגם איזה משהו שימנע מהטלוויזיה לעבור לפרק הבא אם יש משהו בסוף הפרק. שכאילו במקום לספור כמה שניות אחרי שהכתוביות מתחילות כדי לעבור לפרק הבא, שיהיה כפתור להעברת הכתוביות לסופן עד שמתחיל הקטע של אחרי הכתוביות.
כן זה יכול להיות נחמד.
🍸תמונה/וידאו/בדיחה/מתכון למרגריטה שתרצו לחלוק עם הכיתה?
התחלתי לענות על השאלון הזה לפני שעתיים. ממש אין לי כוח להיכנס לפלאפון עכשיו ולהעביר לפה תמונות ששמרתי|חבול|
אין לי עמוד שדרה אז עשיתי את זה בכל זאת.
(שלחתי את זה לשותפה שלי והיא התעצבנה עליי כי אני אף פעם לא מנקה:-D)
צפה בקובץ המצורף 58146

אני פאקינג שונאת את היצורים הנאלחים האלה:-[
צפה בקובץ המצורף 58147

זה תיאור די מדויק של התחושות שלי כרגע.
צפה בקובץ המצורף 58148

מתכונים אמריקאים בי לייק:
צפה בקובץ המצורף 58149
העיגולים כבר לא משפיעים עליי כמו פעם😪
צפה בקובץ המצורף 58150
זה היה אמור להיות כתשובה לשאלת הספרים החודשיים. אבל אין לי כוח לגלול למעלה:-D
צפה בקובץ המצורף 58151

כשאני שיכורה זו רמת המשפטים שיוצאים לי מהפה:-D
צפה בקובץ המצורף 58152

זה ילמד אותו לא להתעסק עם קרי אנדרווד:-D
צפה בקובץ המצורף 58153

yep... pretty much
צפה בקובץ המצורף 58154
:-D:-D להכל

אמממ האמת שאני הנחתי שכשיש את הכפתור אז אפשר לסמוך על זה שאין פוסט-קרדיטס.
בנטפליקס כן. כאילו אם יש משהו אחרי הכתוביות הוא לא יופיע עדיין. רק כשמה שנשאר זה רק כתוביות. אבל לקפוץ ישר קטע של הפוסט קרדיט יכול להיות נחמד.
זה בעיקר קורה באפל.
אה איזה מטומטמים|פנים|
אפילו בדיסני+ הכושל הזה הם יודעים לא להעביר לפרק הבא כל עוד יש משהו אחרי הכתוביות.

LeAnnDylan

Well-known member
סיפור החודש: אני מתלבטת בין שני סיפורים כי אין לי כוח לכתוב את שניהם אז הצביעו והשפיעו איזה סיפור אתם רוצים לשמוע
אני רוצה לשמוע סיפור על זאב ערבות בהופענ של קרלי
* אבל גם מעניין אותי יותר הסיפור על הקשישות בהופעה
שניהם לא הייתה אופציה|שפם|
גובה להופעות זה אכן גובה אידיאלי
אולי בתשובה לגאדג'ט הייתי צריכה משהו שיאריך אותי להופעות, ואז יכווץ אותי חזרה לגובה הרגיל בסופן.
תודה על התמיכה|4U|
חוצפן שכמוהו [ניק]
אכן
חח תמיד התמונות האלה של הסלבס עם השפם חלב הזה נראות לי מזעזעת. אז דווקא על דמויות מצוירות זה חמוד.
למרות שאני בחיים לא אמזוג לעצמי כוס חלב ככה בלי כלום ואשתה אותה8-{
וגם כשנשים עושות בדיקת הריון וסוחבות את זה בתיק כל היום ונוגעות בזה ומביאות לכולם לגעת בזה
* לא קשור למה שכתבה, רק הקטע שהן עושות את הבדיקה באותו החדר עם הכיור והמקלחת (בתקווה שבחדר הזה הן עושות)
8-*
לא חושבת שנתקלתי בזה בשום סדרה8-*
הקטע עם הכתוביות הוא גאוני
יופי אז שמישהו יעשה את זה.
איזה קיר יפה! (כלומר גם העיצוב וגם הקיר עצמו)
לא אני צבעתי את הקיר, אבל תודה:-]
אני מקווה שהיא כבר צפתה אחרת עשית לה ספוילר.
היא לא מעוניינת לצפות. היא ללא ספק האויבת של וונקרו.
אבל גם בשלוש שנים האחרונות עשיתי לה כל כך הרבה ספוילרים שעוד אחד זה כבר לא משנה. במילא היא לא זוכרת כלום. היא בכלל לא זוכרת שהכלבה שלה נקראת על שם לקסה של המאה (אפילו שאני מציינת את זה בפניה לפחות פעם בשבוע) אז אני לא דואגת יותר מידי מספוילרים איתה:-D
|כן| למרות שאני אוהבת את הזמן של לפני ההרדמות, של מחשבות שהופכות לחצי הירדמות עם גלישה להזיות ואז התעוררות קלה וכולי. אבל היכולת להרדם כשרוצים זה סופר חשוב.
בתאכלס כן. אני פשוט רוצה שאם נגיד יש לי שעתיים לישון, שאוכל לנצל את כל השעתיים לשינה ולא שיקחו לי שעה ו-45 דקות להירדם|חבול|
זה נשמע פסיכי, באיזה צורה או צורות את שותה כל כך הרבה חלב? בקפה על בסיס חלב? סתם כוסות חלב נקי? משתמשת בזה לאפיה או משהו בסגנון?
יש מצב שקצת הגזמתי:-P: אני שותה רק "כוס" חלב אחת ביום. רק שהכוס שלי היא כוס של 750 מ"ל, אבל כשאני מכינה לי את ה"קפה" בבוקר שמכיל 3 כפות נס קפה ורבע כוס קרימר, אני בדר"כ שותה איזה רבע "כוס" כדי לבדוק טעמים ואז שופכת עוד חלב לבפנים כדי שיגיע לרמת דיוק מירבית. אז יוצא שאני שותה כמעט ליטר חלב בתוך ה"קפה" הזה. לעיתים נדירות אני אוכלת גם קורפלקס עם חלב בערב אבל זה לא משהו על בסיס יומי. אז זה בעיקר ל"קפה".
זה החלב שאני שותה ורשום שיש בו 2.8 ליטר וזה מספיק לי לבערך יומיים וחצי. אז נראה לי שכן, הממוצע הוא בערך ליטר ליום.

ואגב, מכיוון שזה חלב ללא לקטוז ודל שומן, הוא לא מתאים לאפיה.
אבל הוא רוצח בצורה מפחידה מידי!
האם זה באמת משנה איך רוצחים אותך? כל עוד אני מתה מיידית, מה אכפת לי באיזו צורה.
o_Oo_Oo_O בתכלס זה כנראה בסדר מה שאת עושה, אבל... אישית קשה לי עם המחשבה, אין מצב שאני לא אבדוק תאריך לפני אכילה.
תאריך של בשר או מוצרי חלב במקרר יש מצב שאבדוק, אבל תאריכים של כל דבר אחר, (כולל בשרים ומוצרים חלב קפואים) סביר להניח שלא אטרח.
אז מה תעשי עכשיו עם שניים? מכרת/נתת אחד?
אה, אין לי 2, עשיתי טרייד אין על הקודם. הענין הוא שנותנים לך עליו רק $150 ושעון חדש עולה $400, אז כאילו "ביזבזתי" כמעט $300 (כולל מע"מ) על משהו שלא הייתי חייבת.
מזל שלא "מגליד".
אוי איכס:-D
אמממ האמת שאני הנחתי שכשיש את הכפתור אז אפשר לסמוך על זה שאין פוסט-קרדיטס. ושבעקרון בסדרות שהן הפקות של שירותי הסטרימינג הן בכלל נמנעות מפוסט-קרדיטס. גם בגדול אני חושבת שבסדרות זה לא כזה נפוץ (אלא בשביל טריילר לפרק הבא, שאת זה אני ממילא לא רוצה לראות).
יש לך בראש סדרה ספציפית שיש בה סצינה אחרי הכתוביות והיא בנטפליקס או באמאזון שאני אוכל לבדוק?
רוצה לדעת אם אני טועה בהנחה שלי.
אני רוצה להגיד שזה קרה לי פעם בנטפליקס בפרקים של שיימלס, אבל לרוב הם אכן לא מעבירים לפרק הבא שם אם יש משהו בסוף. אולי שם זה היה איזה פספוס 🤷‍♀️ואני מנסה לחשוב על סדרה באמזון שיש בה משהו אחרי הכתוביות אבל אני לא זוכרת שום דבר כזה. אבל כן בוודאות זה קורה בסרטים שם שאני יודעת שיש קטעים חמודים כאלה באמצע הכתוביות או בסופן אבל איך שמסתיים הסרט הם ישר סופרים כמה שניות כדי להעביר אותי לסרט הבא (שקודם כל, מה אתם בכלל מחליטים בשבילי באיזה סרט אני רוצה לצפות|שפם|)
*אבל חשוב לציין שמדובר בסרטים שרכשתי ולא הסרטים שמגיעים עם המנוי של הפריים. אז אולי יש הבדל?
|כן| הממשק של אפל דפוק מהרבה בחינות!
דווקא זו הבעיה היחידה שלי איתו.
באיזה עוד בעיות נתקלת? (אולי גם משנה באיזה סטרימר את משתמשת? כי אני משתמשת באפל טי-וי אז חוץ מהענין של הכתוביות, אין עם האפליקציה שלהם שום בעיה)
רק בנקניקיה בלחמניה
|כן|
למרות שפה הרבה פעמים אני מחליפה את החרדל ברליש שאני לא בדיוק בטוחה מה זה אבל זה נראה כמו איזה ממרח מלפפונים חמוצים עם עובש:-D
תודה שטרחת להצטרף אלינו

תכלס. אבל הייתי מרגישה קצת לא נעים למי שמאחורי.
כל האנשים הגבוהים שאי פעם עמדו לפני מעולם לא הרגישו רע (חוץ מאיזה אחד חמוד פעם אחד שאמר לי לעמוד לפניו כדי שהוא לא יסתיר לי) אז גם אני לא הולכת להרגיש רע.
וקיר ממש יפה!
תודה|לב|
איזה הגיון מצחיק יש לה:-D
זו דרך אחת לתאר את ההיגיון שלה...
יאיייייייייייייייי
אני כל כך מתרגשת שכפיתי על סהר להתחיל לשמוע שירים של שתיהן, אבל עכשיו הוא לא מבדיל בניהן [קרלי וקלסי] אז לפני כמה ימים הוא אומר לי כזה "את יודעת מה יהיה עכשיו, נכון?" ושאלתי מה. ואז הוא כזה "כשאני אבוא לבקר אותך אנחנו נלך להופעה של אחת מהן ואז אני אתבאס שאין את השירים האחרים כי אני לא אדע מה שייך למי, לכן עד שאבוא לבקר את צריכה לדאוג ששתיהן יעשו מופע משותף וישירו את כל השירים ששמת לי בפלייליסט":-D
הלוואי;-( כאילו שזה תלוי בי. באמת אמנים צריכים לתת לי להחליט בשבילם עם מי הם מופיעים:-D
באמת חצוף!
מאוד.
וואי לגמרי לשניהם. עזבי יום שלם, ללכת על עקבים ערב שלם ולא למות.
הייתי מסתפקת גם בזה. אבל גם חשוב לציין שאני רוצה ללכת על עקבים גבוהים. לא כאלה של 3 ס"מ. תביאו לי סטילטו של 10 ס"מ לכל הלילה!
ולהרדם בשניה אוף כן. איכשהו זה עובד בשנ"צים אבל לא בלילה.
גם בשנ"צים זה לא בדיוק עובד לי:-(
יש לנו במשרד 2 ספות ולפעמים הבוסית שלי באה ואומרת לי בואי נלך לישון שעה, אבל היא נרדמת בשניה שהיא עוצמת עיניים, ואני מתוך השעה הזאת ישנה אולי רבע שעה (ככה לפחות השעון שלי אומר, לי זה מרגיש כאילו לא ישנתי בכלל|שפם|)
מה את עושה עם כ"כ הרבה חלב?????
שותה אותו? 🤷‍♀️
וואלה? משומה התאים לי שאת מאלה שלא מתקרבים שניה אחרי התאריך.
נה, מתאים לי למות ע"י קלקול קיבה.
ידעתי את זה|זורו| [שהשלישיה שלי הן דרו, ריס ואנה קנדריק]
לא באמת ידעת את זה, אל תתלהבי לך|שפם|:-D פשוט אמרתי לך את זה לפני חודשיים. זה לא כאילו שניחשת את זה בעצמך. למעשה, התשובה שלי הפתיעה אותך:-D
חחחח וואו זה באמת בזבוז:-0 מה עשית עם הקודם אז?
כל מוצר של אפל שאני קונה חדש אני מחזירה את הקודם. אני לא מאלה שאוגרים.
במקסימום מעבירה טלפון ישן הלאה למישהו שלא רוצה לקנות חדש.
(בעצם חוץ מאוזניות. משום מה יש לי אוסף בבית של איירפודז ישנים שרק אוזנייה אחת שלהן עובדת:-D)
בנטפליקס כן. כאילו אם יש משהו אחרי הכתוביות הוא לא יופיע עדיין. רק כשמה שנשאר זה רק כתוביות. אבל לקפוץ ישר קטע של הפוסט קרדיט יכול להיות נחמד.
אז אולי הנטפליקס שלי תקול
אה איזה מטומטמים|פנים|
אפילו בדיסני+ הכושל הזה הם יודעים לא להעביר לפרק הבא כל עוד יש משהו אחרי הכתוביות.
וגם הפרקים שלהם כאלה ארוכים שהרבה פעמים אני לא זוכרת שבסוף הפרק אני אמורה להישאר כדי לצפות בוואטאבר שזה לא יהיה שהם רצו שאראה.

LeAnnDylan

Well-known member
כן, כי עדי גרועה:-D
|צבע|גובה אידיאלי: 1.8234194 מטר
לגבר, לאישה או גם וגם?
🍒סדרות החודש: חברים בינג' מספר 2324
אני מניחה שכנראה הייתי צריכה לדעת את זה, אבל משום מה לא זכרתי שאת מאוהבי חברים|תוהה|
🍒ספר החודש: הסדרה Remembrance of Earth's Past - ממליצה שוב לחובבי מד"ב.
זו סדרה שכוללת יצורים ו/או דברים דוחים, או רק מד"ב נחמד?
🍒קראשי החודש: דיוויד טננט ומאט סמית'
יש מצב שזו עילה לגירוש מהפורום אבל מי זה המאט סמית' הזה ומאיפה הוא צץ פתאום? הוא גם דוקטור?
🍒ציטוט חודשי: Hurt people hurt people
:-(
🍒סיבה למסיבה: אין
תמיד יש סיבה למסיבה.
לשירי בלוק נולדה ילדה, זו סיבה למסיבה 🥳
אולי אם תגידו לה מזל טוב היא תקפוץ להגיד שלום (תפוז לא נותן לי לתייג אותה:-[)
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש: :-D דחה את הצפיה בפרקים של סמוך על סול ליום שישי למרות שיש לו אותה בנטפליקס כבר בחמישי, וגם אחרי שצפה לא כתב על כך בפורום עד שניג'סתי לו.
חוצפן!
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? להלחין מוזיקה טובה.
כן|כן|
וגם לכתוב ליריקס עילאיים|מאוהב|
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? נראה לי שפרוסות לחם (במקפיא).
כאילו אני יודעת שבטח התכוונת לאיזה כיכר לחם פרוס אבל אני דימיינתי אותך עוטפות פרוסות לחם אינדיבידואלית ומפזרת אותן בפינות שונות של המקפיא:-D
🧀אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום. בחרו 10 דמויות טלוויזיוניות שהייתם לוקחים אתכם לשם כדי שיעזרו לכם לשרוד?
מק'גיוור כמובן
מייק (מסמוך על סול)
קלארק גריפין (ה-100)
אבי גריפין (ה-100, כי היא רופאה)
ריק גריימס + מישון (המתים המהלכים)
רגנאר לות'ברוק (ויקינגים)
דוקטור 10 + דוקטור 11 (דוקטור הו, כי הוא חכם מאוד וגם בשביל הכיף שלי)
נראה לי שכדאי עוד רופא לגיבוי, אז אני אקח את הרופא מהרופא הטוב (למרות שעוד לא צפיתי בזה).
אני לא מכירה הרבה מדמויות שלך אבל אני לא יודעת שהייתי רוצה את אבי על האי:-D
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם? תעלומות! (כלומר כשזה הבסיס של הסדרה, זה לא שכל תעלומה שהיא חלק מהעלילה של סדרה מעצבנת אותי.)
אבל בלי תעלומות איפה הענין?:-0
🧀אם הייתם יכולים להתחלף עם מישהו אחד ליום אחד, עם מי הייתם בוחרים? עם החתולה שלי בשביל לדעת מה היא חושבת ואיך היא מרגישה.
סביר להניח שהיא חושבת מיאו ומרגישה אותו הדבר:-D
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]? רק אם אני ממש ממש בא לי על הדבר הזה, ולא יותר מיום אני חושבת.
לא יותר מיום?:-0 אחח הפינוק...
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? דיוויד טננט, מייקל שין, ניל פטריק האריס.
|כן|
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים? תרופות שקניתי ולא השתמשתי בהן.
אוי, זה מביא אותי לעוד דבר שאני משתמשת בו כשהוא ממש פג תוקף:-D
🧀מילה שהמצאתם? עדיין לא המצאתי מילה.
אז קדימה, הגיע הזמן!
אגב, בתאכלס הייתי בטוחה שתביאו פה מילים שהמצאתם בתור ילדים, כי ילדים תמיד ממציאים מילים.
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר? רכב שמחנה לבד (יודעת שיש כאלו כבר בעקרון)
|כן|
🍸תמונה/וידאו/בדיחה/מתכון למרגריטה שתרצו לחלוק עם הכיתה?

צפה בקובץ המצורף 56840
לא הבנתי8-*
:-D|לב|
חמוד ומטריד בו"ז:-D

LeAnnDylan

Well-known member
לאדעת אם זה חוצפה מצידכם ששאלון עומד פה כבר יותר משעה בלי תשובות או התחשבות שהשארתם לי להיות ראשונה. טוב בזמן שעבדתי והשקעתי בשאלון לונה עקפה אותי אבל עדיין לקח לכם המון זמן!
לקח לך 12 שעות לענות על השאלון ואת מתפלאת? :-D (איך אומרים? מתפלאת או מתפלאה? שניהם נשמעים לי לא נכונים:-D)
|צבע|גובה אידיאלי:|קדימה|לבת 1.60 נראה לי מספיק, לבנים לאדעת, 1.80-1.90? יותר מזה זה גבוה מידי ולרוב גמלוני.
אם הוא רזה וגבוה זה פויה, אבל כאלה שהם רחבים בכתפיים ולא נראים כמו איזה ילד בר מצווה זה סבבה.
🍒שירי החודש:|קדימה|בחצי הראשון של החודש - Harry Styles - Medicine
ובחצי השני של החודש - Harry Styles - Falling שלאדעת איך לתאר את זה בלי להיות מוזרה וקישטית אבל זה שורט לי את הלב כל פעם|מאוהב|;-(
אני קצת מוטרדת ממה שנהיה ממך אבל אני עדין תומכת.
+אני קצת חוששת לספר לך שפעם רכשתי כרטיס ממש יקר להופעה שלו כי רציתי לראות את קייסי מאסגרייבס שהייתה מופע הפתיחה שלו ואחרי שהיא סיימה לשיר פשוט קמתי והלכתי:-D🙈
🍒קראשי החודש:|קדימה|אז נכון שבחודשים הקודמים היה "קצת הארי סטיילס"? ובכן לא עוד. הרבה הארי סטיילס|מאוהב| המון|מאוהב| התאהבתי בו חזק ונפלתי עמוק למחילת הארנב הזאת והוא מהמםםםם אני לא יכולההההה|מאוהב| וכל יום יש סרטונים מהופעה חדשה זה אושר|מאוהב|
הכי כיף שיש מלא חומרים להתפנגרילות!
🍒ציטוט חודשי:|קדימה|"What if I'm someone I don't want around?"
אז באסה לך.
🍒סיבה למסיבה:|קדימה|אין:-( אהה אממ טיילור עלתה להופיע בהפתעה עם האחיות חיים אחרי שלא ראינו אותה שנים אז זה היה נחמד.
מה הן שרו?
🍒[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|זאת המומחיות שלך. הדבר הכי מרגש שקרה לי זה שסופסוף שטפתי את האוטו ועכשיו אני רואה משהו בשמשה.
גם אני צריכה ללכת לשטוף את האוטו|חבול|
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש:|קדימה|:-D:-D:-D. דייוח חדשות קומיקון בקצה שרשור על סרט שלא כולם ראו בתוך ספוילר בהודעה אחת עצלה והשאיר לי את העבודה הקשה.
נהיה עצלן לאחרונה...
🍒למה מצפים בחודש אוגוסט:|קדימה|ליטרלי כלום. אפילו הירידה בפקקים של סוף אוגוסט לא מרגשת אותי כי אני עובדת מהבית.אה סוף הסדרה של סול.
את יכולה לצפות להופעה הבאה של הארי כדי שיהיו לך עוד סרטונים להתפנגריל עליהם.
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם?|קדימה|שירה. הלואי ולא הייתי נשמעת כמו צפרדע שחוטה:-( וגם בישול.
כן, לשיר יכול להיות נחמד.
אגב אחת השאלות שהייתה לי ברשימה (אבל לא בחרתי אותה לשאלון הזה) הייתה כמו איזה אמן הייתם רוצים להיות מסוגלים לשיר? והכוונה היא לא כדי לגזול מהם את הקריירה, אלא סתם בקטע כזה של אם אתה שרים בסבבה שלכם כשאתם בהופעות ומצלמים את האמן ולא רוצים להזדעזע אחרי זה, כזה...|חבול|:-D
או סתם למטרות קריוקי כאלה. או נגיד שאתם מדברים על איזה שיר מוכר ומישהו אומר לכם שהוא לא מכיר, אבל אתם יודעים שהם בטוח יכירו אם הם ישמעו ואתם רוצים להיות מסוגלים לשיר להם את הפזמון או משהו בלי לשחוט את השיר, ושהם אשכרה יהיו מסוגלים לזהות מה שרתם, כזה...:-D
אז אני נגיד הייתי רוצה (אחרי מחשבה מרובה) את הקול של קארן קרפנטר.
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו?|קדימה|המקרר שלי כ"כ ריק זה עצוב. אה אני יודעת מה - ערימותתת של שקיות קטשופ. אני עובדת מהבית ויש לי תן ביס מהעבודה ושונאת לבשל = מזמינה מלא אוכל. וזה תמיד מגיע עם קשטופים ואני לא אוהבת קטשופ אז לא משתמשת ואוגרת אותם בכמויות.
כל כך הרבה סימני שאלה
🧀אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום. בחרו 10 דמויות טלוויזיוניות שהייתם לוקחים אתכם לשם כדי שיעזרו לכם לשרוד?|קדימה|קלארק, בלאמי, אוקטביה, רייבן, מונטי
לא הייתי שורדת איתם אפילו יום אחד|חבול|
אולי הייתי חוברת לאוקטביה ומציעה לה שנאכל את כל השאר:-D
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם?|קדימה|קפיצת זמן ארוכה שבה: או שאני אמורה להאמין שלא קרו דברים משמעותיים בעיקר בין זוגות אחרי שבזמן שליוונו אותם שהיה בתכלס תקופה קצרה לעומת קפיצת הזמן קרו מליון דברים, או שנוצרו קשרים עמוקים שלא ראינו מתפתחים ועכשיו אמור להיות לנו אכפת מהם.
את עדין ממורמרת על הל ואקו?:-D
🧀אם הייתם יכולים להתחלף עם מישהו אחד ליום אחד, עם מי הייתם בוחרים?|קדימה|אם נלך בקטן יותר אז יש לי חברה שהיא ההפך הגמור ממני בבטחון עצמי ודברנות ואסרטביות. מעניין אותי לדעת איך זה להיות אדם כזה.
זה לא כזה מענין. את לא מפסידה הרבה:-D סתם, בתאכלס את מפסידה המון אבל לא בא לי לגרום לך להרגיש רע:-D
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]?|קדימה|וואי בטוח שכן, הכי מתאים לאמא שלי. אבל לא זוכרת. מזכיר לי שאני צריכה לקנות מיונז חדש כי עם זה לא משחקים.
חח אמא שלי היא דווקא כמו ההיא מהפרסומת של גייקו:-D
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם?|קדימה|נכון לעכשיו: סבסטיאן סטאן, הארי סטיילס, טיילור סוויפט [הם שחקנים לפעמים!!]. או: סבסטיאן, כריס אוונס ואמי רוסום. (כריס וסב יהיו זוג בסרט הזה, כי יש מספיק סרטים שלהם ביחד שהם לא זוג ואז זאת לא בחירה מעניינת במיוחד). או#3: אמי רוסום, ליזי אולסן, טיילור סוויפט. אני אדם החלטי כידוע. אוו אוו יש לי עוד אחד: טום הידלסטון, דיוויד טננט, אנדרו גרפילד.
זו רמאות אז אני אלשין ואגיד שבפעם הראשונה ששאלתי אותך ענית: סבסטיאן, כריס אוונס וטיילור סוויפט. ולכן זו התשובה הסופית שלך ואת לא יכולה להתחרט! |סטופכדו"אנגעתיבצבעשחור|
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים?|קדימה|אני שמחה לבשר שבינתיים הסטפר שקניתי לא עונה לשאלה הזאת כי אני משתמשת בו.
כל הכבוד לך. יאללה, הגיע הזמן לשעון כדי שאוכל לנצח אותך ולקטוף עוד פרס. חסרים לי פרסים:-D
🧀מילה שהמצאתם?|קדימה|אני יודעת שאת וסהר חושבים שהמצאתי את המילה לקמפל אבל לא:-D אמממ מה כן? יאוו יש לי משהו על קצה הלשון ואני לא מצליחה להזכר|חבול|
בטח שהמצאת את המילה לקמפל.
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר?|קדימה|ווייז כמובן. והנינג'ה אייר פריי נחשב גאדג'ט? כי הוא לגמרי הופך את החיים שלי ליותר קלים כשאני כבר כן מכינה לעצמי אוכל. עריכה: עקב בעיות הבנת הנקרא רק אחרי קריאת תשובות של אחרים קלטתי שכתוב "יעשו" ולא "עשו"|חבול||חבול| אם ככה אז אוטו מתקפל, כזה שיוצאים ממנו והוא קטן לגודל של מחזיק מפתחות ולא צריך חניה.
אוטו מתקפל נשמע לי לא בטיחותי בכלל:-D
🍸תמונה/וידאו/בדיחה/מתכון למרגריטה שתרצו לחלוק עם הכיתה?|קדימה|
אין לי מתכון למגריטה אבל אני אשמח אם תכיני לי.
הכי הרבה שאני מוכנה להציע לך זה וודקה רדבול:-D
אני יכולה לשים לכם מלאתלנפים סרטונים של הארי אבל זה לא יעניין אתכם
לא, אבל אולי זה יענין את ניק, אז תשימי.

didalf

Well-known member
אני כל כך מתרגשת שכפיתי על סהר להתחיל לשמוע שירים של שתיהן, אבל עכשיו הוא לא מבדיל בניהן [קרלי וקלסי] אז לפני כמה ימים הוא אומר לי כזה "את יודעת מה יהיה עכשיו, נכון?" ושאלתי מה. ואז הוא כזה "כשאני אבוא לבקר אותך אנחנו נלך להופעה של אחת מהן ואז אני אתבאס שאין את השירים האחרים כי אני לא אדע מה שייך למי, לכן עד שאבוא לבקר את צריכה לדאוג ששתיהן יעשו מופע משותף וישירו את כל השירים ששמת לי בפלייליסט":-D

הייתי מסתפקת גם בזה. אבל גם חשוב לציין שאני רוצה ללכת על עקבים גבוהים. לא כאלה של 3 ס"מ. תביאו לי סטילטו של 10 ס"מ לכל הלילה!
וואי כן. ארוכים ודקים, הלוואי הייתי מסוגלת ללכת על כאלה. אני יכולה רק עבים וגם זה בקושי. ולפעמים עקב עבה זה גס מידי.

לא באמת ידעת את זה, אל תתלהבי לך|שפם|:-D פשוט אמרתי לך את זה לפני חודשיים. זה לא כאילו שניחשת את זה בעצמך. למעשה, התשובה שלי הפתיעה אותך:-D
עדיין ידעתי לפני כולם!B-|
יאא תמסרי לה מזל טוב:-0|בלון|

אגב, בתאכלס הייתי בטוחה שתביאו פה מילים שהמצאתם בתור ילדים, כי ילדים תמיד ממציאים מילים.
זה גם מה שאני חשבתי וניסיתי להזכר אבל הדבר היחיד שאני זוכרת זה שאמרתי בודי במקום דובי וזה לא נראה לי כזה מרשים.
אח שלי המציא הרבה מילים בתור ילד היה לנו מילון שלם.
אני קצת מוטרדת ממה שנהיה ממך אבל אני עדין תומכת.
אני לא אקבל ממך זלזול בחבר החדש והמהמם שלי!!|מאוהב|
+אני קצת חוששת לספר לך שפעם רכשתי כרטיס ממש יקר להופעה שלו כי רציתי לראות את קייסי מאסגרייבס שהייתה מופע הפתיחה שלו ואחרי שהיא סיימה לשיר פשוט קמתי והלכתי:-D🙈
מה את חוששת ממני את הפרייראית פה:-0 איזה בזבוז. כבר היית נשארת, הוא כ"כ חמוד בהופעות. אם היית נשארת היית מעריכה אותו גם!

הכי כיף שיש מלא חומרים להתפנגרילות!
נכון|מאוהב|
מה הן שרו?
Gasoline, שיר שטיילור מתארחת בו באלבום שלהן, עם קצת לאב סטורי.

את יכולה לצפות להופעה הבאה של הארי כדי שיהיו לך עוד סרטונים להתפנגריל עליהם.
נכון|מאוהב| מצפה כבר ל16 באוגוסט.

אגב אחת השאלות שהייתה לי ברשימה (אבל לא בחרתי אותה לשאלון הזה) הייתה כמו איזה אמן הייתם רוצים להיות מסוגלים לשיר? והכוונה היא לא כדי לגזול מהם את הקריירה, אלא סתם בקטע כזה של אם אתה שרים בסבבה שלכם כשאתם בהופעות ומצלמים את האמן ולא רוצים להזדעזע אחרי זה, כזה...|חבול|:-D
או סתם למטרות קריוקי כאלה. או נגיד שאתם מדברים על איזה שיר מוכר ומישהו אומר לכם שהוא לא מכיר, אבל אתם יודעים שהם בטוח יכירו אם הם ישמעו ואתם רוצים להיות מסוגלים לשיר להם את הפזמון או משהו בלי לשחוט את השיר, ושהם אשכרה יהיו מסוגלים לזהות מה שרתם, כזה...:-D
אז אני נגיד הייתי רוצה (אחרי מחשבה מרובה) את הקול של קארן קרפנטר.
התשובה הראשונה היא תמיד טיילור.
אבל בתכלס אני מניחה מישהי מברודווי, אבל לא מצליחה לחשוב על מישהי ספציפית כרגע.

כל כך הרבה סימני שאלה
מה יש לשאול פה?

אולי הייתי חוברת לאוקטביה ומציעה לה שנאכל את כל השאר:-D
:-D
אני קצת בונה על אוקטביה של לפני, השורדת עם הצמות|מאוהב|

את עדין ממורמרת על הל ואקו?:-D
*בל!!!!:-[
דווקא לא, כי אהבתי אותם ממש דווקא כזוג אבל כן הייתי רוצה לראות יותר איך זה התפתח [למרות שלפחות לזה ראו ניצנים כבר בעונה 4]. אני ממורמרת על קלארק ומאדי.

זה לא כזה מענין. את לא מפסידה הרבה:-D סתם, בתאכלס את מפסידה המון אבל לא בא לי לגרום לך להרגיש רע:-D
נשמה:-D

חח אמא שלי היא דווקא כמו ההיא מהפרסומת של גייקו:-D
אמא שלי מריחה ואז "לא זה עדיין בסדר"

זו רמאות אז אני אלשין ואגיד שבפעם הראשונה ששאלתי אותך ענית: סבסטיאן, כריס אוונס וטיילור סוויפט. ולכן זו התשובה הסופית שלך ואת לא יכולה להתחרט! |סטופכדו"אנגעתיבצבעשחור|
אני אקח גם את זה. הייתי צריכה להפסיק עם השלשות מתישהו כי כולכם לקחתם את זה קשה שנתתי יותר מאופציה אחת|שפם|

כל הכבוד לך. יאללה, הגיע הזמן לשעון כדי שאוכל לנצח אותך ולקטוף עוד פרס. חסרים לי פרסים:-D
חבל שהחזרת את השני כבר:-D

אוטו מתקפל נשמע לי לא בטיחותי בכלל:-D
לא רק אחרי שיוצאים מהאוטו ולוחצים על כפתור.

LeAnnDyIan

Well-known member
וואי כן. ארוכים ודקים, הלוואי הייתי מסוגלת ללכת על כאלה. אני יכולה רק עבים וגם זה בקושי. ולפעמים עקב עבה זה גס מידי.
|כן|
יאא תמסרי לה מזל טוב:-0|בלון|
תמסרי לה בעצמךB-|
זה גם מה שאני חשבתי וניסיתי להזכר אבל הדבר היחיד שאני זוכרת זה שאמרתי בודי במקום דובי וזה לא נראה לי כזה מרשים.

אח שלי המציא הרבה מילים בתור ילד היה לנו מילון שלם.
אוי בודי זה דווקא חמוד.
מה את חוששת ממני את הפרייראית פה:-0 איזה בזבוז. כבר היית נשארת, הוא כ"כ חמוד בהופעות. אם היית נשארת היית מעריכה אותו גם!
אני עדין לא חושבת שזה היה בזבוז😂
אני ממש לא נהנית ממנו🤷🏻‍♀️
Gasoline, שיר שטיילור מתארחת בו באלבום שלהן, עם קצת לאב סטורי.

אני אקשיב אח״כ כשאגיע למשרד.
אבל בתכלס אני מניחה מישהי מברודווי, אבל לא מצליחה לחשוב על מישהי ספציפית כרגע.
אבל ברודווי זה מוגזם מידי.
זו גם הסיבה שלא בחרתי בליאן. יש לה קול מושלם מידי מכדי ש״אבזבז״ אותו על סיבות מפגרות כמו אלו שציינתי 😂
מה יש לשאול פה?
נתחיל בוטפ?!😂
אני קצת בונה על אוקטביה של לפני, השורדת עם הצמות|מאוהב|
עדין נאכל אותך😂
הל!!!!:-[
אני ממורמרת על קלארק ומאדי.
אויש שכחתי מהקשר המיותר שלהן😂
אמא שלי מריחה ואז "לא זה עדיין בסדר"
חח זה אבא שלי😂
אני אקח גם את זה. הייתי צריכה להפסיק עם השלשות מתישהו כי כולכם לקחתם את זה קשה שנתתי יותר מאופציה אחת|שפם|
כי אנחנו לא סובלים רמאות|שפם|

חבל שהחזרת את השני כבר:-D
החזרתי אותו כל כך מהר כי לא יכולתי לסבול להיות בלי. מה שמצחיק זה שזה לא כאילו שהשעון שלי לא עבד. הטאץ׳ עבד והכפתורים בצד עבדו. פשוט לא הייתי יכולה להחליק למעלה כדי להעביר אותו למצב שקט ולא יכולתי להחליק למטה כדי לראות את הנוטיפיקציות.
אבל מכיון שכל שאר הטאץ׳ במסך עבד הייתי צריכה להבין שאין בעיה בעיה של מגעים, אבל לא היה לי כוח לשאול את גוגל מה הבעיה.

לא רק אחרי שיוצאים מהאוטו ולוחצים על כפתור.
עדין לא נשמע לי בטחותי. לא כי את עלולה להתקפל בפנים, אלא כי זה פשוט לא נשמע יציב במיוחד.

Lhuna3

Well-known member
יש מצב שקצת הגזמתי:-P: אני שותה רק "כוס" חלב אחת ביום. רק שהכוס שלי היא כוס של 750 מ"ל,
:-D אוקיי, אז זה למעשה 3 כוסות.
אבל כשאני מכינה לי את ה"קפה" בבוקר שמכיל 3 כפות נס קפה ורבע כוס קרימר, אני בדר"כ שותה איזה רבע "כוס" כדי לבדוק טעמים ואז שופכת עוד חלב לבפנים כדי שיגיע לרמת דיוק מירבית. אז יוצא שאני שותה כמעט ליטר חלב בתוך ה"קפה" הזה. לעיתים נדירות אני אוכלת גם קורפלקס עם חלב בערב אבל זה לא משהו על בסיס יומי. אז זה בעיקר ל"קפה".
זה החלב שאני שותה ורשום שיש בו 2.8 ליטר וזה מספיק לי לבערך יומיים וחצי. אז נראה לי שכן, הממוצע הוא בערך ליטר ליום.
מזל שאת לא בארץ כי גם ככה יש לנו לאחרונה הרבה פעמים מחסור בחלב בסופרים, אני לא חושבת שהיינו יכולים לעמוד גם במכסות הצריכה שלך :-D

האם זה באמת משנה איך רוצחים אותך? כל עוד אני מתה מיידית, מה אכפת לי באיזו צורה.
[דקסטר]
בטח! אני לא רוצה לשכב על שולחן קשורה עם תמונות של כל מי שפגעתי בו אי פעם מסביב ומישהו מזכיר לי את כל פשעי ואז עוד חותך לי "בעדינות" את הלחי בשביל האוסף דגימות דם שלו 8-{
בבקשה אם רוצחים אותי אז ירייה מדויקת לראש מאחור, תודה!

באיזה עוד בעיות נתקלת? (אולי גם משנה באיזה סטרימר את משתמשת? כי אני משתמשת באפל טי-וי אז חוץ מהענין של הכתוביות, אין עם האפליקציה שלהם שום בעיה)
בדפדפן בעיקר (עושה ממנו קאסטינג לטלויזיה, לא זוכרת מה הסיבה שלא משתמשת באפליקציה של הטלויזיה, אולי לא עבדה לי טוב כי זה אנדרואיד טיוי). והרבה בעיות בניסיונות פשוט להגיע למה שאני רוצה, וגם בניגון הסדרות, אפילו כבר לא זוכרת בדיוק מה.

ולפעמים הבוסית שלי באה ואומרת לי בואי נלך לישון שעה
:-D נשמע נורמלי לגמרי.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
לגבר, לאישה או גם וגם?
התכוונתי לפיל בכלל. (הגובה של הגב)
זו סדרה שכוללת יצורים ו/או דברים דוחים, או רק מד"ב נחמד?
אין דברים דוחים, אבל אני לא יודעת מה את מגדירה מד"ב נחמד.
זה נחשב מד"ב קשה, כלומר יש בזה הרבה התמקדות בחלק של המדע.
זה לא מערכות יחסים וכו' (למרות שיש קצת).
יש מצב שזו עילה לגירוש מהפורום אבל מי זה המאט סמית' הזה ומאיפה הוא צץ פתאום? הוא גם דוקטור?
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

כן הוא גם הדוקטור! |מאוהב|
הוא דוקטור 11 שהחליף בזמנו את דיוויד טננט שהיה 10, ובגלל זה רבים לא אהבו אותו, אבל אני ראיתי אותו ראשון (כי ראיתי לא לפי הסדר המקורי) ובו אני התאהבתי לפני כן.
וזה היה לפני הרבה שנים אבל לא עבר לי עדיין.
דיי!!! איזה דבר גדול!!! 🙀🙀🙀
בטח אין לה זמן אלינו עכשיו בכלל, אבל אם את בכל זאת קופצת במקרה (נגיד בעוד 18 שנה כזה) אז
מזל טוב שירי מהבלוק!!
🥳🥳🥳🥳🥳

( באמת אי אפשר לתייג אותה :-( )

כאילו אני יודעת שבטח התכוונת לאיזה כיכר לחם פרוס אבל אני דימיינתי אותך עוטפות פרוסות לחם אינדיבידואלית ומפזרת אותן בפינות שונות של המקפיא:-D
אמממ... את לא כל כך טועה :-D
אני באמת איזה תקופה הייתי עוטפת בנפרד את הפרוסות (אמנם בקבוצות של 3 פרוסות בכל שקית) כי עצבן אותי שהן נדבקות אחת לשניה ולפעמים נשברות כשאני מפרידה.
הפסקתי לעשות את זה כי אז נהיה להן ריח מהניילון (של שקיות סנדביץ קטנות כאלה).

אבל בלי תעלומות איפה הענין?:-0
ביחסים בין דמויות, בדילמות שלהן, במעשים שלהן, במה שקורה להן... בהרבה דברים.

(ושוב, שימו בפרופורציות, זה לא שאני נגד תעלומות בכלל, אני רק לא אוהבת שזה כל הבסיס של הסדרה והדבר שהצופים רק מחכים לדעת את הפתרון שלו, שאגב תמיד גם מאכזב בעיני, כי בדימיון או בתיאוריות זה היה משהו מלהיב יותר.
אני סבבה עם זה שיש תת-עלילה של פרק או מספר פרקים שבהם אנחנו תמהים לגבי משהו וסקרנים לדעת את התשובה.)

סביר להניח שהיא חושבת מיאו ומרגישה אותו הדבר:-D
אוי, זה מביא אותי לעוד דבר שאני משתמשת בו כשהוא ממש פג תוקף:-D
בתרופות??! לא, זה אסור!!
(למרות שההורים שלי כנראה עושים את זה כל החיים שלהם...)
את מקיפה את הבית שלך בהליכוני כושר והזומבים יתקעו עליהם כי הם טיפשים (לפחות זומבים קלאסיים, יש סדרות/סרטים שהם חכמים קצת יותר.)

Shiri from the block

Active member
בטח אין לה זמן אלינו עכשיו בכלל, אבל אם את בכל זאת קופצת במקרה (נגיד בעוד 18 שנה כזה) אז
מזל טוב שירי מהבלוק!!
🥳🥳🥳🥳🥳

הייייייייייייייייי
תודה רבה לכולם!!!:love::love::love:

@LeAnnDylan הנה אני פההההההה

Lhuna3

Well-known member

אוי בודי זה ממש ממש חמוד!!! |מאוהב|

ונזכרתי שאצלנו כשהיינו ילדים קטנים (אני ועוד ילדים) חשבנו ש"בבקשה" באנגלית אומרים PLEASE ME ולא פשוט PLEASE, מעניין מאיפה שמענו את זה :-D

אני ממורמרת על קלארק ומאדי.
אוי נכון, זה באמת היה מעצבן.

LeAnnDylan

Well-known member
מזל שאת לא בארץ כי גם ככה יש לנו לאחרונה הרבה פעמים מחסור בחלב בסופרים, אני לא חושבת שהיינו יכולים לעמוד גם במכסות הצריכה שלך :-D
אוי פויה מה זאת אומרת מחסור?!
טוב אני אלך לרפת אצלנו במושב:-D
[דקסטר]
בטח! אני לא רוצה לשכב על שולחן קשורה עם תמונות של כל מי שפגעתי בו אי פעם מסביב ומישהו מזכיר לי את כל פשעי ואז עוד חותך לי "בעדינות" את הלחי בשביל האוסף דגימות דם שלו 8-{
בבקשה אם רוצחים אותי אז ירייה מדויקת לראש מאחור, תודה!
חח אבל אני לא פושעת. אין באמת צורך בכל הטקס הזה:-D סכין ישירה ללב זה בסדר:-P:
בדפדפן בעיקר (עושה ממנו קאסטינג לטלויזיה, לא זוכרת מה הסיבה שלא משתמשת באפליקציה של הטלויזיה, אולי לא עבדה לי טוב כי זה אנדרואיד טיוי). והרבה בעיות בניסיונות פשוט להגיע למה שאני רוצה, וגם בניגון הסדרות, אפילו כבר לא זוכרת בדיוק מה.
אה, אז אולי בגלל זה. לי יש אפל טי-וי בשתי הטלוויזיות בבית ואם אני לא צופה בטלוויזיה אז דרך הטלפון באפליקציה של אפל ואף פעם אין לי בעיות טכניות. למעשה מעבר לבעיה שציינתי, הממשק שלהם מאוד נוח. ואני גם אוהבת שיש תרגום לעברית בכל התכנים שלהם (בלי הצורך המעיק של להחליף מיקום כמו באמזון/נטפליקס שגם מחליף לי את התכנים|חבול|) אני אומנם לא חייבת כתוביות בעברית אבל כשאני עייפה זה נוח יותר לקרוא בעברית.
:-D נשמע נורמלי לגמרי.
חח אני עובדת שעות ארוכות. מידי פעם צריך איזה power nap. מה גם שלפעמים היא מציעה שנלך לאכול צהריים איפשהו ואז אנחנו אוכלות איזה משהו כבד כזה שאין כוח לזוז אחריו, אז חייב לנוח:-P:
התכוונתי לפיל בכלל. (הגובה של הגב)
חח מה?:-D
אין דברים דוחים, אבל אני לא יודעת מה את מגדירה מד"ב נחמד.
זה נחשב מד"ב קשה, כלומר יש בזה הרבה התמקדות בחלק של המדע.
זה לא מערכות יחסים וכו' (למרות שיש קצת).
מד"ב נחמד זה כזה שאין בו חייזרים או דברים דוחים:-D
אני אוהבת מד"ב שמתמקד באנשים ולא בכל מיני יצורים משונים (ונכון שבפרינג' יש לפעמים דברים שעונים לקטגוריה הזאת, אבל בסופו של דבר הכל בתוכנית שם הוא כביכול man-made ולא בגועל הזה מתמקדת הסדרה, אז אני מחליקה. אבל אני לא רוצה נגיד סדרות על חייזרים שנראים כמו חייזרים. אוף אני מקווה שאני מסבירה את עצמי כמו שצריך|חבול|)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
כן הוא גם הדוקטור! |מאוהב|
הוא דוקטור 11 שהחליף בזמנו את דיוויד טננט שהיה 10, ובגלל זה רבים לא אהבו אותו, אבל אני ראיתי אותו ראשון (כי ראיתי לא לפי הסדר המקורי) ובו אני התאהבתי לפני כן.
למה בעצם יש כל כך הרבה דוקטורים? ואיך זה הגיוני שחלקם בכלל לא דומים? זו כאילו אמורה להיות אותה דמות? אחרת זה קצת משונה. אבל אם זה כל פעם דמות אחרת שהיא במקרה גם דוקטור אז נראה לי יותר הגיוני|תוהה|
מזל טוב שירי מהבלוק!!
🥳🥳🥳🥳🥳

שלחתי לה צילומסך. היא מוסרת תודה ושהיא תנסה לקפוץ מאוחר יותר להגיד שלום:-]
אמממ... את לא כל כך טועה :-D
אני באמת איזה תקופה הייתי עוטפת בנפרד את הפרוסות (אמנם בקבוצות של 3 פרוסות בכל שקית) כי עצבן אותי שהן נדבקות אחת לשניה ולפעמים נשברות כשאני מפרידה.
הפסקתי לעשות את זה כי אז נהיה להן ריח מהניילון (של שקיות סנדביץ קטנות כאלה).
אם תעטפי עם ניילון נצמד (כשיש פחות כיסי אוויר) זה אמור להיות פחות מסריח. או אם תעטפי את הלחם עם נייר סופג ואז בניילון נצמד אז בכלל לא אמור להיות ריח.
ביחסים בין דמויות, בדילמות שלהן, במעשים שלהן, במה שקורה להן... בהרבה דברים.
אממ, דינמיקה בין דמויות זה מענין וסבבה. אבל לא יודעת, אני מרגישה שאני צריכה קצת מתח וענין וסימני שאלות כדי שמשהו יחזיק אותי. אבל מודה שאני צריכה שיהיה יחס יחסית שווה בין השנים כי כשיש רק מסתורין והדמויות די קרות אחת לשניה ואין ענין ביחסים בניהם זה גם לא כיף. אבל אני נוטה לקצת יותר מסתורין. נגיד אני צריכה יחס של 65% מסתורין ו-35% יחסים בין דמויות.
(ושוב, שימו בפרופורציות, זה לא שאני נגד תעלומות בכלל, אני רק לא אוהבת שזה כל הבסיס של הסדרה והדבר שהצופים רק מחכים לדעת את הפתרון שלו, שאגב תמיד גם מאכזב בעיני, כי בדימיון או בתיאוריות זה היה משהו מלהיב יותר.
יופי אז תראי פרינג'. מבטיחה שהפתרון לא יאכזב אותך:-] (אני אמשיך להציק לך עם זה למרות שאני יודעת שאין סיכוי שאת תבקשי מהדודים את זה, אז את כנראה לא תראי. אבל אני אוהבת להציק לאנשים, ואת הבן אדם הנבחר להצקות שלי כרגע אז תתמודדי:-P:)
בתרופות??! לא, זה אסור!!
בעיקר במשחות.
אבל גם לקחתי נייקוויל פג תוקף די הרבה פעמים. או טיפות עיניים ואדוויל וכאלה.
את מקיפה את הבית שלך בהליכוני כושר והזומבים יתקעו עליהם כי הם טיפשים (לפחות זומבים קלאסיים, יש סדרות/סרטים שהם חכמים קצת יותר.)

Lhuna3

Well-known member
למה בעצם יש כל כך הרבה דוקטורים? ואיך זה הגיוני שחלקם בכלל לא דומים? זו כאילו אמורה להיות אותה דמות? אחרת זה קצת משונה. אבל אם זה כל פעם דמות אחרת שהיא במקרה גם דוקטור אז נראה לי יותר הגיוני|תוהה|
אוקיי אז קודם כל ממה שכתבת בסוף אני דואגת שאת אולי חושבת שהדוקטור הוא באמת "דוקטור" במובן של רופא או אפילו PHD חחח
אז לא, הוא חייזר (מגזע שנראים כמו בני אדם וממוצא בריטי), והדוקטור זה כינוי שהוא בחר לעצמו בתור ילד כי הוא רצה לרפא אנשים או שקר כלשהו כזה.

לגזע החייזרי הזה גם יש יכולת להתחדש כשהם מתים, כלומר לקבל גוף חדש לגמרי (ואפילו מין שונה, בסופו של דבר), וככה בעצם הסדרה מחליפה כל כמה עונות את השחקן הראשי שהוא תמיד אותה דמות "הדוקטור", שנראה אחרת אבל יש לו אותם זכרונות והכל.
1660249197502.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקיי אז קודם כל ממה שכתבת בסוף אני דואגת שאת אולי חושבת שהדוקטור הוא באמת "דוקטור" במובן של רופא או אפילו PHD חחח
אז לא, הוא חייזר (מגזע שנראים כמו בני אדם וממוצא בריטי), והדוקטור זה כינוי שהוא בחר לעצמו בתור ילד כי הוא רצה לרפא אנשים או שקר כלשהו כזה.

לגזע החייזרי הזה גם יש יכולת להתחדש כשהם מתים, כלומר לקבל גוף חדש לגמרי (ואפילו מין שונה, בסופו של דבר), וככה בעצם הסדרה מחליפה כל כמה עונות את השחקן הראשי שהוא תמיד אותה דמות "הדוקטור", שנראה אחרת אבל יש לו אותם זכרונות והכל.
צפה בקובץ המצורף 58614
אני שמח שהסברת את זה כי המחשבה שמישהו כאן לא מבין למה הדוקטורים נראים שונה למרות שהם אותו אדם הפריעה לי מאוד (לשניה לפני שראיתי שהגבת)
אני בשוק שראית את הדוקטור של מאט סמית' לפני הדוקטור של טננט.
ראית את כל העונות של מאט סמית' לפני שעברת לאלו של טננט, או רק חלק?

Lhuna3

Well-known member
אני בשוק שראית את הדוקטור של מאט סמית' לפני הדוקטור של טננט.
ראית את כל העונות של מאט סמית' לפני שעברת לאלו של טננט, או רק חלק?
ראיתי עונה אחת או שתיים של סמית', ואז השלמתי את העונות של טננט, ואז את העונה של אקלסטון, ואז צפיתי בעונה (או שתיים) האחרונה של סמית' בזמן אמת כשהיא שודרה בבריטניה.

למעלה