The Girl in the Fireplace אוגוסט 2022 – סיכום חודש 📇🍳☑️🃏🔊🀄🎭‼️🔗

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|צבע|שם: יעל אוונס
|צבע|גיל סדרה שאחת הדמויות בה בגיל שלכם [לא צריכים לציין איזו דמות]: אקדמיית המטרייה
גם אמא שלך לא הייתה בהריון בתחילת היום שבו נולדת?
|צבע|גובה אידיאלי:1.83 מ' (לפי האינטרנט זה הגובה של כריס אוונס)
אני אצטרך נעלי פלטפורמה גבוהות כדי להגיע אליו
🍒סדרות החודש:
דברים מוזרים - חלק ב' שהיה מעולה
זה מרגיש כאילו זה היה לפני מיליון שנה.
אבל רגע, זה באמת היה ביולי, אז למה אני לא כתבתי את זה 🤦‍♂️
מיס מארוול - סדרה חביבה פלוס. למרות הבעיות שלה היא הצליחה להיות בידור מהנה ביותר
Only Murders in the Building - סדרה מעולה ועונה מעולה
(y) (y)
בו, ביץ' - סדרה חביבה בנטפליקס, לא משהו מדהים אבל העבירה לי את הזמן
טוב אין לי זמן בכל מקרה
🍒סרטי החודש:
לוקה - סרט מקסים (כמובן הוא של פיקסאר)
לחלוטין מקסים (וחסר להם שעושים סרט המשך שבו מבהירים שהם לא יותר מחברים אפלטוניים). ראיתי בקולנוע
פנדה אדומה - גם סרט מקסים של פיקסאר. ניסתי לראות אותו עם אחיינית שלי אבל היא השתעממה ואז ראיתי לבד והבנתי שהוא מיועד לילדות גדולת יותר
ילדות גדולות יותר שמחוברות לפנדה האדומה הפנימית שלהן. גם את זה ראיתי בקולנוע.
האיש האפור - לא עפתי עליו, סתם סרט עם מלא סצנות אקשן. מה שכן כריס אוונס|מאוהב|
אני עדיין רוצה לראות אותו מתישהו. אבל לא רק בגלל כריס אוונס. אני לא כזה שטחי. אני רוצה גם בשביל ריאן גוסלינג.
חורשות את הלילה - סרט מטופש. שמעתי עליו בזמנו שיצא אבל לא ראיתי ובואנה לא פספסתי כלום. סרט בני נוער גנרי לחלוטין
חחחחח הייתי צריך לגגל כדי לגלות מה זה. למה ככה תרגמו את Booksmart? אני מניח שזה לפחות מתקשר לעלילה של הסרט.
🍒שירי החודש:
לא מתחבר למטאליקה
🍒ספר החודש: בעקבות הדיבור החודש על ארון טבייט והמחזמר next to normal קראתי The Catcher in the Rye
מזכיר לי שבQueer As Folk החדשה יש מישהו שאומר שהולדן קולפילד הוא Incel Loser ודמות אחרת די מסכימה איתו. אני לא זוכר מספיק את הספר, אבל שאלתי את אחיין שלי שמאוד אוהב את הספר וקרא אותו כמה פעמים והוא אמר שזה לא לא נכון.
🍒דמויות החודש: רומן רוי, שיב רוי, קנדל רוי, לוגן רוי, טום וומבסגאנס (וכמעט כל הדמויות מיורשים), אוליבר פוטנם (Only Murders in the Building), סטיב הרינגטון, אדי מונסון, דסטין הנדרסון, ננסי וילר, מקס מייפילד (וכמעט כל הדמויות מדברים מוזרים)
מעניין אבל שמהסדרה המרכזית יש רק דמות אחת
🍒שחקני החודש: ג'ו קירי, ג'וזף קווין, סיידי סינק, סטיב מרטין, מרטין שורט, קירן קולקין, מת'יו מקפדיין, ג'רמי סטרונג, שרה סנוק, אימאן ולאני, כריס אוונס
אבל סטיב מרטין כן נכנס לכאן
🍒קראשי החודש: כל כך הרבה חתיכים החודש:love:
כריס אוונס

ג'ו קירי
יפים
ג'וזף קווין
יש אהבת אדי די גדולה באינטרנט שאני ממש לא מתחבר אליה
🍒ציטוט חודשי: "Silenzio Bruno"
צריך לצעוק את זה
🍒סיבה למסיבה: אין
אוקי. תכננתי מסיבה ענקית לכל הפורום. אבל עכשיו בגללך אני צריך לבטל אותה.
(פיו, איזה מזל)
🍒[למתקדמים] סיפור החודש: על החלון ישבתי/ וזיכרון לך כתבתי/ לפתע נשבר העיפרון/ וזהו סוף הזיכרון
זה מאיפשהו או מקורי?
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש:
תשובה נכונה
🍒למה מצפים בחודש אוגוסט: לחום, ליתושים, לג'וקים, לעומסים במקומות בילוי, לישראלים. בקיצר מבינים עכשיו למה אין לי סיבה למסיבה
הסיבה למסיבה היא מזגנים
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? לקלוט וללמוד שפות במהירות (יחסית)
גם אני ממש הייתי רוצה את היכולת הזאת.
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? תפוזים, הייתי מצוננת החודש אז אמא שלי הביא לי מלא תפוזים כי יש בזה ויטמנים וזה בריא, אך לא נגעתי בהם בכלל
כל הכבוד. אין כזה דבר ויטמינים בכלל. זה סתם שקר שלובי התפוזים מוכר לציבור הרחב. זה השקר השני הכי גדול שיש בעולם, אחרי זה שהעולם כביכול עגול.
(אבל ברצינות אף אחד כאן לא יופתע שאני לא אוכל תפוזים. אבל בתקופות שאני מצונן אני לוקח כדורים של ויטמין C)
🧀אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום. בחרו 10 דמויות טלוויזיוניות שהייתם לוקחים אתכם לשם כדי שיעזרו לכם לשרוד?
הדוקטור (רצוי של טננט) - כי הוא יכול הכל
אם כי הוא כנראה אחד הדוקטורים שחי הכי מעט שנים. הדוקטור של אקלסטון הוא בן 900 והדוקטור של מאט סמית' בתחילת הדרך הוא בן 905 או משהו כזה.
פיליפ ואליזבת ג'נינגס (האמריקאים), סטיב הרינגטון, ננסי וילר (דברים מוזרים) - כולם דמויות BADASS
ג'ון ווטסון (שרלוק) - גם חייל לשעבר, גם רופא וגם שרד את שרלוק אז ישרוד הכל
חחחחח
הפאלקון - גיבור על ויכול לעוף
כאילו רק אם נותנים לו להביא את הכנפיים שלו. ונאמר שאין אמצעים טכנולוגיים. לעומת זאת אם היית מביאה את קפטן מארוול...
ג'ק פרלטה - גם בלש מצויין וגם יעביר את הזמן בבידור, נעשה heist בכל רחבי האי
נראה לי שהבידוד (אפילו אם עוד 10 אנשים) ישבור את הנפש העדינה של ג'ייק.
לזלי נופ - בזכות חוש הארגון שלה
רון סוונסון - הוא תאכלס היחיד שיכול לעזור, הוא יבנה סירה משני ענפים יבשים ויקח אותנו מהאי הזה
לא יודע לגבי זה. אבל הוא בהחלט יידע כיצד לבנות מדורה וכיצד לצוד את חיות הבר. ולזלי תכריח אותו לשתף גם את האחרים.
(אם כי לזלי תמות במהרה כי לא נראה לי שיש מספיק דברים להעסיק אותה על אי עם 11 אנשים)
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם? שחברים מגיעים ושמים נעלים על השולחן ואפילו על המיטה (עם חברים כאלו מי צריך בית [כי במילא אני אשרוף את כל הרהיטים אחרי שהם ילכו])
וואו, זה לא משהו שאני שם לב אליו. כלומר בסדרות. בבית שלי אני אשים לב לזה.
🧀אם הייתם יכולים להתחלף עם מישהו אחד ליום אחד, עם מי הייתם בוחרים? אני בקושי רוצה להיות אני ליום אחד אז להיות מישהו אחר|מזיע|
תתחלפי איתי ותעשי כאן קצת סדר
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? אנדרו גארפילד, אדם סקוט, פול ראד
נשמע נהדר.
*אוי זה מזכיר לי שהיום קראתי משהו מוזר מאוד על כך שמתוכנן סרט בסוני שהוא סוג של פריקוול לספיידרמן שבו אדם סקוט ישחק את הדוד בן.
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים? מנוי לדיסני פלוס (למרות שתאכלס יש לי בחנים בגלל יס)
אבל ראית סרטי פיקסאר החודש. אז מאוד שווה. (כלומר מעבר לעובדה שבעצם לא הוצאת על זה כסף)
🧀מילה שהמצאתם? המחעהנגרדךכהענמשדף
המחאה נגד שמרדף?
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר? אפליקציה שיודעת מה יש לי במקרר ומביאה לי מתכונים שאני יכולה להכין ממה שיש לי בבית
אני לא אתפלא אם יש דברים כאלו. זכור לי שיש כזה דבר מקרר חכם שיודע מה יש לך במקרר כל הזמן ואומר לך מתי צריך לקנות דברים ומה. אז אני מניח שהוא גם יכול להביא מתכונים לפי מה שיש.
🍸תמונה/וידאו/בדיחה/מתכון למרגריטה שתרצו לחלוק עם הכיתה?
יותר אהבתי את זה:
ועכשיו כשחיפשתי את זה אז מצאתי גם את זה:

Aranel Nenharma

Well-known member
אני אצטרך נעלי פלטפורמה גבוהות כדי להגיע אליו [כריס אוונס]
אבל זה יהיה שווה את זה|מאוהב|
אני עדיין רוצה לראות אותו מתישהו. אבל לא רק בגלל כריס אוונס. אני לא כזה שטחי. אני רוצה גם בשביל ריאן גוסלינג.
באמת שאני רוצה לראות את הסרט של ברבי רק בגלל ריאן גוסלינג|מאוהב|
לא מתחבר למטאליקה
אבל אתה יודע למה בחרתי את השיר הזה.
אני יודעת שלא התחברת לזה בסדרה, אבל זה סצנה באמת כל כך טובה, אדי הוא דמות מעולה
מעניין אבל שמהסדרה המרכזית יש רק דמות אחת
מOnly Murders in the Building?
כי הדמות של סלינה גומז היא דמות ממש פרווה (והרבה מזה קשור למשחק הלא משהו של סלינה) וצ'ארלס הוא לא דמות שקופצת מהמסך ללב שלי (אבל סטיב מרטין כן|מאוהב|, צ'ארלס משחוק מצויין פשוט לא דמות צבעונית כמו אוליבר)
אבל סטיב מרטין כן נכנס לכאן
בדיוק!
סטיב מרטין משחק נפלא את צ'ארלס
סוף סוף מישהו מעריך את הקראש החמוד שהוא ג'ו קירי
זה מאיפשהו או מקורי?
אתה שאול ברצינות או בצחוק?
כי זה חמשיר מאוד יודע מהתקופה ביסודי של כל אחד בערך (ההורים שלי גם גדלו על זה)
כאילו רק אם נותנים לו להביא את הכנפיים שלו. ונאמר שאין אמצעים טכנולוגיים. לעומת זאת אם היית מביאה את קפטן מארוול...
א) קפטן מארוול היא האוונג'רס הכי פחות אהובה עלי
ב) סם וילסון היא דמות ממש טובה, גם אם שמים בצד שניה את היכולת שלו לעוף, סם הוא עדיין BADASS בפני עצמו, הוא חייל לשעבר, הוא נאמן לסטיב ואני באמת מאמינה שהוא יכול לכסח אנשים גם בלי הכנפיים.
גם יש לסם עלילה די משמעותית בכל הסרטים שהוא מופיע בהם, הוא לא סתם דמות משנית, הוא ממש מניעה את העלילה
go sam!!!
תתחלפי איתי ותעשי כאן קצת סדר
להתחלף איתך בפורום זה כמו להתחלף עם אח של הקראש שלי|פנים| - מטומטם ולא מקדם את האג'נדה שלי
אם כבר אני צריכה להתחלף עם מישהו בפורום זה יהיה עם לונה שאשכרה עושה דברים בפורום ומניע אותנו למקום טוב יותר
*אוי זה מזכיר לי שהיום קראתי משהו מוזר מאוד על כך שמתוכנן סרט בסוני שהוא סוג של פריקוול לספיידרמן שבו אדם סקוט ישחק את הדוד בן.
אני לא יודעת מה זה אומר והכל וכיצד זה ישתלב בכל העולם הקולנועי שקיים כבר
אבל כן!!!!|מאוהב||מאוהב|
* אבל אני רוצה שהדוד בן יהיה בן וויט (עם המבטים והכל)

LeAnnDyIan

Well-known member
להתחלף איתך בפורום זה כמו להתחלף עם אח של הקראש שלי|פנים| - מטומטם ולא מקדם את האג'נדה שלי
אם כבר אני צריכה להתחלף עם מישהו בפורום זה יהיה עם לונה שאשכרה עושה דברים בפורום ומניע אותנו למקום טוב יותר
35F09680-63CD-406D-A1C8-D4931DAFCA1F.gif

LeAnnDyIan

Well-known member

LeAnnDylan

Well-known member
לא בטוחה מה יותר גרוע - ישראלים או יתושים.
(מזל שאני ישראלית, אחרת זה היה נשמע אנטישמי)
:-D
חחח הזכרת לי שבילדות היינו באמת כותבות דבר כזה אחת לשניה ביומן בפינה של דף ומקפלות אותו למשולש כזה (מעניין אם את או מישהו פה הכיר את זה גם)
הייתה לך כנראה ילדות מתוחכמת משלי.
בתקופה שלי היינו כותבות אחת לשניה מכתבים בזמן השיעור, בלי הרבה תוכן. עם הרבה קללות מפגרות אבל גם הרבה מדבקות ועטים צבעוניים והיינו מקוות שהמורה לא תחרים לנו את המכתב עד ההפסקה.
פעם באחד ממעברי הדירה שלי מצאתי מכתב כזה שחברה שלי כתבה לי ושלחתי לה את זה בפייסבוק ואז היא חסמה אותי כי היא כל כך התפדחה ממנו ולא רצתה שזה יופיע לה על הקיר:-D:-D
זה בטוח שמור לי איפשהו על המחשב. הלוואי והייתי מוצאת אותו עכשיו:-D
זה נכון, אבי תשים את טובת קלארק מעל כולנו ולא תהיה מועילה יותר.
הבובז של קלארק חשובים יותר מכולכם אז אני לא מאשימה אותה.
אני כבר מזמן לא צעירת הפורום.
את עדין פג באינקובטור. אל תתני לאף אחד להגיד לך אחרת.
לא. כשהגעתי למחשב השאלון כבר עמד מיותם כבר יותר משעה וכתבתי את הנזיפה, ואז עבדתי על זה עוד שעה.
את חיכית שעה שלמה מהרגע שהשאלון פורסם עד שהתחלת לענות?????
מזה המחדל הזה?!|שפם|
גם כן פליימקיפה לקחתי לי|שפם|
סדרות החודש: מחלקת גנים ונוף.
רציתי לראות איתך אבל ראית בקצב מהיר מידי בשבילי אז ויתרתי.
🍒שירי החודש:
כי ג'ולס הייתה בשוק לגלות החודש שזה השיר של הדבורה מאיה ולא השיר של בזיק ויו יו כמו שהיא תמיד חשבה :-D.
:-D:-D
🍒דמויות החודש: זאת בכלל שאלה??? בן ויאט ברור! בן ויאט, בן ויאט ובן ויאט עוד מיליון פעם |מאוהב||מאוהב||מאוהב|
🍒שחקני החודש: אדם סקוט ואמי פולר.
|מאוהב|
🍒קראשי החודש: הממ |תוהה| מעניין מי זה...

|לב||לב||לב|
תודה, בן. גם אני :-].
🍒ציטוט חודשי: משהו שבן אמר. אפשר שציטוט החודש יהיה מבט? כי גם המבטים שלו אומרים המון.
אני לא רוצה להיות מעצבנת כמו ניק אז אני מאפשרת את זה:-P:
🍒סיבה למסיבה: יש לי קראש חדש.
🥳 🥳
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש: הדבר המעצבן שהוא עושה כל חודש, מסרב לראות הבית הלבן |שפם|.
🍒למה מצפים בחודש אוגוסט: יום ההולדת שלי.
קולולולולולולו🥳🥳🥳🥳🥳
מזל טוב!! (לא יודעת אם כבר היה, אבל אם כן מקווה שחגגת כמו שצריך, ואם עדין לא- מקווה שתחגגי כמו שצריך:-P:)
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? קליטה מהירה לשפות.
|כן|
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? תפוחים ובמקפיא גלידות.
לגיטימי
🧀אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום. בחרו 10 דמויות טלוויזיוניות שהייתם לוקחים אתכם לשם כדי שיעזרו לכם לשרוד? וזהו אין לי עוד. כל שאר הדמויות שאני אוהבת הם חסרי תועלת במצבים כאלה.
חח אז תשלימי מנין עם סתם דמויות שאת אוהבת לשיפור המורל, גם זה חשוב להישרדות באי:-D
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם? פרידות וחזרות של זוגות
אני שונאת שדמויות שברור לכולם שאמורות להיות ביחד מהרגע הראשון, לוקחות איזה 5 עונות כדי להיות ביחד. או שעד שהן כבר ביחד, מוצאים מיליון דרכים להפריד בניהן כל שניה|חבול|
🧀אם הייתם יכולים להתחלף עם מישהו אחד ליום אחד, עם מי הייתם בוחרים? כרגע? לזלי נוף |פנים|.
לזלי נוף נשמע ישראלי מידי:-D
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]? לא אוכלת, לא מסוגלת. למרות שאני יודעת שהתאריך הרבה פעמים לא באמת אומר שהמוצר מקולקל וזאת רק המלצה... השיא מבחינתי זה שאני כן אוכלת יום לפני התאריך שפג התוקף.
חלשה.. ואת עוד מצפה לשרוד על אי בודד|שפם|
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? אדם סקוט וקריסטן בל |לב|, שישחקו חברים ולא אויבים לשם שינוי. ואפשר לצרף להם את הכלב שמשחק את צ'ימפנס בפארקס.
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים? הפעם הראשונה והאחרונה שקניתי שוקולד בלונדי כי גילתי שזה ממש לא טעים לי.
:-0 אבל אבל... ;-(
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר? אפליקציה שמעדכנת אותי באופן אוטומטי כל פעם שאני צריכה לחדש מלאי של משהו בבית.
ניסיתי פעם להיעזר באלכסה כדי לעשות את זה, כי אמזון אוהבים להתהדר בזה שאפשר להגיד לה להוסיף משהו לרשימת הקניות שלי. אז עשיתי את זה במשך שבוע, כל פעם שפתחתי את המקרר או המזווה וראיתי שחסר לי משהו או עומד להיגמר, ביקשתי ממנה שתוסיף את זה לרשימת קניות שלי. והיא מצידה ענתה בשמחה שהיא הוסיפה את זה לרשימה. אבל עד היום אין לי מושג איפה היא שומרת את הרשימה הזאת או איך מגיעים אליה|שפם|
איזה יופי לגלות עוד אנשים שלא אוהבים קטשופ :) גם אנחנו משאירים במקרר כשמזמינים, למזלי האחים שלי אוהבים קטשופ אז זה לא מתבזבז
כל הדיון קטשופ הזה הזכיר לי שגם אני לא הכי אוהבת קטשופ, והשבוע הבוסית שלי ביקשה ממני איזה יום אחד ללכת להביא לנו צ'יפס לנשנש עד שיגיע הזמן לארוחת ערב. אז הלכתי להביא וכמובן הבאתי ערימה של מיונז. ואז ישבנו במשרד ואז הבוס שלי מתחיל לפתוח שקיות של מיונז ולשפוך לעצמו בצלחת ופתאום הוא כזה "איפה הקטשופ?" ואני כזה "מה קטשופ? מי אוכל קטשופ? אנחנו לא אוכלים רק עם מיונז??"8-*
אז מסתבר שהשלכתי עליהם את החוסר חיבה שלי לקטשופ והחלטתי בשביל כולנו שצ'יפס אוכלים רק עם מיונז:-] (אלא אם כן אוכלים ברד רובין, ואז אוכלים צ'יפס עם ראנץ' ומשהו שנקרא קמפ פייר. שאין לי מושג מה יש בו אבל כנראה קראק כי החרא הזה ממכר|מאוהב|)
וזהו, אין פואנטה לסיפור שלי. רק רציתי להגיד שאני גם לא אוהבת קטשופ:-P:
לגבי הסיפור: הלכתי לראיון עבודה שנקבע לי בשבוע שעבר, גיליתי שזה פחות מתאים לי אבל אמרנו שנהיה בקשר. חשבתי שאני צריכה לחכות כדי לעדכן שזה לא מתאים לי, אבל קיבלתי עצה שעדיף לעדכן את מקום העבודה הזה כמה שיותר מוקדם. אז התקשרתי אליהם ועידכנתי. אלה דברים שאני לא עושה בדרך כלל, הייתי צריכה קצת פוש כדי לעשות את זה, אבל הרגשתי הקלה אחרי זה שלא גררתי את זה.
כל הכבוד לך. אני כנראה פשוט לא הייתי טורחת לעדכן בכלל וממשיכה הלאה בחיי. אבל נראה שזה אכן הדבר הנכון לעשות|כן|

LeAnnDylan

Well-known member
|צבע|שם: ריזון
|צבע|גובה אידיאלי: 1.80 (לא שלי :()
זה האינטרנט פה, מותר לך לשקר ולהגיד שזה כן.
🍒סיבה למסיבה: ירידה בטמפרטורות שבוע הבא? 😂
האם זה ווישפול ט'ינקינג או שאתה סתלם מסתלבט?|שפם|
🍒[למתקדמים] סיפור החודש: בקרוב שוכרים אצלנו משרדים במודיעין, ואני גר בירושלים. כיף, לא? אבל לפחות אצא קצת מהבית
בעע, נסיעות זה פויה.
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש: הייתי דיי מנותק החודש אז לא עקבתי. כנראה שפספסתי הרבה שטויות :-D
זה בסדר, אם הוא עשה משהו שעיצבן אותך בחודשים אחרים, סביר להניח שהוא עשה את זה גם החודש. כי כזה הוא - מעצבן.
🍒למה מצפים בחודש אוגוסט: סוף העולם על ידי אידוי
בעע
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? לנגן על גיטרה. תמיד עניין אותי ומעולם לא ניסיתי
בהחלט כן. בא לי לנגן כמו קית' אורבן או בראד פייזלי;-( מוכנה אפילו לקחת כישרון כמו של לינדזי אל|לב|
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? ירקות. או אולי בעצם אוכל שעבר זמנו 😂
חחח בתאכלס נראה לי שגם התשובה שלי צריכה להיות "דברים שאני כבר צריכה לזרוק כי הם מגדלים על עצמם עוד דברים":-D
הבעיה היא שכל כמה זמן אני אומרת לעצמי שאני אתחיל לאכול בבית במקום לאכול זבל בחוץ. ואז אני הולכת ועושה קניה ממש גדולה של דברים בריאים ואיכותיים כדי שאוכל לבשל בבית. ואז יום למחרת הבוסית שלי תתקשר ותגיד לי לבוא אליה כי היא בישלה צהריים. או שאחד העובדים ישאל אותי אם בא לי ללכת לאכול איתם. או שהשותפה שלי תזמין אותי לאיזה ארוחת ערב עם המשפחה שלה או עם הבן זוג שלה (ואני לא מסרבת לטאקו בחיים) או שסתם אני אחזור הביתה ממש מאוחר ואהיה ממש רעבה ועייפה ולא יבוא לי לבשל, אז אני אזמין לי שוב פעם אוכל תאילנדי או עוגה מהצ'יזקייק כי אני צריכה קצת שמחה בחיים ואז כל האוכל שיושב לי במקרר יסתכל עליי בזלזול ויחשוב לעצמו שאני חלשת אופי|שפם|
והוא לא טועה.
:-(
🧀אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום. בחרו 10 דמויות טלוויזיוניות שהייתם לוקחים אתכם לשם כדי שיעזרו לכם לשרוד? 10 זה יותר מידי. גם בטח יימאס לי מהן מהר
לא אמרתי שאתם לא יכולים לבחור להטביע את עצמכם או לנסות לצאת מהאי מוקדם יותר. אין באמת חוקים ואתם יכולים לרמות כמה שאתם רוצים.
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם? SMS-ים. שרואים ככה שיחות שלמות
כן רק כי אין לי כוח לקרוא.
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]? רוטב סויה שפג תוקפו במספר חודשים. לא היה כל כך הבדל בטעם או בריח
במילא הריח הטבעי של סויה זה ריח של עובש:-D
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? -
באמת? אתה תוותר על שאלה כזאת קלה?
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים? לאחרונה קניתי נינטדו סויץ' OLED שלא שיחקתי בו יותר מידי. עלה בערך 2000 שקלים פלוס משחק או שניים.
ואין לך אפשרות למכור אותו?
🧀מילה שהמצאתם? מי אני, אליעזר?
האם יש לנו הוכחה שאתה לא?
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר? מכונת כביסה שמייבשת ומקפלת בגדים. וגם שמה ישר בארון.
לי אין בעיה של כביסה, ייבוש וקיפול. אבל משום מה הקטע של להכניס לארון שובר אותי.
(יש מידי פעם סיפורים על אנשים בארה"ב שאלקסה של אמאזון הזמינה להם לבית קניה של כל מיני דברים שהיא חשבה שהם צריכים)
אז כנראה שאלכסה שלי מקולקלת כי היא לא עושה את זה בשבילי|שפם|
🍒שירי החודש:GOD I HATE SHAKSPERE
אני יודעת שלא לזה התכוונת אבל יש לקלסי בלאריני שיר שנקרא I Hate Love Songs והוא מתחיל עם השורה I hate Shakespeare אז ישר חשבתי עליו. ואני לא יודעת למה הכוונת אבל של קלסי יותר כיף:-P:
במיוחד כי יש בו את השורה שאני הכי אוהבת : Your eyes can't hold stars and you'd die if your heart really skipped :-D
🍒ספר החודש:MARK OF ATHENA\שומרי הערים של רותם ברוכין
נשמע קצת כבד.
🍒שחקני החודש:לורה ביילי ומרישה ריי ומאט מרסר וליאם אובריאן
🍒קראשי החודש:לורה ביילי ומרישה ריי ומאט מרסר וליאם אובריאן
אני אוהבת שאתה לא מפלה
🍒ציטוט חודשי:זה בדיוק לעמוד עירום מול סלט
8-*
🍒[למתקדמים] סיפור החודש:תעזבו אותי באמא שלכם
תדע לך שלא הייתה לי אשליה אפילו לא לרגע שאתה תענה על זה.
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש:הוא אדם מושלם!
הקאתי קצת בפה.
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם?יכלת לנגן במשהו,ספציפית בצ'לו
מה אתה בן שלושתאלפים?!
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו?מים ותרופות
כן, טוב, כנראה שאתה אכן בן שלושתלאפים.
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם?שמסבירים שוב ושוב ושוב במאסטר שף את החוקים...
ומה עם הספירה לאחור המאוד מוזרה שלהם? :-D
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]?תה קר עם חלב
מה? או שקראת לא נכון את השאלה או שאתה מסתלבט. אני כבר לא יודעת איתך.
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים?הליכון
תתרום אותו לעדי
🧀מילה שהמצאתם?מילת היחיד לאנשים-אנש
היה ילד שפעם עשיתי עליו בייביסיטר שגם הוא היה אומר אנש. אם לא היית בן שלושתאלפים הייתי חושדת שזה אתה:-D
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר?גאדג'ט טלפורטר

🏈GO HAWKS🏈
אין לי מושג מה זה גאדג'ט טלפורטר אבל אני שמחה שהעתקת את החלק הכי חשוב בשאלון:-]
גו הוקס! 💪

LeAnnDylan

Well-known member
|צבע|גובה אידיאלי:1.90, הייתי יכול לשחק כדורסל ביורוליג או ב- NBA
מרגיש לי שאולי היית צריך להיות קצת יותר גבוה מזה בשביל כדורסל. לא?
🍒סדרות החודש: מנאייכ, שישו ושמחו, אירמה ופ, האדם נגד הדבורה
🍒סרטי החודש: אנצ'רטד. ממליץ לא לראות את האיש האפור.
🍒שירי החודש: יעלה ויבוא.
🍒ספר החודש: מהפכת הקשב של מיכה גודמן. היום בערב התחלתי את כליא ברק של דריה שועלי.
🍒דמויות החודש: אלחנן משישו ושמחו, מירה מאירמה ופ, טרבור מהאדם נגד הדבורה
🍒קראשי החודש: אלישיה ויקנדר. גיליתי אותה בשם קוד מלאך ואהבתי אותה מאוד גם בטומב ריידר החדש (גדלתי על המקורי)
🍒ציטוט חודשי: "אני אף פעם לא מרוצה", אירמה ופ.
אני חושבת שלא שמעתי על אף אחד מהדברים האלה8-*
🍒סיבה למסיבה: הרגתי עכביש צהוב בשעת מנוחת צהריים.
🥳
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש: מי זה?

🍒למה מצפים בחודש אוגוסט: לאוקטובר.
גם אני|מאוהב|
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? שתייה קלה ומעדני חלב.
מקרר כלבבי.
🧀מילה שהמצאתם? להבחיש. לבחוש בהפעיל.
זה מזכיר לי את אותו משקל של "להפניק" שבת דודה שלי הייתה אומרת הרבה. היא תמיד הייתה מפניקה אותנו בפיצה שווה:-P: (ואני זוכרת איך ליאורה תמיד הייתה מתעצבנת שזו לא מילה|שפם| אבל מצד שני היא גם אומרת 'דגני בוקר' אז אף אחד לא מקשיב למה שיש לה להגיד).
הפסקול של הסרט הזה נהדר|כן|
מה אתה ת'אנוס של הכלבים? :-D
גם את לא אוהבת כלבים?
נופ.
זה נראה לי סרט לראות עם חברות ולשתות תוך כדי
אני לא יודעת על איזה סרט דיברת, אבל זה נשמע כמו תיאור הולם ל-Wine Country (אם החברות שלך ואת בנות 40+ ז"א:-P:)
והתסבר שהיא לוחצת ממש ואם משחררים טיפה את הכתפיה המחשוף גדול מידי אז היא לא שמישה:-(
אף אחד מעולם לא אמר לא לעוד בובז!
חח, הצלחת להכניס את שתי האהבות שלך בלי להתבלבל :-D אבל שתיהן מהממות אז אני תומכת
אחח איזו אישה מפרגנת יש לי|מאוהב|
ג'וש גאד
זה התמונה הכי מוכרת שלו שמצאתי
צפה בקובץ המצורף 57987
* הוא דיבב את אולף אם לא ידעת
צפה בקובץ המצורף 57988
no thank you
כבר מעדיפה את המומיה:-D
זה דווקא סיפור חמוד. אובייסלי היא חושבת שזה משהו יפה והיא רוצה שגם את תחווי את היופי הזה והכיף הזה (לטעמה)
שום דבר בשותפה שלי הוא לא חמוד. היא יצורה|פנים|
אבל ברצינות עכשיו, אמרתי לה אין ספור פעמים שאני לא אוהבת שקונים לי בגדים ועוד יותר לא אוהבת פרחוני, להמשיך לקנות לי דברים כאלה זה לא חמוד- זה מעצבן. למזלי היא הפסיקה לעשות את זה.
עכשיו היא עברה לקנות גאדג'טים לא מועילים למטבח (שזה מהדברים האהובים עליי ביותר:-P:)

טוב נראה לי ששאר ההודעות בעמוד הזה הן שלי או דברים שכבר הגבתי עליהם אז אני אפרוש להיום. השעון חופר לי שאני עדין יכולה לעשות את זה ולא לוותר לעצמי.
יש לו הודעות כאלה דביליות וחמודות:-D !Dylan, You can still do it! Only 115 calories and you'll close your Move ring - Totally worth it
או שלפעמים הוא כותב לי A brisk 45 minutes walk should do it
בריסק 45 ד' אחותך|שפם|

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
נשמע קצת כבד.
זה ממש לא
אני אוהבת שאתה לא מפלה
תודה! :-]
ביקשתם ציטוט,לא?
תדע לך שלא הייתה לי אשליה אפילו לא לרגע שאתה תענה על זה.
את אדם מציאותי ומעשי, אהבתי!|מצדיע|
הקאתי קצת בפה.
כדאי שתתיעצי עם רופא בקשר לזה
מה אתה בן שלושתאלפים?!
שבעתאלפים
כן, טוב, כנראה שאתה אכן בן שלושתלאפים.
מרגיש ככה לפעמים
ומה עם הספירה לאחור המאוד מוזרה שלהם? :-D
מתרגלים לזה
מה? או שקראת לא נכון את השאלה או שאתה מסתלבט. אני כבר לא יודעת איתך.
אחד מאיתנו מבולבל...צריך להגיע להסכמה מי זה בדיוק
תתרום אותו לעדי
שתבוא לקחת,הוא שלה
היה ילד שפעם עשיתי עליו בייביסיטר שגם הוא היה אומר אנש. אם לא היית בן שלושתאלפים הייתי חושדת שזה אתה:-D
טוב, זה היה לפני איזה 2570 שנה בערך...ובדיוק יצאנו ממצרים עם הקרקרים שאפינו ,אז אני ממש בספק אם את היית ביביסיטר שלי
אין לי מושג מה זה גאדג'ט טלפורטר אבל אני שמחה שהעתקת את החלק הכי חשוב בשאלון:-]
טלא -מעתק...לא ראית מקרון-1 איי פעם?
גו גו פאוור ריינג'רס

reasonforall

Active member
היה רק פרק אחד בינתיים, נכון? ופרק זאת הגדרה מאוד מאוד רחבה
אני חושב שכל הקטעים שוחררו.. פשוט דיסני הדבילים הפרידו את כל החלקים ולא שמו הכל תחת כותר אחד

תמיד אפשר לקוות לסגר נוסף |הלוואי|
הבעיה שכשעובדים מהבית.. אז עובדים בכל מצב

זה האינטרנט פה, מותר לך לשקר ולהגיד שזה כן.
שיט :-D

האם זה ווישפול ט'ינקינג או שאתה סתלם מסתלבט?|שפם|
זה באמת מה שקרה בסוף. ועל מזג אוויר לא מסתלבטים

הבעיה היא שכל כמה זמן אני אומרת לעצמי שאני אתחיל לאכול בבית במקום לאכול זבל בחוץ. ואז אני הולכת ועושה קניה ממש גדולה של דברים בריאים ואיכותיים כדי שאוכל לבשל בבית. ואז יום למחרת הבוסית שלי תתקשר ותגיד לי לבוא אליה כי היא בישלה צהריים. או שאחד העובדים ישאל אותי אם בא לי ללכת לאכול איתם. או שהשותפה שלי תזמין אותי לאיזה ארוחת ערב עם המשפחה שלה או עם הבן זוג שלה (ואני לא מסרבת לטאקו בחיים) או שסתם אני אחזור הביתה ממש מאוחר ואהיה ממש רעבה ועייפה ולא יבוא לי לבשל, אז אני אזמין לי שוב פעם אוכל תאילנדי או עוגה מהצ'יזקייק כי אני צריכה קצת שמחה בחיים ואז כל האוכל שיושב לי במקרר יסתכל עליי בזלזול ויחשוב לעצמו שאני חלשת אופי|שפם|
הלוואי יגררו גם אותי לארוחות 😂

במילא הריח הטבעי של סויה זה ריח של עובש:-D
וגם ככה רוב מה שמוכרים פה זה 99 אחוז מלח

באמת? אתה תוותר על שאלה כזאת קלה?
זה קשההההההההההה

ואין לך אפשרות למכור אותו?
מידי פעם אני משחק. חוץ מזה יש לי נטייה לקנות דברים, לתת להם להעלות אבק במשך שנה, להשתמש שוב, וחוזר חלילה..זו לא פעם ראשונה :-D

האם יש לנו הוכחה שאתה לא?
צודקת. זה האינטרנט פה ;)

לי אין בעיה של כביסה, ייבוש וקיפול. אבל משום מה הקטע של להכניס לארון שובר אותי.
בכל שלב יש משהו מציק (אולי חוץ מסתם לדחוף למכונה), אבל תחשבי איזה כיף היה אם רובוט היה עושה את הכל?

תכלס זה ממש מתבקש. מה חשבת על הסרט? אני אהבתי אותו
אהבתי אותו

reasonforall

Active member
🍒למה מצפים בחודש אוגוסט: לסוף שלו
😂

🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? מעדנים טבעוניים -יוגורטים ובטעם שוקולד |יאמי|
אני רק מחכה שיוציאו מעדנים על בסיס שיבולת שועל או שקדים. סויה זה בעע

🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]? יש מצב שאני עושה את זה הרבה. אם אין ריח או גושים מחשידים אז אני לא מתבכיינת.. אגב, אתם יודעים שהתוקף של המוצר לרוב מתייחס לשיווק, נכון? יש לא מעט מוצרים שאפשר להמשיך לאכול גם אחרי תאריך אחרון לשיווק, פשוט אסור למכור אותם
נכון. יש תאריך אחרון לשיווק ויש תאריך אחרון לשימוש, ורוב האוכלוסייה כלל לא מתייחסת או מודעת לשוני ביניהם.
על מוצרי חלב ובשר יש 'תאריך אחרון לשימוש' ועל ביצים יש את שניהם.

didalf

Well-known member
חשבתי שכולם שם ילדים|תוהה| [אקדמיית המטריה]
לא, זה על ילדים שגדלו להיות בוגרים.
הקטע של הסדרה זה שהם נולדו כולם ב1989, השנה שאני נולדתי בה
אני חושבת שדילן התבלבלה עם דברים מוזרים ששם זה על ילדים.

את יכולה גם להמציא שמות של ספרים ואף אחד לא יבדוק את זה
ניק יבדוק:-D

טוב זה נושא מורכב מדי מכדי לבוא ולרשום את כל המשחבות שלי עליו, אבל אין כזה דבר מקום שאני אמורה להיות בחיים בגיל מסויים.
כל אחד קובע איפה הוא יהיה ומה יהיה הקצב שלו!!
אין כללים לדבר הזה, ואל תקשיבי למה שאנשים אחרים מספרים, כל אחד אוהב להציג את החיים שלו מושלמים, אבל האמת היא שכולם מחפשים אותם כל הזמן ומנסים להבין איפה הם בחיים שלהם.
תחיי את החיים שלך כמו שאת רוצה ובקצב שלך
|כן||כן|
:-D:-D:-D
|מאוהב|
אני לא יודעת מה זה אומר והכל וכיצד זה ישתלב בכל העולם הקולנועי שקיים כבר
אבל כן!!!!|מאוהב||מאוהב|
* אבל אני רוצה שהדוד בן יהיה בן וויט (עם המבטים והכל)
חחחחחחחחחחחחח כןן:-D
*אבל רק בגלל שבן יהיה דוד בן. פריקוול לספיידרמן נשמע מיותר למדי.
הבובז של קלארק חשובים יותר מכולכם אז אני לא מאשימה אותה.
נו טוב נכון. הם נכס לאומי.

את עדין פג באינקובטור. אל תתני לאף אחד להגיד לך אחרת.
תודה שאת שומרת אותי צעירה.
את חיכית שעה שלמה מהרגע שהשאלון פורסם עד שהתחלת לענות?????
מזה המחדל הזה?!|שפם|
גם כן פליימקיפה לקחתי לי|שפם|
לא הייתי בבית!!!!!!! בשניה שהגעתי הביתה התיישבתי והתחלתי לענות.

אז מסתבר שהשלכתי עליהם את החוסר חיבה שלי לקטשופ והחלטתי בשביל כולנו שצ'יפס אוכלים רק עם מיונז:-]
:-D:-D
שמחה לגלות שכולם בעצם לא אוהבים קטשופ.

אף אחד מעולם לא אמר לא לעוד בובז!
בגדול מסכימה אבל זה היה יותר מידי אפילו בשבילי.
הבעיה שכשעובדים מהבית.. אז עובדים בכל מצב
|כן|:-(

LeAnnDylan

Well-known member
כן, השאלון היה נחמד וגרם לי להכיר חלק מהאנשים פה וזה כיף :)
יופי, אני שמחה שהצטרפת|חיבוק| תמיד כיף עוד אנשים בסיכום (למרות שעבור ניק ומילי זה אומר עוד הודעות שהם לעולם לא יגיעו אליהן:-P:)
כן, אני מסכימה אבל אני חושבת שאצלי זה בעיקר בגלל שאני במצב רוח רע כבר חודש, יום הולדת שלי היה בתחילת השבוע, לא עשיתי משהו מאוד מיוחד, אני אחגוג בהמשך. זה פשוט מבאס אותי כי זה מזכיר לי שאני לא נמצאת איפה שאני צריכה להיות בחיים בגיל שלי (אני יודעת שזה לא אמור לשנות לי ולכל אחד יש קצב משלו אבל ממש קשה לי לשחרר את זה רגשית)
קודם כל מזל טוב!! אני מקווה שכבר הספקת לחגוג ושכן הצלחת ליהנות|4U|
אני קצת מתחברת לתחושות שלך כי אני זוכרת שגם אותי זה הרבה פעמים העסיק המרדף הזה אחרי איפה אני צריכה להיות בהשוואה לאחרים ובהשוואה למה שמצופה ממני. זה היה מתיש ומעייף ואין שום דבר שאני יכולה להגיד שבאמת יעזור לך להשתחרר מזה. אני חושבת שזה דבר שצריך להגיע ממך ולצערי הוא מגיע עם הזמן, קשה למצוא איזה תרופת פלא שתעביר את התחושה הזאת. אני חושבת שבאיזשהו שלב בחיים את פשוט מחליטה שאת זו שקובעת את הכללים שלך ואת הקצב שלך. זה יגיע מהר יותר אם תתעסקי בדברים שאת אוהבת או לפחות בכאלה שאת טובה בהם ויודעת מה את צריכה לעשות כדי שלא יכניסו אותך לסטרס. כשאת נמצאת במקום טוב נפשית, כל השאר מסתדר בהתאם. לכן מאוד חשוב שכרגע כשאת בשלב של לחפש עבודה, תנסי לחפש מקום שיתאים לך גם נפשית וגם כלכלית. ואם צריך לבחור אחד מהשנים- אני הייתי הולכת על נפשית בלי לחשוב פעמיים.
אני אוהבת את הדמות של כריסטינה, אבל קשה לי ממש עם העובדה שהפאנדום מסרב להכיר בחולשות שלה ומהלל כל מה שהיא עושה. אם דמות אחרת הייתה עושה מה שכריסטינה עושה, המעריצים היו ישר שונאים את אותה דמות.
אני חושבת שאף פעם לא הייתי באמת חלק מה"פאנדום" כי אני לא זוכרת שנתקלתי במלא הודעות מהללות של כריסטינה. ז"א, אני יודעת שהיא הייתה דמות אהודה, אבל אני לא חושבת שאי פעם רבתי עם מישהו אונליין על האם היא צודקת או לא (שזה משהו שבהחלט נהגתי לעשות בעבר עם פאנדומים אחרים:-P:)
כל מה שאני יודעת זה שבאופן אישי אף פעם לא אהבתי את הדמות שלה. שנאתי מאוד את כריסטינה ואלכס מההתחלה. בעונות האחרונות שלו קצת למדתי לחבב את אלכס אבל כריסטינה מעולם לא גדלה עליי ונראה לי שהייתי בין הבודדים ששמחו כשהיא עזבה. (אגב עוד דעה מאוד לא פופולארית היא שאף פעם לא אהבתי את דרק וגם עליו שמחתי כשהוא עזב).
דמות נוספת שהפאנדום ממש אוהב זו אדיסון אבל איתה אין לי שום בעיה כי הדמות שלה מראש באה עם ניסיון
טוב, אדיסון היא מלכה והיא הדמות הטלוויזיונית האהובה עליי ביותר. אז לא תשמעי אותי מדברת רעות עליה לעולם.
(y)(y)יפה מאוד, כל הכבוד לך.
אני יכולה לשתף שאצלי זה בעיקר נובע מחרדות (חרדות באופן כללי אבל בעיקר חרדה חברתית) אז אני עדיין לא בשלב שאני יכולה ללכת לאיבוד כי רוב הסיכויים שאני אכנס ללחץ ואחטוף התקף חרדה, אבל אני מטפלת בזה.
אוי, לא נשמע כיף:-(
אני לא יודעת אם מה שאני חוויתי בעבר יכול להיחשב כחרדה כי זה לא שאי פעם אובחנתי באופן רשמי או משהו. אבל אני זוכרת שבתור ילדה מאוד חששתי לנסוע בתחבורה ציבורית לבדי. לא הייתי מסוגלת לעלות על אוטובוס או רכבת לבד (אני מדברת על עד הגיוס בערך) גם נורא חששתי לנסוע ברכב עם אנשים שהם לא אבא שלי. אני לא באמת יודעת למה, זה לא שהייתי באיזו תאונת דרכים נוראית פעם או משהו בסגנון. כשאמא שלי לקחה אותי בגיל 16 לשיעור נהיגה, ישבתי ברכב שלוש שניות, אפילו לא התנעתי, התחלתי לרעוד ולהזיע בטירוף וזה הספיק לי כדי להחליט שאני לא מעוניינת לנהוג לעולם. (ובאמת עד השנה לא הוצאתי רישיון).
אני זוכרת שכשהגיע הצו ראשון שלי זה הגיע עם התלושים האלה לתחבורת ציבורית והייתי צריכה להגיע ללשכת גיוס (?) בחיפה, והתחננתי לאבא שלי שיקח אותי כי לא הייתי מסוגלת לעלות על האוטובוס (אפילו שאבא שלי אמר שהוא יסיע אותי לתחנה שבה אני צריכה לעלות ואני פשוט צריכה להישאר באוטובוס עד התחנה האחרונה ואז לרדת שם בלי להסתבך, אבל פשוט לא הייתי מסוגלת). וזה לא שהייתה לא בעיה עקרונית לקחת אותי. הוא פשוט לא הבין איך אני אסתדר ברגע שאתגייס. אבל זה לא משהו שהייתי מוכנה להתמודד איתו באותו רגע. ידעתי שהיום הזה יגיע, אבל הכנסתי את עצמי לכל כך הרבה סרטים עם הוורסט-קייס סנריו שאפילו הסיפורים ההזויים של ניק לא הולכים לשם.
טוב האמת שהסיפור הזה ממש מדכא ויש לו סוף אפילו יותר נוראי אז אני לא יודעת למה בכלל התחלתי לספר אותו|חבול| אבל בשורה תחתונה ובסוף עליתי על אוטובוסים כשהייתי בצבא ולמדתי להסתדר איתם (וכן, הלכתי כמה פעמים לאיבוד. ולפעמים גם עשיתי עיקוף ממש לא נחוץ ששווה ערך ללנסוע לחיפה מתל אביב דרך באר שבע. ואני חושבת שלפחות בשבילי זה מה שעזר לי להתגבר על הפחדים שלי, עצם זה שהלכתי לאיבוד אבל ידעתי שגם אם אגיע למקום הלא נכון- הכל בסדר, הדבר היחיד שאיבדתי זה זמן ולא את החיים שלי.)
אני יודעת ששום דבר שרשמתי לא באמת ישנה לך כלום ולא יעלים לך את החרדה בין לילה. אבל אני כן שמחה שזה משהו שאת מטפלת בו ואני מקווה שתוכלי להתגבר עליו בעתיד הקרוב|הלוואי|

didalf

Well-known member
אני לא.
ראיתי את דברים מוזרים, אני יודעת שזו לא אותה תוכנית.
אה, אז סתם האשמתי סליחה.
לא ידעתי שראית דברים מוזרים.
פשוט שתיהן סדרות קצת פנטזיה/על טבעי כזה שהעונות האחרונות שלהן עלו בנטפליקס באותה תקופה השנה ודיברו עליהן ושתיהן קשורות איכשהו לאייטיז [אחת מתרחשת באייטיז ובאחת כל הדמויות נולדו ב89 וזה משמעותי לסדרה] ובשתיהן יש חבורה כזה אז חשבתי שערבבת אותן.

למעלה