The Girl in the Fireplace אוגוסט 2022 – סיכום חודש 📇🍳☑️🃏🔊🀄🎭‼️🔗

מילי08

Well-known member
גם אמא שלך לא הייתה בהריון בתחילת היום שבו נולדת? [1989]
:-D |פנים|
אני אצטרך נעלי פלטפורמה גבוהות כדי להגיע אליו [כריס אוונס]
כולנו
אני עדיין רוצה לראות אותו מתישהו. אבל לא רק בגלל כריס אוונס. אני לא כזה שטחי. אני רוצה גם בשביל ריאן גוסלינג.
:-D
כל הכבוד. אין כזה דבר ויטמינים בכלל. זה סתם שקר שלובי התפוזים מוכר לציבור הרחב. זה השקר השני הכי גדול שיש בעולם, אחרי זה שהעולם כביכול עגול.
(אבל ברצינות אף אחד כאן לא יופתע שאני לא אוכל תפוזים. אבל בתקופות שאני מצונן אני לוקח כדורים של ויטמין C)
נראה לי שהבידוד (אפילו אם עוד 10 אנשים) ישבור את הנפש העדינה של ג'ייק. [פרלטה]
שום דבר לא ישבור אותו. זה כוח העל שלו
(אם כי לזלי תמות במהרה כי לא נראה לי שיש מספיק דברים להעסיק אותה על אי עם 11 אנשים)
נכון
אנשים שקוראים לניילונית שמרדף צריכים למות בייסורים.
:-D נכון. באיזשהו שלב ניסיתי את השמרדף כי היה נדמה לי שככה אנשים מבוגרים אמורים לדבר אבל נשברתי מהר
כי הדמות של סלינה גומז היא דמות ממש פרווה (והרבה מזה קשור למשחק הלא משהו של סלינה)
|כן|. זה הדבר היחיד שקצת פוגם לי בסדרה. הקול שלה מאוד flat ונטול רגש והמשחק שלה הוא, ובכן, לא משחק
אתה שאול ברצינות או בצחוק?
כי זה חמשיר מאוד יודע מהתקופה ביסודי של כל אחד בערך (ההורים שלי גם גדלו על זה)
:-D אפילו לא קלטתי שהוא שאל את זה
א) קפטן מארוול היא האוונג'רס הכי פחות אהובה עלי
ב) סם וילסון היא דמות ממש טובה, גם אם שמים בצד שניה את היכולת שלו לעוף, סם הוא עדיין BADASS בפני עצמו, הוא חייל לשעבר, הוא נאמן לסטיב ואני באמת מאמינה שהוא יכול לכסח אנשים גם בלי הכנפיים.
גם יש לסם עלילה די משמעותית בכל הסרטים שהוא מופיע בהם, הוא לא סתם דמות משנית, הוא ממש מניעה את העלילה
go sam!!!
די מסכימה איתך
להתחלף איתך בפורום זה כמו להתחלף עם אח של הקראש שלי|פנים| - מטומטם ולא מקדם את האג'נדה שלי
:-D :-D
קראנו לה ליב על שם ליב טיילר:love:
דילן כמובן לקחה את השם למקום אחר
יפה! אבל אני מאמינה לאשתי B-|
פעם באחד ממעברי הדירה שלי מצאתי מכתב כזה שחברה שלי כתבה לי ושלחתי לה את זה בפייסבוק ואז היא חסמה אותי כי היא כל כך התפדחה ממנו ולא רצתה שזה יופיע לה על הקיר:-D:-D
חחחחחחחחחחחחחח
הבובז של קלארק חשובים יותר מכולכם אז אני לא מאשימה אותה.
לגמרי
את חיכית שעה שלמה מהרגע שהשאלון פורסם עד שהתחלת לענות?????
מזה המחדל הזה?!|שפם|
גם כן פליימקיפה לקחתי לי
:-D והעיקר היא מאשימה את כולם באיחור שלה כבר סיכום חודש שני ברציפות!
אני שונאת שדמויות שברור לכולם שאמורות להיות ביחד מהרגע הראשון, לוקחות איזה 5 עונות כדי להיות ביחד. או שעד שהן כבר ביחד, מוצאים מיליון דרכים להפריד בניהן כל שניה|חבול|
וואי ממש! זה מעצבן בטירוף
לזלי נוף נשמע ישראלי מידי:-D
חלשה.. ואת עוד מצפה לשרוד על אי בודד|שפם|
אבל עד היום אין לי מושג איפה היא שומרת את הרשימה הזאת או איך מגיעים אליה
אז מסתבר שהשלכתי עליהם את החוסר חיבה שלי לקטשופ והחלטתי בשביל כולנו שצ'יפס אוכלים רק עם מיונז
:-D וגם 8-{. מיונז זה בלעע כמו פטריות
חחח בתאכלס נראה לי שגם התשובה שלי צריכה להיות "דברים שאני כבר צריכה לזרוק כי הם מגדלים על עצמם עוד דברים"
הבעיה היא שכל כמה זמן אני אומרת לעצמי שאני אתחיל לאכול בבית במקום לאכול זבל בחוץ. ואז אני הולכת ועושה קניה ממש גדולה של דברים בריאים ואיכותיים כדי שאוכל לבשל בבית. ואז יום למחרת הבוסית שלי תתקשר ותגיד לי לבוא אליה כי היא בישלה צהריים. או שאחד העובדים ישאל אותי אם בא לי ללכת לאכול איתם. או שהשותפה שלי תזמין אותי לאיזה ארוחת ערב עם המשפחה שלה או עם הבן זוג שלה (ואני לא מסרבת לטאקו בחיים) או שסתם אני אחזור הביתה ממש מאוחר ואהיה ממש רעבה ועייפה ולא יבוא לי לבשל, אז אני אזמין לי שוב פעם אוכל תאילנדי או עוגה מהצ'יזקייק כי אני צריכה קצת שמחה בחיים ואז כל האוכל שיושב לי במקרר יסתכל עליי בזלזול ויחשוב לעצמו שאני חלשת אופי
איזה חברים טובים ואכפתיים יש לך. ואני ממש רוצה שהבוסית שלך תציע לי עבודה (אבל מפה. לא בא לי לעבור לארה"ב. ושהיא תדאג לי כמו שהיא דואגת לך אבל כשאני בארץ)
מה אתה בן שלושתאלפים?!
כן, טוב, כנראה שאתה אכן בן שלושתלאפים.
היה ילד שפעם עשיתי עליו בייביסיטר שגם הוא היה אומר אנש. אם לא היית בן שלושתאלפים הייתי חושדת שזה אתה:-D
אין לי מושג מה זה גאדג'ט טלפורטר אבל אני שמחה שהעתקת את החלק הכי חשוב בשאלון:-]
גו הוקס!
חחחחחחחח
זה מזכיר לי את אותו משקל של "להפניק" שבת דודה שלי הייתה אומרת הרבה
מילה נורא צבאית.. כאילו, נראה לי שכשהייתי חיילת השתמשתי בה הרבה
עכשיו היא עברה לקנות גאדג'טים לא מועילים למטבח (שזה מהדברים האהובים עליי ביותר:-P:)
חח, מזל שהיא לומדת מטעויות
או שלפעמים הוא כותב לי A brisk 45 minutes walk should do it
בריסק 45 ד' אחותך
בדיוק מה שבאתי לכתוב. 45 דקות פור קרייסט סייק!
טוב, זה היה לפני איזה 2570 שנה בערך...ובדיוק יצאנו ממצרים עם הקרקרים שאפינו
הלוואי יגררו גם אותי לארוחות 😂
נכון? ממש נוח
*אבל רק בגלל שבן יהיה דוד בן. פריקוול לספיידרמן נשמע מיותר למדי.
אני היחידה שלא אוהבת את הרעיון של לראות בן בתור דוד? הרבה יותר קשה לרייר על דודים
לא הייתי בבית!!!!!!! בשניה שהגעתי הביתה התיישבתי והתחלתי לענות.
תירוצים!

מילי08

Well-known member
(למרות שעבור ניק ומילי זה אומר עוד הודעות שהם לעולם לא יגיעו אליהן:-P:
חחח. אבל תראו אותי! עוד מעט מסיימת ואפילו לא סוף החודש |רקדנית|
אני קצת מתחברת לתחושות שלך כי אני זוכרת שגם אותי זה הרבה פעמים העסיק המרדף הזה אחרי איפה אני צריכה להיות בהשוואה לאחרים ובהשוואה למה שמצופה ממני. זה היה מתיש ומעייף ואין שום דבר שאני יכולה להגיד שבאמת יעזור לך להשתחרר מזה. אני חושבת שזה דבר שצריך להגיע ממך ולצערי הוא מגיע עם הזמן, קשה למצוא איזה תרופת פלא שתעביר את התחושה הזאת. אני חושבת שבאיזשהו שלב בחיים את פשוט מחליטה שאת זו שקובעת את הכללים שלך ואת הקצב שלך. זה יגיע מהר יותר אם תתעסקי בדברים שאת אוהבת או לפחות בכאלה שאת טובה בהם ויודעת מה את צריכה לעשות כדי שלא יכניסו אותך לסטרס. כשאת נמצאת במקום טוב נפשית, כל השאר מסתדר בהתאם. לכן מאוד חשוב שכרגע כשאת בשלב של לחפש עבודה, תנסי לחפש מקום שיתאים לך גם נפשית וגם כלכלית. ואם צריך לבחור אחד מהשנים- אני הייתי הולכת על נפשית בלי לחשוב פעמיים.
|כן| |כן|. חבל שלא אמרת לי את זה לפני שהגעתי לעבודה הנוכחית שלי שמשלבת בין שיעמום לתסכול ומלווה בשכר נמוך כי זה מגזר ציבורי. היתרון היחידי הוא שיש יותר חופשים בהתאם לחגים. ואין לי את היכולת הנפשית לחפש עכשיו עבודה אחרת (ואני גם לא יודעת מה אני רוצה לעשות. חבל שתפוז לא משלם לכותבים כאן משכורות פר הודעה)
ני לא יודעת אם מה שאני חוויתי בעבר יכול להיחשב כחרדה כי זה לא שאי פעם אובחנתי באופן רשמי או משהו. אבל אני זוכרת שבתור ילדה מאוד חששתי לנסוע בתחבורה ציבורית לבדי. לא הייתי מסוגלת לעלות על אוטובוס או רכבת לבד (אני מדברת על עד הגיוס בערך) גם נורא חששתי לנסוע ברכב עם אנשים שהם לא אבא שלי. אני לא באמת יודעת למה, זה לא שהייתי באיזו תאונת דרכים נוראית פעם או משהו בסגנון. כשאמא שלי לקחה אותי בגיל 16 לשיעור נהיגה, ישבתי ברכב שלוש שניות, אפילו לא התנעתי, התחלתי לרעוד ולהזיע בטירוף וזה הספיק לי כדי להחליט שאני לא מעוניינת לנהוג לעולם
|חיבוק| ותראי איפה את היום! |מאוהב||גאווה| (זה לא אמור להיות דגל אלא רק המילה גאווה אבל ניחא, תפוז מניח הנחות)
ועדיין קשה לי לנהוג לבד אבל עכשיו טיפה יותר טוב.
כל הכבוד! נרצה או לא, הדרך העיקרית להתכבר על דברים היא פשוט לעשות אותם
את וואנהבי של דיוויד טננט! :mad::mad::mad::mad::mad:
:-D :-P: נו סתם, רציתי להציק לך. האמת היא שאין לי יותר מידי רגשות אליו לכאן או לכאן. מאט סמית לא היה הבעיה שלי בדוקטור הו, כלומר הוא לא הסיבה שהפסקתי לראות אלא אובדן הדרך אחרי העזיבה של ר"ת דיוויס ולא ראיתי אותו בדברים אחרים כדי לגבש עליו דעה
מבאס :-(. אבל אם את ממש אוהבת את השמלה ולא בא לך לוותר עליה אולי תבקשי מאיזה תופרת שתסדר לך את המחשוף.
הבוקר לבשתי איזו שמלה ביתית ונזכרתי בעוד בעיה עם שמלות. השמלות שלי הם מאוד בריזיות ולא צמודות, אז זה אומר שצריך גם גופייה וגם מכנסון מתחתיה ואז כל הרעיון של שמלה מאווררת מתקלקל
זה לא משהו שיודעים מראש? [לגבי סיפורים קצרים]
כשהתחלתי לקרוא לא ידעתי שזה אוסף סיפורים אבל אמרתי לעצמי שאני אמשיך לנסות
הוא לא יכול להיות בריטי. אם אני אשמע את בן וויט מדבר במבטא בריטי אני עלולה להפוך לשלולית |מזיע| זה לא בריא הדבר הזה.
:-D לגמרי
:-D:-D. השיחה בטח הייתה באנגלית, אבל בגלל שאני קוראת אותה בעברית אני מדמיינת אותה אומרת את זה בעברית במבטא אמריקאי כבד.
מצטער שלקח לי יותר משבועיים להגיב לך. אני כמו צב שהוא גם מנהל
חחח איזה דימוי מוזר
ואני עכשיו קולט שאני לא רחוק מהגיל של ג'יילס בתחילת הסדרה
חחח אוי ואבוי זה נכון גם לי
אם אני מבין נכון זה קובר של הלהקה וויזר, אבל בקליפ רואים את הלהקה של השחקן פין וולפהארד
חמוד
*מי זאת הייתה שהייתה שמה תמונה של ספר שהיא סתם ראתה ברחוב כל חודש?
:-D :-0
זה כבר בחירה שלך - אבל אם את רוצה את יכולה לצטט אותי - למעשה זה עכשיו ממש יכול להיות הציטוט שתשימי בתשובה לשאלון של חודש הבא (כולל החלק שבסוגריים)
או שלי: "לא כתבתי כלום בפתקים שלי"
(אלא אם כן זה סיפור מפורט על איך שרצחת מישהו ואז תהיה לי חובה מוסרית לדווח למשטרה)
מה? אבל אנחנו פורום של מעלימי גופות
רק שתדעי שגם אם יקחו אותי לחדר סגור ויסובבו אותי במקום 20 פעמים אני עדיין אדע איזה כיוון הוא צפון
(כי אני תמיד מקיא לכיוון צפון)
*זה היה בדיחה
ואז הרסת |פנים|
*אני חושב שהכמה תגובות האחרונות שלי לחלוטין יכולות להוות תשובה לשאלה של חודש הבא לגבי מה ניק עשה לעצבן אותך
:-D יש כאן רצף של |פנים| וזה עוד בלי להתמסטל

מה?
אה סליחה
*מוציא את הטלפון שלי מהכיס ושם ליד האוזן*
כן כן אני מבין
*מזיז את הטלפון כאילו אני באמת דיברתי עם מישהו עליו ופונה שוב אליך*
אני מצטער אני צריך ללכת, ממש זקוקים לי שם
חח אוי ניק אתה גומר אותי
נראה לי שאני מתחילה לקרוא לך אוי ניק
*אוף נזכרתי עכשיו מתישהו בשבוע האחרון היה לי רעיון ממש מגניב לסטארטאפ שבאמת הרגיש אפשרי מאוד וטוב מאוד. אבל שכחתי מה זה היה.
תמיד ידעתי שסמים דופקים את הזכרון. אצלי הוא דפוק גם בלי סמים אבל אני תמיד יכולה להשתמש בזה כתירוץ
לרגע חשבתי שאת עוברת שבץ או משהו [עחו"ס שרה טהטהטהטה]
אוי, תראי מצאתי מאש אפ מגניב שמשלב את הארי סטיילס עם השיר של אור
וואי זה טוב. אני אוהבת מאש אפים שמשתלבים נכון
סיימתי את העמוד השני של השרשור
וכרגיל אני way ahead ייפי היי
אהא. נכון. בגלל זה אחרי שאני הולכת קצת אני שמה לב שהנקודה שלי התרחקה במקום להתקרב ליעד ואז עושה אחורה פנה לכיוון הנכון:-D אבל קודם הולכת הפוך|פנים|
יאפ, גם אני ת-מיד
אה אני יושבת ככה כל הזמן אצלי בדירה. אבל בחיים לא אעשה את זה אצל אחרים.
בדיוק. בבית שלי על הרהיטים שלי, לי מותר אבל לא לאף אחד אחד. וברור שבלי נעליים
למה הסולייה של הנעלים שלו כל כך נקייה?
חחח זה מה שמפריע לך? :-D
ב. אם כבר מדברים על דברים מעצבנים בסדרות ועל דברים לא אמינים במחלקת ההלבשה, אז זה הזכיר לי את העניין שקיים בהרבה סדרות אבל הכי בלט לי בחברים: הדמויות לעולם לא לובשות את אותו בגד פעמיים. לפחות לגבי הנשים שם אני בטוחה בזה (כי אני רוב הזמן הייתי עסוקה בלהתפעל מהבגדים והתסרוקות שלהן).
|כן| וזה חילחל לתרבות שלנו. העובדה שאנחנו לא יכולים ללבוש בגד יקר שקנינו לשני אירועים שונים (אם הם של אותה משפחה רחבה) נובעת מהתפיסה הזאת ש"אסור" ללבוש את אותו בגד. ובגלל זה קייט הנסיכה/ דוכסית ממשהו (ווינדזור?!) יוצאת מדהימה שהיא בוחרת ללבוש כמה פעמים את אותו בגד
לא נורא, אתה בטח עסוק כל הזמן :)
:-D :-D. סתם אין לו כוח אלינו
שיהיה ברור לא הקשבתי לכל האלבומים של טוטו, עצרתי באלבום השביעי.
אפילו לא ידעתי שהיו להם 7 אלבומים! חשבתי שרק אלבום אחד או שניים
אגב, פתאום נזכרתי - אם אני לא טועה, אח של אנתוני הד (ג'יילס) הוא זמר או נגן בטוטו. לא בא לי לבדוק אם אני צודקת או טועה
לא שמעתי את וויזר אבל שמעתי על וויזר, איזה מגניב :)
אני יודעת שאני מכירה אותם אבל אני לא מצליחה להיזכר בשירים שלהם.
זה אלו שעשו את הקליפ על ההליכונים?
אה לא, חשבתי על OK GO
(אתם לא יכולים לעשות לי שום דבר, אני זה שחוסם אנשים כאן)
נראה לי שמישהו כבר כתב את זה. לכי ותעמדי בתור
חחח
לרוע המזל טום האברפורד הסתנן לקבוצה שלכם ועכשיו צריך לסבול אותו מקטר למשך 10 שנים.
אם טום האברפורד מצטרף לאי שלי אני מעדיפה להטביע את עצמי
בתור גורר נוראי של דברים אני מכיר את ההרגשה כשמצליחים לא לגרור משהו.
כמו למשל לא לענות לסיכום חודש. לי לפחות יש תירוץ של עבודה וחוסר חיים
רק זה שהפורום מורד נגד הסמכות העליונה שלי בתור אב האומה

and DONE!
עכשיו סוף סוף קמה לעשות פיפי כי לא הרשיתי לעצמי לקום עד שאני לא מסיימת את הסיכום!

It's Always Sunny

Well-known member
:-D :-P: נו סתם, רציתי להציק לך. האמת היא שאין לי יותר מידי רגשות אליו לכאן או לכאן. מאט סמית לא היה הבעיה שלי בדוקטור הו, כלומר הוא לא הסיבה שהפסקתי לראות אלא אובדן הדרך אחרי העזיבה של ר"ת דיוויס ולא ראיתי אותו בדברים אחרים כדי לגבש עליו דעה
אני מאוד אוהבת את הדוקטור של מאט סמית', למעשה הוא היה הדוקטור הראשון שראיתי, אבל במבט לאחור, לפי דעתי, הסדרה קצת הלכה לאיבוד בעונה 6. אם כבר מופאט מרגיש לי טיפה בעייתי כי הוא מסתבך עם העלילות שלו, אבל יודע לכתוב פרקים בודדים מצוין
אפילו לא ידעתי שהיו להם 7 אלבומים! חשבתי שרק אלבום אחד או שניים
אגב, פתאום נזכרתי - אם אני לא טועה, אח של אנתוני הד (ג'יילס) הוא זמר או נגן בטוטו. לא בא לי לבדוק אם אני צודקת או טועה
יש להם יותר מ-7 אבל לא ספרתי כמה. למעשה, הם עדיין מופיעים עד היום. רק בהרכב מעט שונה. שני חברים להקה (שהם גם אחים) מתו, אחד בזמן שהיה בלהקה והשני פרש בגלל מחלה :-( היה להם אח נוסף שהיה בלהקה אבל הוא פרש בשלב מסוים. למעשה היה עוד חבר להקה נוסף שמת אבל הוא היה רק באלבום אחד. בכלל היו להם בעיות עם סולנים, הם החליפו 4 (!) סולנים. אבל זה הקונספט שלהם, כמעט כל חברי הלהקה שרו בשלב כזה או אחר, גם אם הם לא היו זמרים.
לגבי אח של אנתוני הד, בדקתי והוא לא היה חבר בלהקה, אבל נראה לי שהייתה לו קריירת סולו :)
אם טום האברפורד מצטרף לאי שלי אני מעדיפה להטביע את עצמי
8-*
כמו למשל לא לענות לסיכום חודש

מילי08

Well-known member
אם כבר מופאט מרגיש לי טיפה בעייתי כי הוא מסתבך עם העלילות שלו, אבל יודע לכתוב פרקים בודדים מצוין
בדיוק. בגלל זה העדפתי את ראסל דיוויס כשואו ראנר ומופאט בתור תסריטאי. אני חושבת שהסדרה איבדה הרבה מהקסם שלה כשהוא קיבל את המושכות. הייתי כותבת אז בפורום דוקטור הו ופתאום קלטתי איזה הבדל יש בדיונים שהיו לנו על העונות ועל הרעיונות
יש להם יותר מ-7 אבל לא ספרתי כמה. למעשה, הם עדיין מופיעים עד היום. רק בהרכב מעט שונה. שני חברים להקה (שהם גם אחים) מתו, אחד בזמן שהיה בלהקה והשני פרש בגלל מחלה :-( היה להם אח נוסף שהיה בלהקה אבל הוא פרש בשלב מסוים. למעשה היה עוד חבר להקה נוסף שמת אבל הוא היה רק באלבום אחד. בכלל היו להם בעיות עם סולנים, הם החליפו 4 (!) סולנים. אבל זה הקונספט שלהם, כמעט כל חברי הלהקה שרו בשלב כזה או אחר, גם אם הם לא היו זמרים.
וואי, נשמע טרגי :-(
לגבי אח של אנתוני הד, בדקתי והוא לא היה חבר בלהקה, אבל נראה לי שהייתה לו קריירת סולו :)
נכון. בדקתי עכשיו ומסתבר שהוא שר את one night in bangkok. אולי בגלל זה התבלבלתי. זכרתי להיט מסוים עם שם של מקום בכותרת

* איזה מעצבנים ויקיפדיה! תפסיקו לבקש ממני כסף! עם ההודעות הענקיות האלה שלהם :-[. הם בחרו להיות התוצאה הראשונה ולכן נוח להיכנס אליהם. אני מעדיפה לתרום לגופים אחרים שזקוקים לזה הרבה יותר

** הגעתי למסקנה שהמילה שמתארת אותי בהקשר של סיכום חודש היא meticulous |מובך| |פנים|

It's Always Sunny

Well-known member
* איזה מעצבנים ויקיפדיה! תפסיקו לבקש ממני כסף! עם ההודעות הענקיות האלה שלהם :-[. הם בחרו להיות התוצאה הראשונה ולכן נוח להיכנס אליהם. אני מעדיפה לתרום לגופים אחרים שזקוקים לזה הרבה יותר
:-D|פנים|

** הגעתי למסקנה שהמילה שמתארת אותי בהקשר של סיכום חודש היא meticulous |מובך| |פנים|
אבל זה לא דבר רע, לא?

reasonforall

Active member
מה לגבי פרח קפוא?
מה לגבי קרח פורח?

אני שמעתי עד כה רק דברים ממש רעים על Keep Breathing, אז מעניין לשמוע משהו חיובי
נחמדה ותו לא. גם הסיום לא מספק.

אני חושב שבאי בודד לעשר שנים אתה תעריך שיהיה לך קצת אנשים שונים לדבר איתם
איזה קטע. רק אחרי התגובה שלך שמתי לב שיש בשאלה '10 שנים'.
התגובה שלי 'יותר מידי' הייתה מכוונת ל 'יותר מידי אנשים' חחח

תמיד ככה הנחנו
😂

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D יש כאן רצף של |פנים| וזה עוד בלי להתמסטל
אתמול בערב כן התמסטלתי
אני מאוד אוהבת את הדוקטור של מאט סמית', למעשה הוא היה הדוקטור הראשון שראיתי, אבל במבט לאחור, לפי דעתי, הסדרה קצת הלכה לאיבוד בעונה 6. אם כבר מופאט מרגיש לי טיפה בעייתי כי הוא מסתבך עם העלילות שלו, אבל יודע לכתוב פרקים בודדים מצוין
לחלוטין הלך לאיבוד עם העלילות הרחבות שלו
נכון. בדקתי עכשיו ומסתבר שהוא שר את one night in bangkok. אולי בגלל זה התבלבלתי. זכרתי להיט מסוים עם שם של מקום בכותרת
וואלה. איזה מגניב!
אני אוהב את השיר הזה ולא היה לי מושג
בדיוק אתמול דיברתי עם אחותי על כמה זה מעצבן.
אבל אין מה לדבר שויקיפדיה זה האתר הכי טוב למידע ביי פאר והוא בלי פרסומות. לכן מובן למה הם מבקשים כסף.
מה לגבי קרח פורח?
יותר מגניב באמת
:-D ניק מקלקל את כולנו
זאת התוכנית הרב שנתית שלי

Lhuna3

Well-known member
אני מאוד אוהבת את הדוקטור של מאט סמית', למעשה הוא היה הדוקטור הראשון שראיתי,
ייאי, כמוני!! :D:D
אבל במבט לאחור, לפי דעתי, הסדרה קצת הלכה לאיבוד בעונה 6. אם כבר מופאט מרגיש לי טיפה בעייתי כי הוא מסתבך עם העלילות שלו, אבל יודע לכתוב פרקים בודדים מצוין
כן, זה די מוסכם.

didalf

Well-known member
אוי נכון, הייתה שיר.
מה קרה לשיר?
לא שרדה את המעבר לפורום החדש:-(

המממ חושב על שני הדברים האחרים שראיתי אותו בהם.
יש בו משהו עצי בבסיס. אבל בשני המקרים זה הסתיר צד יותר מעניין.
בעצם זה גם די נכון לגבי הנרי.
רק בהתחלה ורק כלפי חוץ. כשהוא עם אלכס הוא הכי חמודי בעולם. אני מקווה שהוא יצליח להביא גם את הצד הזה של הנרי בהצלחה.

והנה ג'ואי עושה את זה בדירה לא שלו. ועוד אצל מוניקה שהיסטרית לניקיון (כנראה לא באמת אחרת היא לא הייתה מוכנה לזה)
ממש חוצפה:-0
מה? היית מוכנה לאבי באי, אבל לא לקיין. קיין הרבה יותר שווה ממנה. (שלא לדבר על כך שהוא פי מאה יותר טוב מג'אהא)
רק כי היא רופאה הזמנתי אותה.
ומה ג'אהא בחיים הוא לא מוזמן!!! אנחנו נאכל אותו ראשון ואפילו לא נחכה שהוא ימות לבד.

תוך כדי יותר חשבתי על הבגדים השונים שהוא לובש להופעות שלו
כן הוא מתחרה בעצמו על הבגד המוזר. זה כיף לגלות בכל הופעה מה הוא לובש הפעם.

אגב, צפית בגרסה המורחבת של הקליפ של זה? [adore you]
לא צפיתי בקליפ בכלל האמת8-* אני לא בנאדם של של קליפים אני כמעט לא צופה בהם בכלל.
אבל אני אצפה כי כבר הזכרת.
חחחח ווי צפיתי עכשיו ודפאק עם הדג הזה???:-D:-D:-D איך אני אקח את השיר ברצינות עכשיו כשכל מה שהוא רוצה להעריץ זה דג?:-D
אבל אלוהים הוא כ"כ חמודדדדד|מאוהב|

ב. אם כבר מדברים על דברים מעצבנים בסדרות ועל דברים לא אמינים במחלקת ההלבשה, אז זה הזכיר לי את העניין שקיים בהרבה סדרות אבל הכי בלט לי בחברים: הדמויות לעולם לא לובשות את אותו בגד פעמיים. לפחות לגבי הנשים שם אני בטוחה בזה (כי אני רוב הזמן הייתי עסוקה בלהתפעל מהבגדים והתסרוקות שלהן).
זה נכון שזה לא אמין, אבל יותר קל ככה להבדיל בין פרקים ועונות. מסוג הדברים שאני מעדיפה שישארו לא אמינים.
בשיימלס אגב הם כן ממחזרים בגדים כיאה למשפחה עניה.

הבוקר לבשתי איזו שמלה ביתית ונזכרתי בעוד בעיה עם שמלות. השמלות שלי הם מאוד בריזיות ולא צמודות, אז זה אומר שצריך גם גופייה וגם מכנסון מתחתיה ואז כל הרעיון של שמלה מאווררת מתקלקל
SLUT UP!
גופיה פחחח חזיה אני לא שמה.
אבל לאחרונה התחלתי לשים מכנסון קצת ארוך כאילו עד מעל הברך, לא מטעמי צניעות אלא כי הירכיים שלי מתנגשות וזה עושה לי שפשפת|פנים| הבעיה שזה מגביל אותי עכשיו לשמלות מידי ומקסי בלבד.

and DONE!
עכשיו סוף סוף קמה לעשות פיפי כי לא הרשיתי לעצמי לקום עד שאני לא מסיימת את הסיכום!

Aranel Nenharma

Well-known member
הבעיה שכשעובדים מהבית.. אז עובדים בכל מצב
מכירה את הבעיה הזו,
אני מרגישה כאילו אני צריכה לחפות על ה5 דקות שצפיתי בטלוויזיה אז אני עובדת עוד איזה שעה
לעבוד מהבית זה לא רק יתרונות
*אבל רק בגלל שבן יהיה דוד בן. פריקוול לספיידרמן נשמע מיותר למדי.
אני רוצה פריקוול בו דודה מיי מתה ודוד בן נשאר בחיים.
דודה מיי היא חלשלושית מדי, אני רוצה לראות את פיטר מנהל חיי גיבורות כאשר עיני העץ של הדוד שלו עליו כל הזמן
קודם כל מזל טוב!! אני מקווה שכבר הספקת לחגוג ושכן הצלחת ליהנות|4U|
אני קצת מתחברת לתחושות שלך כי אני זוכרת שגם אותי זה הרבה פעמים העסיק המרדף הזה אחרי איפה אני צריכה להיות בהשוואה לאחרים ובהשוואה למה שמצופה ממני. זה היה מתיש ומעייף ואין שום דבר שאני יכולה להגיד שבאמת יעזור לך להשתחרר מזה. אני חושבת שזה דבר שצריך להגיע ממך ולצערי הוא מגיע עם הזמן, קשה למצוא איזה תרופת פלא שתעביר את התחושה הזאת. אני חושבת שבאיזשהו שלב בחיים את פשוט מחליטה שאת זו שקובעת את הכללים שלך ואת הקצב שלך. זה יגיע מהר יותר אם תתעסקי בדברים שאת אוהבת או לפחות בכאלה שאת טובה בהם ויודעת מה את צריכה לעשות כדי שלא יכניסו אותך לסטרס. כשאת נמצאת במקום טוב נפשית, כל השאר מסתדר בהתאם. לכן מאוד חשוב שכרגע כשאת בשלב של לחפש עבודה, תנסי לחפש מקום שיתאים לך גם נפשית וגם כלכלית. ואם צריך לבחור אחד מהשנים- אני הייתי הולכת על נפשית בלי לחשוב פעמיים.
בדיוק!
אוי, לא נשמע כיף:-(
אני לא יודעת אם מה שאני חוויתי בעבר יכול להיחשב כחרדה כי זה לא שאי פעם אובחנתי באופן רשמי או משהו. אבל אני זוכרת שבתור ילדה מאוד חששתי לנסוע בתחבורה ציבורית לבדי. לא הייתי מסוגלת לעלות על אוטובוס או רכבת לבד (אני מדברת על עד הגיוס בערך) גם נורא חששתי לנסוע ברכב עם אנשים שהם לא אבא שלי. אני לא באמת יודעת למה, זה לא שהייתי באיזו תאונת דרכים נוראית פעם או משהו בסגנון. כשאמא שלי לקחה אותי בגיל 16 לשיעור נהיגה, ישבתי ברכב שלוש שניות, אפילו לא התנעתי, התחלתי לרעוד ולהזיע בטירוף וזה הספיק לי כדי להחליט שאני לא מעוניינת לנהוג לעולם. (ובאמת עד השנה לא הוצאתי רישיון).
אני זוכרת שכשהגיע הצו ראשון שלי זה הגיע עם התלושים האלה לתחבורת ציבורית והייתי צריכה להגיע ללשכת גיוס (?) בחיפה, והתחננתי לאבא שלי שיקח אותי כי לא הייתי מסוגלת לעלות על האוטובוס (אפילו שאבא שלי אמר שהוא יסיע אותי לתחנה שבה אני צריכה לעלות ואני פשוט צריכה להישאר באוטובוס עד התחנה האחרונה ואז לרדת שם בלי להסתבך, אבל פשוט לא הייתי מסוגלת). וזה לא שהייתה לא בעיה עקרונית לקחת אותי. הוא פשוט לא הבין איך אני אסתדר ברגע שאתגייס. אבל זה לא משהו שהייתי מוכנה להתמודד איתו באותו רגע. ידעתי שהיום הזה יגיע, אבל הכנסתי את עצמי לכל כך הרבה סרטים עם הוורסט-קייס סנריו שאפילו הסיפורים ההזויים של ניק לא הולכים לשם.
טוב האמת שהסיפור הזה ממש מדכא ויש לו סוף אפילו יותר נוראי אז אני לא יודעת למה בכלל התחלתי לספר אותו|חבול| אבל בשורה תחתונה ובסוף עליתי על אוטובוסים כשהייתי בצבא ולמדתי להסתדר איתם (וכן, הלכתי כמה פעמים לאיבוד. ולפעמים גם עשיתי עיקוף ממש לא נחוץ ששווה ערך ללנסוע לחיפה מתל אביב דרך באר שבע. ואני חושבת שלפחות בשבילי זה מה שעזר לי להתגבר על הפחדים שלי, עצם זה שהלכתי לאיבוד אבל ידעתי שגם אם אגיע למקום הלא נכון- הכל בסדר, הדבר היחיד שאיבדתי זה זמן ולא את החיים שלי.)
אני יודעת ששום דבר שרשמתי לא באמת ישנה לך כלום ולא יעלים לך את החרדה בין לילה. אבל אני כן שמחה שזה משהו שאת מטפלת בו ואני מקווה שתוכלי להתגבר עליו בעתיד הקרוב|הלוואי|
|חיבוק|
תודה :) זה באמת נשמע הגיוני כי אני לא מרגישה שאני במקום טוב נפשי, אז הכל מרגיש רע, אבל אני עובדת על זה לאט לאט.
לגבי עבודה, גם את התהליך הזה אני לוקחת לאט, אמרו לי לא מזמן שכשאני הולכת לראיון עבודה גם אני בוחנת את מקום העבודה.
אני לא אשקר לך, חיפוש עבודה זה תקופה מלחיצה ומתישה ובהחלט מסוגלת להשפיע על הנפש. אני כשחיפשתי עבודה נכנסתי לדיכאון שהוביל לכך שלא היה לי כוח בכלל לשולח עוד קו"ח וזה הוביל למעגל שלא נסגר.
מה שעזר לי זה שהשתתתפתי בסדנא לעזרה למציאת עבודה (כתיבת קו"ח, ראיונות, דרישות) וההבנה שיש עוד אנשים בול באותו מצב כמוני והידעה שזה לא משהו אישי נגדי, אלא פשוט ככה זה בתעשייה, זה מה שעזר לי להתגבר על זה ובסוף מצאתי עבודה שאני ממש נהנת בה.
בקיצר, זה לגמרי מובן התקופה הזו, אבל זה יעבור. ואת תמיד מוזמנת לבוא לפה ולקטר ולהוציא רגשות. אני בטוחה שיש פה עוד אנשים שיכולים לשתף אותך עם סיפורים שקרו להם ותביני שאת לא לבד בזה.
ביצעת פעולה של קריאה. לצורך העניין גם לקרוא את הקופסא של הקורנפלקס בזמן שאוכלים יכולה להיחשב
מי קורא את הקופסה של הקורנפלס?
איך אפשר לבחור? זה כמו לשאול איזה ילד אהוב יותר.
אוף. אני אלך על הקשישים כי זה נשמע מבטיח
אני גם בחרתי בקשישות (בהודעות קודמות)
דילן עדיין לא סיפקת לנו את הסיפור:-[
חחח. זה מזכיר לי משהו הפוך. לפני שעזבתי את אחת הדירות שלי בעל הבית שלח מתווכת כדי לצלם את הבית. ואז היא נכנסה לשירותים, יצאה בולי להתבלבל הלכה לשטוף ידיים במטבח! מעל הכלים שלי! כשאין לי שם סבון ידיים! :-[ 8-{ כאילו מה? ליטרלי חדר ליד השירותים יש חדר אמבטיה? למה הרגשת צורך לחצות את כל הבית כדי לשטוף ידיים עם פיפי בכיור המטבח שלי? 8-{ :-[
8-{8-{8-{ אוי זה כל כך מגעיל. אני שונאת שעושים את זה.
כשבאים אלי אנשים חיצוניים (לא משפחה או חברים) אז אני עומדת ליד הדלת של השירותים וכשהם יוצאים מכוונת אותן לחדר מקלחת וגם מראה להם איפה הסבון (שחס וחלילה לא יגעו בדברים אצלי בבית אחרי שלא שטפו עם סבון)
מראים את זה תמיד ובכל זמן שאשה מגלה שהיא בהריון. וכשהמישהו האחר (חברה/ בןזוג) רוצים לבדוק, הם מחזיקים את הסטיק בשני הצדדים שלו ומסתכלים מקרוב :-D
גם יש את הקטע הזה שמגלים שדמות בהריון כי דמות אחרת חיטטה בפח ומצא את בדיקת ההריון
למה לחטט בפח????? ועוד פח לא שלך ועוד פח בשירותים8-{8-{8-{8-{
הוא לא יכול להיות בריטי. אם אני אשמע את בן וויט מדבר במבטא בריטי אני עלולה להפוך לשלולית |מזיע| זה לא בריא הדבר הזה.
|מזיע|
הם הכירו זה את זה כמה ימים לפחות [רומיאו ויוליה]
חוץ מזה, מי לא אוהב אהבה במבט ראשון (ואז התאבדות משותפת במבט שני)
רומיאו הוא די שמוק.
הוא הגיע למסיבה בה פגש את יוליה כי הוא רצה לראות את מי שהייתה האהבה שלו אז, רוזלן.
ואז הוא פגש את יוליה, נטש את רוזלן ופשוט עקב אחרי יוליה. יוליה המסכנה הייתה לבדה במרפסת וחשבה שהיא לבד ואז פשוט מאחורי איזה שיח צץ רומיאו שעקב אחריה ושמע כל מה שהיא אומרת, טפס לה למרפסת, לאזור האישי והפרטי שלה, וכפה את עצמו עליה.
אני במקום יוליה, כשהיא קמה וראתה שרומיאו התאבד הייתי יוצאת מהבית קברות, לוקחת את כל הכסף של רומיאו (כי בטוח הם לא עשו הסכם ממן) בורחת לאיזה עיירה אחרת ופותחת עסק משגג
נו... שירי מחזמרים :-P: [הטעם שלי]
נכון שאני אוהבת שירי מחזות זמר.
אבל גם הרבה יותר מזה. תאכלס הגו טו שלי זה rock (לד זפלין, פינק פלויד, קווין, וכו')
* ויש גם מחזות זמר עם שירי רוק, אז בכלל שילוב טוב
- מחזמר המבוסס על שירים של green day
- school of rock
* וכן, הילדים מנגנים כל ההצגה לייב על הכלים
- rock of ages
זה מעולה
בא לי לצפות שוב במחלקת גנים ונוף, אבל הפעם לראות גרסה שהיא רק הקטעים של בן, בלי כל שאר הסצנות.
אני מוחא על זה כי כמה שבן הוא מקסים ומדהים הסדרה הזו זה הרבה יותר מרק בן. כל משפט שיוצא משם וכל דמות היא פנינה ואני לא חושבת שאני מסוגלת לוותר על אף אחד מהם
* אפילו לא על Sewage Joe
אני היחידה שלא אוהבת את הרעיון של לראות בן בתור דוד? הרבה יותר קשה לרייר על דודים
1661066858822.png
what did you say??

מילי08

Well-known member
אתמול בערב כן התמסטלתי
כל המרבה הרי זה משובח?
ומה ג'אהא בחיים הוא לא מוזמן!!! אנחנו נאכל אותו ראשון ואפילו לא נחכה שהוא ימות לבד
אמא'לה מי ירצה להזמין אותו? אפילו שיידי עדיף
אבל לאחרונה התחלתי לשים מכנסון קצת ארוך כאילו עד מעל הברך, לא מטעמי צניעות אלא כי הירכיים שלי מתנגשות וזה עושה לי שפשפת|פנים| הבעיה שזה מגביל אותי עכשיו לשמלות מידי ומקסי בלבד.
חחחח צחקתי בקול עכשיו סורי… לא שאצלי זה שונה אבל מצחיק לקרוא את זה על מישהי אחרת :-D
לפעמים בשבתות אני משאירה דלת חצי פתוחה כי החתולים יוצאים ונכנסים כל 3 דקות ולא בא שהשכנים יראו ממני יותר ממה שצריך. לפני כמה שנים בדירה אחרת ירדתי עם שמלה כזאת לקחת משהו מהאוטו ועבר מישהו שאני מכירה וזרק לי משהו על האומץ או הבחירות הנוחות שלי… לא זוכרת בדיוק. לא בטוחה שהוא התכוון להיות מטריד אבל זה היה מטריד והתחלתי לשים לב לזה יותר
טיילור תמיד מפרגנת לי
אני מרגישה כאילו אני צריכה לחפות על ה5 דקות שצפיתי בטלוויזיה אז אני עובדת עוד איזה שעה
תתביישי לך. טלוויזיה? תלמדי ממני, נכנסת לתפוז בעבודה מהמחשב של העבודה.
בקיצר, זה לגמרי מובן התקופה הזו, אבל זה יעבור. ואת תמיד מוזמנת לבוא לפה ולקטר ולהוציא רגשות. אני בטוחה שיש פה עוד אנשים שיכולים לשתף אותך עם סיפורים שקרו להם ותביני שאת לא לבד בזה.
|כן||חיבוק|
מי לא.. ? :-D
אני גם בחרתי בקשישות (בהודעות קודמות)
דילן עדיין לא סיפקת לנו את הסיפור
בדיוק. מרד! לא מגיבים עד שדילן לא מספרת סיפור
8-{8-{8-{ אוי זה כל כך מגעיל. אני שונאת שעושים את זה.
כשבאים אלי אנשים חיצוניים (לא משפחה או חברים) אז אני עומדת ליד הדלת של השירותים וכשהם יוצאים מכוונת אותן לחדר מקלחת וגם מראה להם איפה הסבון (שחס וחלילה לא יגעו בדברים אצלי בבית אחרי שלא שטפו עם סבון)
חחחחח לא קריפית בכלל :-D. אני רואה אותך פותחת להם את הדלת כשהם מסיימים והם מסתכלים עליך במבט מובך :-D. אבל כנראה זאת הדרך. אם הייתי פחות מיזנתרופית והייתי מזמינה אנשים אלי יכול להיות שהייתי מאמצת את השיטה
גם יש את הקטע הזה שמגלים שדמות בהריון כי דמות אחרת חיטטה בפח ומצא את בדיקת ההריון
למה לחטט בפח????? ועוד פח לא שלך ועוד פח בשירותים
איככ נכון!
|מזיע|

רומיאו הוא די שמוק.
הוא הגיע למסיבה בה פגש את יוליה כי הוא רצה לראות את מי שהייתה האהבה שלו אז, רוזלן.
ואז הוא פגש את יוליה, נטש את רוזלן ופשוט עקב אחרי יוליה. יוליה המסכנה הייתה לבדה במרפסת וחשבה שהיא לבד ואז פשוט מאחורי איזה שיח צץ רומיאו שעקב אחריה ושמע כל מה שהיא אומרת, טפס לה למרפסת, לאזור האישי והפרטי שלה, וכפה את עצמו עליה.
אני במקום יוליה, כשהיא קמה וראתה שרומיאו התאבד הייתי יוצאת מהבית קברות, לוקחת את כל הכסף של רומיאו (כי בטוח הם לא עשו הסכם ממן) בורחת לאיזה עיירה אחרת ופותחת עסק משגג
:-D מעניין. לא חשבתי על זה בדרך הזאת אך פעם (אבל גם לא באמת קראתי או ראיתי יותר מידי דברים שקשורים למחזה הזה)
נכון שאני אוהבת שירי מחזות זמר.
אבל גם הרבה יותר מזה. תאכלס הגו טו שלי זה rock (לד זפלין, פינק פלויד, קווין, וכו')
מעולה! פינק פלויד קצת מעייפים אותי (רוג'ר ווטרס לא עוזר) אבל זאת לגמרי רשימה של אבות המזון
- school of rock
* וכן, הילדים מנגנים כל ההצגה לייב על הכלים
- rock of ages
אישית אני פחות אוהבת חידושים או ביצועי קאבר אבל אני אשמע כשאגיע הביתה
חחח. היום הוא כבר לא עושה לי כלום אבל פעם באמת חשבתי שהוא חתיכי

didalf

Well-known member
מכירה את הבעיה הזו,
אני לא מעיזה לראות טלוויזיה כשאני עובדת מהבית, יותר מידי רגשות אשמה. [לא שזה מונע בעדי לגלול שעות באינסטגרם. רגשות האשמה שלי עובדים באופן חלקי ומוזר|תוהה|]

מי שמשעמם לו כשהוא אוכל קורנפלקס ואין בידור אחר בהישג יד. (כיום למי זה קורה כי יש טלפון. אבל נניח שהטלפון במטען רחוק)

רומיאו הוא די שמוק.
ממש|חבול|
:-D מעניין. לא חשבתי על זה בדרך הזאת אך פעם (אבל גם לא באמת קראתי או ראיתי יותר מידי דברים שקשורים למחזה הזה)
ולמרות כל הדפיקות בסיפור הזה אני מתה על הסרט של רומיאו ויוליה מ97 עם ליאונדרו דיקפריו הצעיר|מאוהב||מאוהב|

אני גם אוהבת את כל אלה (+נירוונה, גאנז אנד רוזס) הם כן הבסיס שלי, אבל מתישהו קצת מיציתי והתחלתי להמשך יותר לפופ.
וואי אני מנסה להזכר במחזמר יותר רוקיסטי שאני אוהבת אבל שירים מקוריים ואני לא מצליחה. מה נחשב מחזמר רוק? אביב מתעורר? ג'יזס קרייסט סופרסטאר אולי? יש מצב.

אוי זה חמוד. כאילו תמיד ידעתי שזה קיים אבל לא ראיתי/שמעתי.

אמא'לה מי ירצה להזמין אותו? אפילו שיידי עדיף
ברור כפרעל שיידי|מאוהב| נשחק שחמט ביחד, ננהל שיחות פילוספיות, נבנה כסא מגולגלות, נרצח אנשים עם פמוטים, יהיה כיף.

לפעמים בשבתות אני משאירה דלת חצי פתוחה כי החתולים יוצאים ונכנסים כל 3 דקות ולא בא שהשכנים יראו ממני יותר ממה שצריך. לפני כמה שנים בדירה אחרת ירדתי עם שמלה כזאת לקחת משהו מהאוטו ועבר מישהו שאני מכירה וזרק לי משהו על האומץ או הבחירות הנוחות שלי… לא זוכרת בדיוק. לא בטוחה שהוא התכוון להיות מטריד אבל זה היה מטריד והתחלתי לשים לב לזה יותר
איזה אנשים אוף|חבול|
הקטע שאת לא זאת שצריכה להתלבש יותר בקיץ בגלל אנשים כאלה, הם אלו שצריכים לשמור על הפה המטומטם שלהם!

טיילור תמיד מפרגנת לי
לא תמיד, אבל כשמגיע מגיע.

מילי08

Well-known member
לא שזה מונע בעדי לגלול שעות באינסטגרם. רגשות האשמה שלי עובדים באופן חלקי ומוזר|תוהה|]
מי שמשעמם לו כשהוא אוכל קורנפלקס ואין בידור אחר בהישג יד. (כיום למי זה קורה כי יש טלפון. אבל נניח שהטלפון במטען רחוק)
יאפ
ברור כפרעל שיידי|מאוהב| נשחק שחמט ביחד, ננהל שיחות פילוספיות, נבנה כסא מגולגלות, נרצח אנשים עם פמוטים, יהיה כיף.
חחח, אני לא בטוחה שכיף זאת המילה המתאימה לגביו :-D
הקטע שאת לא זאת שצריכה להתלבש יותר בקיץ בגלל אנשים כאלה, הם אלו שצריכים לשמור על הפה המטומטם שלהם!
אנחנו כל כך רחוקים משם 😞
לא תמיד, אבל כשמגיע מגיע.
:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
אני בעבודה, שוטפת ידיים בכיור בחדר השירותים כמ ילדה טובה
מישהי נכנסת פותחת את הברז מעבירה תחת המים תפוח ויוצאת
8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{8-{
וזה לא שזה מאגר המים היחד, עוד 5 צעדים והיא היתה מגיעה למטבחון שם יש לה שני כיורים לשטוף את התפוח שלה

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
אישית אני פחות אוהבת חידושים או ביצועי קאבר אבל אני אשמע כשאגיע הביתה
השירים במחזמר school of rock הם שירים מקוריים
אומנם הסיפור מבוסס על הסרט עם ג'ק בלאק אבל השירים נכתבו במיוחד למחזמר על ידי אנדרו לויד ובר (מחבר בין השאר של פאנטום האופרה)
ולמרות כל הדפיקות בסיפור הזה אני מתה על הסרט של רומיאו ויוליה מ97 עם ליאונדרו דיקפריו הצעיר|מאוהב||מאוהב|
ואווו סרט טוב|מזיע|
אני גם אוהבת את הסרט מ1968
המוזיקה הזו תמיד משפיעה עלי
אני גם אוהבת את כל אלה (+נירוונה, גאנז אנד רוזס) הם כן הבסיס שלי, אבל מתישהו קצת מיציתי והתחלתי להמשך יותר לפופ.
אני גם אוהבת לשמוע מוזיקת פופ, אבל אני צריכה להיות במוד לזה.
אבל פופ של שנות ה-90, בריטני, ספייס גירלס וכו'. אני פחות מתחברת לכל המוזיקה של הזמרים של ימינו, הוואנבי האלו
וואי אני מנסה להזכר במחזמר יותר רוקיסטי שאני אוהבת אבל שירים מקוריים ואני לא מצליחה. מה נחשב מחזמר רוק? אביב מתעורר? ג'יזס קרייסט סופרסטאר אולי? יש מצב.
אביב מתעורר הוא לגמרי מחזמר רוק

reasonforall

Active member
מכירה את הבעיה הזו,
גם כשקצת לא מרגישים טוב, עדיין עובדים.
אם לפני כן פשוט היינו לוקחים יום מחלה, היום זה לא קורה.
אצלנו גם הצוות מפוזר גלובלית (אירופה וישראל), וכל אחד עובד באיזו שעה שבא לו, אז מנסים גם להיות זמינים אחד לשני גם אם מדובר בשעות שהן לו יום עבודה רגיל (ובאופן אישי אני נמנע לחלוטין מכל סוג של תקשורת במהלך סופ"ש. גם ככה יומיים זה מעט מידי)

LeAnnDylan

Well-known member
איך אפשר לבחור? זה כמו לשאול איזה ילד אהוב יותר.
אוף. אני אלך על הקשישים כי זה נשמע מבטיח
מילי היחידה שבחרה כמו שצריך ולכן רק התשובה שלה נחשבת. אז כמובטח סיפור קשישים:
טוב, אז כל זה התחיל ביום שבת אחד אחה"צ כשאני וחברה רצינו ללכת לראות את קרלי פירס בהופעה. וכשאני אומרת רצינו, אני מתכוונת רציתי. לחברה שלי לא היה אכפת מקרלי וספק אם היא ידעה מי זו בכלל|שפם| לכן, הגענו באיחור גדול מידי והספקנו לשמוע רק שיר אחד;-( (אם כי ראוי לציין שהיא הייתה מופע פתיחה אחד מבין 3 של איזה זמר מרכזי לא מענין) מכיוון שאחרי השיר שלה איבדתי ענין בשאר המופיעים (אם כי, בעלי החמוד מת'יו רמזי עדין היה צריך להופיע|לב| לכן נשארנו) החלטנו ללכת להטביע את יגוני באיזה וודקה רדבול (כי בניגוד לעדן בן זקן, אני אכן עמחה) היינו באיצטדיון So-Fi החדש שמדינת קליפורניה השקיעה 5 מילארד דולר בפיתוחו. האיצטדיון יכול להכיל 67,000 אנשים, והמופע היה סולד-אאוט, אז למרות שהאיזור ישיבה מאחורי הבמה לא היה מאוכלס, אם מחשיבים את כל המקומות ישיבה שנוספו על ה-floor, כולל איזור העמידה שמול הבמה (pit) נראה לי שאכן היו שם לפחות 60,000 אנשים. באיצטדיונים מסוג זה יש בר על כל שני יציעים. באיצטדיון המוזר הזה, כנראה ש5 מיליארד דולר לא הספיקו כי היו רק 2 ברים לכל הקומה. ובכל בר עבדו 2 ברמנים מאוד איטיים שכנראה לא ממהרים לשום מקום ונהנים לפתח שיחת חולין עם כל אדם בתור. ככה שכדי להשיג משקה קטן צריך לעמוד בתור איזה שעה|חבול| אם הייתי צריכה לחזור למושב שלי במהירות הייתי ממש מתעצבנת מזה. בכל מקרה, כמו ילדות טובות חיכינו בסבלנות בתור בזמן שאני מטיחה בחברה שלי עלבונות על איך היא הרסה לי את החיים (כי לא הגענו לראות את קרלי בזמן) והיא מטיחה בי בחזרה שזו אשמתי כי שכחתי את הטלפון שלי באובר שהיא בכלל לא רצתה לקחת, ושהבאתי תיק גדול מידי שלא יכולתי להכניס לאיצטדיון והייתי צריכה להפקיד בשמירת חפצים - שכל אלה אומנם נכונים, אבל זו עדין הייתה אשמתה כי היא איחרה ביותר משעה מהשעה שקבענו לצאת בה. בכל מקרה, מכיוון שאני רכשתי את הכרטיסים ($450 שיצא לי מהם רק שיר אחד!;-() היא הייתה אמורה לרכוש את המשקאות. הגענו לבר כעבור שעה רק כדי לגלות שאין להם רדבול;-( אז נאלצתי לשתות וודקה תפוזים כמו זקנה|שפם| חברה שלי הזמינה אותו הדבר ואיכשהו הכיף הזה עלה $80. גם שעה בתור וגם $40 למשקה!! ועוד טוענים שיוקר המחיה בארץ נוראי...:-D|חבול| (שאגב לצורך השוואה, בבר ליד הבית שלי אני מזמינה וודקה רדבול ב-$4) אניווי, בכל הזמן הזה שאנחנו עומדות בתור כל מיני קשישים נועצים בנו מבטי זימה. ואומנם יש לי חיבה לכל מיני סילבר פוקסים כאלה חתיכים, אבל לא היה באלו בתור שום דבר מושך והם גם נראו בני שלושתלאפים אז בעע.
לקחנו את המשקאות שלנו והלכנו בחזרה למושבים שלנו רק כדי שזוג זקנים שם (גבר ואישה) ישאלו אותנו אם אנחנו מעוניינות להצטרף אליהם ל"ערב רומנטי של התנסויות חדשות" חברה שלי ואני הסתכלנו אחת על השניה ואני כזה "ונעשה מה? נמרח עליכם בנגיי ונלך לישון ב-7 בערב??" |שפם| פאקינג מוזרים של לוס אנג'לס|שפם|
כשחזרנו למושבים אולד דומיניון כבר היו על הבמה, ומכיוון שהם המופע השני שרצינו לראות, פשוט התעלמנו מהזקנים והתמקדנו בבעל החמוד שלי על הבמה:-P: אחרי שהם סיימו את הסט שלהם חברה שלי אמרה בואי נלך להביא איזה משהו לאכול, אז כמובן שעמדנו בתור עוד איזה 40 ד' בשביל המבורגר ואז איזה ישיש אחד התחיל עם חברה שלי שמשום מה התקשתה להגיד לו שהיא לא מעוניינת אפילו שהיה נראה עליה שהיא ממש לא מעוניינת. אחרי שלבסוף הוא הלך היא אמרה לי "אני מרגישה מלוכלכת בואי נלך לקנות עוד דרינק" אמרתי לה שבמחירים האלה אני לא צמאה פתאום:-D היא התעקשה שזה עליה ונלך. אז עמדנו בתור שוב. והפעם עמד מאחורי איזה קשיש, הכי מטריד מבין כל הקשישים שחווינו עד כה. היה נראה בן איזה 90, בקושי עמד ולא הפסיק להתחיל איתי בבוטות ושאל אם אני רוצה לבוא אליו לדירה אחרי ההופעה וש"חברה שלך יכולה לחכות לך בחוץ" 8-{ באיזשהו שלב כבר הייתי בטוחה שמישהו מסתלבט עלינו ושילם לכל הקשישים האלה כדי להציק לנו. הקשיש הזה היה חלק מחבורה של קשישים אחרים שנראה שהם לא הכירו לפני והם פשוט הכירו בתור והמשיכו לצרף לחבורה שלהם קשישים אחרים תוך כדי. אז בין לבין ההערות הדוחות שלו אליי הוא קשקש לו עם כל קשיש נוסף שהצטרף לחבורה שלהם ואני ניצלתי את ההזדמנות לנסות לפתח שיחה עם חברה שלי ושתי בנות שעמדו מלפנינו כדי למנוע מהקשיש הזה לדבר איתנו. זה לא כל כך הועיל כי הוא כנראה היה בעולם משלו. ואז באיזשהו שלב אחרי איזה 30 ד' הצטרף לחבורה שלהם איזה בחור מבוגר, לא קשיש כמו כל השאר, היה נראה בן איזה 60 אבל הוא לא היה בוטה כמו החבר'ה האחרים. הענין היה שהיה תור ממש ארוך שהתפתל כמה פעמים והיה מופרד עם חבלים אז היה קשה פשוט לחתוך ולברוח משם כמו שרציתי לעשות כמה פעמים, אז פשוט היינו תקועות שם. לבסוף הגענו כמעט עד הקופה והייתה רק מישהי אחת לפנינו וחברה שלי פתאום אומרת "לא נראה לי שאני אשתה משהו. לא בא לי" ואז הבחור בן ה-60 הסתובב פתאום ושואל בפליאה "חיכית את כל הזמן הזה בתור ואת לא תזמיני שום דבר??" היא משכה בכתפיים וענתה שלא אבל הצביעה עליי ואמרה "אבל היא תשתה, אז זה בסדר" אז הבחור צוחק כזה ואומר "אהה, והיא צעירה מידי מכדי לקנות לעצמה משקה אז היא צריכה אותך?" ואני כזה בעצבים bitch please, I can be her mother|שפם| (שטכנית לא בדיוק מדויק מכיוון שהיא מבוגרת ממני ב-5 שנים, אבל לייק, סתום יא חצוף) הוא היה נראה המום לרגע וחברה שלי צחקה ואמרה shut up you're a baby. ואז הבחור שאל אותי בת כמה אני, אבל מההלם שכחתי לרגע בת כמה אני אז אמרתי 36 אבל לא הייתי בטוחה אם זה נכון או לא|תוהה| ואז הוא אומר בהלם כזה "NO WAY!" ואז מוסיף "חשבתי שאת בת 16" ואז פתאום הקשיש הסוטה מסתובב ומהנהן ועושה כזה "כן, גם אני חשבתי שאת בת 16" וכולי התמלאתי גועל. כאילו, יותר גועל ממה שהוא כבר עשה לי. יא דוחה אחד, אתה בן שלושתאלפים, חשבת שאני בת 16 ועדין היה נראה לך לגיטימי להתחיל איתי8-{8-{ בעע
אני לא יודעת מתי הפכתי מגנט לקשישים אבל שמישהו יגרום לזה להפסיק בבקשה;-#
P.S - אני ממש לא נראית בת 16|שפם|

It's Always Sunny

Well-known member
מילי היחידה שבחרה כמו שצריך ולכן רק התשובה שלה נחשבת. אז כמובטח סיפור קשישים:
טוב, אז כל זה התחיל ביום שבת אחד אחה"צ כשאני וחברה רצינו ללכת לראות את קרלי פירס בהופעה. וכשאני אומרת רצינו, אני מתכוונת רציתי. לחברה שלי לא היה אכפת מקרלי וספק אם היא ידעה מי זו בכלל|שפם| לכן, הגענו באיחור גדול מידי והספקנו לשמוע רק שיר אחד;-( (אם כי ראוי לציין שהיא הייתה מופע פתיחה אחד מבין 3 של איזה זמר מרכזי לא מענין) מכיוון שאחרי השיר שלה איבדתי ענין בשאר המופיעים (אם כי, בעלי החמוד מת'יו רמזי עדין היה צריך להופיע|לב| לכן נשארנו) החלטנו ללכת להטביע את יגוני באיזה וודקה רדבול (כי בניגוד לעדן בן זקן, אני אכן עמחה) היינו באיצטדיון So-Fi החדש שמדינת קליפורניה השקיעה 5 מילארד דולר בפיתוחו. האיצטדיון יכול להכיל 67,000 אנשים, והמופע היה סולד-אאוט, אז למרות שהאיזור ישיבה מאחורי הבמה לא היה מאוכלס, אם מחשיבים את כל המקומות ישיבה שנוספו על ה-floor, כולל איזור העמידה שמול הבמה (pit) נראה לי שאכן היו שם לפחות 60,000 אנשים. באיצטדיונים מסוג זה יש בר על כל שני יציעים. באיצטדיון המוזר הזה, כנראה ש5 מיליארד דולר לא הספיקו כי היו רק 2 ברים לכל הקומה. ובכל בר עבדו 2 ברמנים מאוד איטיים שכנראה לא ממהרים לשום מקום ונהנים לפתח שיחת חולין עם כל אדם בתור. ככה שכדי להשיג משקה קטן צריך לעמוד בתור איזה שעה|חבול| אם הייתי צריכה לחזור למושב שלי במהירות הייתי ממש מתעצבנת מזה. בכל מקרה, כמו ילדות טובות חיכינו בסבלנות בתור בזמן שאני מטיחה בחברה שלי עלבונות על איך היא הרסה לי את החיים (כי לא הגענו לראות את קרלי בזמן) והיא מטיחה בי בחזרה שזו אשמתי כי שכחתי את הטלפון שלי באובר שהיא בכלל לא רצתה לקחת, ושהבאתי תיק גדול מידי שלא יכולתי להכניס לאיצטדיון והייתי צריכה להפקיד בשמירת חפצים - שכל אלה אומנם נכונים, אבל זו עדין הייתה אשמתה כי היא איחרה ביותר משעה מהשעה שקבענו לצאת בה. בכל מקרה, מכיוון שאני רכשתי את הכרטיסים ($450 שיצא לי מהם רק שיר אחד!;-() היא הייתה אמורה לרכוש את המשקאות. הגענו לבר כעבור שעה רק כדי לגלות שאין להם רדבול;-( אז נאלצתי לשתות וודקה תפוזים כמו זקנה|שפם| חברה שלי הזמינה אותו הדבר ואיכשהו הכיף הזה עלה $80. גם שעה בתור וגם $40 למשקה!! ועוד טוענים שיוקר המחיה בארץ נוראי...:-D|חבול| (שאגב לצורך השוואה, בבר ליד הבית שלי אני מזמינה וודקה רדבול ב-$4) אניווי, בכל הזמן הזה שאנחנו עומדות בתור כל מיני קשישים נועצים בנו מבטי זימה. ואומנם יש לי חיבה לכל מיני סילבר פוקסים כאלה חתיכים, אבל לא היה באלו בתור שום דבר מושך והם גם נראו בני שלושתלאפים אז בעע.
לקחנו את המשקאות שלנו והלכנו בחזרה למושבים שלנו רק כדי שזוג זקנים שם (גבר ואישה) ישאלו אותנו אם אנחנו מעוניינות להצטרף אליהם ל"ערב רומנטי של התנסויות חדשות" חברה שלי ואני הסתכלנו אחת על השניה ואני כזה "ונעשה מה? נמרח עליכם בנגיי ונלך לישון ב-7 בערב??" |שפם| פאקינג מוזרים של לוס אנג'לס|שפם|
כשחזרנו למושבים אולד דומיניון כבר היו על הבמה, ומכיוון שהם המופע השני שרצינו לראות, פשוט התעלמנו מהזקנים והתמקדנו בבעל החמוד שלי על הבמה:-P: אחרי שהם סיימו את הסט שלהם חברה שלי אמרה בואי נלך להביא איזה משהו לאכול, אז כמובן שעמדנו בתור עוד איזה 40 ד' בשביל המבורגר ואז איזה ישיש אחד התחיל עם חברה שלי שמשום מה התקשתה להגיד לו שהיא לא מעוניינת אפילו שהיה נראה עליה שהיא ממש לא מעוניינת. אחרי שלבסוף הוא הלך היא אמרה לי "אני מרגישה מלוכלכת בואי נלך לקנות עוד דרינק" אמרתי לה שבמחירים האלה אני לא צמאה פתאום:-D היא התעקשה שזה עליה ונלך. אז עמדנו בתור שוב. והפעם עמד מאחורי איזה קשיש, הכי מטריד מבין כל הקשישים שחווינו עד כה. היה נראה בן איזה 90, בקושי עמד ולא הפסיק להתחיל איתי בבוטות ושאל אם אני רוצה לבוא אליו לדירה אחרי ההופעה וש"חברה שלך יכולה לחכות לך בחוץ" 8-{ באיזשהו שלב כבר הייתי בטוחה שמישהו מסתלבט עלינו ושילם לכל הקשישים האלה כדי להציק לנו. הקשיש הזה היה חלק מחבורה של קשישים אחרים שנראה שהם לא הכירו לפני והם פשוט הכירו בתור והמשיכו לצרף לחבורה שלהם קשישים אחרים תוך כדי. אז בין לבין ההערות הדוחות שלו אליי הוא קשקש לו עם כל קשיש נוסף שהצטרף לחבורה שלהם ואני ניצלתי את ההזדמנות לנסות לפתח שיחה עם חברה שלי ושתי בנות שעמדו מלפנינו כדי למנוע מהקשיש הזה לדבר איתנו. זה לא כל כך הועיל כי הוא כנראה היה בעולם משלו. ואז באיזשהו שלב אחרי איזה 30 ד' הצטרף לחבורה שלהם איזה בחור מבוגר, לא קשיש כמו כל השאר, היה נראה בן איזה 60 אבל הוא לא היה בוטה כמו החבר'ה האחרים. הענין היה שהיה תור ממש ארוך שהתפתל כמה פעמים והיה מופרד עם חבלים אז היה קשה פשוט לחתוך ולברוח משם כמו שרציתי לעשות כמה פעמים, אז פשוט היינו תקועות שם. לבסוף הגענו כמעט עד הקופה והייתה רק מישהי אחת לפנינו וחברה שלי פתאום אומרת "לא נראה לי שאני אשתה משהו. לא בא לי" ואז הבחור בן ה-60 הסתובב פתאום ושואל בפליאה "חיכית את כל הזמן הזה בתור ואת לא תזמיני שום דבר??" היא משכה בכתפיים וענתה שלא אבל הצביעה עליי ואמרה "אבל היא תשתה, אז זה בסדר" אז הבחור צוחק כזה ואומר "אהה, והיא צעירה מידי מכדי לקנות לעצמה משקה אז היא צריכה אותך?" ואני כזה בעצבים bitch please, I can be her mother|שפם| (שטכנית לא בדיוק מדויק מכיוון שהיא מבוגרת ממני ב-5 שנים, אבל לייק, סתום יא חצוף) הוא היה נראה המום לרגע וחברה שלי צחקה ואמרה shut up you're a baby. ואז הבחור שאל אותי בת כמה אני, אבל מההלם שכחתי לרגע בת כמה אני אז אמרתי 36 אבל לא הייתי בטוחה אם זה נכון או לא|תוהה| ואז הוא אומר בהלם כזה "NO WAY!" ואז מוסיף "חשבתי שאת בת 16" ואז פתאום הקשיש הסוטה מסתובב ומהנהן ועושה כזה "כן, גם אני חשבתי שאת בת 16" וכולי התמלאתי גועל. כאילו, יותר גועל ממה שהוא כבר עשה לי. יא דוחה אחד, אתה בן שלושתאלפים, חשבת שאני בת 16 ועדין היה נראה לך לגיטימי להתחיל איתי8-{8-{ בעע
אני לא יודעת מתי הפכתי מגנט לקשישים אבל שמישהו יגרום לזה להפסיק בבקשה;-#
P.S - אני ממש לא נראית בת 16|שפם|
זה מאוד מטריד, כאילו כל הקשישים החליטו לשתף פעולה :-0

למעלה