The Girl in the Fireplace אוגוסט 2022 – סיכום חודש 📇🍳☑️🃏🔊🀄🎭‼️🔗

dory30

Well-known member
|צבע|שם: אין לי שם. סתם...
|צבע|גיל סדרה שאחת הדמויות בה בגיל שלכם [לא צריכים לציין איזו דמות]: לא עולה לי בראש
|צבע|גובה אידיאלי:1.90, הייתי יכול לשחק כדורסל ביורוליג או ב- NBA

🍒סדרות החודש: מנאייכ, שישו ושמחו, אירמה ופ, האדם נגד הדבורה
🍒סרטי החודש: אנצ'רטד. ממליץ לא לראות את האיש האפור.
🍒שירי החודש: יעלה ויבוא.
🍒ספר החודש: מהפכת הקשב של מיכה גודמן. היום בערב התחלתי את כליא ברק של דריה שועלי.
🍒דמויות החודש: אלחנן משישו ושמחו, מירה מאירמה ופ, טרבור מהאדם נגד הדבורה
🍒שחקני החודש: השחקנים והשחקניות של הסעיף הקודם.
🍒קראשי החודש: אלישיה ויקנדר. גיליתי אותה בשם קוד מלאך ואהבתי אותה מאוד גם בטומב ריידר החדש (גדלתי על המקורי)
🍒ציטוט חודשי: "אני אף פעם לא מרוצה", אירמה ופ.
🍒סיבה למסיבה: הרגתי עכביש צהוב בשעת מנוחת צהריים.
🍒[למתקדמים] סיפור החודש: אה?!
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש: מי זה?
🍒למה מצפים בחודש אוגוסט: לאוקטובר.

🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? להעלים את כל הכלבים ביקום.
🧀מה הדבר שיש לכם הכי הרבה ממנו במקרר עכשיו? שתייה קלה ומעדני חלב.
🧀אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום. בחרו 10 דמויות טלוויזיוניות שהייתם לוקחים אתכם לשם כדי שיעזרו לכם לשרוד? 3 3 במקסימום- מירה מאירמה ופ, פיט הולמס (קראשינג) וסטרינגר מהסמויה.
🧀משהו שעושים בסדרות שמעצבן אתכם? הטובות שגמרו אותן והרעות- שעשו אותן.
🧀אם הייתם יכולים להתחלף עם מישהו אחד ליום אחד, עם מי הייתם בוחרים? סשה ברון כהן.
🧀האם אתם אוכלים [או שותים] מוצר שהוא פג תוקף אם אין לו ריח רע. מה היה השיא שלכם? [כלומר, כמה פג תוקף היה המוצר שאכלתם, אם אכלתם]? לא לוקח צ'אנס, זורק אם חורג גם בשתי שניות.
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? יואן מקרגור, זואי סלדנה וליאור אשכנזי.
🧀מה הדבר הכי מיותר שהוצאתם עליו כסף שלא הייתם צריכים? עבור.
🧀מילה שהמצאתם? להבחיש. לבחוש בהפעיל.
🧀אפליקציה או גאדג׳ט שיעשו את החיים שלכם קלים יותר? ראו בסעיף הכישרון.

🍸תמונה/וידאו/בדיחה/מתכון למרגריטה שתרצו לחלוק עם הכיתה?

didalf

Well-known member
חחח פתחת פה חזית עם חצי פורום.
אבל אני איתך😂
לקסה הכלבה בתגובה:

Lhuna3

Well-known member
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם? להעלים את כל הכלבים ביקום.
מה אתה ת'אנוס של הכלבים? :-D

אבל איזה מין עולם עצוב זה יהיה בלי כלבים..

מצד שני החתולה שלי בצד שלך.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
אז להעלים את השמחה\תקוה מהעולם...הצעה מענינת(החתולה שלי מסכימה, אבל היא רוצה להעלים כל מה שיקח ממנה תשומת לב)

Aranel Nenharma

Well-known member
[קוקו] מקווה, אני אוהבת בכי טוב מסרטים.
לונה את חייבת לראות הסופ"ש את קוקו, תני לזה עדיפות עליונה
לדעתי זה היה גרוע-מצחיק ואם לא קראת את הספר ואין לך רגשות זעם על חילול המקור אז זה סבבה.
זה נראה לי סרט לראות עם חברות ולשתות תוך כדי
🍒שירי החודש:GOD I HATE SHAKSPERE
מהמחזמר Something Rotten?
כאילו מה הסיכוי שיש עוד שיר עם שם כזה:-D
זה מחזמר כל כך טוב, ראית אותו?
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש:הוא אדם מושלם!
חנפן
ולמה זאת טרגדיה ספורט זה כיף! |אילם|)
:-[
:-D בדיוק
ספורט זה לא כיף רעות ספורט זה השטן!!!:-0
ולמה? כי יש לי כושר של זקנה בת 100 אני מתנשפת מכמה מדרגות, ובסוף אוקטובר אני נוסעת לטיול בפורטוגל, וזאת מדינה לא מישורית בכלל. ליסבון תלולה יותר מכל ירושלים. אז אחותי איימה עליי שאם אני לא אתחיל להתאמן היא לא תסע איתי לשומקום, אז אני מתאמנת כדי להיות מסוגלת לטייל.
זה סיוט;-( אבל אני רוצה להנות בטיול.
זהו שלא הבנתי למה את עושה לך את זה (ספורט)
אבל אם יש סיבה מוצדקת כמו חו"ל אז הכל כשר, תהני
לא בהכרח, יש עיבודים טובים לג'יין אוסטין. העניין הוא שניסו לעשות אותו מודרני ותקופתי בו זמנית ויצא להם עקום. אז רידדו מאד את הטקסטים והגיבורה מדברת כמו מילנאלית מודרנית אבל הסטייל ויקטוריאני וזה די מגוחך.
אין על הגרסה של אהבה ודעה קדומה מ1995t
🧀איזה שלישיית שחקנים הייתם רוצים בסרט אחד ליצור את הסרט המושלם? יואן מקרגור, זואי סלדנה וליאור אשכנזי.
אוקי, זה מסקרן
חחח פתחת פה חזית עם חצי פורום.
אבל אני איתך😂
גם אני מצטרפת
מה אתה ת'אנוס של הכלבים? :-D

אבל איזה מין עולם עצוב זה יהיה בלי כלבים..

מצד שני החתולה שלי בצד שלך.
כבר הגענו למסקנה שת'אנוס צדק, לא?

Lion_Heart

Well-known member
מים? תה?
מהמחזמר Something Rotten?
כאילו מה הסיכוי שיש עוד שיר עם שם כזה:-D
זה מחזמר כל כך טוב, ראית אותו?
לא, ראיתי את השירים, ורק להיות ברור, אני אוהב את שייקספיר,הייתי בתיאטרון הגלובוס וראיתי שם מחזה...אני כל כך מתורבת!!!
אמ, מה?
אל תשכחי את CLUELESS!
כן,ברור,צריך להשמיד את כל החיים באשר הם...זה הפתרון ה...זה פתרון טוב. . . ברור!

It's Always Sunny

Well-known member
איזה דפדפן יש לך? יש דפדפנים שבהם רענון רגיל (F5) לא מספיק וצריך ctrl+F5

אני גולשת בפיירפוקס, אבל יש לי מחשב נייד אז רק עכשיו קלטתי שכדאי לרענן ב-F5 אני צריכה ללחוץ על מקש נוסף :-D|פנים|

אז אני בודקת עכשיו אם זה עובד

תודה על העזרה |4U|

Aranel Nenharma

Well-known member
|פנים|גם מתחנף לניק וגם מתחיל עם בדיחות כמוהו
לא, ראיתי את השירים, ורק להיות ברור, אני אוהב את שייקספיר,הייתי בתיאטרון הגלובוס וראיתי שם מחזה...אני כל כך מתורבת!!!
מחזמר מעולה! ושירים אדירים
אל תשכחי את CLUELESS!
CLUELESS מבוסס על הסיפור אמה

didalf

Well-known member
יש מצב

זהו שלא הבנתי למה את עושה לך את זה (ספורט)
אבל אם יש סיבה מוצדקת כמו חו"ל אז הכל כשר, תהני
:-D תודה

לא ראיתי האמת. אני מתה על זאת של 2005 עם קירה נייטלי|מאוהב|

באנשים, לא כלבים.
אל תשכחי את CLUELESS!
|כן||מאוהב||מאוהב|
ככה עושים ג'יין אוסטין מודרני!!
אני גולשת בפיירפוקס, אבל יש לי מחשב נייד אז רק עכשיו קלטתי שכדאי לרענן ב-F5 אני צריכה ללחוץ על מקש נוסף :-D|פנים|

אז אני בודקת עכשיו אם זה עובד

תודה על העזרה |4U|
יאיי הצליח!
כן מילי אמרה נראה לי שבפיירפוקס צריך ctrl+f5.
לא קשור אבל למה אנשים משתמשים בפיירפוקס ולא כרום:-D

It's Always Sunny

Well-known member
יאיי הצליח!
כן מילי אמרה נראה לי שבפיירפוקס צריך ctrl+f5.
לא קשור אבל למה אנשים משתמשים בפיירפוקס ולא כרום:-D
אח שלי המליץ לי לעבור בזמנו כי זה גזל פחות ראם מכרום, עכשיו הוא אמר לי שכרום השתפר אז זה כבר לא משנה. אני מניחה שפשוט כבר התרגלתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פותחת עצומה לאירוח של נפ"ה בעונה הבאה של סטייג'ד.
עם כמות האורחים שהיו להם בעונה 2 זה בהחלט אפשרי שהוא יופיע בעונה 3
חלום שלי;-( או יותר טוב - רכב מתקפל שלא צריך להכנות אפילו.
וואו אני חשבתי על זה לראשונה לפני שנים ותהיתי לגבי זה מאז.
ייתכן שהרעיון בראש שלי קשור לאיך שבאיירון מן 2 יש לו חליפה שמקופלת למזוודה קטנה.
בכל מקרה זה יהיה מעולה.
זה היה שאלון קשה!
כנראה קשה יותר לעדי|חזיר|
וגם אני התחלתי לפני כמה זמן לעשות קצת התעמלות יומית, ואני עושה אותה בעיקר לצלילי שירים מאנקנטו (אני עושה יותר אירובי כזה בערך)
כן, כן, גם אני עושה התעמלות בזמן האחרון... אני בעצם עושה כרגע (יכול להיות שיש לי מכונת הליכה שמחוברת לשולחן גבוה שבו אני כותב תוך כדי הליכה)
זה לא שאתן גורמות לי להרגיש רע על זה שאני עצלן
זה מאוד משמח אותי, יש לי למה לצפות!
לא היית צריכה להזכיר לי שאת עדיין לא ראית את ת'ור: אהבה ורעם. את גורמת לי לפקפק בmy life choices
אבל קבלי ח"ח על שטיפת האוטו.
חזיר חלומי?
🍒הדבר הכי מעצבן שניק עשה החודש:|קדימה|:-D:-D:-D. דייוח חדשות קומיקון בקצה שרשור על סרט שלא כולם ראו בתוך ספוילר בהודעה אחת עצלה והשאיר לי את העבודה הקשה.
|כן| אבל עשית עבודה טובה.
בדיוק. עבודה טובה הרבה יותר ממה שאני הייתי עושה.
כל האנרגיה שאני אוגר במהלך חודש שלם יוצאת על הכנת השרשור החודשי. לא נשאר לשום דבר אחר.
🧀איזה כישרון/יכולת/תכונה (לא על טבעיים) הייתם רוצים שיהיה לכם?|קדימה|שירה. הלואי ולא הייתי נשמעת כמו צפרדע שחוטה:-( וגם בישול.
אוי, גם אני הייתי רוצה כשרון בישול!
את בעצם מתרברבת כאן שאת כבר זמרת מקצועית ולכן לא צריכה לרצות כשרון בשירה.
חח אז מה את מתכוונת לעשות איתן בסוף? לתרום לעניים שקיות קטשופ??
הם תמיד מאוד שמחים כשהם רואים אותי מתקרב. הם מנצלים את המעט מאוד כסף שלהם כדי לקנות צ'יפס במקדונלדס כדי שיהיה לה מה לטבול בקטשופ. (אין לי לב לומר להם שכשהם מזמינים צ'יפס הם אמורים גם לקבל שקיות קטשופ חינם)
קניתי הביתה. הגעתי למסקנה שיש יותר סיכוי שאני אעשה בבית מאשר אצא לחדר כושר. בינתיים זה עובד אבל כי יש לי מטרה.
את רצה מול מטרה?
run to target.jpg
כל הכבוד. מוזיקה לא מספיק מסיח את דעתי מכמה אני שונאת את זה, אני צריכה סדרה.
אני צריך גגנגטר רוסי מפחיד שמחזיק שלט שיכול להפעיל פצצות שנמצאות על הצוואר של כל האחיינים שלי ויפעיל אותו אם אני אפסיק לרוץ. זה מאוד מסיח דעת מהנוראיות של התעמלות. כלומר אני מניח שגם עם האיום הזה אני אפסיק לרוץ אחרי עשר דקות גג, כלומר יש גבול.
כן|מאוהב| falling, זה ששמתי פה. לצערי קצת הרגשתי ככה החודש מידי פעם.
אוי :-(
... הולך לבדוק מה בעצם הציטוט שלך כדי לוודא שזה מתאר תחושה לא טובה ולכן זה עצוב שהרגשת ככה החודש.
אוקי, כן זאת לחלוטין לא תחושה נחמדה.
אבל קחי *משהו* (שמחה, הודאה,,,) מכך שאנחנו בפורום כן רוצים אותך בסביבה שלי
...חוזר לבדוק שאני זוכר נכון מה היה כתוב בציטוט ההוא כי בשלב הזה אני לא סומך על עצמי בשיט
|נחמה| אוי. ואני 100% בטוחה שאת לא.
אוי, עכשיו אני רואה שבעוד שאני חשבתי שהגבתי בחיוביות רבה אני גם בחרתי אימוג'י פחות טוב לרגש וגם לא חשבתי לציין שעדי טועה...
לזכותי המשחק אימוג'ים שלי מאוד השתפר ממה שהוא היה לפני 8 שנים או משהו כזה.
אני גם עשיתי את זה ביותר מילים ותוך כדי קריון מוזר של כל הפעולות שלי
כן, זה לא מספיק|פנים| גם האחורית וכל החלונות והמראות היו מטונפים|פנים|
"היית יכולה פשוט בכל הזדמנות לקחת מטלית רטובה קטנה ולנקות את כל החלונות והמראות. זה היה לוקח לך רק 3 דקות ולא עולה כסף"
זה מה שהייתי אומר אם הייתי סתם רוצה להתגרות בך.
חחחחח אין לי מושג בחיי. אני אוגרת אותן עד שהמקרר יתפוצץ או משהו:-D
על הקבר שלך ייכתב "נפטרה כשהמקרר שלה התפוצץ מיותר מידי קטשופ שהיא סירבה לתת לנזקקים"
*אני כל כמה חודשים זורק לפח מתוך מחשבה שבכל מקרה עבר התאריך
(כי הסיבה רציונלית/לא-רציונלית** שאני לא זורק אותם היא כדי שאוכל לתת אותם אם מישהו בחצר פתאום נורא ירצה קטשופ ולא יהיה לו.
**איך מגלים שניק בהיי הזוי - כשהוא כותב "רציונלית/לא-רציונלית מהר, אבל משום מה מוסיף לצ'ים אפוסטורפה ככה שזה נכתב רצ'יונלית/לא-רצ'יונלית
אה לא התכוונתי שהיא הכינה, היא פשוט מהאנשים שאומרים "כן כן זה בסדר אז מה אם עבר התוקף לפני שבוע".
ככה אבא שלי.
כשאחותי נעשית רעבה בבית של אבא שלי אז היא מתחילה לחפש במקרר ומזווה. וכמעט תמיד יבואו צעקות של "למה אתה שומר גבינה שעבר התאריך שלה ב2019?"
תודה שאת מכלילה את מאט סמית', גם אם זה רק בשביל לא לבאס אותי |מאוהב|:-D (אני יודעת שהוא לא הכוס תה של כל אחד, זה בסדר)
אני רק אגיד שהוא כן "כוס התה" של מלכת אנגליה.
בום
זה בהחלט יהיה מדהים, אבל את קצת רימית בשאלה הזאת, אני התאמצתי לבחור רק 3 :-D
השיטה של עדי טובה יותר:
בוחרת מספר גדול מאוד של דמויות, רק לוודא שזה מספר שמתחלק ב3.
ואז מציגים את כל השלשות האפשריות.
כאילו אני חשבתי שאסור להביא את הטארדיס כי זה רמאות, אבל כן :p
אתה לא יכול להביא את הטארדיס כי בשאלה הוגדר מראש:
אתם נשלחים לאי מבודד ל-10 שנים. אין על האי שום אמצעים טכנולוגיים. מלבד צמחיה, מעט חיות בר ומקור מים אין שם כלום.

:-D צרות בהייטק
1659385532058.png
חוצפניות.
אם כי אני שנאתי לעבוד מהבית, בפעמים שהייתי ממש צריך לעבוד מהבית.

didalf

Well-known member
עם כמות האורחים שהיו להם בעונה 2 זה בהחלט אפשרי שהוא יופיע בעונה 3
לגמרי
בדיוק. עבודה טובה הרבה יותר ממה שאני הייתי עושה.
כל האנרגיה שאני אוגר במהלך חודש שלם יוצאת על הכנת השרשור החודשי. לא נשאר לשום דבר אחר.
תירוציםB-|
מאיפה השגת תמונה שלי?:-0
כתבתי בהמשך השרשור מה המטרה, אולי יום אחד תגיע לשם ותגלה.
אני צריך גגנגטר רוסי מפחיד שמחזיק שלט שיכול להפעיל פצצות שנמצאות על הצוואר של כל האחיינים שלי ויפעיל אותו אם אני אפסיק לרוץ. זה מאוד מסיח דעת מהנוראיות של התעמלות. כלומר אני מניח שגם עם האיום הזה אני אפסיק לרוץ אחרי עשר דקות גג, כלומר יש גבול.
באמת יש גבול.
אוי :-(
... הולך לבדוק מה בעצם הציטוט שלך כדי לוודא שזה מתאר תחושה לא טובה ולכן זה עצוב שהרגשת ככה החודש.
אוקי, כן זאת לחלוטין לא תחושה נחמדה.
אבל קחי *משהו* (שמחה, הודאה,,,) מכך שאנחנו בפורום כן רוצים אותך בסביבה שלי
|חיבוק|
אוי, עכשיו אני רואה שבעוד שאני חשבתי שהגבתי בחיוביות רבה אני גם בחרתי אימוג'י פחות טוב לרגש וגם לא חשבתי לציין שעדי טועה...
לא, זה דווקא היה חמוד מה שאמרת. ניק המסטול נחמד.
"היית יכולה פשוט בכל הזדמנות לקחת מטלית רטובה קטנה ולנקות את כל החלונות והמראות. זה היה לוקח לך רק 3 דקות ולא עולה כסף"
זה לא היה מספיק. האוטו היה צריך שטיפה של מכונה.
על הקבר שלך ייכתב "נפטרה כשהמקרר שלה התפוצץ מיותר מידי קטשופ שהיא סירבה לתת לנזקקים"
*אני כל כמה חודשים זורק לפח מתוך מחשבה שבכל מקרה עבר התאריך
(כי הסיבה רציונלית/לא-רציונלית** שאני לא זורק אותם היא כדי שאוכל לתת אותם אם מישהו בחצר פתאום נורא ירצה קטשופ ולא יהיה לו.
**איך מגלים שניק בהיי הזוי - כשהוא כותב "רציונלית/לא-רציונלית מהר, אבל משום מה מוסיף לצ'ים אפוסטורפה ככה שזה נכתב רצ'יונלית/לא-רצ'יונלית
אתה באמת מסטול:-D
אתה לא יכול להביא את הטארדיס כי בשאלה הוגדר מראש:
טכנית לא נכון. דילן אמרה שאין אמצעים טכנולוגים על האי, זה לא אומר שאי אפשר להביא אותם אם הם חלק משמעותי מהדמות.
חוצפניות.
אם כי אני שנאתי לעבוד מהבית, בפעמים שהייתי ממש צריך לעבוד מהבית.
אני גם אבל התרגלתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מאיפה השגת תמונה שלי?:-0
שיהיה ברור שאני הרכבתי את התמונה הזאת משתי תמונות לא קשורות. אז אני מצפה להערכה בתור יוצר
כתבתי בהמשך השרשור מה המטרה, אולי יום אחד תגיע לשם ותגלה.
תראי בנתיים רק החמישי לחודש, יש עוד 26 ימים לחודש הזה...
כלומר כנראה הסיכוי קטן מאוד. זה לא אשמתי שלא בחרו לחלק את השנה לשלוש חתיכות של זמן שהיינו קוראים להם חודשים. (שתיים מהחודשים האלו יהיו באורך של 122 ימים והשלישי יהיה באורך של 121 ימים)
לא, זה דווקא היה חמוד מה שאמרת. ניק המסטול נחמד.
זה ניק של שלב המיסטול של לפני שעה וחצי.
ניק של רמת המסטול הנוכחית הוא Bad Ass Mother Fucker
זה לא היה מספיק. האוטו היה צריך שטיפה של מכונה.
אני לא יודע למה את מגיבה אלי? אני בפירוש כתבתי שזה לא משהו שאני אומר, אלא משהו שאני נותן כדוגמא למה שמישהו אחר היה אומר.
אתה באמת מסטול:-D
בהחלט יש לי הוכחות עכשיו למקרה שכל הזכרונות שלי מהלילה יעלמו
טכנית לא נכון. דילן אמרה שאין אמצעים טכנולוגים על האי, זה לא אומר שאי אפשר להביא אותם אם הם חלק משמעותי מהדמות.
מה נחשב חלק משמעותי מהדמות?
מה אם יש מישהי שעובדת במפעל חשמל וזה חלק משמעותי מהדמות שלה? אז היא מביאה את כל מפעל החשמל והעובדים שלו?
כן הטארדיס הוא חשוב מאוד לדמות של הדוקטור, אבל זה עדיין כלי תחבורה עבורו. אם את בוחרת בדמות של וולטר ווייט האם את מקבלת את מיני-ואן הסמים שלו?

*ההיי שלי הגיע לשלב שבו בעשר דקות האחרונות אני 3 פעמים הרגשתי שאני לא זוכר על מה אני כותב כרגע. (במקור כתבתי פעמיים אבל אז זה קרה שוב אז תיקנתי)

didalf

Well-known member
מה נחשב חלק משמעותי מהדמות?
מה אם יש מישהי שעובדת במפעל חשמל וזה חלק משמעותי מהדמות שלה? אז היא מביאה את כל מפעל החשמל והעובדים שלו?
כן הטארדיס הוא חשוב מאוד לדמות של הדוקטור, אבל זה עדיין כלי תחבורה עבורו. אם את בוחרת בדמות של וולטר ווייט האם את מקבלת את מיני-ואן הסמים שלו?
אוקי, אז אולי משהו שהוא סוחב עליו לכן סביר שיסחף לחוף איתו. נניח הדוקטור אולי לא יכול להביא את הטרדיס אבל כן את המברג העל קולי הזה שלו.

reasonforall

Active member
🍒[למתקדמים] סיפור החודש: פעם היה עולם ואז איכשהו נהיו בו אנשים והם עשו כנראה בעיות עם האקלים שלו ואז כולם מתו בדרכים לא נעימות. סוף.
הייתי צופה בסרט הזה

🍒סרטי החודש:|קדימה|ת'ור אהבה ורעם - מאד כיף! החזיר לי קצת את האמון במארוול.
כרגיל, עדיין לא צפיתי, אך שמעתי שהביקורות קוטלות.
אצפה כשיעלה לדיסני.

🍒[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|זאת המומחיות שלך. הדבר הכי מרגש שקרה לי זה שסופסוף שטפתי את האוטו ועכשיו אני רואה משהו בשמשה.
גם אני צריך לשטוף את האוטו. פעם שעברה השקעתי! פנימי, חיצוני, עץ ריח.

🧀מילה שהמצאתם?|קדימה|אני יודעת שאת וסהר חושבים שהמצאתי את המילה לקמפל אבל לא:-D אמממ מה כן? יאוו יש לי משהו על קצה הלשון ואני לא מצליחה להזכר|חבול|
ה"שפה" שמתכנתים משתמשים בה (עיברות של מילים באנגלית) נשמעת כמו סינית לאחרים

🍒[למתקדמים] סיפור החודש: היה לפני שבוע בערך טקס הפידיון של הבן של אחיינית שלי. לא שמעתי מעולם על הקונספט הזה. זה כאילו היהדות אוהבת מידי פעם לקפוץ ולהפתיע אותי עם איזה טקס חדש. מסתבר שכשהילד הראשון של אישה הוא זכר (והיא ובעלה הם לא לוי או כהן) אז צריך לעשות לו פידיון. כלומר זה כנראה איזה קטע כזה שהבן הבכור מובטח לכהונה, יעני להיות משרת לכוהנים (כמו לוויים). אז חודש אחרי הלידה האבא של התינוק צריך לשלם חמישה אבנים יקרות לכהן כלשהו על מנת לפדות את הבן שלו. זה הכל מאוד הוגן - כלומר שואלים את האב אם הוא מעדיף לשמור על הבן שלו או שהוא מעדיף לשמור על ה5 אבנים יקרות והוא צריך להחליט. זה היה חודש ראשון קשה עם הרבה בכי בלילות - הוא גם בכה במהלך כל הטקס - אבל הבעל של אחיינית שלי בחר בסוף בתינוק. (אולי אני צריך להבהיר שהתינוק הוא זה שבכה בלילות, לא הבעל של אחיינית שלי) (בעצם אולי גם הוא, אני לא הייתי שם).
שמעתי על טקס כזה אך מעולם לא הייתי.

בעקבות הרפורמה בתחבורה הציבורית כשאחת העובדות שלי גילתה שהיא תצטרך לשלם 80 שקל יותר בחודש
מה זו הרפורמה המוזרה הזו...?

כל יום בעבודה שלי הוא סיפור
גם אני רוצה עבודה כזו

קצת נוסטלגיה מ2011:
התגובה שלו כשהכריזו את שמות המועמדים. איזו צניעות.

למעלה