Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

dilia snake

Well-known member
אגב, מה חשבת על העיבוד לייב-אקשן? מרגיש לי שזאת הייתה טעות שעשו אותה כל כך מיוחדת, כאילו יש לה כוח על או משהו.
פחח, נראה לך שראיתי את הסרט? ראיתי רק את הסרט המצויר וגם זה בתקופה שהגיל שלי היה חד ספרתי.
אבל זה רק לאלופים. יש לך מדליה בכדי להוכיח שמגיע לך?
בקריאת ספרים ארוכים.
אבל האם את עונה לסטריאוטיפים של מזכירות רפואיות? (בהנחה שיש כאלו)
לא יודעת8-* שעשיתי את הקורס הוא היה יחסית מגוון, ז"א 95% ממנו היו נשים אבל מכול הצבעים והסוגים(דתיות, בחורה עם חיג'אב, אשכנזיות, מזרחיות). אז אני עונה לסטריאוטיפ שיש כמעט רק מזכירות ומעט מזכירים?
כל עוד זה אומר שאת בסדר עם זה שאני אוהב את עונת הסיום של לוציפר
למה שזה ישנה לי? אם אהבת את זה זו זכותך.
לוס אנג'לס כי ההיא גרועה, פשעים מאורגנים כי חשבתי שזה יהיה גרוע והתחלתי לראות רק כי למקרה שיהיה קשר למדור מיוחד אבל זה עומד בפני עצמו וזה דיי טוב בסה"כ.
בסדרה אחת הכבאיות יסדה תכנית בשם GIRLS ON FIRE שנועד לעודד בנות להצטרף ל-CFD אז אפשר לעשות ספינאוף שלם על הדבר הזה.

Reutk

Active member
🧣סדרות החודש: משחקי השף, בואו לאכול איתי, שולחן לחמישה וחתונמי (אבל רק את מעיין ועומרי ופטל המהממם).
🧣סרטי החודש: לא ראיתי.
🧣שירי החודש:
Duran Duran - MORE JOY! (feat. CHAI)
🧣ספר החודש: לא קראתי.
🧣דמויות החודש: דפני וג'סטין משולחן לחמישה.
🧣שחקני החודש: לייסי שאבר.
🧣ציטוט חודשי:
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: נאדה.

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? שבועיים שלוש.
|אפרוח| דגנים מועדפים? לא אוהבת דגנים.
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? תפקיד משני בסדרה פופולרית.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? לרוב לא אכפת לי בשני המקרים.
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? חייבת ג'קט שמפעילים מזגן, מתפוצצת מאוכל מהר, משתגעת מבגדים יפים בעיקר שמלות.
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? לא.
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) don't speak
|אפרוח| קללה אהובה? Sod-off
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? מסוק לדפני ולג'סטין ג'ינס.
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? כרטיסים לסיבוב הופעות של ליאן ריימס.

🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? החגים שאני הכי לא סובלת אבל אם חייבים לבחור אז סוכות.
🍯מאכל חגים מועדף? תפוח בדבש.
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? עם סאם והמשפחה שלה מדברים טובים
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם?
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? החנות שיש בה הכל
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? מהטבח שבאמת לא נתתי לה צ'אנס בכלל עד השבוע, ועכשיו שראיתי שני פרקים גיליתי שהיא דווקא ממש טובה. וגם מהסדרה חזרות, בגלל שלקח לי הרבה זמן עד שראיתי אותה וגילתי כמה היא מקסימה |לב|.

|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? הצלצול הגואל.
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? ט.
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? זה עדיין תחילת שנה בראש שלי.
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? לא יודעת, בכולם נראה שהמורים סובלים. חוץ מזה שבטח יגידו לי כל הזמן לצאת מחדר המורים עד שיבינו שאני גם מורה (הלכתי החודש להסתפר אצל ספרית חדשה, חוץ מזה שהיא הייתה מהממת ועשתה לי תספורת ממש יפה, הדבר הראשון שהיא שאלה אותי זה באיזה תיכון אני לומדת)
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? צפון

|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה?
סיימון בייקר ורובין טאני החמודים |מאוהב|. התגעגעגתי.

didalf

Well-known member
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? , משתגעת מבגדים יפים בעיקר שמלות.
חחחח כנל:-D
שאני לא אלבש בחיים אבל כיף לי לראות על אחרות.

|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? מסוק לדפני ולג'סטין ג'ינס.
ווי לרגע זה בלבל אותי. לחברה של ג'סטין בהג"ש גם קראו דפני נכון?8-*

|אפרוח| קללה אהובה? Sod-off
רעות את בריטית?:-P::-D

🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? החנות שיש בה הכל
אוף כן עד שעושים משהו כזה בישראל הוא מעפן.

סיימון בייקר ורובין טאני החמודים |מאוהב|. התגעגעגתי.
יאאאאאאאא חמודים אני גם מתגעגעת עכשיו|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם אוזניים עם נוזל שעווה מגעילים אותך. מזל שאתה לא יודע מה המשמעות האמיתית של אוזני המן והצורה שלהם😂😂
צפה בקובץ המצורף 33244
וואו, זה לפחות הרבה יותר מעניין ותכלס הגיוני מהרעיון שאלו אוזניים.
עכשיו אני מבין למה הסתכלו עלי במבט מוזר כשקניתי בעבר קופסה של אוזני המן ביחד עם שקית של מלפפונים.
טיול שנתי זה כמו להיות בבית ספר אבל 24 שעות
בדיוק. איך אנשים יכולים לאהוב את זה?
(כי יש לי בעיה עם העריכה של תמונות דרך הטלפון ואני גם רואה את אותה תמונה בגודל שונה בטלפון ובגודל שונה במחשב )
לאנשים שכותבים הודעות בתפוז דרך הטלפון מגיע פרס על סבלנות
והפרס יהיה מחשב שתהיו חייבים להשתמש בו בשביל לכתוב הודעות
:ROFLMAO: (כמובן שלרגע חשבתי שאתה רציני... אבל הפעם באמת רק לרגע)
אני תמיד רציני. במיוחד כשאני ממציא סדרות שעדיין לא קיימות.:cool:
פחח, נראה לך שראיתי את הסרט? ראיתי רק את הסרט המצויר וגם זה בתקופה שהגיל שלי היה חד ספרתי.
זה בגלל שאת צעירונת. כשמולאן המקורי יצא הייתי כבר בן 15.
והנוסטלגיה שלי לדיסני גורמת לי לראות את רוב העיבודי לייב אקשן שיוצאים. אבל חלקם דווקא ממש טובים.
בקריאת ספרים ארוכים.
כשאת צודקת את צודקת
לא יודעת8-* שעשיתי את הקורס הוא היה יחסית מגוון, ז"א 95% ממנו היו נשים אבל מכול הצבעים והסוגים(דתיות, בחורה עם חיג'אב, אשכנזיות, מזרחיות). אז אני עונה לסטריאוטיפ שיש כמעט רק מזכירות ומעט מזכירים?
לא חשבתי על זה כשכתבתי מקודם אבל בעצם הבוקר היה לי קשר עם מזכירה רפואית. וכמובן שהיו לי המון אינטראקציות בעבר עם מזכירות רפואיות. ונראה לי תמיד טובות.
ואני באמת לא בטוח אם נתקלתי בחיה המשונה שנקראת מזכיר רפואי. אבל לפחות יש לזה שם. אני לא בטוח אם יש מילה בשביל שיננית ממין זכר.
למה שזה ישנה לי? אם אהבת את זה זו זכותך.
נכון נכון, כל אחד ודעתו וכל זה...
אבל אם תאמרי לי שאהבת את הסוף של אבודים אני לא אחראי למעשים שלי.
בסדרה אחת הכבאיות יסדה תכנית בשם GIRLS ON FIRE שנועד לעודד בנות להצטרף ל-CFD אז אפשר לעשות ספינאוף שלם על הדבר הזה.

|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? שבועיים שלוש.
לקח לך שבועיים אפילו לענות על השאלון החודשי!!!

ותראי אני עדיין מגיב לתשובונים מהעמוד הראשון של השרשור הזה. איך אני אגיע אליך?

dilia snake

Well-known member
לא חשבתי על זה כשכתבתי מקודם אבל בעצם הבוקר היה לי קשר עם מזכירה רפואית. וכמובן שהיו לי המון אינטראקציות בעבר עם מזכירות רפואיות. ונראה לי תמיד טובות.
ואני באמת לא בטוח אם נתקלתי בחיה המשונה שנקראת מזכיר רפואי. אבל לפחות יש לזה שם. אני לא בטוח אם יש מילה בשביל שיננית ממין זכר.
אף פעם לא פגשתי מזכירות לא נחמדות(אבל אולי הן ממש טובות בלזייף אמפתיה כמוני, אחד היתרונות של מסכה שלא צריך לחייך לאנשים) ודווקא שעזבתי את המרפאה הקודמת לטובת הנוכחית ליד הבית מי שהחליף אותי היה מזכיר, אבל אולי זה רק בת"א או משהו.
אבל אם תאמרי לי שאהבת את הסוף של אבודים אני לא אחראי למעשים שלי.
אוי, הדחקתי את הסדרה לגמרי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ועכשיו כשאת מכירה את המילטון ואת הנוקמים קחי משהו נחמד: (או עצוב?)
אוי שכחתי מזה. זה מעולה.
אגב די דומה, כולל את השיר כולו, אבל אולי פחות עוצמתי בגלל זה:
וואי לא ברור למה אבל זה עשה לי צמרמורת. תודה!
ואיזה כיף שגם את מתה על השיר הזה.
(אני אוהבת מאוד כמעט את כל השירים, אבל באמת הכי נתקעתי על זה בינתיים)
באופן כללי שווה לראות את גרסאות הAnimatic של שירי המילטון הם מאוד יפים
חחח כשהייתי ילדה הייתי אוכלת קורנפלקס גם תמיד עם סוכר (קודם כל שמה חלב, מוסיפה סוכר ומערבבת, ואז את הקורנפלקס)
הבנתי שהעולם מתחלק בין אנשים ששמים קודם את הדגני בוקר ואנשים ששמים קודם את החלב (והמיעוט כמוני שלא אוכלים בכלל דגני בוקר)
אויש גם לי יש בעיה|פנים|, אבל דווקא בחניות בניצב מאז שיש לי רכ עם מצלמה אחורית אני מסתדרת טוב. הפאדיחה הגדולה שלי זה בעיה עם חניות במקביל.
חניות בניצב תמיד היה לי קל. אבל חניה במקביל זה... אני זוכר שטכנית למדתי לעשות את זה לפני עשרים שנה כשלמדתי לנהוג, אבל זה היה לחלוטין לפי המראות של האוטו של מורה הנהיגה שלי. מאז שעברתי לאוטו המשפחתי לא הצלחתי לשחזר את זה. והמצב לא השתפר מאז. חוץ מזה שאני פשוט השלמתי עם זה שכשאני נאלץ לעשות את זה זה יקח לי חצי שעה והמון המון קדימה אחורה(כולל לא מעט פעמים שאני נאלץ לצאת לחלוטין מהחניה ולהתחיל מחדש)
יש מצבים שאני אפילו לא אנסה אם יש בסביבה אנשים מסתכלים.
וכמו שכתבה מישהי איפשהו בפייסבוק:
The worst thing about parallel parking is the witnesses
בעיקרון בשביל זה יש לי אקדח בתא הכפפות. אבל קצת יותר ברצינות זה לוקח לי כל כך הרבה זמן שהעדים כבר מתרחקים. אלו שעדיין שם כשהצלחתי לחנות הם אלו החשובים והם לא יודעים כמה זמן אני כבר עבדתי על החניה הזאת.
רגע התכוונתי חניות במקביל נראה לי:-D מה שכאילו ליד המדרכה. דווקא חניה ברוורס אני לא רעה. מסתבר שאני כזאת גרועה שלא יודעת להגיד את זה נכון אפילו:-D
לפעמים אני מנסה ומסתבכת ובורחת בבושת פנים|פנים|
טוב אם את לא יודעת להגיד את השמות של החניות אז את בטח לא יכולה להחנות את החניות השונות.
מה שאת תיארת זה בעצם את זה:
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם?|קדימה|תמיד חשבתי שזה טיפשי ומפה לשם התחלתי לקרוא למכונית שלי מזי כי היא מזדה|פנים|.
מזי נשמע כמו שם טוב לקרוא למזוזה שלי
:-D אוי, הזכרת לי שאני מקללת אנשים אחרים תמיד ב"שתשרף בגיהינום" (לא בפניהם כמובן).
כמובן שלא בפניהם. כי את רוצה שכשהם יגיעו לגהנום וישרפו שם שזאת תהיה הפתעה.
נו אז תגידי 29. אני מתכוונת להשאר בת 29 עד יום לפני ב23:59 ואולי גם אחרי.
זה מזכיר לי שאני צריך לתת לשתיכן לראות את השיר 30 כשתגיעו לגיל הזה (אבל אני אשכח אז אני אשים אותו עכשיו):
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? תלוי בקאסט(לא הייתה פעם שאלה כזאת? אני מאוכזבת מהמחזור)
את מיחזרת שאלה?!? :eek:
טוב, אני מניח שכולנו צריכים לעשות את חלקנו בשביל להלחם בהתחממות גלובלית.

didalf

Well-known member
עכשיו אני מבין למה הסתכלו עלי במבט מוזר כשקניתי בעבר קופסה של אוזני המן ביחד עם שקית של מלפפונים.
לאנשים שכותבים הודעות בתפוז דרך הטלפון מגיע פרס על סבלנות
והפרס יהיה מחשב שתהיו חייבים להשתמש בו בשביל לכתוב הודעות
Chicago High - כן, בטח יש הרבה תיכונים שונים בשיקאגו, אבל גם בטח יש הרבה תחנות כיבוי אש ותחנות משטרה.
Hell High - הספין אוף המצופה של לוציפר שבמרכזו תיכון בגהנום שבו לומדים כל בני הנוער שמתו ונידונו לחוות לימודים בתיכון לעד...
:-D:-D:-D

הבנתי שהעולם מתחלק בין אנשים ששמים קודם את הדגני בוקר ואנשים ששמים קודם את החלב (והמיעוט כמוני שלא אוכלים בכלל דגני בוקר)
1. לא מבינה את המוזרים ששמים קודם חלב!
2. כמובן שאתה לא אוכל דגני בוקר אתה שונא אוכל כיף|חבול|

אני זוכר שטכנית למדתי לעשות את זה לפני עשרים שנה כשלמדתי לנהוג, אבל זה היה לחלוטין לפי המראות של האוטו של מורה הנהיגה שלי. מאז שעברתי לאוטו המשפחתי לא הצלחתי לשחזר את זה.
אני גם!!! למורה היה איזה סרט אדום על המראה או משהו שעזר עם הזווית. מאז אני לא מסתדרת בלי;-( יש לי גם תפיסת מרחב נוראית.

חוץ מזה שאני פשוט השלמתי עם זה שכשאני נאלץ לעשות את זה זה יקח לי חצי שעה והמון המון קדימה אחורה(כולל לא מעט פעמים שאני נאלץ לצאת לחלוטין מהחניה ולהתחיל מחדש)
פייי כל הכבוד אני מתייאשת נורא מהר אם אני בכלל טורחת לנסות.

בעיקרון בשביל זה יש לי אקדח בתא הכפפות. אבל קצת יותר ברצינות זה לוקח לי כל כך הרבה זמן שהעדים כבר מתרחקים. אלו שעדיין שם כשהצלחתי לחנות הם אלו החשובים והם לא יודעים כמה זמן אני כבר עבדתי על החניה הזאת.
אוקי אבל אם זה רחוב קטן ובזמן הנסיונות שלך אתה חוסם את התנועה? (במצב כזה אני כנראה לא אנסה אפילו)

מה שאת תיארת זה בעצם את זה:
חחחחחחחחחחחחחח:-D
אני לא עוד לא שם:-D

זה מזכיר לי שאני צריך לתת לשתיכן לראות את השיר 30 כשתגיעו לגיל הזה (אבל אני אשכח אז אני אשים אותו עכשיו):
חחחחחחחחחחחחחח:-D טו רילייטבל:-D

את מיחזרת שאלה?!? :eek:
זה עוד לא הוכח!B-|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נתחיל עם סין כי מרגישה רע שכולם בוחרים קפריסין (למרות שהסיבה לבחירת קפריסין לגטימית)

|לוליפופ|שם: יעל
|לוליפופ|גיל: 30 ומשהו
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? רפונזל. דווקא נסיכה שלא גדלתי עליה
קודם כל תודה רבה על הבחירה בסין.
סוף סוף.
רפונזל זה שם מוזר. ותמיד הסיפור עם ההמון שיער הזה נראה לי מוזר מידי.
אבל הסרט באמת חמוד.
🧣שירי החודש: כי כל חודש מישהו צריך לשים את השיר הזה
חחחח הייתי צריך לדעת שזה יקרה.
🧣ספר החודש: געגועי לקיסינג'ר
אני לרוב אוהב את הסיפורים של אתגר קרת, אבל אני אף פעם לא מצליח להכנס לממש לקרוא את הספרים כי כאילו אין דבר שמושך אותי מסיפור לסיפור.
(זה גם בעיה לפעמים בסדרות אנתולוגיות)
🧣דמויות החודש: רוזה מברוקלין 99
🧣שחקני החודש: קרן מור המעולה ככוכבה
שתי בחירות מעולות.
קרן מור תמיד מעולה
🧣ציטוט חודשי: אולי אזכר מאוחר יותר (אני צריכה לאמץ את שיטת הפתקים של מילי)
אני לחלוטין אימצתי. אבל זה מזכיר לי באמת שאני צריך לשים לב בשארית החודש אם אני שומע משהו ששווה להיות ציטוט החודש.
|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? הרבה זמן, אם אני בכלל אחליף אותו. הסיבה היחידה שהחלפתי טלפון לפני שנתיים זה כי הקודם היה בלתי שמיש בכלל
גם אני נמנע כמה שיותר זמן מלהחליף כי זה תמיד מרגיש תיק להתרגל לטלפון חדש (אפילו שהרוב נשאר זהה). לרוב הטלפונים שלי פשוט מתיישנים ומתמלאים בבאגים עד שזה נעשה נוראי.
אבל אני כן אתקן את המסך אם המצב שלו יהיה רע כי זה עדיין להשאר עם אותו טלפון.
|אפרוח| דגנים מועדפים? עם קינמון
סיני מיניז - כאלו?
1631739583940.png
זכור לי שמישהו מהאחיינים שלי אהב כאלו ולכן קפץ לי השם לראש.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? כשאוהבים דברים שאני שונאת וזה בעיקר כי אני יותר שונאת דברים מאוהת דברים
באמת? מה את כל כך שונאת?
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? תאכלס זה קשה כי אני די ההפך מכל סטרוטיפ השייך לי, אבחר ברצון שיעזבו אותי בשקט ובחושך (מנחשים מה העדה שלי???)
סינית?
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) הקלאסי רפסודה בוהמית
אוי, זה מעולה
|אפרוח| קללה אהובה? לך תזדיין, שזה בעצם ברכה
הא, יש בזה משהו. זה אולי ניסה להיות כמו המקבילה באנגלית שהיא go fuck yourself, אבל זה שונה
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לא יודעת, אולי מעיל עור חדש
בטח יש לה הרבה. מה לגבי כלב נוסף?
🍯מאכל חגים מועדף? כל אוכל ביום כיפור|מובך|
:-D
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? staged נחשב סדרה, כן. מייקל שין ודייויד טננט|מאוהב|
בטח שנחשב. ובחירה מעולה (אם כי הם בטח יריבו על משהו ויטריפו אותך)
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? להמציא תירוצים למה אי אפשר לבוא לחגוג עם אנשים את החג (כל אחד חושב שאנחנו חוגגים עם השני ובעצם אנחנו לבד בבית, כמו שצריך!!)
בהחלט כמו שצריך
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? הצלצל הגואל
וואו ישן.
או שאת מדברת על הסדרה החדשה?
ראית בעצם את החדשה?
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? ז' מצד אחד זה גדולים ויותר לא ביסודי מצד שני זה עדיין לא בגרויות
עדיף כבר ח'
בז' צריך להתרגל לבית ספר חדש.
והכי גרוע זה שצריך ללכת להמון בר מצוות שזה מעצבן.
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? עניין של זמן?
וואו, זאת סדרה שהמון זמן לא חשבתי עליה
איזה קטע שיש שם את איילת זורר שהגיע די רחוק
ואורי בנאי שהבוקר ראיתי אותו בגרסה החדשה של פרפר נחמד (ניסיתי לעניין את אחיינית שלי, זה לא עבד)
חחחחח מעולים

Aranel Nenharma

Well-known member
רפונזל זה שם מוזר. ותמיד הסיפור עם ההמון שיער הזה נראה לי מוזר מידי.
הסיפור המקורי של האחים גרים הוא נוראי.
הנסיך נפל מהמגדל על שדה קוצים ונהיה עיוור.
רפונזל ילדה תאומים וגורשה מהמגדל
משהו בסגנון הזה.
כמו כל סיפור אגדה המקור נוראי
בעקרון כן אבל אני זורמת גם על החיקויים כמו של שופרסל
באמת? מה את כל כך שונאת?
האמת שהכל!!!
בטח שנחשב. ובחירה מעולה (אם כי הם בטח יריבו על משהו ויטריפו אותך) [מייקל שיין ודיוויד טננט]
אני מסוגלת לשמוע אותם שעה מקראים את ספר הטלפונים
וואו ישן. [הצלצול הגואל]
או שאת מדברת על הסדרה החדשה?
ראית בעצם את החדשה?
דיברתי על הישנה
ראיתי את החדשה ולמען האמת בשביל רימייק היא די טובה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באמת? מה את כל כך שונאת?
האמת שהכל!!!
ראיתי את החדשה [הצלצול הגואל] ולמען האמת בשביל רימייק היא די טובה
את ממש לא שונאת הכל. אפילו רימייק שזה אחד הדברים שאנשים הכי אוהבים לשנוא את לא שונאת.
*אבל באמת הרימייק הזה היה די טוב (קראתי עכשיו שהצילומים של עונה 2 התחילו ביוני. אני לא אתפלא אם היא תעלה רק בתחילת שנה הבאה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני גם אוהבת להיות לבד בחושך, אני חושבת שהפולנים הקדימו את זמנם בקטע הזה|כתר|.
אני אוהבת להיות לבד אבל באור.
רציתי לכתוב שאני אוהב להיות בחושך עם הרבה מאוד אנשים. אבל זה מטריד מידי אפילו לדמיין את זה.
אוו כן! אני ואחותי עושות יופי של דואט לשיר הזה.
לא ממש קשור אבל קראתי איזכורים שלך אחותך כמה פעמים לאחרונה וזה גרם לי להזכר שיש לך גם אח. מה איתו?
חחח אומייגאד כן|מאוהב| הייתי רוצה לראות פרק יום כיפור שבו הם [דייויד טננט ומייקל שין] צמים ומנסים להעביר את הזמן וכמובן בשלב מסוים מתרחפנים ורבים
חחח זה באמת נשמע מצחיק
חחחח זה כזה בדיחות ניק אבל זה מצחיק:-D
כי בדיחות ניק הן תמיד מצחיקות
אז הוא גם חתיך החוsש לך?
אני לא מבין איך אות אחת בתוך המילה הפכה לאנגלית - כלומר זאת s זאת באמת האות של ד' במקלדת, אבל איך זה הפך לאנגלית ואז חזר לעברית?
אבל ריימונד שונא שמביאים לו מתנה
חחחחח סצנה מעולה
בין השירים האוהבים עלי. אבל הוא די גורם לי להזיל דימה כל פעם
אוי ואבוי זה נוראי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בתור אח בעצמי אני נעלב בשמו.
פשוט זכרתי שהוא היה אוהב כל מיני דברים שאת לא אהבת בעבר אבל עכשיו כן אוהבת
חוץ מזה הוא היה בתיכון לא? אז הוא בטח כבר בצבא
tenor (2).gif
עובדה שאת צחקת

didalf

Well-known member
בתור אח בעצמי אני נעלב בשמו.
פשוט זכרתי שהוא היה אוהב כל מיני דברים שאת לא אהבת בעבר אבל עכשיו כן אוהבת
חוץ מזה הוא היה בתיכון לא? אז הוא בטח כבר בצבא
הוא תיכף מתחיל כבר שנה שניה של לימודים. הזמן עובר מהר מידי.
ומה לעשות הוא טמבל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לוליפופ|שם: דורי
|לוליפופ|גיל: 40 (החודש גם וחצי)
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? הנסיכה הקסומה?
רציתי לומר שהנסיכה הקסומה היא לא של דיסני. אבל בעצם היא של פוקס ודיסני קנו את פוקס. אז עכשיו היא כן של דיסני.
(אוי שיט, דיסני בטח הולכים ליצור סרט המשך או רימייק וזה חילול קודש)
האמת שגם לא ברור למה אומרים שהיא נסיכה היא אמורה להתחתן עם הנסיך, אבל כל עוד היא לא מתחתנת איתו היא לא נסיכה.
🧣סרטי החודש: עד במנוסה עם אנג'לינה ג'ולי. הייתי בקולנוע לראשונה מאז הקורונה.
מזל טוב על החזרה לקולנוע. זה היה כל מה שציפית?
🧣ציטוט חודשי: "יציאה צרפתית - כשאף אחד לא שם לב" (מתוך אנחנו וזה לא ממש ספוילר).
אני מקווה שאני אזכור את זה כשאני אצפה בזה
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: שיהיה קצת פחות חם
זה יהיה מושלם
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? יש סייגים לכאן ולכאן.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? אני ליברלי.
אתה טוב בלהתחמק מתשובות
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? שאנשים שלא אוכלים גלוטן אכן נמנעים טוטלית מגלוטן או שבעלי נטייה לקרחת לא מחזיקים מסרק בבית.
במשפחה שלי יש שני אנשים עם צליאק אז הם לחלוטין לא אוכלים גלוטן. אבל אני לא מכיר אישית אף אחד שאין לו צליאק ונמנע מגלוטן.
|אפרוח| קללה אהובה? F__K, וגם אותה אני אומר לעיתים נדירות. אני בתפוז 8 שנים לסירוגין וכתבתי אותה אולי 3 פעמים, כולל הפעם.
אתה גם לא ממש כתבת אותה עכשיו
🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? ראש השנה, כי נפגשים עם המשפחה.
משפחה גרעינית אני בעד. משפחה מורחבת אני נגד.
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? בפסח, אבא שלי מספר על איך הוא הסביר לחיילי או"ם משבדיה אחרי יום כיפור למה אוכלים מצות. כל פעם המספר משתנה.
גם לאבא שלי יש סיפורים שחוזרים על עצמם.
איזה מספר משתנה? מספר החיילים השבדים?
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? דגרסי המקורית.
וואו, זה וינטז'
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? בזה של עניין של זמן.
גם יעל בחרה בזה
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? צפון, יש סיכוי שכמה תלמידים ייאכלו ע"י התנים.
בהחלט סיבה טובה.
אני חושב שפעם פעם כנראה היו גם חיות טרף בדרום.
🧣שירי החודש: יצורף בסוף, כרגיל
הפתיע אותי שאהבתי אותו.

dory30

Well-known member
מזל טוב על החזרה לקולנוע. זה היה כל מה שציפית?
לא בטוח שהבנתי את השאלה. אם הבנתי נכון, הסרט ענה לציפיותיי.
אתה טוב בלהתחמק מתשובות
יש בזה משהו, אני לא אוהב לזרוק סתם מילים ובטח כשאני כותב. למילים יש משמעות.
משפחה גרעינית אני בעד. משפחה מורחבת אני נגד.
אצלי המשפחה קטנה יחסית ולכן אין שום בעיה.
גם לאבא שלי יש סיפורים שחוזרים על עצמם.
איזה מספר משתנה? מספר החיילים השבדים?
העניין הוא שכולם מחכים לסיפור בכליון עיניים, כולל אנשים בני 30 ומעלה. חיילי האו"ם הם אינדונזים ולא שבדים, למרות שגם הם היו חלק מהסיפור. המספר המשתנה הוא מספר המצות שהם היו צריכים לאכול, מרוב שהיו רעבים.
גם יעל בחרה בזה
לא שמתי לב בכלל, לפני שהסתכלתי בתשובות של אחרים.

מילי08

Well-known member
יואו, אני לא מאמינה שעשיתי ניק ויש לי עכשיו 8 עמודים להגיב עליהם |מזיע|.
גם היה נדמה לי שהתחלתי להגיב להודעות אבל אין לי מושג אם הגבתי או שזה רק בראש שלי ואני לא מוצאת בחיפוש.
בקיצור, אם הגבתי פעמיים אז סורי.
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת?|קדימה|מממ או אריאל או מולאן או פוקהונטס.
לא ביקשת לבחור אחת? מה זה החוסר החלטיות הזה?!
🧣שירי החודש:|קדימה|Newsies - Seize The Day
ניסיתי, באמת, אבל שירי מחזמר מלאי פאתוס פחות עובדים לי :-( סורי.
🧣דמויות החודש:|קדימה|נייט וסופי וכל הצוות של העוקץ. וג'ייק ואיימי.
הם חמודים, אבל אין על ג'ייק ואיימי
🧣שחקני החודש:|קדימה|סבסטיאן סטאן כי היה לו יומולדת והוא חתיך.
מגיע לו. זכה בזה ביושר
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר:|קדימה|מלא חופששששששששששששש|מאוהב|
זה מה זה בזמן. אני חושבת שאם לא היה עכשיו חופש אני הייתי נשברת
|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו?|קדימה|נצח:-D זה קרה לי והוא היה שבור מלא זמן עד שנגמר לי הסוללות לעכבר וזה הציק לי ובחנות ראיתי שמתקנים מסכים אז ניצלתי את ההזדמנות. אחרת זה היה עד עצם היום הזה.
ולא מציק לך בעין?! אף פעם לא הבנתי איך זה לא מפריע לאנשים
דגנים מועדפים?|קדימה|טריקס|מאוהב| אבל אמא הרגילה אותי שזה רק ליומולדת
:-D יפה שהחינוך עדיין עובד. אכלת גם לכבוד היומולת של סב?
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת?|קדימה|אמממממממ מסדרה פופלרית נראה לי יש יותר סיכוי להתקדם בעתיד לתפקידים משמעותיים יותר בעוד דברים אבל מצד שני אולי דווקא בסדרה נידחת יש יותר חופש ועניין? וקהל מעריצים קטן אבל אדוק יותר? נגיד נידחת.
אבל אם את מחפשת את הפרסום ואהבת הקהל, אז עדיף לך פופולרית כי הנידחת בטח תתבטל אחרי עונה
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים?|קדימה|כששונאים דברים שאני אוהבת. אני נכנסת למוד מתגונן ורבה עם אנשים בראש ומעייפת את עצמי|פנים|
:-D וגם :-( קבלי חיבוק נחמה |חיבוק|
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים?|קדימה|ובכן בתור בת אני לא טובה בחניות בניצב במקביל|מובך|
:-D. אז לכי לאיזה מגרש ריק ותתאמני. אני מאמינה בך!
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם?|קדימה|תמיד חשבתי שזה טיפשי ומפה לשם התחלתי לקרוא למכונית שלי מזי כי היא מזדה|פנים|.
החל משנה שעברה "גו פלואט יורסלף"|מאוהב|
היא סבבה, אבל לא חזקה מספיק כדי לתפוס אותי. אין בה מספיק כעס שמתאים ללבנט
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש?|קדימה|למה בחרתי כ"כ הרבה דמויות?:-D לג'ייק מארז DVD מהודר של מת לחיות כולל אקשן פיגר של ברוס וויליס והמגדל הזה, ולאיימי ארגז שלם של קלסרים חדשים.
קללל
לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)?|קדימה|את הדבר הכי יקר מקולקציית כלי המטבח של דרו ברימור
זה גם מה שאני הצעתי. מעניין אם באמת קלענו לטעם. טוב, אני אגיע לזה תיכף
🍯מאכל חגים מועדף?|קדימה|מרק עוף עם קניידלך|מאוהב|
|כן||מאוהב| חוץ מהעוף כמובן. בשנים האחרונות קניידלך מקושר אצלי רק לפסח. אבל יש לי תחושה שבילדות סבתא באמת הכינה גם בראש השנה.
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם?|קדימה|ברוקלין 99. הייסט של סוכות!!
כןןן!
י"ב כי זאת שנה אחרונה ושנה די שכונה והיה כיף להיות הכי גדולים וזה לא באמת למדנו כבר
אה, אז את היית מהמגניבים האלה
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם?|קדימה|עדיין|חבול|
בדיוק :-D
דיאגרמה חשובה:
:-D גדול
יס פליז: [Loki and Good Omens crossover]
יהיה מגניב, אבל הייתי מוותרת על מה שמו. נו- זה שהוא לא דיוויד, טום או מייקל
ציור חמוד: [הפלקון]
נסיכת דיסני מועדפת? אלזה
עדיין לא ראיתי את הסרט... אבל לא מזמן ראיתי את הסוף של הסרט השני ולא היה רע כמו שחשבתי
Hacks של נטפליקס - סדרה מאוד חמודה, ממליצה ומחכה לעונה 2 בתקווה שתהיה.
אני גם רוצה לראות אותה
The Chair של נטפליקס - גם כן חביב מאוד.
שווה? הביקורות אהבו אבל הפרומו לא עשה רושם
Cruel Summer באמאזון פריים - סדרת מתח די טובה וקצת שונה מהשטאנץ, ממליצה.
נכון, גם ניק המליץ ואמרתי שאני אנסה
ברוקלין 99 בינג' חוזר |כתר||מאוהב|
איך אני אוהבת שארינמל ואני הצלחנו להמיר אתכן!
וזה לא סדרה, אבל ראיתי סופסוף המילטון!! |מאוהב|
גם אני צריכה כבר
דמויות החודש: פעם שלישית ברציפות, קפטן ריימונד הולט, שכל משפט שלו פנינה |מאוהב|
🧣שחקני החודש: אנדרה בראוור
יסס ויסס |מאוהב|
🧣ציטוט חודשי: מילי08: "הוא אל!"
:-D הוא אל!
אני דחיינית מטבעי
דחיינות זה טוב. למה לעשות היום מה שאפשר לדחות לזמן לא ידוע? [תכל'ס זה מה שעשיתי בעבודה ועכשיו אני נדפקת מזה. היו דברים שיכולתי לעשות ולהכין כבר לפני חודש, אבל דחיתי כי למה לא, ועכשיו זה מצטבר ויש לחץ ובגלל זה גם אין לי זמן. אז אולי דחיינות זה לא טוב]
|אפרוח| דגנים מועדפים? קינמונים הכי טעים, אבל למען הבריאות קונה בעיקר את של פיטנס.
אני מתה על איך אנחנו אוהבים לשקר לעצמנו. אני מתה על דגנים אז זה ממש לא ביקורות, אבל איך שלא נהפוך את זה, בריא זה לא בדיוק.. [למרות ש... אני חיה כבר שנים על תזונה שמורכבת מהמון קורנפלקס תרנגול של קלוגס ונראה לי שאני די בריאה...]
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? אני לא רוצה להופיע בסדרה ולכן אם אני חייבת אז משני.
|כן|
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? כששונאים דברים שאני אוהבת, קצת קשה שלא להתבאס מזה או לראות בזה ביקורת שלילית על טעמי האישי, אבל בשנים האחרונות די עבדתי על עצמי בעניין הזה והיום אני באמת לא לוקחת את זה קשה כבר. הדבר השני הוא גם קצת מעצבן כמובן, אבל אז זה יותר בקטע של להתאפק לא לבאס את הצד השני ככל שמצליחה ולא להתנשא בגלל זה.
|כן| ו|כן|
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אשכנזיה ולא אוכלת שום דבר חריף או פיקנטי.
כנ"ל! חריף זה לא טעים ומשתלט על כל הטעמים האחרים
לט איט גו!! לט איט גו!!
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? רקון חמוד.
רעיון מעולה!
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? אין שום דבר שאני לא ארצה לחגוג עם הדוקטור (10)
מסכימה
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? לא להקריא את ההגדה בכלל בפסח זה נחשב מסורת מוזרה?
:-D כן!
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סדרה השנה? התכוונת לבקש סליחה? חחח אז מברוקלין 99, על כך שבפעם הראשונה שניסיתי אותה (מזמן) פרשתי ממנה אחרי פרק 1 בערך ולא נתתי לה צ'אנס.
מחול מחול מחול
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? מבריזה.
:-D על כולם!

מילי08

Well-known member
|לוליפופ|גיל: 30 פחות חודש
יאיי!
נסיכת דיסני מועדפת? מולאן,
גם את זה לא ראיתי עדיין...
🧣סדרות החודש: אין לי מושג, אולימפיאדה?
נראה לי שזה נחשב
🧣ספר החודש: my dark vannesa, היה גם החודש מייקל קונלי אחד ועוד ספר שאני כנראה פורשת ממנו כי כרגע אני קוראת אותו רק אם אני נואשת.
בצמצום הפעם
הנופש המסורתי ביומכיפור
במקום קבוע או משתנה? וכל המשפחה המורחבת או הגרעינית?
|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? אני בטח אלך לקנות חדש.
:-D זה גם פתרון
|אפרוח| דגנים מועדפים? הקורנפלקס של תלמה, ההכי פשוט יש.
פשוט זה טוב
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? תלוי בקאסט(לא הייתה פעם שאלה כזאת? אני מאוכזבת מהמחזור)
כשאני חושבת על זה - יש מצב שכן...
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? ששונאים דברים שאני אוהבת, באיזה זכות אתם לא חולקים את הטעם שלי?|שפם|
הגדרה יפה ללמה זה מעצבן
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? כולם? אני שמאלנית-צמחונית-פמיניסטית-ליברלית-אשכנזיה, חוץ מהמגורים בתל אביב סימנתי V על הכול.
:-D. כנ"ל, אבל אני גם טבעונית ורווקה, אז אני מתקדמת
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? השטות הזאת, לטלפון.
🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי? סוכות, הכי ארוך.
ברור
🍯מאכל חגים מועדף? קניידלעך.
חח, אנחנו פורום אשכנזי למהדרין
מאוהבבבבבת!
:-D מעולה
:-D אוי, הזכרת לי שאני מקללת אנשים אחרים תמיד ב"שתשרף בגיהינום" (לא בפניהם כמובן).
:-D כמובן
|מאוהב| חשוב!! וכראוי האל שלנו באמצע. [ה-המסוורת' האחד והיחיד]
בדיוק
אני מתכוונת להשאר בת 29 עד יום לפני ב23:59 ואולי גם אחרי.
:-D אנחנו לא נלשין
רגע התכוונתי חניות במקביל נראה לי:-D מה שכאילו ליד המדרכה. דווקא חניה ברוורס אני לא רעה. מסתבר שאני כזאת גרועה שלא יודעת להגיד את זה נכון אפילו:-D
חחחחח
The worst thing about parallel parking is the witnesses
נכון, אבל זין עליהם. יש גם גברים שלא יודעים אבל הם לא מרשים לעצמם להראות את זה
נתחיל עם סין כי מרגישה רע שכולם בוחרים קפריסין
את שוברת מוסכמות כאן
נסיכת דיסני מועדפת? רפונזל
טב, אז עוד סרט שלא ראיתי :-D. וואי, יש לי חסך
🧣שירי החודש: כי כל חודש מישהו צריך לשים את השיר הזה [American Pie]
🧣דמויות החודש: רוזה מברוקלין 99
מלכה
🧣שחקני החודש: קרן מור המעולה ככוכבה
אדירה. עושה מטעמים מהדמות הזאת
אני צריכה לאמץ את שיטת הפתקים של מילי
כולם צריכים. אני תמיד צודקת
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: חופש!!!!! ולצערי לפרק הסיום של ברוקלין 99 ;-(
;-(
|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? הרבה זמן, אם אני בכלל אחליף אותו. הסיבה היחידה שהחלפתי טלפון לפני שנתיים זה כי הקודם היה בלתי שמיש בכלל
אני מקנאה בכם. אני מאוד לא רוצה להיות כזאת ומנסה לחיות לפי המינימליזם, אבל לא הולך לי ואני אוהבת גאג'טים
זה נראה לי לקחת יותר מדי אחראיות להיות ראשי
תכלס. עדיף ראש קטן
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? כשאוהבים דברים שאני שונאת וזה בעיקר כי אני יותר שונאת דברים מאוהת דברים
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? תאכלס זה קשה כי אני די ההפך מכל סטרוטיפ השייך לי, אבחר ברצון שיעזבו אותי בשקט ובחושך (מנחשים מה העדה שלי???)
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) הקלאסי רפסודה בוהמית
קלאסי
|אפרוח| קללה אהובה? לך תזדיין, שזה בעצם ברכה
תכלס
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? יום כיף באולפנים של התוכנית של דרו
יא, נכון
🍯מאכל חגים מועדף? כל אוכל ביום כיפור|מובך|
:-D . מים גנובים ימתקו
staged נחשב סדרה, כן. מייקל שין ודייויד טננט
אוי, זה יהיה כיף נורא
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? להמציא תירוצים למה אי אפשר לבוא לחגוג עם אנשים את החג (כל אחד חושב שאנחנו חוגגים עם השני ובעצם אנחנו לבד בבית, כמו שצריך!!)
:-D יותר פולנים מפולנים :-D
מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? ברוקלין 99, מרגישה שהיה צריך לעשות יותר כדי שתקבל עוד עונה או לפחות כמות פרקים גדולה יותר
אבל איך זה תלוי בך?
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? הצלצל הגואל
אהבתי אותה גם
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? בבית
הבית זה תמיד עדיף וגם איינשטיין צדק!
יפה!
אני אשכנזייה ואני מתה על חריף, ברמה של כוויות דרגה 3 בפה
:-0 איך אפשר
לאיזה כפר ערבי בגליל :-D .
כבר ענית, אז תשכחי מהשאלה שלי
אני גם אוהבת להיות לבד בחושך, אני חושבת שהפולנים הקדימו את זמנם בקטע הזה|כתר|.
|כן|
אני אוהבת להיות לבד אבל באור.
גם אני מעדיפה אור!
אוו כן! אני ואחותי עושות יופי של דואט לשיר הזה.
איזה חמודות אתן |מאוהב|
חחח אומייגאד כן|מאוהב| הייתי רוצה לראות פרק יום כיפור שבו הם צמים ומנסים להעביר את הזמן וכמובן בשלב מסוים מתרחפנים ורבים.
חחח וואו איזה תוכנית של נבל זה נשמע:-D (ההמצאה של ארינמל לא להתארח בחגים)

ווהו! עמוד 1 איז דאן!
עכשיו חייבת הפסקה להתמתח וללכת לשירותים סוף סוף

למעלה