Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לוליפופ|שם: לונה3
|לוליפופ|גיל: |אליהו|
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? אלזה
LET IT GO!! LET IT GO!!
תעזבי תעזבי
*טכנית לא ממש נסיכה. כלומר היא כן נסיכה בתחילת הסרט, אבל הופכת למלכה בשלב מאוד מוקדם.
🧣סדרות החודש: הספקתי הרבה, סיכום:
Hacks של נטפליקס - סדרה מאוד חמודה, ממליצה ומחכה לעונה 2 בתקווה שתהיה.
The Chair של נטפליקס - גם כן חביב מאוד.
הלוטוס הלבן - בסדר כזה, לא נפלתי כמו רוב המבקרים והמגיבים בפייסבוק... יכולתי גם לוותר עליה.
Cruel Summer באמאזון פריים - סדרת מתח די טובה וקצת שונה מהשטאנץ, ממליצה.
SOLOS - באמאזון פריים - אנתולוגיית מד"ב, גם כן קצת מיוחדת יותר מהרגיל ומעניינת בעיני.
בואו לאכול איתי - העונה החדשה בכאן 11 - כיף למדי.
תוכנית הסטנדאפ של עדי אשכנזי בקשת 12 - כנ"ל.
ברוקלין 99 בינג' חוזר |כתר||מאוהב|
והתחלתי את הצפיה החוזרת במחלקת גנים ונוף.
ניסיתי פרק 1 של 9 זרים גמורים באמאזון, בינתיים לא ממשיכה אבל אולי מתישהו.
נדמה לי שזהו.
אה, ו-3 פרקים ראשונים של What If של מארוול/דיסני פלוס... בינתיים לא מדהים, אבל גם לא ציפיתי מזה ליותר מידי.
וזה לא סדרה, אבל ראיתי סופסוף המילטון!! |מאוהב|
אהבתי את הפירוט. אולי אני גם אעשה ככה חודש הבא.
וכל הכבוד שסוף סוף ראית המילטון באמת.
🧣סרטי החודש: דדפול (היחיד שראיתי, חביב ודי משעשע)
פעם ראשונה שראית?
יש סיבה שהגעת לזה עכשיו?
🧣שירי החודש: איזה שיר, וואו, כבר יודעת אותו בע"פ |מאוהב|
Wait for it הוא שיר מדהים. תקופה יחסית ארוכה הוא היה השיר הכי אהוב עלי. אבל זה נוטה להשתנות ונע בין Hurricane, Burn, Satisfied ועוד
🧣דמויות החודש: פעם שלישית ברציפות, קפטן ריימונד הולט, שכל משפט שלו פנינה |מאוהב|
🧣שחקני החודש: אנדרה בראוור
אולי חודש הבא זה יהיה קפטן רון סוונסון
🧣ציטוט חודשי: מילי08: "הוא אל!"
:-D
אני כבר לא זוכר מי היה בעד מי בויכוח הכריסים הזה.
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: לכל החופשים כמובן. ושאולי ירדו קצת הטמפרטורות.
מתחילים להרגיש קצת בערבים שאולי יורדות הטמפרטורות. עדיין רוב הזמן חם מידי ולח מידי.
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? כששונאים דברים שאני אוהבת, קצת קשה שלא להתבאס מזה או לראות בזה ביקורת שלילית על טעמי האישי, אבל בשנים האחרונות די עבדתי על עצמי בעניין הזה והיום אני באמת לא לוקחת את זה קשה כבר. הדבר השני הוא גם קצת מעצבן כמובן, אבל אז זה יותר בקטע של להתאפק לא לבאס את הצד השני ככל שמצליחה ולא להתנשא בגלל זה.
העניין בדבר השני זה לדעתי שלפעמים זה מרגיש לא התנשאות על זה שמישהו אחר אוהב משהו שאתה יודע שהוא גרוע. העניין הוא שכשזה שנאה נורא נורא חזקה אז זה מרגיש כמעט כמו עלבון שאוהבים אותו. (אם כי אני באמת לא בטוח אם אני יכול לחשוב על דוגמה טובה לזה שהיא לא פוליטית)(אבל מרגיש לי שיש משהו)
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? אשכנזיה ולא אוכלת שום דבר חריף או פיקנטי.
גם אני.
אני אף פעם לא הבנתי אם פיקנטי זה שונה באופן כלשהו מחריף.
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות)
דה סנואו גלואז וואיט און דה מאונטיין טונייט

נוט א פוטפרינט טו בי סין
א קינדום אוף אייסוליישן
אנד איט לוקס לייק אם דה קווין

דה ויינד איז האוולין לייק דיס סוורלינג סטורם אינסייד
קודנט קיפ איט אין
הבן נואוז איי טרייד....
דונט לט דם אין דונט לט דם סי
בי דה גוד גירל יו אולוויס הב טו בי
קונסיל דונט פיל דונט לט דם נואו
וול נאוו דיי נואו

לט איט גו!! לט איט גו!!
זה היה הזוי. אבל לפחות לא הבאת את התרגום של השיר.
כמו אנשים שחושבים ששירים מדובבים של מלך האריות טובים יותר מהמקור.
|אפרוח| קללה אהובה? בד"כ נפלט לי "שיט", למרות שאני לא אוהבת את זה.
אני פתאום קולט ששכחתי לענות ברצינות על השאלה הזאת (הבאתי את הקללה מהיפיפיה הנרדמת)
מבחינתי אין על יא בן זו-פאקינג-נה פאקינג שיט כוס אמק בן אלף זונות חרא.
אבל לרוב אני מסתפק בפאק רגיל. (אבל לידי אחיינים שלי לרוב יוצא לי פאדג' או פאטץ')(אבל הם יודעים למה אני מתכוון)
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? אין שום דבר שאני לא ארצה לחגוג עם הדוקטור (10 + 11)
שניהם יחד זה בהחלט יהיה כיף. זה אפילו איכשהו לא פרדוקס
🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי?
🍯מאכל חגים מועדף? מחגי תשרי או מכולם? כי נראה לי מצברייט.
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? לא להקריא את ההגדה בכלל בפסח זה נחשב מסורת מוזרה?
אני חושב שזה היה די ברור שכשעדי כתבה "מחגי תשרי" בשאלה הראשונה שהיא התכוונה שגם השאר הכוונה לחגי תשרי.
אבל אם כבר - אצלנו יש מסורת אפילו יותר מוזרה של כן להקריא מההגדה. כל שנה. למרות שזה ממש לא ברור למה אנחנו עושים את זה.
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סדרה השנה? התכוונת לבקש סליחה? חחח אז מברוקלין 99, על כך שבפעם הראשונה שניסיתי אותה (מזמן) פרשתי ממנה אחרי פרק 1 בערך ולא נתתי לה צ'אנס.
יום יבוא ותבקשי סליחה גם מורוניקה מארס
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? באפי (למרות שאהבתי אותה יותר בתקופת האוניברסיטה)
יש אנשים שלחלוטין אוהבים רק (או ממש בעיקר) את שנות התיכון של הסדרה.
אני די שווה.
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? לא זוכרת, לא יפה לשאול זקנים שאלות כאלו :p
יותר לא יפה שכל חודש שואלים אותנו בני כמה אנחנו.
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? בשום אופן לא, להיות מורה בתיכון זה אחד המקצועות הכי סיוטיים בעיני.
התחמקות מתשובה #1
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? מבריזה.
התחמקות מתשובה #2
גם אני הברזתי לטיולים שנתיים. עדיין אפשר לבחור.
*אני זוכר שמורות הרבה פעמים כעסו כשאמרתי שאני לא מתכוון לבוא לטיול ואפילו איימו שאני אצטרך לבוא לבית ספר בימי הטיול (כאילו אכפת לי). אבל זה היה נורא מצחיק כי במקביל בכל תקופה לפני טיול תמיד איימו על תלמידים בעייתיים בעונש שלא ירשו להם לבוא לטיול השנתי, אז זה כאילו כל מה שהייתי צריך לעשוות בשביל לא לבוא זה לעשות משהו שיצדיק עונש.
הייתה פעם אחת שנסעתי עם הכיתה לטיול של יום אחד לאיזה איצטדיון ואז בדרך חזרה עצרנו בתחנת דלק להתרעננות והאוטובוס נסע בלעדי כשהייתי בשירותים. אז נאלצתי לקחת טרמפ עם איזה אופנוען. בסוף זה היה מזל גדול שהאוטובוס נסע בלעדי כי הוא התרסק לתוך הים בהמשך הנסיעה.
useless.jpg
חחחחחח
זאת הסיבה שאני לא סומך על הדברים האלו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חוץ מניק שרואה את כל הסדרות הנידחות וינסה לכפות על כולנו לצפות בה גם אבל אף אחד לא יתייחס להמלצה שלו, ואז בסוף מישהו אחר סתם יתחיל לצפות וכולם יגידו שהמישהו האחר הזה גרם להם לצפות וניק ממש יתעצבן.
אני לא יודע אם להתעצבן מכך שאת מודה שזה מה שקורה
או להודות לך שאת מודה שזה מה שקורה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו יש לך המון זמן פנוי יחסית לדיקטטור שאין לו זמן אפילו לבוא לנזוף בנתינים שלו. (בנתינים אני מתכוונת לליון ולונה וזה. אני מזה לא מהנתינים שלך|שפם|)
את יודעת שאת לחלוטין מהנתינים שלי
לא יודעת למה אבל המרמור שלך על אבודים עדין משעשע אותי. לייק ברצינות הדבר היחיד שזכור לי מהסדרה הזאת זה שחשבתי שג'ק חתיך. את כל השאר כולל סיבת המרמור שלך הדחקתי לחלוטין:-D
אוי:confused: חשבת שג'ק חתיך... (כאילו אם כבר חתיכים באבודים אז סויר)
סליחה בתור הומו טיפוסי אתה צריך לאהוב גברים בטייץ צמודים שאוהבים לתת פליקים אחד לשני בטוסיק ולקרוא לזה פוטבול:-D
אני לחלוטין בקטע של גברים בטייץ צמודים שאוהבים לתת פליקים אחד לשני בטוסיק. אבל למזלי לא צריך לצפות בפוטבול בשביל זה.
יש מצב שזכית ב-$5 |מאוהב|
אחרים כאן לא נתנו תחרות אמיתית בעניין המתנה.
דפינטלי הראשון.
כל המהות שלי בפורום הזה היא לעצבן אותך.
אני יודע שזה היה בניסיון לעצבן אותי, אבל בעקיפין את החמאת לי.

אני זה כמו עם אנשים וכלבים - את טוענת שאת נגד, אבל בסופו של דבר את אדם אוהב.

Lhuna3

Well-known member
פעם ראשונה שראית?
[את הסרט דדפול] כן.
יש סיבה שהגעת לזה עכשיו?
שתפסתי במקרה שידור שלו באחד מערוצי הסרטים ביס.
אולי חודש הבא זה יהיה קפטן רון סוונסון
או קפטן גלן סטורג'יס. אני מאוד מחבבת אותו.

העניין בדבר השני זה לדעתי שלפעמים זה מרגיש לא התנשאות על זה שמישהו אחר אוהב משהו שאתה יודע שהוא גרוע. העניין הוא שכשזה שנאה נורא נורא חזקה אז זה מרגיש כמעט כמו עלבון שאוהבים אותו. (אם כי אני באמת לא בטוח אם אני יכול לחשוב על דוגמה טובה לזה שהיא לא פוליטית)(אבל מרגיש לי שיש משהו)
לא זכור לי שאי פעם הרגשתי משהו שדומה לעלבון מהעובדה שמישהו אוהב משהו שאני שונאת (חוץ מעניינים פוליטיים באמת). אולי בקטע שזה כאילו התנשאות הפוכה, כלומר אם אתה שונא משהו ומישהו אחר אוהב, אז הוא כאילו אומר לך בעקיפין שאתה לא קולט את האיכויות של זה, שזה טוב בקטע מתוחכם מידי בשביל ההבנה שלך. (אבל זה נשמע לי שונה ממה שהתכוונת).
אני אף פעם לא הבנתי אם פיקנטי זה שונה באופן כלשהו מחריף.
אני מפרשת את פיקנטי כ"רק קצת חריף" (לטעמם של האנשים שמגדירים דברים כפיקנטי, בשבילי זה תמיד יותר מידי חריף).
יום יבוא ותבקשי סליחה גם מורוניקה מארס
אולי, אבל בשביל זה צריך לקרות משהו שיגרום לי לנסות אותה שוב מההתחלה, ואני לא רואה את זה קורה. לראות מחדש 13 פרקים שלא התלהבתי מהם נשמע לי מתיש (ולקרוא תקציר במקום זה נראה לי יחטיא את המטרה כי אי אפשר ככה להקשר לדמויות). בברוקלין זה היה רק פרק 1 או 2 (לא בדיוק זוכרת).
*אני זוכר שמורות הרבה פעמים כעסו כשאמרתי שאני לא מתכוון לבוא לטיול ואפילו איימו שאני אצטרך לבוא לבית ספר בימי הטיול (כאילו אכפת לי). אבל זה היה נורא מצחיק כי במקביל בכל תקופה לפני טיול תמיד איימו על תלמידים בעייתיים בעונש שלא ירשו להם לבוא לטיול השנתי, אז זה כאילו כל מה שהייתי צריך לעשוות בשביל לא לבוא זה לעשות משהו שיצדיק עונש.
אני רק פעם אחת באמת העזתי לא להגיע, ובאמת כעסו וניסו לשכנע אותי וגם אילצו אותי לבוא לבי"ס בימי הטיול ולכתוב "עבודה" בספריה... לא התחרטתי.
הייתה פעם אחת שנסעתי עם הכיתה לטיול של יום אחד לאיזה איצטדיון ואז בדרך חזרה עצרנו בתחנת דלק להתרעננות והאוטובוס נסע בלעדי כשהייתי בשירותים.
וואו אני כל כך פחדתי שזה יקרה לי!!!!!!!!!!!!!!!! עד לרמה שאם יכולתי הייתי מתאפקת ונשארת באוטובוס!
איזה פחדנית הייתי (וזה רק החמיר מאז).
אז נאלצתי לקחת טרמפ עם איזה אופנוען. בסוף זה היה מזל גדול שהאוטובוס נסע בלעדי כי הוא התרסק לתוך הים בהמשך הנסיעה.
רגע... מה? זה מאיזה סרט/סדרה שאני אמורה לזהות, או שזה באמת קרה לכם ,או שזה ההומור שלך שאני לא תמיד קולטת? :-D
help me out here

didalf

Well-known member
כמו אנשים שחושבים ששירים מדובבים של מלך האריות טובים יותר מהמקור.
יאוו איזה כיף שדילן חזרה להציק לך. מגיע לך עונש על אמירות כאלה. הדיבוב של מלך האריות הוא מהדברים המושלמים שנעשו בארץ ואלי גורשטיין כסקאר אכן מתעלה על המקור|מאוהב|
זה לא הדיבוב פח המביך שיש היום שתרגמו את יו וולקאם ל "בכיף ש'ך". בשנות ה90 תרגמו לשפה גבוהה וצחה ויפה.

כל המהות שלי בפורום הזה היא לעצבן אותך.
ואני מודה לך על זה.

Wait for it הוא שיר מדהים. תקופה יחסית ארוכה הוא היה השיר הכי אהוב עלי. אבל זה נוטה להשתנות ונע בין Hurricane, Burn, Satisfied ועוד
סטספייד וברן כן|מאוהב| הוריקן מעולם לא תפס אותי.

אני חושב שזה היה די ברור שכשעדי כתבה "מחגי תשרי" בשאלה הראשונה שהיא התכוונה שגם השאר הכוונה לחגי תשרי.
תודה|שפם|

גם אני הברזתי לטיולים שנתיים. עדיין אפשר לבחור.
אני רק פעם אחת באמת העזתי לא להגיע, ובאמת כעסו וניסו לשכנע אותי וגם אילצו אותי לבוא לבי"ס בימי הטיול ולכתוב "עבודה" בספריה... לא התחרטתי.
יאוו איזה פורום של ממורמרים מה יש לכולכם טיול שנתי זה כיף.

הייתה פעם אחת שנסעתי עם הכיתה לטיול של יום אחד לאיזה איצטדיון ואז בדרך חזרה עצרנו בתחנת דלק להתרעננות והאוטובוס נסע בלעדי כשהייתי בשירותים. אז נאלצתי לקחת טרמפ עם איזה אופנוען. בסוף זה היה מזל גדול שהאוטובוס נסע בלעדי כי הוא התרסק לתוך הים בהמשך הנסיעה.
:-D:-D
תודה שאתה שמת את הפצצה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני בי"א וי"ב לא הלכתי. אבל אומנם איימו שאני אצטרך לעשות משהו אבל בסוף זה לא היה.
בחטיבת ביניים היה טיול שלא הייתה לי שום כוונה ללכת אליו, אבל שיכנעו אותי בסוף בכך שההורים שלי גילו לי שיש הפתעה בסוף הטיול שכל ההורים מגיעים ועושים איזה טקס חלוקת תעודות של משהו או משהו כזה. בקיצור ההורים שלי לא רצו להיות שונים ולא להגיע אז אני הסכמתי ללכת גם.
רגע... מה? זה מאיזה סרט/סדרה שאני אמורה לזהות, או שזה באמת קרה לכם ,או שזה ההומור שלך שאני לא תמיד קולטת? :-D
help me out here
אולי אם היית ממשיכה את ורוניקה מארס אז היית מבינה
יאוו איזה כיף שדילן חזרה להציק לך. מגיע לך עונש על אמירות כאלה. הדיבוב של מלך האריות הוא מהדברים המושלמים שנעשו בארץ ואלי גורשטיין כסקאר אכן מתעלה על המקור|מאוהב|
זה לא הדיבוב פח המביך שיש היום שתרגמו את יו וולקאם ל "בכיף ש'ך". בשנות ה90 תרגמו לשפה גבוהה וצחה ויפה.
כל דור חושב שהדברים שלו הם טובים והדברים של הדור הבא הם לא טובים באותה מידה.
סטספייד וברן כן|מאוהב| הוריקן מעולם לא תפס אותי.
איך את לא אוהבת את הוריקן?
*בטח אם אלי גורשטיין היה שר את זה אז היית אוהבת...
חוץ מזה שהוא נשמע מעולה אני מאוד אוהב את החלק שלו בהצגה, כי זה בעצם איך שהמילטון משכנע את עצמו שבמצב שהוא הגיע אליו הדבר הנכון לעשות זה לכתוב בעצמו על הרומן שלו. מה שהורס אותו ומוביל למוות של הבן שלו.
יאוו איזה פורום של ממורמרים מה יש לכולכם טיול שנתי זה כיף.
מה כיף בזה?
כלומר חוץ מזה שזה מעלה יחסית את הסיכוי שכל הכיתה שלך תמות בפיצוץ אוטובוס אחד.

Aranel Nenharma

Well-known member
ש מצב שזה באמת יתגשם ואם כן אני אייחס את זה כמתנה ממך, שתדעי.
|מאוהב|
זה עוד יומיים ואני עדין קצת מקוררת.
ולוס אנג'לס זה מחוז הקורונה. כל מי שהולך לשם חוזר חיובי8-{
ואני לא אוהבת את ניו יורק, אבל אם זה מה שצריך בשביל לראות את דרו אני אנסה לדחוף את זה לטיול הבא שלי לחוף המזרחי שיבוא עלינו לטובה בעזרתו ישתבח שמו בנובמבר, כדי שאוכל לאכול תרנגול הודו עם רוטב חמוציות|הלוואי||חמסה|
אמן
מה? יא מוזרים, קניידלך עשוי מקמח מצות, אי לכך ובהתאם לזאת הוא שייך לפסח. תמציאו מאכלים שונים לארוחות משפחתיות שלכם יא עצלנים!
ופשטידה, לזניה, רביולי ועוד זה עם גבינות ואוכלים את זה לא רק בשבועות
קניידלך זה מעדן משמים, לפעמים אני אוכלת מרק רק כדי שיהיה לי תירוץ לקניידלך
קניידלך זה אכן קסם. אבל חלק גדול מהקסם זה בגלל שמותר לאכול אותו רק פעם בשנה. כמו אוזני המן|מאוהב|
גם אוזני המן זה משהו שצריך כל השנה. אני שונאת שיום אחרי פורים אי אפשר למצוא אוני המן ומתחילים למכור את עוגיות הפסח המגעילוץ
|אפרוח| קללה אהובה? בן בליעל משתין בקיר.
תעזבי תעזבי [let it go let it go מפרוזן]
התרגום הרשמי זה תעזוב, תשחרר |פנים|
תרגום נוראי
אני כבר לא זוכר מי היה בעד מי בויכוח הכריסים הזה.
אוונס all the way
אני פתאום קולט ששכחתי לענות ברצינות על השאלה הזאת (הבאתי את הקללה מהיפיפיה הנרדמת)
רגע זה לא היה רציני????
אוי:confused: חשבת שג'ק חתיך... (כאילו אם כבר חתיכים באבודים אז סויר)
אובייסלי
אני לחלוטין בקטע של גברים בטייץ צמודים שאוהבים לתת פליקים אחד לשני בטוסיק. אבל למזלי לא צריך לצפות בפוטבול בשביל זה.
|שטן|
help me out here
לונה אני מאוכזבת ממך. את הבאת את זה על עצמך
באמת??? זה התרגום?|פנים|
איזה מזל שגדלתי בשנות ה-90
מה כיף בזה?
כלומר חוץ מזה שזה מעלה יחסית את הסיכוי שכל הכיתה שלך תמות בפיצוץ אוטובוס אחד.
לפעמים זה עדייף על לטייל על הרים ובערב לחלוק חדר עם עוד 10 בנות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ולוס אנג'לס זה מחוז הקורונה. כל מי שהולך לשם חוזר חיובי8-{
בנוסף לזה מקרי שוד לאור יום
(לפחות השודדים לבשו מסכות)
*שמעתי שהמשפחה הנשדדת הם ישראלים בחופשה
אוונס all the way
זה צריך להיות שם של סרט
גם אוזני המן זה משהו שצריך כל השנה. אני שונאת שיום אחרי פורים אי אפשר למצוא אוני המן ומתחילים למכור את עוגיות הפסח המגעילוץ
אני אף פעם לא הבנתי איך אוזני המן הפכו למאכל מסורתי אהוב. כלומר אפילו אם מתעלמים מכך שזה פשוט לא טעים כי זה יותר מידי בצק קשה - זה אמור להיות אוזן. מה שאומר שהמילוי של האוזן המן זה אמור להיות שעוות אוזניים. למה שלא פשוט יעשו אפי המן עם איזה נוזל ירוק בפנים?

Aranel Nenharma

Well-known member
אני אף פעם לא הבנתי איך אוזני המן הפכו למאכל מסורתי אהוב. כלומר אפילו אם מתעלמים מכך שזה פשוט לא טעים כי זה יותר מידי בצק קשה - זה אמור להיות אוזן. מה שאומר שהמילוי של האוזן המן זה אמור להיות שעוות אוזניים. למה שלא פשוט יעשו אפי המן עם איזה נוזל ירוק בפנים?
ואני עוד אוהבת אוזני המן עם פרג. שזה בכלל נראה כמו לכלוך מהאוזן.

Lhuna3

Well-known member
כלומר אפילו אם מתעלמים מכך שזה פשוט לא טעים כי זה יותר מידי בצק קשה
עם הבצק הנכון זה טעים מאוד (נגיד של רולדין זה בצק מדהים ופריך, של שופרסל זה לא.)
זה אמור להיות אוזן. מה שאומר שהמילוי של האוזן המן זה אמור להיות שעוות אוזניים
זה נשמע מגעיל אבל זה לא שאני באמת מדמיינת את הגועל הזה כשאני אוכלת אוזן המן.

LeAnnDyIan

Well-known member
אם אוזניים עם נוזל שעווה מגעילים אותך. מזל שאתה לא יודע מה המשמעות האמיתית של אוזני המן והצורה שלהם😂😂
B20908E6-C351-460C-9D41-2FBEABC429A2.jpg

lemon lyman

Well-known member
לבוא לבית ספר בימי הטיול (כאילו אכפת לי)
הלוואי שזה באמת היה אפשרי
טיול שנתי זה כמו להיות בבית ספר אבל 24 שעות
אז לא ללכת לטיול יוצא פחות שעות
אהבתי את הפירוט. אולי אני גם אעשה ככה חודש הבא
לאלסה לאלזה
אני בכלל לא ידעתי שקוראים לה אלסה:eek:
everytime we touch- cascada
מה את יותר אוהבת את הגרסה השקטה או הגרסה הקצבית ?
אנחנו נצטרך לעבוד על הגיף גיים שלך. זה אחלה להקטין כדי שלא יתפוס את כל הדף, אבל זה עדין צריך להיות בגודל נורמלי שכבדי הראייה בפורום הזה (אני)
שאת צודקת את צודקת
בדיעבד אני רואה שהתמונה קטנה (כי יש לי בעיה עם העריכה של תמונות דרך הטלפון ואני גם רואה את אותה תמונה בגודל שונה בטלפון ובגודל שונה במחשב )
האמת את התמונה של עומרי בכוונה שמתי קטן (כיאלו לא בכוונה אבל לא היה לי כוח לריב עם תפוז ) כי זה יותר תמונה שהוספתי הרבה אחרי ששלחתי את התשובות שלי אז חשבתי שרוב כבר קראו וגם כי בעיקר שמתי אותה רק בשביל הארכיון
בכל אופן לקחתי לתשומת לבי (ותמיד אגדיל טיפה מה שנראה לי גדול שאני מגיבה דרך הטלפון )

עריכה* ואי זה ממש מסובך אז אם מתישהו יש תמונה ענקית זה הכי בטעות כי בטלפון זה יוצא לי סביר אז תגידו לי כי אני פעם ב מגיבה דרך המחשב או משתמשת באחד כזה
ואז עוד רושמת את זה|פנים|
אין מילים יותר.
exactly
בל של OUAT הייתה מהממת ואז הפכו אותה למעיקה ומאז אני פחות אוהבת אות
בעיקרון אני הפסקתי לצפות בסדרה בעונה 5 בגלל רובין הוד
אבל מה שאת מדברת עליו קרה לפני זה? כי אני זוכרת במעורפל
בעיקר אני זוכרת שהוא היה הנודניק

בכל אופן אני גם בחרתי בבל (כיאלו אחרי שהעתקתי ממילי B-| ) בגלל הדמות שלה בOUAT
לא הכרתי אותה לפני זה

השיר שלהם שאני הכי אוהבת
גם אני

גם אני מתגעגעת לשיר וחלומות האייס קפה שלה
חלמתי שהיא חזרה לכתוב פה |פטיש| והתבאסתי שזה היה רק חלום |שפם|
השאלה היא האם את טורחת ואומרת וואט דה פאק או שכבר קיצרת ואת אומרת כמו רבים אחרים דהפאק?!
בעיקרון המקום היחיד שאני מקללת בו זה פה;-# ואת הקללה הספציפית הזאת אני כותבת רק עם האייקון שלה:-P:
בהתחלה חשבתי ספר כאילו book ואז הבנתי וזה ממש הצחיק אותי משום מה:-D הניינטיז הייתה תקופה קשה לגברים ונשים כאחד. בגזרה הנשית אני מאשימה את קלי טיילור
חוץ מג'סטין אף אחד מהם לא החזיק ספר מעולם:-/|פנים|
אז הם ממש לא ראויים לספר מתנה}-]

בקשר לתספורת אצל דמויות נשיות של שולחן לחמישה
הן דווקא צריכות להתרחק מספרים|פנים| אז לכן כתבתי רק הגברים
אני לא בטוחה שאני זוכרת מזה תספורת קלי אבל אם זה ארוך מהאוזן אז זה בסדר מבחינתי (בנות אני אוהבת עם ארוך ושונאת עם קצר ובנים הפוך)

לא בקטע של עוגות שוקולד במיוחד
חשבתי שאת אוהבת הכל . עיקר שזה עוגה |יאמי|
אני מקווה שלא סיימת עדין כי אני מקווה להגיע אליה עם סהר עוד מעט
אנחנו אכן עדיין לא סיימנו
אבל זה לא שיש לי בעיה לצפות אתכם (אני אובססית על הסדרה הזאת אם זה במקרה לא היה ברור עד עכשיו:-D אם צופים אני גם בעסק )
אני מוכנה לצפות מתי שאתם רוצים
מה שכן אני אחכה עד שאתם תצפו בפרק ראשון למה אני לא שורדת צפייה בטינופת שהם קוראים לו מטבח שוב 8-{

וגם👇
שולחן לחמישה, כי דילן ואני היינו צריכים להתחיל לראות ממזמן וזה עוד לא קרה

tumblr_5c7041f76bc529a245ab9c6e1c2203e4_6c2df47e_540.gif

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לוליפופ|שם: עדי |נחש|
|לוליפופ|גיל: 30 פחות חודש
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? מולאן, נראה לי הכי פחות בעייתית|פנים|
אבל גם לא ממש נסיכה.
אגב, מה חשבת על העיבוד לייב-אקשן? מרגיש לי שזאת הייתה טעות שעשו אותה כל כך מיוחדת, כאילו יש לה כוח על או משהו.
🧣סדרות החודש: אין לי מושג, אולימפיאדה?
לשם שינוי את צריכה לחכות רק 3 שנים עד העונה הבאה
🧣סרטי החודש: לא ראיתי
🧣שירי החודש: לא שמעתי
ולכן לא היו לך ממש תשובות
1631628878770.png
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: הרבה סדרות שחוזרות, הנופש המסורתי ביומכיפור וחופש של חגים.
באמת המון סדרות חוזרות. שלא כמו ספטמבר של שנה שעברה
|אפרוח| דגנים מועדפים? הקורנפלקס של תלמה, ההכי פשוט יש.
אבל זה רק לאלופים. יש לך מדליה בכדי להוכיח שמגיע לך?
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? כולם? אני שמאלנית-צמחונית-פמיניסטית-ליברלית-אשכנזיה, חוץ מהמגורים בתל אביב סימנתי V על הכול.
אבל האם את עונה לסטריאוטיפים של מזכירות רפואיות? (בהנחה שיש כאלו)
|אפרוח| מה יותר מציק לכם - ככשונאים דברים שאתם אוהבים או כשאוהבים דברים שאתם שונאים? ששונאים דברים שאני אוהבת, באיזה זכות אתם לא חולקים את הטעם שלי?|שפם|
כל עוד זה אומר שאת בסדר עם זה שאני אוהב את עונת הסיום של לוציפר
|אפרוח| קללה אהובה? פאק, וקרוב אליו גם לעזאזל.
אפשר גם פאקינג לעזאזל
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? פוסטר ענקי של דרו?
או כלוב עם דרו האמיתית בתוכו
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? NCIS לוס אנג'לס.
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? חוק וסדר פשע מאורגן.
אבל למה?
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? יומני הערפד?
אבל למה?????
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד? לא יודעת, לא ראיתי הרבה סדרות תיכון.
אוקי, מסביר את התשובה הקודמת.
בכל מקרה במיוחד עבורך הולכות לעלות בשנה הבאה שתי סדרות תיכון חדשות.
Chicago High - כן, בטח יש הרבה תיכונים שונים בשיקאגו, אבל גם בטח יש הרבה תחנות כיבוי אש ותחנות משטרה.
Hell High - הספין אוף המצופה של לוציפר שבמרכזו תיכון בגהנום שבו לומדים כל בני הנוער שמתו ונידונו לחוות לימודים בתיכון לעד...
אלא אם כן הם מצליחים לעבור את שיעור החיים הטובים של פרופסור לוציפר.
חוץ מזה קלואי היא המנהלת, בליוס הוא מורה לספורט, ואת אלה מביאים פעם בשבוע בשביל שיעורי מדע.

Lhuna3

Well-known member
Chicago High - כן, בטח יש הרבה תיכונים שונים בשיקאגו, אבל גם בטח יש הרבה תחנות כיבוי אש ותחנות משטרה.
Hell High - הספין אוף המצופה של לוציפר שבמרכזו תיכון בגהנום שבו לומדים כל בני הנוער שמתו ונידונו לחוות לימודים בתיכון לעד...
:ROFLMAO: (כמובן שלרגע חשבתי שאתה רציני... אבל הפעם באמת רק לרגע)

למעלה