Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

מילי08

Well-known member
אז הוא גם חתיך החוsש לך?
תמיד נראה. זה ברירת מחדל
אני יודעת שמילי התכוונה לכריס המסוורת' אבל זה מתאים גם לאנדרה בראוור hot dame
|כן| אני לא יכולה להדגיש כמה אני אוהבת את אנדרה בראוור!
חזרת זה טעים, סבתא שלי מכינה חזרת שהייתה מביישת כל סבתא תמנייה והסחוג שלה
בלעעע. גם לסבתא שלי ז"ל היתה חזרת מטורפת. יכולתי לדמוע רק מלהריח אותה כשאבא שלי היה פותח את הצנצנת
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? הנסיכה הקסומה?
יש מצב שזו הבחירה הנכונה
בעלי נטייה לקרחת לא מחזיקים מסרק בבית.
:-D
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אני משתמש בסלולרי לפעמים לגירוד באוזן.
איכס. ומה הקשר לשאלה...?
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? בפסח, אבא שלי מספר על איך הוא הסביר לחיילי או"ם משבדיה אחרי יום כיפור למה אוכלים מצות. כל פעם המספר משתנה.
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? דיי פגשתי את כולן...אריאל-החתימה שלה הכי מאגניבה
:-D ורק ליון לוקח את השאלה בצורה הכי מילולית שיש :-D
שחקני החודש:טום הולנד
נראה לי שזכית בחסינות לנצח :-D
🧣ציטוט חודשי:your secret is safe with my indifference
חחח, זה טוב. מאיפה?
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? למאוור שלי קוראים שמוליק...הוא היה פעם בסיפור
🤔
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות)
הבחירה שלך :-D
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? להעמיד פנים שאין חג ושאנחנו לא קרובי משפחה
אתה אח של ארינמל?
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת?באפי
בדיוק |פטיש|
|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה?
זה ממש חמוד אבל ארוך...
הנה אחד הסרטונים האהובים עלי
טננט הולך להיות עסוק בסוכות הזה אני רואה. DIBS על החג הראשון!
חחח מה אתם רוצים ממני, אני בקושי רוצה להופיע במציאות :-D
:-D תכלס
זה שם של קיפוד.
גם משה
@Lion_Heart ו @dory30 יפה מאוד ששניכם שירשרתם נכון את ההתשובות לשאלון. (y)
|כן|
יש לו טארדיס אז הוא יכול להיות אצל כולם בחג ראשון (שזה יותר הגיוני מסנטה קלאוס שאין מצב שהוא מצליח להיות אצל כולם בלילה אחד אלא אם כן יש לו בעצמו טארדיס)
בדיוק
לא צריך לשלול שום דבר [לגבי הסליחה מברוקלין]
אני לא עונה להודעות וואטסאפ בשעות האלו, אם זה היה חשוב היו שולחים את זה בשש בערב או משהו.
תודה!
את מתקנת את עצמך?|חיבוק|
אני beyond repair..

מילי08

Well-known member
סדרות החודש: שולחן לחמישה
ביחד עם רעות, נכון?
Lay Al Your Love On Me -אבבא
|כן| את השאר אני לא מכירה
דמויות החודש: משולחן לחמישה
שחקני החודש: כל הדמויות משולחן לחמישה
ציטוט חודשי: שולחן לחמישה
מאוד מגוון :-D
מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) stand by me -ben e king
יאאאא, יפה |מאוהב| עכשיו גם אני שרה לי אותו
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לדמויות הגבריות (אני מתכוונת לאלו משולחן לחמישה) שבחרתי אני בוחרת בסטייליסט אישי ,וספר אישי כי לכל אחד מהם יש את השלב שהוא רב עם הספר של הסדרה|שפם||פנים| וזה מעצבן אותי נורא
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אספקה של עוגות שוקולד ועוגות גבינה
יא, דילן - איזה מתנות שוות |מאוהב|
מאכל חגים מועדף? חוץ ממתקים את מתכוונת?
סקוט וולף|מאוהב| וג'רמי לונדון |מאוהב| מציגים שולחן לחמישה הדור הבא
איזה מתוקים כולם!
שניה רגע מה את מגדירה שעות מוזרות? 7 בערב? זה מתי שאני חוזרת מהעבודה רק זה זמן הפורום שלי מסתומרת?:-D
לא, איזה 7 בערב. אני מדברת על אמצע הלילה. 21:00 והלאה
חח נתקלתי בש"חים האלה לפעמים כששעמם לי ממש ממש והם משדרים את זה באיכות כ"כ נמוכה זה נראה כמו משנות ה80 או משהו. נתקלתי בפרקים שבהם ביבי עוד לא היה ראש ממשלה!!! מי ידע שזה היה אי פעם. וגם פרקים שהיו רלוונטים להיום כמו ללפני 15 שנה.
ביבי לא היה ראש הממשלה מאז ומתמיד?! הוא לא הפריח את הנגב והשממה וסיים את מלחמת העולם הראשונה?!
אני ממש מבואסת שזה יוצא לדיסני+ רק מאוחר יותר ולא כי אני אצטרף לחכות לזה הרבה זמן, אלא כי האלמנה השחורה יצא ישר לדיסני. ויש תחושה שזה לא היה משהו נגד האלמנה השחורה ספציפית, אבל אי אפשר שלא להתעלם מכך שעד שיש להם סרט עם גיבורה אישה, זה הסרט שנדפק בקופות בגלל ההפצה.
וגם לאלמנה השחורה מגיע כל כך הרבה יותר פשוט כי היא דמות אדירה וסקרלט היא מלכה
|כן|
אני מתכוונת לעשות צפייה חוזרת של היורשים לקראת עונה 3 את גם ?
למרות שאני חייבת להגיד שהיה לי קשה עם עונה 2
בכלל לא אהבתי את הסצנה המדוברת של העונה
ואני גם מאוד מאוד מאוד אוהבת את כל הדמויות הראשיות חוץ מגרג
עונה ראשונה היתה לי ממש קשה לצפייה. אני חושבת שממש היו לי כאבים בחזה מהלחץ :-D ורציתי לעשות הפסקה לפני שאני ממשיכה לעונה 2 אבל בסוף החלטתי לא להמשיך. אולי בעתיד. כרגע אני מרגישה שברירית מידי בשביל זה. ואת גרג לא אהבתי גם בעונה

מילי08

Well-known member
בין זאת ארץ ענקית ומעניינת. אין לי שום רצון לנסוע לשם, אבל אני לחלוטין מבין למה שאנשים ירצו לבקר אותה. יש לה היסטוריה עצומה ומעניינת ואיזה שישית מאוכלוסיית העולם.
נכון, אבל היום היא נראית לי מדינה זוועתית
|לוליפופ|שם: ניק ברוטוס אבו אנטוניוס
ברוך הבא. אתה רואה שאתה אבא?
נסיכת דיסני מועדפת? יסמין. גם כי היא הכי סקס-פוזיטיב (הבנתם את הבדיחה... יס-מין)
:-D. הנה. אתה לא מצליח לעצור את עצמך. אבל צחקתי בקול
וגם כי היא רצתה בחור אמיתי ולא נסיך. וגם היה לה נמר.
יא, זה נכון
אבל גם אורורה כי היפיפיה הנרדמת היה מסרטי דיסני הקלאסיים האהובים עלי. וזה די מגניב שאורורה גדלה במשק בית לא שגרתי של שלוש אמהות.
|כן| ניסיתי להראות את הסרט הזה לאחיינים שלי לפני כמה שנים. לא החזיקו מעמד 10 דקות
סדרות החודש: לא לפי סדר: See, ברוקלין 99, The Terror, סופרמן ולואיס, מר קורמן, Star Trek: Lower Decks, שמיגדון, Hit & Run, ממלכת החיות, Reservation Dogs, ריק ומורטי, Ghosts, הלוטוס הלבן, What If, Heels, אגדות המחר, Miracle Workers, סוכנות הבילוש ההוליסטית של דירק ג'נטלי
מכובד מאוד
🧣שירי החודש: George Ezra - Shotgun
חמוד. גם הקליפ
🧣דמויות החודש: דירק ג'נטלי
|מאוהב|
You're a person of interest, even though you're not necessarily an interesting person
:-D כזאת סדרה מעולה
|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? תלוי עד כמה נשבר, אבל בעיקרון כמה שיותר מהר. יום או יומיים. איך אני אסתדר בלי מסך טלפון?
בדיוק
דגנים מועדפים? אני לא אוכל דגנים
אתה מקולקל? כי דגנים זה האוכל האולטימטיבי למי שלא אוהב לאכול שום דבר אחר
באינסטינקט שלי התכוונתי לבחור ב"כששונאים דברים שאתם אוהבים" כי זה מרגיש כמו בחירה טובה יותר. כלומר הגיוני שיותר יפריע לי כששונאים את באפי. אבל העניין הוא ששנאה היא לרוב רגש חזק יותר. ולכן אני מרגיש חזק יותר את השנאה שלי לדברים ולכן זה עוד יותר ירגיז אותי כשאוהבים דברים שאני שונא. כלומר זה בהחלט נכון יותר לגבי פוליטיקאים שהרבה יותר יפריע לי מישהו שאוהב את טראמפ מאשר מישהו ששונא את... ברני סנדרס (נניח, קשה לחשוב על פוליטיקאי שאני חושב שהוא טוב). ובהחלט נורא מציק לי כשאנשים אוהבים מאוד את אבודים. כלומר אני יכול להבין שאנשים ישנאו את באפי כי יש להם טעם דפוק. אבל איך לכל הרוחות אפשר לאהוב את אבודים אחרי מה שהם עשו מהסדרה הזאת?
:-D. לקחת את זה עמוק, אבל אני מסכימה
אני אשכנזי מאוד סטריאוטיפי - אני לא אוהב תיבול בכלל (בעוד רוב שאר המשפחה שלי אוהבת במידות שונות) ואני לא אוהב מוזיקה מזרחית.
לגבי תיבול - בעקרון גם אני. מעדיפה פשוט ובסיסי ובלי טעמים מוגזמים, אבל תלוי. מוזיקה מזרחית גם אני לא
אני בהחלט מאוד סטריאוטיפי לטיפוס INFP-T
עשיתי פעם את המבחן. לא זוכרת מה יצאתי. רגע, שמרתי את זה בסימניות בטלפון.
גם אני INFP-T
ה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) באופן כללי אני לא חושב שיש שום שיר שאני יודע את כל המילים שלו ברמה שיהיה לי נוח לשיר אותו
אבל אחד הדברים הכיפיים זה לשיר בלי לדעת מילים ולהמציא שטויות. זה עובד טוב גם בשפות זרות ששם כל מה שתמציא לא יהיה קרוב למקור
אבל אם אני צריך אופציה אחרת אז אני אבחר את one way or another של בלונדי.
אחלה בחירה!
|אפרוח| קללה אהובה? before the sun sets on her sixteenth birthday, she will prick her finger on the spindle of a spinning wheel and die
חחח, ברור שאתה תיקח את זה למקום אחר לגמרי :-D
מאחד מסרטי דיסני האהובים עלי (אולי באמת הייתי צריך לבחור באורורה בתור נסיכת דיסני שלי... שיט)(רגע אני יכול לחזור בזמן ולהוסיף את אורורה)(כלומר לעלות לשורה שבה עניתי על זה ולהוסיף את זה, אבל זה מרגיש לי כמו מסע בזמן כי זה היה לפני שעות רבות)
יפה שהצלחת לנסוע בזמן בשביל זה
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? זה לא ממש משנה מה אני אקנה לו כי זה איכשהו יהיה בדיוק מה שהוא זקוק לו בשביל לקדם אותו בחקירת המקרה שלו. אבל אני חושב שדירק ג'נטלי בעיקר יעריך ג'קט מגניב.
:-D ונכון
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? מינוי לכל החיים למשחקים של הסיהוקס (או אם אני טועה אז אני מתכוון לקבוצת הפוטבול האהובה על דילן)
מגניב
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? יכול להיות שזה בגלל שיש לי דירק ג'נטלי על הראש, אבל נראה לי שיהיה מאוד מגניב לחגוג עם הפריקים האלו.
יא, לגמרי. נראה לי שכל יום עם דירק הוא חגיגה
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? אני לא מצליח לחשוב על אחת אז אני אשתף אחת של סבא שלי - כשאבא שלי היה ילד (שנות ה50) סבא שלי היה מנצל הזדמנויות שהוא לא עבד כדי לנסוע עם העגלה לשדות בשביל לאסוף אוכל לפרות (או משהו כזה). כשהוא עשה את זה ביום כיפור אז העירו לו שזה לא מכובד לעשות את זה כשחברי מושב צמים ומתפללים. ולכן כל יום כיפור סבא שלי היה הופך את העגלה ומחליף את הגלגלים שלה כי זאת הייתה עבודה שלא משכה הערות.
:-D חמוד ומתחשב. ואיזה אנשים מעצבנים. אפשר לחשוב שהאוכל של הפרות מגרה אותם
סדרת תיכון מועדפת? טוב זה חייב להיות באפי
ברור
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? כיתה א'. הציפיות נמוכות
חחח, נכון
|1ספר|כמה שנים אחרי סיום תיכון ה1.9 עדיין היהה תחילת השנה בראש שלכם? לחלוטין עדיין במידה מסויימת. אבל לא באותה מידה כמו בעבר. זה נעשה פחות ופחות חזק בהדרגה עם השנים.
|כן|
אבל אני מניח שאני אבחר בצפון פשוט בגלל שיש יותר סיכוי לצל.
חחח, הגיוני
אופציה נוספת לשיר החודש זה שיר הזה שאני חוזר אליו שוב ושוב לאורך השנים:
זה כל כך נחרש בגלגלצ שנהייה מעיק בשלב מסוים
:-D לשניהם
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
היום אחיין שלי נתן לי להסתכל על משהו בטלפון שלו ואמרתי לו שהפחד שלי זה שמצב המסך שלי יתדרדר למצב המסך שלו ואני בכל זאת אמשיך להשתמש בזה כמוהו. כי אצלו זה ממש נראה כאילו הטלפון עבר מלחמות (טכנית הוא בצבא והיה במטוס בזמן המלחמה האחרונה עם עזה אז זה נכון)
וואי, ממש תפס אותי בהפתעה שיש לך אחיינים גדולים. עד הסוגריים הייתי בטוחה שאתה מתאר ילד ביסודי/ חטיבה
אני עכשיו רק קולט איזה משפט מנוגד זה "לחלוטין עדיין במידה מסויימת"
חחח, אבל זה משפט ניקי אופייני
את צודקת אני לא מדלג על דברים, אבל אני כן שוכח דברים
אני נק
(קלטת? כי אני דילגתי על האות י')
חח |פנים|
ש גם בעברית למי שאין לי כוח לחשוב באנגלית
עשיתי את זה לא מזמן ולא זוכרת מה יצא לי אבל לא הרגיש לי מתאים דווקא.
לא ידעתי. הכרתי את האתר באנגלית
ובאמת? זה סרט די מרדים (וכן אני מבינה את האירוניה כאן)
חח, האחיינים שלי יסכימו איתך. מעניין מה אני אחשוב על זה היום
זה לגמרי שיר קריוקי. ולא צריך דואט אני יכולה לעשות את שני הקולות
נכון! |מאוהב|

הללויה, סיימתי גם את עמוד 3 |רקדנית|

Lhuna3

Well-known member
אני ממש ממליץ. אני כבר חודש וחצי שוקל לעשות לזה שרשור אוף מיוחד.
זה מבחן ממש ארוך באופן מתיש (כלומר עדיין קשה לי להאמין שזה יותר מ20 דקות, אבל באופן יחסי זה הרגיש מתיש)
אבל הייתי בשוק עד כמה התיאור בסוף התאים לי בהמון דברים. וזה לא רק תיאור כללי של פסקה. יש פירוט של מה החוזקות שלי ומה החולשות שלי, איזה סוגי עבודה מתאימים לי ואיזה לא. ועוד כל מיני דברים. זה ממש נתן לי תובנות על עצמי.
למי שמעוניין:
עשיתי סופסוף.
יצא לי טיפוס INFJ-T - Advocate ורק אז קלטתי שכנראה כבר עשיתי את זה פעם בעברית ויצא לי אותו דבר ("סנגור"). [אבל בגרסה של Turbulent Advocate ולא Assertive Advocate].
וכן - סנגור זה בדיוק אני, זו הנטיה הטבעית שלי.
כתוב גם שזה הטיפוס הנדיר ביותר.

Lion_Heart

Well-known member
תמיד נראה. זה ברירת מחדל

|כן| אני לא יכולה להדגיש כמה אני אוהבת את אנדרה בראוור!

בלעעע. גם לסבתא שלי ז"ל היתה חזרת מטורפת. יכולתי לדמוע רק מלהריח אותה כשאבא שלי היה פותח את הצנצנת

יש מצב שזו הבחירה הנכונה

איכס. ומה הקשר לשאלה...?

:-D ורק ליון לוקח את השאלה בצורה הכי מילולית שיש :-D

נראה לי שזכית בחסינות לנצח :-D

חחח, זה טוב. מאיפה?

🤔

הבחירה שלך :-D

אתה אח של ארינמל?

בדיוק |פטיש|

זה ממש חמוד אבל ארוך...
הנה אחד הסרטונים האהובים עלי

:-D תכלס

גם משה

|כן|

בדיוק

תודה!

אני beyond repair..
"רק ליון לוקח את השאלה בצורה הכי מילולית שיש" וזה מפתיע?

"נראה לי שזכית בחסינות לנצח "ממש לנצח?

"הבחירה שלך " נכון בחירה נהדרת?

"חחח, זה טוב. מאיפה?" ציטוט מ critical role , יש לי את זה על חולצה

"אתה אח של ארינמל?" לא...איך זה קשור לתשובתי?

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
היה אפילו חיקוי של מירי רגב לפני שהיא נבחרה לכנסת ואתמול הזכירו את בנט בלי לציין את שמו
[ארץ נהדרת 5] הם היו קיימים בתודעה לפני כן? שואלת באמת. את רגב אני זוכרת רק בתור הדוברת הגרועה ממלחמת לבנון השנייה
לא לשפוט אותי אבל אני חייבת להוסיף גם את שיר 'עוד לא אהבתי די' של יהורם גאון אני אומנם לא אבחר לשיר אותו אבל זה השיר הראשון שעולה לי
|כן| אין על נוסטלגיה ישראלית

[*לעזאזל, הילדים מעלי דופקים על משהו שנשמע כמו מעקה בשילוב עם דרבוקה. נראה לי שאני שומעת גם נסיונות של קולולוש. איזו סביבה מחורבנת בחרתי לי |בוכה|. אבל גם באסה להורים שלהם..]
אגב כל הדיבורים אלו דגנים מזכירים לי את המטבח של סיינפלד|סגידה|
הקורנפלקס זה כראה הדבר היחיד שאהבתי בסיינפלד...
אבל השיא היה שפעם בת דודה שלי הכינה שוקשוקה אז היא הכינה אחת חריפה ואחת לא וגם הלא חריפה הייתה לי חריפה|פנים|
אבל מילי, מה יש בפתקים????
החודש זילזלתי קצת ולא השקעתי בפתקים. אבל לגבי ציטוטים - רק אם יש משהו יוצא דופן אני רושמת לי
תודה! כל מי שכתב פה תלמה לא מבין עניין
לחלוטין!
אני גם מאוד אוהבת גפילטע פיש
סתם יש לזה שם רע
כולכם צריכים |שפם| B-| [לאמץ את שיטת הפתקים]
יאיי, תודה |מאוהב|
מקווה שלא תסבלי מתופעות לוואי (התיקון אוטומטי שינה לי שלא תבלבלי מתופעות לוואי אז גם את זה אני מאחלת לך )
:-D חשוב לא להתבלבל מתופעות לוואי :-D
תיקון אוטומטי לדעתי זה כלי שנועד להביך אותנו כדי להשחיל מילים לא קשורות בלי שנשים לב
לא ידעתי שצריך לחכות 10 שנים בין קיץ אמריקאי למנהל לילה :-P:
ברור, צריך להתבגר ולצבור ותק. לא נותנים את התפקיד לכל אחד.
(אני צריכה להמשיך אותה. לא כי הסדרה מעניינת אלא כי בא לי קצת הידלסטון בחיי)
אני ארחיב את הוידוי: הרבה סרטי דיסני (למשל אלאדין, היפה והחיה, פוקהונטס) אני בכלל לא ראיתי. את פרוזן אמנם ראיתי אOTE' בל הרבה מאוד זמן אחרי שהוא יצא ונהיה קלאסיקה מודרנית. יש אפילו חלק שראיתי ולא זוכרת מהם הרבה כי למרות שאהבתי (אי אפשר לא) הם לא השאירו עלי רושם חזק כמו שכנראה על שאר האנושות... מלך האריות זה דוגמה לזה.
טוב, אנחנו יודעים שאת גזענית כלפי סרטים מצוירים
|מאוהב| א-ד-י-ר-י-ם! אבל לדעתי גם קולין ערפד-האנרגיה-הרגשית הוא ענק :-D
קולין מטריד אותי נורא :-D אבל ננדו לזלו ונדג'ה גדולים מהחיים. מעניין מה באפי היתה עושה אם היתה פוגשת אותם. איך אפשר לשפד אותם? |מאוהב|
רוצים תמונה של גורים! |מאוהב|
פאק, אני קוראת להם חמודים ואז מגלה שמישהו מהם החליט לשלשל לי על הרצפה, אבל מהסוג הנוזלי שממשיך לטפטף תוך כדי הליכה. בכלל, הם יודעים לעשות בארגז חול, אבל מידי פעם בא להם לגוון ואז אני צריכה לבדוק את כל הבית. את הצואה קל לראות, אבל שתן לא ואני בחששות שיישארו לי כתמים מגעילים ומסריחים על הרצפה. באופן כללי הרצפה דביקה מידי ואני שומעת קולות קוואץ' קוואץ' בכל צעד |שפם|
אני גם יודעת מי זה. עכשיו הוא יושב עלי והמכנסיים הנקיים שלי כבר לא נקיים.
1631800708940.jpg
התמונות הכי טובות הן כשהם ישנים, כי כשהם בתזוזה התמונות יוצאות מטושטשות
אולי אני אתן צ'אנס למה שקורה בצללים
היא מעולה. זה לא צחוק קורע כמו דמויות אדירות
(במסגרת ההיסטריה של סגר הראשון אני סידרתי את כל השימורים והאוכל שהצטיידתי בו בארונות לפני תאריכי תפוגה).
:-0 סידרת גם את הבנוקר על הדרך?
אוף, זה תמיד קורה לי שאומרים לי "זה לא חריף בכלל" ואני אוכלת וזה כן חריף לי :-(
כן הא. אלה שחושבים שאם הם יגידו שזה לא חריף זה ישכנע אותנו

מילי08

Well-known member
הדוגמה העיקרית
ורוניקה מארס?
כן, אבל שששששש!
חחח, אני ראיתי יותר מפרק אחד וממש לא אהבתי אותה. נראה לי שזה סלע המחלוקת העיקרי שלי ושל ניק, אבל אני צודקת כאן
אני בשוק מהאנטי סיניות של כולכם.
בסך הכל מדינה שהיא איכשהו גם קומוניסטית וגם קפיטליסטית עם אוכלוסיה עצומה ושלטון שאני חושב שהוא די דיקטטורי ועם מחנות בשביל אוכלוסיות מגוונות לחשוב מחדש על להיות שונים.
אז מגפה שמגפה.
|לוליפופ|גיל: בעברי 35, בלועזי עדין 34.
אז עדיף להישאר עם הלועזי עוד קצת
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? אלסה.
מהכמה דקות שראיתי מסוף הסרט השני היא נראתה לי מהממת
🧣סדרות החודש: 4400, Hit & Run, מניפסט, SVU, 9-1-1, אימת המתים המהלכים, Nine Perfect Strangers
יותר מהרגיל שלך או שאני טועה?
יש כל הזמן פרומואים באמאזון ונראה לי שאני אראה גם
🧣ספר החודש: התחלתי כמה עמודים מהספר של אופרה ווינפרי What Happened To You בטיסה. אבל לא המשכתי ולא יודעת אם הפחות מ-5 דפים האלה נחשבים למשהו.
נחשב, למה לא. קריאה זה קריאה. גם האחורה של הקופסת קורנפלקס
חת הלקוחות שלי ביקשה לראות תמונות מהטיול שעשיתי אל המשפחה שלי, אז הראתי לה כמה תמונות ואז הראתי לה תמונה שלי עם שלוש בנות דודות שלי, ואמרתי לה "אלו הבנות דודות שלי" ואז היא מצביעה עליי ואומרת "זאתי מאוד מזכירה אותך" הסתכלתי עליה ולא הבנתי אם היא מסתלבטת עליי, כשקלטתי שלא, אמרתי לה שזו אני. ואז היא לוקחת את הטלפון מהיד שלי, עושה זום ופולטת בהפתעה כזה "מה?!? את בכלל לא דומה לך!!" וטפ גברת, לפני שניה אמרת שאני מאוד מזכירה את עצמי
:-D :-D
וגם, הבוסית שלי מדברת איזה 7 שפות, אבל כולן שבורות ומתערבבות לה ביחד. והעברית שלה כבר ממש גרועה אז תמיד כיף להסתלבט על דברים מפגרים שהיא אומרת. היציאה התורנית שלה הייתה כשהיא ניסתה להסביר שלאיזה מרק שהיינו אוכלות פעם היה טעם של אבקת מרק עוף של אסם, אבל במקום היא אמרה "המרק של המול נתן קונספירציה של מרק עוף" :-D|פנים|
חחח, איזו דרך ייחודית לתאר מרק בטעם
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: ודרו|מאוהב|
היא חוזרת לשדר?
תמיד נסדק לי רק המגן מסך מזכוכית ולהחליף את זה זה $5 אז זה משהו שאני יכולה לעשות מיידית. אם זו שריטה קטנה אני יכולה להתעלם, אם הוא ממש שבור כמו שקרה לי לפני איזה חודש, הלכתי כבר למחרת להחליף את המדבקה.
גם לי וכנ"ל. (ואני מקווה שלא ניחסתי את עצמי עכשיו)
קפטן קראנץ' או סינמון טוסט קראנץ' או קוקו פאפס
קפטן קראנץ' נהדר. קוקו פאפס זה מה שאנחנו קוראים לו קוקו פופס?
לא משנה, חיפשתי בגוגל, אני יודעת מה זה
|אפרוח| מה תעדיפו - תפקיד משני בסדרה פופולרית או תפקיד ראשי בסדרה נידחת? כנראה שתפקיד משני בסדרה פופולארית.
יהפכו אותך לראשית מיד
מצד שני אני מאבדת את דעתי באותה מידה מאנשים שאוהבים דברים נוראיים כמו גלידת שוקולד מנטה
אמממ, גם אני אוהבת :-D
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? וואו אני חושבת שאני קלישאה מהלכת אבל קשה לי להיזכר עכשיו במשהו ספציפי. שיט. אמממ אולי זה שישראלים בחו"ל ידועים בזה שהם ברברים ורועשים? אני חושבת שאני לא כזאת ברברית (כאילו, אני לא שוברת מלונות או גונבת מהם8-{) אבל אני די קולנית עם נוכחות, אז נגיד שזה.
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אממ נראה לי, אולי לא בדיוק מה ששאלת, אבל לכל מכשירי החשמל בבית שלי מהליין של דרו (או סתם לכלי מטבח מהליין שלה) אני קוראת דרו, כי מבחינתי היא יצרה אותם והם קרואים על שמה.
וכדי להבדיל ביניהם את קוראת להם דרו + שם משפחה? דרו מיקסר, דרו פרייר וכו'?
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) בחתונה של הבת של בת דודה שלי ביקשתי מהדי ג'יי לשים לי את Strong Enough של שר, ודפקתי הצגה שם. אז מניחה שגם זה יהיה השיר גו טו שלי. למרות שכשהיינו משחקים גיטר הירו ולא היה לי כוח לאף כלי, אני הייתי מזייפת תמיד לצלילי Go Your Own Way של פליטווד מק. וב-רוק בנד תמיד הייתי אוהבת את Eight Days A Week של הביטלס.
אחלה בחירות
|אפרוח| קללה אהובה? אצלי בבית אסור לקלל, אפילו אם אני אומרת שאט אפ השותפה שלי מזדעזעת. אז זה תמיד מאדר פאג'ר או פאדג' מי וכאלה. אבל לאחרונה אני משתמשת בטמבל המון. כולם אצלי טמבלים. במיוחד הכלבים שהשותפה שומרת עליהם|פנים| וזה גם תמיד 'טמבל' גם אם מדברת על נקבה או ברבים. אם זה עובד ככה באנגלית זה יעבוד ככה גם בעברית:-P:
אבל קללות זה טוב לנשמה!
|אפרוח| מה תקנו מתנה ליומולדת לדמות החודש? לאלישה? אממ בטח זוג חדש של סקיני ג'ינס. מסכנה כבר 6 עונות עם אותו סקיני:-D
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אני קניתי לעצמי כרטיס להיות בקהל של התוכנית של דרו כשהיא באה ללוס אנג'לס ליומיים. טוב, לא בדיוק קניתי, זה בחינם. אבל זה לא משנה את העובדה שאני אזכה לראות את דרו מקרוב|מאוהב| (זה כמובן אם אני אי פעם אחלים מהשפעת המיותרת הזאת שתקפה אותי;-()
יאיי ו אוי לא :-( . באסה להיות חולים עכשיו כשכולם ישר חושבים קורונה
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? עם הדמויות של רוק 30, נראה לי יהיה מצחיק איתם.
|כן||כן|
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? תמיד בתום הארוחה, כולם מתפדלעים על הספות בסלון או בחוץ במרפסת ודודה שלי חותכת פירות טריים עם עוגת פרווה (כי שומרים כשר) ותה/קפה חם, ואז מגיעה הדודה שהייתה גננת 50 שנה במשרד החינוך ומחלקת שירונים לכולם ומתחילה לשיר מחרוזת שירי ארץ ישראל. היא שרה בקול כזה ששומעים אותה בכל המושב:-D כולם שרים אבל תמיד שומעים רק אותה ואת אבא שלי:-D ואז יש את השירים האלה שכולם יודעים רק את הפזמון אליהם או רק איזו שורה אחת מהם והיא תמיד מכירה את כל הבתים ואין לה בעיה לשיר עם עצמה אותם:-D זה אחד הדברים שאני הכי מתגעגעת אליהם בחגים בארץ.
:-D. נשמע כיף באמת |מאוהב|
באורות ליל שישי יש תיכון? (מילי כל הזמן מנסה לגרום לי לצפות בזה ואני לא מגיעה|מזיע|)
את תצטרכי לראות כדי לדעת |שטן|
|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה? אני כבר שישה ימים מנסה לסיים את השאלון הזה. נראה לי שאם אצטרך להוסיף תמונה אני בטוח אקרוס.
:-( |חיבוק|
את צריכה לתת להם שמות משפחה גם. נגיד מסננת-דרו. קפה-דרו וכו'.
עחו"ס אנחנו ממש טלפתיות בשרשור הזה!
חחחח אני רוצה לראות את זה:-D אבל אם שר אז הייתי הולכת על believe. איזה אושר זה לצעוק "דו יו בליייייייייייייייייייייייב אין לייף אפטר לאב אפטר לאב אפטר לאב אפטר לאב"
וואי, ממש :-D
ביום שאמא שלי אשכרה ניסתה להדפיס שירון ושנפסיק לאלתר מהזיכרון זה הפסיק להיות כיף.
חח, איזה מבאסים אתם :-D עד שהיא השקיעה ככה!
היא חזרה!!! :-0
איך התגעגעתי לסיפורים שלך
ממש!
Wtf מה זה לא לקלל בבית? אז איך רואים טלוויזיה וצועקים על הדמויות
הבעיה שלא ברור אם יהיה אוכל. כל אחד יניח שהאחרים מביאים כי כולם שם עצלנים.
נכון :-D בעצם לא! קנת' ידאג לזה! נשמה תועה שכמותו

מילי08

Well-known member
וואו איך שתיכן חיות יחד? אבל אני מניחה שאת יכולה לפחות לקלל לידה בעברית ולהגיד לה שזה מילה יפה כלשהי.
:-D תוכנית טובה
למרות שבתאכלס אני הייתי מחשיבה מסך שבור כסימן משמים לקנות טלפון חדש:-]
סימן ברור וודאי
נהה, הכל דרו. ואם מישהו מעז לא להבין למה אני מתכוונת כשאני אומרת "תביאי לי את דרו מהמגירה מאחוריך" זה הסוף שלהם|שפם|
מה שמצחיק זה שכנראה Strong Enough לא פופולארי כמו Believe אז כשביקשתי מהדי ג'יי לשים את סטרונג, הוא על דעת עצמו החליט לנגן מיד אחרי את Believe ואני כמובן אין לי התנגדות אז אובייסלי שהתלהבתי גם מזה. ואז למחרת בחדר אוכל של המלון אחד האורחים בארוחת בוקר מסתכל עליי וכזה "So, I take it you're a Cher Fan" מה שמצחיק זה שאחת הילדות של בת דודה שלי חשבה שהוא אמר Share כי היא בת 12 ואין לה מושג מי זו שר, אז היא כזה "לא, אני רק מעבירה להם את התמונות כי הם לא צילמו כלום בחתונה" :-D
:-D וואלה אין לי מושג איך זה אמור להישמע ככה או ככה. שתיהן נשמעות אותו דבר. היה פרק כזה במשפחה מודרנית
אני חושבת שזו גם הזמדנות טובה לזרוק איזו מילה טובה לתפוז שתמך בי בכל השישה ימים האלה ונתן לי להוסיף כל יום איזה 2 שורות גם כשכיביתי את המחשב והכל נשמר ולא הכריח אותי לשכתב הכל מחדש כל פעם. כי זה לא היה קורה לעולם.
באמת מרשים. יש עתיד לתפוז |הלוואי|
ואז בסוף הוא תמיד אומר לה שהוא עושה את זה רק בגלל שאנחנו שם. כשהוא יושב ורואה משחקים לבד הוא אף פעם לא צועק על הטלוויזיה:-D ואז הבנתי שזה די נכון. גם אני לעיתים ממש ממש נדירות צועקת על הטלוויזיה.
ברור, כי במשחקים לא כיף לצעוק לבד על הטלוויזיה, צריך קהל :-P:
אבל אם התכוונת שאני והשותפה רואות טלוויזיה ביחד וצועקות על דמויות אז איכס מה זה לא. היא רואה סדרות גרועות. אנחנו לא רואות דברים ביחד|שפם|
:-D. בטח כל מיני סרטי הולמרק וג'יזס וכאלה
רק כשהיא משדלת אותי לאפות עוגיות ואז יש חוק שאם אני עומדת במטבח כדי להכין עוגיות, זה חייב לבוא עם שוקו וסרט של דרו ואז היא מחוייבת לצפות בו איתי. אבל על דרו אני בחיים לא אצעק:-0
טוב מאוד! זה חינוך זה.
בשביל זה עושים פתקים במהלך החודש
8-):
אני גרוע בזה נורא למרות שאני בן
אני לא חושבת שיש מישהו שבאמת טוב בזה, רק שכולם פוחדים להודות
אז מה, הצוות של העוקץ לא מקבל כלום?
הם כבר יגנבו משהו ממישהו. לא צריכים מתנות
שעות שינה זה אוברייטד. היא צריכה לעבור ניתוח שגורם לכך שאין צורך בשינה בכלל.
בעקרון יכול להיות נוח כשלא צריך לישון. אבל לישון זה כיף ומנחם ומעביר את הזמן
זה נשמע מגניב. אבל מתאים יותר הייסט של פסח כשמה שצריך לגנוב זה האפיקומן.
הא, נכון!
יואו מל סי איזו ישנה היא!
לא זיהיתי בכלל
ועוד החבר'ה מהעבודה שאלו אותי אם אני רוצה לבוא איתם ליוניברסל סטודיוז היום אבל אני כזה "נהה, אני עסוקה מידי בלעשות כלום":-D
אני חושבת שלעשות כלום זה אנדרייטד.
צודקת בהחלט. לעשות כלום זה טוב לנפש
סתם סתם אין לי כוח לריב איתך בראש שלך. זה מעייף גם אותי.
לגבי שעות שינה, השעון שלי הודיע לי בחגיגיות שאני ahead of my sleep schedule ונשמע מאוד מרוצה מזה. לפחות יש מישהו שלא שופט אותי על 15 שעות שינה:-D
:-D כיף לך
ם כי בבליב יש שורה "איי רילי דונט ט'ינק איימ סטרונג אינף נוווו"
אבל בסטרונג אינף היא כן חזקה מספיק. אולי זה שיר המשך
:-D אולי באמת
אחד מהפט פיבס שלי זה שקוראים לאלסה לאלזה. למה?? במיוחד אחרי שטרחת לשיר את כל הגרסה באנגלית. את לא רואה בעברית, אין סיבה לקרוא לה אלזה8-{
אחרי שבאחד החידונים של לונה התעקשתי שאני כותבת לזלי ולא לסלי, גיליתי שאני ממש לא סגורה על איך לכתוב את השמות האלה. היש לזה הסבר לשוני כלשהו אבל אין לי כוח לשחק אותה מורה ולחפש אותו כרגע
יחסית לאדם ביישן ומופנם שלא רוצה להופיע בטלוויזיה, דפקה עכשיו נאבר מברודווי:-D
:-D :-D
חסר לך הקוף האחרון.
חחח, לקח לי שניה :-D
אפשר לשמור את הרקון השמאלי במקום?
חחח
בדיוק, את תמיד יכולה להיות 29 ו-13 חודשים.
תכלס
זה הזכיר לי משום מה את הסצנה בבלנדד שדרו מרימה את הבן שלה למיטה ודופקת לו את הראש בכל המשקופים בדרך לשם:-D
חחח, מסכן
מעכשיו אני אתחיל להתקשר אליך ב-6 בבוקר לעשות לך השכמה.
במילא סהר מתחיל לחרטט עם ההליכות שלנו
ב 6 לפנות בוקר אני כבר קמה גם ככה. אבל לא מסוגלת לדבר יותר משתי מילים ברצף.
יפה שזכרת. כן, גם שנה שעברה היא הבריזה|שפם| הענשתי אותה השנה וגרמתי לה לשלם על המנוי היקר יותר למרות שאין לי בו צורך:-D
חחח
אני לא יודעת אם אי פעם הסברתי את זה אבל בקצרה יש את ראסל ווילסון, ה-QB של הקבוצה שלי ובגלל שהוא אגדה מהלכת, האוהדים של הסיהוקס נוטים הרבה פעם להביא שלטים של In Russ We Trust למשחקים. ועל אותו משקל סהר תמיד היה אומר "אחח כפרה על הראסי נטרסי הזה" או "איזה נטרס הוא" ומאז זה הפך להיות שורש להרבה מילים אחרות. אז כל הדברים במטבח שלי של הסיהוקס (ויש הרבה מהם, אפילו יותר משל דרו:-D) נקראים על שמו.
:-D. צמד לעניין שניכם
אני לא יודעת אם הסברת את זה אבל הבנתי את זה לבד. לפעמים אני מרגישה כמו חוקרת שפות לשפת הסתרים שלך ושל סהר.
חח, איזו גאונה את
סליחה בתור הומו טיפוסי אתה צריך לאהוב גברים בטייץ צמודים שאוהבים לתת פליקים אחד לשני בטוסיק ולקרוא לזה פוטבול:-D
הלכת בסוף לקולנוע או שראית בבית?
בבית. אין פרטנרים לקולנוע :-/
חוץ מניק שרואה את כל הסדרות הנידחות וינסה לכפות על כולנו לצפות בה גם אבל אף אחד לא יתייחס להמלצה שלו, ואז בסוף מישהו אחר סתם יתחיל לצפות וכולם יגידו שהמישהו האחר הזה גרם להם לצפות וניק ממש יתעצבן.
חחח, נכון, אבל את הסדרות הנידחות באמת רואה ליון
סליחה אבל תחילת שנות ה-30 זה פרגית.
חח, נכון, שכחתי אני צעירה יותר
כפרעליך. הצבע הזה מושלם. שאר המכשירים החשמליים שיש לי שלה בצבע הזה אז זה ישתלב מצוין במטבח של
יש! זכרתי שאהבת את הצבע הזה
היא אישתי, אני מצפה ממנה להשקיע יותר בחיפושים:-P:
|מאוהב|

טוב, מיציתי להיום. כבר לא נוח לי לשבת ואני צריכה לבדוק מה הם עשו לי בבית.
תזכורת לעצמי - להמשיך להגיב מהודעה 114

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יואו, אני לא מאמינה שעשיתי ניק ויש לי עכשיו 8 עמודים להגיב עליהם |מזיע|.
גם היה נדמה לי שהתחלתי להגיב להודעות אבל אין לי מושג אם הגבתי או שזה רק בראש שלי ואני לא מוצאת בחיפוש.
הולי שיט!!!!
אני לא מאמין שהגבת לכל כך הרבה הודעות ברצף. וזה לא שאת כמו אלו שמגיבים רק לאיזה 5%, את רצינית.
אני עבדתי כמה ימים כדי להגיע לאמצע עמוד 2 ואת עקפת אותי בשניה.
ברור שכבר אין לך כוח לשבת.
גם כל הכבוד
וגם תפסיקי לגרום לי להרגיש רע.

לא בטוח שהבנתי את השאלה. אם הבנתי נכון, הסרט ענה לציפיותיי.
אני שמח שנהנית מהסרט, אבל הכוונה שלי הייתה יותר לגבי איך הייתה החוויה של ללכת לקולנוע אחרי איזה שנה וחצי שלא הלכת.
העניין הוא שכולם מחכים לסיפור בכליון עיניים, כולל אנשים בני 30 ומעלה. חיילי האו"ם הם אינדונזים ולא שבדים, למרות שגם הם היו חלק מהסיפור. המספר המשתנה הוא מספר המצות שהם היו צריכים לאכול, מרוב שהיו רעבים.
חשבתי שכתבת שבדים.
ולמה אכלו דווקא מצות אחרי הצום?
לא שמתי לב בכלל, לפני שהסתכלתי בתשובות של אחרים.
אה, גם אני לא מסתכל על תשובות של אחרים לפני שאני עונה. סתם מצחיק שכתבתם אותו דבר.

didalf

Well-known member
אז הוא בכיתה ב'?

(יש לי אוסף של גיפים מגלגלי עיניים במיוחד בשבילך)

יואו, אני לא מאמינה שעשיתי ניק ויש לי עכשיו 8 עמודים להגיב עליהם |מזיע|.
חחחח הקטע היפה שהוא כבר כמה ימים עובד על זה ובאת ומיד עקפת אותו:-D

לא ביקשת לבחור אחת? מה זה החוסר החלטיות הזה?!
די אנחנו יודעים שאני אגיע למקום הרע על חוסר החלטיות קיצוני.

ניסיתי, באמת, אבל שירי מחזמר מלאי פאתוס פחות עובדים לי :-( סורי.
חחח שירי מחזמר מלאי פאתוס זה הסוג האהוב עליי בשירי מחזמר.

זה מה זה בזמן. אני חושבת שאם לא היה עכשיו חופש אני הייתי נשברת
לגמרי|מזיע|

ולא מציק לך בעין?! אף פעם לא הבנתי איך זה לא מפריע לאנשים
הציק לי אבל עדיין היה שמיש והתעצלתי ללכת לתקן.

:-D יפה שהחינוך עדיין עובד. אכלת גם לכבוד היומולת של סב?
לא:-(

אבל אם את מחפשת את הפרסום ואהבת הקהל, אז עדיף לך פופולרית כי הנידחת בטח תתבטל אחרי עונה
מממ לא בהכרח. גם ה100 יחסית נידחת לעומת משחקי הכס למשל והחזיקה 7 עונות.

אה, אז את היית מהמגניבים האלה
חחח וואי מה זה לא:-D אבל י"א הייתה שנה קשה יותר מי"ב.

היא סבבה, אבל לא חזקה מספיק כדי לתפוס אותי. אין בה מספיק כעס שמתאים ללבנט
בטח שכן. צריך להגיד אותה עם כוונה! [גו פלואט יורסלף]

גם משה [שם של קיפוד]
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D

לא, איזה 7 בערב. אני מדברת על אמצע הלילה. 21:00 והלאה
9 זה עדיין מוקדם. 7-12 זה שעות הפורום הכי טובות שלי.

ביבי לא היה ראש הממשלה מאז ומתמיד?! הוא לא הפריח את הנגב והשממה וסיים את מלחמת העולם הראשונה?!
כמובן כמובן. לא היה ישראל לפני ביבי.

(אני צריכה להמשיך אותה. לא כי הסדרה מעניינת אלא כי בא לי קצת הידלסטון בחיי)
זאת סיבה טובה מאד.

פאק, אני קוראת להם חמודים ואז מגלה שמישהו מהם החליט לשלשל לי על הרצפה, אבל מהסוג הנוזלי שממשיך לטפטף תוך כדי הליכה. בכלל, הם יודעים לעשות בארגז חול, אבל מידי פעם בא להם לגוון ואז אני צריכה לבדוק את כל הבית. את הצואה קל לראות, אבל שתן לא ואני בחששות שיישארו לי כתמים מגעילים ומסריחים על הרצפה. באופן כללי הרצפה דביקה מידי ואני שומעת קולות קוואץ' קוואץ' בכל צעד |שפם|
1631800708940.jpg

יאוו איזה סיוט|חבול| וגם איזה חמודים|מאוהב|

עחו"ס אנחנו ממש טלפתיות בשרשור הזה!
חחחח נכון?|מאוהב|

הם כבר יגנבו משהו ממישהו. לא צריכים מתנות [צוות העוקץ]
|כן|:-D

מרשים למדי|כתר|

הולי שיט!!!!
אני לא מאמין שהגבת לכל כך הרבה הודעות ברצף. וזה לא שאת כמו אלו שמגיבים רק לאיזה 5%, את רצינית.
אני עבדתי כמה ימים כדי להגיע לאמצע עמוד 2 ואת עקפת אותי בשניה.
ברור שכבר אין לך כוח לשבת.
גם כל הכבוד
וגם תפסיקי לגרום לי להרגיש רע.
חעחעחעחחע:-D

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
משחקי השף, בואו לאכול איתי, וחתונמי (אבל רק את מעיין ועומרי ופטל המהממם).
כל מיני דברים מיותרים |שפם|
לרוב לא אכפת לי

אבל אחרי שבוע האינטרנט לא מאמין יותר בספוילרים
שבוע זה עוד טוב. יש כאלה שלא מאמינים בדיוק אחרי שהם מסיימים לצפות בתוכן כלשהו מבחינתם אין ספוילר
בגלל הספרים,
בניסיון לענות על דברים שפספסתי (כי אין מצב לענות לענות לפי הסדר)
ראיתי שכתבת בגלל הספרים |שפם|

אבל בינתיים עבד
את צריכה לאיים ככה על עוד אנשים }-]
אנחנו פורום אשכנזי למהדרין
☝️
איינשטיין צדק
☝️
וגם לא מזמן ראיתי את אלו מהכוכב הבא עושים סרטון עם השיר זה .זה מהסגר הראשון אבל רק לא מזמן ראיתי את זה .ואז כזה חמוד ונתקע בראש

dory30

Well-known member
אני שמח שנהנית מהסרט, אבל הכוונה שלי הייתה יותר לגבי איך הייתה החוויה של ללכת לקולנוע אחרי איזה שנה וחצי שלא הלכת.
הייתה מעולה למרות שהייתי עם מסכה. בינינו, אף אחד לא הסתכל. היו חמישה צופים באולם שלי- וזה עוד סרט חדש.
חשבתי שכתבת שבדים.
ולמה אכלו דווקא מצות אחרי הצום?
כתבת וטעיתי. לא אכלו מצות אחרי הצום. האירוע התרחש כמה חודשים אחרי מלחמת יום כיפור שבה הם היו מגויסים וזה היה כבר פסח. נדמה לי שהם עשו מילואים.

lemon lyman

Well-known member
ביחד עם רעות, נכון
כןןן
שטיפת המוח שלי עובדתB-|
שהגענו לעונה 6 (שהיא האחרונה) שאלתי אותה 'בא לך להתחיל לראות אותה' אז היא 'כן שנסיים את זה כבר'
אחרי כמה זמן שהודעתי לה שנשארו לנו רק 10 פרקים היא סחה לי 'ואחר כך נתחיל צפייה חוזרת ונכתוב על הפרקים בפורום ' :eek: |מאוהב| זה כנראה לא הולך לקרות אבל עדיין סופר חמוד מצדה

את השאר אני לא מכירה
את דומה בזה לרעות אבל חשבתי שהיא יוצאת דופן בנושא
מאוד מגוון
וזה רק התשובות שהבנת שקשורות לסדרה;-)B-|

גם יכולתי לקרוא את הספר על הסדרה אבל אין לי אותו

יאאאא, יפה |מאוהב| עכשיו גם אני שרה לי אותו
הוא גם היה בשולחן לחמישה כן ?
אני שרה אותו מאז

איזה מתוקים כולם!
אני אהבתי כמה הם דומים לההורים שלהם כי אני בונה על רימייק;-#
עונה ראשונה היתה לי ממש קשה לצפייה. אני חושבת שממש היו לי כאבים בחזה מהלחץ :-D ורציתי לעשות הפסקה לפני שאני ממשיכה לעונה 2 אבל בסוף החלטתי לא להמשיך. אולי בעתיד. כרגע אני מרגישה שברירית מידי בשביל זה. ואת גרג לא אהבתי גם בעונה
גרג על הפעם הראשונה שהראו אותו שנאתי אותו וזה לא השתנה מאז
רק חבל לי שהוא תמיד נמצא עם הדמות הכי אהובה עלי בסדרה
יופי שהזכרת לי שראית את זה אני אחפש את הודעות שלך אחרי כל פרק
ואני די מבינה אותך כי לי גם היה קשה אבל אני אוהבת את הדמויות( זה כזה נדיר לאהוב את רוב דמויות בסדרה כלשהי .רוב הזמן זה לא ככה אצלי) ואת הציטוטים המעולים שיש בה
אתה מקולקל
אני ככה קרובה וככה משועממת לעשות רשימה של כל מיני מאכלים ושניק (ומי שירצה)
יסמן אם הוא אוכל או נמנע מהם

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לוליפופ|שם:LION HEART
|לוליפופ|גיל:44
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? דיי פגשתי את כולן...אריאל-החתימה שלה הכי מאגניבה
לא ידעתי שהיא בכלל יודעת לכתוב את השם שלה
🧣סדרות החודש:לא משודר כרגע אבל CRITICAL ROLE
תמורת מאה שקל תסכים להחליף את סדרת החודש לפעם אחת?
🧣שירי החודש:תנו לו צ'אנס
בהתחלה לא הבנתי למה אתה רוצה שניתן צ'אנס. אבל אז הבנתי שזה כנראה שם של שיר (אני באמת לא זכרתי)
🧣דמויות החודש: קפטן בריטין וסטאר לורד ט'צ'אלה (וג'סטר)
|כן|
(אבל מי זה ג'סטר?)
🧣שחקני החודש:טום הולנד וזנדיה
אני לא יודע אם אתה מתחנף, אבל בכל מקרה אתה מקבל 300 נקודות תפוז
🧣ציטוט חודשי:your secret is safe with my indifference
יפה.
לרוב באמת סודות הכי בטוחים אצל אנשים כשמדובר על מידע שכל כך לא מעניין שאתה לא חושב עליו.
|אפרוח| דגנים מועדפים? כריות
גם אני
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? למאוור שלי קוראים שמוליק...הוא היה פעם בסיפור
עכשיו אני רוצה לשמוע את הסיפור
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות)
וואו, אז לא רק ששוב שמו את השיר אמריקן פאי, אלא גם יש את הפארודיה שלו.
(גם הפארודיה מעולה)
|אפרוח| קללה אהובה?מי יתן ותחיו בזמנים מענינים, קללה נוראית ומפחידה
לרוע המזל אנחנו באמת חיים בזמנים מעניינים. אבל אולי יש תקווה שזה נעשה משעמם שוב.
🍯מה החג המועדף עליהם מחגי תשרי?סוכות כי אייקון
הבנתי שהשנה זה חצי און-ליין וחצי מתקיים בפועל עם קהל.
אבל בכל מקרה לא מצאתי בנתיים שום דבר שמספיק מעניין אותי.
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? איך פגשתי את אמא שלך - כמו כל שנה
וואלה, עדיין
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת?באפי
תשובה נכונה שוב
|1ספר|כולנו כבר זקנים ולכן - באיזה תיכון טלווזיוני הייתם רוצים ללמד?GLEE
נראה לי תיכון מאוד מלחיץ ותחרותי
|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה?
זה נורא חמוד

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D. הנה. אתה לא מצליח לעצור את עצמך. אבל צחקתי בקול
כי אני מצחיק (גם עדי|חזיר| צוחקת מהבדיחות שלי, היא פשוט מכחישה)
|כן| ניסיתי להראות את הסרט הזה לאחיינים שלי לפני כמה שנים. לא החזיקו מעמד 10 דקות
פששש הילדים של היום...
(הם לא הילדים של הלילה)(הייתי חייב)
מכובד מאוד
אני אדם מכובד. מנהל וכל זה
אתה מקולקל? כי דגנים זה האוכל האולטימטיבי למי שלא אוהב לאכול שום דבר אחר
העניין הוא שאני לא שותה חלב
בלי זה דגנים זה דבר יבש ומגעיל.
:-D. לקחת את זה עמוק, אבל אני מסכימה
אני אדם אבהי, מצחיק, מכובד ועמוק
עשיתי פעם את המבחן. לא זוכרת מה יצאתי. רגע, שמרתי את זה בסימניות בטלפון.
גם אני INFP-T
מאז שעשיתי את זה גיליתי על כמה אנשים נוספים שיצא להם אותו דבר כמוני וזה מאוד מוזר לי כי מרגיש לי שהם בכלל לא כמוני.
אגב, דילן אמרה שאני ניצחתי בתחרות (לפחות עד שלב מסויים) (כלומר אני לא יודע אם אנשים אחרי אולי הציעו משהו יותר טוב)
:-D חמוד ומתחשב. ואיזה אנשים מעצבנים. אפשר לחשוב שהאוכל של הפרות מגרה אותם
אני חושב שהעניין הוא עבודה ונסיעה במהלך החג.
שזה אז בטח לא היה כמו היום שהרחובות היו מלאים ילדים נוסעים באופניים.
זה כל כך נחרש בגלגלצ שנהייה מעיק בשלב מסוים
כבר שנים שאני לא מקשיב לגלגלץ (אני מקשיב לרדיו רק בעבודה ושם זה תמיד על 100FM)
וואי, ממש תפס אותי בהפתעה שיש לך אחיינים גדולים. עד הסוגריים הייתי בטוחה שאתה מתאר ילד ביסודי/ חטיבה
האחיינית הכי קטנה שלי היא בת שנה ושליש
האחיינית הכי מבוגרת שלי היא בת 29 בעוד שבוע
ויש כל מיני באמצע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא נסיכת דיסני אבל סרט מושלם אז אני אסלח לך.
אבל זהו, שדיסני קנתה את פוקס אז היא עכשיו כן נסיכת דיסני.
אם כי אני לא בטוח אם היא בכלל נסיכה. למרות שם הסרט.
חנופה למנהל?
כולם צריכים ללמוד
טננט הולך להיות עסוק בסוכות הזה אני רואה. DIBS על החג הראשון!
גורם לי לחשוב על הדבר הזה:
חחח מה בדיוק את היית יכולה לעשות בשביל שהיא תקבל עוד עונה? עצומה? :-D
זוכרים את התקופה שהיינו עושים עצומות?
זה "שמוליק המאוורר הנועז" ומי שהיה באייקון או עולמות , אולי יזכור
לא זוכר. אבל מעניין אותי לשמוע את הסיפור מאחורי זה
כן, זה נכון, זה עצוב, וזה מפחיד כל כך, בעתיד ילמדו עלינו בבי"ס , אתה רואה ילדים קטנים שמתרגלים למסיכות...האם יקראו להם "דור המסיכות"? "ילדי המסיכות"?...זה כל כך מדכא
ויכול להיות שבעתיד מסכות יהיו כל כך נורמה שילמדו על השנים של לפני 2020 בתור העידן המוזר שבו לאנשים לא היו מסכות.
מזכיר לי שרציתי לשאול אתכם - איך לעזאזל אתם לא עייפים בשעות המזעזעות האלה שאתם בוחרים לכתוב?
מילא לונה, בגילה כבר יש נדודי שינה, אבל כל השאר? אני בסביבות שבע/ שמונה בערב כבר מתעפצת על הספה, ואז הולכת לאכול משהו ומתעוררת, ואז גוררת את עצמי ב 12 למיטה, תוף כדי שאני נתקלת במשקופים כי הם עומדים לי באמצע הדרך כשאני עייפה.
אני עייף 24 שעות ביממה. אפילו כשאני ישן אני עייף.
המזרח אף פעם לא משך אותי ועכשיו עוד פחות. וסין מעצבנת אותי לא רק בגלל הקורונה אלא כי יש משהו באומה הזאת שפשוט מעצבן אותי. מצד אחד הם מסכנים כי יש שם התנגשות רצינית בין המסורת העתיקה והיפה שלהם לבין העולם המודרני הקפיטליסטי, אבל מצד שני - הם לקחו את החזירוּת כמה שלבים קדימה. אחד הדברים האיומים והמבחילים שראיתי משם, זה חזיר ש"עשה" בנג'י לצורכי שיווק. בקיצור, אני גם משתדלת לא לקנות דברים מסין כשיש לי ברירה אחרת.
את פוגענית, אבל לפחות נתת הסבר ארוך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חח, יש לי משהו דומה. גם אני כל הזמן עייפה, אבל אני יכולה להחליט רגע לפני שאני הולכת לישון, שעכשיו זה הזמן הכי טוב לתקן משהו. פתאום יוצאת ממני הטכנאית ואני שולפת איזה מברג או שסתם נורא דחוף לי להתקין דברים במחשב |פנים|. למזלי זה לא קורה הרבה, אחרת לא הייתי מתפקדת
נדיר שיש לי ממש התקף פעילות בלילה. אבל אני כן שוכב במיטה ב2 בלילה ותוהה למה אני אמור לישון אם אני בכלל לא עייף.
בדיוק. ויש לי חברה שתמיד מנסה להתקשר אלי דווקא באיזה עשר בלילה! זה ממש מאוחר. צריך להוציא חוק שאסור להתקשר בשעות כאלה!
את יודעת שאת יכולה לסנן אנשים
יואו אוף, אני אצטרך עכשיו לחכות שיגיע לדיסני וממה שקראתי זה יהיה לכל המוקדם באמצע אוקטובר (וגם זה עוד לא רשמי).
לא שאני כזה במתח לקראת הסרט הזה, אבל כן רוצה להמנע מספוילרים וזה יהיה קשה כל כך הרבה זמן.
תגיד בינתיים רק ציון שאתה נותן לו מ-1 עד 10.
היה בכלל אמור להגיע דיסני+ לישראל בספטמבר ופתאום לא שומעים על זה
מעניין מתי הסתיימו השירים של המילטון :-D ומעניין מה תכתוב במקומם:-] (אני עשיתי גוגל כי חשבתי שזה רפרנס למשהו אחר)
יש עוד הרבה, אבל הכוונה שלי היא לסיים את זה ב2021 ולהתחיל משהו חדש ב2022
מקס גרינפילד|מאוהב|, אידריס אלבה|מאוהב|, טיילר הקלין|מאוהב|, ג'יימס מארסדן,(אותו בעיקר אהבתי בלילות בוגי כמעט ולא ראיתי שום דבר איתו מאז) וויל סמית'|מאוהב|
ודילן |4U|
אז אני מניח שתיקנו אותך שג'יימס מרסדן לא היה בלילות בוגי. את זוכרת מאיפה את מכירה אותו?

lemon lyman

Well-known member
לונה זוכרת את זה? שראיתי את זה לראשונה חשבתי שהוא סתם מגזים כי הוא ג'וש

tumblr_b774af5dd0b2028e45a0af1205e5fb66_00d6fcd7_540.gif

אני מניח שתיקנו אותך שג'יימס מרסדן לא היה בלילות בוגי. את זוכרת מאיפה את מכירה אותו
לא תיקנו אותי ,יצא להיתקל בכתבה שעסקה בסרט וראיתי שזה סרט ולא הסדרה שחשבתי ואני תמיד טועה איתם (הסרט והסדרה )
בכל אופן אני התכוונתי לBoogies Diner. שכחתי איך קראו לה בעברית
נ.ב הדבר הכי מגניב פה חוץ מהחתימות
זה שאפשר לערוך אחרי מלא זמן אני עשיתי את הקו הזה בערך שבועיים אחרי שכתבתי את ההודעה המקורית

הרבה, אבל הכוונה שלי היא לסיים את זה ב2021 ולהתחיל משהו חדש ב2022
יאי מעכשיו אני במתח מה זה יהיה

קבצים מצורפים

• tumblr_b774af5dd0b2028e45a0af1205e5fb66_00d6fcd7_540.gif
    7 MB · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
חח נתקלתי בש"חים האלה לפעמים כששעמם לי ממש ממש והם משדרים את זה באיכות כ"כ נמוכה זה נראה כמו משנות ה80 או משהו. נתקלתי בפרקים שבהם ביבי עוד לא היה ראש ממשלה!!! מי ידע שזה היה אי פעם. וגם פרקים שהיו רלוונטים להיום כמו ללפני 15 שנה.
יותר נכון לומר עוד לא היה ראש ממשלה פעם שניה, כי זה היה אחרי הכהונה הראשונה שלו.
אפילו שם התוכנית הוא בעקבות ציטוט של ביבי שאמר "יש לנו ארץ נהדרת, יש לנו עם נפלא..."
קולין מטריד אותי נורא :-D אבל ננדו לזלו ונדג'ה גדולים מהחיים. מעניין מה באפי היתה עושה אם היתה פוגשת אותם. איך אפשר לשפד אותם? |מאוהב|
חחח נכון, חשבתי לא פעם שהיה מגניב אם היא היתה נפגשת איתם, זה היה הדבר הכי קורע בעולם!
(אני לא חושבת שזה ספוילר מה שכתבת :-D)

1631800708940.jpg

מהממים |מאוהב| וואו זה קשוח, תחזיקי מעמד! |נחמה|

:-0 סידרת גם את הבנוקר על הדרך?
:-D הלוואי שהיה לי בונקר! הייתי מסדרת אותו מדהים!

שבוע זה עוד טוב. יש כאלה שלא מאמינים בדיוק אחרי שהם מסיימים לצפות בתוכן כלשהו מבחינתם אין ספוילר
אלו האנשים הראשונים שאני אוציא להורג כשאהיה דיקטטורית.

גרג על הפעם הראשונה שהראו אותו שנאתי אותו וזה לא השתנה מאז
רק חבל לי שהוא תמיד נמצא עם הדמות הכי אהובה עלי בסדרה
יופי שהזכרת לי שראית את זה אני אחפש את הודעות שלך אחרי כל פרק
ואני די מבינה אותך כי לי גם היה קשה אבל אני אוהבת את הדמויות( זה כזה נדיר לאהוב את רוב דמויות בסדרה כלשהי .רוב הזמן זה לא ככה אצלי) ואת הציטוטים המעולים שיש בה
אני הייתי מתה איכשהו "להקשיח" קצת את שתיכן, כי הקושי שאתן מתארות פה הורג אותי קצת.
בשבילי הסדרה הזאת היתה כזה תענוג מדהים לצפיה!
וזה לא שאני לא יודעת מה קרינג' ומה זה קושי לצפות לפעמים בדמויות שרעות לאחרות או להרגיש רע בשביל דמות שקשה לה. אני באמת כן.
אבל יש מקרים שזה נעשה בצורה כל כך מבריקה וגאונית ומצחיקה, וגם שזה לא סתם צורך של היוצרים להתעלל בדמות, אלא זה בונה משהו, זה בסיס להתפתחויות ולהבנות... שזה פשוט מופלא ויש לי חיוך גדול על הפרצוף רק מלהזכר בדמויות האלה.
אז קצת מבאס אותי שאתן חוות את זה בצורה אחרת ואפילו לא נעימה (אפרת חלקית יותר).
אני ככה קרובה וככה משועממת לעשות רשימה של כל מיני מאכלים ושניק (ומי שירצה)
יסמן אם הוא אוכל או נמנע מהם
לכי על זה! |כן| גם לי משעמם...

Lhuna3

Well-known member
אני לא יודע אם אתה מתחנף, אבל בכל מקרה אתה מקבל 300 נקודות תפוז
ניק אני נשבעת שאני לא מתחנפת אבל אני כן רוצה נקודות תפוז כי מגיע לי הפעם באמת: צפיתי כבר איזה 5 פעמים בליפ סינק של טום הולנד, אני לחלוטין מתה על זה.

העניין הוא שאני לא שותה חלב
בלי זה דגנים זה דבר יבש ומגעיל.
אני גיליתי השבוע לראשונה שיש אנשים שבמקום חלב שמים מים (רותחים)! שזה נשמע לי די מגעיל האמת.
ואמריקאים בחלקם לפחות ככל הידוע לי שמים בזה מיץ תפוזים. שזה אולי עוד יותר גרוע.
ואני גם לא שותה חלב רגיל, אבל כן אוכלת דגנים עם "חלב" שיבולת שועל וזה טעים.
וחוץ מזה לדעתי רוב סוגי הקורנפלקס דווקא ממש טעימים לנשנוש יבשים בלי כלום!

גורם לי לחשוב על הדבר הזה:
O-M-G !!!! :-D:-D:-D:-D:-D

היה בכלל אמור להגיע דיסני+ לישראל בספטמבר ופתאום לא שומעים על זה
נכון ;-(;-(;-(;-(;-(
נראה כאילו בוטל/נדחה וזה ממש מאכזב ומוזר.

לונה זוכרת את זה? שראיתי את זה לראשונה חשבתי שהוא סתם מגזים כי הוא ג'וש

אני לא זכרתי ספציפית את המשפט הזה, אבל לחלוטין כן כשהתחלתי לצפות בהמילטון אז הכרתי את השם אהרון בר (ועוד כמה) בלי לדעת מי הם, והיה די ברור לי שזה כי הם הוזכרו בבית הלבן מתישהו.
(ואיך אני אוהבת שסופסוף יש לי פה עוד מישהי שמביאה גיפים מהבית הלבן!!)

למעלה